Дослідження як інструмент залучення громад

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 20 ส.ค. 2024
  • Громадянська участь у прийнятті рішень стосовно розвитку громади може здійснюватися багатьма способами. Одним з інструментів консультування є вивчення громадської думки і дослідження. Різні методології досліджень здатні спродукувати результати доречні для різних цілей. Кожна з них має свої обмеження і можливості. Існують також спеціальні методики учасницьких досліджень.
    У четвер, 16 лютого, відбувся третій воркшоп про партисипацію в громадах у контексті створення місцевих програм відновлення. Його темою стали дослідження як інструмент залучення людей до прийняття рішень у громадах.
    Спікери й спікерки:
    Максим Терлецький - в.о. директора Інституту міста, Львів
    Кирило Пеліванов - керівник ГО «Час Є», Бердянськ
    Марина Блудша - комунікаційниця U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ
    Під час події спікери та спікерки розказали про те, які рішення можна приймати на основі досліджень, як організувати та провести дослідження із залученням у громаді, які етичні принципи мають бути в основі такого дослідження; а також на кейсах розібрали різні підходи до досліджень із залученням та досліджень для залучення.
    Ця подія продовжує серію воркшопів про партисипацію в громадах у контексті створення місцевих програм відновлення. Її організовано за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії через Програму «U-LEAD з Європою». Зміст події є виключною відповідальністю аналітичного центру Cedos та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U-LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії.

ความคิดเห็น •