Моєму Mi Play (бюджетний смартфон) уже 6 років. Носив без чехла і захисного скла. Дві царапинки на склі. Ну шо посипались ваші теорії змови про заплановане старіння матеріалів. Просто рівні руки і все 😅 Так він падав, але в рекламі ним горіхи трощили. Надійність і обережність дві запоруки довгого служіння гаджетів 😊
Ні разу не билися телефони, і так склалося що з 2014 року у мене всі телефони з скляним корпусом ззаду. І до речі, і падали вони часто, і лишилися цілі)
Ви просто часто їсте солону рибку під пиво і паралельно дивитесь відоси на телефоні і тому ваш екран іонізуваася калієм з солі! А ви собі понавигадували бознашо!
Просто повезло. Ось і все. У мене роки три скло ціле. А потім за півтора-два місяця двічі билося захисне. Тому що одного разу впав краєм екрану на металічне ребро, а вдруге - знову краєм скла на щебінь з асфальту.
Дякую за цікаве відео і гарний переклад! Єдиним недоліком для мене являється ощвучка сміху і звуків здивування... Дуже "натягнуто" і неприродньо... Може якось не озвучувати ці моменти?
Вкінці дерек поеазує битий айфон😅 Але вони наче не співпрацюють з ґорілаґлас. В них власне скло керамікшилд котре більш стійке до подряпин але менш стійок до падінь. Це доречі цікаве питання про взаємозв'язок твердості та крихкості. Коротко кажучи вони взаємовиключні і їх мега складно поєднати
Дійсно цікаве, варто тільки глянути на діамант чи обсидіан, котрі неймовірно тверді, але, водночас, дуже крихкі. Проте деяким шановним коментаторам видніше, вони впевнені, що вже давно винайшли надміцне некрихке скло, але його не випускають в маси через "заплановане старіння" і що смартфони не мають бути вічними. Опустимо той момент, що саме акумулятори найлабша ланка смартфонів і що багато користувачів скоріше поміняють пристрій, ніж віднесуть його в сервіс на заміну батареї.
@@бот094 ну так, але не всім ці фішечки потрібні, хоча маркетинг вміє переконувати. Часто це на погратися кілька разів, а потім майже ніколи цим не користуватися.
найбільше будь-яке гартоване скло (також і дисплейне/захисне до смартфона) боїться бокового удару, в торець 🙅🏻♂️ тому старайтесь бити саме так, як було показано у цьому відео 😉
Цікавезно було дізнатись як винайшли скло і як воно змінювало світ відкриваючи свої здібності. Здалось навіть, що відео якесь навіть коротеньке, не повне.
Схоже що Дерек навмисно послав свого слабенького помічника для випробовувань цієї хваленої горіли, бо якби він сам поїхав то з легкістю розгатив би усі зразки - на своєму телефоні він же без проблем це зробив 😁
На IPhone використовується скло власної розробки Apple - Ceramic Shield. Так, воно створене в співпраці з Corning, але це все одно власна розробка Apple. Більш стійке до подряпин за рахунок більшої крихкості.
@@eksdriver гаразд, максимум, що я робив, це кидав телефон у воду, щоб перевірити IP68. А скло... Може цей Corning Gorilla Glass Victus 2, що у мене, захистить в випадку чого. Але сподіватися тільки на нього не буду, зверху на ньому ще є захистне скло. Ключі будуть якомога далі від телефону.
гадаю, що з цим відео ви значно піднаберете підписників, чого вам і бажаю - бо щоб робили ще більше якісних перекладів науково-популярного контенту. реально крутий переклад та озвучка Veritasium-у, хоча іноді я полюбляю дивитися його в оригіналі. може тому й можу порівнювати більш об'єктивно.
