Зі школи відомо, що червоне світло розсіюється найгірше і видно його найкраще. Приклад, червоні заходи сонця, коли червоне світло пробивається, коли всі інші вже стихають. Можливо, із-за того увесь світ використовує червоні ліхтарі на транспорті та вишках, що їх видно як найкраще. Скоріше, використання червоного світла зумовлене іншими причинами, наприклад, незасліплювати свої рецептори, щоб щось було видно після свого ліхтаря. Крім того, використання світлофільтра в експерименті зменшує потік, тому його й слабіше видно. Треба було інші світлофільтри з таким самим затуханням використати та порівняти.
На сьогодні вже немає "туману війни". Коли вночі над тобою висить дрон з тепловізійною камерою, то пофік чим світити. Ми ходили із білими ліхтарями тому що ворог все одно спостерігає у інфрачервоному, а звичайне світло дозволяє не заблукати і не наступити на міну. А розташування нашої позиції взагалі не було таємницею - окопи у голій перепаханій посадці не замаскуєш від дрона.
Будь який засіб безпеки збільшує шанси на виживання. Жоден засіб безпеки не гарантує 100% на виживання, але ці відео призначені, аби інформувати наших бійців, є різні ситуації
@@army_tv_ua Так, але треба розуміти що із ліхтариком на нулі може бути безпечніше: не заблукаєш і не зайдеш до ворога, не ступиш на міну, швидше дійдеш до окопа (менше часу проведеш в чистому полі без захисту). Дуже часто бійці цього не розуміють і бояться світла як біса.
Звісно прилад нічного бачення бачить в темряві все. Єдиний плюс червоного світла, що він не засліплює очі і перехід від підсвітки до повної темряви трішки швидший для очей ніж від яскравого екрану чи ліхтаря з білим світлом. Але краще з цим бути обережним, нажаль всі ці правила написані кров'ю. Дякую за відео. П.С. чого ще варто згадати за цигарки. Ті взагалі як маяки.
Завжди вважав, що для скритої підсвітки використовують тільки синє світло. Його здалеку видно найгірше. Біле то біле, що називається еталонне, а по суті суміш усіх кольорів, задіяні всі наші рецептори у глазу. Жовте і червоне дуже добре пробиває усіляку мряку і ідентифікується на відстані. Інфрачервоне найкраще видно через туман і дощ. У совку навіть були оптичні польові телефони з використанням інфрачервоних лампочек. Колись дуже давно у совку мені як артелеристу довелося під час нічних стрільб покористуватись синім кріхитним ліхтариком який чіплявся на великий палець правої руки щоб можна було вести розрахунки у артелерийському блокноті, так от синє світло для такої скритньої роботи найкраще. Вже з невеликої відстані його не видно. Фільтри на фарах військових машин теж були сині.
Ви би вказали хоч яку пнб взяли. Бо як би 2,2+ і 3 покоління та з суттєвою різницею по fom вони будуть мати і суттєву різницю в чутливості. А в приціл типу 1пн93-2/3/4 чи 1пн141-1/2 вас буде видно ще з більшої відстані за рахунок кратності оптики. Тому треба завжди тримати в голові що вас може бути видно. Ремонтуючи 2 роки пнб, можу сказати що трофейні приціли мають дуже добротні характеристики на жаль.
Насправді навіть невелике освітлення поряд досить суттєво зменшує сприйняття оком світла з відстані, тому наступного разу протестуйте виявлення світла оком на відстані з повністю вимкненою технікою і деяким часом на акомодацію зору до темряви! Навряд чи ворог буде сидіти з ввімкненими лампами на позиціях.
Про невидимість червоного світла це байка-анігдот яку ганяють туди та сюди. Воно дійсно допомагає не втратити пристосований до темряви зір коли природнього світла недостатньо і треба додатково присвітити на короткий час. Це працює тому, що матеріали з яких зроблене наше тіло, зокрема білки і особливо червоні еритроцити є вельми прозорими для червого і довшого світла. Відповідно - мало поглинають його енергію. Відповідно - слабка реакція на подразник. Очі при потраплянні на них червого світла не жмурять райдужку, не знижують світлочутливість хоча світла й стало дещо більше. І після вимкнення підсвітки можна бачити так, наче вона й не вмикалась.
