Будинки За $10,000 НАРЕШТІ ВИХОДЯТЬ НА РИНОК / Ільїнойс
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 8 ก.พ. 2025
- Уявіть собі дім, який не лише доступний за ціною, але й екологічно чистий, футуристичний та повністю автономний. Дім, який коштує менше, ніж деякі дорогі смартфони і переосмислює саме поняття сучасного життя.
А що, якби я сказав би вам, що цей дім - не далека мрія, а вже завтрашнє майбутнє? Саме так - дім за $10,000, розроблений компанією Boxabl Ілона Маска, готовий перевернути уявлення про житлову індустрію. У цьому відео ми глибоко зануримося в те, як амбітний проєкт Маска стає реальністю, розглянемо технології, які стоять за цими інноваційними будинками, їхній потенційний вплив на ринок житла і чому це може стати проривом для мільйонів людей у всьому світі.
Станьте спонсором цього каналу, щоб отримувати бонуси:
/ @iliynoise
Достойне майбутнє за технологіями, а не за війнами. Україні терміново потрібен мир!
Згоден, майбутнє за технологіями, а не за війнами. Нам справді потрібен мир, щоб розвиватися і йти вперед. Слава Україні!
@@iliynoise Мир - миролюбним а ви не з тих.
@@vvasilev8104 А чому Ви так вирішили?
Щось автор назвіздів на тему 10 кг $ за касіту. Коли Ілона Маска купувала для себе він (вона - касіта) коштувала 50 кг $, зараз на сайті Boxable від 60 кг $, так то мінімум + додатково транспорт, страхування, інсталяція, таможня та інше.
А хороша новина в тим, що касіта недоступна для покупки - черга у Штатах на роки, про Україну ніхто й розмовляти не збирається😂😂😂
Контейнеры= тоже самое
Так, ціна справді виросла, і враховуючи додаткові витрати, сума виходить чимала. Щодо доступності, то це теж правда - попит на Boxabl Casita у США просто шалений, а про міжнародні поставки вони поки навіть не говорять. Але, з іншого боку, це хороший приклад того, як компактні й енергоефективні будинки можуть викликати інтерес. Можливо, хтось в Україні згадає цю стару ідею і переробить цей аналог, адаптований до наших умов?
Балабол, він і в США балабол.
@@iliynoiseу вас нема опції- edit.
Якщо порахувати доставку А Україну, то він вийде дорожчим ніж модульні будинки нашого виробництва, яких уже чимало. А для США ціна справді мізерна
Так, доставка до України дійсно може суттєво вплинути на кінцеву вартість будинку. Зараз у нас на ринку вже є багато цікавих модульних рішень від місцевих виробників, і це чудово, адже вони враховують наші кліматичні та будівельні особливості. Але для США ціна Casita справді виглядає привабливою, особливо враховуючи швидкість зведення та енергоефективність
Ніяких цифрових показників не приведено
трохи почитав коментів і дивуюся скільки тут добродіїв відомих всьому світу, які потужно звернули увагу пана Ілона Маска на його недоліки і викрили для решти людей його дійсну натуру, яку він рительно від усіх приховував.
Так, схоже, в коментарях зібрався справжній клуб експертів зі світових особистостей 😄. Як завжди, обговорювати простіше, ніж створювати щось значуще. Мабуть, Ілон Маск навіть не здогадується, що ми тут його біографію знаємо краще за всіх. Дякую за відгук, заходьте ще.
Лайк не Маску, а автору за цікаве відео і корисну роботу 😮😊
Ти одна із тих , у кого Трамп і Маск вороги країни?
Лайк Маску за полезный изобретения❗🙂👍
@@romantikc в тупих враїнчиків Маск і Трамп є ворогом країни
Дякую за коментар і підтримку
@@romantikc Маск іноді дійсно заслуговує на похвалу! Його ідеї та винаходи часто змінюють світ і надихають мільйони людей. 🌍🚀
Я думаю, що чим більше буде виробників, тим більше буде якість будівництва будинків і більше будуть дбати про комфорт, екологію і енергоефективність!
Слушна думка, дякую за такий коментар 😊
ціна від 60000$ на оф сайті
Бо попит шаленний, а традиційні бариги всіляко тому заважають. Тому і ціна зростає…
@@IhorW дякую за комент, все можливо 😊
@@IhorW НА ОФ САЙТІ..........чи оф сайт також бариги. ціна зростає тому що навіть маск з його міліардами в першу чергу бізнесмен капіталіст і його основна мета зафіксувати прибуток......
А до чого тут "геніальний Маск" якщо він "віджав" завод електромобілів в людини яка його спроектувала. Він просто "звільнив" 😂 власника заводу і сказав що більше він не потрібний...😢
Такий геній що аж дах вириває!!!
Ідіот
Задницю облизують 😂
Он ничего не отжимал, а стал собственником Теслы совершенно законно, после чего под его руководством компания пусть и не сразу, но стала прибыльной, разработала несколько новых моделей, свои собственные аккумуляторные ячейки, разработала новые производственные техпроцессы и построила новые заводы ...
Ви читали його біографію і становлення компаній? Детально вивчіть і потім поговоримо!
Він створив PayPal - буквально написав код. Тому він все таки талановитий інженер в першу чергу
Стандартна панелька на новий лад, а панельки і не повинні бути дорогими. Питання по якості, щось сумнівно, що вони є якісними і довговічними. Краще вже будівельні 3д принтери розвивати.
выигрывает в скорости сборки .Дломик за сутки.
@@ПервыйиПоследний-д4г это не домик, а какая-то ночлежка для бомжей, чтобы было где перезимовать.
