Стерилізація котів та кішок: ризики, наслідки, рекомендації та догляд після стерилізації

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 22 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 49

  • @eli.burkhan
    @eli.burkhan 9 หลายเดือนก่อน +13

    Дуже цікаве і корисне відео про стерилізацію кішок. Мені стали в нагоді ваші поради

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +5

      Дякуємо, що залишили коментар

  • @KristinaIniieu-y4q
    @KristinaIniieu-y4q 9 หลายเดือนก่อน +8

    Дякую за інформацію! Все дуже детально та зрозуміло

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +2

      Дякуємо, що залишили коментар

  • @marinkaukrainka43
    @marinkaukrainka43 8 หลายเดือนก่อน +2

    В мене 4кішки,7котів і дві собаки, найстарший собаці 17років, коту 16,всі вони стерилізовані та живуть щасливим життям! Своєчасно проходимо всі щеплення та обробку від паразитів! Післяопераційний період пройшов у всіх на відмінно! Стерилізуйте своїх домашніх улюбленців!

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  8 หลายเดือนก่อน +2

      Дякуємо, що залишили коментар.Стерилізація дійсно важлива для збереження здоров'я та благополуччя тварин, і ваші дії в цьому напрямку заслуговують на повагу. Нехай улюбленці продовжують дарувати безмежну любов і радість.

  • @НаталяЧіркова
    @НаталяЧіркова 9 หลายเดือนก่อน +2

    Дякую за відповіді!

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +2

      Дякуємо, що залишили коментар

  • @Elia_Ukr_Shop
    @Elia_Ukr_Shop 9 หลายเดือนก่อน +1

    Дякую,дуже інформативно 👍

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +2

      Дякуємо, що залишили коментар

  • @ЛюдмилаАдлер-р4ш
    @ЛюдмилаАдлер-р4ш 9 หลายเดือนก่อน +13

    Дуже своєчасна і необхідна інформація. Зараз просто необхідно проводити такі операції. Надто багато бездомних тварин що безконтрольно множаться і сотнями викидаються в села де їх теж безмежно

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +3

      Дякуємо, що залишили коментар

    • @ТаняШпільова
      @ТаняШпільова 9 หลายเดือนก่อน +2

      Нам підкинули три кішки стерилізація не дешева є безкоштовна бо прийдеця їх вивезти до лісу

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +4

      Дякуємо, що залишили коментар. Сподіваємось, що ваші кішки отримають належний догляд. Якщо у вас немає можливості стерилізувати тварин - рекомендуємо звернутись до волонтерів, які надають безкоштовну допомогу. Також у державних ветеринарних установах періодично проводять безкоштовні кастрації тварин.

  • @ЮраЧернышев-ц7с
    @ЮраЧернышев-ц7с 9 หลายเดือนก่อน +2

    Дякую!

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน

      Дякуємо, що залишили коментар

  • @ОксанаГедерим-й2и
    @ОксанаГедерим-й2и 9 หลายเดือนก่อน +6

    Дуже мало професійних вет лікарів,ми втратили дві кішки:оду стерілували і пішли ускланення дуже швидко,тваринка померла в страшних муках,другу ні,удалили тільки мастит,через 4 міс вона завагітніла і це дало поштувх пухлині саркоми.,обидві кішечки були вже не молоді,але не один лікар не сказав,щоб краще не займпли б їх оперативно,хай би дожили стільки скільки дозволив би їм їх імунитет...

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +3

      Нам дуже прикро що Ви стикнулись із такою ситуацією. На жаль, кожна операція та маніпуляція має свої ризики. Саме тому перед проведенням втручання ветеринарний лікар проводить обстеження і визначає наявність ризиків для конкретної тварини.

  • @НаталіяГоліта-ж2е
    @НаталіяГоліта-ж2е 9 หลายเดือนก่อน +9

    А побічні ефекти чому не розказуєте???

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +2

      Дякуємо, що залишили коментар. Будь-яке хірургічне втручання має певні ризики. Саме тому перед проведенням операції ветеринарний лікар проводить обстеження і визначає наявність ризиків для конкретної тварини.

  • @СветланаКоломиец-т7н
    @СветланаКоломиец-т7н 9 หลายเดือนก่อน +3

    Як же тоді буде з розмноженням котиків ?

