Запорожець невдовзі повернеться на своє місце. Колись його туди встановив мій батько, який і досі там працює. Зараз з його слів, його зняли на реставрацію. Цим займаються студенти коледжу
Дякую за відео про рідний район. Вулицю Ломоносова перейменували на вулицю імені Юлії Здановської, в памʼять про харківську математикиню та волонтерку, випускницю механіко-математичного факультету КНУ, яка загинула під час повномасштабного вторгнення. Була знайома з цією дівчиною і дуже ціную, що її памʼять вшанували на моїй рідній вулиці.
Як завжди - дякую)) Окремо за 12 квітня - таку мотивацію до святкування - давно так не сміялася... Що до янИка та "батька"-космонавта... Я майже землячка янИка,я родом з Горлівки, Єнакієво біля Горлівки - як Вишневе біля Києва. Ми навіть в одному ВУЗі вчилися, в Горлівці, правда я там вже викладала, коли він вчився (хоча він старший за мене). Так от - про космонавта... Я не знаю точно ЧОМУ, але янИк потрапив свого часу під опіку іншого космонавта, його прізвище Береговий. Той свого часу навіть домігся зняття з нього судимостей та став просувати по кар'єрній дробині... Але про так зване "батьківство" ніколи не чула. А от про опіку та дружбу з Береговим - це точно, бо Береговий хоч і народився на Полтавщині, але дитинство його пройшло в Єнакієво, як і юнацькі роки. Навіть перший аероклуб він відвідував там. А потім вчився в Луганську на льотчика...
Щиро дякую за пргулянку знайомими місцями таможливість дізнатись багато раніше невідомого! А також за добрий настрій, що даруєте своїм пристрасним відношенням до міста. Бо запалювати може тільки той, хто горить сам. Найкращого!!
Як можливо не те що знати , а знайти стільки інформації по Києву ? Я все життя живу в Києві , і мені це дуже цікаво. Набагато цікавіше ніж , хто приїхав до столиці !
Сиджу на лікарняному. Прибираю квартиру і цілий день слухаю Степанця. Душевний спокій забезпечено. рекомендую всім, кому треба попуститись від стресів життя в нашому місті.❤
Дуже дякую за відео і живу Я зараз по вулиці Стельмаха ви шановний знімали як раз (сталінку) біля єдиної підземки між м.Голосіївська і Васильківською, багато цікавого для себе дізнався
Дякую, Кирило за прогулянку біля Голосіївського лісу. Нещодавно там був біля Виставкового центру. Але...7:30 "...ще гірше архіви..." дволі несподівана, смілива заява. Я особисто пропрацював у Державному архіві близько 10 років, а у системі архівних установ 15 років...Зараз у якості дослідника - шукаю родовід. Не хочу з тобою сперечатися, по-перше, ми багато років знайомі, по-друге кожен дослідник воліє обирати свій жанр (науково-популярний, навіть гумористиний), джерела дослідження тощо.
Після початку війни Barber (Saxon) ще працював деякий час. Зокре, я забирав у них замовлення, коли працював на доставках. Дякую за обзор до болю знайомих місць!
Як завжди дуже цікаво. Молодець. Про той хрест я дивився у Кажана на каналі, якщо не помиляюся. А з фабрики Киянка була якась річь в моєму радянському дитинстві, неможу згадати що, ну назву я точно запам'ятав. Хотілося подивитися про музей магнітофонів чи звукозапису, ти колись обіцяв зробити .
Доброго дня! Колись біля колишньої Амурської прощі розташовувалось підприємство "завод гумових та латексних виробів". Серед виробів заводу були гідрокостюми для аквалангістів (дайверів), гумові іграшки для дітей та багато іншого. В середині дев`яностих кілька місяців я працював на цому заводі.
Дякую, пане Степанець, за цікаву екскурсію по моїх рідних місцях. Нинішня вулиця Оріхуватська, колишня Бурмістенка, колишній Електротехнічний провулрк. 🤝
Дякую за цікавий випуск! Зараз я живу в цьому районі на вул.Ю.Здановської (колишня Ломососова). Але мене трохи насмішило, коли ви назвали Жк Нова Англія найкрасивішим тут. Бо з цього архітектурного несмаку тут всі крінжують на районі😂
@ ну краще може тільки новизною і квадратурою. А так навколишнє середовище усіх цих человейників , двори-парковки з понатиканими туями невпопад - таке собі. А які там корки на виїзд з двору - просто жесть. Старі двори панельних мікрорайонів якісь людяніші і затишніші, на мій смак.
