Вітаю! Ставив питання в відео іншого ДБЖ. У мене ця модель, тільки новіша версія. Дякую за ваші відповіді. Перевірив стан зарядки підключеним високоточним вольтметром з трьома знаками після коми. Заряд завершився на 14.550, а це для ліфера супер, з його повним зарядом в 14,6 v. Але, на мою думку, можна було б трохи менше, тому і хотів знайти шляхи зниження зарядної напруги.
Инетресное в целом видео. Скажите может знаете (информацию найти не могу толком). Есть батарея VRLA DeepCycle Gel 12v 150ah. При выборе тип батареи GEL максимум выдает 13.9-14в при зарядке в абсорб режиме, при выборе LEAD чуть подрастает до 14.1. Но для этой батареи по спецификации надо заряжать при 14.4-15в (абсорб). Вопрос собственно, я получается с помощью этого упса батарею не заряжаю на максимум?
Доброго Вам дня! 1.Дякую Вам за Ваші відео! 2.Хочу довговічний АКБ. Рішив брати заводський LiFePo4. Гібридний інвертор брати не хочу. Хочу побутовий УПС (такий як у відео, або з схожою логікою). Струм заряду АКБ в варіантів, що я розглядаю максимум 20А. Тому АКБ братиму в діапазоні 40-80Агод. Потужність УПСів від 600 до 1000 Ват. Чи залежать втрати від потужності, чи більше від якості виробу та рішень виробника (при цьому приймаємо, що вентилятори та мозги беруть однаково)? Бо якщо на 1000 будуть суттєво більші втрати ніж на 600, то з такою невеликою АКБ як планується краще 600, а якщо втрати приблизно однакові, то краще 1000 як такий, що має ширший діапазон використання по потужності. Чи більше все ж залежності від того як конкретні прилади вдалися виробнику (без залежності від потужності)? 3. В більш потужного УПСа з більшою тр. котушкою вентилятор рідше вмикатиметься? 4.Чи може бути, що в режимі "LiFePo" після повної зарядки малі струми підзарядки не подаються, як на гелі чи ажеем? Наперед дякую Вам за відповідь!
1) Для АКБ ємністю 40-80Ah брати ДБЖ потужністю 1000W не зовсім логічно. Струми при повному навантаженні будуть великі що приведе до спрацювання захисту BMS. 2)ДБЖ бувають різні по споживанню на холостому ходу. Самий малий холостий хід у приладів з тороїдальним трансформатором. 3) Алгоритм роботи вентилятора також буває різний і він не залежить від розмірів. 4) Заряд у різних приладів також може відрізнятись. Є прилади де можна зовсім відключати заряд.
Продовжив експеримент. Акумулятор LiFePO4 Redodo 100Ah 12.8V. ДБЖ LogicPower 1500VA(1050Вт). Після чергового вимкнення світла і наступної зарядки, виставив режим GEL. Зарядка зупинилась на позначці 14,220v. Зразу ж перебив на режим AGM - дозалило буквально за кілька хвилин до 14,525v. Установив режим LiFePO4 і швидко ще накапало до 14,560 (видно ввечері не дочекався одної сотої). Хоча хотів заряджати до 14v, режим GEL хоч вже щось. На жаль, розробники не надали ширшого діапазону, типу профі. Дивлячись на час дозаливки, об'єм заряду батареї у всіх трьох режимах суттєво не змінився. Моя думка - буду користуватись більш щадливим режимом, і можливо, акум віддячить кількома зайвими циклами за моє до нього ставлення.)))