Ще треба було включити в огляд специфічні світло фільтри ( жовтий, зелений, ай іноді і синій) щоб тактікульні стелс банзай ніндзі зрозуміли, що світло воно у будь якому вигляді світло.
Я знаю що червоний для палатки щоб ввімкнути вночі, щось знайти або вийти , щоб не сліпити тих хто сплять , або якщо на дорозі себе обозначити велосипед або рюкзак. Що до лазерних ліхтарів треба вивчити питання , кажуть проміня не видно , видно пляма на ліхтарі , та пляма в напрямку светіння .
Було б корисно у розрізі подібних тестів побачити порівняння дешевий/дорогий нічник фосфорний/цифровий. Глобальні відмінності я особисто знаю, але вважаю що кожному військовому буде надзвичайно корисно ознайомитися з різновидами та розуміти їх відмінності, розуміти за що такі скажені гроші. Сюди ж можна і теплаки включити... Зрозуміло що все впирається у наявність відповідних одиниць спорядження, тому принаймні прошу цю ідею на олівець. Головне що можна потім такий ролик натурально як навчальний посібник показувати кому треба.
@dmitryhetman1509 саме тому писав "дешевий/дорогий". В дорожчих моделях більше процесорної потужності та картинка обробляється швидше. А системи типу прицілу прийнятого разом із "Списом" в США то вже взагалі клятий кіберпанк натуральний. Фосфорні нічники також мають свої мінуси.
@dmitryhetman1509 це функція, так якщо на відео об'єкти з обводкою то скоріше за все той прицільний комплекс про котрий я писав. Там одразу теплак, цифровий нічник і балістичний калькулятор із лазерним далекоміром, плюс програмні фішки типу виокремлення об'єктів та можливості запису на окремий носій. Дурна штука за дурні гроші, але коли бюджет оборонки майже трильйон вічнозелених, то і таке можна собі дозволити. Тим паче функціонально на ділі воно впливає, просто умовний приріст ефективності на мізер за експонентою росте в ціні. Цифровий нічник не завжди виокремлює об'єкти і потребує зазвичай хоч би мінімального освітлення, по суті як і котячі очі - в абсолютній темноті без підсвітки мало що видно, але за наймінімальнішого освітлення все як на долоні. І фосфор, і цифрові мають свої плюси і мінуси - ось саме про те що має сенс їх висвітлити я і писав.
Гарно було б потестувати в ИЧ різні комплекти однострою. При тому, не обов'язково вночі. Вдень можна поставити пластикові фільтри, які відсікають денне видиме світло.
Что не хватает, подсветка ультрафиолетовым фонареем(как пример Convoy C8 UV 365nm. дальность 100м+. При том что это гражданская модель). И видимость такого освещения через ПНВ. И как точка отсчёта, с какого расстояния, в ПНВ видны глаза кошачьих.))
якщо ти йдеш в темноті на вулиці чи в лісі .... То завжди майже все буде видно тобі , якщо ти не користуєшся будь якою підсвітко . Очі привикають до темноти , і всі контури .дорогу , великі деталі .. Все добре видно . Як буд то позаду освітлює світло ... Можливо треба тренування ...
@@adampro1335 ви певно гуляєте місячними ночами. Без місяця в хмарну погоду видно в кращому випадку горизонт, я бачив як люди 300м між посадками не могли пройти - блукали.
@@wildt2010Так..Але, вірно написано, потрібні постійні тренування "нічної" людини та "просто гарний зір".Нічний зір здорових очей, добре покращує настоянка елетероукоку, але цим не можна зловживати
@@mechatronicsfun4467 та чорт забирай!!!!! Червоне світло оком буде видно якнайдалі!!!!! Дійсно синє світло розсіюється набагато сильніше за червоне!!! Ну для ока має бути різниця. Але тепловізору мабуть буде пофіг... Порада, якщо є можливість, використовуйте для світломаскування синє світло. Хто не вірить, перепитайте у якихось спецслужб, чи тих хто розуміється на фізиці.