Ви праві, дякую за відгук
😂😂😂@@Yuroktl
@@Yuroktl Якщо дивитися лише на розмір і зовнішній вигляд, то може скластися таке враження. Але суть будинків Casita не в розкоші, а в інноваційному підході: це компактне, енергоефективне і доступне житло, яке легко транспортувати. Це більше про функціональність і зменшення впливу на довкілля, ніж про престиж чи показовість. Для когось це чудове рішення для старту чи як тимчасове житло.
Повна єресь, по-перше ціна землі під забудову ,оплата за монтажні роботи, дозвіл на будівництво ,дозвіл та роботи по під'єднання до енергомереж, система опалення . Нічого не враховано.
Дозвіл на будівництво потрібен конструкції з фундаментом. Ці чудеса мобільні , є тільки монтаж, без будівництва.
Згоден, це важливі моменти. По-перше, ціна землі під забудову може суттєво варіюватися в залежності від локації. Далі, оплата за монтажні роботи, дозвіл на будівництво та роботи по під'єднанню до енергомереж - все це значно збільшує загальну вартість проекту. І система опалення - це ще один великий елемент, який часто забувають враховувати. Всі ці фактори можуть зробити вартість будівництва набагато вищою, ніж здається на перший погляд.
@@ОленаК-р4з Так, ви маєте рацію! Ці будинки дійсно не потребують фундаменту, тому що вони розроблені як мобільні конструкції. Монтаж займає мінімум часу, і їх можна легко переміщати в разі потреби. Це один із ключових плюсів такої технології!
Землю в аренду. Классный домик
🌻🌻🌻КУПИТИ ТАКИЙ БУДИНОК ЛЕГКО😀ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ, МОЛОДІЙ РОДИНІ або ТИМ ХТО ЖИВЕ У МАЛЕНЬКИХ МІСТАХ із зарплатою 15 000 грн. х 12 міс.+180 тис.грн знадобиться трішки часу 2 288 років
РОЗВИВАЄМО СВОЄ ВИРОБНИЦТВО , ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ ВИСТАЧАЄ. СЛАВА УКРАЇНІ
Я теж за розвиток свого виробництва 😊
Маск звичайний брехун, завжди найобка по ціні, щось презентує по найкращій ціні, потім виявляється, що реальні ціни в 2-3 рази вищі.
Да. Це його суперсила.
The Casita · Starting at $60,000
і діляночку під будиночок теж потрібно. після сайбертраку я не дивуюся що Маск може любе лайно впихнути.
Для американського ринку навіть 60 тисяч це вже досить дешево)
А для Канади тим більше)
@@aveave7265
Доходы в 10 раз меньши!!!
Наконец- то человечество дошло до такого уровня прогресса, что люди будут жить в коробках.
Даа, несомненно лучше в комуналке или в коробке от холодильника.
Можно подумать мы жили в чем то лучше 😂. Но если все таки подумать мы стараемся построить уютный дом .
Підтримую, краще повернутись до печер)
Не, все ещё впереди, есть ещё просто капсулы- и сидите там, как тараканы, и то, тараканы более счестливые- им не нало впазиватт по 15-18 часов, чтоб кормить всех этих "илоновмасков"
А дом/квартира наверное шар, а не коробка😒🤔
Ще на початку 20 століття розроблялися модульні будинки але всі ставилися до них скептично
Так, згоден, модульні будинки існували ще на початку 20 століття, ідея була популярна завдяки швидкому монтажу та низькій вартості. Але через обмеження технологій і стереотипи про «тимчасовість» таких будівель їх сприймали скептично. Сьогодні ж завдяки актуальності, новим матеріалам і дизайну модульні будинки стають трендом.
Дякую за цікаву інформацію. Бажаю успіхів каналу ❤
Вдячний за коментар і підтримку, Вам теж бажаю всіх благ 😊
Ціна будинка на 90% залежить від вартості землі, а не вартості самої коробки
Це правда, що ціна будинку значною мірою залежить від вартості землі, оскільки локація є одним із головних факторів. Однак варто враховувати, що технології та матеріали, з яких збудовані сучасні будинки, також можуть суттєво впливати на ціну. Технологічні рішення, які використовуються в будинках Маска, можуть бути дорожчими через інноваційність і унікальність конструкцій.
Дуже гарна ідея, Ілон як завжди тримає рівень👍
рівень піdораса
Вдячний за коментар і підтримку 😊
Ага,ток на сайте цена от 60.000$😢
Та то ж для богатіїв, а для бомжів десь є за 10.000.
Немає там ціни 10т. Я з ними спілкувався і був біля заводу. Це не маска компанія. Він там просто користувався boxable, коли будувався Тесла фабрика. Можливо це був піар. Не розумію автора. Він каже неправду. Ціни від 60т. Який сенс давати неправду.
В том то и дело, что автор рассказывает про 10.000, а на самом деле это не так на сайте производителя.
@@volodymyrbubliy4272 НЕ ПРАВДУ ГОВОРИТ А СКОЛЬКО ЛАЙКОВ НАГРЕБ МОЛОДЕЦ СПОРТЕ ДАЛЬШЕ УМНИКИ
@@volodymyrbubliy4272 Дякую за коментар! Дійсно, зараз ціна таких будинків, як Casita від Boxabl, вища за заявлені $10 тисяч. Спочатку ця сума згадувалася як рекламний орієнтир, але фактична вартість залежить від багатьох факторів, зокрема доставки та налаштування. Щодо зв’язку з Ілоном Маском, відомо, що він використовував один із таких будинків під час будівництва заводу Tesla, але це, ймовірно, був радше маркетинговий хід, ніж власність або виробництво його компанії. Дякую за уточнення і цікаву інформацію про ваш візит до заводу!
Нові гетто! Коробочки ніколи не замінять нормальне житло, особливо в наш час, коли такі кліматичні потрясіння, та й обстріли в Україні з таким сусідом, на жаль, реальність і перспектива… У житлобудуванні краще наслідувати ізраїльтян і фінів: зробити мікс із їх передових тенологій
Як раз під час війни дуже цікава,швидка і доступна ідея.