будинки без металу можливі і будуть цілком придатні та комфортні для проживання. Будинки без скла теж цілком можливі, але комфортними для життя їх аж ніяк не назвеж :)
Бо падають на ребро чи з вигином - тому й лопають. Вигин часто зумовлений поганою посадкою скла на пристрій виробником, на ребро падає із певної ймовірністю
Антоні ван Левенгук створив свій перший мікроскоп завдяки власній майстерності в шліфуванні лінз. Він не винаходив саму концепцію мікроскопа - подібні пристрої існували до нього. Проте його інструменти значно перевершували попередні за якістю й збільшенням. Як саме він створив мікроскоп: 1. Шліфування лінз: Левенгук використовував маленькі шматки скла, які нагрівав і розплавляв у полум'ї. Потім він вручну шліфував ці шматочки, надаючи їм ідеально сферичної форми. Це дозволяло створювати лінзи з високою оптичною якістю. 2. Високоточне збільшення: Завдяки майстерності шліфування він отримував лінзи, здатні збільшувати зображення до 200-300 разів, що було неймовірним досягненням для його часу. 3. Монтаж мікроскопа: Левенгук використовував просту конструкцію: Лінза була вставлена між двома металевими пластинами. Гвинти дозволяли точно регулювати відстань між лінзою та об'єктом спостереження. Об'єкт (зразок) кріпився на шпильці перед лінзою. 4. Освітлення: Левенгук звертав особливу увагу на освітлення зразків. Він використовував природне світло, яке відбивалося від дзеркал або проходило через лінзу. Унікальність його мікроскопів: Простота конструкції у поєднанні з високою якістю лінз робила його мікроскопи дуже ефективними. Незважаючи на те, що мікроскопи Левенгука складалися лише з однієї лінзи (це фактично були лупи), вони були набагато потужнішими за складніші інструменти того часу. Саме завдяки наполегливості та увазі до деталей Левенгук зміг зробити революційні відкриття, які залишаються фундаментальними для науки.
@illusionist_mercury В його мікроскопі з 266-кратним збільшенням (з Утрехтского музею) використана сферічна линза диаметром 1,3 мм, в якій явно видно уламок тонкой склянної ніжки. Це в точності відповідає способу виготовлення лінз шляхом нагріву кінчика тонкой склянної ниті в вогні, запропонованому в 1678 році Робертом Гуком. Можете зазирнути в статтю "Neutron tomography of Van Leeuwenhoek’s microscopes" в журналі Sience Advances (14 May 2021 Vol 7, Issue 20).
@illusionist_mercury ...а ще були розмови про "тимчасові" мікроскопи, з лінзою з капельки меду... (Таким методом було зовсім не важко практично з'ясувати, який розмір лінзи-кульки потрібен.)
О? А куди подівся мій пост про те, що лінзи він виготовляв методо, що запропонував Роберт Гук - оплавленням кінця скляної нитки до формування з неї кульки? З посиланням на статтю, де описано дослідження музейного екземпляру на томографі?
Саме так! Колись читав про це в журналі "Наука та життя" а потім сам робив такі лінзи та роздивлявся клітини цибулини. Усі скляні рейсфедери поплавив 😊
як мені здається, що це буде не вигідно для компаній, якщо телефони почнуть робити зі скла, яке не бʼється, люди почнуть менше купувати нові телефони і ремонтувати їх
зробити надміцне скло..... а під ним картонна матриця, яка тріскає від чхання. ото як би сама матриця дисплею робилася з більш стійкого матеріалу, то було би більш толку.
Дубляж дійсно неймовірний. Раджу усім робити коментарі, щоб цей канал міг потрапити у списки рекомендованих TH-cam. Бо це дуже якісний український контент. Дякую. Слава ВСУ та Українцями.
Дубляж - жахливий. Починаємо і закінчуємо словом (та чи слово це?!) НЕБИТКЕ .. Господи прости. Господи допоможи від цієї скверни. Небитке.... Що ще придумаєте?;
Якщо я вірно розумію. Швидкість світла - фундаментальне поняття, вона завжди постійна. Проходячи через середовище змінюється не швидкість фотона, а траекторія перестає бути прямою, тобто подовжується шлях.
Нехай китайські дешеві телефони, але ж стільки айфонів з розбитими екранами...хоча, така думка може скластись через минулі випадки, а не з останніми моделями айфонів
Боже, Боже! Спаси і сохрани мене від таких слів чи перекладів "небитке" скло....що це за слово - небитке... Господи , допоможи... Небитке - скло, яке НЕМОЖЛИВО РОЗБИТИ, СКЛО, ЯКЕ НЕ РОЗБИВАЄТЬСЯ. НАДМІЦНЕ СКЛО. МІЦНЕ СКЛО. 😢😢😢
нажаль, попри цілісніть скла після тих падіннь що вони показують - швидше за все, електронній начинці приходять гайки з подальшими глюками апарату залежно від фази місяця
Навіщо дублювати сміх? У вас все одно він натянутий і не щирий. Краще просто зробіть 20% звуку оригіналу і дублюйте тільки слова. Вибачте якщо що. Просто мене аж тіпає від вашого "дубляжу" сміху
дубляж "зобов'язує" ПОВНІСТЮ дублювати людину. звісно за порушення цього правила авторів ніхто не каратиме, і вони можуть не дублювати смій, чи ще щось. але це вже вони самі там вирішать що треба а що ні.