Добре що піднімаєте цю тему. Ще пришліть це відео валізному генералу а він хай покаже британським колегам і можливо таки перестануть срати в голову тим, хто у них бзвп проходить!
А чому не перевірили синій світлофільтр з комплекту американського ліхтаря??? Він же там не просто так був!!!! Чорт забирай!!!!! Червоне світло оком буде видно якнайдалі!!!!! А синє світло розсіюється набагато сильніше за червоне!!! І відповідно видно його буде гірше ніж червоне!! Ну як мінімум для ока має бути різниця. Але тепловізору мабуть буде пофіг... Однак було б цікаво перевірити. Порада, якщо є можливість, використовуйте для світломаскування синє світло. Хто не вірить, перепитайте у якихось спецслужб, чи тих хто розуміється на фізиці.
В деяких телефонів ще є неприємна штука - підсвітка обличча інфрачервоним світлом для розблокування. При чому вона включається інрді навіть без розблокування чи взагалі якщо розблокування обличчам ніколи не налаштовували. Оком ви це не бачите - тож навіть не знаєте про цю проблему
Червоний фільтр використовується не для того щоб "не було видно"😂 При червоному світлі не втрачається нічний зір післятого як вимикаєш ліхтар! Але коли світиш червоним - не бачитимеш написів які нанесені червоним кольором! А самий не помітний для очей важається синій промінь.
Всім доброго дня! Чув в інтернеті інфу, що на червоне світло не литить мошка. Хтось може це підтвердити? Колись вночі на звичайний налобник налетіли шершні, так прийшлося збивати ліхтар з голови...шукаю на весну та літо вирішення цієї проблеми. Слава ЗСУ!
Червоне розсіяне(помірне) світло не збиває "нічну настройку ока", не засліплює,так як працює в сходних з інфрачервоним діапозанах. Активує нервову систему "на миттеві швидкі дії", але перемінює "кольори навколишнього середовища" , що , може викликати "певну дезоорінтацію надшвидкого пошуку чогось"
В прибор ночного видения видно даже отражение от глаз.Когда наводишь на человека или животное они светятся как прожекторы.Так что тут палка о двух концах.
Так значить треба робити навпаки. -Розвісити гірлянди направлених на фінно-угра рефлекторів ліхтариків по всьому периметру ,шоб засвітити фінно-угрів. А серед гірлянд можна користуватися вже і телехвоном і годинником. Бо у москаля там буде каша на моніторах. То саме і з інфра-червоним випромінюванням,-виставити щити з інфрачервоною плівкою , щоб їхнє випромінювання перекрило випромінювання тіл . Як вам ідея ? Я диванний експерт з аутизмом.
Що таке інфрачервона плівка? Будь-яка плівка/скло екранує інфрачервоне випромінювання, так РЕБи і Старлінки ховають від мавіків нічних. А нарахунок гірлянд ідея норм для відвертання уваги спостерігачів, але дуже швидко по лампочці прилетить, якщо вона в зоні досяжності.
@wildt2010 інфрачервона плівка, це звичайна інфрачервона плівка для обігріву підлоги у приміщеннях на 220 в. Додавши термоконтроль, можна імітувати об'єкти різної температури. А ліхтарик занадто малий шоб по ньому вцілити із стрілецької зброї як мені здається. І якшо розмістити достатньо багато ліхтариків направлених на москаля, то він має заплутатися через велику кількість джерел світла. Може навіть мигаючих джерел світла. Та не розбере де просто ліхтарик, а де дійсно чийсь телефон чи годинник.
@@andrijche Треба було взяти інші світлофільтри інших кольорів з тим самим затуханням, як і у червоного, і подивитись очима. А так да, воно тускліше після світлофільтра буде і менш помітне. Або червоний і білий ліхтар з однаковим потоком світла..