Поділюся своїм досвідом. В мене такий саме ДБЖ, тільки останньої модифікації (помаранчево-чорного коліру). До нього підключені ПК (с блоком живлення на 1000 Ви), роутер, оптоволоконний конвертер та настільна лампа - все працює гаразд, комп стартує нормально та працює нормально. Сьогодні спробував зробити такий режим: коли не було світла завів бензогенератор RZTK G-3500E та підключив до нього ДБЖ з навантаженням (ПК, роутер та інші) за допомогою катушки подовжувача 25 метрів, - все гаразд, ПК працює, роутер працює... Але вирішив ще підключити до подовжувача (25м) ноутбук за допомогою двох подовжувачів 4.5м (звичайні мережеві фільтри), і трапилась біда: ДБЖ одразу почав видсікати вхідну напругу, та знов включати - туди-сюди, туди-сюди... Я вимкнув від катушки 25м подовжувачі з ноутбуком, але перемикання не припинилося. При під'єднанні ДБЖ до генератора без включеного комп'ютера все працює нормально, як тільки включаю комп'ютер, перемикання починаються знову. Хоча начебто вина генераторі, і на ДБЖ показує напругу 230В. Коли дали світло, від звичайної мережі, ДБЖ запрацював нормально, без всяких перемикань туди-сюди. Я вже подумав, що при підключенні додаткового навантаження (ноутбук з мережевими фільтрами), щось зламалося в ДБЖ, але ж від звичайної мережі все ж працює. Тоді чому спочатку при підключенні ДБЖ все працювало, і як тільки додав ноутбука, пішли танці. Є підозра, що генератору не вистачає потужності. Може хто щось підкаже?! І взагалі, чи можна підключати ДБЖ с комп'ютером та роутерами до бензогенератору? Заздалегідь дякую!
На це питання немає повноцінної відповіді. Можу сказати точно що прилади які мають в своєму складі вбудований регулятор напруги і мікроконтроллер дуже часто ведуть себе некоректно від генератора звичайного. У мене багато в ремонт попадало ДБЖ після роботи з генератором бензиновим. Причин багато і щоб коректно відповісти потрібно проводити певні вимірювання і аналізувати.
Доброго дня усім! Після повної зарядки ввечері свого LiFePO4 Redodo 100Ah 12.8V до 14, 550 v, вимкнув ДБЖ вийняв з розетки. За ніч акум стабілізувався до напруги в 14, 012v. Увімкнув в розетку, ДБЖ у вимкненому стані. Вольтаж батареї став підніматися і знову набрав свій піковий показник. Індикатор зарядки не реагував. Через кілька хвилин напруга почала падати і знову дійшла до 14, 012v. без будь-яких втручань. Вийняв вилку з розетки, напруга почала знову рости. На мою думку це свідчить що є якийсь мінімальний підтримуючий буферний режим режим і ДБЖ у вимкненому стані, але підключений до мережі частково споживає енергію акума для моніторингу і запуску процесу капельної дозарядки батареї.
@@sashk0vel-ye5kq Зазвичай алгоритм заряду наступний. 1) Заряд АКБ до рекомендованого значення з контролем струму і напруги. 2) Після того як напруга підніметься до цього значення моніториться струм і коли струм знизиться прилад закінчує заряд. 3) Прилад переходить в буферний режим і його підтримує на певному значенні. Це основні параметри. В деяких приладах є ще додаткові алгоритми які можуть візуально не відображатись. Наприклад. 1) Деякі ДБЖ заряджають тільки до установленої напруги і підтримують її. 2) Бувають прилади які кожні 6-12 годин переходять на АКБ 20-30 секунд для монітору наявності батареї. 3) Е прилади які після закінчення зарядки не переходять в буфер а просто вимикають повністю заряд і вмикаються коли напруга на батареї просіла нижче якогось запрограмованого значення. Для детального вивчення питання потрібно проводити повний аналіз і моніторинг показників. Одна і та сама модель приладу може мати різні характеристики по заряді залежно від партії.
@@koval2807z , Продовжив експеримент. Після чергового вимкнення світла і наступної зарядки виставив режим GEL. Закінчення заряду відбулось на 14,220. Перебив на AGM і пішов дозаряд кілька хвилин до позначки 14,525. Перебив на LiFePO4 - дозалило ще до 14,560. Мені хотілося б до 14 завершити, але режим GEL хоч вже щось делікатніше. Ну і дивлячись на час дозаливки до вищих значень на ємністі батареї це не відбилось суттєво, а за нижчий вольтаж батарея скаже дякую кількома лишніми циклами.