вже давно можна було створити надміце скло, і воно використовується де це необхідно, ті ж волокна, космічна галузь тощо. але для смартфонів його не роблять, бо хто ж тоді куплятиме запасні кришки, екрани, а то і взагалі нові смартфони, якщо вони перестануть битись? це як про заплановане застарівання і про лампочки розжарення (хто не бачив, подивіться на цьому ж каналі). так, якщо робити вічні речі, економіка піде на спад поки не опиниться на дні, робочі місця, податки зменшаться тощо.
те саме розповідали про електромобілі "вічні електромобілі з безкінечним запасом ходу винайдені давно. але погані корпорації це приховують і не дають розвиватися". це можуть робити якісь гіганти, так. але ЗАВЖДИ знайдеться хтось "молодий і сміливий", хто ламатиме цю стіну, кине виклик корпораційним китам, і випустить піонерський продукт. будь можливість робити на смартфони небитке скло з необхідними іншими характеристиками - ОБОВ'ЯЗКОВО на ринок вийшла б бодай одна компанія яка своєю головною фішкою зробила б "телефони які неможливо розбити". та як бачите - таких новин немає. бо в тому вигляді які вимагають для себе телефони - скло все ще б'ється (бо воно там дуже тонке).
Ти хочеш, щоб були вічні лампи розжарення? Яка дурня...А те,що вони були вкрай прожерливі і малоефективні тебе не турбувало? Зараз лед лампи в такій самій ціні як колишні спіральні, а ефективність мают що найменше в 5-7 разів вищу.З тими ж телефонами - ти готовий до цього часу користуватись першим айфоном при умові цілосності екрану- інші його параметри тебе влаштовують?Не треба розганяти теорію зради, треба мозги трохи включати.
@@adosadiosіснує така штука як "заплановане старіння". Економічна частина бізнесу, без якої той бізнес швидко загнеться. То що зупиняє корпорації зробити спеціально крихке скло на телефоні (особливо на задній панелі), щоб продавати користувачам захисні чохли? Вони ж могли б використати інший матеріал, але використовують саме скло.
@@adosadios Лол, це не так працює. В нас на ринку вже давно є телефони з дуже міцним склом, але є нюанс ці телефони дуже сильно відстають по іншим характеристикам. Ви ж не думаєте, що ті ж епл з капіталізацією в понад 1 трильйон доларів не можу собі дозволи викупити потенційний стартап, який змінить правила гри, а потім поставити його у стан вічного допрацювання? Тут можна згадати купу різних проектів, які купив Гугл і поховав їх (можливо не навмисно, але факт).
Ґоріла ґлас, ґоріла ґлас, на відео воно все дивовижно, а на ділі телефон з ним впав в траву і екран розбився, а на місті падіння навіть камінчик не знайшов, може геть дрібний який гострий був. Щоправда то було старіша версія скла
Дружина за місяць розбила два екрани з ґоріла ґлас, бо роняла точно на один з кутів (без усіляких каміців і навіть з захісним TPU-бампером). А в мене майже коден день телефон падає і навіть з двух метрів впав екраном вниз на керамічну плитку, і навііть подряпин не з'явилось... 🤔
Тому що це скло, воно б'ється, просто треба знати як. Щоб легко розбити скло треба вдарити чимось таким-же твердим або твердішим. Ще один ефективний метод це вдарити у кут чи торець. Тому власне плівки із полікарбонату дуже ефективні для захисту скла тому що ця плівка м'яка вона не пропускає гостру тверду кромку до скла, а коли кромка не дісталася до поверхні, горіла глас дуже міцне воно не розіб'ється. По тій-же схемі ефективні бампери із гуми бо гума не дає чомусь твердому вдарити скло у торець. Будь-яки сучасний смартфон тримає форму тільки за рахунок твердості скла екрана. Навіть китайські смартфони, які виглядають дуже масивними начебто з міцним корпусом, насправді тримаються за рахунок скла, знімаєш скло - корпус тає дуже гнучким та ріденьким. Якщо ви думаєте що там щось тримає материнська плата то ні, якщо вона прийме хоч якесь механічне навантаження - телефону гаки. Та й в багатьох телефонах вона з 2-х частин, трохи зверху, трохи знизу, а посередині акумулятор, відразу за склом.
Ні, не очевидний, в реальному житті ніхто не буде перевіряти міцність скла за допомогою матеріалів, які мають набагато вищу відносну твердість за шкалою Мооса.
- Генерал, який не був в окопі, для мене не генерал - сказав чотириразовий ухилянт . "А чи може Верховний Головнокомандувач бути чотириразовим ухилянтом чи він теж через окоп повинен пройти?