Дякую! За чудові відеорозповвді . Зніміть будьласка відео про загадковий будинок відьми. Я маю на увазі той що на "Святошино" Здоров'я вам та творчого натхнення .
На фабриці "Киянка" та інших швейних фабриках Украііни та Молдовм, клепали не контрфакт "мейд ін", а цілком легальну продукцію зарубіжних брендів за офіційним договорм з ними , за ііх лекалами, матеріалами та форнітурою. Потім ці бренди пересли своє виробництво в Китай. Зокрема, на Херсонській фабриці " Красень" клеііли (замість ниток,для сшивання використовували спеціальний клей) чоловічі костюми для одного американського бренду., В Молдовському місті Сороки місцева трекотажна фабрика шила жіночу білизну на замовлення одного італійського бренду.
Дякую за розповіді, дуже цікаво і змістовно , люблю з дитинства Київ хоч ніколи не проживала в ньому,дуже жаль що мало хто з теперішнього керівництва міста хоче вклинювати осередки історії в сучасність
Люблю ті місця, зараз легка ностальжи за часами до-метро та новобудов... По заброшці теж колись лазив, щоправда, заходив з Кадетського. До речі, біля Амурської колись було підприємство, що розробляло перші РЛС з фазованою решіткою. Ну а майже внизу - кінокопіровальна фабрика. Але вже нема її... Неподалік Запорожця, ще недавно, довгий час стояв інший рарітет - 130-й ЗіЛ самоскид, в кабіні якого оселився безхатько. Може й досі там тусить...😊
Гарний огляд, багато цікавого, но нова Англія, то ще ті шарлатани обманули своїх інвесторів. Обіцяли будинки не вище 11 поверхів, но таких будинків кілька біля центрального входу. А далі 26 поверхів 😂, парковка тільки підземна яка не покриває навіть 10% жителів комплексу. Ще будинки наставлені один біля одного і дивимось сусідам в вікна. Всі будинки побудовані зі звичайних панелей покращеної конструкції, по суті звичайні панельні будинки. Ліпнина присутня на передньих будинках, виконана з пінопласту який уже почав відпадати. Поруч є Ж,К, Паркленд який побудований з монолітна і 6-9 поверхів, набагато кращий за нову Англію
Працював в Саксоні звукорежисером з 2009 по 2018, але нажаль історичними фактами окрім того, що там раніше був кінотеатр, не володію. Фейсконтроль на початку 2010-х був дійсно прискіпливий)) Колись між собою, персонал називав відвідувачів "камазами". Чому саме "камази", спробуйте відгадати під коментарем😉. Вкотре дякую автору за гідний контент🤝. Чекаємо про Теремки/Феофанію
Кінцевою була станція "Либідська", а решту 6 станцій до Теремків відкрили у кінці 2013 року. "ЗАЗ-965" не вухатий, а горбатий. Горбатого, мабуть відправили на виправлення. Місцевість нижче Інституту онкології і вниз до Голосіївської площі (між Васильківською і проспектом 40-річчя Жовтня) ще у 70-х роках називалася "Сталінка".
До речі "сталінкою" називали всю частину від залізниці, вздовж Либеді і конд.фабрики ім.карла маркса і до ВДНГ, бо весь район ( потім московський, зараз Голосіївський) був сталінським, і нинішня Деміївска площа була сталінською. В цьому районі живу з 1958 р. Дуже вдячна Кирилові Степанцю за це відео, що зігріло душу і за всі інші про рідний Київ. Залишилось у пам'яті багато спогадів про цю частину міста, як вона забудовувалась, як засипаний був довжелезний яр, що тягнувся від нинішньої Голосіївської площі і до ВДНГ уздовж просп. 40-річчя жовтня.
