Сергійович, дякую за працю. Дядько дуже пафосно видає інфу. Хоч нічого як би з того не з області небожителів. Дружня бесіда про своє. А так в цілому слова. Цікавіше звісно будо б до слів та побачить оті результати праці за, шо говорять. То було б цікаво. Іще оце почитаєш деякі коменти, це вже про друге, про небожителів, слова такі шо аж в ступор входиш. Якщо чесно то мені селюку мабуть оці вищі матерії ніколи не осилить. Хрящі, пір'я, мязи, молекули, атоми, такі слова шо навіть не чув ніколи! Я в шоці від таких познаній! Боюсь навіть уявить шо там за птаха у професоров😮. І в кінці. Голуби то дар від Бога! Хто шоб не говорив , якшо не дано то не навчишся, не передається воно від батьків чи дідів, секрети не діють. Треба народитися таким! Нас багато але толкових одиниці!
Доброго! Благодарю за видео, увидел двоих людей, увлечённых своими линиями голубей, интересно послушать. Думаю увидеть будет ещё интереснее. Сергеевич, благодарю за труды твои . Удачи !
Козаки, перо(махове)в корені відрізняється в гістологічному плані,від пера Миколаївського(друзами,внутрішніми перетинками).В миколаївськогодрузи розміщені і навскіс і поперек і на 1 см.їх більше ніж у серп.,ч/з те перо махове у микол.жорстке... По поводу паху, не перо формує''широкість''пахової частини,а ширина(звуження),короткість(видовженість)крижової частини туловища...Взагалі - то ,прослухавши пана Петра зрозумів, що кінь придумав для себе підкову і підкувався...
Браво, пане Юрію! Знімаю в пошані капелюха, адже, нарешті чудовий науковий коментар, з тлумаченням елементів і особливостей пір'я, пахви, перетинок, махової і пахвинної частини крила... Все майже космічно, але мої діди без жодної літератури підковували коня, розтелювали корову, зводили зі свиноматкою кнура, тримали пасіку, кролів, "підсипали" власних квочок, качок, гусок, ганяли голубів, господарство було несамовите... Живемо в розкоші модернових термінів, а все тотально деградує... Якщо Ви поїдете в село, прочитаєте цикл лекцій молоді, навчите їх науковості, компетентності в застосуванні "правильної" термінології в генетиці і селекції голубів то невже ми врешті відродимося?!... Я за! Але книжки не вчать божественного творення! Всі без винятку генії 19го століття в поезії, філософії, музиці і малярстві - кінчені аматори! Наші геніальні діди - селекціонери творили тихо зосереджено, наполегливо, з Божим натхненням по глухих незнаних селах, без ютубу, форумів і обпльовування в коментах один одного. Універсальна сільська традиція українців в останній фазі свого відмирання і ніхто і ніщо не зможе воскресити тисячолітні спадкоємини села. З повагою, Петро Товстуха.
Пане Юрiю до Вас є одне запитання ,яке потребує Вашого пояснення,з наукової точки зору.Багато хто з заводчикiв високолiтних бг часто мав справу з голубами у яких кроми основного оперення по корпусу присутня, так звана ворса.Деякi ворсини досягають до 10см.Багато хто з голубоводiв говорять,що старi люди говорили,що це старинна порода.I головне те, що таких птахiв на сьогоднi зустрiчається все менше й менше.Що скажете.З повагою О.Вишневецький.
