Такі «сумні» школи і садочки у наших планувальників будуть викликати когнітивний дисонанс, а відсутність шинних лебедів із пластиково-бутилочним огородженням їх точно доб‘є)
Як гармонійно все виглядає. Не перестаю захоплюватись такою архітектурою. Просто і зі смаком. Так не вистачає цього нашим архітекторам і містобудівникам.
На 14:28 - це так званий "готель для комах", польськю - domek dla owadów . Використовується, щоб заманити в сад корисних комах і допомогти їм пережити холод.
Дуже «по-людськи» (в розумінні - для людей, про людей) спроектовано і реалізовано! Малоповерхове житло + чудова урбаністика + грамотна архітектура + «природний» благоустрій = 40хв кайфу від перегляду…
Ви звернули увагу на неймовірні деталі! Висвітили дуже правильні концепції, які, сподіваюсь, надихнуть наших чиновників на відповідні стратегії відновлення. Цей ролик, без перебільшення - оргазм перфекціоніста!
Дякую Вам ща надзвичайно цікаву прогулянку просторами чудового прикладу для наслідування. Приємно вражає підхід до поводження з водою... І просто, і красиво, і ефективно! Браво
Одразу видно що міським урядовцям бракує кмітливости. На змарнованих під заплавними луками землях можна було збудувати кілька ЖК (отримавши квартири в якості "вдячності" за сприяння). Потім - "заробити" на "великосу будівництві" зливової каналізації. Потім - заснувати КПЯ ОстфільдернЗливоКанал на 1.5-2 сотні працівників і щомісяця мати з нього на закупівлях ПММ та періодично - техніки. А ще - гарантовані 3-4 додаткові сотні голосів на кожних виборах. Не вміють вони мислити всеосяжно!
О! 12:45 Це ж наші грибочки з Троєщини та Виноградаря!!😅 Дякую за відос! Цікаво подивитись на нормальну сучасну забудову. Ще б цікаво було побачити, як функціонує водовідведення тут саме в зливу.
Все просто, геніально та зі смаком, а головне, - з повагою один до одного! Прекрасні ідеї щодо відновлення наших міст, але спочатку змінити владних популістів на компетентних людей! Слава Нашим Воїнам!
Нам до такого ще огого ! То треба мабуть щоб спочатку в головах щось змінилося, щоб був запит на красу Поки в нас попит на г- або п- подібні людяшники з парковкою всередині, які при цьому відірвані від міської інфраструктури Хочеться, звичайно щоб відбудова країни рухалася в напрямку цивілізації, але поки такого не спостерігається
Вважаю, що дуже вірне рішення - вкладати більше в озеленення, ніж у матеріали фасадів. Це значно вагоміше впливає на відчуття комфортного гуманного середовища, а також важливіше з практичного аспекту - для правильного поводження з водою у містах
як завжди професійна експертна думка Юліана, з якою важко не погодитись, дуже чекав подібні випуски, цікавий контент! а щодо будівель - звісно, заздрість в приємному сенсі, абсолютно лаконічна архітектура в якій хочеться жити, бувати, чи просто проходити та любуватись, наскільки наші забудовники (більшість) програють в усьому....(
В нас "водостоки" з бруківки утворюються самі, бо через неправильну технологію укладки, зазвичай через рік-два вона просідає, утворюючи рови і ями для калюг
гарний огляд. Була пару років тому в Гамбурзі у так званому "бідному" районі, де також багато соціального житла. Бляха, там так просторо, чисто і гарно, великі відкриті балкони, майже у кожного на балконі свій сад - помідори, лимончики, зелень, просто квіти. Смітники розділені для різного типу відходів, обгороджені парканом-сіткою на ключ і живоплотом. Якщо це бідний район, то які тоді багаті?))
Сподіваюся, наші забудовники теж колись доростуть до того, що над паркінгом можуть бути дерева, а не лише суцільне замощення. Звісно, це дорожче, але результат вартує того. Можна робити насипи землі, у т.ч. і різної глибини, створюючи цікавий рельєф, а також додатково саджати дерева у великих ємностях. Те ж стосується і власне мешканців, які наразі вже отримали ненуманний простір і можуть його покращити
Як хочеться, щоб після перемоги, у всіх владних коридорах з‘явилися професіонали своєї справи, а не популісти. Хочеться для відновлення України брати кращі світові практики в громадському транспорті, будівництві, економіці та інших галузях. Ну й розуму виборцям - обирати не популістів, а думати й обирати державників!
