Тільки бодінейтральність. Тіло, це просто тіло. Воно не болить, виконує свої функції - ідеально. Виконує настільки, наскільки воно дозволяє, якщо воно має різні вади - прекрасно. А далі вже починається власний комфорт від індивідуальних естетичних вподобань.
Я від початку всієї цієї моди на "бодіпозитив" відчувала таку фальш від брендів та рекламних кампаній, і водночас жалість до моделей. Ви, Борис, в яблучко, лаконічно описали всі мої думки з приводу даного, вибачте, тренду.
як почула заяву про несприйняття бодіпозитиву, то дещо напружилась, бо очікувала чергового хейту у бік повних. але потім зрозуміла: бодінейтральність і репрезентативність - це просто ідеальні концепції, щоб припинити суперечки. тобто бодіпозитив - це дійсно, ВИМОГА називати гарними всі тіла. але краса це питання смаку і власних вподобань, з цієї оцінки неможливо викинути суб'єктивність, тому всі не будуть гарними для всіх. тому краще це бодінейтральність (шкода, що цей термін не поширений)+репрезентативність. дякую!!!
Проблема саме в тому що на плюс сайс моделей або моделей з інвалідністю ніби підсвічують червоним світлом і кажуть: "Дивіться, дивіться, тут модель плюс сайс( з інвалідністю), всі бачили?!" Хоча нестандартних моделей повинні не виділяти, а показувати що вони такі ж люди, такі як інші
Щодо показів не для носіння а для мистецтва - у мене думка що там теж могли б бути різні тіла. Чомусь професійні художники, які пишуть картини, не малюють виключно на умовному полотні 30 сантиметрів на 90 сантиметрів строгої товщини. Вони малюють на круглих полотнах, квадратних, овальних, трикутних, на склі, камінні, шматках гілок, зрізах стовбура дерева, шматках сміття і уламках літака. Чому у дизайнерів-митців, які працюють зі скаженими нераціональними формами і конструкціями одягу така помішаність на одному типі тіла? Страх що тіло, яке не схоже на трісочку, зіпсує естетику? Чому? Чому не можна взяти дуже округлу модель і одягнути її в якісь цікаві консрукції?... вони ніби самі себе обмежують цим маленьким полотном, і для мене це просто визнання що вони не хочуть виходити з сумнівної зони комфорту як митці, а це - стагнація.
У мене складні думки з приводу ставлення до свого тіла. Не всі люди можуть собі *дозволити* любити своє тіло: якщо у тебе ОМ, твоє тіло буквально не працює. Це не проблема яку виправиш "просто любов'ю до себе". Якщо у тебе гендерна дисфорія, твоє тіло змушує суспільство бачити тебе у манері яка не співпадає з твоїми побажаннями. Неможливо любити своє тіло в таких випадках. Тому, я думаю боді-нейтралітет кращий. Іноді, ти ненавидиш своє тіло бо воно не працює як треба. Ти приймаєш ці почуття, хвалиш своє тіло за ье що воно може й живеш далі. Як для мене, небінарної особи, моє тіло мені іноді дуже не подобається. Не через красу, а черкз те як інші бачать мене. Я не борюся з цим, а промто роблю що можу аби виправити ситуацію.
загалом дуже погоджуюсь, проте навіть без таких часом лицемірних і часом обєктивно погано зроблених "бодіпозитивних" репрезентацій ріхноманітних людей на подіумах, якщо ті не є професійними моделями, не будуть зявлятись справжні професійні моделі з інвалідністю, плюс сайз і т.д. тобто будь-яка репрезентація важлива, це як один з етапів еволюції відношення до тіл. ми можемо прийти до бодінейтральності лише через бодіпозитив.
Дякую. Репрезентація потрібна не тільки у фешн-індустрії. Дуже прикро чути, коли про бодіпозитив говорять стрункі красиві журналістки в оточенні здебільшого таких самих журналістів та журналісток, а репрезентація в їх колективі максимум один красивий, спортивний хлопець з інвалідністю…. Боді-позитив, на який ми заслужили… тепер буду знати чого саме вимагати від тих, хто говорить про боді-позитив: репрезентації.
Я теж притримуюсь бодінейтральності, бо мені чхати здорова та людина чи ні, якщо я напишу "ану схудни" ніхто не побіжить мінятися і це нормально. Мене саму дратувало коли люди чіплялися до моїх зубів, да вони негарні та криві, я не змушую нікого визнавати криві зуби красивими, я просто хочу щоб мене не чипали через це. Ще мені подобається ваші слова про якісну репрезентацію, а не оце "давайте додамо щоб було"
Працювала в командах, де створювали колекції на подіум для високої моди. Це були готові лекала, що могли змінюватися муляжним методом, і дуже багато уваги до деталей. Якщо рахувати час кожного з команди( нам платили погодинно), витрати на тканини, витрати на аксесуари, і це з урахуванням, що ми працювали по готовим лекалам. Це дуже дорого-багато. Потім, на прикладі однієї підготовки до коллекції, у нас відбулась генеральна примірка. Для 20 виробів,(які на подіумі будуть одягати 20 моделей зі схожими параметрами(1-2см різниця)), була запрошена тільки 2 моделі, щоб подивитися як вироби виглядають на моделі. Знаючи скільки часу уходить на один подіумний виріб, навіть не уявляю скільки би часу пішло на "інклюзивну" модель. Якщо бренду хочеться репрезентувати +size чому б не зробити всю колекцію з однаковим +сайзовим розміром. Воно би і гармонійно виглядало на подіумі. Бо ми за гонитвою новин, що ось там +сайз модель вийшла, а там ще якась модель вийшла, забуваємо, що роль моделі- це репрезентувати створений одяг (моя думка). P.S.: кстаті, удальонно я нещодавно створювала декілька виробів на колекцію південній Кореї. Судячи по параметрам, наші західні худі моделі входять в +size.
давно для себе прийшла до бодінейтральності, бо ну не відчуваю я естетичної насолоди від абсолютно будь-яких тіл, то що, вбитися через свою ~нетолерантність~ чи почуватися останньою тварʼю через свої естетичні вподобання..
трохи не по темі, але для мене найбільша проблема бодіпозитивності - що через таку недбалість брендів, моделей плюссайз стали гнобити й звинувачувати у всіх існуючих і неіснуючих гріхах найбільше мене обурювало, коли їм закидували, що вони «нормалізують хвороби від ожиріння» і що неприйнятно таке нормалізувати просто в той же час, коли ці теми тільки набирали актуальності у нас в місті закрили останній туб.диспансер і розпустили всіх хворих на туберкульоз і поки диванні борцуни борять не заразні або взагалі неіснуючі хвороби - реально хворі і небезпечні люди тихо живуть між нами і поширюють страшні хвороби трохи сумбурно виклала, вибачаюсь, але тільки це мене зараз найбільше турбує в цій темі
а, і що всіх вовків спускають на моделей плюссайз з їхніми «страшними болячками», а про хвороби моделей з недостатньою вагою майже не говорять, хоч майже всі знають, наскільки страшний рхп
Можу сказати що моя проблема х бодіпозитивом в тому що я не люблю людей. Мені чхати на їх тіла, я не люблю людей мені хочеться дивитись на гарний та прекрасно показаний одяг. Тому та. Гадаю я теж за боді-нейтральність. Типу мені всеодно якого ти розміру ти молодець що ти живеш а тепер відстань зі своїм розміром в покажи мені одяг. Так ось такої я думки
Я теж за боді нейтральність. Для мене боді позитив все ж має в собі ось цю нотку, що ти "маєш сприймати і любити свою тіло", а нейтральність знімає цю зайву напругу, бо тіло - це просто тіло, круто, що воно в нас є, от і все, і ти не маєш прямо обожнювати його, воно просто є, а гарне/не гарне - справа смаку. Щодо боді позитиву у фешн-індустрії завжди вважала, що це тимчасово, нещиро, бренди "ловили хвилю", додавали собі плюсиків, але врешті-решт завжди повертатимуться до стандартів.
