Перевірена технологія без азотних добрив (найприбутковіша). Наведена обробка насіння при широкому міжрядді (25+) дає високу концентрацію бактерій в рядку, зернові чудово стартують, чудово перезимовують. Міжряддя від 25см або 19-38 до 40см. Менше міжряддя - слабка коренева система. Хім протруйник без д.р тирам (можна Тріолан, Тібарі), чистий гумат 50г/т (якщо є волога то 80г/т), амінокислоти 70...100г/т, бактерії Фітоцид 1...1.5л/т, Азотофіт 1...1.5л/т, біоприлипач. Амінокислоти: ензим, кіссон, баклан. Азотобактер (азотофіт) заміняє 100кг селітри. При посіві можна додовати сухий інокулятн мікоризний. Добрива в рядок при посіві пригнічують бактерії тому не давати добрив на лінію посіву, можна лише РКД небагато але вже без мікоризн інокулянта. NPK можна лише яра, джіва під культивацію або при посіві сидератів їх внести. В крайньому разі у квітні карбамід (сівалкою) або кас до 60кг/га фіз (25кг д.р) якщо є запас вологи. Базове підживлення (заміняє ще 100кг селітри). Біодеструктор (триходерма), додати азотобактер, морські водорості (агрітема 85%), гумат. Біопрепарати бту норм. Це найбільш ефективно перед дощем внести або заробити пружинною чи ротаційною. Якщо обробка пізно (вихід в трубку то без морськ водоростей. Якщо засуха: амінокислоти+біофунгіцид+азотофіт або аміно+кремній, ефективно на пізніх стадіях. Попередник горох - врожайність до 90ц можлива. Попередник соя. Під зернові потрібнна мінімальн глибина обробітку грунту, якщо оранка то 12...14см не більше (раз на 5-10 років 20см). Якщо без обробітку то в лісостеповій та степовій озимі зернові сіяти із зимуючим горохом через рядок, міжряддя пшениці 25...40см. Інші попередники. Після зернових, ріпаку треба сіяти суміш сидератів на глибину 6-8см. Якщо не виросли сидерати то сумісний посів із горохом (озимий ріпак так само сіяти але зовсім без додавання мікоризи, триходерми). Найкращі складові суміші сидератів: фацелія, конюшина олександрійська, вика, льон, суданка, редька олійна, гірчиця сарептська (жовта), гречка, горох, кукурудза, кормові боби. Гречка на сидерат не підходить перед посівом кукурудзи. Перед зерновими виключати із суміші злаки, перед ріпаком виключати гірчицю. Сидерат перед соєю: курудза, суданка, гречка, льон, гірчиця сарептська. Державні сортовипробування пшениці, найкращі. Для полісся: сорти Почайна, Ультім, Еміл, ПЕтрОс, Синтетик 240, Трояна, Соліндо КС, Тоннаж. Лісостеп: Проня, Гайок, Почайна, ПЕтроС, зу Верміллон, Соліндо КС, квс Ультім, Апексус, Трембіта білоцерківська, Синтетик 240, Хвиля Дніпра, Юлія для пізніших посівів, Зимоярка для пізніх. Степ: Пані Оля, Скіфія, Турандот, Тайра, Куяльник, Кантата, Юзовська, Новинка, три одеські сорти для пізніх посівів. Також одеські для лісостепу і степу: Творчість, Загадка, Рапсодія, Добродійка, Вірність, Протекція, Озоряна, Господарка (висока класність), також Дністрянка, Богуславка навіть для Полісся.
Скажіть якщо амброзія полізла на посіві ячменю потрібно її кропити чи комбаїн і так змолотить, десь через 20 днів будемо молотити.Колос зараз вище на 10-15см.Перший раз сіяв тому незнаю
@@yurockp Можливо, я ж вам написав що може так камера передає, я теж ніколи небрешу що є то є так і пишу, минулий рік соя дала по 31ц , а в 2020 р збирав по 2ц, так що буває й таке, пшиниці зазвичай дають в мене від 50 до 70 ц, в батьків на городах минулий рік де вносився гній давала по 88ц в людей було навіть більше, минулий рік був рекордним в нашій місцевості, а бувало що й в 2020 з одного городу на горбі збирав по 36ц хоча на круг той рік вийшла 50 ц.
