En Ucuz 180Hz Oyuncu Monitörü - Gamepower Bull T10

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 24 ส.ค. 2024
  • 180Hz oyuncu monitörleri artık 144Hz monitörlerin yerini alacak şekilde uygun fiyatlara satılmaya başlandı ben de piyasada bulunan en ucuz 180Hz oyuncu monitörünün inceleme ve detaylı testleri için inceleme için gelen Gamepower Bull T10 oyuncu monitörünü inceledim
    ÜRÜN LİNKİ: app.hb.biz/PYO...
    Lansman Fiyatı 300 Stokla Sınırlı
    Gamepower Bull T10 Özellikleri
    Ekran Boyutu: 23.8"
    Çözünürlük: 1080P
    Ekran Tipi: IPS
    Tazeleme: 180Hz
    Tepki Süresi: 0.5MS MPRT
    Adaptive Sync Desteği
    HDR
    BlackEQ
    Anti Blue Light
    Flicker Free
    Web: donanimarsivi....
    Forum: forum.donanima...
    Instagram: / donanimarsivi
    Facebook: / donanimarsivi

ความคิดเห็น • 755

• @ArifGvn01
    @ArifGvn01 3 หลายเดือนก่อน +613

7:30 Nerde 2 , 3 , 4 ayı abi (Sana kötü anlamda demiyorum) , 1 gün olmadan 4000 olmasına az kaldı . Para hırsı satıcıların gözlerini kaplamış , birkaç iyi bir şey söylendiğinde veya talep gördüğünde aşırı derecede fiyatları arttırıyorlar , birde bizim ülkede fiyat düşer deniliyor bu aç gözlülük olduğu sürece düşmez.

•  3 หลายเดือนก่อน +84

Haklısın ne denebilir ki ben de bıktım inan. Şimdi direkt markaya yazdım fiyatı revize edecekler.

• @ArifGvn01
      @ArifGvn01 3 หลายเดือนก่อน +1

• @diyojenfilmmuzikyapm4242
      @diyojenfilmmuzikyapm4242 3 หลายเดือนก่อน +8

wow! 3798'e düşürmüşler, allah razı olsun.

• @sangarius54
      @sangarius54 3 หลายเดือนก่อน +2

Sıkma canını kardeşim zaten bu toplama çin markasını alıp gözlerine yapacağın işkenceye gerek dahi yok. Daha fazla birşey söylemiyorum malum ülkede dar gelirli çok insan olduğu için sırf onların hatrına 3 bin ederi var benim için gözümde 2 binde etmezde işte..

• @TolgahanDumanli24
      @TolgahanDumanli24 3 หลายเดือนก่อน

bence satıcılarda değil, sorun bizim insanlarımızda steelseries apex pro bakıyorum bayadır geçen sene 4 bine satılan klavye 10k olmuş ve bunun sebebi bizim akıllı pc ile uğraşan adamlar almış stoklamış ve sahibinden 2. elde 4 bine aldığı klavyeyi 6-7-8- neye verebilirlerse satıyor böyle olunca ne olucak herseyin fiyatı artıyor idda ediyorum 5 ay sonra bu ürünün fiyatı 5 bin gir sahibindene bak ihtiyacı olmadığı halde adam alıyor sırf üç kuruş para kazanacağım diye

• @Kei-kn2go
    @Kei-kn2go 3 หลายเดือนก่อน +67

Senin kadar bizi düşünen bi youtuber görmedim daha reis adamsın

• @alpergoktas3519
    @alpergoktas3519 3 หลายเดือนก่อน +180

Hayırlı işler 4000 oldu.

• @taha13
      @taha13 3 หลายเดือนก่อน +30

Evet tam alacaktım ki 4000 lira yaptılar. Gerçekten alçak insanlar.

• @ShKeryy
      @ShKeryy 3 หลายเดือนก่อน +16

knk arkadaşa link attım 3200 den arkadaş linke tıkladı 3899 olmuş :D

• @taha13
      @taha13 3 หลายเดือนก่อน

@@ShKeryy şimdi technopattan başlık açtım, tamamen inadına bütçemi 6k’ya çıkardım. Monitör alacağım.

• @Zweyn1881
      @Zweyn1881 3 หลายเดือนก่อน +4

3199 tl oldu tekrar

• @ramazaneksk1021
      @ramazaneksk1021 3 หลายเดือนก่อน +2

Fiyat düzelmiş

• @ertantusuz8944
    @ertantusuz8944 3 หลายเดือนก่อน +28

2 3 ay sonra 3800 4000 olursa demişsin 2 saat olmuş yükleyeli 3800 e çıkmış. bizim insanımızdan bir cacık olmaz

• @petesedom4ltanalfajer503
      @petesedom4ltanalfajer503 3 หลายเดือนก่อน +1

Alma kanki sende aç gözlü olma yokmu monitorun?