@@antikwar777Пане,любе явище,признак необхідно пояснювати,а не жити тезою,що марксизм вічний,тому, за вірний,а вірний- тому ,що вічний... Є кучеряві голуби і кучерявими вони стали тому ,що в них виникла варіація(мутація), що надзвичайно понижений рівень аланіну і алантоніну- амінокислот,котрі ''беруть участь''у фформуванні норм.пір'яного покрову,у Європі продається корм збіднений цими амінокислотами для кучерявих голубів... Часом спостерігається явище,що появляються голуб'ята з лапками з перетинками ,як в качки...,- це не сенсація і не признак чистопородності,яку приписують росіяни своїм голубам- мазурам...Так склалось в процесі еволюції,що всі ссавці і птахи під час ембріонального розвитку з-поміж пальців мають перетинки,і на певному періоді по часі(у людини4-5міс.,у голубів8-11день) білки- рестріктори розплавляють ці перетинки, але є так,що з певних причин ці білки- ферменти не активуються і голуб'яти(люди) появляються на світз перетинками, ну і що??? В Вашім випадку(по ворсі)... Ця ''ворса''- є залишком ювенального(дитячого) оперення в якого з певних причин процес формування оперення на генетичному рівні порушився і старе перо отримує в додачу пушок юнацький,причинами появи такого оперення є порушення роботи щитовидної залози,порушення засвоєння міді і інші фактори.... Чи є ця ворса чимось особливим в миколаївських? Ні,бо таке (ворс)утворення спостерігається у павичів,саксонських ластівок,ставків чеських...Тримати чи ні таких голубів думайте самі,- це як ваші діди називають звичайний підпал(освітлене оперення)по низу тулуба(живота)- ''сєропузиє'',як якийсь супер- пупер породний признак.Десь так.
@@antikwar777не соглашусь с такой версией на счёт ворсы я наблюдал как бы вам сказать у своих метисов, держу турманов несколько пород и бывает лишние разновиды паруются и вот из под них выходят метисы и у них ворса присутствует, когда я это заметил сразу вспомнил эту примету на счёт старопородности 😊.
Щоб внести ясність по ''ворсі''... Існує 2-і породи кучерявих голубів,- класичний тип(Європейський) і перпіґнан,який поширений в Англії, так от встановлено, що кучерявість формується при нестачі в раціоні птиці амінокислот аланіну і аргініну,в Європі продається корм, для кучерявих голубів збіднений на ці амінокислоти,це генна варіація( мутація)підспудно закріпилась у породі і носить рецесивно- проміжний характер... Часом вилупляються голуби з перетинками на лапках(качині лапки),ця варіація появляється,коли з якихось причин блокується робота білка - рестріктора,справа в тому ,що ссавці і птахи в різний ембріональний період розвитку ( людина на 4-5 міс.,птиця на 7-9день)мають налапках перетинки ,але в цей період рестріктаза блокується робота по роз'єднанню перетинок...Це збій в обміні речовин,це просліджується в мазурів і молдавських качечок,але це не є ,кимось породним признаком, а скоріше сигналом про генетичну ''катастрофу'', голубоводи- аферисти використовують це як старопородний( новопородний) признак... По''ворсі''- ворса проявляється при порушенні роботи щитовидної залози на фоні дефіциту міді,сами ворса є залишком ювенального пера,пух, який присутній на пері піскунів,не трансформувався в повноцінне оперення.Щоб покласти край срачу, який розвівся про ворсу і іншу беліберду рекомендую освоїти книгу Frederik Hutt ,,Animal genetics". Десь так..
А я б ще порекомендував подивитись фiльм на каналi Дiскаверi /Происхождение пернатых.Загадка оперения динозавров.../Ну й вiдповiдно для себе зробити деякi висновки з ким або з чим Ви вообще маєте справу.Як на мене, то на сьогоднiшнiй день Ви є власниками потомкiв динозаврiв , вiк яких, 120 мiльйонiв рокiв.А Ви шукаєте кiнцi за 100- 200 рокiв i не можете дiйти згоди.На абсолютно просте запитання по поводу принадлежностi в деяких птахiв ворси пан Ю.Микуляк назвав це срачом.Мабуть пан Микуляк є добрим фахiвцем в науцi ,але недовихованим при поводженнi себе в суспiльствi.Шо корона давить, чи шо.Будьте простiше, i як кажуть в народi, люди Вам повiрять.Десь отак....
@@ЮрійМикуляк-п3т Так ви перший аферист рівних в задвіганіі х..ні в уші гарними термінами та якимись незрозумілими висловлюваннями людьми які повний нуль у Безкружніх голубах і їх якостях., але люди ведуться на гарні речення
@@Aleksandr_Kubanov Александр, что ты познавательного узнал и услышал в этом ролике,чего ты не знал ? Как уже надоела эта ЛЕСТь друг другу,это у многих в крови.