Ппц... в чем суть эксперимента? Показать что в ночник видно все источники света? А в тепловизор источники тепла? Эксперт мамкин... а по поводу телефона вообще тригерит... телефон в большинстве случаев это последняя надежда... только используйте андроиды, у них навигация работает без любой связи
Долучайтесь до Армія TV в Telegram t.me/army_tv
🤝💯
Військовий експерт аргументовано пояснює та коментує події, окрема подяка!
Нет к сожалению...одна вода
Він такий же "експерт", як і військовий. Червоне світло неприроднє, його видно за дві посадки
Дякуємо за цікаву інформацію, тримаймося, молодці, хлопці та дівчата, захисники та захисниці, дякуємо за вашу стійкість!
Дякую. Слава Україні 🇺🇦
Дякую за роботу, як раз шукав таку інформацію з детальним оглядом
Дуже дякую за корисний експеримент
Дякуємо вам за коментар! Підпишіться на наш канал, щоб бачити більше таких відео!
Зі школи відомо, що червоне світло розсіюється найгірше і видно його найкраще. Приклад, червоні заходи сонця, коли червоне світло пробивається, коли всі інші вже стихають. Можливо, із-за того увесь світ використовує червоні ліхтарі на транспорті та вишках, що їх видно як найкраще. Скоріше, використання червоного світла зумовлене іншими причинами, наприклад, незасліплювати свої рецептори, щоб щось було видно після свого ліхтаря. Крім того, використання світлофільтра в експерименті зменшує потік, тому його й слабіше видно. Треба було інші світлофільтри з таким самим затуханням використати та порівняти.
Дуже інформативно. Дякую за роботу!!!
На сьогодні вже немає "туману війни". Коли вночі над тобою висить дрон з тепловізійною камерою, то пофік чим світити. Ми ходили із білими ліхтарями тому що ворог все одно спостерігає у інфрачервоному, а звичайне світло дозволяє не заблукати і не наступити на міну. А розташування нашої позиції взагалі не було таємницею - окопи у голій перепаханій посадці не замаскуєш від дрона.
От і я думаю: до чого ці тести, якщо в тепловізор одинхрєн видно силует..
Будь який засіб безпеки збільшує шанси на виживання. Жоден засіб безпеки не гарантує 100% на виживання, але ці відео призначені, аби інформувати наших бійців, є різні ситуації
@@army_tv_ua Так, але треба розуміти що із ліхтариком на нулі може бути безпечніше: не заблукаєш і не зайдеш до ворога, не ступиш на міну, швидше дійдеш до окопа (менше часу проведеш в чистому полі без захисту). Дуже часто бійці цього не розуміють і бояться світла як біса.
Особливо коли ти сидиш закопаний ,а пацани з співдружн.організму влаштували в сусідній посадці аеропорт Дубаї чи ласвегас😅
Туману немає, але можуть одразу насипати на той ліхтар з сусідньої посадки
Червона підсвітка призначення щоб не засліплювати себе в повній темноті, коли очі звикли до неї, при цьому щоб можна було б щось бачити біля себе
саме так
Ще на червоне світло не летять комахи.
Звісно прилад нічного бачення бачить в темряві все. Єдиний плюс червоного світла, що він не засліплює очі і перехід від підсвітки до повної темряви трішки швидший для очей ніж від яскравого екрану чи ліхтаря з білим світлом. Але краще з цим бути обережним, нажаль всі ці правила написані кров'ю. Дякую за відео.
П.С. чого ще варто згадати за цигарки. Ті взагалі як маяки.
Дуже цікаве та корисне відео, дякую
Дякуємо вам за коментар та підтримку!
Для кого корисне? Які висновки були зроблені? Що з цього відео можна винести?
Дякую. Дужу корисно.
Дякую за цікаві випуски,за корисну працю.Миру нам та перемоги!
Дякуємо вам за коментар! Підпишіться на наш канал, щоб бачити більше таких відео!
