Buy a whole chicken and set up a way of wrapping bagging for yourself it is SIMPLE !!! Then You have the food for yourself the way YOU EAT IT !!! Also there are food stores that have produce 1 wk and the next is almost free for you !!! At a corner post they will have produce at $1.99 for a bag that is when you look at it and think to your self who would love to have HALF OF THIS ??? Buy it and SHARE SHARING IS CARING!!!
I would love to have a the blue one Rachel ray cunisa cooking set. But I can't afford it.
Save money and buy Costco dog food because the price of Rachel Ray’ Peak dog food has been going through the roof!
That's so true.
Buy a whole chicken and set up a way of wrapping bagging for yourself it is SIMPLE !!! Then You have the food for yourself the way YOU EAT IT !!! Also there are food stores that have produce 1 wk and the next is almost free for you !!! At a corner post they will have produce at $1.99 for a bag that is when you look at it and think to your self who would love to have HALF OF THIS ??? Buy it and SHARE SHARING IS CARING!!!