Друзі, вдячний за Ваші коментарі! Ви також можете підтримати мій канал на Патреон - www.patreon.com/ViktorHalasiuk. Privatbank (UAH): 4149 6293 5256 5337. Мій тг-канал - t.me/halasiuk
Пане Віктор, як тільки ви запросите на інтерв'ю першого політика, почнеться занепад вашого чудового каналу, оскільки одразу почне якісно змінюватися аудиторія. Кількість, звісно, буде рости і це дуже приємно для будь якого ведучого медіа, але якість теж важлива...на мою скромну думку..
Я згоден з Вами значною мірою, не планую в політику занурюватись (окрім економічної). Але пару міністрів і депутатів у мене на прикметі є, з ким би я зробив ефіри)
Дивлячись розважальний контент люди тікають від суворої реальності, дивлячись вас люди сподіваються на світле майбутнє, бо воно ДУЖЕ залежить від економічної політики держави.
Гітлер також побудував економіку Німеччини. Незабаром будемо захоплюватися цим козирем з кладовища або концтаборів. Взагалі не розумію логіки українців, які вбачають щось гарне у трампі. Якби він взагалі зважав на Україну
@@ViktorHalasiuk як на мене дуже достойні суперники, бо Трамп лише 'персона нон грата' і йому, заборонили бізнес у Нью-Йорку за шахрайство, а два із трьох "наших спиногризів" вже ховаються по "сізо"))). Спільне всі в процесах...
З нашим рівним корупції і на митниці зокрема, збільшення податків на імпорт швидше збагатить не бюджет, а самих митників, а заплатить за все це український споживач.
Тобто одні люди мають платити чесно податки, а шустрики мають вільно купляти - завозити посилкою без уплати, в тому числі на ЗСУ? Бо раз погана митниця і ще шось, то окремим Д"Артаньянам і пробувати платити податки не треба? Героям Слава, так воно у вас в голові влаштовано?
Дякую Вам Віктор, з захопленням дивлюся ващі відео! Дуже цікаво пояснюєте і все легкрю, зрозумілою мовою. Я відкрив для себе освітній контент, який набагот цікавіший за розважальний!
Супер! У нас свого часу були величезні мита на автомобілі, але піком автомобілебудування стала Славута, навіть збірка іноземного Део Ланос збанкрутіла... отже проблема трохи складніша ніж просто обкластися митами, але хід думок повністю підтримую!
@ приклад з виробництвом сталі. Трампом були введені додаткові мита, щоб захистити виробників сталі в Штатах. Це реально спрацювало для виробників сталі в США. Але це призвело до зростання цін на сталь в цій країні (сталь із Індії та Китаю дешевше було купити в США чим виготовити в США). Як наслідок постраждали галузі, для яких сталь є ключовим продуктом, наприклад автомобілебудування та будівництво. Це призвело до підвищення цін на готову продукцію і як наслідок перерозподіл попиту-пропозиції. І тд. Буде цікаво, самі розберетесь. Короче, все так просто як малює Трамп не працює, світові процеси набагато складніші, тренд на спрощення - це все той же пошук чарівної пігулки. Реально, треба вжобувати і буди дуже обізнаним у своїй справі, щоб мати успіх. Потужні девіації хоча і трапляються, але все ж таки ставити на системність - більш прогнозовано
Протекціонізм в Україні. Як це можливо за умови наших договорів по СОТ, занадто малого населення - бази збуту (економічно не вигідно будувати підприємства), монополії транс нац компаній власників на ринках і у нац виробництві при одночасній відсутності помітного внутрішнього інвест капіталу? Окреме відео, або навіть серія відео з гостями по галузям - був би топчик!
В Україні давно запроваджені митні тарифи, але "тіпа еліта" використовує їх на набивання карманів, а не на розвиток. Так було з "Део", думаєте вони за весь час собі КБ зробили? Нову модель автомобіля розробили? Чи закупили новітнє обладнання? Чи може спробували зробити електромобіль на базі тієї ж Таврії? Звісно ні, вони доїли внутрішній ринок, прикриваючись митним захистом. За ці кошти українець міг би купити нову Тойоту, а не раритетний Део Сенс. Тому треба по-перше: зробити тариф обмеженим в дії по часу, і по-друге: найголовніше, окрім тарифів покладати обов'язок на виробника зробити дійсно реновацію підприємства, або за умовами тарифного догору по його закінченю, просто збанкрутувати та щезнути на користь держави (або на користь банку стартапів). Нічого тримати паразитів-імпотентів у економіці, якщо не можуть, нехай не витрачають ресурс, та не крадуть можливості у країни.