Боді позитив як і всі подібні починання почали за здоров'я закінчили за упокій. А розміри в масмаркеті суцільний крінж. Я навіть не 180 см. Всього 171. А довжини навіть L коротюські. Вузькі в плечах і широкі в інших місцях👌
179см при вазі 57 кг на зв'язку. Подіумні моделі мають приблизно мої параметри, хоча я вже затовста по тих мірках, але моя довжина починається з чоловічих розмірів 🤡
@@yanahubarieva3883 коли навіть "прогресивні" укр.бренди шиють чоловічі розміри підстреленим 🫡 (ШИРОКІ чоловічі штани модель яких не передбачає такого 🤡) Привіт вічно змерзлим худим🙃🙃🙃
@@mishynaofficial це точно. я не знаю ні однієї людини якій би не було складено знайти одяг😐 А про мою тендітну лапку 41го розміру взагалі що вже говорити🥲🥲🥲
ДЯКУЮ ЗА ЦЕ ВІДЕО!!!Трошки не по темі,але ваша думка про боді нейтральність буде актуальною.Декілька років тому вийшоа фільм, де уся родина була афроамериканцями .І вони були головними героями стрічки.У коментарях до цього фільму було тисячи людей,які не розуміли, чому актори мають саме такий колір шкіри.Одна команда казала про те що ,якщо ви берете таких акторів ,ви маєте підняти якусь важливу тему для цієї спільноти.А інша казала про те що: зараз не знайдеш жодного фільму ,де компанія не скаладалась би з представників різних рас .І що цього вже настільки багато ,що фільми віддаляються від реальності.Де існує як багато різно расових пар так і диких pасистів.Яких не показують аби фільм не закенселили ,чим буквально применшують досягнення афроамериканців в Америці за всі ці роки. Тобто обидві групи буквально не готові до тієї думки ,що темношкіра родина у фільмі може бути просто.І тим самим створюють ще одні обмеження для цієї раси, яку так прагнуть нормалізувати😔 Гадаю подібних проблем у різних сферах ще багатьсько і людям варто знати про боді нейтральність аби нарешті піти у правильному напрямку!
Я від себе додам, що бодіпозитив, який мав би позитивно, даруйте за тавтологію, впливати на репрезентацію жінок різних комплекцій, в руках відомих брендів став інструментом насадження стандартів краси саме для жіночих тіл. Поки пишнотілі дівчата з великим сідницями були в моді - плюс-сайз моделей випускали на подіуми. Тренд на дупи як у Кім минув - до побачення, телебачення. Та й то навіть для моделей плюс-сайз були свої вимоги і стандарти, як вони мали харчуватися, виглядати, займатися спортом тощо. І я згодна з тим, що це все робилося, так би мовити, по приколу, для піару. Бо краса продається. Чесно кажучи, я не дуже вірю, що тренди дійдуть до бодінейтральності. Це ж які будуть збитки в косметичних брендів і пластичних хірургів. Зараз десятки дівчат колять собі губи, бо кажуть, що це модно. Але якщо перестати це нав'язувати? Отож бо.
Спочатку подумала, ніби більшість сказаних у відео речей мені не сподобаються, але як же приємно стало, коли я зрозуміла, що повністю підтримую думку автора
Мені хочеться бачити різних людей на подіумі, що б співвідносити себе з ними. А розмірні сітки часто напружують.Я жінка з стегнами 105 см і талією 75 см і на мене штани менше розміру L навіть нема сенсу дивитись. Хоч я без зайвої ваги, всі індекси тіла в абсолютній нормі. Але заходиш переглянути заміри одягу і розміри закінчуються нерідко на М. І ти покидаєш сайт з легким відчуттям подібності з бегемотом.Потім дивишся в дзеркала і там все нормально.
маленька розмірна сітка це скоріше про те, що на L, XL, XXL менш покупців і невеликі, "малотиражні" бренди просто шьють найпопулярніші розміри. я останнім часом намагаюсь макс. купувати одяг українського виробника і мене саму це бісить, я не очікую розмірної сітки як від GAP від xxxs до 8XL, але хоча б 4-5 розмірів можна запропонувати замість 2х.
@@precambrian_rabbitв українських виробників є така проблема, але я думаю це більш повʼязано з економією. В мене от-72, об-97, взагалі нереально підібрати низ, якісь L розміри пропонують. І це вже самі великі в них розміри.
хотіла б сказати про вислів "перед анорексичний стан", воно не є коректним, бо анорексія це не про тіло, а про сприйняття їжі (в більшості випадків, це дійсно супроводжується сильною втратою ваги), але часто розлади харчової поведінки комбінуються🫤
Якщо не помиляюсь, вже були різні дослідження, котрі виявили, що бодіпозитів не тільки не допомагає, а й шкодить людині, бо через нього ти постійно фіксуєш себе на своєму тілі, тим самим знаходячи вче більше і більше речей, через які починаєш комплексувати Боді нейтральне відношення гарне тим, що воно позіоціонує твоє тіло не як предмет краси, а як щось, що допомогає тлбі жити. Тобто ти починаєш дивитися на нього не через призму "що в мені гарне, а що ні", а через "що в мені здорове, а що треба підлікувати" і це я вважаю самий гарний підхід. Бо усі ці BMI, розміри, стандарти - повна лажа і підходять далеко не всім, треба фокусуватись на своїх почуттях та розуміти самому як тобі комфортно.
Дякую за таке важливе відео! Цей бодіпозитив заманив мене красивою назвою і різкою популярністю проте завжди відчувала якусь штучність. Тепер розумію, що було не так
Подіум це просто подіум, це зроблено лише для показу одягу, а не типів людських фігур. Ви ще прикопайтеся до манекенів - чому всі стрункі??? Де жирні, ой - боді-позитивні - чи як їх ще назвати? А чому для ліліпутів нема? А чому для фігур без талії нема? А чому для фігур " перевернутий трикутник" нема? І так далі - можна прикопатись до всього.. Манекенниці це ходячі вішалки, грубо кажучи, та й усе.
В одному обговоренні цієї теми на західному ютубі хтось сказав дуже гарну думку. Не кожен вважатиме кожне тіло красивим. Ви самі можете не вважати своє тіло красивим в якісь моменти. АЛЕ це не значить, що ви не заслуговуєте поваги. Як я це зрозуміла так це те, що вам не обов'язково бути красивими, щоб бути вартими поваги.