Це найбільший бул щит який я тільки бачив На цьому каналі люди з розбитими айфонами ходять споконвічно, а тут розповідають як воно не дряпається і не б'ється
Мав смартфон з склом Corning Gorilla Glass 3, воно не царапалось з моїми ключами від дому, потім змінював смартфони зі склом Corning Gorilla Glass 4 та 5 і обидва дуже поцарапались від тих самих ключів. Власники Corning Gorilla Glass Armour i Victus, як у Вас з царапинами від ключів?
Топовий контент в топовій українській озвучці, так скло на телефонах зараз дуже міцне в порівняні зі старими
В старих сенсорних телефонах часто використовувалось не скло)
@GamesStreamsReplays а ти шариш)
Старі телефони з пластику переважно
шикарний дубляж! ) Вау! Я в захваті )
Дякуємо☺️
@@projektmova а мільйон років тому вже існували люди?
@@__Monaco первісне "скло" десь у тодішній Африці дубасили первісні люди іще 2,5 - 3 мільйони років тому 😉
Вам навіть від сміху в озвучці не коробить? Як на мене, то краще не озвучувати сміх, по дурному звучить.
А що сміх також дублювали???)
Дивлюся на своєму розбитому телефоні про нерозбиваєме скло сучасних телефонів😂
життєво 😁
Неймовірно цікаво! Дякую за переклад!
Дуже дякую за такі відео,на роботі слухаю та розвиваюсь))))
Приємна оперативність, хлопці
Ви молодці
Дякуємо🤝🏼
Як завжди все цікаво та корисно 👍
Хай квітне Український ютуб ❤❤❤
Виявлю свій захват цією шикарною озвучкою за допомогою посильного донату в ці нелегкі часи. Дякую
Дякую за випуск Коментар для просування українського контенту Слава захисникам України
Яке цікаве відео. Давно не був таким вражений. 😊
Надзвичайно цікаво! Кожного разу з задоволенням дивлюсь ваші водео.
Дуже дякую за вашу роботу та топовий контент!
Це просто неймовірно❤
Дуже позитивний випуск, особливо сміх.
Дякую! 👍
Дякую вам за таке актуальне відео продовжуйте і далі свою працю.
Дякую! Чудова робота!
Надзвичайно цікаво, спасибі за переклади. Успіхів у подальшому розвитку каналу.
Супер якісна робота!
Дякуємо😊
Дякую, було дуже цікаво.
Моєму Mi Play (бюджетний смартфон) уже 6 років. Носив без чехла і захисного скла. Дві царапинки на склі. Ну шо посипались ваші теорії змови про заплановане старіння матеріалів. Просто рівні руки і все 😅 Так він падав, але в рекламі ним горіхи трощили. Надійність і обережність дві запоруки довгого служіння гаджетів 😊
Ні разу не билися телефони, і так склалося що з 2014 року у мене всі телефони з скляним корпусом ззаду.
І до речі, і падали вони часто, і лишилися цілі)
Ви просто часто їсте солону рибку під пиво і паралельно дивитесь відоси на телефоні і тому ваш екран іонізуваася калієм з солі!
А ви собі понавигадували бознашо!
Просто повезло. Ось і все. У мене роки три скло ціле. А потім за півтора-два місяця двічі билося захисне. Тому що одного разу впав краєм екрану на металічне ребро, а вдруге - знову краєм скла на щебінь з асфальту.
@@gorek5762 в кухонній солі немає калію ))
@@gorek5762 Ношу в кишені джинсів, може з піт іонами його збагачує)))
Доброго дня, дякую за Вашу працю
Дуже дякую за роботу.
Дякую вам за чудову озвучку класного відео!
Відео прям ТОП. Дякую за вашу роботу
Щиро дякую,з мене вподобайка і комент.
Класне відео і дуже історично наукове👍
Дякую за цікаве відео і гарний переклад! Єдиним недоліком для мене являється ощвучка сміху і звуків здивування... Дуже "натягнуто" і неприродньо... Може якось не озвучувати ці моменти?
Дякую за працю!!!
Супер, дякую!
Вкінці дерек поеазує битий айфон😅
Але вони наче не співпрацюють з ґорілаґлас. В них власне скло керамікшилд котре більш стійке до подряпин але менш стійок до падінь.