Ага. До Либідьської лише, а тоді автобусом чи пішкарика. А ще до того було трамвайне депо з вагоноремонтним підприємством. Ще там базар був, де зараз оушен плаза.
Велика подяка за екскурсію. Хотілося б ще побачити історію району сільгосп.академії,що в районі Голосіївського лісу. Особливо в роки ВВВ. Там ніби були бої.
В доповнення до космічної тематики. По вулиці Стельмаха 9, що неподалік від Васильківської, розташована школа 36 ім. С.П. Корольова. Часто до нас 12 квітня приїжджав Леонід Каденюк, розповідав про політ в космос.
Дякую за відео про мій райончик, памʼятний камінь про будівництво студмістечка досі живий, стоїть на парковочці напроти лікоград пьорфект таун (в зелені)
Дякую, давно живу в цьому районі і працю. У пам'яті стерлись багато минулих картин, а відео нагадало. 40 років тому жив на Ломоносова в студмістечку, але ми тоді не кликали його Африкою, мабуть то вже було за інших поколінь. Ви ще не сказали, що частину прогулянки під час зйомки провели на території туберкульозного диспансера, який так і не віджали для забудови.
В Саксоні я провела дуже багато часу, граючи у ньому ))) то були веселі та прикольні довоєнні драм-н-бейс та дабстеп вечірки і мене часто туди запрошували як гостя, до артистів було дуже хороше відношення, безлімітний бар, класна невелика гримерочка, в якій всі відпочивали та готувалися до виступів, тож завжди приємно згадати ті часи, наче то все було десь далеко та не з нами.. скоріше б вже перемога, віримо 🙏🙏🙏
Живу на Ломоносова з 1961 року, з дитинства. Цікаво розповідаєте. Яри не належать до Васильківської. Ми називали цю місцевість Яма. Совка - це трохи інший район.
Наче повернення на початок 2000х (2001-2005), до будівництва м. Васильківська. Навчався в КТЕТі (тоді він ще технікумом називався). Коли пари відмінялися, ходили по околицям вул. Васильківської, на фізкультуру ходили в Голосіївський парк. Пам`ятаю трошки знизу була кінцева автобуса 3ки, який їздив с Ленінградської площі (Дарницької). Там була щє фабрика Форнеті, які тільки почали з'являтися на вулицях міста.
Перша київська «хрущовка» була побудована ще у 1957 році на Коломиївському провулку (Голосієво). Хрущов тоді приїздив до Київа і дуже хвалив цей передовий будинок.
Попович родом з Узина Київської області. Береговий і Попович різні люди і космонавти, так що автор відео нічого не "нагородив", а дописувач коментаря аби щось ляпнути. Краще б помовчав.
Наша вулиця Згурівська малесенька залишилася без перейменувань, а так зараз ось дивлюся і просто в захваті від рідних місць 🤩🤩🤩🤩 доречі що означає ця назва я чесно не знаю, певно має якийсь сенс все таки))
21:06 про Федіра Тетянича (ну і частково про ось цей комбінат Художників) гарно згадує Подеревянський, в одній з сусасних своїх оповідок. Тому дуууже цікаво буде послухати про цю непересічну Людину!
Козаки першій раз згадуються ще за часів Святослава. Потім під час Куліковської битви. Про те що вони приймали участь в обороні Києва нічого не сказано. Рівно навпаки, лоічніше було б, що на той час вони могли б теоретично приймати участь, але на іншому боці. Але це навіть не припущення, нема такої згадки. Потім їх доволі детально описує Марко Поло під час своєї подорожі до Китаю. І тільки з 15 сторіччя вони з'являються на території сучасної України, коли на острові Хортиця з'являється козацький курінь. Від того часу вони відіграють значну роль в українській історії. Але взагалі вони існували і до того, просто в іншому місці. Доречі, і після цього вони мігрували не тільки на острів Хортиця. Назва країни Казахстан (на англійській, як і на казахський пишеться й звучить КазаКстан, тобто козацький стан) як раз походить від цих людей. Виглядають їхні козаки точнісенько як і наші. В літописі за часів Святослава вони згадуються як особиста охорона хану, а Марко Поло їх детально описує як народність, яка за образом життя дуже схожа була на образ життя наших козаків. Доречі, вони наводили жах на сусідні народи. Як там воно було насправді, ми вже, на жаль не дізнаємось, але інших даних немає доки що.
