Добрий день, у вас дуже хороші відео в них багато корисної інформації, але в мене є невеличке прохання, ви не могли б говорити трішки повільніше, тому що для новачків як я важко впіймати все вами сказане.
@@EasyEnglishUkr ok. I have a question. Why does everyone write in Ukrainian here? They try to learn or improve their English so I think you need to influence such a situation. I guess it'd be correct and bear fruit. I'm right, aren't I?
It is 100% useful, no doubt. But not necessary here. People don't write that much in the comments, so even if it were in English, the result wouldn't be too great.
@@EasyEnglishUkr Yes, I agree with you. But they have to remember a very simple expression "I'm still making mistakes but I work on them and I hope that I'll get rid of them. I firmly believe only hard work will lead me to success". А далі, дозволю собі українською, щоб хтось не запідозрив у противному. Повірте, вивчити англійську і ще досягти високого рівня є досить легко і сподіваюсь доступно для більшості. Трошки про себе. Мені вже за 50. В школі і вищому закладі я вивчав німецьку. Так, це не помилка. Саме німецьку. Мої пізнання з англійської закінчувались на десятку відомих повсюди слів чи фраз, як Coca Cola, McDonald's, Hello і т.д. Коли почалася ковідна пандемія, я поставив перед собою виклик, а чому б не вивчити англійську, але не просто так, а досягти високого рівня і перевірити це на практиці. Граматика, слова, фрази і т.д. , але все самостійно, з веденням конспекту і постійного аудіювання. Увечері нова тема, приклади, а наступного дня все це в аудіо форматі, в часі вигулювання собаки. Щоденний урок, до 40 хв., а включаючи конспектування, то сумарно до 1 год. Це у вечері. А вранці - аудіювання пройденої теми - 40 хв. Два з половиною роки і я "achieved my aim". А далі щоденне використання англійської. Дуже корисним є спілкування в чатах, слухання книжок, огляд фільмів. Хочу також поділитись своїми роздумами щодо різних контентів і відео, які є настановою для вивчення англійської. Так, я вивчив граматику і вміло користуюсь нею. Але мені прийшла ідея "як це чудово звучить розмовною анлійською, а не формальною, "I came up with an idea" , що інземну, зокрема англійську мову, слід вчити не як це здебільшого роблять викладачі, хоча я таких не мав, а потрібно вивчати, як це роблять діти. Вони на це витрачають 2-3 роки свого життя. Ви запитаєте, в чому сенс? А відповідь проста. Чи багато носіїв англійської мови знають, що таке , або яка різниця між Present Perfect і Past Simple? Відповідь буде дивовижною, переважна більшість не знає. Але всі носії англійської мови знають, коли говорити: I did , а коли I have done. І це не дивно, бо переважна більшість носіїв української мови поняття не мають, що таке, наприклад, дієприкметник у минулому часі, проте всі користуються ними. Також, про те що в англійській є 12 часів, я вже не говорю про Passive Voice, це нісенітниця. Будь-який носій на запитання дасть однозначну відповідь , часів може бути лише - 3. Так і є , а все решта - це різні часові форми дієслів і не більше. Ось, коли буде побудована цілком нова методика вивчення англійської, як я це бачу, тоді це буде серйозний прогрес і успіх. По аналогії, поки в електромобілях будуть використовувати батареї, принцип роботи яких базується на перших прототипах цих елементів з 17 стріччя, до цього часу пробема швидкої втрати енергії, довготривалого накопичення енергії будь стримувати процес майбутнього в автомобільній галузі. Соркі, що так довго, але... Дякую.
У мене виникло запитання стосовно останніх трьох фраз . Чи можу я сказати замість I need to get used to getting up early - I’m getting to used to get up early.
Це таке доступне пояснення!!! Дякуємо!
😃
Дуже сподобався урок, насичений і зрозумілий ! Дякую безмежно!
Ви гарно пояснюєте.
Це круті фрази. Та я не вʼїхала з першого разу:)) Дивлюся ще раз❤😂👍
Сподіваюсь з другого разу буде зрозуміліше😁
Гарне пояснення.❤
Супер!Дякую!❤
Спасибі:)
Дякую, дуже корисні уроки.
Спасибі 😊
Дякую за Вашу працю! Тут запитань не може бути, так як пояснення дуже легке та зрозуміле❤
Дякую:))
Дуже дякую, не бачила такого пояснення раніше і не знала коли можна ці фрази вживати і як. Приємно, що знаходите для нас час.
Радий допомогти:)
😊❤
Дякую! Все подобається.
Дуже добре! Кратко та зрозуміло!!!
