Ресурс Япната. Скільки бритв можна заточити на Япнаті, поки він не зітреться

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 20 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 12

  • @GBM13
    @GBM13 8 หลายเดือนก่อน +2

    Вітаю, Ігор Леонідович. На мій погляд епічно важливе відео, яке обґрунтовано дає можливість розслабитись і спокійно експерементувати, працювати як новачкам так і досвідченим заточникам. Щиро вдячний не тільки за безпосередньо заточні знання, якими постійно ділитесь, а й за розгляд подібних аспектів заточного мистецтва, які є вкрай важливими. Щира подяка Анні Володимирівні, як незмінній і не замінній помічниці, порадниці в цій не легкій та не простій справі.

    • @igor_maschenko
      @igor_maschenko  8 หลายเดือนก่อน

      І Вас вітаю Миколо Андрійович, та щиро дякую за чудові камені, які приносять користь мені ,і людям)))

  • @АндрійСтарицький
    @АндрійСтарицький 8 หลายเดือนก่อน +1

    Ігоре Леонідовичу дякую Вам за цікавий дослід. Даний дослід яскраво демонструє з якою наївною оптимістичністю люди дивляться в майбутне, якщо точильний камінь - то щоб вистачило на три життя, якщо автомобіль - то щоб служив 30 років, якщо красти - то щоб і правнукам вистачило, мабуть це через жадібність. Добре що хочаб за таким принципом люди собі шкарпетки не обирають, одні купив - і на все життя, а тоб всі ходилиб у бтитх валянках 😂.
    А якщо серйозно, то дійсно товщина абразиву має значення мабуть тільки при заточці "на руці"(щоб не порізати пальці) та для жорсткості самого абразиву.
    Ігоре Леонідовичу дякую Вам за нове відео.

    • @igor_maschenko
      @igor_maschenko  8 หลายเดือนก่อน +1

      Дякую і Вам Андрію за коментар, згоден з Вашими спостереженнями, і думками повністю))). Дійсно жадібність людська збільшується пропорційно з кількістю всілякого "хламу" яким ми себе оточуємо ...."матеріалізм" стає вище людського Духу стрімко і невпинно....добре, що таки не всі цьому піддаються , а то б світ давно репнув навпіл)))

  • @mechwarlord64
    @mechwarlord64 7 หลายเดือนก่อน

    Доброго. Дісталися недорого два старовинні бритвені сланці з великими "сідлами". Була ідея краями наводити суспензію як слуриками, і так з часом вирівняти. Схоже це буде досить довго.

    • @igor_maschenko
      @igor_maschenko  7 หลายเดือนก่อน

      І вам доброго, якщо сланці легко віддають суспензію, тобто м'які, то вряд чи вони підійдуть для фінішу бритв. І тоді їх можна використати для суспензії на якихось піщаниках, чи кварцитах, на проміжних етапах заточки, і в такому режимі вони зітруться досить швидко

  • @Super_Dmytro
    @Super_Dmytro 8 หลายเดือนก่อน +1

    Вітаю! Дякую за відео! Пане Ігоре на Ваш погляд яким розміром пластини краще наводити суспензію підрівнюючи камінь? Маленькою як у Вас 600 чи навпаки великою більшою за камінь?

    • @igor_maschenko
      @igor_maschenko  8 หลายเดือนก่อน +2

      Вітаю, на жаль всі китайські пластини не дуже рівні, меншою легше нівелювати всі ці моменти. Але якщо вам вдасця підібрати велику пластину з мінімальною кривизною, то можете і великою наводити

    • @Super_Dmytro
      @Super_Dmytro 8 หลายเดือนก่อน

      @@igor_maschenko Дякую Ігор Леонідович !

  • @Ded-Miron
    @Ded-Miron 8 หลายเดือนก่อน +3

    дуже цікаво, дякую. Виходить що камінь можна буде передати онукам:)

  • @PavelKarpoff
    @PavelKarpoff 8 หลายเดือนก่อน

    мені як ділетанту було б цікаво побачити сам процес заточки

    • @igor_maschenko
      @igor_maschenko  8 หลายเดือนก่อน

      На моєму іншому каналі "Дока якісна заточка", величезна кількість відео з практичними показами різноманітних методів і способів заточки всього. Перейдіть і дивіться )))th-cam.com/video/wKcAd94sDgE/w-d-xo.htmlsi=h5yIs8LJUMJ4X6bs