Я багато років працював в Голосіївському районі. Та й досі працюю на вул. Васильківська, в одному з інститутів. Отримав від відоса купу задоволеня. Наче б Степанець мене в щокі поцілував😅.. П'ять баллів..
Запорожець невдовзі повернеться на своє місце. Колись його туди встановив мій батько, який і досі там працює. Зараз з його слів, його зняли на реставрацію. Цим займаються студенти коледжу
А як його прізвище?
Хай так і станецця! "Запорожець заслуговує на повагу!
Якщо не помиляюся, то "Горбатий" - це подарунок технікуму моєї одногрупниці Альони Присяжнюк 2001-2004рр КТЕТ спеціальність БО
Дякую за відео про рідний район. Вулицю Ломоносова перейменували на вулицю імені Юлії Здановської, в памʼять про харківську математикиню та волонтерку, випускницю механіко-математичного факультету КНУ, яка загинула під час повномасштабного вторгнення. Була знайома з цією дівчиною і дуже ціную, що її памʼять вшанували на моїй рідній вулиці.
Так, ми теж радіємо. Здановська - геній математики і на її талант покладали великі надії.
@@esta_ast Так жаль...Така розумниця, яскрава особистість..
Кляті московити нищать золоту нашу, талановиту молодь.
@@dianam2470 Математикиня 🤣😂😆
Як завжди - дякую)) Окремо за 12 квітня - таку мотивацію до святкування - давно так не сміялася... Що до янИка та "батька"-космонавта... Я майже землячка янИка,я родом з Горлівки, Єнакієво біля Горлівки - як Вишневе біля Києва. Ми навіть в одному ВУЗі вчилися, в Горлівці, правда я там вже викладала, коли він вчився (хоча він старший за мене). Так от - про космонавта... Я не знаю точно ЧОМУ, але янИк потрапив свого часу під опіку іншого космонавта, його прізвище Береговий. Той свого часу навіть домігся зняття з нього судимостей та став просувати по кар'єрній дробині... Але про так зване "батьківство" ніколи не чула. А от про опіку та дружбу з Береговим - це точно, бо Береговий хоч і народився на Полтавщині, але дитинство його пройшло в Єнакієво, як і юнацькі роки. Навіть перший аероклуб він відвідував там. А потім вчився в Луганську на льотчика...
Щиро дякую за пргулянку знайомими місцями таможливість дізнатись багато раніше невідомого! А також за добрий настрій, що даруєте своїм пристрасним відношенням до міста. Бо запалювати може тільки той, хто горить сам. Найкращого!!
люблю Київ, дякую вам за вашу роботу
Сучасний вже не люблю. Бетонні джунглі. Таке враження, що у нас архітектори фахові зникли.
Як можливо не те що знати , а знайти стільки інформації по Києву ? Я все життя живу в Києві , і мені це дуже цікаво. Набагато цікавіше ніж , хто приїхав до столиці !
Бо думаю Кирило живе цим❤🇺🇦
Степанець просто цим живе!
У 70 роках моя мама була директором кінотеатру « Мир» . Дуже дякую за спогади
Сиджу на лікарняному. Прибираю квартиру і цілий день слухаю Степанця. Душевний спокій забезпечено. рекомендую всім, кому треба попуститись від стресів життя в нашому місті.❤
Так само роблю. Коли паскудно на душі, дивлюся відео Степанця.
Дуже дякую за відео і живу Я зараз по вулиці Стельмаха ви шановний знімали як раз (сталінку) біля єдиної підземки між м.Голосіївська і Васильківською, багато цікавого для себе дізнався
Дякую, Кирило за прогулянку біля Голосіївського лісу. Нещодавно там був біля Виставкового центру. Але...7:30 "...ще гірше архіви..." дволі несподівана, смілива заява. Я особисто пропрацював у Державному архіві близько 10 років, а у системі архівних установ 15 років...Зараз у якості дослідника - шукаю родовід. Не хочу з тобою сперечатися, по-перше, ми багато років знайомі, по-друге кожен дослідник воліє обирати свій жанр (науково-популярний, навіть гумористиний), джерела дослідження тощо.
