💡🌿 Цей метод "вічкування" на волоському горісі проводять у ЧЕРВНІ ("ИЮНЬСКАЯ ПРИВИВКА"). Можна робити з початку місяця, але на наш погляд, всеж таки поспішати не варто, так як самі пагони, ще можуть бути не достатньо визрілими та досить гнучкими, а під час спеки, місця щеплення можуть легко підгоріти. Тому, рекомендуємо починати робити таке щеплення десь з середини місяця (ми же процедуру проводили: 21.06.22). 🔔📝РЕКОМЕНДАЦІЇ: 🖍1) Місця щеплення бажано притіняти; 🖍2) ПАРНИКОВИЙ МЕТОД (з паліетиленовими пакетами) - ДОПОМАГАЄ зберігати вологу, і рятує від перегрівання та опіків у літню спеку; ПОКРАЩУЄ приживанність щитків на місцях щеплення; 🖍3) не варто ПОСПІШАТИ з ЗНЯТТЯМ стрічки - десь через місяць вже можна ВІДКРИТИ пакет, а згодом зняти стрічку; після зняття стрічки, пакет у "надірваному" стані ще можна залишити, так як при коливаннях температури - ВІН БУДЕ ЩЕ ДОСІ виконувати свою функцію, та РЯТУВАТИМЕ місця щеплення до повної аккліматизації! 🖍4) НЕ ВІДКРИВАТИ місця щеплення у велику спеку! Все повинно ДОБРЕ вийти!!! 👌💯
Доброго дня. Для такого доволі пізного періода, такого метода - головне, щоб: 1) брунька була у спокої; 2) щитки пережили зиму. По 1-му: брунька, вже ворухнулася на декількох щитках (але, такі щиткі були втепленні спеціальною оболонкою, та перемотані агроволокном), будемо спостерігати! По 2-му: інші щитки мають більш-меньш нормальний вигляд, та врешті, повинні пережити холодний сезон, будемо також спостерігати! Дякую за зацікавленність!!
Желательно еще на "не вызревшем" побеге - можно таким способом прививать и в августе. Августовскую окулировку: трубкой и полу-трубкой - ПОКАЖЕМ НА КАНАЛЕ!
В яку пору це роблять? липень.серпень?
💡🌿 Цей метод "вічкування" на волоському горісі проводять у ЧЕРВНІ ("ИЮНЬСКАЯ ПРИВИВКА"). Можна робити з початку місяця, але на наш погляд, всеж таки поспішати не варто, так як самі пагони, ще можуть бути не достатньо визрілими та досить гнучкими, а під час спеки, місця щеплення можуть легко підгоріти. Тому, рекомендуємо починати робити таке щеплення десь з середини місяця (ми же процедуру проводили: 21.06.22).
🔔📝РЕКОМЕНДАЦІЇ:
🖍1) Місця щеплення бажано притіняти;
🖍2) ПАРНИКОВИЙ МЕТОД (з паліетиленовими пакетами) - ДОПОМАГАЄ зберігати вологу, і рятує від перегрівання та опіків у літню спеку; ПОКРАЩУЄ приживанність щитків на місцях щеплення;
🖍3) не варто ПОСПІШАТИ з ЗНЯТТЯМ стрічки - десь через місяць вже можна ВІДКРИТИ пакет, а згодом зняти стрічку; після зняття стрічки, пакет у "надірваному" стані ще можна залишити, так як при коливаннях температури - ВІН БУДЕ ЩЕ ДОСІ виконувати свою функцію, та РЯТУВАТИМЕ місця щеплення до повної аккліматизації!
🖍4) НЕ ВІДКРИВАТИ місця щеплення у велику спеку!
Все повинно ДОБРЕ вийти!!! 👌💯
☝"...Цей метод "вічкування" на волоському горісі проводять у ЧЕРВНІ ("ИЮНЬСКАЯ ПРИВИВКА.."
Здравствуйте. Можно узнать, как эти прививки пережили зиму?
Доброго дня! Дякую за відео! А яка подальша доля, цих щеплень?
Доброго дня. Для такого доволі пізного періода, такого метода - головне, щоб:
1) брунька була у спокої;
2) щитки пережили зиму.
По 1-му: брунька, вже ворухнулася на декількох щитках (але, такі щиткі були втепленні спеціальною оболонкою, та перемотані агроволокном), будемо спостерігати!
По 2-му: інші щитки мають більш-меньш нормальний вигляд, та врешті, повинні пережити холодний сезон, будемо також спостерігати! Дякую за зацікавленність!!
В августе без пробуждения можно так прививать?
Желательно еще на "не вызревшем" побеге - можно таким способом прививать и в августе. Августовскую окулировку: трубкой и полу-трубкой - ПОКАЖЕМ НА КАНАЛЕ!