Дякую за черговий змістовний аналіз, пане Вікторе! Дозволю собі трохи подискутувати. На жаль, проста механіка "підняли тарифи → отримали виробництво" не працює в сучасному світі. Особливо, коли ми маємо справу з високоавтоматизованими виробництвами, де, як у анекдоті, "працює один собака та один чолов'яга". У такому разі ми ризикуємо отримати феномен "порожніх" виробництв, де висока додана вартість не трансформується у підвищену маржинальну продуктивність, що призводить до подальшого збіднення населення. Інші фактори теж не допомагають впоратися з цією проблемою, а дерегуляція взагалі створює умови для подальшого заохочення таких "пустих" виробництв. Тому державі вкрай важливо проводити інтелектуальну податкову політику, яка заохочує розвиток людського капіталу та прив'язує податки до маржинальної продуктивності праці.
А, що буде, якщо усі інші зроблять - це проти тебе? Я думаю, що тут ще має бути геополітична вага. Бо якщо ти це зробиш на усі товари, то ймовірно це зроблять проти тебе. Тому я думаю, що США і Європа найближчими роками продовжать цю політику проти Китаю. А ось між ними все ж буде вільна. Тому якщо ми говоримо про економічну стратегію у нас, то насправді потрібно теж почати це з Китаю, Угорщиною і Словаччиною. І це буде хорошим початком. Таким чином, можливо, ми зможемо зберегти податки хоча б на цьому рівні, який зараз.
дуже в вас крутий канал, теж не зі всім погоджуюсь але тим не менш ми думаємо в одному напрямку по суті з приводу інтервю - вперед, фігачте ше подумайте над всякими "топ 5 речей в чомусь там" це добавить аудиторії
захистні податки на імпорт це як лезо яким потрібно вміти користуватися. Завищення їх приводить не до розвитку внутрішнього виробництва, а до втрати конкурентності, як і протилежна сторона - заниження приводить до відсутності бажання створювати і розвивати виробництво товарів які би замінили імпортні, а отже, такий податок вимагає автоматичного і динамічного саморегулювання шляхом впровадження одного закону, а не постійної потреби приймати нові закони
Високи мита надходять до бюджету - у распорядження уряду, а сплачує за це внутрішній споживач імпорту, тому зменшення податків саме на величину мита є логічним кроком уряду, який не хоче збіднення своїх громадян.😐
Дякую за обʼєктивний аналіз принципів Трампа в економіці США. Що ключове для України на сьогодні: це тарифи для Китаю і зниження цін на енергоносії! Переконана, що Китай відіграє значну роль у війні, тому є певні сподівання на політику Трампа, хоча , звісно, то ризик) Зараз думки більше про політику, ніж про економіку, нажаль.((
Щоб стати ключовим виробником у світі, поперше необхідно витримати конкуренцію. При підвищенні митних сборів, собівартість комплектуючих до біль менш технологічного продукту буде дорожчою. Щодо США, зробіть будь ласка лекцію, як Батьки-засновники застосовували протекціонізм для розвитку країни.
Не існує економіки без політики. Не бачу достатньо вагомих причин для 10% тарифів на товари країн Західного Олігону. Хіба було б спільне рішення більшости про якийсь невеликий тарифчик. Без згоди Трамп займається розбалансовкою, яка тільки зближує його союзників з Китаєм. Навіть США потрібні партнери. А щодо "позаблокових" гравців - так, правильно.
Трамп-харизматичний популіст і тому він так подобається виборцям. Це ж так "просто"-збільшити мита і зменшити податки! Але і сам Трамп не знає, яку економічну політику він буде проводити-можливо навпаки знизить "митний тиск" на Китай-адже головний спонсор республіканців Ілон Маск, побудував потужні заводи в КНР, неодноразово особисто зустрічався з лідером китайських комуністів Сі і зацікавлений в покращенні стосунків між США і КНР. Тому зараз ніхто не знає до чого може привести "президентство" самозакоханого популіста і "любителя простих рішень"- непередбачуваного міліардера Трампа.