Згоден, може, хтось і зробить 😊
А ніхто не подумав , що для того щоб купити касіту, треба спочатку купити землю , щоб було куди тую касіту ставити?
А в чем сложность? Там земли нужно 2-3макс 5 соток. В Канаде видел за 130 тыс в лесу продавалась земля (лес это не значит что нет дорог, и цивилизация за 100 км) так вот там на том участке может поместится таких домиков наверное не меньше 50 это ещё что бы была ланч зона. И посчитайте сколько это будет стоить одному человеку. И это лучше купить такое чем снимать квартиру которая некогда не будет твоей. А дом за 10тыс может стать твоим за 1-2года съёма квартиры.
Тобто, коли будуєш будинок з цегли чи газобетону, то ділянку під забудову тобі дарують, чи як?
@@olegkoshovy5383 дарують за 350 тисяч доларів за 5 сотих .і податок на землю дім 18000 тисяч на рік .
Подумали! В майбутньому будинок буде коштувати 10 000$, а земельна ділянка під ним 100 000$!))
@@oleksandrtsybulskyi2797бажаючих будувати такі дешеві будинки буде надто багато, тому мій прогноз: ділянки подорожчають. Значно!
Дякую за український контент, але все від початку до кінця - брехня. Маск не має жодного стосунку до Боксибл. Нічого спільного з енергоефективністю касіта не має. Тим більше з новими матеріалами. Мінімальна вартість касіто, яку оголосили 3 роки тому $65k, але ще ніхто за такі гроші його не отримав. А загалом- це звичайна афера, одна з найбільших у будівельній сфері
100 відсотків. Мін ціна 60000$ і там ні на що дивитись. Афера однозначно.
Дачна будка, максимум куди "придатна", але не за таку ціну...
Цікава думка, але давайте уточнимо деякі моменти. Ілон Маск справді не є безпосередньо причетним до Bunkie, але його компанії, як Tesla та SpaceX, працюють над інноваціями, що можуть вплинути на майбутнє таких проектів. Щодо енергоефективності, Касіта намагається інтегрувати нові технології, але, можливо, це не так виражено, як ми очікуємо від таких інновацій. Щодо вартості - так, початкові ціни були вказані одні, але це не означає, що всі отримали свої будинки за ці гроші. Це може бути частиною виробничих та логістичних труднощів. Справді, якщо подивитись на деякі аспекти проекту, він виглядає недосконало, але це не означає, що він є повною аферою.
@ Space X справді замовив декілька будиночків в різних компаніях для вахтовиків, у тому числі в Боксбл. Ілон обрав саме його і трішки пожив у ньому. Засновники цим скористалися і отримали передзамовлення на 3 млрд доларів. Там черга на десятки років, але люди вже потроху приходять в себе. Ніхто ще нічого не отримав - вони виконали лише одне військове замовлення. Власники потратили ці гроші на приватні літаки та яхти, ніхто з них не живе у цих будках. Я бачив цехи зсередини - пару cnc станків, а далі цвяхи й молоток. Технології 20 річної давності. Ніхто в технології грошей не вкладав. Чиста афера і некомпетентність. До речі, засновник колись вирощував маріхуану, потім криптою бавився. А тут поперло
@@harrywebster963 Цікава інформація, але насправді ситуація з компанією Boxabl трохи складніша. Так, вони отримали значне замовлення від SpaceX, і Ілон Маск дійсно жив у одному з їхніх будиночків. Але варто зауважити, що компанія з самого початку мала амбітну мету - створити доступні та мобільні будинки, а не просто зробити гроші на тому, що вже є. Щодо черги на десятки років - це правда, що попит високий, і багато хто чекає, але технології в компанії постійно оновлюються, хоча деякі моменти справді можуть виглядати відсталими. Однак це не означає, що весь проект - це чиста афера. Всі стартапи мають свої труднощі, але часто саме через це вони й стають успішними.
На їх сайті ціна від 60000 доларів
Ціна могла змінитися через попит або оновлення матеріалів і технологій. Таке часто буває з інноваційними продуктами. Раджу звертатися до компанії напряму, щоб уточняти всі деталі!
На 3:53 на стенді ціна 49500$
Ціна, яку вони спочатку вказували, могла змінитися через попит або оновлення матеріалів і технологій. Таке часто буває з інноваційними продуктами. Раджу звертатися до компанії напряму, якщо треба уточнити всі деталі!
Нє, за оце лайно під назвою "касіта" я би десять штук не дав, а от на заставці - досить цікавий варіант.
На заставке, домик мне тоже нравится.
То мрія з майбутнього, дякую за коментар
Не придумуйте дурниць і не обманюйте! Базова ціна стартує з 60000 плюс пдв, доставка, дозволи і інсталяція - виходить близько 90000.
все шо треба знати про дешеве житло😂
@@РоманЦарук-ш4о 😄
@@vladv7019 що що :)
Розумію вашу стурбованість, але варто враховувати, що ціна може варіюватися в залежності від моделі будинку, місця розташування та інших факторів. Ціна, яку вони спочатку вказували, могла змінитися через попит або оновлення матеріалів і технологій. Таке часто буває з інноваційними продуктами. Якщо є питання щодо конкретних витрат, завжди можна звернутися до офіційних постачальників для уточнень.
@@РоманЦарук-ш4о Ціна, яку вони спочатку вказували, могла змінитися через попит або оновлення матеріалів і технологій. Таке часто буває з інноваційними продуктами.
Немає сенсу у такому будинку якщо він не є автономним. Дешевше купити дом на колесах
Це теж варіант, але чим він краще буде облаштований, тим теж буде дорожче...
Маск зробив щось добре для людей??? Аж дивно. Але краще я собі сама побудую
За 10 000 баксів таку "собачу буду розміром 6м*6м можна запрросто побудувати з підручних засобів і без Маска, ще й мабуть здача буде....