Це доречі цікаве питання про взаємозв'язок твердості та крихкості. Коротко кажучи вони взаємовиключні і їх мега складно поєднати
Дійсно цікаве, варто тільки глянути на діамант чи обсидіан, котрі неймовірно тверді, але, водночас, дуже крихкі. Проте деяким шановним коментаторам видніше, вони впевнені, що вже давно винайшли надміцне некрихке скло, але його не випускають в маси через "заплановане старіння" і що смартфони не мають бути вічними. Опустимо той момент, що саме акумулятори найлабша ланка смартфонів і що багато користувачів скоріше поміняють пристрій, ніж віднесуть його в сервіс на заміну батареї.
@Rameronos а ще звісно ж нові фішнчкі, кольори та інше. На сьогодні це ШІ, раніше були камери
@@бот094 ну так, але не всім ці фішечки потрібні, хоча маркетинг вміє переконувати. Часто це на погратися кілька разів, а потім майже ніколи цим не користуватися.
а найцікавішим є те, що завдяки цій технології ще у східній Німеччині виробляли склянки для барів аж півстоліття тому!
Коментар підтримки каналу для просування українського ютьюбу. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую, дуже цікаво
найбільше будь-яке гартоване скло (також і дисплейне/захисне до смартфона) боїться бокового удару, в торець 🙅🏻♂️
тому старайтесь бити саме так, як було показано у цьому відео 😉
Цікавезно було дізнатись як винайшли скло і як воно змінювало світ відкриваючи свої здібності. Здалось навіть, що відео якесь навіть коротеньке, не повне.
Українцям потрібне таке скло.
Схоже що Дерек навмисно послав свого слабенького помічника для випробовувань цієї хваленої горіли, бо якби він сам поїхав то з легкістю розгатив би усі зразки - на своєму телефоні він же без проблем це зробив 😁
На IPhone використовується скло власної розробки Apple - Ceramic Shield. Так, воно створене в співпраці з Corning, але це все одно власна розробка Apple. Більш стійке до подряпин за рахунок більшої крихкості.
@@Rameronos Я розбивав і горіла глас(( Достатньо покласти ключі на екран і сісти зверху... Не раджу повторювати експеримент
@@eksdriver гаразд, максимум, що я робив, це кидав телефон у воду, щоб перевірити IP68. А скло... Може цей Corning Gorilla Glass Victus 2, що у мене, захистить в випадку чого. Але сподіватися тільки на нього не буду, зверху на ньому ще є захистне скло. Ключі будуть якомога далі від телефону.
З покупки нового телефону, скоро буде 2 роки!
Ні разу не роняв!
Як можна роняти,ви що безрукі?!😂
@@pytler_hyi витягни вже його з упаковки
Лайк у підтримку автора каналу
в телефоні скло тріскається від удару об ребро, при падінні на площину - рідше
гадаю, що з цим відео ви значно піднаберете підписників, чого вам і бажаю - бо щоб робили ще більше якісних перекладів науково-популярного контенту. реально крутий переклад та озвучка Veritasium-у, хоча іноді я полюбляю дивитися його в оригіналі. може тому й можу порівнювати більш об'єктивно.
ну, і + звісно, свіжа підписка від мене
круто!
Мені здається, що матеріал, який є важливішим за скло, це метал. Просто метал використовується майже всюди. Навіть в тих речах в якіх немає скла.
будинки без металу можливі і будуть цілком придатні та комфортні для проживання. Будинки без скла теж цілком можливі, але комфортними для життя їх аж ніяк не назвеж :)
І чому у мене всі ці горіли лопаються як мильні бульбашки?
Бо падають на ребро чи з вигином - тому й лопають. Вигин часто зумовлений поганою посадкою скла на пристрій виробником, на ребро падає із певної ймовірністю
Дякую
У кінці так прикольно вийшло ніби далі озвучування йде 😀
Швидше би вже нова версія, бо те скло, яке є, все ще бʼється і царапається.
відос про те, чому мій телефон не міг розбитися, дякую))
А я стільки айфонів розбив. Не знав, що я супермен!
Що бухий завжди?😂
@@pytler_hyiта ж ні. Зовсім не вживаю. Але айфону достатньо раз впасти - і як там казали - вуаля!
Топ⭐, серед научпопу в моєму TH-cam аккаунті 💡
14:30 Левенгук не шліфував лінзи, а викоростовував скляні кульки. Просто "плавлені".
Антоні ван Левенгук створив свій перший мікроскоп завдяки власній майстерності в шліфуванні лінз. Він не винаходив саму концепцію мікроскопа - подібні пристрої існували до нього. Проте його інструменти значно перевершували попередні за якістю й збільшенням.
Як саме він створив мікроскоп:
1. Шліфування лінз:
Левенгук використовував маленькі шматки скла, які нагрівав і розплавляв у полум'ї. Потім він вручну шліфував ці шматочки, надаючи їм ідеально сферичної форми. Це дозволяло створювати лінзи з високою оптичною якістю.