Після початку війни Barber (Saxon) ще працював деякий час. Зокре, я забирав у них замовлення, коли працював на доставках.
Дякую за обзор до болю знайомих місць!
Лайк. Більше будь ласка про Голосієво і наближені райони.
Щиро дякую !
передача для душі!
Багато спогадів приємних спогадів і любо дивитись на нашу рідну столицю❤
Як завжди дуже цікаво. Молодець. Про той хрест я дивився у Кажана на каналі, якщо не помиляюся. А з фабрики Киянка була якась річь в моєму радянському дитинстві, неможу згадати що, ну назву я точно запам'ятав. Хотілося подивитися про музей магнітофонів чи звукозапису, ти колись обіцяв зробити .
Дякую'Степанець' за'цікаву' подорож. Щиро'дякую'етер😊😊😊❤ за'профісійний'
Доброго дня! Колись біля колишньої Амурської прощі розташовувалось підприємство "завод гумових та латексних виробів". Серед виробів заводу були гідрокостюми для аквалангістів (дайверів), гумові іграшки для дітей та багато іншого. В середині дев`яностих кілька місяців я працював на цому заводі.
Це на Деміївской. Червоний резінщік
Дякую за цікаву відеоекскурсію
Як завжди цікаве, захоплююче відео. Палець догори перед переглядом 👍
Кирило завжди вражаєте успіхів вам❤❤❤❤❤❤❤❤
Дякую за цікаву розповідь про рідні місця💗
Дякую за відео! Місця, які відвідую майже кожного дня ❤
Дякую, пане Степанець, за цікаву екскурсію по моїх рідних місцях. Нинішня вулиця Оріхуватська, колишня Бурмістенка, колишній Електротехнічний провулрк.
🤝
Супер! Дякую !
Дякую за цікавий випуск! Зараз я живу в цьому районі на вул.Ю.Здановської (колишня Ломососова). Але мене трохи насмішило, коли ви назвали Жк Нова Англія найкрасивішим тут. Бо з цього архітектурного несмаку тут всі крінжують на районі😂
Несмак несмаком, але все краще ніж вбогі панельки та стекляшки.
@ ну краще може тільки новизною і квадратурою. А так навколишнє середовище усіх цих человейників , двори-парковки з понатиканими туями невпопад - таке собі. А які там корки на виїзд з двору - просто жесть. Старі двори панельних мікрорайонів якісь людяніші і затишніші, на мій смак.
Як завжди дуже цікаво. Чекаємо на новий випуск
Однозначно вподолайка!!!👍👍👍 Дуже цікава прогулянка!!!
Вау🤩🤩🤩🤩 нарешті випуск про мій район, рідні Совочки, дякую вам велике 🤩🤩🤩
Щоб там не було, дякую за позитивні емоції, спогади, добре відео та розповідь про наше місто
Кирило, дякую щиро. Коли бачу ваш новий єтер, роботі міста нема, вся увага вам. Всього найкращого вам!
Дякую! За чудові відеорозповвді . Зніміть будьласка відео про загадковий будинок відьми. Я маю на увазі той що на "Святошино" Здоров'я вам та творчого натхнення .
На фабриці "Киянка" та інших швейних фабриках Украііни та Молдовм, клепали не контрфакт "мейд ін", а цілком легальну продукцію зарубіжних брендів за офіційним договорм з ними , за ііх лекалами, матеріалами та форнітурою. Потім ці бренди пересли своє виробництво в Китай. Зокрема, на Херсонській фабриці " Красень" клеііли (замість ниток,для сшивання використовували спеціальний клей) чоловічі костюми для одного американського бренду., В Молдовському місті Сороки місцева трекотажна фабрика шила жіночу білизну на замовлення одного італійського бренду.
Багато наших фабрик з їх унікальними майстрами й майстринями працювала на закордонні марки одягу.
Вподобайка вам авансом, бо я знаю що буде цікаво!
Дякую! Дуже цікаво, змістовно,пізнавально і дуже красиво! Степанці ви, як завжди Молодці!