• @ertantusuz8944
      @ertantusuz8944 3 หลายเดือนก่อน

@@petesedom4ltanalfajer503 monitörüm var cok sükür. burada sorun benim almam mı sence? alamayan parası az olan cocuklar gencler var. onlar da mı almasın?

• @ertantusuz8944
      @ertantusuz8944 3 หลายเดือนก่อน

@@petesedom4ltanalfajer503 geri zekalı sence buradaki sorun monitörü benim alamamam mı? benim var çok şükür ama parası olmayan var. parası az olan var. senin gibi sadece kendini düşünen bencillerin yüzünden zaten bu haldeyiz

• @metoor-tr7pm
      @metoor-tr7pm 2 หลายเดือนก่อน

ne alaka mal misin​@@petesedom4ltanalfajer503

• @melonnn2779
      @melonnn2779 2 หลายเดือนก่อน

Yok​@@petesedom4ltanalfajer503

• @psicolata
    @psicolata 3 หลายเดือนก่อน +13

Gerçekten şu fiyata bu özelliklere sahip bi monitör Türkiye şartlarında bulmanız imkansız! Sepette 3039TL'ye ek nays ile alırsanız ekstra 200 lira daha düşer. İnanılmaz bi fiyat. Ellerine sağlık Abdullah :)

• @EhshSjsjs
      @EhshSjsjs 3 หลายเดือนก่อน

Ek baya ne knk açıklarmısın sana zahmet

• @psicolata
      @psicolata 3 หลายเดือนก่อน

@Haloneon kim bize para versin kanka ;d

• @kyknosares1050
      @kyknosares1050 3 หลายเดือนก่อน

ek nays alırsanız 200 tl düser demişsn nays ne oluyor başkan açıklarmısın sana zahmet teşekkürler.

• @clarew
      @clarew 3 หลายเดือนก่อน

iş bankası sanal kartı nays​@@kyknosares1050

• @EmirKekec
      @EmirKekec 3 หลายเดือนก่อน

iş bankasına ait bir uygulama, sanal banka kartını kullanarak belli sitelerden alış veriş yaptın mı belli bir kısmını iade edliyor. Örneğin n11 den aldın bu monitörü nays sanal kartı kullanarak %15 ini iade ediyor sana( iade adilecek tutar max 200 tl ile sınırlı)@@kyknosares1050

• @TolgahanDumanli24
    @TolgahanDumanli24 3 หลายเดือนก่อน +4

izlediğim hiç bir donanım videosunu ne beğendim nede yorum yaptım, ama senin yeri ayrı buda milat olarak dursun kardeşim başarıların devamını dilerim kullanıcı dostu güzel adam :)

• @sordidd1
    @sordidd1 3 หลายเดือนก่อน +2

Güzel bir video olmuş ellerine sağlık abi bir sonraki videoda MSI 23.8" G2412'ı incelersen muhteşem olur

• @ozmen4239
    @ozmen4239 3 หลายเดือนก่อน +4

Eline sağlık güzel incelemeler. Asus vg27aql3a incelemesi gelsin diyorum.

• @michaeldbruyn0.
    @michaeldbruyn0. 3 หลายเดือนก่อน +7

hocam bir sonraki videoda samsung odyssey serisinin monitörlerini inceleyebilirsen sevinirim.

• @egobusch
      @egobusch 3 หลายเดือนก่อน +1

Abdullah monitör test cihazları aldı, artık Samsung'un monitör göndereceğini sanmıyorum. Bundan böyle sadece kağıt üzerinde yazan rakamları yakalayabilen firmalar ürün gönderir. Artık insanları kağıt üzerinde aldatma dönemi bitti.

• @0MrFan
    @0MrFan 3 หลายเดือนก่อน +4

videonun sonunda dediğin gibi 3900 tl olursa almayı fazla düşünmeyin dedin fiyat 3900 oluş daha 1 saat oldu 2 ay geçse 5500 olur her halde

• @rodiesta
    @rodiesta 3 หลายเดือนก่อน +2

Daha 24 saat dolmadan fiyatı 3.600 TL olmuş ellerinize sağlık. Gözünüze para bağlayıp gezebilirsiniz. Fırsatçılar !