Доброго дня . Не підкажете чому струм зараядки складає лише 12-14А (режим встановлений 20А) при тому що акамулятор LP LifePo4 200A заряджений лише на 35%. ?Покази взяв з BMS .
Общепринято считать что кислотные аккумуляторы нужно заряжать током не больше 0,1С, т.е. для вас это 12А. Но, у меня на AGM GreenCell 100Ah в инструкции от производителя указан ток заряда 25А 😮😮😮 На другом AGM на 100Аh от не помню какого производителя указано 17,5А. Ну а вообще ПРИНЦИПИАЛЬНО подход такой: Любой аккумулятор можно заряжать практически любым током. Чем выше ток заряда, тем меньше циклов заряда переживет аккумулятор. Нужно контролировать НАГРЕВ аккумулятора.
Скажіть будь ласка чи струм заряду постійни максимум 7А якщо виставили 10А. Чи у ДБЖ є свій алгоритм? Тому що в мене він заряджає ну дуже повільно. При всіх розрахунках має давно зарядити гелевий акум. Але за 6год навіть 30% не заряджає
Струм заряду залежить також від батареї. Якщо ви виставили 10А це означає що прилад буде намагатись обмежувати струм на 10А з певною точністю. Якщо батарея не споживає цей струм то його і не буде.
Доброго дня,як на вашу думку,чи буде цей дбж(саме ця модель)працювати, якщо його підєднати до іншого безперебійника,з модифікованим синусом,в якого напруга 150вольт на виході(в ттх вказано діапазон роботи від 140вольт). ІДЕЯ така,саморобний вітрячок на магнітах,підєднати до APC cs500. А в нього вже підєднати лоджик. Можливо через стабілізатор Україна 2. Щоб трішки підрівняти синус.
@@koval2807z чому,вибачте,мушу запитати? Вітряк аксиальний не ризекну підєднати до дбж який коштує 12К,а ось старий безперебійник ціною в 700грн.не жалко. Та й в гаражі можна мотоблока завести,поряд сs500 поставити зі старим кислотним акб,хай собі в кретичний момент дозарядить основну батарею в домі. Просто як він з модифікованою буде працювати,ось що цікаво.
наскільки розумію, в режимі UPS безперебійник при роботі від мережі прокидує струм напряму минаючи вбудований інвертор, а в режимі інвертора струм іде постійно через інвертор.
@@koval2807z Дякую. Бачив відео де міняли на Ноктуа - шум реально раза в три менший. Але там ціни від 800 грн стартують, а це 10% вартості пристрою)) Та і гарантію можна втратити.
@@tarassydor4767 Потрібно враховувати що вентилятори які орієнтовані для персонального комп'ютера не завжди підходять для таких задач. На вибір вентилятора багато впливає при якому навантаженні використовується прилад і яка ємність АКБ. Є дешевше варіант і нічим не гірше. Гляньте ролик про UPS1000ZD там є трохи роз'яснень.
В инструкции черным по белому написано, что в зависимости от емкости батари нужно переключить амперы, вот только в инструкции забыли написать где этот переключатель находится. Весёлые ребята работаютв logic power😂😂
Тут потрібно більше конкретики. 1) Який тип навантаження цікавить 2) В продовж якого часу ця система повинна працювати. Та багато іншого Аналогічні системи на такій базі мені доводилось тестувати на активному навантаженні 900W в продовж години все нормально. Це звичайна схемотехніка яка витримує такі навантаження. Звичайно що температури будуть високі, але це нормально.
@@koval2807z Я мав на увазі роботу без спрацювання захисту при потужності у 1000-1100 ват активного навантаження. І також спрацювання захисту при перевантаженні. Просто в деяких ДБЖ передбачено короткочасне перевиження максимальної потужності, наприклад для запуску електродвигуна холодильника.