Дякую за чудове відео, як завжди 😊
Дякую Вам, як завжди дуже цікаво. Слухаєш як цікаву пізновальну казку про нашу дійсність
цікаво, дякуємо!
Стою біля Транспортного і дивлюсь відео ❤. Дякую ❤❤❤ , чекала про наш район Легендв-Запорожець має повернутися),- так сказали студенти))
Дякую за розповіді, дуже цікаво і змістовно , люблю з дитинства Київ хоч ніколи не проживала в ньому,дуже жаль що мало хто з теперішнього керівництва міста хоче вклинювати осередки історії в сучасність
Дякую'за' профісійний'етер😊. Як' завжди'дуже' цікаво. 😊🎉❤
Дякуємо за випуск
Бомбезно та цікаво 🎉🎉 продовжуйте 🎉🎉
Люблю ті місця, зараз легка ностальжи за часами до-метро та новобудов... По заброшці теж колись лазив, щоправда, заходив з Кадетського.
До речі, біля Амурської колись було підприємство, що розробляло перші РЛС з фазованою решіткою. Ну а майже внизу - кінокопіровальна фабрика. Але вже нема її...
Неподалік Запорожця, ще недавно, довгий час стояв інший рарітет - 130-й ЗіЛ самоскид, в кабіні якого оселився безхатько. Може й досі там тусить...😊
Гарний огляд, багато цікавого, но нова Англія, то ще ті шарлатани обманули своїх інвесторів.
Обіцяли будинки не вище 11 поверхів, но таких будинків кілька біля центрального входу.
А далі 26 поверхів 😂, парковка тільки підземна яка не покриває навіть 10% жителів комплексу.
Ще будинки наставлені один біля одного і дивимось сусідам в вікна.
Всі будинки побудовані зі звичайних панелей покращеної конструкції, по суті звичайні панельні будинки.
Ліпнина присутня на передньих будинках, виконана з пінопласту який уже почав відпадати.
Поруч є Ж,К, Паркленд який побудований з монолітна і 6-9 поверхів, набагато кращий за нову Англію
Жах. Зоопарк, а не житловий комплекс(
Дякую за нове відео. Слава Україні! Алушта чекає ЗСУ!
Відео, як завжди, - фірмА! Дякую, Степанцю, який знову з нами в етері!)
Якій ви хороший❤ вам в мери треба.Відчувається велика повага до міста та бажання все змінювати
А за кінотеатром Мир , був величезний військовий завод Квант , це була оптика , навігація та багато іншого для військових 😊
Так тримати...!
Працював в Саксоні звукорежисером з 2009 по 2018, але нажаль історичними фактами окрім того, що там раніше був кінотеатр, не володію. Фейсконтроль на початку 2010-х був дійсно прискіпливий)) Колись між собою, персонал називав відвідувачів "камазами". Чому саме "камази", спробуйте відгадати під коментарем😉. Вкотре дякую автору за гідний контент🤝.
Чекаємо про Теремки/Феофанію
Бо його відвідували рекетири, браткі 😂
Степанець молодець. Було цiкаво. Лайк, комент
❤Дякую пане Кириле за чудову подорож по незнайомих місцях Києва!❤❤
Кінцевою була станція "Либідська", а решту 6 станцій до Теремків відкрили у кінці 2013 року.
"ЗАЗ-965" не вухатий, а горбатий. Горбатого, мабуть відправили на виправлення.
Місцевість нижче Інституту онкології і вниз до Голосіївської площі
(між Васильківською і проспектом 40-річчя Жовтня) ще у 70-х роках називалася "Сталінка".
До речі "сталінкою" називали всю частину від залізниці, вздовж Либеді і конд.фабрики ім.карла маркса і до ВДНГ, бо весь район ( потім московський, зараз Голосіївський) був сталінським, і нинішня Деміївска площа була сталінською. В цьому районі живу з 1958 р. Дуже вдячна Кирилові Степанцю за це відео, що зігріло душу і за всі інші про рідний Київ. Залишилось у пам'яті багато спогадів про цю частину міста, як вона забудовувалась, як засипаний був довжелезний яр, що тягнувся від нинішньої Голосіївської площі і до ВДНГ уздовж просп. 40-річчя жовтня.
