Безмежно вдячний Вам за відео! Помилково замовив на алі 220v/60Hz і завдяки Вашому відео повернув нормальних 50Hz. В мене на платі з бузером китайці не впаяли кнопку, але це не завадило мені пінцетом перемкнути режим.
Кнопка зміни частоти має ще одну функцію - програмування вхідної напруги. Щоб увійти в режим програмування необхідно зробити: - Увімкнути інвертор з затиснутою кнопкою. Тримати кнопку до звукового сигналу. - Червоний діод сповістить вас в якому чежимі перебуває інвертор. 1 спалах - 12в, 2 - 24в... і так до 5. - При потребі можно змінити вхідну напругу натисканням на цю ж кнопку. - Натиснути і тримати кнопку до звукового сигналу для збереження змін. - - - - !!!!!!!!! - - - - Не рекомендую цього робити. Плата я так розумію юніверсальна, а компоненти в вашому інверторі не розраховані на іншу вхідну напругу.
Круто! Дякую за інформацію. Схоже що я не достатньо довго тримав її затиснутою. А вхідні транзистори у мене дійсно на маскимальну напругу 40В. Виходить що в теорії можно перейти на напругу 24В але треба буде міняти ємності і дуже бажано поставити більш високовольтні транзистори.
@@andriypokolodney4310 у мене вже є відзнятий матеріал про тест навантаженням цього інвертора, але враховуючи цікавість і актуальність питання я дуже хочу зробити розширений тест з точними цифрами навантаження і можливо осцилограмами в процесі. Що до зміни напруги живлення можна спробувати, але чисто як експеримент і всеодно залишити на 12В. Просто спробувати домогтися зміни блимань світлодіода. Тут питання навіть не в джерелі 24В і номіналах транзисторів, а перше що я бачу це вхідні ємності розраховані лише на 16В.
@@vitalijvo думаю що так. Але на всяк випадок краще перевірити номінал транзисторів, бо при переході з 24 на дванадцять вдвічі збільшується струм через них.
З кнопками я розібрався, на маленькій платі кнопка переключає частоту формування синусу 50-60 гц, при знятті живлення, та затисканні кнопки, при повторноі подачи живлення, змінюеться рівень вхідноі напруги, кнопка, що разтошовуеться на платі формування синусу, при настисканні в момент подачи зовньошного живлення, або ввімкнення кнопки живлення, міняе вихідну напругу по колу з кроком в 2-3 вольта, в рамках 200-230 вольт
может кому пригодится. Мой холодильник из-за высоких пусковых токов, которые обычно в холодильниках раз в 10 больше номинального, загонял инвертор в защиту. А брал я инвертор как раз из-за холодильника. Кстати 1600 Ватт в пике - это неправда. У меня в пике при пуске холодильника где-то порядка 1 кВт - и срабатывает защита. Победил следующим образом. Поскольку инвертор и плата такие же, как и у автора, то номера радиоэлементов укажу , как на моей плате. Для увеличения тока срабатывания от перегрузки (или другими словами загрубления защиты) изменил номиналы двух резисторов: R61 и R65 номиналом 1,5 Ом выпаял и вместо них впаял резисторы по 1,0 Ом той же мощности. Расположены они возле транзисторов Q31, Q32. И все - холодильник стартует. А вообще-то конечно мне надо было покупать инвертор не 1600, а 2200 Вт. Да, а за то, что оно далеко и не 1600 говорит то, что в моей модели стоят по входу два предохранителя по 40 Ампер. И имеем 40+40=80. 80х12 Вольт=960 Ватт. Ни про какие 1600 в пике и близко нет. Не выдержит он этого в пике - сгорят предохранители. А еще раньше сработает защита.
Щось я сильно сумніваюсь, що прямо з шунта завели напругу скажімо в ацп керуючого проца, полюбому там має бути або операційник, в режимі компаратора, або щось подібне, що опрацьовує результат падіння на шунті і дає сигнал на пін проца для спрацювання захисту. Ні, я нічого проти не маю заміни шунта, це навіть краще, бо менший нагрів всередині коробки з меншим номіналом, але рідко в кого є під рукою набір потужних резисторів малого номіналу для шунта, а от дрібні резистори в ділитель напруги для виставлення "робочої точки" компаратора знайдуться в кожного.