боді-секс-раса-ейдж-похуїзм! яке в неї тіло? похуй. яка сексуальність/як себе визначає? похуй. який колір шкіри? похуй. який вік? похуй. філософія похуїзму моє все, і не варто ображатись на мене якщо мені похуй на вас, бо вам також має бути похуй на те що я там собі думаю! Борисе дякую за ваше відео і вашу працю❤ як завжди - цікаво, пізнавально, інформативно і комфортно🥰
Мабуть, трохи оффтоп, але хочу додати камінь в город наших брендів, особливо спортивних - репрезентація тіл на дні просто. Наприклад, є один бренд, який продає жіночий спортивний одяг, їх моделі мають дуже сухі тіла з силіконовими бідонами. Не грудями, а саме бідонами - бо співвідношення інших частин тіла до цих інопланетних чаш є абсолютно нереальним. І форма їх не є реалістичною, бо в жінки 18+ так груди не стоять😂 Коли я бачу їх одяг в шоурумах - він здається мені ок. Коли я вирішую зайти на сайт та глянути, які ще є кольори - гортаю трохи і закриваю, бо це викликає відразу. Хоча я маю розмір S та свої не малі груди, мене кожен раз нудить коли я бачу в якості моделей людей із нереалістичною зовнішністю. Мені кодись здавалось, що бодіпозитив має бути про якісну репрезентацію продукції: щоб я мала можливість зайти на сайт та глянути, як ці легінси/бра/кофта виглядають на людях з різними тілами. А що ми маємо? На подіумі - 1-2 xxxxl, купу xxs і нічого між ними. На сайтах - силікон++ та знову тих самих xxs. Що в 90-ті ніякої репрезентації, що в 2000-2010, що зараз.
Одна з найкрутіших моделей з інвалідністю це аймі малінз, на показі маквіна ще в 90 вийшла з протезами стилізованими під чобітки, оце разйоб від маквіна був, справжній геній і новатор
Дякую вам за відео, як завжди, ловлю багато інсайтів. Тепер я знаю, що таке бодінейтральність, і теж буду її підтримувати. Ви дуже цікаво розповідаєте + вайб квір-ікони, саме тому я вас і дивлюся.
Мене також дуже бентежить, що з бодіпозитмвом. У нас є одяг тільки для худих і тільки жля товстих, де і коли нарешті буде одяг для пересічних😢. Хіба не логічніше брати в моделі людей середнього зросту/середньої тілобудови для початку. Але їх взагалі ігнорують
Чудове відео! Мені дуже сподобались думки, які Ви озвучили. Вчусь на соціального педагога і моє навчання та майбутня робота тісно пов‘язані з інклюзією і дійсно дуже часто створюючи таку «репрезентацію» бренди тільки ще більше ексклюзують людей відмінних від «нормотипових» «стандартних» і тд. Тому що інклюзія це про включення, це про прийняття і ставлення як до всіх інших людей, а не про виокремлення і привернення уваги як до якогось супер особливого об’єкту як у прикладі який Ви навели у відео, що всі дівчата на подіумі худі і умовно відповідають стандартам, а тут от вау як незвичайно і цікаво особлива дівчина плюз сайз одна на весь показ. Це і є ексклюзія, це і є виокремлення людей з особливостями або просто відмінних від інших від основної маси людей. Тому я дуже підтримую Ваші слова! Дякую за це відео!
Найбільший пріколдес, що моделі всі мого зросту +/- (я 178) і начебто в них такий самий розмір взуття, але коли приходиш в магаз, то там прям треба вигризати той 41 розмір, бо це не стандарт і взагалі жуй сраку. Я розумію масмаркет блабла, але сенс тоді моделінгу і височенних дівчат, якщо ми меншість? Як мистецтво і щось недосяжне- так, але це лиш частина, решту можна було б змінити в сторону ʼстандартнішихʼ тіл і розмірів
Дякую, що сказали це! Надзвичацно важливо такі речі проговорювати, бо реально випускаючи непрофесійну модель на подіум це сором, навіть якщо вона «скіні»… Всі люди будь якого гендеру і тіла можуть ходити по подіуму❤
Чесно кажучи , я за бодіпозитив, я чесно вважаю, що абсолютно всі тіла прекрасні без виключення, я хочу ,щоб люди любили себе так ,як я люблю себе, якщо ти себе любиш, то ти розквітаєш. Стосовно відео,то я повністю погоджуюсь, тренд на бодіпозитив це жахливо, бо має бути нормою, а не методом висміяти, в деякій мірі ,моделей. На жаль, світ жорстоке місце, але будемо йти до кращої версії своєї реальності
12:39 розміри в різних брендах це біль. Та й навіть в одному бренді. Я багато років купувала джинси одного бренду 34 розміру і все було прекрасно, поки одного дня не взяла собі кілька пар поміряти і вони всі виявилися завеликі☹️ при тому що мої параметри не змінились ніяк, мені потрібно було вже брати 32 розмір. А що робити дівчатам які до цього носили 32? Іти нахєр бо бренд вирішив пограти на комплексах?
Й реально, чому коли людина бачить іншу людину яка для неї не є естетичною треба висрати якийсь негатив на неї??? Від думки інших вона ніяк не зміниться
коментар для просування Пові́тря, заст. і діал. во́здух - природна суміш газів, з якої складається атмосфера Землі. Спочатку це слово виникло для опису повітря планети Земля, тоді, коли інші планети мало цікавили людство, і тому нині воно все ще вживається саме в такому значенні. Повітря - життєво важливий компонент довкілля.
Чомусь багато людей під поняттям 'бодіпозитив' апелюють зазвичай до розміру тіла. У моєму випадку, це про сприйняття соціумом зовнішності загалом, і не дозволяти судити чи обмежувати людину за її виглядом обличчя. У мене шрам на обличчі, вроджена проблема, це давало право відмовляти у роботі чи не сприймати мене серйозно чи дружелюбно деякими людьми у сфері бюті. Мені пощастило вирости у екологічному середовищі, де я не соромлюсь себе. Я люблю яскравий мейкап, різнокольорове волосся чи сексуальний аутфіт з високими туфлями(хоч і маю зріст 178 і хтось і за це мені претензії виставляв). І через це, деякі майстри могли запитати, а чи варто мені так привертати на себе увагу... Бодіпозитив, як термін, для мене - це про сприйняття людей з їх усіма зовнішніми особливостями без дурних засуджень чи рамок. У мене знайома у візку, яка веде неймовірне соціально активне життя, багато подорожувала і бувала у різних закладах розваг. Бо вона це любить, бо те, що вона у візочку, не робить її менш любителем паті, але погодьтеся, важко уявити людину у візку десь у клубі чи фешен барі. Я розумію, що тема відео більше про фешен індустрію, а не про життя загалом, але важливо пам'ятати про різноманітність, що вкладається у слово це одне слово 'бодіпозитив', не лейблувати людей.
я підтримую людей тіло яких відрізняється від мого. кольором, набором кінцівок, кількістю волосся, мені байдуже. я не хочу щоб люди які втратили щось важливе для себе через хворобу або травму відчували себе неповноцінними, бо вони це більше ніж просто тіло. а так званий бодіпозитив це черговий лицемірний концепт який потрібен тупим людям.