2. Високоточне збільшення:
Завдяки майстерності шліфування він отримував лінзи, здатні збільшувати зображення до 200-300 разів, що було неймовірним досягненням для його часу.
3. Монтаж мікроскопа:
Левенгук використовував просту конструкцію:
Лінза була вставлена між двома металевими пластинами.
Гвинти дозволяли точно регулювати відстань між лінзою та об'єктом спостереження.
Об'єкт (зразок) кріпився на шпильці перед лінзою.
4. Освітлення:
Левенгук звертав особливу увагу на освітлення зразків. Він використовував природне світло, яке відбивалося від дзеркал або проходило через лінзу.
Унікальність його мікроскопів:
Простота конструкції у поєднанні з високою якістю лінз робила його мікроскопи дуже ефективними.
Незважаючи на те, що мікроскопи Левенгука складалися лише з однієї лінзи (це фактично були лупи), вони були набагато потужнішими за складніші інструменти того часу.
Саме завдяки наполегливості та увазі до деталей Левенгук зміг зробити революційні відкриття, які залишаються фундаментальними для науки.
@illusionist_mercury В його мікроскопі з 266-кратним збільшенням (з Утрехтского музею) використана сферічна линза диаметром 1,3 мм, в якій явно видно уламок тонкой склянної ніжки. Це в точності відповідає способу виготовлення лінз шляхом нагріву кінчика тонкой склянної ниті в вогні, запропонованому в 1678 році Робертом Гуком.
Можете зазирнути в статтю "Neutron tomography of Van Leeuwenhoek’s microscopes" в журналі Sience Advances (14 May 2021
Vol 7, Issue 20).
@illusionist_mercury ...а ще були розмови про "тимчасові" мікроскопи, з лінзою з капельки меду...
(Таким методом було зовсім не важко практично з'ясувати, який розмір лінзи-кульки потрібен.)
О? А куди подівся мій пост про те, що лінзи він виготовляв методо, що запропонував Роберт Гук - оплавленням кінця скляної нитки до формування з неї кульки? З посиланням на статтю, де описано дослідження музейного екземпляру на томографі?
Саме так! Колись читав про це в журналі "Наука та життя" а потім сам робив такі лінзи та роздивлявся клітини цибулини. Усі скляні рейсфедери поплавив 😊
Як заажди - на "висоті"😮😮😮
Дерек дуже вдячний Corning за те що у нього побився телефон))), але Corning «невпинно» працює)
Цей монополіс вже викупив всіх конкурентів. Нажаль, ваше скло не має шансів стати кращим.
хах, їм треба звернутися за тестуванням крихкості і стійкості до подряпин скла до того хлопця, який руйнує всі телефони, а не ці дитячі гойдалки.
ДОНАТИМО НА ЗСУ
як мені здається, що це буде не вигідно для компаній, якщо телефони почнуть робити зі скла, яке не бʼється, люди почнуть менше купувати нові телефони і ремонтувати їх
зробити надміцне скло..... а під ним картонна матриця, яка тріскає від чхання. ото як би сама матриця дисплею робилася з більш стійкого матеріалу, то було би більш толку.
Круте круте
Як здогадатися насипати чорний попіл у скло, щоб воно стало прозорим ? 🤔😁
Кого кличе покликання?
Смішно що заблюрили лого айфона щоб не впізнали, хоча його в першу чергу по камерах розпізнають)
19:26 не знаю із якої висоти вони скидають, але мій айфон випав із кишені і одразу пішла тріщина.
А коли мій телефон випав з моєї кишені то Горіла глас розбилось як звичайне скло на жаль :(
Дубляж дійсно неймовірний. Раджу усім робити коментарі, щоб цей канал міг потрапити у списки рекомендованих TH-cam. Бо це дуже якісний український контент. Дякую. Слава ВСУ та Українцями.
Дубляж - жахливий. Починаємо і закінчуємо словом (та чи слово це?!) НЕБИТКЕ .. Господи прости. Господи допоможи від цієї скверни. Небитке.... Що ще придумаєте?;
@@МайяМарусикгеть їди
Дисить смішно чути що в айфонах які розбиваются на раз використовуєтся горілаглес.
тестируют 3мм образци а на телефон ставят 0.1мм - 0.3мм мудаки
((((((((((((((((((
А зараз хто не в курсі, в айфоні не горілла гласс
Чи можливе теоретично скло, яке в рази сповільнює швидкість світла, що проходить крізь нього ?