(Про інтерв'ю на Вашому каналі) Скажу так: Спробуйте. Подивимось, можливо піде, можливо ні. Але потихеньку, без форсажу. Важливо щоб теми були актуальні, цікаві. Також велике значення має експертиза гостя на тему інтерв'ю.
Роган ретартед? Чого це? Він доволі непоганий інтерв'юєр. Навіть з Нілом деГрас Тайсоном інтерв'ю було цікавим, а Тайсон ще той задроч та випендрьожник.
Вводити/збільшувати імпортні мита можна лише якщо по-перше побороти "неофіційний податок" та інші накладні витрати на ввіз, звести їх до нуля і по-друге вирівняти всих в можливостях. Бо якщо в країні працює умовний Альперін, а ви ще додаткове мито вводите - то у умовного Альперіна дуже скоро буде монополія на імпорт, що не виробляється всередині країни
Цікаво послухати людей творців ідей і сенсів, дослідників науки, мистецтва і культури, творців товарів і послуг, всіх тих хто змінює цей світ на краще і в процесі змін бере на себе відповідальність за свої дії.
Інвестиції, це не тільки про те, що робить країна, а ще те, як цю країну сприймають інші, які власно і роблять інвестиції. Тому треба мати «фішку» щоб залучити перші великі інвестиції, які потягнуть за собою наступні інвестиції. Тут потрібен аукціонний ефект приєднання послідувачів.
Так як у Европі означае : верховенство права , захист особи у суді незалежно від її статків , захист приватної власності від зазіхань криміналу та чиновників , права громадянина на відстоювання своїх прав у суспільстві та нетерпимість до корупціі принаймі серед чиновників . А єкономічні діі вибудовуються в залежності від ринкових умов та зовнішніх чинників .
Добрий день Вікторе, підтримую вашу ініціативу робити підкасти з цікавими змістовними людьми. Подібне притягує подібне. Стосовно Трампа абсолютно згоден це є цільна людина з чіткими поглядами, незважаючи на його зарозумілість.
Завжди хотів знайти відповідь на питання:" Як нейтралізувати популістів, щоб любителі халяви перестали за них голосувати?" Я розумію, що хочу нездійсненного, але в Данії та Швейцарії цього досягли і там один з найвищих рівнів життя.
Як щодо споживання всередині країни ? Наскільки це впливає на можливість встановлення тарифів на імпорт. У випадку США внутрішнє споживання товарів і послуг буде мотивувати компанії розгортати виробництво в штатах бо є багатий ринок заради якого варто вкладатись в будівництво. Як це буде працювати в Україні? Чи не буде зворотнього ефекту, зросли ціни і ще зменшили надходження від мит?
З даного відео випливає тема для іншого: Чому українські драконівські тарифи на автомобілі не забезпечили розвиток автомобільної промисловості. Тим більше що така політика тривала і триває десятиліттями.
Приєднуюся до прохання не запрошувати всяких пустомель. Шукайте і витягуйте на світ божий справді розумних людей. Їх дуже бракує в публічному просторі. Дякую. Успіхів.
Дуже цікаво розповідаєте багато розумного дізнаюсь, було-б круто додати ще відео монтаж щоб відео було більш динамічним, наприклад коли ви розповідаєте про якихось людей чи якісь події, Щоб і на відео це показувалось фото людей фото подій або якийсь відео елемент з цих подій
Спасибо, видео интересное,мне близки такие взгляды на экономику. Несколько вопросов, Если все сраны введут тарифы разве все будут богатеть? Интересны потребителей энергоресурсов не совпадают с интересами производителей ,трампу в этом плане легко говорить..
Допоможіть розібратися. Це мито на китайські товари застосовуються по якому принципу? Американські компанії з виробництвом в Китаї будуть завозити товари з митом 50%? Китайські компанії зможуть через прокладки в бананових республіках продавати товари в США з меншим митом?
