👍👏💪🇺🇦🇱🇹🇮🇱🇺🇸🇱🇻🇪🇪🇨🇦🇰🇿🇦🇿🇬🇪а також канали ..Александр Беспалый.. та .. Edgar Mirotvorec.. МЕГА Патріоти 🇺🇦👍47 ОМБр Магура💪🇺🇦Слава Україні🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦
Не пускати людей після 3 дзвінка - дуже хороше і правильне рішення, бо в глядача має бути повага до театру Щоразу в театрі люди псують перегляд цим всім півгодинним гулянням по залу в кожному акті
Мрію побачити Калігулу. Дякую Івану за неймовірну творчість і за нову хвилю суперстарів. Ажнов як приклад. Просто вогонь який талант. Я виросла з думкою, що українська культура «малєнькая» і «унилая», а українські актори то другий сорт. А тепер розумію, що мене просто обікрали в моєму праві на українське, і тому ще більш переповнена почуттями захвату і вдячності за цей сьогоднішній досвід, бо в нас купа талантів і культура на дуже високому рівні.
"Конотопська Відьма" завірусилась через неймовірну картинку. І за це треба дякувати художниці постановниці - Тетяні Овсійчук. Її візуальне рішення зробило виставу настільки впізнаваною. Але чомусь у інтерв'ю про її вклад нема жодного слова.
Дякую за інтерв’ю з чудовою людиною, талановитим режисером! Після вашої розмови з ним вкотре виникає почуття, що не все ще пропало, коли є такі люди в країні! І дякую ЗСУ, що в киян і гостей міста є можливість додатково «розкопати» в собі людяність, культуру, позицію і національну свідомість! До слова два рази була на «Пер Гюнті» і жодна людина не вийшла до кінця вистави! Уривський -геній! І нехай не соромиться 👍👍👍
Дякую, за інтерв'ю. Цілком підтримую щакривати двері, і теж не розумію, як люди дозволяють собі говорти по-телефону. Чому якісь такі не освічені і без культурні, і харяться. Підтримую Вашу ідею закривати двері!!! 💙💛
Дуже не сподівано почути таке інтервʼю на УП. Дякую за гостя! Мені пощастило побачити спектакль в Житомирі. З нетерпінням чекаю гастролі з іншими спектаклями Уривського. До речі, наш житомирський театр теж дуже креативний і зал завжди повний, глядачі ходять і люблять наш театр.
Дуже цікаві вистави ,бажаю подальшому поіску в творчісьтві.Революцію в театральному мистецтві зробив молодий режисер.Ваші вистави ліки для душі в час війни.
Підтримую Івана що до закриття дверей с початком вистави (до речі в багатьох спортклубах тренер зачиняє двері с початком тренування і я не бачила, щоб хтось сварився)! Бачу в цьому тільки виховання якісного, поважаючого глядача! Цікаво, як щоб актори запізнилися на виставу - ні у кого б не виникло зауважень?) ну і щодо телефонів та цукерок - це теж треба виховувати. Я досвідчений театрал, так от на кожній, КОЖНІЙ виставі у когось дзвонить телефон! І це іспанський стид кожен раз(.
Дуже цікаве інтервʼю. Мені теж прикро, коли я заходжу на сайт театру Франка і не можу купити квитки. З одного боку. З іншого, радію дуже за українські театри, що вони збирають аншлаги.
«Пер гюнт» перша вистава, яку я побачила від режисера І. Уривського, і вона мене покорила♥️ «Безталанна»- розбила сердечко♥️ «Марія Стюарт»- просто фурор🎉 Дякую за творчість!
Конотопська відьма це топ! Море вражень! Дякую! Нехай квітне український ютуб і театр! P.s. була на виставі у Відні, наче доторкнулась до рідної землі. Приїзджайте ще 🙏
Згодна повністю з паном Іваном стосовно культури відвідування театру: вимкнений телефон, заборона знімати, не пускати тих, хто запізнився - все це має бути єдиним правилом для всіх. Купуючи квиток ти автоматично приймаєш ці умови, будь готовий. Мене, як глядача, який приходить вчасно і хоче насолодитись декількома годинами в театрі, зосередитись на виставі, вловити сенси - таке дуже тригерить і дратує. Це реальна неповага до акторів та інших глядачів. Але на жаль, я помічаю що запізнитись на півгодини на виставу, концерт - це прям норма якась.
