Дякую за огляд! Це змусило мене освіжити пам'ять про це чудове аніме, хоч подивилась я його зі всіма спойлерами до сюжету, це анітрохи не зіпсувало мені перегляд(але як же я хочу передивитися берсерк без спойлерів).
Доволі поверховий погляд, який не зачіпає навіть половини філософських та фундаментальних тем, які пропонує Берсерк. Та це цілком зрозуміло, тому що для мене він почав розкриватись набагато пізніше після його перегляду. До цього вся ця люта суміш з нових емоцій і питань, кипіла і дозрівала всередині, не могла дати собі волю, і на вас чекає те ж саме. В цілом, доволі непогано для першого ознайомлення, і я дуже вдячний, що в українському ютубі почали обговорвати Берсерка. Я впевнений, що про нього ще багато буде сказано солов'їною. P.S. Автор, ти молодець, та попрацюй над текстом і над голосом, позаяк деякі слова в кінці речення просто зникають, а деякі використовуються не там де треба
Чудовий огляд. Я дивився аніме три рази, дуже захоплююче, але все ж воно не дотягує до рівня манґи по багатьох моментах. Також аніме має і свої плюси, чудовий саунд дизайн, музика та робота сею. Візуальний статичний стиль(вимушений через малий бюджет) створює свою унікальну атмосферу та естетику. Екшн теж специфічний, але радують око гарні стоп кадри, перемальовані фарбами знакові панелі манґи. Декілька місяців тому я перечитував манґу, б онещодавно закінчили переклад українською(на мою думку, найкращий з фан перекладів, які зараз існують). Для мене це особливий досвід, бо ознайомився з цим всесвітом ще у 16 і перечитавши цей шедевр зараз, я багато що переосмислив і віддаю велику повагу Міурі за настільки продумані сюжет та філософію. Твір дуже дорослий, багато є над чим подумати. Цей витвір мистецтва дійсно сильно вплинув на моє світосприйняття. Страждання Ґатса найбільший мотиватор рухатись уперед. Кентаро Міура віддав своє життя за цю манґу, щоб мільйони людей у всьому світі прочитали цікаву історію і надихнулись її досвідом. Багато інших майстрів перенесли атмосферу, естетику чи то задуми з Берсерка у свої світи чим поширюють вклад великого манґаки. Дякую за гарне відео.
Воу, дуже гарний коментар дякую). Ну та рідко буває, щоб аніме було кращим за манґу. Самого берсерка я ще не прочитав, бо історію яка мені подобається я старась розтягнути щоб якнайбільше нею насолодитись. Але як ви сказали зараз є український переклад, тож скоріш за все я не стримаюсь і швидко дочитаю її. Сподіваюсь, що учні Міури красиво закінчать цю дивовижну історію.
Сам читаю мангу, коли до мене дійшло, що прочитав більше 5000 сторінок, на мить навіть здивувався. Персонажі дуже добре зроблені, в певний момент тобі дають перевести дух і ти дивишся на світ манги, як в перший раз: помічаєш всю ту жорстокість світу, всі моральні проблеми герої, але вже через пару сторінок розумієш, що це нормально, навіть звично. Берсерк - неймовірна, тяжка історія людини, яка відмовилася від поняття "доля".
Подивився цей тайтл (ориг. серії + 3 фільми перезапуску) одразу після... Євангеліону (ориг.серії + фільм 97 року + 3 фільми перезапуску)... Сказати, що я був в а*уї - нічого не сказати! Добре, що моя психіка не може материлізуватися=)
Одного разу я спробував дивитися берсерка, але швидко кинув його, тому що мені не подобалися його темні малюнки та незрозумілість,тому я закинув його в далку скриню, але після перегляду цього відео автор надихнув мене прийняти цей світ таким, який він є, і я почну дивитися його знову і можливо, після перегляду я захочу прочитати мангу
Я дуже радий, бажаю гарного перегляду, аніме дійсно класика, але манґа ще краще (повністю її не читав). Але планую дочитати, бо на диво вона повністю є українською. І як на мене це вже не можна ігнорувати.
@@yareyambo Фінал аніме 1997 року був таким інтригуючим, я не міг ні про що думати доки не дізнаюсь як Ґатсу вдалось вибратись і стати тим ким його показали у першій серії, також почав читати мангу тоді)
Найкраще аніме яке я дивився і хоч анімація 2 сезон бажала кращого- Кентаро геній мать його. Одна з небагатьох манг які я прочитав і найкраща, навіть після смерті автора вигоде
@@yareyambo Є таке. Після затемнення атм ще немало жесті буде. Шкода що Міура помер, але я радий що мангу продовжують дописувати. Бажаю гарних вражень від манги.