@@Olexandr_Nedashkivskyi Все тепер вас зрозумів. У всіх приладів є такий режим. Існує декілька типів захисту і відповідно їх спрацювання це вже потрібно дивитись по моделям. Зазвичай більшість низькочастотних інверторів розраховані на роботу з перевантаженням в 150% в продовж 5-30 секунд а потім спрацьовує захист. Захисти бувають різні буває циклічний а буває тригерний. При роботі від мережі часто зустрічав що прилади витримують перевантаження в 300% при цьому вони сигналізують що йде перевантаження. Нажаль якщо демонструвати все що є в приладі то ролик буде не меньше години. Часу потрачено також буде багато. Якось обдумаю це питання і якщо вийде може з часом продемонструю роботу захистів в деяких приладах.
@@koval2807zЩе одне не стандартне питання.Аналогічний ДБЖ,але старіша прошивка,немає вибору на дисплеї LiFePO4.Замовив акумулятор LiFePO4,що порадите виставити на дисплеї gel,agm чи lead?Чи все марно,купувати окремо зарядне до LiFePO4,а потім кожного разу підключати до ДБЖ? Дуже хотів надійний акумулятор.
У мене LPM-PSW-1500VA плюс LiFePO4 12V 100Ah При заряджанні видає на батарею 14.75вольт , А для моєї батареї повинно бути не більше 14.6. А я взагалі хочу заряджати 13.8 вольт. Як це зробити
Підкажіть будь ласка, штатний кулер стоїть на видув повітря чи вдув в середину? І якщо міняти на тихіший кулер то краще його класти на вдув чи на видув? Дякую
@@koval2807z, странно что у всех ДБЖ этого производителя с этим дисплеем этот пункт меню не может быть выбран 😊 У LP есть другая модель (с другими дисплеем и меню настройки) и там можно установить максимальный ток заряда 40А.
Вітаю! Ставив питання в відео іншого ДБЖ. У мене ця модель, тільки новіша версія. Дякую за ваші відповіді. Перевірив стан зарядки підключеним високоточним вольтметром з трьома знаками після коми. Заряд завершився на 14.550, а це для ліфера супер, з його повним зарядом в 14,6 v. Але, на мою думку, можна було б трохи менше, тому і хотів знайти шляхи зниження зарядної напруги.
Вітаю. 👍 Цікаве та інформативне відео роботи системи. ⚡🔋💡
Дякую
@@koval2807z вибачте я в електриці дуб-дубом, підскажіть будь-ласка чи витримає стара алюмінієва проводка в квартирі якщо заряджати акуми струмом 50а?
Инетресное в целом видео. Скажите может знаете (информацию найти не могу толком). Есть батарея VRLA DeepCycle Gel 12v 150ah. При выборе тип батареи GEL максимум выдает 13.9-14в при зарядке в абсорб режиме, при выборе LEAD чуть подрастает до 14.1. Но для этой батареи по спецификации надо заряжать при 14.4-15в (абсорб). Вопрос собственно, я получается с помощью этого упса батарею не заряжаю на максимум?
Доброго Вам дня!
1.Дякую Вам за Ваші відео!
2.Хочу довговічний АКБ. Рішив брати заводський LiFePo4. Гібридний інвертор брати не хочу. Хочу побутовий УПС (такий як у відео, або з схожою логікою). Струм заряду АКБ в варіантів, що я розглядаю максимум 20А. Тому АКБ братиму в діапазоні 40-80Агод. Потужність УПСів від 600 до 1000 Ват. Чи залежать втрати від потужності, чи більше від якості виробу та рішень виробника (при цьому приймаємо, що вентилятори та мозги беруть однаково)? Бо якщо на 1000 будуть суттєво більші втрати ніж на 600, то з такою невеликою АКБ як планується краще 600, а якщо втрати приблизно однакові, то краще 1000 як такий, що має ширший діапазон використання по потужності. Чи більше все ж залежності від того як конкретні прилади вдалися виробнику (без залежності від потужності)?
3. В більш потужного УПСа з більшою тр. котушкою вентилятор рідше вмикатиметься?