Вистави Уривського отримали такий піар саме тому, що фото і короткими відео з цих вистав заповнений весь Інстаграм, а головне ТікТок. Адміністрація театру не забороняє робити фото чи відео, якщо ви не використовуєте спалах. Крім того, через заборону розважальних заходів після 22 години всі вистави в будні починаються о 18.00. А тепер скажіть, як зі стандартним робочим графіком людині потрапити на виставу вчасно, враховуючи непередбачуваний київський вечірній трафік.
Пане Іване, як це Макбет не приведе глядача, квитків нема вже по квітень 😂 Я вам дуже вдячна за Калігулу, це моя улюблена вистава з усіх, що бачила, та Безталанну - вразила в саме серденько 😍🥰
Як глядач я підтримую закриття дверей і не випускають тих хто запізнився. Дуже бісить коли починають шоркаться по залу, коли після третього дзвінка ще п'ють в фоє і не поспішають займати свої місця. Це неповага і до акторів і до глядачів.
В цю суботу була на Калігулі. Сюжет важкий і дуже актуальний, а реалізація така гарна і різноманітна, що після перегляду захват і жодної важкості на душі.
ось в цьому і приколі.. в Калігулі все побудовано так, що в кінці вся зала співчуває тирану, навіть не усвідомлюючи цього... і це просто абсурд.. тирану.. коли існує путлер.. українці сидять і співчувають тирану
З приводу запізнень і не пускати людей після 3 дзвінка - це найкраще, що театри можуть зробити для глядачів, які поважають акторів, режисерів і всю групу, що працює над виставою. Бо останній раз пару днів тому були у Франка на виставі і це просто жах як збиває, коли людина запізнюється на 20 хв, світить всім в очі ліхтариком, підіймає весь ряд. І що ви думаєте? Вона ж запізнилась і з антракту і знов піднімала весь ряд. Це така дика неповага до всіх і невихованість, що мені аж кричати хочеться від обурення.
Інтерв'ю класне) Гість довгоочікуваний, за що дякую! Ідею про те, щоб не пускати після 3-го дзвоника підтримую, бо реально бісить ходіння, коли вистава вже почалась
Дуже цікаво було послухати живу, мислячу, творчу людину. Слово "завіруситися", думаю, ліпше замінювати словами більш приємнити. Поеяття "вірус" викликає, погодьтеся, негаитивне відчуття.
Вдячність за чудове інтерв'ю. Нам пощастило, побачили " Хазяїн" в театрі на Подолі. Залишились в захваті, як від режисерської роботи, так і від неймовірної гри всіх без виключення акторів задіяних у виставі. Нажаль, на інші Ваші вистави купити квитки поки не вдалось. Підтримуємо більш жорсткі правила відвідування і поведінки в театрі. Бажаємо творчого натхнення, реалізації задуманого, до зустрічі!
ахахаха, я як та родина вийшла з КВ типу "що це було". і не тому що мені тре антерприза, а навпаки. да пробачить мене реж. Уривський був відомий театралам і до КВ крутими виставами. всі ходили на нього і вели спостереження дійсно як за становленням свого Някрошуса. а КВ сорі сама проста вистава Уривського)) вона прям внизу рейтингу його вистав. але щиро радію, що театр може нарешті добре заробляти завдяки вірусній КВ. а з паганого впливу КВ - глядач все частіше воліє повідомити всьому світу, що він долучився до модного театру, тому нон-стоп знімає у театрі прямо під час вистав. тому театру час почати виховання глядача
Здивувалась, що в театр впускають після початку вистави. Театр «Крик» (Дніпро) - ніколи не впускали після початку, театр Леся Курбаса (Львів) - теж ніколи не бачила, щоб впускали (але там починають трохи пізніше завжди). Взагалі краще не впускати, бо це ж зруйнує цю тонку живу матерію, яку актори створюють своєю майстерністю (кажу як людина, яка скрізь запізнюється крім театрів)
От теж не люблю, коли соваються залом уже після початку вистави. Але не знаю, як у Львові і Дніпрі, а в Києві з його відстанями і трафіком в будній день після роботи встигнути на 18:00 в театр - це справжнє випробування.