Ага. До Либідьської лише, а тоді автобусом чи пішкарика. А ще до того було трамвайне депо з вагоноремонтним підприємством. Ще там базар був, де зараз оушен плаза.
Велика подяка за екскурсію. Хотілося б ще побачити історію району сільгосп.академії,що в районі Голосіївського лісу. Особливо в роки ВВВ. Там ніби були бої.
Дякую що ти робиш такий контент, ти крутий
Так тримати, я сам Киянин, і майбуть...тільки завдяки Вам я дізнаюсь багато нового..) Дякую!
@@Sicario_Del_Torro Ты киевлянин ? Не может этого быть.
Чому не може?) Невже неправду написали в свідоцтві про народження?)
@@Sicario_Del_Torro Какого года свидетельство ?
Пологовий будинок на тодішній вул. Ульянових..А свідоцтво прожило вже половину свого життя..
@@Sicario_Del_Torro Ты не обрезанный мойша случайно ?
Какого года свидетельство ?
Дякую за огляд. Дуууже пізнавально 😊
Дякую за Відео🙂👍💪
Як завжди ,лайкос-вподобайлович ,та коменти в підтримку Україномовного ютюбу!
Дуже цікаво!
Хочеться дивитися не по одному разу, а ще більше, нічого не упустити!
В доповнення до космічної тематики. По вулиці Стельмаха 9, що неподалік від Васильківської, розташована школа 36 ім. С.П. Корольова. Часто до нас 12 квітня приїжджав Леонід Каденюк, розповідав про політ в космос.
36 школа є найстаршою на Голосієво,я вчилась в186 школі,на той час вона була нова.
Слідкую за відео та екскурсіями Степанця, щоб по приїзду з Європи піти на якусь) Степанець-молодець!
з ломоносоваі васильківської почалося моє життя в Києві в 1996 році в 13 гуртожитку універа
О я поряд кооперативний техникум
@@машацяк 38 й автобус насилу піднімався вгору
зроби про Холодний яр цикл, бо там однією серією не вийде )))) Вважаю, спільноті дуже зайде.
Велика подяка за цікавий канал. Бажаю вдачі та везіння у всьому.
Дякую за відео про мій райончик, памʼятний камінь про будівництво студмістечка досі живий, стоїть на парковочці напроти лікоград пьорфект таун (в зелені)
Дякую, давно живу в цьому районі і працю. У пам'яті стерлись багато минулих картин, а відео нагадало. 40 років тому жив на Ломоносова в студмістечку, але ми тоді не кликали його Африкою, мабуть то вже було за інших поколінь. Ви ще не сказали, що частину прогулянки під час зйомки провели на території туберкульозного диспансера, який так і не віджали для забудови.
Знаю добре цей район.
В Саксоні я провела дуже багато часу, граючи у ньому ))) то були веселі та прикольні довоєнні драм-н-бейс та дабстеп вечірки і мене часто туди запрошували як гостя, до артистів було дуже хороше відношення, безлімітний бар, класна невелика гримерочка, в якій всі відпочивали та готувалися до виступів, тож завжди приємно згадати ті часи, наче то все було десь далеко та не з нами.. скоріше б вже перемога, віримо 🙏🙏🙏
Живу на Ломоносова з 1961 року, з дитинства. Цікаво розповідаєте. Яри не належать до Васильківської. Ми називали цю місцевість Яма. Совка - це трохи інший район.
Слава Україні!
Як справжній Васильович, особливо дякую!
Наче повернення на початок 2000х (2001-2005), до будівництва м. Васильківська. Навчався в КТЕТі (тоді він ще технікумом називався). Коли пари відмінялися, ходили по околицям вул. Васильківської, на фізкультуру ходили в Голосіївський парк. Пам`ятаю трошки знизу була кінцева автобуса 3ки, який їздив с Ленінградської площі (Дарницької). Там була щє фабрика Форнеті, які тільки почали з'являтися на вулицях міста.
Хороша розповідь!!!!!!
Степанець-мододець!❤ Дякую, вам.Полтавська обл.)
Щиро дякую ❤❤❤. Творчого Вам натхнення
Перша київська «хрущовка» була побудована ще у 1957 році на Коломиївському провулку (Голосієво). Хрущов тоді приїздив до Київа і дуже хвалив цей передовий будинок.