Аніме не дивився, але коли почав читати мангу... То було зовсім щось унікальне, особливо для хлопака, який до цього читав щось по типу блича, наруто, сталевогоо алхіміка і.т.д. В цій історії є лише один недолік... Вона виходить надто довго, я випадаю із сюжета дуже на довгий час, а як повертаюсь, то щоб зрозуміти актуальні події треба, або перечитувати, або найкрайняк передивлятись на ютубі.
Уявіть собі людину яка читає Ван Піс з самого початку. Але в довгих історій є + вони довгі, а якщо ще й цікаво то довше насолоджуєшся. Та більше звикаєш до персонажів вони стають як рідні. Цього в коротеньких історіях немає.
@@yareyambo Хахаа) Ось прям мене процитував, коли я сперечався з другом, на тему що краще короткі чи довгі історії. Я як раз люблю довгі історії, але Берсерк в цьому плані більш затягнутий. В тому що глави можуть не виходить місяцями. Не знаю як воно зараз після смерті Міури. Тому я так рідко слідкую за Берсерком( Хоч ї люблю його)Бо то справді історія на століття)
( Royal Armouries Ms. I.33. ) Це фухтбух тобто - ілюстрований підручник з бойового фехтування. Тож традиція та систематизація пішого фехтування у Європі розпочалася ще раніше 1300 р. Комплекс прийомів, зображених у манускрипті, містить у собі великий обсяг різноманітних чергувань атаки із блоками меча, мечем та баклером, чергування дистанції та обманних прийомів. Можете знайти трішки новіших фехтбух (Cod. 44 A 8) за цим кодом. Складений Пітером фон Данцігом у 1452 році. Німецьким майстром фехтування 15-го століття. Там зображено знову ж таки фехтування на мечах. Ще більш сучасне це - генуезьке фехтування, якому властива така зброя як: генуезький ніж, генуезький абордажний меч і генуезький корабельний палаш. Знову ж таки меч присутній. Або неаполітанська школа фехтування де майстри були озброєні як мечем, так і шаблею. Також є чудова робота Миколи Козака яку можна знайти за цим кодом : ( УДК 796.8.011(4)"653":930.2 ). Там автор розповідає про бойові мистецтва середньовічної європи. Де можна знайти безліч підтверджень, що фехтування це не тільки про спорт на шпагах, рапірах чм шаблі. Та навіть у тлуматичному словнику пише, що фехтування - мистецтво володіння холодною зброєю (рапірою, шпагою, еспадроном і т. ін.) Де еспадрон - це легкий МЕЧ.
Чим більше занурюєшся в світ Берсерка, тим тяжче стає відірватися від цієї історії, що вже казати про чудовий музичний супровід, дяка за огляд!
Та якісна історія завжди заставляє себе слухати.
Дякую за огляд! Це змусило мене освіжити пам'ять про це чудове аніме, хоч подивилась я його зі всіма спойлерами до сюжету, це анітрохи не зіпсувало мені перегляд(але як же я хочу передивитися берсерк без спойлерів).
Берсерк це база!!!
Це факт з яким неможливо сперечатись
Підписуюсь під кожним словом.
Доволі поверховий погляд, який не зачіпає навіть половини філософських та фундаментальних тем, які пропонує Берсерк. Та це цілком зрозуміло, тому що для мене він почав розкриватись набагато пізніше після його перегляду. До цього вся ця люта суміш з нових емоцій і питань, кипіла і дозрівала всередині, не могла дати собі волю, і на вас чекає те ж саме. В цілом, доволі непогано для першого ознайомлення, і я дуже вдячний, що в українському ютубі почали обговорвати Берсерка. Я впевнений, що про нього ще багато буде сказано солов'їною.
P.S. Автор, ти молодець, та попрацюй над текстом і над голосом, позаяк деякі слова в кінці речення просто зникають, а деякі використовуються не там де треба
Дякую за такий великий і цінний коментар) І огляд близько не філософський, і більше не для тих хто вже бачив це шоу.
Як на мене огляд досить базований, саме те, що потрібно, щоб зацікавити глядача/читача до ознайомлення з цим витвором.
ахахах, чуваче як офігенно звучить голос
Дякую за український контент про аніме.
Згодна з одним із коментаторів, що Берсерк це база. Та все ж розумію людей, кому він не зайде.