• @Xost3r
    @Xost3r 3 หลายเดือนก่อน +4

oled olarak satılan 0.03 ms lik monitörlerin incelemesi gelse çok güzel olur oled monitörleri merak ediyorum açıkçası

• @grisferus4191
    @grisferus4191 3 หลายเดือนก่อน +2

Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki 4 saat önce 3200 tl olan monitörü 3800 liraya koyabiliyolar eyvallah ülkde enflasyon var ama 4 saatte 3200 tl olan şeyin 3800 tl olması kadar yok üründen soğudum arkadaş fiyatı görünce böyle şey olmaz olsun

• @ermancankars6512
    @ermancankars6512 3 หลายเดือนก่อน +4

Uzun süreli test yapmadan alınacak bir marka değil klavye , mouse, kulaklık larında 1 yılı doldurmadan bozulmalar yaşanıyor yani monitörleri nasıl olur bilmem ama pek şaşırtmaz gibi geliyor bana.

• @inan872
      @inan872 3 หลายเดือนก่อน

klavye anlarımda mouse ve kulaklığı nereden duydun ? bende var hala sorunsuz çünkü. tabi kulaklığın pedleri soyuldu :D

• @ozgurozbek7822
      @ozgurozbek7822 3 หลายเดือนก่อน

Uzun süreli kullanım yaptığım daha öncelikli monitörleri oldu üzmedi hatta şuan LG kullandığım halde özlüyorum

• @FootballWorldTR
      @FootballWorldTR 3 หลายเดือนก่อน

@@ozgurozbek7822 neden özlüyorsun

• @raymond4159
      @raymond4159 3 หลายเดือนก่อน

@@inan872 kulaklık almıştım bende sadece pedleri soyuldu hatta yeni ped istedim yolladılar gayet güzel bi marka F/P oranında

• @benadam92
      @benadam92 2 หลายเดือนก่อน

Şikayet varda marka hakkında baya kötü yorumlar var

• @Animedit6666
    @Animedit6666 3 หลายเดือนก่อน +5

Eyw abi monitör alıcaktım zaten

• @Hakan_00000
      @Hakan_00000 3 หลายเดือนก่อน

Ortalama 4.2 ms bunu mu alacaksın

• @Animedit6666
      @Animedit6666 3 หลายเดือนก่อน

@@Hakan_00000 hyr vazgeçtim zaten 1 günde 300tl uçmuş.

• @KraliyetProduction
    @KraliyetProduction 3 หลายเดือนก่อน

video yayınlandıktan 8 saat sonra;
    Gamepower 24'' Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör
    Gamepower
    3.799,00 TL

• @buraksr
    @buraksr 2 หลายเดือนก่อน +4

Donanım arşivinden görüp aldık arkadaşımla 3 gün önce geldi kullanıyoruz ikimizde de ekran bazen kapanıp kapanıp geliyor ekran durup dururken kendi kendine yırtılıyor böyle devam ederse iade edeceğiz biz

• @fairyis4you135
      @fairyis4you135 2 หลายเดือนก่อน +1

Halledebildiniz mi ? Sorun devam mi

• @MBeastables
      @MBeastables 2 หลายเดือนก่อน +1

Sorun devam ediyor mu

• @buraksr
      @buraksr 2 หลายเดือนก่อน +1

@@MBeastables evet arkadasımla beraber almıstık ikimizde de aynı sorun vardı bu sabah iadeye gönderdim

• @yunustahaturk4992
      @yunustahaturk4992 2 หลายเดือนก่อน +1

O kablodan dolayı oluyor. Bir de laptopa bağlayınca da olabiliyor.

• @buraksr
      @buraksr 2 หลายเดือนก่อน +1

@@yunustahaturk4992 içinden çıkan orjinal kablosunu kullandım laptopa değil normal masaüstü bilgisayarıma almıştım monitörü

• @adilerdem1692
    @adilerdem1692 หลายเดือนก่อน +2

4000 TL'ye alınır mı bu civarlara daha iyisi var mı?

• @furkancaglar2802
    @furkancaglar2802 3 หลายเดือนก่อน +1

daha 1 saat oldu video direk 4000 seviyelerine yaklaşmış allah çarşınızı pazar etsin fırsatçılar

• @WhistlesS.
    @WhistlesS. 3 หลายเดือนก่อน +1

bilgisayarımdaki parçaları olabildiğince gamepower toplamaya çalışıyorum gerçekten efsane bir marka ve ürünleri de çok hoş, bu monitore sahip olmak isterdim.

• @mehmethanky
    @mehmethanky 3 หลายเดือนก่อน +1

Bu gün yani 22 mayıs 2024 saat 21:45 itibari ile şuan link deki fiyatı 3.899 TL direk buradan soralım hala almaya değer mi ?