Ну, насчёт сомнения это правильно. С сомнений начинаются все великие открытия. И с него же начинается философия. Так что только приветствую. Но здесь я высказал не свои предположения, в которых можно сомневаться, а поделился своим опытом. Авось кому и понадобится. А насчет дорогих и редких резисторов , то дешевле на них потратить 50 копеек, чем покупать другой инвертор. Из этого я и исходил, когда рассказал, как я и решил проблему. Ещё раз повторюсь: это не теоретические выкладки. Я это сделал, у меня это работает.
У меня иакой на 2200 ватт но это пиковая в паспорте на 1сек. допускается а рабочая мощность 1100ватт такчто покупат в нете продавец писал на 2200ватт ,теперь известо китай надо делить на 2...
Эти интверторы надо делить на 5. Я свои 5 киловатники тестил и пришел к такому выводу. Для долгой жизни инвертора и возможности его работы в течение нескольких часов делим все на 5. в течении нескольких минут на 2-3. Иначе все там греется и деградирует начиная от конденсаторов, трансов и пр. и взорвется через некоторое время. Никакой вентилятор не поможет. В некоторых элементах теплопередача совсем плохая. Я тоже гири в дурной молодости наподнимался, а теперь грыжа. Так и китаец надорвется.
Если ставите на пасту силиконовые прокладки,они расползутся от пасты через небольшое время! пасту применяют только с слюдяными прокладками личный опыт ремонтника....
5:55 А знадобитися це може в Сполучених Штатах, де електрична мережа розрахована на 60 Гц. Можливо виробники передбачили можливість постачати цей інвертор на американський континент.
бачив, як у США інвертор на 220В/50 гц використовували для запуску придбаного у Європі вінтажного магнітофона з мережевим двигуном на 220/50Гц замість 110/60. Збоченці, але це працює ;)
Доброго дня! Маю інвертор SUTU ST-3600JZ, чогось перестав нормально працювати: при увімкненні без перестану видає по 5 звукових сигналів з динаміка. З чим це може бути повʼязано?
первые два ключа под ампутацию, они по схемке лишние, термопаста при термопрокладках это дичь, а на вв части нарезке синуса паста не особо нужна ибо они мало греются. Полтора квт это конечно миф, но половину от этой мощности оно может некоторое время переваривать, лучше брать 24в версию сего синусника, при 12в более 200в лучше не снимать в принципе
Гипотеза такая . На плате драйвера синуса есть входы датчика тока IGBT транзисторов и датчика напряжения цепи постоянного ВН, соответственно расчет потребляемой мощности. Сигнал об уровне мощности (5В - XX, низкое напряжение - overload) передается на плату драйвера цепи НН для управления: 1) ШИМ 2) для управления вентиляторами по превышению некоторого уровня потребляемой мощности. У меня на 5кВт-нике при 500 вт включаются сразу же, не по перегреву термодатчика 3) по достижению некоторого предельного уровня мощности пищит буззер о перегрузке. А поскольку инверторы у всех разной мощности, а сигнал в плату драйвера НН одного диапазона, поэтому кнопка на драйвере синуса должна программировать каким то образом мощность инвертора, чтобы микроконтроллер синус драйвера корректно сделал преобразование. Программировать опции 110/220В кмк. смысла нет, датчик напряжения синус драйвера итак это "видит". Программировать опции 12 24 48 60 бессмысленно, все железо другое надо, в т.ч. на самой плате синус драйвера в части формирователя питания +15 для себя и для платы драйвера НН.
@@СергейСкрынник-з2щ Измерительный вход напряжения АКБ идет на маленькую плату управления - на делитель R102(100к)/R101(10к), т.е. деленное на 11 напряжение АКБ поступает на 12 ногу микропроцессора. Как вариант с делителем поиграться, повысив R101, но тогда и верхний порог срабатывания уменьшится. + на измерительный вход платы управления напряжение лучше подавать отдельным тонким проводом с клеммы АКБ, тогда будет мерить реальное напряжение АКБ, а так на силовой подводке, предохранителях и пр. падение напряжения значительное и, когда защита срабатывает на 10.5В, на самом АКБ может быть и все 11, в зависимости от нагрузки, качества силовых проводов и пр.
После всех ковыряний этих плат управления, пришел к выводу, что кнопка на плате синус драйвера программирует напряжение выхода 220/230/240 В. Собственно в опциях плат управления этих инверторов на али этот перечень выходных напряжений зачастую указывается. В разных странах разные стандарты+ под разную длину выходного кабеля 220В можно подбирать выходное напряжение, чтобы компенсировать падение в кабеле и обеспечить на другом конце нужные 220В . Но как программировать так остается загадкой. В ходе экспериментов, когда основная плата лежала кверх ногами кнопка видать случайно нажималась и инвертор перешел с режима 230 в 220. Потом эту плату я спалил ничего так ничего и не выяснив.