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +1

      Дякуємо, що залишили коментар. Кастрація тварин запобігає неконтрольовному розмноженню, допомагає зменшити кількість безпритульних тварин, тим самим знизити ступінь поширення вірусних та інфекційних захворювань та смертність від них. Стерилізаціє мінімізує ризики розвитку захворювань молочних залоз, яєчників та матки у самок, а також сім’яників у самців. Таким чином, стерилізовані тварини мають більшу тривалість та вищу якість життя. При цьому контрольоване розмноження домашніх котів є більш безпечним для тварин і сприяє збереженню популяції.

  • @Vasil-h8c
    @Vasil-h8c 9 หลายเดือนก่อน +15

    Стерилізував кота . Характер кардинально помінявся. Був левом, мужиком з характером та любов'ю в очах. Після стирилізації став боягузливим депресивним кроликом без інтересів до життя та потухшим поглядом. Ще є великий мінус- спеціалізований корм від хвороб сечостатевої системи. Утримувати стирилізоіаного кота, дорого. Дивитися в його сумні очі боляче.

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +2

      Дякуємо, що залишили коментар. Ветеринарні лікарі стверджують, що після стерилізації відбуваються позитивні зміни у поведінці тварин: вони перестають мітити територію, стають більш спокійними та можуть вільно спілкуватись із тваринами протилежної статі. Однак стерилізація не впливає на характер та темперамент тварини, а лише прибирає поведінкові прояви, що пов’язані із дією гормонів в організмі. Також захворювання сечовидільної системи тварини зазвичай виявляються у тварин, що схильні до них, незалежно від того чи було проведено кастрацію. Ризики ж захворювань статевих органів, навпроти, знижуються після операції. Тож рекомендуємо і до процедури, і після - проконсультуватись з ветеринарним лікарем щодо стану вашої тварини.

    • @Мимохідь
      @Мимохідь 9 หลายเดือนก่อน +2

      Теж послухав порадників на свою біду. Котик став після стерилізації тєлом. крім того,став пісяти де попало.В домі сморід.

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  8 หลายเดือนก่อน +1

      Нам дуже прикро що Ви зіткнулися з такою ситуацією. На жаль, кожна операція та маніпуляція має свої ризики. Саме тому перед проведенням втручання ветеринарний лікар проводить обстеження і визначає наявність ризиків для конкретної тварини. Однак сечовипускання у незвичних місцях можуть свідчити також про поведінкові проблеми або ж навіть були симптомом ряду захворювань. Тож ми рекомендуємо Вам звернутись до ветеринарного лікаря на консультацію.

    • @НаталіяПогорєла
      @НаталіяПогорєла 8 หลายเดือนก่อน +1

      Так, у мого з'явилися проблеми зі сечовивідною системою, йде пісок, він мучиться. Саме тепер шкодую, що зробила це... Се
      рце розривається, коли йому боляче. Але з поведінкою все нормально: активний, з характером, у квартирі не смердить, у туалет ходить на лоток.

    • @olgaboyakova9528
      @olgaboyakova9528 8 หลายเดือนก่อน +3

      Пишите дурість. Моя кішка перші дні страждала а на другий день вже полізла на дерево. Дуже була рада коли їй чухали живіт пока все заживало,це тривало до двох неділь. А зараз це вічне кошеня грайливе і щасливе. Корми даємо різні не тільки покупні іноді вона і суп їсть який варимо собаці, яйця ,сир.

  • @Надія-н4х
    @Надія-н4х 8 หลายเดือนก่อน +2

    Перед стерилізацією обов'язково візьміть згоду у свого улюбленця /бажано в письмовій формі/в іншому випадку можете наразитись на судовий позив, а це вже не жарти😂😂😂

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  8 หลายเดือนก่อน

      Дякуємо, що залишили коментар. Ми завжди за те, щоб піклування про улюбленців відбувалося з любов’ю та розумінням їхніх потреб. Ми цінуємо ваш гумор і погоджуємося, що рішення про стерилізацію - це важливий крок, який вимагає обдуманного підходу. Хоча наші улюбленці не можуть дати письмової згоди, ми завжди заохочуємо власників звертатися до ветеринарів за фаховою консультацією, щоб забезпечити найкращий догляд та підтримку здоров'я їхніх улюбленців.

  • @uk.territory.independence
    @uk.territory.independence 9 หลายเดือนก่อน +1

    Онкологія виникає тому що не стерелізована ? наприклад у самок ?????