• @smhmcrr
      @smhmcrr 3 หลายเดือนก่อน

Değmez kardeşim gamepower kaliteli bişey üretmez bugün var yarın yok

• @RegulusAu
    @RegulusAu 3 หลายเดือนก่อน +1

Benq zowie inceleyebilirsin bence e sporda bu kadar kullanılan bir monitör bence incelenmeyi hakediyor özellikle 240hz lik modelleri turnuvaların baş tacı

• @LemonTayfaKesitleri
    @LemonTayfaKesitleri 3 หลายเดือนก่อน +1

Asus vp249qgr inceleme videosu gelsin abi seviliyorsun

• @yasin9723
    @yasin9723 3 หลายเดือนก่อน +1

şuan bi önceki videodakı pc ve bu monitörden yazıyorum 7 yıldır eskı sıstemı kullanıyordum adeta eşekden inip ferariye binmiş gibiyim

• @yusufyalc1n
    @yusufyalc1n 3 หลายเดือนก่อน

Monitor incelemelerini tek incelediğim kanal yeni video yükleyene kadar sırf sizden izlemek için bekledim.

• @onurhanoncu9375
    @onurhanoncu9375 3 หลายเดือนก่อน +3

1 saatte fiyatı 4000 olmuş zaten :D

• @tenjevelynn
    @tenjevelynn 3 หลายเดือนก่อน +2

incelemeden sonra 4k olmuş KDASŞLKASDŞKLALKŞASLKŞDSALKŞDSA

• @MWM.M
      @MWM.M 3 หลายเดือนก่อน

Şaşırmadım ne zaman birşeye iyi dese fiyatı artıyor artık susması lazım 😅😅😅😅

• @serhangunal
    @serhangunal 3 หลายเดือนก่อน +2

2K 165Hz "TEK?" 24" olan AOC Q24G2A/BK yı inceler misin? Fiyatı çok uygun, 24" diye tercih edilmiyor. Ben kullanıyorum, memnunum. Değerlerini görmek isterim.

• @LeoCoraggio
    @LeoCoraggio 3 หลายเดือนก่อน

1080 P Fiyat Performans olarak en iyi şuanda bu gözüküyor.
    Sıradaki video Kesinlikle 2K En az 144 Hz Destekleyen Monitör olmalı.

• @-Rhyme
    @-Rhyme 2 หลายเดือนก่อน

videoyu attığın gün aldım ancak birkaç saat ile geciktiğim için 3700tl ye aldım şuan kullanıyorum, ilk defa bir IPS monitör kullanıyorum, şahsen memnunum, videoda değinilmeyen küçük detaylar vereyim, monitörü vesa bağlantısı ile monitör koluna bağlı şekilde kullanıyorum vesa bağlantısı 100lük değil 75 li tabiki bu bir sorun değil ancak bilmekte fayda var, plastik kokusu gerçekten geldi kutuyu açarken ama 10 saniye ha aldım ha almadım, 1500rlik curved bir monitörden düz bir monitöre geçmek biraz tuhaf hissettirdi sanki monitör tersine curved gibi geliyordu başlarda, sonradan bu his ortadan kalktı, eski monitörümü dik konuma getirip 2. monitör olarak kullanıyorum şuan, çok net bir şekilde söyleyebilirim ki 180hz ile 165hz (eski monitörüm 165hz) arasında dikkatli bakmadığınız sürece bir fark asla yok, dikkatli baksanız bile aradaki fark inanılmaz düşük, monitör fast IPS yani hem renkler gayet doğru ve güzel hemde gayet hızlı, eski monitörüm va paneldi 8bpc den 10bpc ye geçmek benim içinde iyi oldu, fiyatı bu tarz bir monitöre göre gayet uygun, ancak bilgisayarınız istediğiniz oyunda 180 fps i veremiyorsa 180hz monitör almak doğal olarak mantıksız. Benim için IPS panelin tek sıkıntısı dolgun renkler gözüme daha hoş geliyor, va panel ıps panele göre renkleri daha az doğru gösterir ancak daha dolgundur, keşke ıps de bu kadar dolgun renkler verebilse... Ek olarak monitörü aldığım ilk birkaç gün gsync özelliğini kullanamadım neden bilmiyorum, eski monitörümce gsync özelliği yok onla mı çakıştır diye düşündüm, bu bende olan bir sorundu sizde olacak diye birşey yok, kısaca en ucuz fiyattan alamadığım için biraz üzüldüm ancak yinede 3700 tl ye alabileceğim en iyi monitörlerden biri kesinlikle bu, kesinlikle fiyat performans, tavsiye ederim.