4.Чи може бути, що в режимі "LiFePo" після повної зарядки малі струми підзарядки не подаються, як на гелі чи ажеем?
Наперед дякую Вам за відповідь!
1) Для АКБ ємністю 40-80Ah брати ДБЖ потужністю 1000W не зовсім логічно. Струми при повному навантаженні будуть великі що приведе до спрацювання захисту BMS.
2)ДБЖ бувають різні по споживанню на холостому ходу. Самий малий холостий хід у приладів з тороїдальним трансформатором.
3) Алгоритм роботи вентилятора також буває різний і він не залежить від розмірів.
4) Заряд у різних приладів також може відрізнятись. Є прилади де можна зовсім відключати заряд.
Продовжив експеримент. Акумулятор LiFePO4 Redodo 100Ah 12.8V. ДБЖ LogicPower 1500VA(1050Вт). Після чергового вимкнення світла і наступної зарядки, виставив режим GEL. Зарядка зупинилась на позначці 14,220v. Зразу ж перебив на режим AGM - дозалило буквально за кілька хвилин до 14,525v. Установив режим LiFePO4 і швидко ще накапало до 14,560 (видно ввечері не дочекався одної сотої). Хоча хотів заряджати до 14v, режим GEL хоч вже щось. На жаль, розробники не надали ширшого діапазону, типу профі. Дивлячись на час дозаливки, об'єм заряду батареї у всіх трьох режимах суттєво не змінився. Моя думка - буду користуватись більш щадливим режимом, і можливо, акум віддячить кількома зайвими циклами за моє до нього ставлення.)))
Все круто. Єдине було би круто ще щоб озвучували напругу на акумуляторі в момент тесту. Так можна буде порахувати КПД. Дякую😀
ККД даних приладів трохи буде варіюватись і зазвичай знаходиться в діапазоні 70-85% залежно від навантаження.
Поділюся своїм досвідом. В мене такий саме ДБЖ, тільки останньої модифікації (помаранчево-чорного коліру). До нього підключені ПК (с блоком живлення на 1000 Ви), роутер, оптоволоконний конвертер та настільна лампа - все працює гаразд, комп стартує нормально та працює нормально. Сьогодні спробував зробити такий режим: коли не було світла завів бензогенератор RZTK G-3500E та підключив до нього ДБЖ з навантаженням (ПК, роутер та інші) за допомогою катушки подовжувача 25 метрів, - все гаразд, ПК працює, роутер працює... Але вирішив ще підключити до подовжувача (25м) ноутбук за допомогою двох подовжувачів 4.5м (звичайні мережеві фільтри), і трапилась біда: ДБЖ одразу почав видсікати вхідну напругу, та знов включати - туди-сюди, туди-сюди... Я вимкнув від катушки 25м подовжувачі з ноутбуком, але перемикання не припинилося. При під'єднанні ДБЖ до генератора без включеного комп'ютера все працює нормально, як тільки включаю комп'ютер, перемикання починаються знову. Хоча начебто вина генераторі, і на ДБЖ показує напругу 230В. Коли дали світло, від звичайної мережі, ДБЖ запрацював нормально, без всяких перемикань туди-сюди. Я вже подумав, що при підключенні додаткового навантаження (ноутбук з мережевими фільтрами), щось зламалося в ДБЖ, але ж від звичайної мережі все ж працює. Тоді чому спочатку при підключенні ДБЖ все працювало, і як тільки додав ноутбука, пішли танці.
Є підозра, що генератору не вистачає потужності.
Може хто щось підкаже?! І взагалі, чи можна підключати ДБЖ с комп'ютером та роутерами до бензогенератору?
Заздалегідь дякую!
На це питання немає повноцінної відповіді. Можу сказати точно що прилади які мають в своєму складі вбудований регулятор напруги і мікроконтроллер дуже часто ведуть себе некоректно від генератора звичайного. У мене багато в ремонт попадало ДБЖ після роботи з генератором бензиновим.