Друзі, вдячний за Ваші коментарі! Ви також можете підтримати мій канал на Патреон - www.patreon.com/ViktorHalasiuk. Privatbank (UAH): 4149 6293 5256 5337. Мій тг-канал - t.me/halasiuk
Пане Віктор, як тільки ви запросите на інтерв'ю першого політика, почнеться занепад вашого чудового каналу, оскільки одразу почне якісно змінюватися аудиторія. Кількість, звісно, буде рости і це дуже приємно для будь якого ведучого медіа, але якість теж важлива...на мою скромну думку..
Я згоден з Вами значною мірою, не планую в політику занурюватись (окрім економічної). Але пару міністрів і депутатів у мене на прикметі є, з ким би я зробив ефіри)
Дякую, Вікторе! Звісно треба глибше висвітлювати цю тему. Після фронту це друге за важливістю питання
Згоден, дякую!
Чудова ідея! Дякую за відео!
Дуже дякую!
@@ViktorHalasiukпочитай хоппе, хайека, ротберта, мізоса ітд ітд ітд... ну чому ви неуч лізите зі своєю бюрократією
@@_ancapбрись звідси🤡
Дивлячись розважальний контент люди тікають від суворої реальності, дивлячись вас люди сподіваються на світле майбутнє, бо воно ДУЖЕ залежить від економічної політики держави.
Ви праві, я лише про те що освітній та edutainment не такий популярний апріорі)
Майбутнє залежить від ВАС.
Дякую Вам за цікаву інформацію з економіки, яка стосується майбутнього: ми живемо у час змін і куди поверне доля - невідомо.🤔
Дякую Вам!
Гітлер також побудував економіку Німеччини. Незабаром будемо захоплюватися цим козирем з кладовища або концтаборів. Взагалі не розумію логіки українців, які вбачають щось гарне у трампі. Якби він взагалі зважав на Україну
Порівнюючи з Трампом, Коломойський, Ахметов і Фірташ кращі бізнесмени😂😂😂.
Ну це Ви порівняли))
@@ViktorHalasiuk як на мене дуже достойні суперники, бо Трамп лише 'персона нон грата' і йому, заборонили бізнес у Нью-Йорку за шахрайство, а два із трьох "наших спиногризів" вже ховаються по "сізо"))). Спільне всі в процесах...
З нашим рівним корупції і на митниці зокрема, збільшення податків на імпорт швидше збагатить не бюджет, а самих митників, а заплатить за все це український споживач.
Тобто одні люди мають платити чесно податки, а шустрики мають вільно купляти - завозити посилкою без уплати, в тому числі на ЗСУ? Бо раз погана митниця і ще шось, то окремим Д"Артаньянам і пробувати платити податки не треба? Героям Слава, так воно у вас в голові влаштовано?
Нема незалежного Суду. Топ бандити з 90-х власники України ,а керівництво цієї системи в Кремлі.
Дуже цікавий випуск.
Дякую!
Щиро дякую!
Так, цікаво. Дякую
Дякую!
Дякую Вам Віктор, з захопленням дивлюся ващі відео! Дуже цікаво пояснюєте і все легкрю, зрозумілою мовою. Я відкрив для себе освітній контент, який набагот цікавіший за розважальний!
Щиро дякую за підтримку!
Дякую! Уже присел на эти видосы)
Щиро дякую!
Дякую абсолютно згодна з вами!хочу купувати більше українське,але дуже дивує коли якісні українські речі у нас коштують дорожче ніж,скожі закордонні!
Так а чого дивуватись, якщо енергоносії дорожчі, кредити дорожчі, податкові стимули менші і т.п.
Супер! У нас свого часу були величезні мита на автомобілі, але піком автомобілебудування стала Славута, навіть збірка іноземного Део Ланос збанкрутіла... отже проблема трохи складніша ніж просто обкластися митами, але хід думок повністю підтримую!
@@levv1989 так, Ви праві
Дужк дякую! Дізналася багато нового.
Дякую Вам!
Дякую за Вашу працю. Дуже цікаво і корисно слухати Ваш канал.
Радий чути, дякую!
Дякую за ваші стріми. Дуже цікаво і зрозумілою мовою. Харків.
Дякую! Рекспект залізному Харкову!
Дуже цікаво! Щиро дякую! Вподобайка!