( Масть второстепенна...) конечно второстепенна---не удивляйся тогда если вскоре появятся сизые и черно-белые мелитопольские/ и если масть второстепенна то расскажи как могут голуби одной породы быть разномастными ? как например из рыжих мелитопольских получить белых мелитопольских? порода вроде как одна а масти разные/ а книжку эту лет 6 назад отцифровал один любитель специально побывав в Ленинграде чтобы отсканировать ее / никакой полезной инфы она не дает окромя той что и в те времена люди считали что вот раньше птица была лучше/
@@АлексМАрк-г2у Посмотри,что он говорил 4 года назад на канале питомник А.С.Брагина.ролики Голуби Мелитополя.Василий Гржевка.Дуков Владимир ..Когда Рафиль и Виктор к ним приезжал в Мелитополь о своей породе голубей.
Добрый вечер,Похоменко Николай! Мое обращение продиктовано огромным желанием развить тему о Генических голубях на базе твоей статьи.Просьба,напиши более подробней о ведении линий по голубям " Соловей","Кулька",которые были стойкие называли их "колодезными".В статье указаны голуби Ажогинские,о,ень стойкие и летные,но узковатые и их несло ветром,с каким стилем полета они были.Как назвать стиль полета голубей Артеменко Юрия у которые могли летать в полный штиль и при этом строго над домом,задратый корпус,крылья из за головы вкручивались в небо.Как классифицировать генических голубей по какой породе и стилю полета,существует ли на них Стандарт.Я уверен,что ты смотришь данный канал,поэтому и обращаюсь к тебе.Моя просьба связана с подготовкой научно показательной конференции,запланированной на сентябрь 2025 г.,а по геническим голубям выступить с докладом не кому,может ты порекомендуешь кандидатуру.Спасибо за понимание,с уважением Лаптев С.И.
Сергійович, дякую за працю.
Дядько дуже пафосно видає інфу. Хоч нічого як би з того не з області небожителів. Дружня бесіда про своє. А так в цілому слова. Цікавіше звісно будо б до слів та побачить оті результати праці за, шо говорять. То було б цікаво.
Іще оце почитаєш деякі коменти, це вже про друге, про небожителів, слова такі шо аж в ступор входиш. Якщо чесно то мені селюку мабуть оці вищі матерії ніколи не осилить. Хрящі, пір'я, мязи, молекули, атоми, такі слова шо навіть не чув ніколи! Я в шоці від таких познаній! Боюсь навіть уявить шо там за птаха у професоров😮.
І в кінці. Голуби то дар від Бога! Хто шоб не говорив , якшо не дано то не навчишся, не передається воно від батьків чи дідів, секрети не діють. Треба народитися таким! Нас багато але толкових одиниці!
100 %
Підтримую.
@@ruslan3520Навза єм !
Доброго! Благодарю за видео, увидел двоих людей, увлечённых своими линиями голубей, интересно послушать.
Думаю увидеть будет ещё интереснее. Сергеевич, благодарю за труды твои . Удачи !
Рома спасибо за ролики ты даёшь хороший матерьял для роботы.
Козаки, перо(махове)в корені відрізняється в гістологічному плані,від пера Миколаївського(друзами,внутрішніми перетинками).В миколаївськогодрузи розміщені і навскіс і поперек і на 1 см.їх більше ніж у серп.,ч/з те перо махове у микол.жорстке...
По поводу паху, не перо формує''широкість''пахової частини,а ширина(звуження),короткість(видовженість)крижової частини туловища...Взагалі - то ,прослухавши пана Петра зрозумів, що кінь придумав для себе підкову і підкувався...
😂😂😂
Браво, пане Юрію! Знімаю в пошані капелюха, адже, нарешті чудовий науковий коментар, з тлумаченням елементів і особливостей пір'я, пахви, перетинок, махової і пахвинної частини крила... Все майже космічно, але мої діди без жодної літератури підковували коня, розтелювали корову, зводили зі свиноматкою кнура, тримали пасіку, кролів, "підсипали" власних квочок, качок, гусок, ганяли голубів, господарство було несамовите... Живемо в розкоші модернових термінів, а все тотально деградує... Якщо Ви поїдете в село, прочитаєте цикл лекцій молоді, навчите їх науковості, компетентності в застосуванні "правильної" термінології в генетиці і селекції голубів то невже ми врешті відродимося?!... Я за! Але книжки не вчать божественного творення! Всі без винятку генії 19го століття в поезії, філософії, музиці і малярстві - кінчені аматори! Наші геніальні діди - селекціонери творили тихо зосереджено, наполегливо, з Божим натхненням по глухих незнаних селах, без ютубу, форумів і обпльовування в коментах один одного. Універсальна сільська традиція українців в останній фазі свого відмирання і ніхто і ніщо не зможе воскресити тисячолітні спадкоємини села. З повагою, Петро Товстуха.
