Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 3:1 [Skrót] Ekstraklasa 24. Kolejka | 2019/20

• เผยแพร่เมื่อ 5 ต.ค. 2024
  • Zagłębie Lubin pokonało na zakończenie 24. kolejki w derbowym spotkaniu piłkarzy Śląska Wrocław 3:1. W pierwszej połowie obie drużyny wzajemnie się badały, natomiast druga część to już festiwal goli. Wszystko za sprawą gospodarzy, którzy w 56. minucie po uderzeniu Sasy Zivca objęli prowadzenie. Po chwili było już 2:0. Piłkarze Zagłębia popisali się świetną zespołową akcją, którą wykończył Patryk Szysz. Wynik spotkania podwyższył swoim drugim golem Zivec. Honorowe trafienie dla gości zanotował… obrońca gospodarzy Lubomir Guldan. Tym samym Zagłębie odniosło pierwsze zwycięstwo w 2020 roku.
    Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - bit.ly/2S14poG
    Zobacz Więcej:
    Najlepsze Akcje Tygodnia | 2019/20 - bit.ly/2UyjhMT
    Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
    Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.