Дякую Вам!
Беде цікаво. Буду чекати...
@@ВасильД-ю4и супер, дякую
Я зараз на MBA. Лектор по ЕКОНОМІЦІ із США професійно розносить Трампа. Якщо хочете розібратись в питанні, то потрібно розбиратись професійно
Згоден, треба розбиратись професійно, а не сліпо вірити чужим думкам і міфам мейнстріму
@ приклад з виробництвом сталі. Трампом були введені додаткові мита, щоб захистити виробників сталі в Штатах. Це реально спрацювало для виробників сталі в США. Але це призвело до зростання цін на сталь в цій країні (сталь із Індії та Китаю дешевше було купити в США чим виготовити в США).
Як наслідок постраждали галузі, для яких сталь є ключовим продуктом, наприклад автомобілебудування та будівництво. Це призвело до підвищення цін на готову продукцію і як наслідок перерозподіл попиту-пропозиції. І тд. Буде цікаво, самі розберетесь.
Короче, все так просто як малює Трамп не працює, світові процеси набагато складніші, тренд на спрощення - це все той же пошук чарівної пігулки. Реально, треба вжобувати і буди дуже обізнаним у своїй справі, щоб мати успіх.
Потужні девіації хоча і трапляються, але все ж таки ставити на системність - більш прогнозовано
Дякую, багато цікавих і прагматичних думок!
Дякую! Суб'єктивно, але щиро
Джо Роган - спорт, наука, теорії змови - найбільш популярні теми
Гарня ідея, підтримуємо на всі сто відсотків! СЛАВА ЗСУ І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!✌✌✌🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍🏽👍🏽👍🏽👏👏👏🌻🌻🌻✊✊✊❤❤❤!
Дякую!
Супер ідея з форматом! Дякую Вам!!!
Дякую1
Дуже цікаво вас слухати, підтримка, продовжуйте далі!!!
Дякую Вам!
Дякую за відео!
Дуже дякую за підтримку!
доброго дня .дякую Вам за вашу роботу .
Щиро дякую!
Было дуже цікаво! Дякую Вам!)
Дякую!
Дякую! Цікаво! Прошу продовжувати!
Дякую!
Дякую за чудові відео
Щиро дякую1
Дякую!дуже чекаємо на інтервʼю 😊
Щиро дякую!
Дякую цікаво і вірно
Щиро дякую!
Надіюсь цей канал стане мільйоником. Тоді і почне мінятись держава . Ви і Останій Капіталіст супер .
Щиро дякую Вам за підтримку! Цінно!
Ще канал Ціна держави добре прочищує мізкі.
@ дякую! Краще мати різні джерела
То Вам Дякую, за гарний контент.
Щиро дякую!
100% потрібний формат !!!
Дякую!
дружина діло каже ❤
@@dmitrykresin дякую! 🤝
Дякую за якісний контент, респект!
@@Ohohoho999 щиро дякую
Дякую за чудово подану інформацію! Чекаємо на продовження...👍
Щиро дякую!
Протекціонізм в Україні. Як це можливо за умови наших договорів по СОТ, занадто малого населення - бази збуту (економічно не вигідно будувати підприємства), монополії транс нац компаній власників на ринках і у нац виробництві при одночасній відсутності помітного внутрішнього інвест капіталу? Окреме відео, або навіть серія відео з гостями по галузям - був би топчик!
+, тоже за эту тему, а то очень все поверхностно пока. Надеюсь, что в будущем, и до обсуждения ММТ дойдем на этом канале)
Дуже гарна ідея нових форматів!
Дякую!
Грамотний і лаконічний розбір.
Дякую за зворотній зв'язок!
Все дуже цікаво, продовжуйте будь ласка
Щиро дякую!
Дякую, Вікторе, за цікавий канал. Процвітання цьому вашому проєктові.
Щиро дякую!
Дякую за роботу...чекаємо!
@@mykolakuryliuk7754 щиро дякую!
Дуже інтересна бесіда!
Чудово, дякую!
Подяка!
Порада: більша концентрація інформації з менший проміжок часу. Дякую.
Буду намагатись, дякую!
Дякую вам за вашу працю.
Дякую за підтримку!