@@Vadim-jr1dm Все правильно ви пишите, там 35центнерів максимум... Хоч би прицеп показали, а так чуть сипанули і на відео не показують, то навіщо ви дурите, без добрив, хочуть 56центнерів намалювати....
Добре придивлявся,до відіо.Вчора змолотив свою.Моя майже така,може трішечки трішечки краща.Результат 48,7цн,з 19 гектарного поля,ВСе йшло через ваги.Може втрати в мене більші?Комбай Нью-Голанд.,пшениця Мудрість-Одеська.160 кг селітри исівалкою на початку березня .
Ціни встановлює світовий ринок, ну а по місцю перекупи нас трохи вколюють, ну таке життя. Я особисто не готовий заключати валютні контракти, тому нехай цим займаються ті, хто це вміє робити
Селекційні фірми мають вам хоч якийсь мішечок-другий посівмату презентувати за безкоштовну рекламу і порівняння😅 а загалом молодці, основні культури попереду. Удачі.
@@Rinat73 відповідаю для “експерта», який вирощує 28 ц/га, подивись краще відео, комбайн заморгав на останньому проході, тобто, як мінімум 2/3 бункера було, обʼєм бункера W650 9000 літрів, от і рахуй «умнік»
Клоун?🤡 дивись інші відео! Коли 40 тоді, 40, коли 50 тоді 50 коли соя 36 тоді 36, коли 14 тоді 14, а ще раджу почитати який бункер у W650, а тоді вже писати. Жабак
@@yurockp Клоун, це твоє прізвище..., а дурити людей, робота клоунів, у мене w650 з великим бункером на 11тисяч літоів, на відео бункер на 9тисяч..., що ти знаєш про комбайни, клоун.... Дурити людей, от це твоє, без добрив 56центнерів 🤣🤡 І находяться, ще такі наївні....
За людей які працюють і заробляють чесним способом, за захисників які сумлінно виконують свою справу, за лікарів які працюють, за рятувальників, які допомагають людям, і ще багато кого
Для «знатоків» бункер комбайна W650 9000 літрів, комбайн заморгав на останньому проході, тобто, як мінімум 3/4 був заповнений, отже вагу рахуйте!
Перевірена технологія без азотних добрив (найприбутковіша). Наведена обробка насіння при широкому міжрядді (25+) дає високу концентрацію бактерій в рядку, зернові чудово стартують, чудово перезимовують. Міжряддя від 25см або 19-38 до 40см. Менше міжряддя - слабка коренева система.
Хім протруйник без д.р тирам (можна Тріолан, Тібарі), чистий гумат 50г/т (якщо є волога то 80г/т), амінокислоти 70...100г/т, бактерії Фітоцид 1...1.5л/т, Азотофіт 1...1.5л/т, біоприлипач.
Амінокислоти: ензим, кіссон, баклан.
Азотобактер (азотофіт) заміняє 100кг селітри.
При посіві можна додовати сухий інокулятн мікоризний. Добрива в рядок при посіві пригнічують бактерії тому не давати добрив на лінію посіву, можна лише РКД небагато але вже без мікоризн інокулянта. NPK можна лише яра, джіва під культивацію або при посіві сидератів їх внести. В крайньому разі у квітні карбамід (сівалкою) або кас до 60кг/га фіз (25кг д.р) якщо є запас вологи.
Базове підживлення (заміняє ще 100кг селітри). Біодеструктор (триходерма), додати азотобактер, морські водорості (агрітема 85%), гумат.
Біопрепарати бту норм. Це найбільш ефективно перед дощем внести або заробити пружинною чи ротаційною. Якщо обробка пізно (вихід в трубку то без морськ водоростей.