Дякую за роботу. Слава Україні
Завжди вважав, що для скритої підсвітки використовують тільки синє світло. Його здалеку видно найгірше. Біле то біле, що називається еталонне, а по суті суміш усіх кольорів, задіяні всі наші рецептори у глазу. Жовте і червоне дуже добре пробиває усіляку мряку і ідентифікується на відстані. Інфрачервоне найкраще видно через туман і дощ. У совку навіть були оптичні польові телефони з використанням інфрачервоних лампочек. Колись дуже давно у совку мені як артелеристу довелося під час нічних стрільб покористуватись синім кріхитним ліхтариком який чіплявся на великий палець правої руки щоб можна було вести розрахунки у артелерийському блокноті, так от синє світло для такої скритньої роботи найкраще. Вже з невеликої відстані його не видно. Фільтри на фарах військових машин теж були сині.
Велика подяка. Особливо за експеремент з годинниками
дуже цікаві експерименти. Дякую
Schonen abend amazing Ukrainians 👍👍all Ukrainians 👍 💖 respekt ✊️💪GLORY TO UKRAINE 💙 💛 ✌️ 💯 🤝
Дякую
Дякуємо вам за коментар! Підпишіться на наш канал, щоб бачити більше таких відео!
@@army_tv_ua вже давно підписаний
Ви не бачили на 230м червоне світло, бо ваші очі не адаптовані до темряви. Посидіть 15 хв в темряві, будете бачити дуже і дуже
у телефонів ще на додачу фейст айді - який теж в темряві підсвічує інфрачервоним світлом щоб розпізнати обличчя та для автофокусу при зйомці на камеру
Дякуємо вам за підказку!
😮 якісний пнб бачить все😮
Дякую за цікавий контент 👍
Дякуємо вам за коментар!
Ви би вказали хоч яку пнб взяли. Бо як би 2,2+ і 3 покоління та з суттєвою різницею по fom вони будуть мати і суттєву різницю в чутливості. А в приціл типу 1пн93-2/3/4 чи 1пн141-1/2 вас буде видно ще з більшої відстані за рахунок кратності оптики. Тому треба завжди тримати в голові що вас може бути видно. Ремонтуючи 2 роки пнб, можу сказати що трофейні приціли мають дуже добротні характеристики на жаль.
Насправді навіть невелике освітлення поряд досить суттєво зменшує сприйняття оком світла з відстані, тому наступного разу протестуйте виявлення світла оком на відстані з повністю вимкненою технікою і деяким часом на акомодацію зору до темряви! Навряд чи ворог буде сидіти з ввімкненими лампами на позиціях.
Завжди дивлюсь Армія TV! Класний контент, дякую!
Дякуємо вам за коментар! Підпишіться на наш канал, щоб бачити більше таких відео!
Дуже цікаво, пізнавально і актуально. Дякуємо за експерименти і дослідження по світлу на війні. Слава ЗСУ!
Что ты познал из видео?
Дякую!!! Дуже крутий випуск👍 Про годинник я не знав. Ворога потрібно постійно дивувати. А щоб це зробити треба бути непомітним👻
Пізнавально, дякую!
Про невидимість червоного світла це байка-анігдот яку ганяють туди та сюди.
Воно дійсно допомагає не втратити пристосований до темряви зір коли природнього світла недостатньо і треба додатково присвітити на короткий час.
Це працює тому, що матеріали з яких зроблене наше тіло, зокрема білки і особливо червоні еритроцити є вельми прозорими для червого і довшого світла. Відповідно - мало поглинають його енергію. Відповідно - слабка реакція на подразник. Очі при потраплянні на них червого світла не жмурять райдужку, не знижують світлочутливість хоча світла й стало дещо більше. І після вимкнення підсвітки можна бачити так, наче вона й не вмикалась.
Класне відео. Зробіть ще таке про телефон (датчики які блимають на передній камері)
👍👍👍👍👍👍
Ще треба було включити в огляд специфічні світло фільтри ( жовтий, зелений, ай іноді і синій) щоб тактікульні стелс банзай ніндзі зрозуміли, що світло воно у будь якому вигляді світло.
Круто + віршований вступ. Лайк
Дякуємо вам за коментар! Підпишіться на наш канал, щоб бачити більше таких відео!