Дякую
Доволі динамічний випуск, дуже легко сприймається.
Дякую! Підтверджую , що не цікавих відео не буваає. Дійсно, слово терем походить від слова гарем.
Тільки почала дивитися, але все дякую за випуск і 👍 Мій район, хоч і не рідний, живу тільки чотири роки тут, але вже дуже рідний і любий.
Дякую,!!!!Тобі!!!
⚜️ ЧОРТКІВ ⚜️👍 Кирило щиро дякую, як завжди дуже цікаво !🇺🇦🕊️🙏 💛💙
Дякую за чудове відео. Хочеться від Вас розповідь про місцевість Жуляни та аеропорт
Дякую. Цікаво!❤️
Дякую за відео! Цікаво.
Але, стосовно ЗАЗ 965, його називали "горбатим". А вухастий, це "966" :)
Попович родом з Узина Київської області. Береговий і Попович різні люди і космонавти, так що автор відео нічого не "нагородив", а дописувач коментаря аби щось ляпнути. Краще б помовчав.
Дякую дуже пізнавально)))😂
Наша вулиця Згурівська малесенька залишилася без перейменувань, а так зараз ось дивлюся і просто в захваті від рідних місць 🤩🤩🤩🤩 доречі що означає ця назва я чесно не знаю, певно має якийсь сенс все таки))
Згурiвка.Пiд Киiвом. Ж/С .Були там Кочубея конюшнi, в яких ще в 60тi був пологовий.товстi стiни,покатi стелi.знесли наче.Старовинне мiiсце.
Давайте відео про храм мормонів. Якщо вони приходили погрожували, то треба звернутись в поліцію і публічно оголосити за це.
Чула назву " Козачка" від місцевих. Тепер знаю і про " Чумачку". Дякую!❤
Дякую, колись працювала на фабриці Киянка
21:06 про Федіра Тетянича (ну і частково про ось цей комбінат Художників) гарно згадує Подеревянський, в одній з сусасних своїх оповідок.
Тому дуууже цікаво буде послухати про цю непересічну Людину!
А що подерев'янський хіба киянин
@MarinaS-ks2li так. Він багато про це розповідає, саме в останніх своїх творах.
Класс ..!
Козаки першій раз згадуються ще за часів Святослава. Потім під час Куліковської битви. Про те що вони приймали участь в обороні Києва нічого не сказано. Рівно навпаки, лоічніше було б, що на той час вони могли б теоретично приймати участь, але на іншому боці. Але це навіть не припущення, нема такої згадки. Потім їх доволі детально описує Марко Поло під час своєї подорожі до Китаю. І тільки з 15 сторіччя вони з'являються на території сучасної України, коли на острові Хортиця з'являється козацький курінь. Від того часу вони відіграють значну роль в українській історії. Але взагалі вони існували і до того, просто в іншому місці. Доречі, і після цього вони мігрували не тільки на острів Хортиця. Назва країни Казахстан (на англійській, як і на казахський пишеться й звучить КазаКстан, тобто козацький стан) як раз походить від цих людей. Виглядають їхні козаки точнісенько як і наші. В літописі за часів Святослава вони згадуються як особиста охорона хану, а Марко Поло їх детально описує як народність, яка за образом життя дуже схожа була на образ життя наших козаків. Доречі, вони наводили жах на сусідні народи. Як там воно було насправді, ми вже, на жаль не дізнаємось, але інших даних немає доки що.
Обожнюю наші пагорби
Тю, я ж цей ЗаЗ наче не так давно бачила.... Дякую за відео!
Дякую тебе дуже, було ц1 Каво.
Я багато років працював в Голосіївському районі. Та й досі працюю на вул. Васильківська, в одному з інститутів. Отримав від відоса купу задоволеня. Наче б Степанець мене в щокі поцілував😅.. П'ять баллів..
У 50- ти десяті роки - це був Кагановичевський район, з 60- ти десятих - Московський і до початку незалежності.Зараз Голосіївський
Стовідсотково
@@Тетяна-я4ю На осень 2001 года район ещё именовался Московским.