Причин багато і щоб коректно відповісти потрібно проводити певні вимірювання і аналізувати.
@@koval2807z тоді краще більше не експериментувати з підключенням до генератора. Дякую вам за оперативну відповідь.
@@АндрейКотов-щ3ж Будьласка
У мене сьогодні було схоже відключення. Замінив подовжувач з кнопкою на простий подовжувач. Все запрацювало.
Підкажіть як вимкнути пищалку
Доброго дня усім! Після повної зарядки ввечері свого LiFePO4 Redodo 100Ah 12.8V до 14, 550 v, вимкнув ДБЖ вийняв з розетки. За ніч акум стабілізувався до напруги в 14, 012v. Увімкнув в розетку, ДБЖ у вимкненому стані. Вольтаж батареї став підніматися і знову набрав свій піковий показник. Індикатор зарядки не реагував. Через кілька хвилин напруга почала падати і знову дійшла до 14, 012v. без будь-яких втручань. Вийняв вилку з розетки, напруга почала знову рости. На мою думку це свідчить що є якийсь мінімальний підтримуючий буферний режим режим і ДБЖ у вимкненому стані, але підключений до мережі частково споживає енергію акума для моніторингу і запуску процесу капельної дозарядки батареї.
@@sashk0vel-ye5kq Зазвичай алгоритм заряду наступний.
1) Заряд АКБ до рекомендованого значення з контролем струму і напруги.
2) Після того як напруга підніметься до цього значення моніториться струм і коли струм знизиться прилад закінчує заряд.
3) Прилад переходить в буферний режим і його підтримує на певному значенні.
Це основні параметри. В деяких приладах є ще додаткові алгоритми які можуть візуально не відображатись. Наприклад.
1) Деякі ДБЖ заряджають тільки до установленої напруги і підтримують її.
2) Бувають прилади які кожні 6-12 годин переходять на АКБ 20-30 секунд для монітору наявності батареї.
3) Е прилади які після закінчення зарядки не переходять в буфер а просто вимикають повністю заряд і вмикаються коли напруга на батареї просіла нижче якогось запрограмованого значення.
Для детального вивчення питання потрібно проводити повний аналіз і моніторинг показників. Одна і та сама модель приладу може мати різні характеристики по заряді залежно від партії.
@@koval2807z , Продовжив експеримент. Після чергового вимкнення світла і наступної зарядки виставив режим GEL. Закінчення заряду відбулось на 14,220. Перебив на AGM і пішов дозаряд кілька хвилин до позначки 14,525. Перебив на LiFePO4 - дозалило ще до 14,560. Мені хотілося б до 14 завершити, але режим GEL хоч вже щось делікатніше. Ну і дивлячись на час дозаливки до вищих значень на ємністі батареї це не відбилось суттєво, а за нижчий вольтаж батарея скаже дякую кількома лишніми циклами.
Доброго дня . Не підкажете чому струм зараядки складає лише 12-14А (режим встановлений 20А) при тому що акамулятор LP LifePo4 200A заряджений лише на 35%. ?Покази взяв з BMS .
Для коректного розуміння потрібно вимірювати зовнішнім приладом BMS
може брехати.
Добрый день!
Скажите можно ли 120 акум гелевый заряжать током 20 ампер ?
Дивіться документацію на вашу АКБ.
Зазвичай такий режим заряду допускається.
Можно до 0,2 ёмкости - 24А, но рекомендуется 12А
Общепринято считать что кислотные аккумуляторы нужно заряжать током не больше 0,1С, т.е. для вас это 12А. Но, у меня на AGM GreenCell 100Ah в инструкции от производителя указан ток заряда 25А 😮😮😮
На другом AGM на 100Аh от не помню какого производителя указано 17,5А.
Ну а вообще ПРИНЦИПИАЛЬНО подход такой: Любой аккумулятор можно заряжать практически любым током. Чем выше ток заряда, тем меньше циклов заряда переживет аккумулятор. Нужно контролировать НАГРЕВ аккумулятора.