Скільки зелені біля та між малоповерховими будинками, а також на вулицях... Які розкішні платани між упорядкованим паркінгом, де ніхто не порушує правил... Хочеться такого затишку, краси і порядку в наших містах
В Штутгарті взагалі не дуже з прибиранням. Я живу в Штутгарті півроку і не відразу зрозуміла де це. Згадала по будівлям, від центру сюди 15 хвил.на метро. Сказав би Юліан що то зупинка у-банну Шанзаузен парк - було б ясно. Бо я спеціально сюди приїзджаю погуляти, дужу красивий район міста Штутгарта
Пан Чаплінський: Дивіться на цю прекрасну площу ... Я: повністю забрукована поверхня без жодного деревця, кущика або хоча б газончика (літом тут мабуть пательня), один єдиний маленький дешманський смітничок. Ок, ніхто не паркується і це єдиний плюс. Пане Чаплинський, wtf?
Дуже гарні маленькі щільно забудовані будиночки Але мене цікавить одне питання Якщо пожежа Як будуть гасити вогонь? Наскільки я знаю має бути проміжок між будинками щоб пожежники змогли проїхати і погасити Якщо хтось зможе пояснити буду дуже вдячна)
Дуже цікаве відео, із задоволенням переглянули. Але ж, як на мене, то є свої плюси та мінуси - наші новітні дитячі майданчики та зони для занять спортом значно кращі, а також я нічого не маю проти цікавих малюнків на дитячих садочках чи школах - це яскраво, радісно та цікаво в першу чергу для діток, тому звісно не все потрібно копіювати з оздоблення архітектури за кордоном. Поштові скриньки надворі значно швидше будуть псуватися, ніж у під'їзді, а ще стануть об'єктом для хуліганів, одним словом - ніякої приватності.Не бачу також ніякого плюсу в тому, що до будинку лише йде пішохідна доріжка, а як же мають під'їхати аварійні авто, пожежна, швидка, машини з доставкою великих вантажів - наприклад техніки чи меблів?
Досить непогано. Особливо сподобалось як оформлені входи в під'їзд та сховані смітники і трансформатори. Проте дитсадки та школи у нас явно цікавіші зараз будують, що не може не тішити. Так, можливо в Німеччині вони цікавіші за формою, але з огляду на те, що це дитсадки та школи, то все виглядає якось аж занадто сумно та депресивно ззовні.
@@ShedewrS Справа ж не лише в кольорі. Не варто так примітивно дивитись. Саме шкільне подвір'я разом з вибраними кольорами, елементами архітектури та невеликою к-стю зелені створює дуже депресивний ансамбль. І це не є ок в контексті шкіл і садочків. Можливо якби це був університет. І якщо Ви раптом думаєте, що в ті й же Німеччині немає кольорових садочків, то Ви дуже таки помиляєтесь :)
@@dipr5011 Про смаки не сперечаються. Кожному своє. Але особисто вважаю, що потрібно все оцінювати об'ктивно. В даному випадку дошкільні та шкільні установи не вразили взагалі. В інших містаха Європи бачила і кращі варіанти. На щастя, в Україні за останні декілька років також з'явилось чимало класних шкіл та садочків. І це факт.
@@sea_3827 Це був сарказм) З чого ви взяли що дітям депресивно? Якраз коли все супер декоровано, то це може викликати дефіцит уваги. Та і в дітей є смартфони, сучасні тематичний одяг, рюкзаки, торгово розважальні центри з цілими ігровими залами, гральні майданчики - кольорів вистачає. Архітектура має вписатись в загальні пропорції та стилістику вулиць. Звісно, якщо вулиця не несе абсолютно ніякої архітектурної цінності... тоді любий можна) Вулицю то не зруйнує вже більше....
Мене дивує як " академічні" архітектори, що зважають на відступи від сусіда,не помічають ані " рози вітрів", ані опадів в даній місцевості,а от про рух сонця( світла) взагалі мовчу....Як це придумати будівлю,плюс великі вікна, але щоб сонце в них попадало аж дві години в день?! Це ж так треба умудритися,як пошити нові туфлі ,а потім зробити кляксу на них.....Агов архітекторам треба повчитись в фото і відеомонтажерів що знімають " кіно", таке поняття як " світотіні" не викладають в інституті?
Так називали площу довкола міської ратуші, і на цій площі частенько формувались ринки. Ринків вже на них немає, ну хіба святкові ярмарки, але площі досі так називаються. В багатьох містах на заході України є такі площі. Також площі з такими назвами є в Польщі.