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน

      Дякуємо, що залишили коментар. Розвиток онкології у кішок відбувається з низки причин. Ця проблема дійсно є досить серйозною і потребує негайного втручання ветеринарних лікарів. Якщо мова йде саме про кішок, то однією з найпоширеніших злоякісних пухлин у них є саме онкологія молочних залоз. Згідно з результатами досліджень, ризик виникнення такого захворювання знижується при попередньому проведенні кастрації.

  • @АнастасияВасько-ч7ю
    @АнастасияВасько-ч7ю 8 หลายเดือนก่อน

    Бачу, що тут досить багато негативних коментарів щодо стерилізації кішок. Можливо, це через поганий досвід або ж брак знань. На жаль, я не стерилізувала свою кішечку, вона жила й тішилась життю 8 років, звісно, у неї були загострення , тічка, до поки в неї не зʼявилась онкологія. Це був рак молочних залоз. Сказати, як вона вкінці свого життя мучилася, це нічого не сказати… я дуже пошкодувала, що не зробила вчасно операцію своїй домашній улюблениці. Тому ті, які вагаються, не зволікайте, або ж тоді заводьте й утримуйте маленьких кошенят. Всім щастя!

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  8 หลายเดือนก่อน

      Дякуємо, що залишили коментар. Нам дуже прикро, що Ви втратили свою кішку. Ваш досвід є важливим нагадуванням про необхідність стерилізації домашніх улюбленців. Дійсно, нерозуміння або вагання можуть мати серйозні наслідки для тварин. Можливо, ваша історія надихне інших на вчасну стерилізацію та дбайливе ставлення до своїх улюбленців.

  • @НаталіяГоліта-ж2е
    @НаталіяГоліта-ж2е 9 หลายเดือนก่อน +3

    Через скільки років зникнуть коти, коли всі будуть стерилізувати?????

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +1

      Дякуємо, що залишили коментар. Кастрація тварин запобігає неконтрольовному розмноженню, допомагає зменшити кількість безпритульних тварин, тим самим знизити ступінь поширення вірусних та інфекційних захворювань та смертність від них. Стерилізаціє мінімізує ризики розвитку захворювань молочних залоз, яєчників та матки у самок, а також сім’яників у самців. Таким чином, стерилізовані тварини мають більшу тривалість та вищу якість життя. При цьому контрольоване розмноження домашніх котів є більш безпечним для тварин і сприяє збереженню популяції.

  • @ІнесаТВ
    @ІнесаТВ 9 หลายเดือนก่อน +4

    Не беріть гріх на душу -стосовно кота. Після стерилізації він стане духом. Мацука буде його ім'я

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน

      Дякуємо, що залишили коментар. Навпаки, завдяки стерилізації Ви можете продовжити тривалість життя тварини, зменшити ризики виникнення захворювань статевих органів, виключити всі ризики пов'язані з вагітністю та пологами.

  • @karmanchik75
    @karmanchik75 9 หลายเดือนก่อน +5

    Тваринок треба стерилізувати, потім коли онкології виникають то це вже важко перебігає

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +1

      Дякуємо, що залишили коментар

  • @СергійПетрощук-к5ь
    @СергійПетрощук-к5ь 9 หลายเดือนก่อน +3

    Даже не думай!😢

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +1

      Дякуємо, що залишили коментар. В даному відео лише описані переваги та ризики проведення кастрації. Безумовно, рішення стосовно проведення тих чи інших маніпуляцій тварині лишається за її власником. Для прийняття такого рішення рекомендуємо звернутись за консультацією до ветеринарного лікаря.

  • @Igorvntu2
    @Igorvntu2 9 หลายเดือนก่อน +12

    Стирилізація (інвалідизація) улюбленця. А Ви впевнені, що ваш улюбленець хоче такої інвалідизації. Спробуйте себе поставити на місце улюбленця із всіма наслідками у майбутньому. Зробити із молодого здорового улюбленого кота інваліда на все життя - вершина ліцемірства (ваша хазяйська любов).

    • @RoyalCaninUkraine
      @RoyalCaninUkraine  9 หลายเดือนก่อน +5

      Дякуємо, що залишили коментар. Ми впевнені, що більшість власників ставляться до своїх улюбленців із відповідальністю та любов'ю. Безумовно, рішення стосовно проведення планових операцій приймає власник тварини. Разом із тим, після кастрації тварина функціонує абсолютно повноцінно. До того ж завдяки кастрації Ви можете продовжити тривалість життя тварини, зменшити ризики захворювань статевих органів, виключаєте всі ризики пов'язані з вагітністю та пологами.