Якщо засуха: амінокислоти+біофунгіцид+азотофіт або аміно+кремній, ефективно на пізніх стадіях.
Попередник горох - врожайність до 90ц можлива. Попередник соя. Під зернові потрібнна мінімальн глибина обробітку грунту, якщо оранка то 12...14см не більше (раз на 5-10 років 20см). Якщо без обробітку то в лісостеповій та степовій озимі зернові сіяти із зимуючим горохом через рядок, міжряддя пшениці 25...40см.
Інші попередники. Після зернових, ріпаку треба сіяти суміш сидератів на глибину 6-8см. Якщо не виросли сидерати то сумісний посів із горохом (озимий ріпак так само сіяти але зовсім без додавання мікоризи, триходерми).
Найкращі складові суміші сидератів: фацелія, конюшина олександрійська, вика, льон, суданка, редька олійна, гірчиця сарептська (жовта), гречка, горох, кукурудза, кормові боби. Гречка на сидерат не підходить перед посівом кукурудзи. Перед зерновими виключати із суміші злаки, перед ріпаком виключати гірчицю. Сидерат перед соєю: курудза, суданка, гречка, льон, гірчиця сарептська.
Державні сортовипробування пшениці, найкращі.
Для полісся: сорти Почайна, Ультім, Еміл, ПЕтрОс, Синтетик 240, Трояна, Соліндо КС, Тоннаж.
Лісостеп: Проня, Гайок, Почайна, ПЕтроС, зу Верміллон, Соліндо КС, квс Ультім, Апексус, Трембіта білоцерківська, Синтетик 240, Хвиля Дніпра, Юлія для пізніших посівів, Зимоярка для пізніх.
Степ: Пані Оля, Скіфія, Турандот, Тайра, Куяльник, Кантата, Юзовська, Новинка, три одеські сорти для пізніх посівів. Також одеські для лісостепу і степу: Творчість, Загадка, Рапсодія, Добродійка, Вірність, Протекція, Озоряна, Господарка (висока класність), також Дністрянка, Богуславка навіть для Полісся.
І саме головне дощ. Коли його немає з січня по листопад. То гумати не допоможуть.
Скажіть якщо амброзія полізла на посіві ячменю потрібно її кропити чи комбаїн і так змолотить, десь через 20 днів будемо молотити.Колос зараз вище на 10-15см.Перший раз сіяв тому незнаю
Через овс перепустите і не видумуйте
Сколько стоит комбаин на 1.гектар?
1400 грн + 12 ДП
Можливо так камера передає небуду сперечатися але на вид там 40ц максимум, рідковато вона виглядала.
А який сенс брехати? Типу я такий класний аграном? Подивіться старіші відео , там є і пшениця по 40 ц. І соя по 14 ц, тому мабуть Вам так показалось
@@yurockp Можливо, я ж вам написав що може так камера передає, я теж ніколи небрешу що є то є так і пишу, минулий рік соя дала по 31ц , а в 2020 р збирав по 2ц, так що буває й таке, пшиниці зазвичай дають в мене від 50 до 70 ц, в батьків на городах минулий рік де вносився гній давала по 88ц в людей було навіть більше, минулий рік був рекордним в нашій місцевості, а бувало що й в 2020 з одного городу на горбі збирав по 36ц хоча на круг той рік вийшла 50 ц.
@@Vadim-jr1dm Все правильно ви пишите, там 35центнерів максимум... Хоч би прицеп показали, а так чуть сипанули і на відео не показують, то навіщо ви дурите, без добрив, хочуть 56центнерів намалювати....
@@boybe3288 глянь попереднє відео, і скажи який на вид ячмінь? Дай свою «експертну», «наукову» думку
Скільки коштує скосити га
1400 грн + 12 л ДП
Це, за даром косять …. Тримайтесь його … Я, за такі гроші не виїду ( коли ціни на оригінальні джоновські з/п просто вилетіли в ціні)
@@SSGP142 треба нові комбайни купувати, щоб менше запчастин купувати. Ви мені кожен рік пишите що дешево молотять, Демʼян Бідний)
@@SSGP142 А скільки це не за даром???? 2000 тыс? В одеській обл 1000 1200 ціни на камбаїн
Дякую
Ціна комбайна?