Такі «сумні» школи і садочки у наших планувальників будуть викликати когнітивний дисонанс, а відсутність шинних лебедів із пластиково-бутилочним огородженням їх точно доб‘є)
Як гармонійно все виглядає. Не перестаю захоплюватись такою архітектурою. Просто і зі смаком. Так не вистачає цього нашим архітекторам і містобудівникам.
Чудовий приклад для майбутньої відбудови наших міст. Велосипед вже придуманий....Дякую за працю.
На 14:28 - це так званий "готель для комах", польськю - domek dla owadów . Використовується, щоб заманити в сад корисних комах і допомогти їм пережити холод.
Дуже дякую за таку віртуальну прогулянку містечком. Сподіваюсь в нас разом вистачить розуму і сил не допустити повторення «хрущевок»
Дуже «по-людськи» (в розумінні - для людей, про людей) спроектовано і реалізовано!
Малоповерхове житло + чудова урбаністика + грамотна архітектура + «природний» благоустрій = 40хв кайфу від перегляду…
Дві речі дуже сподобалось: те, що ніхто не паркується на тротуарі, та те, що нема закритих дворів з решітками, воротами, замками та охороною.
Ви звернули увагу на неймовірні деталі! Висвітили дуже правильні концепції, які, сподіваюсь, надихнуть наших чиновників на відповідні стратегії відновлення. Цей ролик, без перебільшення - оргазм перфекціоніста!
Класна поверховість будинків,чудове озелененя,краса
Як же мені цікаво дивитися ваші відео про іноземні міста... Це круто! У вас гарно виходить. Дякую вам!
Дякую Вам ща надзвичайно цікаву прогулянку просторами чудового прикладу для наслідування. Приємно вражає підхід до поводження з водою... І просто, і красиво, і ефективно! Браво
Чудова подорож, девізом якої можуть бути слова п. Юліана: " Все з розумом"!
Дуже затишний райончик, дякую за цікаве відео!
Одразу видно що міським урядовцям бракує кмітливости.
На змарнованих під заплавними луками землях можна було збудувати кілька ЖК (отримавши квартири в якості "вдячності" за сприяння).
Потім - "заробити" на "великосу будівництві" зливової каналізації.
Потім - заснувати КПЯ ОстфільдернЗливоКанал на 1.5-2 сотні працівників і щомісяця мати з нього на закупівлях ПММ та періодично - техніки. А ще - гарантовані 3-4 додаткові сотні голосів на кожних виборах.
Не вміють вони мислити всеосяжно!
О! 12:45 Це ж наші грибочки з Троєщини та Виноградаря!!😅 Дякую за відос! Цікаво подивитись на нормальну сучасну забудову. Ще б цікаво було побачити, як функціонує водовідведення тут саме в зливу.
Все просто, геніально та зі смаком, а головне, - з повагою один до одного! Прекрасні ідеї щодо відновлення наших міст, але спочатку змінити владних популістів на компетентних людей! Слава Нашим Воїнам!
Дуже класно відмічаєте простоту. Також це помічаю у Німеччині. Дуже багато простих, недорогих і хороших рішень
Дякую за інформацію. Слава ЗСУ!
Нам до такого ще огого !
То треба мабуть щоб спочатку в головах щось змінилося, щоб був запит на красу
Поки в нас попит на г- або п- подібні людяшники з парковкою всередині, які при цьому відірвані від міської інфраструктури
Хочеться, звичайно щоб відбудова країни рухалася в напрямку цивілізації, але поки такого не спостерігається
Для ночівлі або здачі в оренду інфраструктура не важлива:)
Як завжди цікаво та інформативно, дякую)
Дуже цікаво і про тротуари і про балкони і про проекти. Супер
Вважаю, що дуже вірне рішення - вкладати більше в озеленення, ніж у матеріали фасадів. Це значно вагоміше впливає на відчуття комфортного гуманного середовища, а також важливіше з практичного аспекту - для правильного поводження з водою у містах
як завжди професійна експертна думка Юліана, з якою важко не погодитись, дуже чекав подібні випуски, цікавий контент! а щодо будівель - звісно, заздрість в приємному сенсі, абсолютно лаконічна архітектура в якій хочеться жити, бувати, чи просто проходити та любуватись, наскільки наші забудовники (більшість) програють в усьому....(
Дуже гарний випуск! Дякую!
В нас "водостоки" з бруківки утворюються самі, бо через неправильну технологію укладки, зазвичай через рік-два вона просідає, утворюючи рови і ями для калюг
Прикольні дуби, не погана альтернатива туям.