Чого ж кенселити? Як людина +сайз (й*ана депресія і антидепресанти) зараз не люблю своє тіло. Коли мені кажуть що я гарна я не вірю і ще більше заганяюсь в яму. Це дуже боляче коли у себе в голові я тендітна ельфійка а в дзеркалі геть не те. От якби мені казали що зараз для мене це нормально мені було б легше. А ще, у мене інвалідність і я ношу середньовічні речі домашньго пошиву і люблю гарні довгі сукні. І так, я купую собі гарний одяг. Фух, виговорилася. Дякую за відео.
Я ношу розмір Л, іноді М чи ХЛ. Але чому немає просто звичайних моделей зі звичайними параметрами🤔 от яб хотіла бачити просто таких людей як бачу кожен день на вулиці з звичайними фігурами, щоб видно було як одяг сидить на них. Я теж звичайно вже розвинула уяву і можу ссма уявити як яка одежа на мені буде, але не завжди ж вгадаєш😅 текстуру іноді не передбачиш
От знаєте... Щось таки є в цьому. Я поправилась, але в усіх магазинах с стала більша. І приходиться гукати за. Але через те що так поз'їжджали розміри я фіг де знайду той розмір😢 Цікава думка Бориски з приводу боді позитиву і боді нейтральності. Так нам щось не подобається, але ну як раз таки ми можемо думати будь що але поки нас не попросять, то не більше ніж думки які є у нас чисто хай йдуть у сраку якщо не подобається не дивись як я люблю казати😂
Згодна, треба нормалізувати інвалідність й звичайні форми людини, а не показувати над перебільшені форми моделей, але нажаль реальність інакша, брендам це вигідно для шоу😢
а в реальності що люди менше xs, що більше xl не можуть придбати нормальний одяг в тц, обійшовши абсолютно всі магазини. це підкріплює комплекси та розчаровує, адже всі люди хочуть мати вибір і одягатися так, як хочеться, а не в те, шо вдалося знайти "ну хоч щось мого розміру". те саме про зріст. не кажучи вже про інші фізичні відмінності.
Обожнюю Бориско!!!😘😘😘 Задовбали вже всі зі своїм "бодіпозитивом", який зводять до "на xxl одяг не шиють" чи як погано живеться з +сайз. Хоча це про сприйняття оточуючих такими, якими вони є. Але при цьому якщо ти xxxs, то за тебе навіть у цих відео не заступатимуться, бо це не в тренді "боді позитиву", хоча ти все життя чула в свою адресу "коржик сухо**здий", "ні **ські, ні **ські" і т п. Мама постійно скаже, яка ж ти страшна і треба набрати, навіть якщо воно не набирається і арахісовою пастою. А ну і при цьому я ше й епоху героїнового шику застала, тому при тому, що всім я захуда, собі я "ну та не худа ж зовсім". От прям випи**илась от душі)) Вперше почула здорову думку на ютуб на цю тему! Дякую, Бориско!!!❤❤❤ PS: Повністю погоджуюсь з усім сказаним у відео: з відсотками, сприйняттям себе, репрезентацією моделей на показах. Хочу доповнити, що лише ше щиро бісить, коли досіпуються до дизарнерів, що обов'язково мають бути представлені всі типи зовнішності. Проте, коли ми дивимося картини Моне, то не оцінюємо чи натурниця затовста, чи захуда. Це мистецтво! І саме так, на мою думку, слід сприймати світ моди. Це мистецтво! Особливо, якщо це андер-ґраунд покази. Це виключно естетика, і те, як бачить дизайнер свою колекцію і її репрезентацію. Тепер точно всьо (це ніхто не читатиме))
Ну якщо вже брати нестандартних моделей, то брати всіх і різних, а не одну плюс сайз розміру хл. І всі інші ххххххххс високі дівчата , вже тоді і хлопців, небінарів, транс, інвалідів , низеньких і всяких всяких
Не тільки інвалідність, навіть з цицями трохи більшими за стандарт вже починаєш себе відчувати як ізгой, бо хєр що можеш купити починаючи з білизни до жакету та плаття(((
Хз, мені навпаки подобаються бренди в яких М це наш 44-46, а Л 48-50, є відчуття, що шили на європеоїдів, бо від тих брендів у яких я не влажу в Л розмір - відчуття що то перепродаж з Китаю і само собою нічого купувати не хочеться. Загалом, якщо 44 то вже Л, то у бренда просто не буде речей на половину таких добре вгодованих хлібчиком українок😢
Тільки бодінейтральність. Тіло, це просто тіло. Воно не болить, виконує свої функції - ідеально. Виконує настільки, наскільки воно дозволяє, якщо воно має різні вади - прекрасно. А далі вже починається власний комфорт від індивідуальних естетичних вподобань.
Я від початку всієї цієї моди на "бодіпозитив" відчувала таку фальш від брендів та рекламних кампаній, і водночас жалість до моделей. Ви, Борис, в яблучко, лаконічно описали всі мої думки з приводу даного, вибачте, тренду.
як почула заяву про несприйняття бодіпозитиву, то дещо напружилась, бо очікувала чергового хейту у бік повних. але потім зрозуміла: бодінейтральність і репрезентативність - це просто ідеальні концепції, щоб припинити суперечки. тобто бодіпозитив - це дійсно, ВИМОГА називати гарними всі тіла. але краса це питання смаку і власних вподобань, з цієї оцінки неможливо викинути суб'єктивність, тому всі не будуть гарними для всіх. тому краще це бодінейтральність (шкода, що цей термін не поширений)+репрезентативність. дякую!!!
Проблема саме в тому що на плюс сайс моделей або моделей з інвалідністю ніби підсвічують червоним світлом і кажуть: "Дивіться, дивіться, тут модель плюс сайс( з інвалідністю), всі бачили?!" Хоча нестандартних моделей повинні не виділяти, а показувати що вони такі ж люди, такі як інші
Щодо показів не для носіння а для мистецтва - у мене думка що там теж могли б бути різні тіла. Чомусь професійні художники, які пишуть картини, не малюють виключно на умовному полотні 30 сантиметрів на 90 сантиметрів строгої товщини. Вони малюють на круглих полотнах, квадратних, овальних, трикутних, на склі, камінні, шматках гілок, зрізах стовбура дерева, шматках сміття і уламках літака. Чому у дизайнерів-митців, які працюють зі скаженими нераціональними формами і конструкціями одягу така помішаність на одному типі тіла? Страх що тіло, яке не схоже на трісочку, зіпсує естетику? Чому? Чому не можна взяти дуже округлу модель і одягнути її в якісь цікаві консрукції?... вони ніби самі себе обмежують цим маленьким полотном, і для мене це просто визнання що вони не хочуть виходити з сумнівної зони комфорту як митці, а це - стагнація.
!!!!!
Коментар - шедевр!
Бодінейтральність і відʼїбіться від людей - це найадекватніші ідеї, що взагалі є, дякую за чудове відео, Борисе ❤️🔥
🥰🥰🫶🏻
У мене складні думки з приводу ставлення до свого тіла. Не всі люди можуть собі *дозволити* любити своє тіло: якщо у тебе ОМ, твоє тіло буквально не працює. Це не проблема яку виправиш "просто любов'ю до себе". Якщо у тебе гендерна дисфорія, твоє тіло змушує суспільство бачити тебе у манері яка не співпадає з твоїми побажаннями. Неможливо любити своє тіло в таких випадках.
Тому, я думаю боді-нейтралітет кращий. Іноді, ти ненавидиш своє тіло бо воно не працює як треба. Ти приймаєш ці почуття, хвалиш своє тіло за ье що воно може й живеш далі.