Пане Юрiю до Вас є одне запитання ,яке потребує Вашого пояснення,з наукової точки зору.Багато хто з заводчикiв високолiтних бг часто мав справу з голубами у яких кроми основного оперення по корпусу присутня, так звана ворса.Деякi ворсини досягають до 10см.Багато хто з голубоводiв говорять,що старi люди говорили,що це старинна порода.I головне те, що таких птахiв на сьогоднi зустрiчається все менше й менше.Що скажете.З повагою О.Вишневецький.
@@antikwar777Пане,любе явище,признак необхідно пояснювати,а не жити тезою,що марксизм вічний,тому, за вірний,а вірний- тому ,що вічний... Є кучеряві голуби і кучерявими вони стали тому ,що в них виникла варіація(мутація), що надзвичайно понижений рівень аланіну і алантоніну- амінокислот,котрі ''беруть участь''у фформуванні норм.пір'яного покрову,у Європі продається корм збіднений цими амінокислотами для кучерявих голубів...
Часом спостерігається явище,що появляються голуб'ята з лапками з перетинками ,як в качки...,- це не сенсація і не признак чистопородності,яку приписують росіяни своїм голубам- мазурам...Так склалось в процесі еволюції,що всі ссавці і птахи під час ембріонального розвитку з-поміж пальців мають перетинки,і на певному періоді по часі(у людини4-5міс.,у голубів8-11день) білки- рестріктори розплавляють ці перетинки, але є так,що з певних причин ці білки- ферменти не активуються і голуб'яти(люди) появляються на світз перетинками, ну і що??? В Вашім випадку(по ворсі)...
Ця ''ворса''- є залишком ювенального(дитячого) оперення в якого з певних причин процес формування оперення на генетичному рівні порушився і старе перо отримує в додачу пушок юнацький,причинами появи такого оперення є порушення роботи щитовидної залози,порушення засвоєння міді і інші фактори....
Чи є ця ворса чимось особливим в миколаївських? Ні,бо таке (ворс)утворення спостерігається у павичів,саксонських ластівок,ставків чеських...Тримати чи ні таких голубів думайте самі,- це як ваші діди називають звичайний підпал(освітлене оперення)по низу тулуба(живота)- ''сєропузиє'',як якийсь супер- пупер породний признак.Десь так.
@@antikwar777не соглашусь с такой версией на счёт ворсы я наблюдал как бы вам сказать у своих метисов, держу турманов несколько пород и бывает лишние разновиды паруются и вот из под них выходят метисы и у них ворса присутствует, когда я это заметил сразу вспомнил эту примету на счёт старопородности 😊.
Дякую Сергійович...
Инбридинг будет успешным при комбинации инбридинга и скрещивании линий. При скрещивании линий привлекать только лучших птиц.
Щоб внести ясність по ''ворсі''...
Існує 2-і породи кучерявих голубів,- класичний тип(Європейський) і перпіґнан,який поширений в Англії, так от встановлено, що кучерявість формується при нестачі в раціоні птиці амінокислот аланіну і аргініну,в Європі продається корм, для кучерявих голубів збіднений на ці амінокислоти,це генна варіація( мутація)підспудно закріпилась у породі і носить рецесивно- проміжний характер...
Часом вилупляються голуби з перетинками на лапках(качині лапки),ця варіація появляється,коли з якихось причин блокується робота білка - рестріктора,справа в тому ,що ссавці і птахи в різний ембріональний період розвитку ( людина на 4-5 міс.,птиця на 7-9день)мають налапках перетинки ,але в цей період рестріктаза блокується робота по роз'єднанню перетинок...Це збій в обміні речовин,це просліджується в мазурів і молдавських качечок,але це не є ,кимось породним признаком, а скоріше сигналом про генетичну ''катастрофу'', голубоводи- аферисти використовують це як старопородний( новопородний) признак...