Гуд!
коментар в підтримку розвитку цього каналу
Коментар на просування якісного україномовного контенту!
як завжди 👍
Бомбезно, як каже пан Юліан. Тільки я тепер в депресії що в нас так ніколи не буде
Дякую!
Дуже дякую за натхнення.
гарний огляд. Була пару років тому в Гамбурзі у так званому "бідному" районі, де також багато соціального житла. Бляха, там так просторо, чисто і гарно, великі відкриті балкони, майже у кожного на балконі свій сад - помідори, лимончики, зелень, просто квіти. Смітники розділені для різного типу відходів, обгороджені парканом-сіткою на ключ і живоплотом. Якщо це бідний район, то які тоді багаті?))
гарно дякую
яка між нашими містами прірва і коли ми будемо жити так...ех
Якщо не розгонемо "великих.........." Не буде ні чого. Скажу, бо маю сподівання ---- Слава Збройним Силам !!!!!
красиве і комфортне містечко. нам потрібно будувати щось схоже .
Сподіваюся, наші забудовники теж колись доростуть до того, що над паркінгом можуть бути дерева, а не лише суцільне замощення. Звісно, це дорожче, але результат вартує того. Можна робити насипи землі, у т.ч. і різної глибини, створюючи цікавий рельєф, а також додатково саджати дерева у великих ємностях. Те ж стосується і власне мешканців, які наразі вже отримали ненуманний простір і можуть його покращити
Нема до чого ,,доростати,, ,а ціна паркінгу буде закладена в кВ.м будови .
Цікаво, а з таких аналогів міст у нас тільки напевне Славутич, який з'явився після 86 року
дякую
Блін, так гарно
Дуже круто
Маю прохання. Зробіть відео про Норвегію.
Як хочеться, щоб після перемоги, у всіх владних коридорах з‘явилися професіонали своєї справи, а не популісти. Хочеться для відновлення України брати кращі світові практики в громадському транспорті, будівництві, економіці та інших галузях. Ну й розуму виборцям - обирати не популістів, а думати й обирати державників!
Супер
Щоб балкони не склити не потрібно їх включати в опалювальну площу.🤣
В Німеччині все ж таки малюють зебри полосками, і в кінці відео якраз по такій пройшли.
А так відео чудове, дуже інформативно та пізнавально
Скільки зелені біля та між малоповерховими будинками, а також на вулицях... Які розкішні платани між упорядкованим паркінгом, де ніхто не порушує правил... Хочеться такого затишку, краси і порядку в наших містах
В Штутгарті взагалі не дуже з прибиранням. Я живу в Штутгарті півроку і не відразу зрозуміла де це. Згадала по будівлям, від центру сюди 15 хвил.на метро. Сказав би Юліан що то зупинка у-банну Шанзаузен парк - було б ясно. Бо я спеціально сюди приїзджаю погуляти, дужу красивий район міста Штутгарта
Відео 8 секунд назад, я ☺ повезло, повезло )
У нас доречі теж не було зебр на світлофорах, це ж буквально недавно ввели, рік не більше
В мене дитсадку в нульових, теж вирощували овочi потiм, куштували коли вони виростали.М.Кременчук
Вже немає ОТГ, реформа закінчилася, тепер це просто ТерГромади
Чудова подорож, приємне містечко, дякую Юліан!
Пан Чаплінський: Дивіться на цю прекрасну площу ...
Я: повністю забрукована поверхня без жодного деревця, кущика або хоча б газончика (літом тут мабуть пательня), один єдиний маленький дешманський смітничок. Ок, ніхто не паркується і це єдиний плюс. Пане Чаплинський, wtf?
Моє прізвище пишеться через і.
@@CHAPLINSKYVLOG прошу вибачення, відредагую
шось ланосов не бачу)
Цікаво а як з вимогами до проїзду пожежної, швидкої? Бо коли так близько воно дійсно затишно, але це питання завжди цікавить.
Влучно підмічено
В нас може бути так красиво,зручно та продумано як в Німеччині ? Чи ніхто обригані панельки та мурашники перебудовувати не буде?
Та пориста вставка на шкільному городі то не рій. То житло для комах, які є важливою складовою міської екосистеми.
Danke
@@CHAPLINSKYVLOG bite
Дуже гарні маленькі щільно забудовані будиночки
Але мене цікавить одне питання
Якщо пожежа
Як будуть гасити вогонь? Наскільки я знаю має бути проміжок між будинками щоб пожежники змогли проїхати і погасити
Якщо хтось зможе пояснити буду дуже вдячна)
БлДь в якому гавніщі ми живемо, це пиздецб
Де обмостка?
