Відео про життя в США Відповідаю на питання

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 13 พ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 6

  • @user-ci6gm3bi7c
    @user-ci6gm3bi7c 20 วันที่ผ่านมา +3

    Не меліть дурниць, у роботодавців немає жодних претензій з приводу вашого походження, немає значення звідки ви приїхали, а навпаки у українців зараз дуже велика перевага відносно інших, емігрантів, країн Латинської Америки, більшості азіатських країн. Тому що американці зрозуміли що рівень української освіти на голову вищий чим у тих кого я перерахував вище. Для будь-якого американського роботодавця важливим є насамперед вашe Experience тобто досвід роботи в США, будь який досвід чи ви працювали на будові, чи ви працювали у великій компанії звичайним клерком. Тому завжди раджу всім новоприбулим, чіплятися за будь-яку роботу для того, щоби мати можливість у майбутньому працювати в кращих умовах і за більшу оплату.

    • @ukrainianincalifornia
      @ukrainianincalifornia  20 วันที่ผ่านมา +4

      Ви мабуть не уважно слухали те, що я сказав. Не знаю чому, але роботодавці бояться брати на роботу, тому, що людина може попросити оформити їй Грін карту. Ось в чому проблема.
      Той, хто не боїться, звісно бере, але це тільки державні органи і деякі приватні роботодавці.
      Якби я мав Грін карту. то вже вчора б мав роботу. Я говорю про себе і можу доказати на прикладах, коли мені рекрутери відповідають, роботодавець хоче брати тільки з громадянством або з Грін картою.
      Є ще спеціальне питання, яке додають до заяви на посаду, вони звучить так: "Чи збираєтесь ви зараз або в майбутньому, якщо вас візьмуть на роботу, просити про (тут я приведу англійською з оригіналу, сподіваюсь зрозумієте) sponsorship. Це і є просити оформити Грін карту.
      Ось привожу переписку вже в кінці розмови, без вказання персон, хоч один із двух це я:
      - Okay, what is your work authorization?
      - UHP (Ukrainian humanitarian parole) EAD. But I do not need any sponsorship. (Тут я вже написав, бо знав, що буде далі)
      - I will check if we can work with that.
      - I can sign any document that I will not demand a sponsorship.
      Далі пауза в декілька днів, я розумію що мимо, але все ж питаю.
      - Have you checked?
      - Yes, unfortunately we can not
      А все починалось ось так:
      Hi Vitalii,
      Our client- (компанію видалив з тексту)- is seeking a Software Development Engineer. Based on your background, I think this could be a great fit! See below for details:
      LOCATION: Santa Clara, CA (50% hybrid)
      DURATION: 11 months
      PAY RANGE: $70-$80/hr
      Must Have Skills:
      C# .Net
      Git
      REST API
      Is this a position that interests you? If so, please let me know your availability for a 10-15 minute introductory call. I look forward to speaking with you soon!
      І так сотні раз.

    • @freeman-lifeman
      @freeman-lifeman 16 วันที่ผ่านมา

      @@ukrainianincalifornia Доброго вечора земляче! З повагою к вам є справа. Я з України і зараз шукаю спонсора, на данний час українці які проживають в США, можуть виступати в якості спонсора. Якщо можете дайте мені відповідь.

    • @ukrainianincalifornia
      @ukrainianincalifornia  16 วันที่ผ่านมา

      @@freeman-lifeman Будь хто може виступати спонсором, якщо знаходиться в США і може підтвердити своє спонсорство. Про себе зразу відповім, я не можу зараз бути спонсором. Але, бажаючих знайти спонсора, в тисячу разів більше, ніж тих, які готові стати спонсорами. Якщо ви зайдете в Фейсбук і спробуєте знайти групи по цій темі, то переконаєтесь в цьому. Розраховувати можна тільки на близьких родичів або дуже добрих друзів чи знайомих. Є ще окремо ті, які на цьому заробляють, але я б не радив там шукати.

    • @freeman-lifeman
      @freeman-lifeman 16 วันที่ผ่านมา

      @@ukrainianincalifornia Дякую вам за швидку відповідь. Так, я вже інформацію продивився, і пробую різні шляхи. Якщо буде змога у вас, то запитайте у когось кто в США зміг би стати спонсором. Удачі вам!

    • @ukrainianincalifornia
      @ukrainianincalifornia  16 วันที่ผ่านมา +1

      @@freeman-lifeman Якщо розглядаєте іміграцію в США, то U4U це тупиковий варіант, сам переконався. Подивіться на варіант EB-3 (unskilled workers), в США є легальні компанії, які шукають спонсорів по цій трудовій візі і це реальний шлях до грін карти, тільки дорогий і дуже довгий, від 3 до 6 років чекати від початку процесу.