В мене зараз соя темна аж синя, висота 110см, має бути 35-40ц. Соя оброблена комплексом біопрепаратів, трошки гумат, аміно. Переущільнення грунту нема бо обробіток - мілка оранка 12...14см, дуже рідко 20см. Після такої сої на пшеницю вже не треба давати азотні добрива, от зараз моя пшениця виглядає на 70ц без азотних. Соя, технологія. Раз на 3-4 роки інокуляція бульбочковими вистачить, головне внести їх перший раз, мають гарно прижитися (хістік, бту, агрітема). Проблема в тому що бульбочкові пізно з'являються або їх мало. Як допомогти бульбочковим прижитися максимально навіть без бульбочкового інокулянта, отримати темний синьо-зелений колір сої (така в мене зараз соя). Соя оброблена склероцид+азотофіт, чистий гумат 50г/т (якщо є волога 80г/т), амінокислоти 70г/т. Амінокислоти ензим, кіссон, баклан, без зайвих домішок. Без хімічного протруйника, ні фунгіцидного ні інсектицидн. Бульбочковими не оброблялась 9 років. Ще ніякі добрива чи вдала погода не давали такого старту сої та булбочкових бактерій як зараз обробка насіння. Але на частину ділянок внесли 60кг/га селітри перед посівом і там бульбочкових значно менше! Тобто трошки селітри - це одразу вбиває корисну біоту... Обробка насіння додатково мікоризним інокулянтом сухим дуже корисна, дорого але точно окупиться. Коткувити не треба, краще ланцюгом за сівалкою закрити вологу. Глибина посіву 5...7см, міжряддя 30...40. По цвітінню обробити Склероцид 2л/га. Обробіток грунту під сою. Якщо був сидерат перед соєю то можна сіяти без обробітку. По дисковці можна якщо сівалка дозволяє. Якщо оранка то дуже мілка до 14см і одразу ущільнити культиватором з котком. Раз на 5років можна орати 20см але одразу щось сіяти. Сидерат перед соєю: курудза, суданка, гречка, льон, гірчиця сарептська (зовсім трошки).
Ну якщо налупашити азоту, то так, інокулянти можна не давати! В іншому випадку абсолютно робоча схема. Інокулянти працюють! п.с. Ми їх не продаємо, а насіння сої - можемо))))))
Слабенька соя, стільки вгатили всього, в мене ні добрив ні інокулянтів соя вже 80см. минулого року кинув трохи сої під дисковку, ось і цього року є безплатна бульбашка.
Та це і не дуже високорослий сорт. В наступному відео, пройдемось по різних ділянках, з різними сортами, є і цікавіші варіанти. А загалом вітаємо, якщо маєте гарні результати!)
Дякую за позитив і підтримку аграріїв
❤😊
дякуємо за відео !!!
Дякуємо за відео! Удачі вам усім !!!
❤❤❤❤
В мене зараз соя темна аж синя, висота 110см, має бути 35-40ц.
Соя оброблена комплексом біопрепаратів, трошки гумат, аміно.
Переущільнення грунту нема бо обробіток - мілка оранка 12...14см, дуже рідко 20см.
Після такої сої на пшеницю вже не треба давати азотні добрива, от зараз моя пшениця виглядає на 70ц без азотних.
Соя, технологія.
Раз на 3-4 роки інокуляція бульбочковими вистачить, головне внести їх перший раз, мають гарно прижитися (хістік, бту, агрітема). Проблема в тому що бульбочкові пізно з'являються або їх мало.
Як допомогти бульбочковим прижитися максимально навіть без бульбочкового інокулянта, отримати темний синьо-зелений колір сої (така в мене зараз соя).
Соя оброблена склероцид+азотофіт, чистий гумат 50г/т (якщо є волога 80г/т), амінокислоти 70г/т. Амінокислоти ензим, кіссон, баклан, без зайвих домішок. Без хімічного протруйника, ні фунгіцидного ні інсектицидн. Бульбочковими не оброблялась 9 років.
Ще ніякі добрива чи вдала погода не давали такого старту сої та булбочкових бактерій як зараз обробка насіння.
Але на частину ділянок внесли 60кг/га селітри перед посівом і там бульбочкових значно менше! Тобто трошки селітри - це одразу вбиває корисну біоту...
Обробка насіння додатково мікоризним інокулянтом сухим дуже корисна, дорого але точно окупиться.
Коткувити не треба, краще ланцюгом за сівалкою закрити вологу. Глибина посіву 5...7см, міжряддя 30...40. По цвітінню обробити Склероцид 2л/га.
Обробіток грунту під сою. Якщо був сидерат перед соєю то можна сіяти без обробітку. По дисковці можна якщо сівалка дозволяє. Якщо оранка то дуже мілка до 14см і одразу ущільнити культиватором з котком. Раз на 5років можна орати 20см але одразу щось сіяти.
Сидерат перед соєю: курудза, суданка, гречка, льон, гірчиця сарептська (зовсім трошки).
Скільки зерен на 1м?
це був ранній посів, 5 квітня, сіяли 1 млн на гектар, з розрахунку щоб було 600 -700 тис рослин
100 кг ватсон можна замовити?
Телефонуйте 0974094094
Де ті жнива гороху, вже всі очі видивився.😢
Та горох зібрали одразу за ячменем, його на жаль не знімали...
Яка врожайність гороху в цьому році?
@@РоманСмаль-ж3и теж цікаво.
@@РоманСмаль-ж3и теж цікаво послухать про 10т з гектару)
Три ділянки, різна урожайність, чек- бек 4.2, тренді 3,8, люмп 4,3
Хлопці кажіть людям правду, там де добре заправлена земля, ваші інокулянти ніхрена не дають, це гроші на вітер.
Ну якщо налупашити азоту, то так, інокулянти можна не давати! В іншому випадку абсолютно робоча схема. Інокулянти працюють!
п.с. Ми їх не продаємо, а насіння сої - можемо))))))
Слабенька соя, стільки вгатили всього, в мене ні добрив ні інокулянтів соя вже 80см. минулого року кинув трохи сої під дисковку, ось і цього року є безплатна бульбашка.
Та це і не дуже високорослий сорт. В наступному відео, пройдемось по різних ділянках, з різними сортами, є і цікавіші варіанти.
А загалом вітаємо, якщо маєте гарні результати!)