Незашклений балкон - жах
Щось з відео не так. кадр сіпається(
І це не велике місто у Німеччині, у мене просто ненависть виникає до місцевої і влади в принципі, бо нічого не змінилось у нас.
Де нові відео?????!!
кому потрібні ті однакові газони і квадратні кущі усюди?? така вже нудна типовість характерна для європейських міст аналогічна хіба що панелькам
А тепер порахуйте середню зп німака і жителя України .Відео зовсім не актуальне для України.
На рахунок зебр штрих-пунктиром.
Як водій з двацятирічним стажем скажу,що вони не помітні з далека,а це критично важливо.
а знаки?
@@AndriyByelyj вони не помітні, бо стаж )
Дуже цікаве відео, із задоволенням переглянули. Але ж, як на мене, то є свої плюси та мінуси - наші новітні дитячі майданчики та зони для занять спортом значно кращі, а також я нічого не маю проти цікавих малюнків на дитячих садочках чи школах - це яскраво, радісно та цікаво в першу чергу для діток, тому звісно не все потрібно копіювати з оздоблення архітектури за кордоном. Поштові скриньки надворі значно швидше будуть псуватися, ніж у під'їзді, а ще стануть об'єктом для хуліганів, одним словом - ніякої приватності.Не бачу також ніякого плюсу в тому, що до будинку лише йде пішохідна доріжка, а як же мають під'їхати аварійні авто, пожежна, швидка, машини з доставкою великих вантажів - наприклад техніки чи меблів?
Досить непогано. Особливо сподобалось як оформлені входи в під'їзд та сховані смітники і трансформатори. Проте дитсадки та школи у нас явно цікавіші зараз будують, що не може не тішити. Так, можливо в Німеччині вони цікавіші за формою, але з огляду на те, що це дитсадки та школи, то все виглядає якось аж занадто сумно та депресивно ззовні.
Якщо розмалювати в рожевий, оранжевий буде цікавіше?)
А який найдепресивніший, може той що суміжний з бізнес-центром? Чи інші два? Про що тільки їх сільський голова думав, от у Броварах чи Обухові...!
@@ShedewrS Справа ж не лише в кольорі. Не варто так примітивно дивитись. Саме шкільне подвір'я разом з вибраними кольорами, елементами архітектури та невеликою к-стю зелені створює дуже депресивний ансамбль. І це не є ок в контексті шкіл і садочків. Можливо якби це був університет. І якщо Ви раптом думаєте, що в ті й же Німеччині немає кольорових садочків, то Ви дуже таки помиляєтесь :)
@@dipr5011 Про смаки не сперечаються. Кожному своє. Але особисто вважаю, що потрібно все оцінювати об'ктивно. В даному випадку дошкільні та шкільні установи не вразили взагалі. В інших містаха Європи бачила і кращі варіанти. На щастя, в Україні за останні декілька років також з'явилось чимало класних шкіл та садочків. І це факт.
@@sea_3827 Це був сарказм) З чого ви взяли що дітям депресивно? Якраз коли все супер декоровано, то це може викликати дефіцит уваги. Та і в дітей є смартфони, сучасні тематичний одяг, рюкзаки, торгово розважальні центри з цілими ігровими залами, гральні майданчики - кольорів вистачає.
Архітектура має вписатись в загальні пропорції та стилістику вулиць. Звісно, якщо вулиця не несе абсолютно ніякої архітектурної цінності... тоді любий можна) Вулицю то не зруйнує вже більше....
Мене дивує як " академічні" архітектори, що зважають на відступи від сусіда,не помічають ані " рози вітрів", ані опадів в даній місцевості,а от про рух сонця( світла) взагалі мовчу....Як це придумати будівлю,плюс великі вікна, але щоб сонце в них попадало аж дві години в день?! Це ж так треба умудритися,як пошити нові туфлі ,а потім зробити кляксу на них.....Агов архітекторам треба повчитись в фото і відеомонтажерів що знімають " кіно", таке поняття як " світотіні" не викладають в інституті?
Что такое площа ринок? Я не вижу здесь базара, меня обманули. Не ну, серьезно, почему так называется?
Так називали площу довкола міської ратуші, і на цій площі частенько формувались ринки. Ринків вже на них немає, ну хіба святкові ярмарки, але площі досі так називаються. В багатьох містах на заході України є такі площі. Також площі з такими назвами є в Польщі.
@@rapvoznya пон спс