@army_tv_ua уже! Дякую за роботу!
Я знаю що червоний для палатки щоб ввімкнути вночі, щось знайти або вийти , щоб не сліпити тих хто сплять , або якщо на дорозі себе обозначити велосипед або рюкзак. Що до лазерних ліхтарів треба вивчити питання , кажуть проміня не видно , видно пляма на ліхтарі , та пляма в напрямку светіння .
в туман/дим видно промінь
дякую! ще цікаво побачити порівняння червоного фільтру і синього
🇦🇱❤️🇺🇦
Було б корисно у розрізі подібних тестів побачити порівняння дешевий/дорогий нічник фосфорний/цифровий. Глобальні відмінності я особисто знаю, але вважаю що кожному військовому буде надзвичайно корисно ознайомитися з різновидами та розуміти їх відмінності, розуміти за що такі скажені гроші. Сюди ж можна і теплаки включити... Зрозуміло що все впирається у наявність відповідних одиниць спорядження, тому принаймні прошу цю ідею на олівець. Головне що можна потім такий ролик натурально як навчальний посібник показувати кому треба.
Цифровий то беспонт
@dmitryhetman1509 саме тому писав "дешевий/дорогий". В дорожчих моделях більше процесорної потужності та картинка обробляється швидше. А системи типу прицілу прийнятого разом із "Списом" в США то вже взагалі клятий кіберпанк натуральний. Фосфорні нічники також мають свої мінуси.
@@MikhaelHausgeist Ну не внікав, цифрові думав один дешман, а ота фігня де обводить контури то воно?
@dmitryhetman1509 це функція, так якщо на відео об'єкти з обводкою то скоріше за все той прицільний комплекс про котрий я писав. Там одразу теплак, цифровий нічник і балістичний калькулятор із лазерним далекоміром, плюс програмні фішки типу виокремлення об'єктів та можливості запису на окремий носій. Дурна штука за дурні гроші, але коли бюджет оборонки майже трильйон вічнозелених, то і таке можна собі дозволити. Тим паче функціонально на ділі воно впливає, просто умовний приріст ефективності на мізер за експонентою росте в ціні.
Цифровий нічник не завжди виокремлює об'єкти і потребує зазвичай хоч би мінімального освітлення, по суті як і котячі очі - в абсолютній темноті без підсвітки мало що видно, але за наймінімальнішого освітлення все як на долоні. І фосфор, і цифрові мають свої плюси і мінуси - ось саме про те що має сенс їх висвітлити я і писав.
Гарно було б потестувати в ИЧ різні комплекти однострою. При тому, не обов'язково вночі. Вдень можна поставити пластикові фільтри, які відсікають денне видиме світло.
Что не хватает, подсветка ультрафиолетовым фонареем(как пример Convoy C8 UV 365nm. дальность 100м+. При том что это гражданская модель). И видимость такого освещения через ПНВ.
И как точка отсчёта, с какого расстояния, в ПНВ видны глаза кошачьих.))
8:25 - а от якщо є фейс-ід (наприклад айфон), то там іч підсвітка (лідар?) світить дуже сильно. Десь попадалося відео
подяка за відео! коментар та вподобайка для популяризації каналу. Допомагаймо ЗСУ!
якщо ти йдеш в темноті на вулиці чи в лісі .... То завжди майже все буде видно тобі , якщо ти не користуєшся будь якою підсвітко . Очі привикають до темноти , і всі контури .дорогу , великі деталі .. Все добре видно . Як буд то позаду освітлює світло ... Можливо треба тренування ...
@@adampro1335 ви певно гуляєте місячними ночами. Без місяця в хмарну погоду видно в кращому випадку горизонт, я бачив як люди 300м між посадками не могли пройти - блукали.
@@wildt2010Так..Але, вірно написано, потрібні постійні тренування "нічної" людини та "просто гарний зір".Нічний зір здорових очей, добре покращує настоянка елетероукоку, але цим не можна зловживати
синій найбільше розсіюєтся.