Цікавий огляд, дякую, я ще більше хочу подивитися цей шедевр
Чудовий огляд. Я дивився аніме три рази, дуже захоплююче, але все ж воно не дотягує до рівня манґи по багатьох моментах. Також аніме має і свої плюси, чудовий саунд дизайн, музика та робота сею. Візуальний статичний стиль(вимушений через малий бюджет) створює свою унікальну атмосферу та естетику. Екшн теж специфічний, але радують око гарні стоп кадри, перемальовані фарбами знакові панелі манґи.
Декілька місяців тому я перечитував манґу, б онещодавно закінчили переклад українською(на мою думку, найкращий з фан перекладів, які зараз існують). Для мене це особливий досвід, бо ознайомився з цим всесвітом ще у 16 і перечитавши цей шедевр зараз, я багато що переосмислив і віддаю велику повагу Міурі за настільки продумані сюжет та філософію. Твір дуже дорослий, багато є над чим подумати. Цей витвір мистецтва дійсно сильно вплинув на моє світосприйняття. Страждання Ґатса найбільший мотиватор рухатись уперед. Кентаро Міура віддав своє життя за цю манґу, щоб мільйони людей у всьому світі прочитали цікаву історію і надихнулись її досвідом. Багато інших майстрів перенесли атмосферу, естетику чи то задуми з Берсерка у свої світи чим поширюють вклад великого манґаки. Дякую за гарне відео.
Воу, дуже гарний коментар дякую). Ну та рідко буває, щоб аніме було кращим за манґу. Самого берсерка я ще не прочитав, бо історію яка мені подобається я старась розтягнути щоб якнайбільше нею насолодитись. Але як ви сказали зараз є український переклад, тож скоріш за все я не стримаюсь і швидко дочитаю її. Сподіваюсь, що учні Міури красиво закінчать цю дивовижну історію.
Сам читаю мангу, коли до мене дійшло, що прочитав більше 5000 сторінок, на мить навіть здивувався.
Персонажі дуже добре зроблені, в певний момент тобі дають перевести дух і ти дивишся на світ манги, як в перший раз: помічаєш всю ту жорстокість світу, всі моральні проблеми герої, але вже через пару сторінок розумієш, що це нормально, навіть звично.
Берсерк - неймовірна, тяжка історія людини, яка відмовилася від поняття "доля".
Берсерк - легендарна манґа
Коментар для підтримки українського контенту ❤️
❤️
Подивився цей тайтл (ориг. серії + 3 фільми перезапуску) одразу після... Євангеліону (ориг.серії + фільм 97 року + 3 фільми перезапуску)...
Сказати, що я був в а*уї - нічого не сказати! Добре, що моя психіка не може материлізуватися=)
Ура,я знайшов дуже цікавий український аніме канал!Завжди мріяв знайти канал як у тебе🌞
Дужееее дякую.
най улюблиніше аніме та манга, обожнюю темне фентезі
Та Берсерк імба)
Коментар у підтримку україномовного ютубу. Хай живе та квітне український ютуб 💛💙
Дякую) 💛💙
Одного разу я спробував дивитися берсерка, але швидко кинув його, тому що мені не подобалися його темні малюнки та незрозумілість,тому я закинув його в далку скриню, але після перегляду цього відео автор надихнув мене прийняти цей світ таким, який він є, і я почну дивитися його знову і можливо, після перегляду я захочу прочитати мангу
Я дуже радий, бажаю гарного перегляду, аніме дійсно класика, але манґа ще краще (повністю її не читав). Але планую дочитати, бо на диво вона повністю є українською. І як на мене це вже не можна ігнорувати.
@@yareyambo Дякую за твою пораду з мангою ,бо я думав що вона ще перекладається
оглядів берсерка багато небуває)))
і справді що після перегляду першого сезону я почав читати мангу.
Та не можна себе стримати, щоб не прочитати манґу.
@@yareyambo Фінал аніме 1997 року був таким інтригуючим, я не міг ні про що думати доки не дізнаюсь як Ґатсу вдалось вибратись і стати тим ким його показали у першій серії, також почав читати мангу тоді)
@@SirOleg Зе сейм шіт.
Я як раз нещодавно глянув) Вже 7 том читаю)
Візуал ліпше ніж на за фільми 2012-2013
Манґа берсерк імба.
я не розумію, де перегляди? Відео просто супер, продовжуй в тому ж дусі
Дякую за підтримку)
Найкраще аніме яке я дивився і хоч анімація 2 сезон бажала кращого- Кентаро геній мать його. Одна з небагатьох манг які я прочитав і найкраща, навіть після смерті автора вигоде
Берсерк імбіще просто, манґу читаю коли нема світла.