Це справді цікаве питання! Маск часто асоціюється з технологіями, які змінюють світ, але будинки Маска Касіта - це одна з його спроб зробити житло доступнішим і більш екологічним. Можливо, для деяких це виглядає незвично, але саме завдяки таким інноваціям можна розглядати нові підходи до будівництва. І, звісно, якщо маєш бажання і можливості - будувати для себе це завжди класна ідея!
Це Чудова ідея - мати будинок який складається. Його можна взяти з собою при зміні місця проживання наче чемодан!👍🏻🥳
Можна розробити такий же модульний будинок, проте у вигляді купола, що розкладається наче парасолька. Така форма буде ще заощадливішою через компактність і теплозбереження. Аналог форми юрти.
Фантазер..ты меня называаааалааа, фантазер..а Вы понимаете, сколько стоит перевезти это и смонтировать на новом месте, и риски, с этим связанные?😅
В УКРАИНИ ТАКИ БУДЫНКИ ТЫПА ШАРА ЮРТЫ ВЖЕ ВЫРОБЛЯЮТЬ
Цікава ідея, дякую за коментар
У Харкові останній такий будиночок знесли десь у 1970 році, називалися такі халупи"фінскій домік".
Цікаво, що в Харкові ще й досі пам’ятають ці "фінські будинки". Вони були поширені в Україні після Другої світової війни, коли багато будинків такого типу використовували для тимчасового житла. А ось у Маска Касіта, як видно з відео, теж схожі архітектурні рішення, хоча й в іншому контексті. Ці будиночки мають свою історію і характер, але часом їхнє місце займають більш сучасні та функціональні конструкції.
Так це глемпiнг доя себе з чудовою локацiею....Але Марс не може Бути домом для людей ,якщо ми не станемо гибридами...марсоземлянами та землемарсами ...
Цікава точка зору! Марс дійсно вимагає адаптації не лише технологій, а й, можливо, самих людей. Поки Маск створює концепти для освоєння, питання еволюції та можливого симбіозу із середовищем Марса виглядає як наступний крок. Гібриди 'марсоземляни' звучать як щось із наукової фантастики, але хто знає, що нас чекає в майбутньому?
Марсиане iснують ,вони червоного кольору ефирнi тiла, телепати та також модуть считувпти мрii людей ,бажання ,коротче майбутне все прояснить ,все одно Ви не повiрите....хай буде таемницею
Всі необхідні умови! (а не зручності)
Слушна думка, дякую за коментар
У Маска вся биография "гениальная" первой написал рекламный сайт которым никто не зеинтересовался, а потом опа сразу купили за 10 млн. дальше завод на грани банкротсва и оппа инвесторы на сотни мил. Для других пассажиров с таким раскладом началось бы уголовное дело по отмыванию бабла, а тут норм.
ТРАМП И МАСК ДВА САПОГА ПАРА СОВПАДЕНИЕ НЕ ДУМАЮ ДВА АВАНТЮРИСТА
Маск дійсно має доволі цікаву та суперечливу біографію. Але його успіхи часто обумовлені вмінням скористатися можливостями, які даються у певний момент. Так, він розпочав з того, що створив компанії, які не завжди мали миттєвий успіх, але з часом зумів їх розвинути та продати, а також залучити величезні інвестиції. Щодо його методів, то вони справді іноді виглядають дивно, але такі люди, як Маск, часто діють на межі можливого, і часто їх стратегічні рішення на межі ризику виявляються успішними. Те, що у нього не виникає серйозних юридичних проблем, багато в чому обумовлено його статусом і впливом, але це не означає, що все його діяльність є абсолютно бездоганною.
ПОТРІБНО НАМ ТАКІ СТВОРЮВАТИ! Купити один, зняти технологію і запустити виробництво. ХТО ВІЗЬМЕТЬСЯ?
До речі в Україні давно є таке підприємство по будівництву модульних будинків з інноваційними технологіями в енергозберіганні. Але воно більше відомо за кордоном. Є філіали в різних країнах. Було цікаве відео на цю тему
Це цікава ідея, але для реалізації потрібно врахувати багато аспектів, таких як масштаб виробництва, сертифікація, стандарти безпеки та екологічні вимоги. Окрім того, сам процес створення таких будинків вимагає інвестицій, розробки технології та спеціалізованого обладнання. Але якщо зібрати команду, яка готова вкладатися в інновації та працювати над розвитком технологій, можна досягти великих результатів.
@@АленаЯрема-к9д Це цікаво! В Україні дійсно є кілька компаній, які працюють у сфері модульного будівництва з використанням інноваційних енергозберігаючих технологій. Це не лише важливий крок до розвитку будівельної галузі, а й можливість сприяти глобальним тенденціям сталого розвитку. Шкода, що такі підприємства не так широко відомі на ринку, але добре, що вони знаходять своє визнання за кордоном!
Все добре , крім самого маска
Немає що додати
Згоден з Вами, дякую за коментар
Цена на сайте указана 69 тыс дол. :). К тому же шведы и финны подобные блоки уже давно используют.
Ціна на сайті дійсно вражає, але не забуваймо, що Маск пропонує не просто блоки, а цілу концепцію мобільного житла з новими технологіями та можливостями. Щодо шведів і фінів - так, їхні технології житлових модулів також мають великий досвід, але Маск, здається, прагне зробити це більш масштабно і з урахуванням нових стандартів комфорту та енергоефективності.
Це у них цей будинок коштуэ $ 10 000, а у нас буде коштувати в десять разiв бiльше.
На жаль, у нас вартість таких будинків справді може бути значно вищою через податки, логістику, сертифікацію та націнки. Але, можливо, з часом технології стануть доступнішими і для нашого ринку. Головне - прагнути змін і підтримувати нові ідеї!