Це якесь відьомство. Місяць тому вперше після школи читала "Конотопоську відьму", у процесі побачила статтю Тамари Гундорової «Конотопська відьма»: притча про війну, загрозу колонізації та малоросійський маскарад", зробила закладку, відклала на потім, коли дочитаю повість. Дочитала повість, прочитала статтю. Через деякий час надходить пропозиція від німецького театру перекласти українською мовою анонс до вистави Івана Уривського, яку покажуть в Німеччині. Переклала анонс, відкрила ютюб - а тут, матері твоїй Явдоха Зубиха, інтерв'ю режисера про ту саму виставу. Ну хіба не відьомське поріддя взялося за мене? :))
Перш за все я обожнюю творчість даного режисера ❤❤❤ По друге так дивно, що Іван стільки часу присвячує темі не вихованості глядача. У Львові я таке дуже рідко зустрічаю. Звичайно познімати в соціалку то вже святе))) але що до пунктуальності, то я щось не пригадую моментів запізнення і дзвінків під час вистави. Я здебільшого з'явилась за 5 хв. до вистави, то таке відчуття що я остання заходжу.
Це не дивно, а Іван підняв дуже важливу тему- невихованість глядачів. У Києві ця проблема величезна!! Люди приходять у театр, а ведуть себе , як бидло у кабаку- жеруть, запізнюються на 20 хв., гучно розмовляють, заважають. І знімати у соц . мережі / робити фото ЗІ спалахом - це верх свинства
Ну, не рівняйте до Львова 😊 але,як на мою думку, цим вихованням глядача має займатися сам театр,не режисер. Якщо люди будуть знати, що закривається театр на час вистави, то може їх це якось до тями приведе. Бо ,якщо ти так довго очікував можливості придбати білет, ще й на модну виставу, ще й не дешевий, то як ти можеш запізнитися? Се неповага до себе, найперше...
Мені мабуть пощастило купити квітки на вистави театра Франка, вистави Уривського бо я ДУЖЕ цього хотіла. Пер Гюнт, Калігула, Лемерівна, Безталана, Марія Стюарт. Вистави різні, емоції теж. Безталана розриває серця, Марія Стюарт - бо захват. Вважаю Івана сучасним генієм і авангардистом українського театру. БРАВО маестро!
Продаж квитків через дію - це супер ідея! Але квиток теж неможливо купити пізніше, ніж через 10 хв після початку продажу. На Конотопську купили квиток в Білій Церкві на травень, поїдемо з Києва. Сподіваємось, що технічні можливості приміщення Білої Церкви не погіршать її якості, ніж в театрі Франка❤
Як що не запускати, то треба започаткувати повідомлення за пів року 9 місяців, РІК. Разом з "ВИМКНІТЬ телефони" повідомляти, що починаючи з 1 вересня 2025 року "ПІСЛЯ ТРЕРЬОГО ДЗВІНКА ГЛЯДАЧІ НЕ БУДУТЬ ЗАПУСКАТИСЯ В ЗАЛ"
Щодо дверей - театр Франка часто ставить вистави у будні дні на 18.00. Я розумію, чому - щоб встигнути до комендантської - але теж треба розуміти, що люди працюють до 18.00. І добиратись в цей час проблемно через пробки. Я в театр не запізнююсь зазвичай, але встигнути на 18.00 у будній день - проблемно. Тому не дуже справедливо дорікати всім людям, що запізнюються. Хоча я сама це теж не люблю і розумію почуття режисера.
Придбала квитки на "Конотопську вiдьму" на березень, тут, в Парижi. Чекаю з нетерпiнням. Водночас i квитки на концерт класичноi музики. Вже в момент придбання квиткiв на сайтi на цей концерт - попередження- запiзнення заборонено. Просто i зрозумiло. На мiй погляд, нiяких виправдань не може бути, всi дорослi
Чи можливо було б за оплату переглянути вистави онлайн? Є багато людей, які обожнюють театр але в силу різних обставин не можуть його відвідати. Можливість платного перегляду спектаклів онлайн привернула б ще більше глядачів.
щиро не розумію як кліпова та доволі примітивна вистава з неоригінальним сюжетом, де майже весь гумор побудований на кривляннях рівня «маскі шоу», може викликати такий бум.