Як для мене, небінарної особи, моє тіло мені іноді дуже не подобається. Не через красу, а черкз те як інші бачать мене. Я не борюся з цим, а промто роблю що можу аби виправити ситуацію.
загалом дуже погоджуюсь, проте навіть без таких часом лицемірних і часом обєктивно погано зроблених "бодіпозитивних" репрезентацій ріхноманітних людей на подіумах, якщо ті не є професійними моделями, не будуть зявлятись справжні професійні моделі з інвалідністю, плюс сайз і т.д. тобто будь-яка репрезентація важлива, це як один з етапів еволюції відношення до тіл. ми можемо прийти до бодінейтральності лише через бодіпозитив.
Дякую. Репрезентація потрібна не тільки у фешн-індустрії. Дуже прикро чути, коли про бодіпозитив говорять стрункі красиві журналістки в оточенні здебільшого таких самих журналістів та журналісток, а репрезентація в їх колективі максимум один красивий, спортивний хлопець з інвалідністю…. Боді-позитив, на який ми заслужили… тепер буду знати чого саме вимагати від тих, хто говорить про боді-позитив: репрезентації.
Я теж притримуюсь бодінейтральності, бо мені чхати здорова та людина чи ні, якщо я напишу "ану схудни" ніхто не побіжить мінятися і це нормально. Мене саму дратувало коли люди чіплялися до моїх зубів, да вони негарні та криві, я не змушую нікого визнавати криві зуби красивими, я просто хочу щоб мене не чипали через це.
Ще мені подобається ваші слова про якісну репрезентацію, а не оце "давайте додамо щоб було"
Працювала в командах, де створювали колекції на подіум для високої моди. Це були готові лекала, що могли змінюватися муляжним методом, і дуже багато уваги до деталей. Якщо рахувати час кожного з команди( нам платили погодинно), витрати на тканини, витрати на аксесуари, і це з урахуванням, що ми працювали по готовим лекалам. Це дуже дорого-багато. Потім, на прикладі однієї підготовки до коллекції, у нас відбулась генеральна примірка. Для 20 виробів,(які на подіумі будуть одягати 20 моделей зі схожими параметрами(1-2см різниця)), була запрошена тільки 2 моделі, щоб подивитися як вироби виглядають на моделі.
Знаючи скільки часу уходить на один подіумний виріб, навіть не уявляю скільки би часу пішло на "інклюзивну" модель.
Якщо бренду хочеться репрезентувати +size чому б не зробити всю колекцію з однаковим +сайзовим розміром. Воно би і гармонійно виглядало на подіумі. Бо ми за гонитвою новин, що ось там +сайз модель вийшла, а там ще якась модель вийшла, забуваємо, що роль моделі- це репрезентувати створений одяг (моя думка).
P.S.: кстаті, удальонно я нещодавно створювала декілька виробів на колекцію південній Кореї. Судячи по параметрам, наші західні худі моделі входять в +size.
Ну так, в Азії завжди були менші стандарти, там і ріст моделей менший.
давно для себе прийшла до бодінейтральності, бо ну не відчуваю я естетичної насолоди від абсолютно будь-яких тіл, то що, вбитися через свою ~нетолерантність~ чи почуватися останньою тварʼю через свої естетичні вподобання..
трохи не по темі, але для мене найбільша проблема бодіпозитивності - що через таку недбалість брендів, моделей плюссайз стали гнобити й звинувачувати у всіх існуючих і неіснуючих гріхах
найбільше мене обурювало, коли їм закидували, що вони «нормалізують хвороби від ожиріння» і що неприйнятно таке нормалізувати
просто в той же час, коли ці теми тільки набирали актуальності у нас в місті закрили останній туб.диспансер і розпустили всіх хворих на туберкульоз і поки диванні борцуни борять не заразні або взагалі неіснуючі хвороби - реально хворі і небезпечні люди тихо живуть між нами і поширюють страшні хвороби
трохи сумбурно виклала, вибачаюсь, але тільки це мене зараз найбільше турбує в цій темі
а, і що всіх вовків спускають на моделей плюссайз з їхніми «страшними болячками», а про хвороби моделей з недостатньою вагою майже не говорять, хоч майже всі знають, наскільки страшний рхп
Можу сказати що моя проблема х бодіпозитивом в тому що я не люблю людей. Мені чхати на їх тіла, я не люблю людей мені хочеться дивитись на гарний та прекрасно показаний одяг.
Тому та. Гадаю я теж за боді-нейтральність. Типу мені всеодно якого ти розміру ти молодець що ти живеш а тепер відстань зі своїм розміром в покажи мені одяг.
Так ось такої я думки
Я теж за боді нейтральність. Для мене боді позитив все ж має в собі ось цю нотку, що ти "маєш сприймати і любити свою тіло", а нейтральність знімає цю зайву напругу, бо тіло - це просто тіло, круто, що воно в нас є, от і все, і ти не маєш прямо обожнювати його, воно просто є, а гарне/не гарне - справа смаку. Щодо боді позитиву у фешн-індустрії завжди вважала, що це тимчасово, нещиро, бренди "ловили хвилю", додавали собі плюсиків, але врешті-решт завжди повертатимуться до стандартів.
Боді позитив як і всі подібні починання почали за здоров'я закінчили за упокій.
А розміри в масмаркеті суцільний крінж. Я навіть не 180 см. Всього 171. А довжини навіть L коротюські. Вузькі в плечах і широкі в інших місцях👌
За розміри++
Викрійки просто 💩
179см при вазі 57 кг на зв'язку. Подіумні моделі мають приблизно мої параметри, хоча я вже затовста по тих мірках, але моя довжина починається з чоловічих розмірів 🤡
@@yanahubarieva3883 коли навіть "прогресивні" укр.бренди шиють чоловічі розміри підстреленим 🫡
(ШИРОКІ чоловічі штани модель яких не передбачає такого 🤡)
Привіт вічно змерзлим худим🙃🙃🙃
@@mishynaofficial це точно. я не знаю ні однієї людини якій би не було складено знайти одяг😐
А про мою тендітну лапку 41го розміру взагалі що вже говорити🥲🥲🥲
"Від'єбіться, від людей". Борисе, - це найкраща думка серед всього ютубу! Про що б це не було, - " Від'єбіться від людей"!!!
ДЯКУЮ ЗА ЦЕ ВІДЕО!!!Трошки не по темі,але ваша думка про боді нейтральність буде актуальною.Декілька років тому вийшоа фільм, де уся родина була афроамериканцями .І вони були головними героями стрічки.У коментарях до цього фільму було тисячи людей,які не розуміли, чому актори мають саме такий колір шкіри.Одна команда казала про те що ,якщо ви берете таких акторів ,ви маєте підняти якусь важливу тему для цієї спільноти.А інша казала про те що: зараз не знайдеш жодного фільму ,де компанія не скаладалась би з представників різних рас .І що цього вже настільки багато ,що фільми віддаляються від реальності.Де існує як багато різно расових пар так і диких pасистів.Яких не показують аби фільм не закенселили ,чим буквально применшують досягнення афроамериканців в Америці за всі ці роки.
