🌿Лікувальні властивості репешка звичайного, лікування рецепти

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 31 ก.ค. 2019
  • Властивості: нормалізація роботи печінки і жовчного міхура,
    легке проносне, підсилює діяльність кишечника, покращує травлення, стимулює виведення солей сечової кислоти,
    в'яжучий ефект, жовчогінна, протизапальна.
    Лікує: алергію, глисти та паразити, До числа захворювань, які народна медицина пропонує лікувати за допомогою репешка, відносяться: захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки (гепатит, цироз і ін.), жовчного міхура, ревматизм, радикуліт, хвороби нирок і сечовивідних шляхів (камені, нетримання сечі та ін.), гінекологічні захворювання (пухлини, ерозії і ін.), астма і інші легеневі хвороби. Крім того, репешок можна використовувати як легке седативний засіб, оскільки він має здатність заспокоювати ЦНС і знижувати артеріальний тиск.
    Трава репешка звичайного - неодмінний компонент знаменитого англійського чаю. В ньому багато калію, вкрай необхідного для роботи серця і зміцнення нервів. астосовується, в основному при хворобах печінки і жовчовивідних шляхів: при гепатитах, холециститах, постхолецистектомічному синдромі, панкреатиті; особливо рекомендується при жовчнокам’яній хворобі, так як сприяє розчиненню каменів і піску в жовчному міхурі. Репешок діє послаблююче на кишечник, посилює діурез, зменшує запалення суглобів при ревматизмі і ревматоїдному артриті, діє кровозупиняюче при різних кровотечах. Настій трави рекомендується також як спазмолітичний при нейроциркуляторної дістопії, що супроводжується мігренню і симпатико-адреналовою кризою. Зовнішньо репешок у вигляді полоскання і примочок призначають при ангінах, фарингітах, стоматиті і при різних пухлинах і затвердіння.
    Репешок звичайний - властивості, лікування, рецепти
    02.04.2013 Автор: admin
    Вважається, що трава репешка звичайного - неодмінний компонент знаменитого англійського чаю. Дійсно, жителі Туманного Альбіону традиційно використовує в чаях репешок як загальнозміцнюючий, очищаючий і оздоровчий засіб. Це невипадково, в ньому багато калію, вкрай необхідного для роботи серця і зміцнення нервів. Багато фітотерапевтів визнають, що репешок, як і звіробій, виліковує від 99 хвороб.
    Репешок звичайний - багаторічна трав’яниста рослина сімейства розоцвітих. Плід - сім’янки. Цвіте влітку.
    Поширення: репешок зростає на пагорбах, на узліссях, серед чагарників, уздовж доріг. Зустрічається досить широко в середній смузі європейської частини Росії, в Середній Азії, в Західному Сибіру і на Кавказі.
    Використана частина: трава під час цвітіння. Рослина маловивчена. У ньому знайдено гіркоти, глікозиди, дубильні речовини, ефірну олію, мінеральні солі, пектинова кислота (у невеликій кількості), вітаміни групи В, стероїдні сапоніни, флавоноїди і алкалоїди.
    Збір і заготівля: траву можна заготовлювати з червня по вересень. Найкращий матеріал виходить, якщо збір припадає на червень і липень. Для сушіння траву розкладають на повітрі або підвішують у пучках. Репешок звичайний можна сушити в сушарках, але при температурі не вище 40 ° С.
    Вирощування: вирощують в помірно родючому, дренованому грунті на сонці або в напівтіні. Розмножують посівом насіння навесні або поділом, навесні або восени.
    Репешок звичайний у народному лікуванні
    Застосування: в науковій медицині не використовується. Застосовується, в основному при хворобах печінки і жовчовивідних шляхів: при гепатитах, холециститах, постхолецистектомічному синдромі, панкреатиті; особливо рекомендується при жовчнокам’яній хворобі, так як сприяє розчиненню каменів і піску в жовчному міхурі. Репешок діє послаблююче на кишечник, посилює діурез, зменшує запалення суглобів при ревматизмі і ревматоїдному артриті, діє кровозупиняюче при різних кровотечах. Настій трави рекомендується також як спазмолітичний при нейроциркуляторної дістопії, що супроводжується мігренню і симпатико-адреналовою кризою. Зовнішньо репешок у вигляді полоскання і примочок призначають при ангінах, фарингітах, стоматиті і при різних пухлинах і затвердіння.
    Рецепти:
    - приготування настою репешка:
    1 ст. л. трави заливають 2 склянками окропу, настоюють 2-3 години, проціджують і приймають по півсклянки 4 рази на лінь до їжі. Приготування. 2-3 столові ложки трави настоюють в пів-літровому термосі - добова доза. Для зовнішнього застосування дозу рослинної сировини подвоюють.
    - приготування відвару:
    2 ст. л. трави заливають 2 склянками окропу, кип’ятять 5-8 хв на повільному вогні, охолоджують і пріцежівают.
    - приготування настою:
    3 ст. л. суміші рівних частин трави репешка, ісландського моху, квіток мати-й-мачухи і кори бузини заливають 0,5 л окропу, настоюють 3-4 години, кип’ятять 5 хв і проціджують. Приймають по третині склянки 5 разів на день до їди.
    - «Англійський» чай:
    1 ст. л. трави репешка звичайного, 1 ст. л. чорного цейлонського чаю, 0,5 л води. Траву репешка висушити, подрібнити, додати чорний чай, перемішати. Залити 1 ст. л. складу окропом, настояти 30 хвилин в чайнику, закривши його кришкою, процідити. Пити як чай з медом (можна з молоком) по 1 склянці як тонізуючий засіб, а також при депресивних станах.