Будинок інтереснийно дорого треба гроші на землю
Це правда, дякую за коментар
Супер❤❤
Дякую за коментар, заходьте ще 😊
Ну друзі, ото усе дуже добре, але
Хто платитиме за землю?
Звичайно платитиме за землю власник, плюс оформлення водопостачання, каналізації та інше...
За весь ролик жодного слова про водопостачання та каналізацію я не почула...
Ну звичайно, власник за це все домовляється...
Запхають в Україну на віднолення, заселять людей на окраїнах міст а центральні райони викуплять за бесцінь під хмарочоси та вирішать питання з виселення з хрущовок....
не все хотят жить в центре города .Я вот вообще радости от такой жизни в этих человейниках не вижу к примеру.Вы может удивитесь но жизнь есть и за пределами центра города да и вообще городов.
Фігня то все. Коли буде -20 стіна товщиною 10 сантиметрів промерзне наскрізь з якого бы матеріалу вона не була. А звукопроникність взагалі срака в ньому буде.
Зрозуміло твоє занепокоєння, але варто зазначити, що технології, які використовуються у будинках Маска Касіта, зокрема матеріали для стін, передбачають особливу теплоізоляцію та енергоефективність. Вони розраховані на те, щоб витримувати екстремальні температури. Звісно, при дуже низьких температурах будь-яка стіна може мати певні проблеми, але ці будинки проектуються з урахуванням таких факторів. Щодо звукопроникності, то це дійсно може бути недоліком, але знову ж таки, багато залежить від конкретного матеріалу і його застосування.
"You will have nothing and be happy"
Но с другой стороны, выгодно по деньгам или для экономики, но 60к тоже немало.
2. В Китае уже презентуют такое
3. 2:36 Да тупо контейнер видоизменненый
З одного боку, ідея здається цікавою і навіть вигідною для економіки, особливо якщо врахувати, що це може зменшити витрати на будівництво. З іншого боку, технології вже йдуть вперед, і навіть в Китаї презентують подібні ідеї. Щодо контейнера - так, це можна розглядати як переосмислення вже існуючої технології, але це не означає, що результат не може бути ефективним або зручним для людей.
Все повторив 5 разів. Єдине що зрозуміло що любий бомж може купити цей будинок за 10000 долярів. Покажи які матеріали, які вони бувають, скільки кімнат у одноповерховому, я особисто там побачив койкомісце і це за 10000?
Скільки кімнат у двоповерховому? Чи можна їх якось між собою з"єднувати? Ну багато ж цікавого!
Дякую за коментар! Зрозуміло, що є багато питань про ці будинки, тому постараюсь відповісти по суті.
Будинки Маска-Касіта - це швидко збудовані модульні будови, які мають цікаву концепцію, але вони не призначені для кожного. Модульний будинок за 10 000 доларів може бути базовим варіантом з мінімальним оснащенням і лише однією кімнатою. Це може бути щось на кшталт маленького житла для однієї людини, і це пояснює вигляд "койкомісця". У таких будинках зазвичай є простори для спальні, кухні та ванної кімнати. Щодо матеріалів, вони зазвичай легкі, з використанням сталевих конструкцій і сучасних ізоляційних матеріалів, які дозволяють знизити вартість і час на будівництво. Якщо говорити про двоповерхові варіанти, то вони можуть мати більше кімнат і більш комфортні умови. Їх можна спроектувати так, щоб між поверхами або кімнатами були з’єднувальні проходи або сходи, хоча з'єднання модулів між собою потребує певного планування. Загалом, це доступне, але базове рішення для людей, які шукають дешеве та швидке житло.
Нічого нового, ще років 20 тому читав про такий будинок, але постає питання електро, водопідсведення, каналізаціі а вже потім система "розумний дім".
В Україні нема ніяких заборон на встановлення модульних будинків, так як це не капітальна споруда, а тимчасове житло по нормативним актам
Так, це правда. Для їхнього розміщення не потрібні дозвільні документи, як для капітального будівництва. Але важливо враховувати місцеві правила щодо землекористування, зокрема цільове призначення ділянки.
По-перше це не компанія - Ілона, він просто купив у них один будинок для себе і розпіарив їх! По друге, ці будинки навіть з заводу не коштують - 10 тисяч! 😂
Це не зовсім так. Ілон Маск дійсно купив будинок від компанії Casita, але він також активно підтримує цей проект, що допомогло їм отримати додаткову увагу та фінансування. Щодо ціни, то будинки Casita можуть бути доступними, але вони розраховані на мінімалістичний стиль і невеликі площі, що, зокрема, знижує їх вартість. Однак варто врахувати, що ці будинки мають унікальний дизайн та високі технології, що додає вартості.
доставка на марс , разтоможка , пдв. … марсиане 👽 оно вам надо… лучше вы к нам😂
Так і не зрозумів у чому фішка... Китайці скоро забудуть як робити модульні будинки, а Маск тільки вчиться?)
Вік живи, вік учись! дякую за відгук 😊
Хата буде дешева,зросте ціна на землю під таке житло
Згоден, не без цього, вдячний за відгук, чекаю на ваші коментарі під іншими відео на моєму каналі
Скільки там у нас ВПО, хоча да… Слугі урода про таке не будуть навіть думати….
Згоден, не будуть , дякую за відгук
Цікаво, скільки років експлуатації таких будинків передбачено?
Приватні наші будинки теж не вічні, все підлягає ремонту. Дякую за відгук 😊
вижу лицо застройщиков и орендодателей))
Так, справді, збудувати будинок - це завжди велика відповідальність. Але важливо пам'ятати, що іноді навіть у цих питаннях є багато нюансів і складнощів, які не завжди видно на перший погляд.
Шо там? Зумер пенсійного віку Маск "винайшов" модульний будинок?