Скажіть будь ласка чи струм заряду постійни максимум 7А якщо виставили 10А. Чи у ДБЖ є свій алгоритм? Тому що в мене він заряджає ну дуже повільно. При всіх розрахунках має давно зарядити гелевий акум. Але за 6год навіть 30% не заряджає
Струм заряду залежить також від батареї. Якщо ви виставили 10А це означає що прилад буде намагатись обмежувати струм на 10А з певною точністю. Якщо батарея не споживає цей струм то його і не буде.
В мене такий дбж, і при роботі від батареї чути як гуде ніби трансформатор, це у вас на відео не передався цей звук чи він у вас дійсно тихо працює?
@@The722SLR Такі прилади часто гудять це особливість конструктиву.
На відео не чути тому що працює шумодав.
Бачив у нього 3 режими зарядки-10, 20 та max. Скільки ампер у режимі max? Він загалом працює?
Режим мах опціональний тобто він може бути відсутній.
Доброго дня,як на вашу думку,чи буде цей дбж(саме ця модель)працювати, якщо його підєднати до іншого безперебійника,з модифікованим синусом,в якого напруга 150вольт на виході(в ттх вказано діапазон роботи від 140вольт). ІДЕЯ така,саморобний вітрячок на магнітах,підєднати до APC cs500. А в нього вже підєднати лоджик. Можливо через стабілізатор Україна 2. Щоб трішки підрівняти синус.
В цьому немає сенсу.
@@koval2807z чому,вибачте,мушу запитати? Вітряк аксиальний не ризекну підєднати до дбж який коштує 12К,а ось старий безперебійник ціною в 700грн.не жалко. Та й в гаражі можна мотоблока завести,поряд сs500 поставити зі старим кислотним акб,хай собі в кретичний момент дозарядить основну батарею в домі. Просто як він з модифікованою буде працювати,ось що цікаво.
@@АлександрДовганюк-ж9ч Це дармова трата енергії. Просто вітряком заряджаєте батарею а від батареї працює Інвертор або ДБЖ. Завжди стабільний вихід.
@@koval2807z дякую вам, зрозумів
Підкажіть будь ласка, чим відрізняються режим UPS від режиму Invertor?
наскільки розумію, в режимі UPS безперебійник при роботі від мережі прокидує струм напряму минаючи вбудований інвертор, а в режимі інвертора струм іде постійно через інвертор.
Діапазоном роботи від мережі.
Доброго дня ,вмене такий дбж случайно перепутав полярність на скільки все серйозно погоріло чи дорого буде ремот ,скажіть будьласка?
По різному. Напишіть на пошту koval2807z@gmail.com
Странно, в нем же должна быть защита от переполюсовки.
@@pinco2004 так запобіжники
Вітання. Вентилятор міняний? Якщо так, то що за модель, можна опис чи посилання?
Вентилятор міняв власник. Модель не знаю але судячи по кольору це Ноктуа.
@@koval2807z Дякую. Бачив відео де міняли на Ноктуа - шум реально раза в три менший. Але там ціни від 800 грн стартують, а це 10% вартості пристрою))
Та і гарантію можна втратити.
@@tarassydor4767 Потрібно враховувати що вентилятори які орієнтовані для персонального комп'ютера не завжди підходять для таких задач. На вибір вентилятора багато впливає при якому навантаженні використовується прилад і яка ємність АКБ. Є дешевше варіант і нічим не гірше. Гляньте ролик про UPS1000ZD там є трохи роз'яснень.
@@koval2807z Дякую. Перегляну.
В инструкции черным по белому написано, что в зависимости от емкости батари нужно переключить амперы, вот только в инструкции забыли написать где этот переключатель находится. Весёлые ребята работаютв logic power😂😂
Да инструкция вааще никакущая.
Цікаво було б подивитися на максимальне навантаження.
Тут потрібно більше конкретики.
1) Який тип навантаження цікавить
2) В продовж якого часу ця система повинна працювати.