ความคิดเห็น • 34

  • @andriikovalchuk9310
    @andriikovalchuk9310 14 วันที่ผ่านมา

    Дякую за цінну інформацію! Піду збирать)

  • @galynagotsuliak1616
    @galynagotsuliak1616 7 หลายเดือนก่อน +5

    Дякую вам пані Людмило і за цінну інформацію і українську мову. ❤❤❤❤

  • @nikolaikornienko8792
    @nikolaikornienko8792 4 ปีที่แล้ว +10

    Спасибо вам , ценная информация, благодарю Ник.

  • @user-rj7mv3fj1p
    @user-rj7mv3fj1p 3 หลายเดือนก่อน +2

    Дякую Вам за надану інформацію

  • @user-ze3to6zh6q
    @user-ze3to6zh6q 11 หลายเดือนก่อน +3

    Дякую, дай Боже і вам здоров'я.

  • @_vova_shevchenko_
    @_vova_shevchenko_ 3 ปีที่แล้ว +6

    Дякую Вам за відео.

  • @user-zk3sk9fk1c
    @user-zk3sk9fk1c 2 หลายเดือนก่อน +1

    Мені подобається ,як ви подали інформацію,дякую!

  • @korzovskaya
    @korzovskaya 2 ปีที่แล้ว +5

    Чудове відео😍

  • @svetlanaromaniuk6832
    @svetlanaromaniuk6832 ปีที่แล้ว +3

    Дай Боже Вам здоров'я

  • @user-vn3zc3jg4o
    @user-vn3zc3jg4o ปีที่แล้ว +5

    Дякую

  • @user-wb6zd9dw4v
    @user-wb6zd9dw4v 2 ปีที่แล้ว +3

    😲👍👍👍

  • @user-ok5iz7bh9n
    @user-ok5iz7bh9n 3 ปีที่แล้ว +6

    Дякую. Людмила Миколаївна можна фото цієї рослини блище, бо боюсь якусь не таку назбираю.

  • @user-bf3sw1oe1y
    @user-bf3sw1oe1y ปีที่แล้ว +4

    Щиро дякую за роз'яснення. Підскажіть, що приймати при кістозі печінки?

  • @irinaklimenko3614
    @irinaklimenko3614 2 หลายเดือนก่อน +1

    О це реп'яшок!!!

  • @user-wd7wb5mh1j
    @user-wd7wb5mh1j 8 หลายเดือนก่อน +1

    Дякую,ви колись працювали вЖБМК?

  • @user-pc8mi4fb1d
    @user-pc8mi4fb1d 4 หลายเดือนก่อน +2

    Шановна, Людмило.Чи можна у Вас купити травки?

  • @user-pe1ew1yj6j
    @user-pe1ew1yj6j 5 หลายเดือนก่อน +1

    Пані Людмило,чи можете Ви переслати цю траву по Новій почті?

  • @bnsbns6479
    @bnsbns6479 2 ปีที่แล้ว +7

    Дякую. Дуже цінна інформація. Але рослину погано видно, треба ближче показати, будь ласка.

  • @user-de9qq3kh1f
    @user-de9qq3kh1f ปีที่แล้ว +2

    Спасибо, а как корень заваривать?

  • @user-yj2jc1kt7h
    @user-yj2jc1kt7h หลายเดือนก่อน

    Як лікувати підшлункову, напишіть будь ласка.

  • @user-dn7du7vn2y
    @user-dn7du7vn2y 4 ปีที่แล้ว +2

    По русски было б краше

    • @user-ne6xm9nz1e
      @user-ne6xm9nz1e 4 ปีที่แล้ว +8

      а мне что по русски понятно, что по украински розумию.

    • @user-wu7zm5pr3j
      @user-wu7zm5pr3j 4 ปีที่แล้ว +12

      В мАскву вали

    • @user-dn7du7vn2y
      @user-dn7du7vn2y 4 ปีที่แล้ว

      @@user-wu7zm5pr3j а чтт на украине мало по русски разговсривают??? Процентов 70 русскоговорящих

    • @bnsbns6479
      @bnsbns6479 2 ปีที่แล้ว +10

      @@user-dn7du7vn2y уже пора вивчить українську мову, адже живете в Україні. До речі, раніше було може і 70% але зараз наоборот. Молодь в основному говорить українською мовою, а старше покоління, якщо не змогло вивчить мову - нічого страшного, моя бабця старенька ніколи не говорила на московському язику, але добре розуміє, що говорить московіт, а от на раші- не розуміють укр мову. Щось з кукушкою не те.

    • @bnsbns6479
      @bnsbns6479 2 ปีที่แล้ว +2

      @@user-dn7du7vn2y особенно по русски месяцы года краше - немецкие, кстати, что они обозначают? Январь - что это? сено, солома? Февраль-что это? морква,буряк? Март-что это? рука,нога шея? Если ты русич, скажи, разве так наши предки называли месяцы года???? молодой на фото, а никак не осилишь? Сочувствую. Видать ординец, а у них с кукушкой туго, раньше, при Пете 1, и Кате 2, на Московии говорили исключительно на французском и немецком языках а исскуственным русским пользовалась чернь, только с приходом коммунистов все народы заставили разговаривать на так званом русском языке с примесью других языков.Но ничего страшного, скоро все изменится, новое поколение растет, и русичи настоящие будут владеть своею мовою, и желательно всеми языками мира, чтобы понимать этот мир, и никого не надо заставлять изучать тот язык, который не по силе человеку.