Якщо я вірно розумію. Швидкість світла - фундаментальне поняття, вона завжди постійна. Проходячи через середовище змінюється не швидкість фотона, а траекторія перестає бути прямою, тобто подовжується шлях.
👍👍👍
Нехай китайські дешеві телефони, але ж стільки айфонів з розбитими екранами...хоча, така думка може скластись через минулі випадки, а не з останніми моделями айфонів
Місьйо Небитке Франція знову в небезпеці...
Оминайте вас ракети 🤗
7:23 оператор трошки тупить 😅
чорт мені здалося що чувака в кінці відео хтось озвучує😅
Боже, Боже! Спаси і сохрани мене від таких слів чи перекладів "небитке" скло....що це за слово - небитке... Господи , допоможи... Небитке - скло, яке НЕМОЖЛИВО РОЗБИТИ, СКЛО, ЯКЕ НЕ РОЗБИВАЄТЬСЯ. НАДМІЦНЕ СКЛО. МІЦНЕ СКЛО. 😢😢😢
По перше, хороший дубляж.
По друге, тепер ясно чому епл стільки коштує.
Зовсім не через це скло, бо його ліплять вже на всі китайські бюджетники
нажаль, попри цілісніть скла після тих падіннь що вони показують - швидше за все, електронній начинці приходять гайки з подальшими глюками апарату залежно від фази місяця
Мораль відео купуйте чохол
Сміх в озвучці просто жах.
19:55 лого замазано, щоб великі дядьки, зі самі знаєте якого офісу, не стукнули по головці?😁
Не складно здогадатися, що то за смартфон) Думаю то Nubia V60)
Навіщо рекламувати якщо не платять?
@@mazdavorot погана реклама, якщо він показує товар зламаним
То був огризок!)))
А шо це за петя (бампер) лебедєв? Є якась інфа хто він, шо він, звідки? Друг з ГУР цікавиться
Загуглив глас( скло) яка транскрипція. Виявляється глес по американськи...
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍👍
Ось цей сміх на силу дуже погано звучить. Не треба його озвучувати, погано виходить.
Вподобайка #175
Навіщо дублювати сміх? У вас все одно він натянутий і не щирий. Краще просто зробіть 20% звуку оригіналу і дублюйте тільки слова. Вибачте якщо що. Просто мене аж тіпає від вашого "дубляжу" сміху
дубляж "зобов'язує" ПОВНІСТЮ дублювати людину. звісно за порушення цього правила авторів ніхто не каратиме, і вони можуть не дублювати смій, чи ще щось. але це вже вони самі там вирішать що треба а що ні.
Навіть у кіно, коли кричать і ржуть, оригінал звучить,не дубляж!!!
@pytler_hyi ні. в кіно дублюють кожен крих і навіть подих
вже давно можна було створити надміце скло, і воно використовується де це необхідно, ті ж волокна, космічна галузь тощо. але для смартфонів його не роблять, бо хто ж тоді куплятиме запасні кришки, екрани, а то і взагалі нові смартфони, якщо вони перестануть битись? це як про заплановане застарівання і про лампочки розжарення (хто не бачив, подивіться на цьому ж каналі). так, якщо робити вічні речі, економіка піде на спад поки не опиниться на дні, робочі місця, податки зменшаться тощо.
Для смартфонів !? Слухайте уважно ролик . Скло важке .
те саме розповідали про електромобілі "вічні електромобілі з безкінечним запасом ходу винайдені давно. але погані корпорації це приховують і не дають розвиватися".
це можуть робити якісь гіганти, так. але ЗАВЖДИ знайдеться хтось "молодий і сміливий", хто ламатиме цю стіну, кине виклик корпораційним китам, і випустить піонерський продукт. будь можливість робити на смартфони небитке скло з необхідними іншими характеристиками - ОБОВ'ЯЗКОВО на ринок вийшла б бодай одна компанія яка своєю головною фішкою зробила б "телефони які неможливо розбити". та як бачите - таких новин немає. бо в тому вигляді які вимагають для себе телефони - скло все ще б'ється (бо воно там дуже тонке).
Ти хочеш, щоб були вічні лампи розжарення? Яка дурня...А те,що вони були вкрай прожерливі і малоефективні тебе не турбувало? Зараз лед лампи в такій самій ціні як колишні спіральні, а ефективність мают що найменше в 5-7 разів вищу.З тими ж телефонами - ти готовий до цього часу користуватись першим айфоном при умові цілосності екрану- інші його параметри тебе влаштовують?Не треба розганяти теорію зради, треба мозги трохи включати.