Та багато іншого
Аналогічні системи на такій базі мені доводилось тестувати на активному навантаженні 900W в продовж години все нормально. Це звичайна схемотехніка яка витримує такі навантаження. Звичайно що температури будуть високі, але це нормально.
@@koval2807z Я мав на увазі роботу без спрацювання захисту при потужності у 1000-1100 ват активного навантаження. І також спрацювання захисту при перевантаженні. Просто в деяких ДБЖ передбачено короткочасне перевиження максимальної потужності, наприклад для запуску електродвигуна холодильника.
@@Olexandr_Nedashkivskyi Все тепер вас зрозумів. У всіх приладів є такий режим.
Існує декілька типів захисту і відповідно їх спрацювання це вже потрібно дивитись по моделям.
Зазвичай більшість низькочастотних інверторів розраховані на роботу з перевантаженням в 150% в продовж 5-30 секунд а потім спрацьовує захист. Захисти бувають різні буває циклічний а буває тригерний.
При роботі від мережі часто зустрічав що прилади витримують перевантаження в 300% при цьому вони сигналізують що йде перевантаження.
Нажаль якщо демонструвати все що є в приладі то ролик буде не меньше години. Часу потрачено також буде багато. Якось обдумаю це питання і якщо вийде може з часом продемонструю роботу захистів в деяких приладах.
@@koval2807z Тут головне знайти відповідний реостат на 1-2 кВт)))
@@koval2807zЩе одне не стандартне питання.Аналогічний ДБЖ,але старіша прошивка,немає вибору на дисплеї LiFePO4.Замовив акумулятор LiFePO4,що порадите виставити на дисплеї gel,agm чи lead?Чи все марно,купувати окремо зарядне до LiFePO4,а потім кожного разу підключати до ДБЖ? Дуже хотів надійний акумулятор.
У мене LPM-PSW-1500VA плюс
LiFePO4 12V 100Ah При заряджанні видає на батарею 14.75вольт , А для моєї батареї повинно бути не більше 14.6. А я взагалі хочу заряджати 13.8 вольт. Як це зробити
Ніяк в цих приладів весь алгоритм профілів прошитий фіксовано. Даного типу прилади мають точність підтримування значень напруги 0,1V-0,2V.
Може мені в налаштуваннях інвертора вибрать пункт для батареї = AGM чи GEL
А профіль перепрошити можливо?
Тільки програмним методом на заводі.
Підкажіть будь ласка, штатний кулер стоїть на видув повітря чи вдув в середину? І якщо міняти на тихіший кулер то краще його класти на вдув чи на видув? Дякую
@@AlexandrMilton кулер краще підбирати експериментально от і весь секрет. Напрямок також експериментально.
@@koval2807z думаю все ж таки виробник чимось аргументувався коли вирішив ставити на видув (вроді саме так штатно).
@@AlexandrMilton Буває по різному.
@@koval2807z що це означає? Буває і на вдув штатно і на видув?
@@AlexandrMilton Так. Я зустрічав прилади різних партій де бувало по різному з заводу. Ідеальної формули немає все залежить від умов експлуатації
3.5А - якось забагато для холостого ходу. Можна якось знизити? Це ж він в холосту непогано так підїдатиме акум
Буває і більше. Трохи можна зменшити за допомогою дроселя. Якщо потрібно меньше тоді тільки з тороїдальним трансформатором.
Ось можете глянути на цю тему. th-cam.com/video/KAcuTerpKYQ/w-d-xo.htmlfeature=shared
@@koval2807z дякую!
як включити МАКС зарядку, пише шо опція, але як її вибрати
В деяких приладах ця функція відсутня.
@@koval2807z які нафіг ДЕЯКІ прилади, є конкретно модель, в якій є бесполезний непрацюючий пункт меню
@@koval2807z, странно что у всех ДБЖ этого производителя с этим дисплеем этот пункт меню не может быть выбран 😊
У LP есть другая модель (с другими дисплеем и меню настройки) и там можно установить максимальный ток заряда 40А.