Гарна ідея щодо діалогів. Ваша дружина має рацію.
@@aleksandrkorchinsky2110 дякую!🙏
Дуже цікава історія!
Дякую!
Доброго ранку, пане Віктор
Вітаю, пане Андрію!
Дякую Вам за роботу .Кспіху вашому каналу.
Добрий день. Безумовно, розбір цієї теми дуже цікавий і може бути корисний доя розгляду, як один з можливих варіантів розвитку України
Дякую за підтримку!
Підписався на канал.
Дякую автору за аналітику глибшу аніж назвати Трампа проросійським. Цікаво послухати
Щиро дякую!
В Україні давно запроваджені митні тарифи, але "тіпа еліта" використовує їх на набивання карманів, а не на розвиток. Так було з "Део", думаєте вони за весь час собі КБ зробили? Нову модель автомобіля розробили? Чи закупили новітнє обладнання? Чи може спробували зробити електромобіль на базі тієї ж Таврії? Звісно ні, вони доїли внутрішній ринок, прикриваючись митним захистом. За ці кошти українець міг би купити нову Тойоту, а не раритетний Део Сенс.
Тому треба по-перше: зробити тариф обмеженим в дії по часу, і по-друге: найголовніше, окрім тарифів покладати обов'язок на виробника зробити дійсно реновацію підприємства, або за умовами тарифного догору по його закінченю, просто збанкрутувати та щезнути на користь держави (або на користь банку стартапів). Нічого тримати паразитів-імпотентів у економіці, якщо не можуть, нехай не витрачають ресурс, та не крадуть можливості у країни.
Дякую за черговий змістовний аналіз, пане Вікторе! Дозволю собі трохи подискутувати. На жаль, проста механіка "підняли тарифи → отримали виробництво" не працює в сучасному світі. Особливо, коли ми маємо справу з високоавтоматизованими виробництвами, де, як у анекдоті, "працює один собака та один чолов'яга". У такому разі ми ризикуємо отримати феномен "порожніх" виробництв, де висока додана вартість не трансформується у підвищену маржинальну продуктивність, що призводить до подальшого збіднення населення. Інші фактори теж не допомагають впоратися з цією проблемою, а дерегуляція взагалі створює умови для подальшого заохочення таких "пустих" виробництв. Тому державі вкрай важливо проводити інтелектуальну податкову політику, яка заохочує розвиток людського капіталу та прив'язує податки до маржинальної продуктивності праці.
Я згоден, що це не однофакторна модель. Мита - один з десятка супер-важелів в економіці. Але він точно входить в ТОП-5 чи навіть ТОП-3 за впливом.
Дякую!
Какую смелость надо иметь,что бы искать хорошее у Трампа в Украине
А ми дякуємо вам 🤝
Дякую, Олексію!
💪🇺🇦
🤝🙏
А, що буде, якщо усі інші зроблять - це проти тебе?
Я думаю, що тут ще має бути геополітична вага. Бо якщо ти це зробиш на усі товари, то ймовірно це зроблять проти тебе. Тому я думаю, що США і Європа найближчими роками продовжать цю політику проти Китаю. А ось між ними все ж буде вільна.
Тому якщо ми говоримо про економічну стратегію у нас, то насправді потрібно теж почати це з Китаю, Угорщиною і Словаччиною. І це буде хорошим початком. Таким чином, можливо, ми зможемо зберегти податки хоча б на цьому рівні, який зараз.
дуже в вас крутий канал, теж не зі всім погоджуюсь але тим не менш ми думаємо в одному напрямку по суті
з приводу інтервю - вперед, фігачте
ше подумайте над всякими "топ 5 речей в чомусь там" це добавить аудиторії
Дякую за пораду щодо 5 топ... !
Дякую
Добрі думки
захистні податки на імпорт це як лезо яким потрібно вміти користуватися. Завищення їх приводить не до розвитку внутрішнього виробництва, а до втрати конкурентності, як і протилежна сторона - заниження приводить до відсутності бажання створювати і розвивати виробництво товарів які би замінили імпортні, а отже, такий податок вимагає автоматичного і динамічного саморегулювання шляхом впровадження одного закону, а не постійної потреби приймати нові закони
Згоден окрім останньої позиції
Чудова ідея
Дякую!