• @Lworsy.
    @Lworsy. 3 หลายเดือนก่อน +1

adam videoda 2 3 ay sonrası için 4kdan bahsediyo 5 saat olmus video yasyınlanaı ürün 3700

• @emrince42
    @emrince42 3 หลายเดือนก่อน +1

aha yeni izliyoruz fiyat çıkmış bile fiyattan eser meser kalmamış

• @Yusuf73723
    @Yusuf73723 3 หลายเดือนก่อน +2

Yarın 4000 tl olur arkadaşlar

• @arpa3086
      @arpa3086 2 หลายเดือนก่อน

olmuş zaten videoda 4 ay diyodu 1 hafta da cıkmıs fiyatı

• @CRMan1
    @CRMan1 2 หลายเดือนก่อน +1

Sen olmasan biz ne yapacağız be abi❤

• @piedfox
    @piedfox 3 หลายเดือนก่อน +1

Abi çok sağ ol bende tam monitör bakıyordum çok teşekkür ederim.

• @ASILYAZICI
    @ASILYAZICI 3 หลายเดือนก่อน +1

3600 TL olmuş bile 1 günde 400 tl koymuşlar gerek kalmadı

• @yusufhnats
    @yusufhnats 3 หลายเดือนก่อน +2

rezalet bir ülkedeyiz anında 4000 yapmıslar

• @altayagalarzade
    @altayagalarzade 3 หลายเดือนก่อน +2

Abdullah abiyle APEX LEGENDS oynayana kadar yorum atıyorum:Gün 5

• @Ege_birkannd
    @Ege_birkannd 3 หลายเดือนก่อน +1

Bi sonraki videoda bu monitörü incele abi: GamePower 27″ Vivid V80

• @yasir3062
    @yasir3062 16 วันที่ผ่านมา

hayırlı işler 6000 oldu.

• @Hanihani_4545
    @Hanihani_4545 3 หลายเดือนก่อน

abi cansın harbi diyorum videoların o kadar yararlı ki Allah razı olsun inseAllah emeğinin karsılığını alıyorsundur

• @watercraft5829
    @watercraft5829 3 หลายเดือนก่อน +4

Abi piyasayı sen şişiriyon neyi incelesen neye fiyat performans desen fiyatı o an uçuyor. :D

• @ardabora7868
    @ardabora7868 3 หลายเดือนก่อน +2

Abi LG ULTRAGEAR bakar mısın?

• @depfreze
    @depfreze 3 หลายเดือนก่อน

Artık 1 k kesmiyor bize 2 k monitörler lazım 24" fiyat performans özellikle 24" söyledim çünkü oyunlar için en uygun göz paneli 24". Bu arada fiyat 3.599 ₺ olmuş

• @Furkan2135
    @Furkan2135 2 หลายเดือนก่อน +1

kingston fury 8x8 3600mh ram ekran kartı xfx rx6600xt işlemci amd ryzen 5 5600 hıkvıson 240gb ssd 500gb baracuda hdd ana kart b550m-hdv 6fanlı kasa 600w 80+ bronze güç kaynağı
    herşey 0 güç kaynağı 3ay kullanılmış sadece fiyat 17.000tl sizce iyi dizmişmiyim ?

• @emcoytube4260
    @emcoytube4260 2 หลายเดือนก่อน

Hayırlı işler, anlatımını beğeniyorum

• @_DeCreed_
    @_DeCreed_ 3 หลายเดือนก่อน +1

beyler hdmi 2.1 display port görevi görür mü?

• @ardayesil6289
    @ardayesil6289 3 หลายเดือนก่อน +1

Abi tam bilgisayar toplayacağım zamanda bu videoyu attın stok biter diye izlemeden aldım şuan izliyorum 😅

• @vedatsunmez7633
    @vedatsunmez7633 3 หลายเดือนก่อน +2

Lg Ultragear 144 ms ips monitör alınır mı?
    İncelemenizi isterim.

• @furkanekin19
    @furkanekin19 3 หลายเดือนก่อน

Tam sipariş verdiğim anda iptal oldu ve satıştan kalktı. Şuan 3800 TL ye yeniden girdi satışa. Üzgünüz

• @ON_A1R
    @ON_A1R 3 หลายเดือนก่อน +1

Tam monitör alıcaktım 1 aydır araştırıyodum dün story i gördüm bu gün videoya girdim ilk 2 3 dakikaya baktım direk aldım Teşekkürler ❤

• @uclsaray
      @uclsaray 2 หลายเดือนก่อน

geldımı hacı nasıl

• @ON_A1R
      @ON_A1R 2 หลายเดือนก่อน

@@uclsaray Kargo da henüz dağıtıma çıkmadı fakat iyi olacağından eminim gibi

• @Abduxxa
      @Abduxxa 2 หลายเดือนก่อน

@@ON_A1Rnasıl reis

• @mottogoods
    @mottogoods 3 หลายเดือนก่อน +2

Reis sen videoyu ekledin monitör oldu 3,799 TL ahlaksız ticaret ahlaksız satıcı

• @Lipe039
    @Lipe039 3 หลายเดือนก่อน +1

Monitör değilde Laptop ekran incelemesi olabilir : ASUS ROG Zephyrus G14 (GA403UV-QS133-Gaming) olabilir mesala mümkünse...