Маск не винайшов модульний будинок, але він справді представив інноваційну концепцію для масового житла. Його ідея полягає в тому, щоб зробити будівництво швидшим і доступнішим, з використанням модульних елементів, що спрощують процес зведення та знижують витрати. Це не зовсім нове, але Маск намагається впровадити нові технології для масштабування таких рішень. Тож, хоча сама концепція не є революційною, підхід до її реалізації - інший.
Мрію жити в такому будинку, як же цю мрію перетворити в реальність? Працюю, як верблюд. на трьох роботах, і що мені світить?
Ваше прагнення гідне захоплення! 🚀 Якщо ви вже працюєте так багато, можливо, час зробити крок назад і проаналізувати свої фінансові цілі. Складіть детальний план: оцініть, скільки коштує мрія, де можна заощадити, і чи є можливість збільшити дохід через навчання або нові навички. Інколи зміна стратегії приносить більше результатів, ніж виснажлива праця. І пам’ятайте, що навіть великі мрії стають реальністю, якщо йти до них маленькими, але чіткими кроками. 💪
Я нору за день і 100 $ викопаю,- стартап найдешевшого житла в світі.
Підтримую, дякую за відгук 😊
10000 + ціна на землю.....отож
Отож, я з Вами згоден, дякую за коментар
По новим ДСТУ в Україні уже потрібно утеплити 200мм пінопластом иой же піноплок 300-400мм
В такої хати є термін придатності , що робити потім з цими домами ?
ремонтировать ,как и любой другой дом.
Дякую за коментар
Договір довічного утримування
Договір довічного утримування - це правова угода, яка дозволяє одній стороні передати своє майно (наприклад, будинок) іншій стороні в обмін на зобов'язання забезпечити їй утримання до кінця життя. В такому випадку, особа, яка передає майно, забезпечена допомогою на старість, а новий власник отримує право на володіння майном після її смерті. І до чого тут це?
коли чую "доступне житло" - одразу постає образ симетричних нетрів для бідних... не знаю чому
Згоден, дякую за коментар
Дякую автору за контент, а Ілону Маску за чудові ідеї! Ну і як завжди: ледачі нікчеми, будуть кидати в геніїв какашки, така їх сутність.
Дякую за коментар і підтримку
А яка ціна у китайців на модульні будинки?
сто тыщ
Ціна на модульні будинки в Китаї може значно варіюватися в залежності від матеріалів, розміру та комплектації. В середньому, прості модульні будинки можуть коштувати від 10 000 до 30 000 доларів США за одиницю, але ціна може зростати залежно від спеціальних характеристик або замовлення під конкретні потреби. Щоб дізнатися точнішу інформацію, варто звертатися до постачальників чи виробників, які пропонують модульні будинки на китайському ринку.
Що ще Ілона Макс вигадав? Закон Ома це теж він? Алі баба давно таке продає від 10к, але по факту від 20, а тут люди пишуть що на сайті 60, брехня то наше все?
На рахунок Закону Ома - це не Ілон Маск, а фізик Георг Ом, який сформулював цей закон ще в 1827 році. Щодо будинків Маска, то вони дійсно цікаві, але це не єдиний його винахід. Маск відомий своїми проектами у SpaceX, Tesla, Neuralink та The Boring Company. А от щодо цін - варто перевіряти інформацію на офіційних сайтах, оскільки ціни можуть варіюватися залежно від місця та умов.
35м/кв це не будинок це 1 кімната і кладовка. Плюс уявіть собі що там перегорить якась мікросхема і пизда розумному будинку, потім викликайте спеціалістів зі Спейс Х.
Ваша думка зрозуміла, але, насправді, 35 м² - це цілком пристойний розмір для компактного житла, особливо коли враховуєш ефективне використання простору та сучасні технології. Що стосується можливих поломок, так, як і у будь-якому будинку, проблеми з електронікою можуть виникнути. Але завдяки системам моніторингу і можливості віддаленого ремонту, у разі поломки, ймовірність того, що знадобиться спеціаліст з іншої планети, мінімальна. Технології постійно удосконалюються, і такі будинки мають великий потенціал.
А що та як в цьому будинку? Тема не розкрита
Цей будинок Маска Касіта - справжній шедевр сучасної архітектури! В ньому є все для комфортного життя, зокрема, високі технології, екологічні матеріали та максимальна ефективність використання простору. Про конкретні деталі інтер'єру не так багато інформації, але можна сказати, що це дуже інноваційний підхід до дизайну житла, з акцентом на сталий розвиток і майбутні технології. Якщо хочете більше дізнатися, поділюсь з вами додатковими джерелами!
у нас багато компаній в Україні які роблять модульні будинки, нахрена нам Маск?
Це розглядається, як приклад
главное не цена этой шкарлупки, а цена его обслуживания и прожевания в нем.Нахрен он нужен если сутки проживания в нем обойдется как на МКС В 35 тыс долларов.😂
Це справді важливий момент! Ціна будинку може бути однією, але варто враховувати витрати на його обслуговування, енергію, ремонт і навіть зручності для мешканців. Якщо ми говоримо про інноваційні будинки, як у Маска, важливо також враховувати технології, що використовуються в них, які можуть змінювати витрати в майбутньому.
Та ну нє.... У нас його поставити це пройти всі бюрократичні проволочки. Потрібна вода, каналізація, електрика. Почеркд поля його не поставити на паю гектарному. Він сам себе не обслуговує. Потрібні вода і світло. Я думала зовсім автономні😂😂😂
До гиперлупа 5 мин пешком.
Ці будинки Маска Касіта справді здаються дуже автономними, але для їх встановлення в Україні, особливо на приватній землі, необхідно враховувати низку юридичних та технічних аспектів. Навіть якщо вони й мають можливість працювати від сонячної енергії або використовувати альтернативні джерела, все одно потрібні певні умови для їх інтеграції в інфраструктуру, особливо в питаннях водопостачання та електрики. Крім того, дозволи і регулювання щодо землекористування та будівництва можуть стати значною перепоною. Тому, навіть якщо ці будинки і здаються ідеальними для автономного життя, у реальності їх інтеграція в нашу систему потребує багато часу та ресурсів.