А ще Джо Роган шоумен і пропагандист російського світу.
Ідеальний коріш для Трампа, зразу після Маска
Поплачь
100%
Дякую
Високи мита надходять до бюджету - у распорядження уряду, а сплачує за це внутрішній споживач імпорту, тому зменшення податків саме на величину мита є логічним кроком уряду, який не хоче збіднення своїх громадян.😐
Тарифи підвисять для громадян, а податки знизять для корпорацій
Дякую за обʼєктивний аналіз принципів Трампа в економіці США. Що ключове для України на сьогодні: це тарифи для Китаю і зниження цін на енергоносії! Переконана, що Китай відіграє значну роль у війні, тому є певні сподівання на політику Трампа, хоча , звісно, то ризик)
Зараз думки більше про політику, ніж про економіку, нажаль.((
Щоб стати ключовим виробником у світі, поперше необхідно витримати конкуренцію.
При підвищенні митних сборів, собівартість комплектуючих до біль менш технологічного продукту буде дорожчою.
Щодо США, зробіть будь ласка лекцію, як Батьки-засновники застосовували протекціонізм для розвитку країни.
Друже, підписуюсь під кожним словом! Не розумію, як раніше не потрапляв на твій контент
Не існує економіки без політики. Не бачу достатньо вагомих причин для 10% тарифів на товари країн Західного Олігону. Хіба було б спільне рішення більшости про якийсь невеликий тарифчик. Без згоди Трамп займається розбалансовкою, яка тільки зближує його союзників з Китаєм. Навіть США потрібні партнери. А щодо "позаблокових" гравців - так, правильно.
Трамп-харизматичний популіст і тому він так подобається виборцям. Це ж так "просто"-збільшити мита і зменшити податки! Але і сам Трамп не знає, яку економічну політику він буде проводити-можливо навпаки знизить "митний тиск" на Китай-адже головний спонсор республіканців Ілон Маск, побудував потужні заводи в КНР, неодноразово особисто зустрічався з лідером китайських комуністів Сі і зацікавлений в покращенні стосунків між США і КНР. Тому зараз ніхто не знає до чого може привести "президентство" самозакоханого популіста і "любителя простих рішень"- непередбачуваного міліардера Трампа.
Економічна інженерія надважлива тема. Це інстумент виживання держави.
Дякую за змістовну розмову. Цікаво і дуже пізнавально.
@@SLAVYNORUS дякую Вам!
(Про інтерв'ю на Вашому каналі)
Скажу так: Спробуйте. Подивимось, можливо піде, можливо ні.
Але потихеньку, без форсажу. Важливо щоб теми були актуальні, цікаві.
Також велике значення має експертиза гостя на тему інтерв'ю.
🤝
Дякую, що ділитесь своїми думками та інформацією. Допомагаєте зрозуміти, що відбувається у світі.
Дякую за підтримку!
Класс, дуже дякую за випуск бо слухати тих двох ретардів дуже не хотілося. Цікаво було б послухати про можливості економічної інженерії в Україні
Роган ретартед? Чого це? Він доволі непоганий інтерв'юєр. Навіть з Нілом деГрас Тайсоном інтерв'ю було цікавим, а Тайсон ще той задроч та випендрьожник.
Вводити/збільшувати імпортні мита можна лише якщо по-перше побороти "неофіційний податок" та інші накладні витрати на ввіз, звести їх до нуля і по-друге вирівняти всих в можливостях. Бо якщо в країні працює умовний Альперін, а ви ще додаткове мито вводите - то у умовного Альперіна дуже скоро буде монополія на імпорт, що не виробляється всередині країни
Цікаво послухати людей творців ідей і сенсів, дослідників науки, мистецтва і культури, творців товарів і послуг, всіх тих хто змінює цей світ на краще і в процесі змін бере на себе відповідальність за свої дії.
Інвестиції, це не тільки про те, що робить країна, а ще те, як цю країну сприймають інші, які власно і роблять інвестиції. Тому треба мати «фішку» щоб залучити перші великі інвестиції, які потягнуть за собою наступні інвестиції. Тут потрібен аукціонний ефект приєднання послідувачів.