Погано, що у нас таке зашорене суспільство. Мат і оголення на сцені - всесвітня практика, а ми досі, наче дикуни. Краще ваше мислення на смітник і жити , як дикун у лісі
Вступайте в Клуб Української правди: club.pravda.com.ua/?
👍👏💪🇺🇦🇱🇹🇮🇱🇺🇸🇱🇻🇪🇪🇨🇦🇰🇿🇦🇿🇬🇪а також канали ..Александр Беспалый.. та .. Edgar Mirotvorec.. МЕГА Патріоти 🇺🇦👍47 ОМБр Магура💪🇺🇦Слава Україні🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦
Не пускати людей після 3 дзвінка - дуже хороше і правильне рішення, бо в глядача має бути повага до театру
Щоразу в театрі люди псують перегляд цим всім півгодинним гулянням по залу в кожному акті
Мрію побачити Калігулу.
Дякую Івану за неймовірну творчість і за нову хвилю суперстарів. Ажнов як приклад.
Просто вогонь який талант.
Я виросла з думкою, що українська культура «малєнькая» і «унилая», а українські актори то другий сорт.
А тепер розумію, що мене просто обікрали в моєму праві на українське, і тому ще більш переповнена почуттями захвату і вдячності за цей сьогоднішній досвід, бо в нас купа талантів і культура на дуже високому рівні.
"Конотопська Відьма" завірусилась через неймовірну картинку. І за це треба дякувати художниці постановниці - Тетяні Овсійчук. Її візуальне рішення зробило виставу настільки впізнаваною. Але чомусь у інтерв'ю про її вклад нема жодного слова.
Сто процентів цікавість до вистави і ЗАВДЯКИ роботі художниці Тетяни Овсійчук !!!!
Дякую за інтерв’ю з чудовою людиною, талановитим режисером! Після вашої розмови з ним вкотре виникає почуття, що не все ще пропало, коли є такі люди в країні! І дякую ЗСУ, що в киян і гостей міста є можливість додатково «розкопати» в собі людяність, культуру, позицію і національну свідомість! До слова два рази була на «Пер Гюнті» і жодна людина не вийшла до кінця вистави! Уривський -геній! І нехай не соромиться 👍👍👍
Дякую, за інтерв'ю. Цілком підтримую щакривати двері, і теж не розумію, як люди дозволяють собі говорти по-телефону. Чому якісь такі не освічені і без культурні, і харяться. Підтримую Вашу ідею закривати двері!!! 💙💛
Дуже не сподівано почути таке інтервʼю на УП. Дякую за гостя! Мені пощастило побачити спектакль в Житомирі. З нетерпінням чекаю гастролі з іншими спектаклями Уривського.
До речі, наш житомирський театр теж дуже креативний і зал завжди повний, глядачі ходять і люблять наш театр.
Перша вистава Уривського, що я подивилася, була "Камінний гість". Мене вразила метафоричність. З тих пір намагаюся дивитися його вистави. Дякую!
Дуже цікаві вистави ,бажаю подальшому поіску в творчісьтві.Революцію в театральному мистецтві зробив молодий режисер.Ваші вистави ліки для душі в час війни.
Цікаво було почути і побачити Івана,дякую за інтервʼю 👏👏👏👏
Підтримую Івана що до закриття дверей с початком вистави (до речі в багатьох спортклубах тренер зачиняє двері с початком тренування і я не бачила, щоб хтось сварився)! Бачу в цьому тільки виховання якісного, поважаючого глядача! Цікаво, як щоб актори запізнилися на виставу - ні у кого б не виникло зауважень?) ну і щодо телефонів та цукерок - це теж треба виховувати. Я досвідчений театрал, так от на кожній, КОЖНІЙ виставі у когось дзвонить телефон! І це іспанський стид кожен раз(.
Дуже цікаве інтервʼю.
Мені теж прикро, коли я заходжу на сайт театру Франка і не можу купити квитки. З одного боку. З іншого, радію дуже за українські театри, що вони збирають аншлаги.
«Пер гюнт» перша вистава, яку я побачила від режисера І. Уривського, і вона мене покорила♥️
«Безталанна»- розбила сердечко♥️ «Марія Стюарт»- просто фурор🎉
Дякую за творчість!