А на Україні можна купити такий будинок?
На жаль, наразі в Україні немає можливості купити будинки, подібні до тих, які створює Маск для Касіта. Ці будинки розроблені для специфічних умов і потреб, а також мають унікальні технологічні особливості. Проте в Україні є різні варіанти сучасного житла, яке може бути схоже за концепцією чи інноваційними рішеннями.
а чого ти не розкажеш що стало с проєктом даху на сонячних батареях????? і як він вилетів у трубу) маск любить піар і нові проєкти , а дальші хоть трава не рости!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
катит все, что прокатывается..
Маск справді часто запускає амбітні проекти, і не всі з них досягають успіху, як, наприклад, дах на сонячних батареях. Ідея була перспективною - покрити дахи будинків сонячними панелями, щоб знизити витрати на енергію, але на практиці проект зіткнувся з проблемами, такими як висока вартість і технічні труднощі. Проте Маск продовжує інвестувати у нові ідеї, хоча не всі з них досягають бажаного результату. Це частина його підходу - пробувати нове і вчитися на помилках.
Це - не опіка, а *контроль.*
Дякую за Ваш відгук, заходьте ще до мене на канал))
Тепер ріелтори будуть торгувати землею під таке житло
Все можливо, дякую за відгук
Для води потрібно робити скважину ,а це теж не просто
Звичайно, не без цього, і світло, і вода, каналізація - потрібно за все домовлятися
нехватає гратів на вікнах бо тут злодіїв багато
Це точно, дякую за коментар
🔥👍
Дякую за Ваш коментар, приходьте ще
Super
Вдячний за коментар, чекаю на нові під іншими відео на моєму каналі
В США сам дім дешевий і так. В США саме дороге в домі це земля
Згоден, дякую за коментар
Не так бо по селах дешева
Цена у Маска не будет 10 000 потому что он жадный он свои бракованные автомобили продаёт так дорого
Ціна на будинки Маска буде визначатися не лише його бажанням заробити, а й реальними витратами на розробку і виробництво. Маск завжди прагне до інновацій і високих технологій, тому ймовірно, що ці будинки будуть включати новітні рішення для енергоефективності та зручності. Щодо його автомобілів, то вони продаються за високими цінами не через 'жадібність', а завдяки унікальним характеристикам і технологіям, яких немає у традиційних авто.
Ну, навіть 50 тис це доступно для американців
Згоден, дякую за відгук
Не безпритульності!
А, вирішити проблеми безпритульних.
дякую за відгук і уточнення, заходьте ще)))
дивно що ще т не будують в Канаді
Згоден, дивно, дякую за коментар
Ввійдіть на сайт компанії. Початкова ціна 60 000 Дол.
Хто кого дурить?
Ціна могла змінитися через великий попит, інфляцію чи інші фактори, які впливають на ринок. Початкова ціна, ймовірно, відображала стартову пропозицію або базову комплектацію. Варто завжди перед купівлею перевіряти умови та деталі на офіційному сайті компанії, щоб зрозуміти, що включено в остаточну вартість.
Від 60$k.а не від 10$k.
Ціна, яку вони спочатку вказували, могла змінитися через попит або оновлення матеріалів і технологій. Таке часто буває з інноваційними продуктами.
В Украині модульні будинки 😅😅😅😂😂ціна захмарна😮😮
Цілком розумію ваш скепсис щодо цін. На жаль, у нас багато факторів впливають на вартість - починаючи від логістики та матеріалів, і закінчуючи відсутністю достатньої конкуренції на ринку. У розвинених країнах модульне будівництво популярне саме через відносну доступність і швидкість зведення. Можливо, з часом і в Україні технології стануть більш доступними.
Ріелтери завжди будуть з роботою. Повірте
Чому? Аргументи будь ласка
Так, то був жарт! Будь-які інновації та технології, навіть якщо вони змінюють підхід до будівництва, не скасовують потреби в професіоналах, які допомагають людям знайти свій дім. Ріелтери завжди знайдуть свою нішу!
На сайте boxabl не от 10 тысяч, а от 60
Ціна могла змінитися через попит або оновлення матеріалів і технологій. Таке часто буває з інноваційними продуктами. Раджу звертатися до компанії напряму, якщо треба уточнити всі деталі!
А чому цей Маск в Україну не приїде ??? Він що, не знає - українцям немає де жити! Повертатися з Європи немає куди! Все розбомбили ! Хай наш уряд запросить його компанію в Україну, де ці ледарі- міністри ? Хай вивчають та пропонують приїхать, допомогти українцям з житлом !
Обращайтесь, за полтос $, вместе с нутрянкой, всех расселю.. 36 кв.м
Лазерный проектор в подарок.
Маск, звісно, може бути зацікавлений у розвитку нових технологій, але його бізнеси зосереджені в інших сферах, і він не є урядовцем, який може вирішувати питання відновлення житла в Україні. Проте, ви праві, питання житла для українців після війни дійсно є критичним, і в цьому має активно працювати не лише уряд, а й міжнародні компанії та інвестори. Спільними зусиллями можна залучити інвестиції для відбудови, в тому числі й новітні технології для житла, але для цього потрібні конкретні кроки з боку влади та бізнесу, а не лише особисті ініціативи одного підприємця.
@@iliynoise
И один в поле воин..