• @EmirhanCetin929
    @EmirhanCetin929 3 หลายเดือนก่อน +2

Abi Lenovo Legion R25i-30 incelemesi gelsin lütfen şuanda bu monitörü mü almalıyım yoksa biraz daha biriktirip lenovoyu mu cevaplarsan çok sevinirim.

• @evsizhicbirseysiz
      @evsizhicbirseysiz 3 หลายเดือนก่อน

LG 27GN65R-B bu model de iyi olabilir. lenovo ile bu yazdığım modeli yan yana görmek ve karşılaştırmak isterdim. modelin 23.8 inç'i de var vatan computer'da.

• @yorgunderbeder
    @yorgunderbeder 3 หลายเดือนก่อน +1

İkinci monitör lazımdı, bekliyordum, premium ile de 25tl iade olacak. Baya iyi paraya aldık. Çabuk bozulsa da koymaz.

• @sentoryt
    @sentoryt 3 หลายเดือนก่อน +3

Logitech R25I Test et abi indirim zamanları güzel indirim alıyor.

• @kinili58
    @kinili58 3 หลายเดือนก่อน +1

Twisted Minds monitörlerin testleri olacak mı ? Piyasada yüksek hz oranlarına çıkınca f/p modelleri bulunuyor.

• @Orochiniz
    @Orochiniz 3 หลายเดือนก่อน +1

gamepower kendını verstappen saniyo 4000 olmus

• @enesthekolega1812
    @enesthekolega1812 2 หลายเดือนก่อน

Videodan sonra direk 3800 olmuş ki zaten, ben o paraya Gamepower alacağıma üzerine ekler zaten gider başka monitör alırım. Bütçeme uyduğu için indirimde olan monitöre yöneleceğim ama satıcı da farkında değil ki. Şimdi bir düşünelim, elimde belli miktarda para var ve diyorum ki 'ya bir dahaki aya alayım elimde yeterince yok, hem şu monitör de geliyor zaten' ama bakıyorum bu monitör hem yeterince iyi hem de fiyatı uygun, o zaman diyorum ki 'e bu ay alabiliyorum zaten hem bu monitör de yeterince iyi bu fiyata'. Ama böyle olunca f/p ürün, satıcı da hemen arttırınca hop ne oluyor, benim hayaller diğer monitöre tekrar dönüyor. E ben, sen fiyat arttırdıktan sonra senden niye alayım ? Zaten adı üstünde F/P ürünü bu, ama ne fiyatı kaldı ne de fiyatına göre performansı...

• @UtkanZaman
    @UtkanZaman 3 หลายเดือนก่อน

4:05 %100 srgb ips monitörlerde standart zaten, bu kadar şaşırmana anlam veremedim

• @balikesirligenc
    @balikesirligenc 3 หลายเดือนก่อน

bu şirkete bayılıyorum gerek monitörü gerek klavyesi fln olsun çoğu ürünlerinde türkçe yazılım desteği veriyorlar.Bu da bana göre bizi önemsedikleri anlamına geliyor.

• @powerpuffpops
    @powerpuffpops 3 หลายเดือนก่อน +1

abim Daha dün TM24RFA modelli twisted minds 200HZ monitör aldım kavisli ekranı var ve piyasadaki bana göre en uygun fiyatlı 200HZ 1MS monitörlerden birisi, fakat sanki bana biraz ghosting yapıyor gibi geldi bu ürünü de inceler misin?

• @powerpuffpops

yani beni görmezden geliyor aramızdaki ilişki kötü gibi 😄

• @powerpuffpops

abi Display de geldi yanında bu arada :)

• @araqornn
    @araqornn 3 หลายเดือนก่อน +1

Eğer imkanın varsa lenovo g24-20 monitörünü incelersen sevinirim reis :)

• @user-ym4br4em8c
    @user-ym4br4em8c 3 หลายเดือนก่อน

tamamen düzgün ve şeffaf bir inceleme ile ürün tanıtımı bu adam cidden işini en düzgün şekilde yapmaya çalışıyor.

• @bakican1907
    @bakican1907 3 หลายเดือนก่อน

Eline sağlık üstad, biraz üst segment monitörlere bakar mısın Alienware gibi.