Конотопська відьма це топ! Море вражень! Дякую! Нехай квітне український ютуб і театр!
P.s. була на виставі у Відні, наче доторкнулась до рідної землі. Приїзджайте ще 🙏
Згодна повністю з паном Іваном стосовно культури відвідування театру: вимкнений телефон, заборона знімати, не пускати тих, хто запізнився - все це має бути єдиним правилом для всіх. Купуючи квиток ти автоматично приймаєш ці умови, будь готовий. Мене, як глядача, який приходить вчасно і хоче насолодитись декількома годинами в театрі, зосередитись на виставі, вловити сенси - таке дуже тригерить і дратує. Це реальна неповага до акторів та інших глядачів. Але на жаль, я помічаю що запізнитись на півгодини на виставу, концерт - це прям норма якась.
Вистави Уривського отримали такий піар саме тому, що фото і короткими відео з цих вистав заповнений весь Інстаграм, а головне ТікТок. Адміністрація театру не забороняє робити фото чи відео, якщо ви не використовуєте спалах. Крім того, через заборону розважальних заходів після 22 години всі вистави в будні починаються о 18.00. А тепер скажіть, як зі стандартним робочим графіком людині потрапити на виставу вчасно, враховуючи непередбачуваний київський вечірній трафік.
Пане Іване, як це Макбет не приведе глядача, квитків нема вже по квітень 😂
Я вам дуже вдячна за Калігулу, це моя улюблена вистава з усіх, що бачила, та Безталанну - вразила в саме серденько 😍🥰
Як глядач я підтримую закриття дверей і не випускають тих хто запізнився. Дуже бісить коли починають шоркаться по залу, коли після третього дзвінка ще п'ють в фоє і не поспішають займати свої місця. Це неповага і до акторів і до глядачів.
Щиро дякую за гостя, вдачі і наснаги Вам! Пане Іване, вдачі і натхнення Вам у творчості!❤❤❤
Неймовірна розмова і постать. Дякую❤
В цю суботу була на Калігулі. Сюжет важкий і дуже актуальний, а реалізація така гарна і різноманітна, що після перегляду захват і жодної важкості на душі.
ось в цьому і приколі.. в Калігулі все побудовано так, що в кінці вся зала співчуває тирану, навіть не усвідомлюючи цього... і це просто абсурд.. тирану.. коли існує путлер.. українці сидять і співчувають тирану
@ у мене не було співчуття тирану. Тому пропоную не узагальнювати. А от захват від режисерської роботи був.
@@ОленаДудка-ъ9ц не було такого відчуття. Для мене кінець Калігули по суті хеппі енд
І у мене не було жодного співчуття Калігулі, було співчуття до персонажів, які вимушені з взаємодіяти з обезумівшим диктатором
З приводу запізнень і не пускати людей після 3 дзвінка - це найкраще, що театри можуть зробити для глядачів, які поважають акторів, режисерів і всю групу, що працює над виставою. Бо останній раз пару днів тому були у Франка на виставі і це просто жах як збиває, коли людина запізнюється на 20 хв, світить всім в очі ліхтариком, підіймає весь ряд. І що ви думаєте? Вона ж запізнилась і з антракту і знов піднімала весь ряд. Це така дика неповага до всіх і невихованість, що мені аж кричати хочеться від обурення.
Дуже підтримую Івана в питанні закриття дверей після початку вистави!!!
Дякую за гостя, дякую ведучій за запитання і чудове інтерв'ю
Яка ж чуттєва, неймовірна людина Іван❤
Дякую за чудове інтервʼю❤як завжди цікаво слухати і думати над сказаним )
Інтерв'ю класне) Гість довгоочікуваний, за що дякую! Ідею про те, щоб не пускати після 3-го дзвоника підтримую, бо реально бісить ходіння, коли вистава вже почалась
Дякую ❤
Не можна знімати, не можна запізнюватись!!!! Якщо ми прийдемо до цього , це і буде культура яка починається з кожного із нас ! Крапка
Дуже цікаво було послухати живу, мислячу, творчу людину.
Слово "завіруситися", думаю, ліпше замінювати словами більш приємнити. Поеяття "вірус" викликає, погодьтеся, негаитивне відчуття.