Манга не тільки продовжується після аніме, вона ще й починається до подій в аніме. Та і в самій арці багато подій в аніме упустили.
Та я недавно почав читати манґу і я розумію чому то все попропускали, таку жесть хз як екранізувати.
@@yareyambo Є таке. Після затемнення атм ще немало жесті буде. Шкода що Міура помер, але я радий що мангу продовжують дописувати. Бажаю гарних вражень від манги.
Супер
* Якийсь клмент для просування відео та каналу *
Дяка💪
Аніме не дивився, але коли почав читати мангу... То було зовсім щось унікальне, особливо для хлопака, який до цього читав щось по типу блича, наруто, сталевогоо алхіміка і.т.д. В цій історії є лише один недолік... Вона виходить надто довго, я випадаю із сюжета дуже на довгий час, а як повертаюсь, то щоб зрозуміти актуальні події треба, або перечитувати, або найкрайняк передивлятись на ютубі.
Уявіть собі людину яка читає Ван Піс з самого початку. Але в довгих історій є + вони довгі, а якщо ще й цікаво то довше насолоджуєшся. Та більше звикаєш до персонажів вони стають як рідні. Цього в коротеньких історіях немає.
@@yareyambo Хахаа) Ось прям мене процитував, коли я сперечався з другом, на тему що краще короткі чи довгі історії. Я як раз люблю довгі історії, але Берсерк в цьому плані більш затягнутий. В тому що глави можуть не виходить місяцями. Не знаю як воно зараз після смерті Міури. Тому я так рідко слідкую за Берсерком( Хоч ї люблю його)Бо то справді історія на століття)
а я все думав коли ти вже появишся
Дяка) за фолов.
Це класика ЦЕ ЗНАТИ ТРЕБА!
+
молодець
Дякую)
Чудово поданий матеріал, заінтригував.
Берсерк це шедевр на рівні Принцеса Мононоке?
Дякую) Ну чесно я не вмію і не можу порівнювати. Скажу лише , що ці 2 шоу прекрасні.
@@yareyamboтоді вирішено: це вартує перегляду, дякую
Фехтувальник фехтує шпагою, мечник орудує мечем
От тут не згоден, фехтування це не тілько про шпаги.
@@yareyambo не потрібно погоджуватися, потрібно відкрити тлумачний словник і почитати, що означають ці слова
( Royal Armouries Ms. I.33. ) Це фухтбух тобто - ілюстрований
підручник з бойового фехтування.
Тож традиція та систематизація пішого фехтування у Європі
розпочалася ще раніше 1300 р. Комплекс прийомів, зображених
у манускрипті, містить у собі великий обсяг різноманітних
чергувань атаки із блоками меча, мечем та баклером, чергування
дистанції та обманних прийомів.
Можете знайти трішки новіших фехтбух (Cod. 44 A 8) за цим кодом. Складений Пітером фон Данцігом у 1452 році. Німецьким майстром фехтування 15-го століття. Там зображено знову ж таки фехтування на мечах.
Ще більш сучасне це - генуезьке фехтування, якому властива така зброя як: генуезький ніж, генуезький абордажний меч і генуезький корабельний палаш. Знову ж таки меч присутній.
Або неаполітанська школа фехтування де майстри були озброєні як мечем, так і шаблею.
Також є чудова робота Миколи Козака яку можна знайти за цим кодом :
( УДК 796.8.011(4)"653":930.2 ). Там автор розповідає про бойові мистецтва середньовічної європи. Де можна знайти безліч підтверджень, що фехтування це не тільки про спорт на шпагах, рапірах чм шаблі.
Та навіть у тлуматичному словнику пише, що фехтування - мистецтво володіння холодною зброєю (рапірою, шпагою, еспадроном і т. ін.)
Де еспадрон - це легкий МЕЧ.
"Сяюча кривава перлина" - краще і не сказати!
Що вершить долю людства у цьому світі?
Якась незрима істота, чи закон?
@@yareyambo Щось подібне до долоні Бога, яка звисає над людством?
@@Youtubchik-fl1lr Не знаю, знаю лиш те, що людина не має влади навіть над своєю волею.
Duje vluchno skazano pro te wo Berserk ne zmuwue sebe lubiti!
Какую цену заплатишь за собственный замок?
Я переважно ігнорую, бо не розумію цю мову. Проте бачу, що ви українець тому
прошу писати рідною.
манга краще