• @fatmaagkus8843
    @fatmaagkus8843 3 หลายเดือนก่อน +1

Sağol abi senin sayende 4000 oldu cansın

• @XCross52
    @XCross52 3 หลายเดือนก่อน

Sonunda bir bütçe belirleyip ilk defa böyle bir ürün satın alıyorum teşekkür ederim hocam

• @SilentTrigger-lb5mn
    @SilentTrigger-lb5mn 3 หลายเดือนก่อน

Eline koluna sağlık ❤❤😊

• @Yuonnis
    @Yuonnis 2 หลายเดือนก่อน +1

almayın 4.200 tl oldu 1 yıldız verin geçin

• @erhantopbasoglu5664
    @erhantopbasoglu5664 3 หลายเดือนก่อน

Monitör alacağım zaman güvenebileceğim tek insan sensin kardeşim, mutlaka sana ulaşmaya çalışacağım kolay gelsin 🙋

• @Equa_
    @Equa_ 3 หลายเดือนก่อน +1

Eline Sağlık

• @kadirs.3999
    @kadirs.3999 3 หลายเดือนก่อน

Gamepower royal t20 RGB ninde incelemesi gelsin lütfen 2k monitör alacaklar için pek bi inceleme videosu yok fiyatı da uygun görünüyor

• @thesavasxd
    @thesavasxd หลายเดือนก่อน

bu monitörü 4-5 gün önce aldım ama henüz test edemedim harika vatan kargo sistemi 7 günde ulaşıcak dediği kasayı 8 gündür kargoya vermedi bile ve aldığım herşey gelmişken vatan bizi 2 hafta daha bekleticeğini söyledi bi daha bişey almam vatandan

• @TRTGEWFG
    @TRTGEWFG 3 หลายเดือนก่อน +1

abi GamePower WarCry Evo yu incelermisin lütfen

• @ugurbabacan4068
    @ugurbabacan4068 3 หลายเดือนก่อน

24inç küçük 27inç'e alısınca 24inç monitör mercedesden inip tofaşa binmek gibi oluyor

•  3 หลายเดือนก่อน

arkadaşlar monitörü aldım Gaziantep içi elden aldığım fiyattan 3200 den verebilirim. Kutuyu açmadım satış sebebim pivot ekran alıcaktım fiyatı yüzünden aldım ancak aparatla çok daha yüksek fiyata geliyor

• @abdulbakiduran5455
    @abdulbakiduran5455 3 หลายเดือนก่อน +1

Lenovo G24-20
    Seviliyorsun kral

• @mehmetaydn3754
      @mehmetaydn3754 3 หลายเดือนก่อน

Gecen senein krali. Simdi ise r25 modeli. Gene lenovo rakipsiz.

• @cem3591
      @cem3591 3 หลายเดือนก่อน

​@@mehmetaydn3754r25 i kullanıyorsan memnun musun dostum? Baya bi kötü yorum gördün ghosting var ölü piksel çıktı vb

• @Hasan.4434
    @Hasan.4434 3 หลายเดือนก่อน +1

merak ettiğim bir konu var ben film izlemeyi seven bir vatandaşım bazı videolar görüyorum link de koyarım adamların videosu çok akıcı şekilde ilerliyor tabii bunlar kısa kesitler halinde 60fps dediğimiz olay ama ben internetten izleyince sanki 30 fps izliyormuşum gibi oluyor o benim monitörden mi kaynaklı çözünürlükten mi yoksa izlediğim kısa videoları yükleyenler oynama mı yapmış cevaplarsanız sevinirim

• @randomvalorantt
    @randomvalorantt หลายเดือนก่อน

Ben monitörü az önce aldım ama hareket konusunda sadece ekran aşağı ve yukarı doğru bakıyor yani monitörü boyunuza göre ayarlıyamıyorsunuz monitör boy olarak sabit ekranı yukarı aşşağı yapıyorsunzuz ben oradan -1 verdim onun haricinde 0 problem dediğim gibi hareket konusunu problem etmeyen varsa 4000₺ rahatlıkla alabilir

• @Sparshtum
    @Sparshtum 3 หลายเดือนก่อน +1

Gigabyte G24f2 testi bekliyoruz reis

• @heartbroken4512
    @heartbroken4512 3 หลายเดือนก่อน

Üstat Msi Mag serisi sanırım QD teknolojili bir monitörü var onu inceler misin? Tr fiyatı yaklaşık 10k civarındaydı.