Хай шурують в Америку бо вона все розвалюила
😂😂😂 як це можна назвати будинком😂 чи житлом😂😂 так можна найбільшу коробку з НП 😂😂😂 житло називати 😂😂😂
Зміст коментаря фокусується виключно на зовнішньому вигляді чи розмірах будинку, не враховуючи інших важливих аспектів: технологічних інновацій, екологічності, мобільності та доступності. Це залишає враження, що Ви не заглиблювалися у тему. Порівняння Casita з "коробкою" демонструє відсутність відкритості до інновацій. Багато геніальних винаходів починалися зі скептицизму, але згодом змінювали світ. Надмірне використання смайликів створює враження, що це більше емоційний сплеск, ніж осмислена думка.
Илон прав на 100%❗💪☝
Дякую за Ваш коментар і підтримку
Какая чушь!!! Да, может он и стоит $10 000, но где его можно ставить?!Только в определенных местах с такими же кассетами вокруг. Т.е. о-о-очень далеко от жизни, не до работы не доедешь, никуда, только будешь ходить вокруг этой кассеты, как кот учёный… У нас в Америке такие заводские домики уже 30 лет есть для ветеранов Вьетнама, стоят в определенных местах, в очень дешевых местах, чтобы не снижать стоимость рядом стоящих домов, и это закон…Это проэкт для марсиан..
Цікава думка, але я б не поспішав робити висновки. Так, ці будинки можуть виглядати незвично і бути призначені для певних локацій, але це не означає, що вони не можуть знайти своє місце в інших контекстах. Наприклад, в умовах високих цін на житло і обмеженого простору вони можуть стати альтернативою для людей, які шукають доступне житло або мобільні рішення. Щодо доступності - можливо, йдеться про певні обмеження, але з розвитком технологій і інфраструктури такі будинки можуть стати частиною більш широких рішень для різних регіонів.
@ Я с вами согласна только в том, что у каждого человека на все имеет право существовать свое мнение. Удачи!!!
@@lyudmylakaminska6750 Вдячний за Ваш комент, Вам також удачі))
Ага від 50 000$ .
Ціна, яку вони спочатку вказували, могла змінитися через попит або оновлення матеріалів і технологій. Таке часто буває з інноваційними продуктами. Раджу звертатися до компанії напряму, якщо треба уточнити всі деталі!
))))
6:36 пропаганда автоматизації в Росії .
що Ви маєте на увазі?
@@iliynoise кадри російського виробництва .
Китай рулит
@@vvasilev8104 Китай справді відіграє велику роль у світовій економіці, технологіях та геополітиці. Але, як і будь-яка країна, має свої плюси та мінуси.
Цікава ідея! 🙂
Згоден, дякую за коментар, чекаю на Ваші коментарі під іншими відео
Для дчі норм варіант !
Згоден, дякую за коментар
Нажаль спільної з добротою на краще життя думки в Україні ще не усвідомили ,після наркозу чи коноплі ,світ рухається на те щоб жити ,а не виживати . Для украденого щастя українки від Тесла .
Ваш коментар цікавий і зачіпає важливі соціальні питання, але в ньому можна чіткіше структурувати думки, щоб донести ідею глибше та ясніше. Ось кілька ключових моментів:
Ідея доступного житла:
Будинки від компанії Tesla, зокрема Casita, ставлять акцент на доступності, екологічності та простоті. Це важливий напрямок для сучасного світу, де якісне житло стає дедалі менш доступним. Україна могла б брати приклад з таких ініціатив, спрямовуючи зусилля на створення комфортного і доступного житла для громадян.
Фраза про "наркоз чи коноплю" звучить дещо різко і потребує уточнення. Якщо ви маєте на увазі, що українське суспільство часом перебуває в стані соціального "ступору", варто було б сказати це більш конструктивно. Наприклад, звернути увагу на відсутність широкого бачення довгострокових перспектив, таких як сталий розвиток, покращення умов життя та інвестиції в майбутнє.
Багато людей в Україні змушені зосереджуватися на виживанні, замість того, щоб жити якісним життям. Впровадження інноваційних технологій, таких як будинки Casita, могло б стати кроком до вирішення цієї проблеми. Але це вимагає не лише технологій, а й підтримки з боку уряду, доступних кредитів і, що найважливіше, суспільної готовності до змін.
Ваша емоційна реакція на тему украденого щастя є зрозумілою, але для конструктивної критики варто було б розкрити її більш докладно. Як саме ви пов'язуєте концепцію Tesla та українську реальність?
Загалом, ваш коментар може стати основою для глибшої дискусії. Якби додати більше аргументів і структурності, це б зробило вашу критику більш впливовою та зрозумілою для інших.
Класно носначала треба купити землю а потім купить будинок
У всех ситуации разные..
Как вариант, у родителей на участке расположиться, все коммуникации свои и под рукой..
@@rzu125 Згоден, було б лише бажання, дякую за відгук
Забагато води. Ну ось чесно.
Відеоряд постійно повторюється, а роздивитись внутрішній інтер'єр немає (як там зроблена ванна, туалет, кухня, освітлення, розетки), хочаб на тих моделях, які вже існують.
Заставка "Ільїноіс", по перше, виглядає як реклама якогось пива; по друге, нашо її тикати декілька разів? В тебе одне відео, з однією темою, на початку, або краще вкінці поставити її, та досить.
Дякую за це відео, так як це один із майбутніх варіантів подолання нестачі житла, я це відео порекомендую друзям, але це все можна було стиснути до двох хвилин.
Успіхів з новими відео, дякую за україномовний контент
Дякую за побажання і критику, заходьте ще
Цена земли 300000 ....
Ціна землі в таких регіонах може варіюватися в залежності від багатьох факторів, таких як місцезнаходження, доступ до інфраструктури, попит на нерухомість та інші економічні умови. Однак, навіть з високою ціною землі, важливо враховувати, що інвестиції в інноваційні або унікальні проекти, як-от будинки Маска, можуть мати потенціал до збільшення вартості в майбутньому. Це не просто земля, а частина більш широкої концепції