Так, дійсно
Дякую Вікторе, чудовий випуск...
Вікторе, дякую за огляд!
Як Ви вважаєте, для України після війни, корисніше політика збільшення мит чи субсидіювання нашої промисловості?
Кількість підписників це в першу чергу ваша заслуга. Якісний контент та аналітика обов'язково знайде свою аудиторію.
Дякую!
Дякую! Бо в нас в медіа (навіть інтернетах) якись ідіотський крен в ліво. Люди за деревами лісу не бачуть
За деревами лісу не бачать, влучно підмітили!
Підтримую вас, стосовно протекціонізму))
Так як у Европі означае : верховенство права , захист особи у суді незалежно від її статків , захист приватної власності від зазіхань криміналу та чиновників , права громадянина на відстоювання своїх прав у суспільстві та нетерпимість до корупціі принаймі серед чиновників . А єкономічні діі вибудовуються в залежності від ринкових умов та зовнішніх чинників .
Добрий день Вікторе, підтримую вашу ініціативу робити підкасти з цікавими змістовними людьми. Подібне притягує подібне. Стосовно Трампа абсолютно згоден це є цільна людина з чіткими поглядами, незважаючи на його зарозумілість.
Ніколи не пишіть "підкаст"
а також "це є цільна людина" про Трампа
@@maksimfedoryak
Треба пояснювати чому. :) Pod - це англійською (від iPod).
Вікторе, на вашу думку, у чому причина такої низької економічної освіти українців? Дякую
Інерція совка, яку треба долати свідомо, інакше dead end.
Завжди хотів знайти відповідь на питання:" Як нейтралізувати популістів, щоб любителі халяви перестали за них голосувати?" Я розумію, що хочу нездійсненного, але в Данії та Швейцарії цього досягли і там один з найвищих рівнів життя.
дуже цікаве відео. дякую. тобто США можуть і себе і Європу забезпечити дешевими енергоносіями? чи тільки себе?
Вони вже Європі постачають енергоносії
Додавайте будь-ласка часові мітки
Добре, дякую
Дуже цікаво вас дивитись, дякую
Щиро дякую!
Як щодо споживання всередині країни ? Наскільки це впливає на можливість встановлення тарифів на імпорт. У випадку США внутрішнє споживання товарів і послуг буде мотивувати компанії розгортати виробництво в штатах бо є багатий ринок заради якого варто вкладатись в будівництво. Як це буде працювати в Україні? Чи не буде зворотнього ефекту, зросли ціни і ще зменшили надходження від мит?
З даного відео випливає тема для іншого: Чому українські драконівські тарифи на автомобілі не забезпечили розвиток автомобільної промисловості. Тим більше що така політика тривала і триває десятиліттями.
Приєднуюся до прохання не запрошувати всяких пустомель. Шукайте і витягуйте на світ божий справді розумних людей. Їх дуже бракує в публічному просторі. Дякую. Успіхів.
Але таку політику може дозволити собі тільки велика країна як США. В нас таке не спрацює.
Дуже цікаво розповідаєте багато розумного дізнаюсь, було-б круто додати ще відео монтаж щоб відео було більш динамічним, наприклад коли ви розповідаєте про якихось людей чи якісь події, Щоб і на відео це показувалось фото людей фото подій або якийсь відео елемент з цих подій
Це гарна ідея, можливо я на якомусь етапі перейду від аматорського формату до такого, як Ви кажете. Почав же, до речі, документалку робити
Спасибо, видео интересное,мне близки такие взгляды на экономику. Несколько вопросов,
Если все сраны введут тарифы разве все будут богатеть? Интересны потребителей энергоресурсов не совпадают с интересами производителей ,трампу в этом плане легко говорить..
запросіть того або ту з ким у вас різні економічне бачення. цікаво буде послухати вашу дискусію
Цікава ідея, треба подумати
Допоможіть розібратися. Це мито на китайські товари застосовуються по якому принципу? Американські компанії з виробництвом в Китаї будуть завозити товари з митом 50%?
Китайські компанії зможуть через прокладки в бананових республіках продавати товари в США з меншим митом?
Китайці колеса до своїх авто дадуть прикрутити мексиканцям і намагатимуться ввезти їх як мексиканські