KULISY | Biegun w Kielcach zdobyty! Kulisy z ekspedycji polarnej na stadion Korony (0:1)

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 4 ธ.ค. 2023
  • Z piłką nożną nie miało to za wiele wspólnego, ale ekspedycja polarna ekipy Lecha Poznań do Kielc została zakończona sukcesem. Biegun na stadionie Korony zdobyliśmy - jakże by inaczej - dzięki Norwegowi, Kristofferowi Velde. W końcu jego nacja w zdobywaniu biegunów ma nieliche doświadczenie. Mecz wygrany, bałwan ulepiony, trzy punkty dopisane, więc zapraszamy na nasze kulisy. I ważna adnotacja - to nie obraz wam drodzy kibice śnieży. W Kielcach po prostu tak to wszystko wyglądało. Miłego oglądania!

@blase777 7 หลายเดือนก่อน +5

sami piłkarze mieli bekę z tej sytuacji i nie ogarniali, co się wydarzyło. mam nadzieję, że to absurdalne zwycięstwo znacząco poprawi morale w szatni przed końcem roku i przerwą zimową.

@tadeusznorek8077 7 หลายเดือนก่อน +7

Sędzia powinien ostro beknąć ,za nie przerwanie tego meczu podczas gdy piłkarze na boisku byli nie widoczni przez zamieć śnieżną
    Całe szczęście ,że 3 punkty wpadły za mecz w tym kurwidołku.

@minadymna226 7 หลายเดือนก่อน

Wy sie weźcie za grę bo znów prawie punkty stracone a mistrzostwo odlatuje. Teraz to sie zastanawiam czy wogóle europejskie puchary będą

pszczoła nie doleci na mrozie
    z białegostoku na mrozie
    to nie kobyła czy niedźwiedź

• @jaraskowalski9967
    @jaraskowalski9967 7 หลายเดือนก่อน

Ja jako Kibol Lecha: zwycięstwo w śniegu ze słabiutką Koroną. No super, normalnie umarłem ze szczęścia. Teraz zejdźmy na planetę Ziemię i przypomnijcie mi wynik meczu z widzewem albo z Trnawą! Niedarlander out!

• @Piterro_2
    @Piterro_2 7 หลายเดือนก่อน +3

Wielki Kolejorz KKS. Szału nie gramy ogólnie obrona nie w formie atak dobry ale bez pomysłu a bramkarz jak zawsze kiepsko.

• @rafaowczarek9984
      @rafaowczarek9984 7 หลายเดือนก่อน +25

Jak bramkarz kiepsko to chyba inny mecz oglądałeś

• @jkbxx
      @jkbxx 7 หลายเดือนก่อน +2

Pogoda wypaczyła wynik,tu się rozchodziło tylko o to którym się przyfarci,w normalnych warunkach Korona napewno by nie przegrała bo u siebie potrafi cisnąć każdego niezależnie od miejsca w tabeli