@@adosadiosіснує така штука як "заплановане старіння". Економічна частина бізнесу, без якої той бізнес швидко загнеться. То що зупиняє корпорації зробити спеціально крихке скло на телефоні (особливо на задній панелі), щоб продавати користувачам захисні чохли? Вони ж могли б використати інший матеріал, але використовують саме скло.
@@adosadios Лол, це не так працює. В нас на ринку вже давно є телефони з дуже міцним склом, але є нюанс ці телефони дуже сильно відстають по іншим характеристикам.
Ви ж не думаєте, що ті ж епл з капіталізацією в понад 1 трильйон доларів не можу собі дозволи викупити потенційний стартап, який змінить правила гри, а потім поставити його у стан вічного допрацювання? Тут можна згадати купу різних проектів, які купив Гугл і поховав їх (можливо не навмисно, але факт).
Ґоріла ґлас, ґоріла ґлас, на відео воно все дивовижно, а на ділі телефон з ним впав в траву і екран розбився, а на місті падіння навіть камінчик не знайшов, може геть дрібний який гострий був. Щоправда то було старіша версія скла
Нікому не вигідно виготовляти популярні речі довговічними. Усе повинно ламатись
бо це айфон
Моєму телефону 2 роки. Не проходить і дня, щоб я його не впустив на землю. Корпус в чохлі розбився, а екран без жодної подряпини
Дружина за місяць розбила два екрани з ґоріла ґлас, бо роняла точно на один з кутів (без усіляких каміців і навіть з захісним TPU-бампером). А в мене майже коден день телефон падає і навіть з двух метрів впав екраном вниз на керамічну плитку, і навііть подряпин не з'явилось... 🤔
Тому що це скло, воно б'ється, просто треба знати як. Щоб легко розбити скло треба вдарити чимось таким-же твердим або твердішим. Ще один ефективний метод це вдарити у кут чи торець. Тому власне плівки із полікарбонату дуже ефективні для захисту скла тому що ця плівка м'яка вона не пропускає гостру тверду кромку до скла, а коли кромка не дісталася до поверхні, горіла глас дуже міцне воно не розіб'ється. По тій-же схемі ефективні бампери із гуми бо гума не дає чомусь твердому вдарити скло у торець. Будь-яки сучасний смартфон тримає форму тільки за рахунок твердості скла екрана. Навіть китайські смартфони, які виглядають дуже масивними начебто з міцним корпусом, насправді тримаються за рахунок скла, знімаєш скло - корпус тає дуже гнучким та ріденьким. Якщо ви думаєте що там щось тримає материнська плата то ні, якщо вона прийме хоч якесь механічне навантаження - телефону гаки. Та й в багатьох телефонах вона з 2-х частин, трохи зверху, трохи знизу, а посередині акумулятор, відразу за склом.
Piter or Peter?
Англійська e = ukr i
tepee /тіпі:/ be /бі:/
Aнглійська і = ukr aй
Тому Майкрософт, пайлет, рок зе майкрофон, та 3.1415 це Пай (Рі)
@ Його звати Петро
Дякую! 👍
А тепер згадайте тести JerryRigEverything, де він показує, як дряпається скло на 6 рівні що зараз що й 15 років тому) Висновок очевидний)
Корунд та діамант як Мурзік Васильович може пошкабябати будь-яку камінюку і 20 киць.
Ні, не очевидний, в реальному житті ніхто не буде перевіряти міцність скла за допомогою матеріалів, які мають набагато вищу відносну твердість за шкалою Мооса.
Шо за дурацкий сміх в озвучці?
Це називається voice over. Дивись оригінал на англійській.
- Генерал, який не був в окопі, для мене не генерал - сказав чотириразовий ухилянт .
"А чи може Верховний Головнокомандувач бути чотириразовим ухилянтом чи він теж через окоп повинен пройти?
Це найбільший бул щит який я тільки бачив На цьому каналі люди з розбитими айфонами ходять споконвічно, а тут розповідають як воно не дряпається і не б'ється
Мав смартфон з склом Corning Gorilla Glass 3, воно не царапалось з моїми ключами від дому, потім змінював смартфони зі склом Corning Gorilla Glass 4 та 5 і обидва дуже поцарапались від тих самих ключів.
Власники Corning Gorilla Glass Armour i Victus, як у Вас з царапинами від ключів?
В мене s24 ultra з armor, в умовах знаходження у майстерні металообробки, подряпини відсутні. Дійсно стійка штука.
озвучувати сміх - так собі ідея, імхо)
08:20 це топ)
"покликанням" 🤡
перший!