@@МиколаЖук-и8в 1400 грн + 12 л дп
Добре придивлявся,до відіо.Вчора змолотив свою.Моя майже така,може трішечки трішечки краща.Результат 48,7цн,з 19 гектарного поля,ВСе йшло через ваги.Може втрати в мене більші?Комбай Нью-Голанд.,пшениця Мудрість-Одеська.160 кг селітри исівалкою на початку березня .
Натура яка?
Дощикiв в нас нема вже три тижнi а пече +34((
Навiть не знаю що ми зберемо по Соi))
А врожайнiсть гарна!
Соя в нас поки тримається, але теж останній місяць припікає до +31
А вологи скільки випало?))
В міліметрах не скажу, але більш менш, останній місяць тільки пекло перед збором
Дивлячись на скошену ділянку урожайність приблизно 45 50.
Натура гарна, тому трохи промахнулись
Ого ви вже теж молотите.
Оце рiк тяжкий все i сразу)😊
Ну поки по урожайності, я б не сказав що поганий. Але основна наша культура- соя, тому будемо дивитись далі
Пшеницю і ячмінь і жито всерівно треба сіяти хотяби потрохи щоб було посівний матеріал бо нам роблять такі умови щоб ми відмовилися сіяти хліб.....
Ціни встановлює світовий ринок, ну а по місцю перекупи нас трохи вколюють, ну таке життя. Я особисто не готовий заключати валютні контракти, тому нехай цим займаються ті, хто це вміє робити
Селекційні фірми мають вам хоч якийсь мішечок-другий посівмату презентувати за безкоштовну рекламу і порівняння😅 а загалом молодці, основні культури попереду. Удачі.
Ага, дадуть 😁 доженуть і ще раз дадуть 😁 дякую 🤝
@@yurockp це точно😅😅😅
Класс
Дякую!
Результат завжди є
Дякую!
❤❤🎉
🌾Пш фураж
Ф1 7200
Ф2 5000
Яка обл?
@@yurockp кіровоградська
@@ЖиганДмитро норм так
В одному метрі кубічному 600-700кг пшениці .Рахуй
Це що за натура така?)) рахуй!
56 центнеров пшеница много сказал там 28 центнеров показывает
Жаба давить? Чи в чому справа?
@@yurockp дол бан я сам выращиваю и знаю
@@Rinat73 обясни звідки цифра 28?
@@Rinat73 відповідаю для “експерта», який вирощує 28 ц/га, подивись краще відео, комбайн заморгав на останньому проході, тобто, як мінімум 2/3 бункера було, обʼєм бункера W650 9000 літрів, от і рахуй «умнік»
Почва хорошая !!!!!
Яких 56?😂 там ну 35 максимум... 3/4 бункера вибило... Де там 56, не дуріть людей
Клоун?🤡 дивись інші відео! Коли 40 тоді, 40, коли 50 тоді 50 коли соя 36 тоді 36, коли 14 тоді 14, а ще раджу почитати який бункер у W650, а тоді вже писати. Жабак
@boybe3288 9000 л бункер, навіть якщо 3/4 був бункер, хоча там було більше? То яка врожайність ??? «Знаток»
@@yurockp Клоун, це твоє прізвище..., а дурити людей, робота клоунів, у мене w650 з великим бункером на 11тисяч літоів, на відео бункер на 9тисяч..., що ти знаєш про комбайни, клоун.... Дурити людей, от це твоє, без добрив 56центнерів 🤣🤡 І находяться, ще такі наївні....
За що їй слава?
За людей які працюють і заробляють чесним способом, за захисників які сумлінно виконують свою справу, за лікарів які працюють, за рятувальників, які допомагають людям, і ще багато кого
неурожай
?
А в 70-80-х ми косить починали після 10 липня 1
@@Анатолій-е7в клімат змінюється