Тобто обидві групи буквально не готові до тієї думки ,що темношкіра родина у фільмі може бути просто.І тим самим створюють ще одні обмеження для цієї раси, яку так прагнуть нормалізувати😔 Гадаю подібних проблем у різних сферах ще багатьсько і людям варто знати про боді нейтральність аби нарешті піти у правильному напрямку!
Я від себе додам, що бодіпозитив, який мав би позитивно, даруйте за тавтологію, впливати на репрезентацію жінок різних комплекцій, в руках відомих брендів став інструментом насадження стандартів краси саме для жіночих тіл. Поки пишнотілі дівчата з великим сідницями були в моді - плюс-сайз моделей випускали на подіуми. Тренд на дупи як у Кім минув - до побачення, телебачення. Та й то навіть для моделей плюс-сайз були свої вимоги і стандарти, як вони мали харчуватися, виглядати, займатися спортом тощо.
І я згодна з тим, що це все робилося, так би мовити, по приколу, для піару. Бо краса продається. Чесно кажучи, я не дуже вірю, що тренди дійдуть до бодінейтральності. Це ж які будуть збитки в косметичних брендів і пластичних хірургів. Зараз десятки дівчат колять собі губи, бо кажуть, що це модно. Але якщо перестати це нав'язувати? Отож бо.
Спочатку подумала, ніби більшість сказаних у відео речей мені не сподобаються, але як же приємно стало, коли я зрозуміла, що повністю підтримую думку автора
🥰
Повністю з Вами згодна. Бодіпозитив саме концентрує увагу на "не таких" людей і в цьому проблема. Ми маємо ставитися до кожної людини як до людини.
Мені хочеться бачити різних людей на подіумі, що б співвідносити себе з ними. А розмірні сітки часто напружують.Я жінка з стегнами 105 см і талією 75 см і на мене штани менше розміру L навіть нема сенсу дивитись. Хоч я без зайвої ваги, всі індекси тіла в абсолютній нормі. Але заходиш переглянути заміри одягу і розміри закінчуються нерідко на М. І ти покидаєш сайт з легким відчуттям подібності з бегемотом.Потім дивишся в дзеркала і там все нормально.
маленька розмірна сітка це скоріше про те, що на L, XL, XXL менш покупців і невеликі, "малотиражні" бренди просто шьють найпопулярніші розміри. я останнім часом намагаюсь макс. купувати одяг українського виробника і мене саму це бісить, я не очікую розмірної сітки як від GAP від xxxs до 8XL, але хоча б 4-5 розмірів можна запропонувати замість 2х.
@@precambrian_rabbitв українських виробників є така проблема, але я думаю це більш повʼязано з економією. В мене от-72, об-97, взагалі нереально підібрати низ, якісь L розміри пропонують. І це вже самі великі в них розміри.
Думаю, що я в більшості бодіпозитивна, бо мені справді дуже подобаються різні типи тіл, але бодінейтральність - об'єктивно найкраща опція
Ааааа який класний мейк! Цікавий тейк на бодіаозитив/бодінейтральність, ніколи про це не думала в такому ключі, але це має сенс
Ця безрукавка в поєднанні з білим галстуком (ну це не галстук напевно, але я не розбираюсь 😂) просто 🔥🔥🔥
Мейк також як завжди офігезний
це жилет
@@UP2moi добре, дякую, тепер буду знати)
хотіла б сказати про вислів "перед анорексичний стан", воно не є коректним, бо анорексія це не про тіло, а про сприйняття їжі (в більшості випадків, це дійсно супроводжується сильною втратою ваги), але часто розлади харчової поведінки комбінуються🫤
А це так🤔
Wow, I'm waiting 🎉
Якщо не помиляюсь, вже були різні дослідження, котрі виявили, що бодіпозитів не тільки не допомагає, а й шкодить людині, бо через нього ти постійно фіксуєш себе на своєму тілі, тим самим знаходячи вче більше і більше речей, через які починаєш комплексувати
Боді нейтральне відношення гарне тим, що воно позіоціонує твоє тіло не як предмет краси, а як щось, що допомогає тлбі жити. Тобто ти починаєш дивитися на нього не через призму "що в мені гарне, а що ні", а через "що в мені здорове, а що треба підлікувати" і це я вважаю самий гарний підхід.
Бо усі ці BMI, розміри, стандарти - повна лажа і підходять далеко не всім, треба фокусуватись на своїх почуттях та розуміти самому як тобі комфортно.
А можна поцікавитись про приклади таких досліджень? Було б дуже цікаво почитати детальніше
Дякую за таке важливе відео! Цей бодіпозитив заманив мене красивою назвою і різкою популярністю проте завжди відчувала якусь штучність. Тепер розумію, що було не так
Більшість людей мають середню статуру. На подіумах таких людей рівно 0.
Подіум це просто подіум, це зроблено лише для показу одягу, а не типів людських фігур.
Ви ще прикопайтеся до манекенів - чому всі стрункі??? Де жирні, ой - боді-позитивні - чи як їх ще назвати?
А чому для ліліпутів нема? А чому для фігур без талії нема? А чому для фігур " перевернутий трикутник" нема? І так далі - можна прикопатись до всього..
Манекенниці це ходячі вішалки, грубо кажучи, та й усе.
В одному обговоренні цієї теми на західному ютубі хтось сказав дуже гарну думку. Не кожен вважатиме кожне тіло красивим. Ви самі можете не вважати своє тіло красивим в якісь моменти. АЛЕ це не значить, що ви не заслуговуєте поваги. Як я це зрозуміла так це те, що вам не обов'язково бути красивими, щоб бути вартими поваги.
боді-секс-раса-ейдж-похуїзм! яке в неї тіло? похуй. яка сексуальність/як себе визначає? похуй. який колір шкіри? похуй. який вік? похуй. філософія похуїзму моє все, і не варто ображатись на мене якщо мені похуй на вас, бо вам також має бути похуй на те що я там собі думаю!
Борисе дякую за ваше відео і вашу працю❤ як завжди - цікаво, пізнавально, інформативно і комфортно🥰
Відсутність адекватного підходу створює проблеми, повністю погоджуюсь з тезами з відео❤ хоч інтро тригернуло😂
Мабуть, трохи оффтоп, але хочу додати камінь в город наших брендів, особливо спортивних - репрезентація тіл на дні просто. Наприклад, є один бренд, який продає жіночий спортивний одяг, їх моделі мають дуже сухі тіла з силіконовими бідонами. Не грудями, а саме бідонами - бо співвідношення інших частин тіла до цих інопланетних чаш є абсолютно нереальним. І форма їх не є реалістичною, бо в жінки 18+ так груди не стоять😂 Коли я бачу їх одяг в шоурумах - він здається мені ок. Коли я вирішую зайти на сайт та глянути, які ще є кольори - гортаю трохи і закриваю, бо це викликає відразу. Хоча я маю розмір S та свої не малі груди, мене кожен раз нудить коли я бачу в якості моделей людей із нереалістичною зовнішністю. Мені кодись здавалось, що бодіпозитив має бути про якісну репрезентацію продукції: щоб я мала можливість зайти на сайт та глянути, як ці легінси/бра/кофта виглядають на людях з різними тілами. А що ми маємо? На подіумі - 1-2 xxxxl, купу xxs і нічого між ними. На сайтах - силікон++ та знову тих самих xxs. Що в 90-ті ніякої репрезентації, що в 2000-2010, що зараз.