• @muhammedalialgn3879
    @muhammedalialgn3879 3 หลายเดือนก่อน

hdmi kablosu çıkması gerektiğini de düşünüyorum çünkü laptop ile birlikte monitör kullanan çok fazla insan var ve çoğu laptopta display değil mini display çıkışı oluyor yani biri bu monitörü aldığında anında kullanmaya başlayamayacak bir de kablo siparişi verecek(arkadaşım aynı durumu 10klık monitörde yaşadı)

• @GereksizUye
    @GereksizUye 3 หลายเดือนก่อน

Mobilde Reyzen 7 7840 HS mi daha iyi yoksa İ5 14500HX mi? Hangi özellikler birbirine baskın geliyor bu işlemciler arasında?

• @aryavalizada1651
    @aryavalizada1651 3 หลายเดือนก่อน +1

Eline sağlık

• @rexizs6767
    @rexizs6767 3 หลายเดือนก่อน

acaba gamepowerın eliyle seçip gönderdiği monitörün incelemesi ne kadar doğrudur ellerindeki 300 400 stoğu tek tek deneyip en iyi sonucu vereni göndermiş olmaları yüksek diye düşünüyorum

• @rexizs6767
      @rexizs6767 3 หลายเดือนก่อน +1

boşver gitsin fiyatı zaten 4k ya çıktı

• @HzDervis
    @HzDervis หลายเดือนก่อน

4200 ağrı dağına kadar uzanıcak fiyat biraz geç kalmışız galiba .d

• @huseyinaydnoglu
    @huseyinaydnoglu 3 หลายเดือนก่อน

video geleli 2 saat oldu 1 saat önce 3100 den 3800 e çekmişler fiyatını :)

• @yvz1984
    @yvz1984 3 หลายเดือนก่อน

Emeğine sağlık hocam Monitör İçin ne söylediysen ne test yaptıysan o doğrudur Monitör isteyip de Yüksek fiyatlara bakamayanlar için şahane bir monitör.

• @slowtime1699
    @slowtime1699 3 หลายเดือนก่อน

Abdullah bey Gameon 24" 180 hz 0.5ms monitörünü inceler misin fiyatı oldukça uygun senin anlatımınla doğru bir şekilde aydınlanmak çok mutlu eder şimdiden teşekkürler hocam 🙏🏻❤️

• @hakanatortv
    @hakanatortv 3 หลายเดือนก่อน

arkadaşla dc de monitörü incelerken 4000 oldu fiyat sepete ekledik tam :D

• @Harunksa001
    @Harunksa001 3 หลายเดือนก่อน

4 bine çıkarsa bir kez daha düşünürüz dedi 4 olmuş bile video gelmeden fiyat söylenen fiyata gelmiş bile 😀

• @Muammer-zk5eg
    @Muammer-zk5eg 3 หลายเดือนก่อน

Abdullah abi lütfen ASUS ROG XG27ACS monitörü inceler misin özellikle gerçek tepki süresini çok merak ediyorum lütfen incele

• @Cumhurdemir
    @Cumhurdemir 3 หลายเดือนก่อน

Şu devirde alınacak en iyi monitör olabilir. 27" 2k bir monitör olsun diğer konumuz

• @farfromvl
    @farfromvl 3 หลายเดือนก่อน +1

Lütfen lüttfen yalvarıyorum LG Ultragear'ın yüksek seviye monitörlerini incele. Lütfen :(

• @ibrahimmfm
    @ibrahimmfm 3 หลายเดือนก่อน +1

3800 olmuş 300 tanesi ne çabuk tükendi millet ekmek alır gibi monitör mü alıyor

• @batuhansefa7671
    @batuhansefa7671 3 หลายเดือนก่อน +1

Ya şaka gibi 3704 e aldım 4000 e çıktı şimdi de 3599 tl bune lan

• @hangisi2654
    @hangisi2654 3 หลายเดือนก่อน

Emeğine sağlık kullanıcı dostu güzel insan

• @cocukvideolari1392
    @cocukvideolari1392 3 หลายเดือนก่อน

lenovo legion r25i-30 monitör testini yaparmısınız? Fps oyun odaklı, iyi bir monitör satın almak istiyorum.

• @user-qe6fc2ty8c
    @user-qe6fc2ty8c 2 หลายเดือนก่อน +2

monitör hayla alınırmı sizce

• @sultaniv.muradhan9077
      @sultaniv.muradhan9077 2 หลายเดือนก่อน

Dostum 3 haftada ne degişmistir ki

• @kutupyldz1641
      @kutupyldz1641 หลายเดือนก่อน

BenQ EX240N modeline bak. hocam, panel kalitesi çok iyidir.

• @DoruT4Y
    @DoruT4Y 3 หลายเดือนก่อน

VİDEO 8 SAAT ÖNCE YAYINLANMIŞ ÜRÜN 3.199 TL İMİŞ, 8 SAAT SONRA AYNI ÜRÜN 3.799 TL OLMUŞ. TRDE YENİ BİR GÜN