Концептуальність сучасного мистецтва | Максим Нестелєєв, Богдана Романцова | Versus
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 15 พ.ย. 2024
- Четверту дискусію проєкту «Versus» Максим Нестелєєв і Богдана Романцова присвячують сучасному мистецтву. Аналізують, як змінився статус мистецтва після появи фотографії, міркують про етику у мистецтві і фахове кураторство. Дискутують, наскільки музейний простір сьогодні впливає на мистецтво, чому сучасний митець у роботах здебільшого досліджує самого себе. І, нарешті, як зрозуміти: перед тобою мистецтво чи просто банан.
Дякую за чудову Розмову і Відео ! Висновок... "Все, що Дорого -- Мистецтво" Все решта -- прикрашання Інтер'єру.
Дякую ! Як класно я провела цей час із вами ! ❤
❤
Дякую Було цікаво ❤
Книга Перманентна революція- дуже цікава книга про революцію українського мистецтва. Там багато інформації щодо сучасного мистецтва України.
всі українці знають, хто є справжнім митцем ) Лише Лесь, все інше від лукавого )
От чому різні люди в різних аудиторіях відтворюють одні й ті ж самі міфи про мистецтво. Наприклад, про чорний квадрат Малевича, який був десятим, якщо вести відлік з італійського відродження. Малевич, доречі, знав про "драку негрів у темній кімнаті", яку пародіював своїм квадратом. Або міфи про антикомерційність, що ніколи не відповідало фактам...
А як ви вважаєте, чи не впливає на емоційну цінність твору мистецтва кількість зусиль, що автор витратив на його створення? Особисто мені здається, що певною мірою це теж впливає на сприйняття твору і того, чи є воно власне мистецтвом.
поняття "зусилля" - дуже неконкретне. думаю, усе ж важить талант автора - як його немає або мало - то і всі зусилля будуть марні.
@@maxnestelieliev9125 То ви вважаєте, що поняття "талант" конкретніше?)) Дехто взагалі заперечує існування такого феномену.
@@СофіяМельнікова-э9п я лише вважаю, що "талант" трохи конкретніше за "зусилля".
Це дуже хибне уявлення про те, що Мона Ліза сприймається всіма як мистецтво, томущо вона всім зрозуміла. Всім кому? Пану, який є митцем, або так чи інакше його професійна діяльність пов'язана з мистецтвом, і він занурений в нього все своє життя, знає все про Мона Лізу і її контексти... Але навіть не може уявити, як це бути в голові посереднього обивателя, життя якого ніяк не перетинається з мистецтвом, окрім одного разу в школі почув, а другого абсолютно випадково потрапив до Лувру, і він стоїть на неї дивиться і не розуміє, в чому прикол... Більшості людей Мона Ліза не зрозуміла, і вони вважають її мистецтвом тому, що їх так навчили, томущо всі так говорять, а чому, вони й гадки не мають😅
Прикол в тому, що є люди, які цінують мистецтво в собі. А є хлопці і дівчата, які цінують себе, серед мистецтва.
А пірсинг носа це в нас в колгоспі бикам робили і свиням, щоб не рили де не треба. Совпадение не думаю.... усе повторюється аж нудно😜