@@mechatronicsfun4467 та чорт забирай!!!!! Червоне світло оком буде видно якнайдалі!!!!! Дійсно синє світло розсіюється набагато сильніше за червоне!!! Ну для ока має бути різниця.
Але тепловізору мабуть буде пофіг...
Порада, якщо є можливість, використовуйте для світломаскування синє світло.
Хто не вірить, перепитайте у якихось спецслужб, чи тих хто розуміється на фізиці.
який у вас використовувався тепловiзор?
Корисно
це все я тестив теж,кроме годинників,бо в мене його не було))))
Добре що піднімаєте цю тему. Ще пришліть це відео валізному генералу а він хай покаже британським колегам і можливо таки перестануть срати в голову тим, хто у них бзвп проходить!
Дякуємо вам за коментар! Підпишіться на наш канал, щоб бачити більше таких відео!
Дякую!
Дуже корисний контент!
Героям Слава!!!
Геннадій, сині сфітлофільтри ще випробуйте
А можна розбивати екран на декілька частин і в кожній одночасно показувати як видно в різні прилади щоб було легше порівняти?
А який нічний на камері?
підкажіть, будь ласка, в яких одиницях шкала тепловізора?
Відстань напевно заміряли вбудованим в тепловізор лазерним далекоміром
@wildt2010 мабуть, але мені цікава шкала )
Практичне відео, доволі цікаво. Гадаю ворог теж підгляне ;)
А чому не перевірили синій світлофільтр з комплекту американського ліхтаря???
Він же там не просто так був!!!!
Чорт забирай!!!!! Червоне світло оком буде видно якнайдалі!!!!! А синє світло розсіюється набагато сильніше за червоне!!!
І відповідно видно його буде гірше ніж червоне!! Ну як мінімум для ока має бути різниця.
Але тепловізору мабуть буде пофіг... Однак було б цікаво перевірити.
Порада, якщо є можливість, використовуйте для світломаскування синє світло.
Хто не вірить, перепитайте у якихось спецслужб, чи тих хто розуміється на фізиці.
@@MegaWatt_Lab Не дарма військові кунги мають нічне внутрішнє світло саме СИНЄ, а не червоне!
РОЗПОВІДАВ СНАЙПЕР , ЩО ЖАР ВІД СИГАРЕТИ , НЕОЗБРОЕННИМ ОКОМ , ВИДНО НА 800 МЕТРІВ .❤
а як щодо синього світла?
Дякую дуже змістовна, і потрібна інформація, слава зсу.
Героям Слава! Дякуємо вам за коментар! Підпишіться на наш канал, щоб бачити більше таких відео!
@army_tv_ua вже, буду чекати нових відео.
А світловідбивальна стрічка?
В деяких телефонів ще є неприємна штука - підсвітка обличча інфрачервоним світлом для розблокування. При чому вона включається інрді навіть без розблокування чи взагалі якщо розблокування обличчам ніколи не налаштовували. Оком ви це не бачите - тож навіть не знаєте про цю проблему
Ось це я розумію корисний контент! Дякую за роботу!
Дякуємо вам за коментар та приємні слова!
Що ти мелеш? В армію іди вже нарешті
Червоний фільтр використовується не для того щоб "не було видно"😂 При червоному світлі не втрачається нічний зір післятого як вимикаєш ліхтар! Але коли світиш червоним - не бачитимеш написів які нанесені червоним кольором! А самий не помітний для очей важається синій промінь.
Якщо видно в тепловізор, то видно чи ні в прилад нічного бачення не має значення.
От чому не варто вмикати інфрочервоне підсвітлювання. Я їздив без підсвітки. Так видно гірше. Але є одне правило як шо бачіш ти тобачать і тебе.
Всім доброго дня! Чув в інтернеті інфу, що на червоне світло не литить мошка. Хтось може це підтвердити? Колись вночі на звичайний налобник налетіли шершні, так прийшлося збивати ліхтар з голови...шукаю на весну та літо вирішення цієї проблеми. Слава ЗСУ!