По''ворсі''- ворса проявляється при порушенні роботи щитовидної залози на фоні дефіциту міді,сами ворса є залишком ювенального пера,пух, який присутній на пері піскунів,не трансформувався в повноцінне оперення.Щоб покласти край срачу, який розвівся про ворсу і іншу беліберду рекомендую освоїти книгу Frederik Hutt ,,Animal genetics". Десь так..
А я б ще порекомендував подивитись фiльм на каналi Дiскаверi /Происхождение пернатых.Загадка оперения динозавров.../Ну й вiдповiдно для себе зробити деякi висновки з ким або з чим Ви вообще маєте справу.Як на мене, то на сьогоднiшнiй день Ви є власниками потомкiв динозаврiв , вiк яких, 120 мiльйонiв рокiв.А Ви шукаєте кiнцi за 100- 200 рокiв i не можете дiйти згоди.На абсолютно просте запитання по поводу принадлежностi в деяких птахiв ворси пан Ю.Микуляк назвав це срачом.Мабуть пан Микуляк є добрим фахiвцем в науцi ,але недовихованим при поводженнi себе в суспiльствi.Шо корона давить, чи шо.Будьте простiше, i як кажуть в народi, люди Вам повiрять.Десь отак....
@@ЮрійМикуляк-п3т Так ви перший аферист рівних в задвіганіі х..ні в уші гарними термінами та якимись незрозумілими висловлюваннями людьми які повний нуль у Безкружніх голубах і їх якостях., але люди ведуться на гарні речення
Руслан ,ты к кому не приедишь у них во всех твои голуби.
Руслан, Петр, добрый вечер. Спасибо. Много познавательного... Масть второстепенна...
С уважением, Александр Кубанов
@@Aleksandr_Kubanov Александр, что ты познавательного узнал и услышал в этом ролике,чего ты не знал ? Как уже надоела эта ЛЕСТь друг другу,это у многих в крови.
При вчений вилизувати з дитинства, а зараз час настав. Чим більше вилиже у кацапні краще буде жити.
( Масть второстепенна...) конечно второстепенна---не удивляйся тогда если вскоре появятся сизые и черно-белые мелитопольские/ и если масть второстепенна то расскажи как могут голуби одной породы быть разномастными ? как например из рыжих мелитопольских получить белых мелитопольских? порода вроде как одна а масти разные/ а книжку эту лет 6 назад отцифровал один любитель специально побывав в Ленинграде чтобы отсканировать ее / никакой полезной инфы она не дает окромя той что и в те времена люди считали что вот раньше птица была лучше/
@@АлексМАрк-г2у Посмотри,что он говорил 4 года назад на канале питомник А.С.Брагина.ролики Голуби Мелитополя.Василий Гржевка.Дуков Владимир ..Когда Рафиль и Виктор к ним приезжал в Мелитополь о своей породе голубей.
@@innanovikova3178 такі як кубанов не тільки масть змінили, тому для мене це не дивно. Сучі діти.
Добрый вечер дорогой Руслан Сергеевич! С ув. Александр. Сразу говорю СПАСИБО и жму пять. Посмотрю!🤝🖐👍👍👍🙏🙏🙏
Сергей,здиавствуй! Ты,более подробней раскажи о имбридинге и линиях,и как на практике ты в своей селекционной работе это применяешь.Спасибо за ответ.
Добрый вечер,Похоменко Николай! Мое обращение продиктовано огромным желанием развить тему о Генических голубях на базе твоей статьи.Просьба,напиши более подробней о ведении линий по голубям " Соловей","Кулька",которые были стойкие называли их "колодезными".В статье указаны голуби Ажогинские,о,ень стойкие и летные,но узковатые и их несло ветром,с каким стилем полета они были.Как назвать стиль полета голубей Артеменко Юрия у которые могли летать в полный штиль и при этом строго над домом,задратый корпус,крылья из за головы вкручивались в небо.Как классифицировать генических голубей по какой породе и стилю полета,существует ли на них Стандарт.Я уверен,что ты смотришь данный канал,поэтому и обращаюсь к тебе.Моя просьба связана с подготовкой научно показательной конференции,запланированной на сентябрь 2025 г.,а по геническим голубям выступить с докладом не кому,может ты порекомендуешь кандидатуру.Спасибо за понимание,с уважением Лаптев С.И.