Одна з найкрутіших моделей з інвалідністю це аймі малінз, на показі маквіна ще в 90 вийшла з протезами стилізованими під чобітки, оце разйоб від маквіна був, справжній геній і новатор
кінець відео ;)
@@HAINICHAKIYOдааа, як раз додивився, радий, що зазначили це
Дякую вам за відео, як завжди, ловлю багато інсайтів. Тепер я знаю, що таке бодінейтральність, і теж буду її підтримувати. Ви дуже цікаво розповідаєте + вайб квір-ікони, саме тому я вас і дивлюся.
Борисе, дякую за вашу позицію ❤ Також підтримую ідею боді-нейтральності, і не лише в світі моди
Взагалі не розумію що я тут роблю, в сенсі що я ніколи не цікавився світом моди і не цікавлюсь, але блін майже всі відоси дивлюсь до кінця
Мене також дуже бентежить, що з бодіпозитмвом. У нас є одяг тільки для худих і тільки жля товстих, де і коли нарешті буде одяг для пересічних😢. Хіба не логічніше брати в моделі людей середнього зросту/середньої тілобудови для початку. Але їх взагалі ігнорують
О так, виправдовувати свою бездарність тим, що річ не вийде зробити на різних людей - крінж 6:17
* Пишу коментар авансом, одразу як зайшла на премʼєру *
бачу герб України на обличчі) дуже гарно💟
Дуже дякую за відео, практично зі всіма висловленими думками
Чудове відео! Мені дуже сподобались думки, які Ви озвучили. Вчусь на соціального педагога і моє навчання та майбутня робота тісно пов‘язані з інклюзією і дійсно дуже часто створюючи таку «репрезентацію» бренди тільки ще більше ексклюзують людей відмінних від «нормотипових» «стандартних» і тд. Тому що інклюзія це про включення, це про прийняття і ставлення як до всіх інших людей, а не про виокремлення і привернення уваги як до якогось супер особливого об’єкту як у прикладі який Ви навели у відео, що всі дівчата на подіумі худі і умовно відповідають стандартам, а тут от вау як незвичайно і цікаво особлива дівчина плюз сайз одна на весь показ. Це і є ексклюзія, це і є виокремлення людей з особливостями або просто відмінних від інших від основної маси людей. Тому я дуже підтримую Ваші слова! Дякую за це відео!
Ви дуже мудра людина. Мені сподобалося резюме, висновок в кінці видео. Клас!
🥰🥰🥰🥰 дякую!!!
Макіяж цікавий, подобається ^_^
Як же приємно на вас дивитися і вас слухати! Дякую!
🥰🥰🥰
Найбільший пріколдес, що моделі всі мого зросту +/- (я 178) і начебто в них такий самий розмір взуття, але коли приходиш в магаз, то там прям треба вигризати той 41 розмір, бо це не стандарт і взагалі жуй сраку. Я розумію масмаркет блабла, але сенс тоді моделінгу і височенних дівчат, якщо ми меншість? Як мистецтво і щось недосяжне- так, але це лиш частина, решту можна було б змінити в сторону ʼстандартнішихʼ тіл і розмірів
І не тільки взуття. Просто бляха навіть светр чи штани знайти нереально
Дякую, що сказали це! Надзвичацно важливо такі речі проговорювати, бо реально випускаючи непрофесійну модель на подіум це сором, навіть якщо вона «скіні»… Всі люди будь якого гендеру і тіла можуть ходити по подіуму❤
Дякую за відео❤
Коментар на підтримку цього чудового каналу та його авторитетного ведучого 🖤
🥰🥰🥰
Шикарне відео, погоджуюсь з усім сказаним у відео. Дякую вам за вашу працю💖
Чесно кажучи , я за бодіпозитив, я чесно вважаю, що абсолютно всі тіла прекрасні без виключення, я хочу ,щоб люди любили себе так ,як я люблю себе, якщо ти себе любиш, то ти розквітаєш. Стосовно відео,то я повністю погоджуюсь, тренд на бодіпозитив це жахливо, бо має бути нормою, а не методом висміяти, в деякій мірі ,моделей. На жаль, світ жорстоке місце, але будемо йти до кращої версії своєї реальності
12:39 розміри в різних брендах це біль. Та й навіть в одному бренді. Я багато років купувала джинси одного бренду 34 розміру і все було прекрасно, поки одного дня не взяла собі кілька пар поміряти і вони всі виявилися завеликі☹️ при тому що мої параметри не змінились ніяк, мені потрібно було вже брати 32 розмір. А що робити дівчатам які до цього носили 32? Іти нахєр бо бренд вирішив пограти на комплексах?
Бориска - ти класний! Просто хотілося тобі про це сказати))
Ти ж обожнюєш читати коментарі))
I absolutely agree with everything in this video
Thank you ✨
Що я думаю:ви дуже цікаві і такого унікального блогу ще не бачила❤
ОООООООООО!!!! мейк вогонь🥵 *дякую за відео!
Дякую за відео😊😊😊😊😊
Борис: - Якщо поводитись, наче ви король всесвіту, інші будуть ставитись до вас, як до короля всесвіту!
Арестович: слухає та конспектує... ))
Борисе, дякую за відео, тема топ. Дякую. Велике дякую. Дякую, дякую, дякую!
Дяка за відео! Хочу більше відео на подібну тематику:))
Гаінічек,Ви дуже прикольні,знаю мало таких людей) хочу в оточенні більше креативних ,творчих особистостей)Надихаєте!❤
🥰🥰🥰🥰
Вау, цікава та непроста тема👏 Деякі тези викликали роздуми🤔😊
12:03 кажу як користувач розмірів xs і s це триндець
Бориска як завжди базує, слей
дякую тобі за контент ! дуже цікаво, як завжди
❤❤❤
Й реально, чому коли людина бачить іншу людину яка для неї не є естетичною треба висрати якийсь негатив на неї??? Від думки інших вона ніяк не зміниться
На жаль, змінитись може, і виробити собі анорексію або булімію. Само тому треба від людей відстати
база!! я ТАК крінжанула з показу вікусіних секретіків, це було реально навід'їбись типу ми інклюзивні...
Топові думки цього випуску, які я записала у зошиток:
1. Від'їбіться від людей!
2. Вважайте себе гарними. Хто, якщо не ви?
коментар для просування Пові́тря, заст. і діал. во́здух - природна суміш газів, з якої складається атмосфера Землі. Спочатку це слово виникло для опису повітря планети Земля, тоді, коли інші планети мало цікавили людство, і тому нині воно все ще вживається саме в такому значенні. Повітря - життєво важливий компонент довкілля.
Чомусь багато людей під поняттям 'бодіпозитив' апелюють зазвичай до розміру тіла. У моєму випадку, це про сприйняття соціумом зовнішності загалом, і не дозволяти судити чи обмежувати людину за її виглядом обличчя. У мене шрам на обличчі, вроджена проблема, це давало право відмовляти у роботі чи не сприймати мене серйозно чи дружелюбно деякими людьми у сфері бюті. Мені пощастило вирости у екологічному середовищі, де я не соромлюсь себе. Я люблю яскравий мейкап, різнокольорове волосся чи сексуальний аутфіт з високими туфлями(хоч і маю зріст 178 і хтось і за це мені претензії виставляв). І через це, деякі майстри могли запитати, а чи варто мені так привертати на себе увагу... Бодіпозитив, як термін, для мене - це про сприйняття людей з їх усіма зовнішніми особливостями без дурних засуджень чи рамок. У мене знайома у візку, яка веде неймовірне соціально активне життя, багато подорожувала і бувала у різних закладах розваг. Бо вона це любить, бо те, що вона у візочку, не робить її менш любителем паті, але погодьтеся, важко уявити людину у візку десь у клубі чи фешен барі.