Можу підтвердити цю інформацію, на червоне комарі не летять, перевірено на собі
В Армію забирають про ліхтар зрозумів, а от чорний пакет брати з собою чи ні.
от обратного: нельзя скрыться, значит, надо засветить так, чтоб наблюдатель ослеп)))
Червоне розсіяне(помірне) світло не збиває "нічну настройку ока", не засліплює,так як працює в сходних з інфрачервоним діапозанах. Активує нервову систему "на миттеві швидкі дії", але перемінює "кольори навколишнього середовища" , що , може викликати "певну дезоорінтацію надшвидкого пошуку чогось"
А ще добре видно кров при червоному світлі
В прибор ночного видения видно даже отражение от глаз.Когда наводишь на человека или животное они светятся как прожекторы.Так что тут палка о двух концах.
Усілякі Фейс айді на тіліфонах також мерехтять дай бож
Так значить треба робити навпаки. -Розвісити гірлянди направлених на фінно-угра рефлекторів ліхтариків по всьому периметру ,шоб засвітити фінно-угрів. А серед гірлянд можна користуватися вже і телехвоном і годинником. Бо у москаля там буде каша на моніторах. То саме і з інфра-червоним випромінюванням,-виставити щити з інфрачервоною плівкою , щоб їхнє випромінювання перекрило випромінювання тіл . Як вам ідея ? Я диванний експерт з аутизмом.
Що таке інфрачервона плівка? Будь-яка плівка/скло екранує інфрачервоне випромінювання, так РЕБи і Старлінки ховають від мавіків нічних. А нарахунок гірлянд ідея норм для відвертання уваги спостерігачів, але дуже швидко по лампочці прилетить, якщо вона в зоні досяжності.
@wildt2010 інфрачервона плівка, це звичайна інфрачервона плівка для обігріву підлоги у приміщеннях на 220 в. Додавши термоконтроль, можна імітувати об'єкти різної температури. А ліхтарик занадто малий шоб по ньому вцілити із стрілецької зброї як мені здається. І якшо розмістити достатньо багато ліхтариків направлених на москаля, то він має заплутатися через велику кількість джерел світла. Може навіть мигаючих джерел світла. Та не розбере де просто ліхтарик, а де дійсно чийсь телефон чи годинник.
@wildt2010 це звичайна інфрачервона плівка для підігріву підлоги електрична. А ліхтарики надто маленькі шоб позбивати.
думаю, що очима червоне світло було менш помітне через неповну прозорість самого світлофільтра
@@andrijche Треба було взяти інші світлофільтри інших кольорів з тим самим затуханням, як і у червоного, і подивитись очима. А так да, воно тускліше після світлофільтра буде і менш помітне. Або червоний і білий ліхтар з однаковим потоком світла..
Українці кажуть 'Прилад нічного ЗОРУ'.
То росіяни що трохи повчили українську мову - кажуть "бачення" замість зору.
українців завжди шось не влаштовує, шо і як би ти не зробив ))
@alexkukoba :)
Гмм.,.. спостереження на поміркувати.
Ппц... в чем суть эксперимента? Показать что в ночник видно все источники света? А в тепловизор источники тепла? Эксперт мамкин... а по поводу телефона вообще тригерит... телефон в большинстве случаев это последняя надежда... только используйте андроиды, у них навигация работает без любой связи
А чого сине світло, зелене не перевірили??????
Заради статуту збройних сил, побрийте ведучого.
Цікаво був ще синій фільтр чому не перевірили?
А прилади на основі фотопомнжувача? У мене ще 1985р.
В ДРА був приціл нспу 1 якому не треба інфрачервона підсвітка.
Вам потрібно було ,робити всі ці маніпуляції з синім сфітофільтром , і особливо з сигаретою- де ви будете дуже здивавані
красный везде сильно видно непонимаю что за бредятина во круг этого .особенно в тумане .
Телефон у відро, а його вже на голову..
Цікаво🤔
от тільки навіщо ліхтар на шолом з іч світлом для пнб якщо в пнб і так є іч підсвітка для повної темряви 😮