А Уривський просто неймовірний, такий глибокий. ❤
Вдячність за чудове інтерв'ю.
Нам пощастило, побачили " Хазяїн" в театрі на Подолі.
Залишились в захваті, як від режисерської роботи, так і від неймовірної гри всіх без виключення акторів задіяних у виставі.
Нажаль, на інші Ваші вистави купити квитки поки не вдалось.
Підтримуємо більш жорсткі правила відвідування і поведінки в театрі.
Бажаємо творчого натхнення, реалізації задуманого, до зустрічі!
Чудове інтерв'ю!
А пускати після дзвінка дійсно не треба, це заважає.
І так, будь ласка,не пускайте, після 3 дзвоника🙏🙏🙏
Якщо нема тривоги
ахахаха, я як та родина вийшла з КВ типу "що це було". і не тому що мені тре антерприза, а навпаки. да пробачить мене реж. Уривський був відомий театралам і до КВ крутими виставами. всі ходили на нього і вели спостереження дійсно як за становленням свого Някрошуса. а КВ сорі сама проста вистава Уривського)) вона прям внизу рейтингу його вистав. але щиро радію, що театр може нарешті добре заробляти завдяки вірусній КВ. а з паганого впливу КВ - глядач все частіше воліє повідомити всьому світу, що він долучився до модного театру, тому нон-стоп знімає у театрі прямо під час вистав. тому театру час почати виховання глядача
Здивувалась, що в театр впускають після початку вистави. Театр «Крик» (Дніпро) - ніколи не впускали після початку, театр Леся Курбаса (Львів) - теж ніколи не бачила, щоб впускали (але там починають трохи пізніше завжди). Взагалі краще не впускати, бо це ж зруйнує цю тонку живу матерію, яку актори створюють своєю майстерністю (кажу як людина, яка скрізь запізнюється крім театрів)
От теж не люблю, коли соваються залом уже після початку вистави. Але не знаю, як у Львові і Дніпрі, а в Києві з його відстанями і трафіком в будній день після роботи встигнути на 18:00 в театр - це справжнє випробування.
Це якесь відьомство. Місяць тому вперше після школи читала "Конотопоську відьму", у процесі побачила статтю Тамари Гундорової «Конотопська відьма»: притча про війну, загрозу колонізації та малоросійський маскарад", зробила закладку, відклала на потім, коли дочитаю повість. Дочитала повість, прочитала статтю. Через деякий час надходить пропозиція від німецького театру перекласти українською мовою анонс до вистави Івана Уривського, яку покажуть в Німеччині. Переклала анонс, відкрила ютюб - а тут, матері твоїй Явдоха Зубиха, інтерв'ю режисера про ту саму виставу. Ну хіба не відьомське поріддя взялося за мене? :))
Перш за все я обожнюю творчість даного режисера ❤❤❤
По друге так дивно, що Іван стільки часу присвячує темі не вихованості глядача. У Львові я таке дуже рідко зустрічаю. Звичайно познімати в соціалку то вже святе))) але що до пунктуальності, то я щось не пригадую моментів запізнення і дзвінків під час вистави. Я здебільшого з'явилась за 5 хв. до вистави, то таке відчуття що я остання заходжу.
Це не дивно, а Іван підняв дуже важливу тему- невихованість глядачів. У Києві ця проблема величезна!! Люди приходять у театр, а ведуть себе , як бидло у кабаку- жеруть, запізнюються на 20 хв., гучно розмовляють, заважають. І знімати у соц . мережі / робити фото ЗІ спалахом - це верх свинства
Ну, не рівняйте до Львова 😊 але,як на мою думку, цим вихованням глядача має займатися сам театр,не режисер. Якщо люди будуть знати, що закривається театр на час вистави, то може їх це якось до тями приведе. Бо ,якщо ти так довго очікував можливості придбати білет, ще й на модну виставу, ще й не дешевий, то як ти можеш запізнитися? Се неповага до себе, найперше...
Мені мабуть пощастило купити квітки на вистави театра Франка, вистави Уривського бо я ДУЖЕ цього хотіла. Пер Гюнт, Калігула, Лемерівна, Безталана, Марія Стюарт. Вистави різні, емоції теж. Безталана розриває серця, Марія Стюарт - бо захват. Вважаю Івана сучасним генієм і авангардистом українського театру. БРАВО маестро!