Я розумію, що тема відео більше про фешен індустрію, а не про життя загалом, але важливо пам'ятати про різноманітність, що вкладається у слово це одне слово 'бодіпозитив', не лейблувати людей.
так!!! абсолютно розумію про зо ви кажете! дякую за такий розгорнутий коментар!
я підтримую людей тіло яких відрізняється від мого. кольором, набором кінцівок, кількістю волосся, мені байдуже. я не хочу щоб люди які втратили щось важливе для себе через хворобу або травму відчували себе неповноцінними, бо вони це більше ніж просто тіло.
а так званий бодіпозитив це черговий лицемірний концепт який потрібен тупим людям.
Чого ж кенселити? Як людина +сайз (й*ана депресія і антидепресанти) зараз не люблю своє тіло. Коли мені кажуть що я гарна я не вірю і ще більше заганяюсь в яму. Це дуже боляче коли у себе в голові я тендітна ельфійка а в дзеркалі геть не те. От якби мені казали що зараз для мене це нормально мені було б легше.
А ще, у мене інвалідність і я ношу середньовічні речі домашньго пошиву і люблю гарні довгі сукні. І так, я купую собі гарний одяг. Фух, виговорилася.
Дякую за відео.
Я ношу розмір Л, іноді М чи ХЛ. Але чому немає просто звичайних моделей зі звичайними параметрами🤔 от яб хотіла бачити просто таких людей як бачу кожен день на вулиці з звичайними фігурами, щоб видно було як одяг сидить на них. Я теж звичайно вже розвинула уяву і можу ссма уявити як яка одежа на мені буде, але не завжди ж вгадаєш😅 текстуру іноді не передбачиш
Борисе! Я думала в тебе герб на обличчі, чи це він? ❤❤❤ Мейкапу дуже гарний!
Ідея для мабутнього відео: розібрати якісь смішні/упороті стереотипи про світ моди, стиль, красу загалом:)
От знаєте... Щось таки є в цьому. Я поправилась, але в усіх магазинах с стала більша. І приходиться гукати за. Але через те що так поз'їжджали розміри я фіг де знайду той розмір😢
Цікава думка Бориски з приводу боді позитиву і боді нейтральності.
Так нам щось не подобається, але ну як раз таки ми можемо думати будь що але поки нас не попросять, то не більше ніж думки які є у нас чисто хай йдуть у сраку якщо не подобається не дивись як я люблю казати😂
Ага, ті ж фігури плюс-сайз переважно майже виключно пісочний годинник…
тошки запізжу наперед🤣
Згодна, треба нормалізувати інвалідність й звичайні форми людини, а не показувати над перебільшені форми моделей, але нажаль реальність інакша, брендам це вигідно для шоу😢
а в реальності що люди менше xs, що більше xl не можуть придбати нормальний одяг в тц, обійшовши абсолютно всі магазини. це підкріплює комплекси та розчаровує, адже всі люди хочуть мати вибір і одягатися так, як хочеться, а не в те, шо вдалося знайти "ну хоч щось мого розміру". те саме про зріст. не кажучи вже про інші фізичні відмінності.
Коли побачив нове відео Бориски 🫣💅🏻✨️✨️✨️
Обожнюю Бориско!!!😘😘😘 Задовбали вже всі зі своїм "бодіпозитивом", який зводять до "на xxl одяг не шиють" чи як погано живеться з +сайз. Хоча це про сприйняття оточуючих такими, якими вони є. Але при цьому якщо ти xxxs, то за тебе навіть у цих відео не заступатимуться, бо це не в тренді "боді позитиву", хоча ти все життя чула в свою адресу "коржик сухо**здий", "ні **ські, ні **ські" і т п. Мама постійно скаже, яка ж ти страшна і треба набрати, навіть якщо воно не набирається і арахісовою пастою. А ну і при цьому я ше й епоху героїнового шику застала, тому при тому, що всім я захуда, собі я "ну та не худа ж зовсім". От прям випи**илась от душі)) Вперше почула здорову думку на ютуб на цю тему! Дякую, Бориско!!!❤❤❤
PS: Повністю погоджуюсь з усім сказаним у відео: з відсотками, сприйняттям себе, репрезентацією моделей на показах. Хочу доповнити, що лише ше щиро бісить, коли досіпуються до дизарнерів, що обов'язково мають бути представлені всі типи зовнішності. Проте, коли ми дивимося картини Моне, то не оцінюємо чи натурниця затовста, чи захуда. Це мистецтво! І саме так, на мою думку, слід сприймати світ моди. Це мистецтво! Особливо, якщо це андер-ґраунд покази. Це виключно естетика, і те, як бачить дизайнер свою колекцію і її репрезентацію.
Тепер точно всьо (це ніхто не читатиме))
Борисе, що це за мейк у стилі атаки титанів?
Ну якщо вже брати нестандартних моделей, то брати всіх і різних, а не одну плюс сайз розміру хл. І всі інші ххххххххс високі дівчата , вже тоді і хлопців, небінарів, транс, інвалідів , низеньких і всяких всяких
Бодінейтральність - це чудово. Але, будьмо відвертими: на високих та худих моделей(ходячі вішаки) шити простіше, одяг виглядає краще тощо.
Але одягу на такі параметри як на моделях в масмаркеті нема 🤡
100% підтримую кожну Вашу думку у відео!!!
Бориска розкидали по фактах 🔥
Не тільки інвалідність, навіть з цицями трохи більшими за стандарт вже починаєш себе відчувати як ізгой, бо хєр що можеш купити починаючи з білизни до жакету та плаття(((
бориска в маніку саурона💗
мейкап вагинь🔥
Хз, мені навпаки подобаються бренди в яких М це наш 44-46, а Л 48-50, є відчуття, що шили на європеоїдів, бо від тих брендів у яких я не влажу в Л розмір - відчуття що то перепродаж з Китаю і само собою нічого купувати не хочеться.
Загалом, якщо 44 то вже Л, то у бренда просто не буде речей на половину таких добре вгодованих хлібчиком українок😢
БОЖЕЧКИ ЯКИЙ ГАРНИЙ МАКІЯЖ
+ Я ДУЖЕ РАДА що нарешті ми говоримо у бодинейтральному ключі а не позіффффчіку. сильно згодна!
Я теж за бодінейтральність.
Бо яка різниця, якого розміру людина,якщо вона какашка😅
Душа головне, кароч😂
цей жилет просто муа
О, нормально навалили базу 🎉
Від'їбітеся від людей - вартує безапеляційної залізобетонної підтримки❤
Я реально знаю тільки одну модель у якої фігура приблизно як у мене (Чарлі Говард) і то таке… Ну і короче для мас маркету я вже плюс зайз.
Повністю погоджуюсь
я повністю з вами згодна, але правильно бодИпозитив
вибачте, я люблю душнити