Дякую!)
Чітко,конкретно,ясно. Дуже дякую!!!
Дякую за перегляд:)
❤
❤❤❤❤❤❤
Cool
Thank you 😊
Добрий день, у вас дуже хороші відео в них багато корисної інформації, але в мене є невеличке прохання, ви не могли б говорити трішки повільніше, тому що для новачків як я важко впіймати все вами сказане.
Доброго дня! Дуже багато таких коментарів отримую 😕 Вибачаюсь за швидке говоріння, я намагаюсь говорити повільніше але потім знову прискорююсь😭
Дякую. З артиклями халепа. Можете зробити відео на тему "Нульовий артикль"? 👀
Постараюсь)
@@EasyEnglishUkr дякую
В реченні I used to drink a lot but no I have stopped.No or now ?
Now - зараз.
Дякую,але не так швидко.
I'm used to doing something = I'm accustomed to doing something. I think it's the same
Yeah, that's right. Accustomed is more formal though.
@@EasyEnglishUkr ok. I have a question. Why does everyone write in Ukrainian here? They try to learn or improve their English so I think you need to influence such a situation. I guess it'd be correct and bear fruit. I'm right, aren't I?
It is 100% useful, no doubt. But not necessary here. People don't write that much in the comments, so even if it were in English, the result wouldn't be too great.
@@EasyEnglishUkr Yes, I agree with you. But they have to remember a very simple expression "I'm still making mistakes but I work on them and I hope that I'll get rid of them. I firmly believe only hard work will lead me to success".
А далі, дозволю собі українською, щоб хтось не запідозрив у противному.
Повірте, вивчити англійську і ще досягти високого рівня є досить легко і сподіваюсь доступно для більшості.
Трошки про себе. Мені вже за 50. В школі і вищому закладі я вивчав німецьку. Так, це не помилка. Саме німецьку. Мої пізнання з англійської закінчувались на десятку відомих повсюди слів чи фраз, як Coca Cola, McDonald's, Hello і т.д.
Коли почалася ковідна пандемія, я поставив перед собою виклик, а чому б не вивчити англійську, але не просто так, а досягти високого рівня і перевірити це на практиці.
Граматика, слова, фрази і т.д. , але все самостійно, з веденням конспекту і постійного аудіювання.
Увечері нова тема, приклади, а наступного дня все це в аудіо форматі, в часі вигулювання собаки.
Щоденний урок, до 40 хв., а включаючи конспектування, то сумарно до 1 год. Це у вечері.
А вранці - аудіювання пройденої теми - 40 хв.
Два з половиною роки і я "achieved my aim".
А далі щоденне використання англійської. Дуже корисним є спілкування в чатах, слухання книжок, огляд фільмів.
Хочу також поділитись своїми роздумами щодо різних контентів і відео, які є настановою для вивчення англійської.
Так, я вивчив граматику і вміло користуюсь нею. Але мені прийшла ідея "як це чудово звучить розмовною анлійською, а не формальною, "I came up with an idea" , що інземну, зокрема англійську мову, слід вчити не як це здебільшого роблять викладачі, хоча я таких не мав, а потрібно вивчати, як це роблять діти. Вони на це витрачають 2-3 роки свого життя. Ви запитаєте, в чому сенс? А відповідь проста.
Чи багато носіїв англійської мови знають, що таке , або яка різниця між Present Perfect і Past Simple? Відповідь буде дивовижною, переважна більшість не знає. Але всі носії англійської мови знають, коли говорити: I did , а коли I have done.
І це не дивно, бо переважна більшість носіїв української мови поняття не мають, що таке, наприклад, дієприкметник у минулому часі, проте всі користуються ними.
Також, про те що в англійській є 12 часів, я вже не говорю про Passive Voice, це нісенітниця. Будь-який носій на запитання дасть однозначну відповідь , часів може бути лише - 3. Так і є , а все решта - це різні часові форми дієслів і не більше.
Ось, коли буде побудована цілком нова методика вивчення англійської, як я це бачу, тоді це буде серйозний прогрес і успіх. По аналогії, поки в електромобілях будуть використовувати батареї, принцип роботи яких базується на перших прототипах цих елементів з 17 стріччя, до цього часу пробема швидкої втрати енергії, довготривалого накопичення енергії будь стримувати процес майбутнього в автомобільній галузі.
Соркі, що так довго, але... Дякую.
У мене виникло запитання стосовно останніх трьох фраз . Чи можу я сказати замість I need to get used to getting up early - I’m getting to used to get up early.
На жаль ні, після get used to, потрібно дієслово + ing.
Цікаво і корисно