Геній ❤
Люто плюсую про непускання людей після 3 дзвінка!!! І це рішення має бути безкомпромісним.
"Калігула" - це найвражаюча і найемоцінійніша вистава в моєму житті
Продаж квитків через дію - це супер ідея! Але квиток теж неможливо купити пізніше, ніж через 10 хв після початку продажу.
На Конотопську купили квиток в Білій Церкві на травень, поїдемо з Києва. Сподіваємось, що технічні можливості приміщення Білої Церкви не погіршать її якості, ніж в театрі Франка❤
Як що не запускати, то треба започаткувати повідомлення за пів року 9 місяців, РІК. Разом з "ВИМКНІТЬ телефони" повідомляти, що починаючи з 1 вересня 2025 року "ПІСЛЯ ТРЕРЬОГО ДЗВІНКА ГЛЯДАЧІ НЕ БУДУТЬ ЗАПУСКАТИСЯ В ЗАЛ"
По друге запускати можно, але між сценами. Так роблять у Філармонії
Щодо дверей - театр Франка часто ставить вистави у будні дні на 18.00. Я розумію, чому - щоб встигнути до комендантської - але теж треба розуміти, що люди працюють до 18.00. І добиратись в цей час проблемно через пробки. Я в театр не запізнююсь зазвичай, але встигнути на 18.00 у будній день - проблемно. Тому не дуже справедливо дорікати всім людям, що запізнюються. Хоча я сама це теж не люблю і розумію почуття режисера.
Придбала квитки на "Конотопську вiдьму" на березень, тут, в Парижi.
Чекаю з нетерпiнням. Водночас i квитки на концерт класичноi музики. Вже в момент придбання квиткiв на сайтi на цей концерт - попередження- запiзнення заборонено.
Просто i зрозумiло. На мiй погляд, нiяких виправдань не може бути, всi дорослi
Чи можливо було б за оплату переглянути вистави онлайн? Є багато людей, які обожнюють театр але в силу різних обставин не можуть його відвідати. Можливість платного перегляду спектаклів онлайн привернула б ще більше глядачів.
Застереження 11:40 - Опера «На русалчин Великдень» Миколи Леонтовича))) сюжет твору Бориса Грінченка... НІТ -Лятощинського
Те, що знімають люди і викладають якісь кусочки - це безкоштовна реклама вистави і театру, і керівники мали б це розуміти
Не ходять на вистави- погано, стає популярна вистава, - ой ми заручники цієї вистави🥱
У нас , нажаль, поки потрібно знімати вистави- це приводить людей в театр, багато хто забув ,що є театр.Потрібно це пережити( перезнімати)..
Не можу купити квиток на Конотопську відьму в Киіві,бо багато гастролюють з цією виставою.Мрію купити квиток.
У ведучої шикарні ноги 👸
Мінкульт у нас треба розігнати до чортів! Дармоїди. Всю роботу роблять творчі люди, активісти, театрали, ютубери, інстаграмери, але не Міністерство.
Як би не Тік ток, не знали про ці вистави
У ведучий дуже гарні ніжки!
Дуже потужна вистава в театрі була Урус-шайтан
Чудово було б її знову ставити
При тому, що Відьма - навіть не найкраща його вистава.
Геть не хочеться чути мат ще й у театрі. Дивний якийсь цей Іван. Не треба нам такий культурний рівень
У ведучої дуже красиві ніжки і подобається, що Софія завжди в гарних колготках
😂житомирська відьмв у складі УП більш небезпечна
Пам"ятаю цю нікчему з його Залужним/Залуським.
щиро не розумію як кліпова та доволі примітивна вистава з неоригінальним сюжетом, де майже весь гумор побудований на кривляннях рівня «маскі шоу», може викликати такий бум.
Так приблизно як 2Pac & billie eilish
Готувати глядача до мату в театрі - це погана ідея, з матом краще на смітник іти
Погано, що у нас таке зашорене суспільство. Мат і оголення на сцені - всесвітня практика, а ми досі, наче дикуни. Краще ваше мислення на смітник і жити , як дикун у лісі
Середа - нова Ольга Герасим'юк тільки фанова 😊