Долго искал, что за микропроцессор это может быть, думаю что точно китайских производителей и облазив их сайты и кучу даташитов пока думаю что это CMS79F623, единственный совпадающий по распиновке - 1 нога питание, 16 земля. (У ST есть древние ST6 серия похожая, но это вряд ли она). Есть программатор у CMSemicon, ПО и сами микрухи, только все на китайском и на ихнем таобао. На али нет ничего.
В мене такий інветор на 1000вт згоріли транзистори YGF20NG65T2де купити і обірвав два дроти припаяв до вимикача потів побачив,що нема живлення вольтметра на 12 в куди припаяти?
Доброго дня. Замовив на АліЕкспрес інвертор 3000W 12V-220V 50HZ (червоний, такий як у Вашому відео). Але китаєць надіслав 24V-110V 60HZ. Я відкрив спір. Зараз є варіант або повернути 50% вартості і залишити інвертор собі, або повернути назад в Китай і чекати грошей. Обидва варіанти так собі... Запитання, чи є можливість переробити з 24V-110V 60HZ на 12V-220V 50HZ ?
Доброго! Чисто в теорії можна. Треба: - перевірити можливість роботи вхідних елементів з подвійним струмом. - перемкнути режим на платі керування низькою частиною перетворювача на роботу від 12В - розібратися як будується синусоїда і чи можливо підвищити напругу не міняючи трансформатори(тут маю сумніви) - перевірити, при необхідності замінити, ємність після випрямляча на більш високовольтну. - перевірити номінали вихідних ключів. - зясувати який єконтроль вихідної напруги і при необхідності підібрати відповідні номінали подільника. Перемкнути кнопкою частоту на 50Гц.
@@АндрійСторожук-н6э якби мені такий приїхав, то скоріше за все я б спробував, навіть якщо не вийде і він помре(буває), то можна виправдати як непоправну втрату чк жертву в ім'я науки і святого скіла))). А взяти в роботу чужу річ не давши людині гарантії що щось вийде і вона залишиться хоч і не правильно(для наших споживачів) але працюючою, навіть не знаю що відповісти.
Вітаю. На які транзистори можна замінити вихідні YGF20N65T2, що стоять в такому ж 1600Вт, теж в ізольованому корпусі? Аналогічних, оригінальних не знайшов, замовив від того ж виробника 40N65, але то більший типорозмір і треба колгоспити з ногами, чого не хочеться.
Якщо я не помиляюся, судячи з маркування, рідний транзистор на 20А і 650В. По схемі думаю можна брати від 550В і від 10-15А . Хоча і більший транзистор має стати нормально - ноги гнуться, або виноститься з плати моножила і до неї паяється транзистор.
Доброго дня. Таке питання, в мене є аналогічний інвертор но на 1000вт, зіткнувся з такою проблемою що якщо заміряти мультиметром герцовку від міського живленя то там нормально 51 грц а якщо заміряти в інверторі то мені видає 128грц, чому так і через що може бути таке що інвертор таку герцовку видає? Кнопки нічого не змінюют. При натискані
Добрий. На двох платах стоять микросхеми, які затерті лазерем чи щось таке. Начебто St7lite. А такі мікросхеми можна купити, чи доведеться їх програмувати? І чи однакові ці мікросхеми на обох платах? Хто зна, відгукніться? Лежить такій інвертор без одного чіпа.
есть еще вариант CMS79F623, а у FT61F023-RB на 8 ноге нет опции PWM, а для нарезки синуса там сигналы с микрух идут с 5, 6, 8, 9 ноги. а на плате управления трансами 12-220 с 8 и 9 ноги.
500 Вт для нього ще нормально, але краще додати товщину дротів. А якщо ви ще не замовляли то краще візьміть на 3000 Вт, бо у мене звичайна мультиварка і на ній вже пишуть споживання 900Вт, можливо і у вас реальна потужність вища бо 500 Вт, на мою думку, малувато для приготування їжі. Ну або точно проміряти якщо є така можливість.
Доброго вечора у мене питання чи може згоріти інвертор 3000W від того що включався водяний насос з потужністю 1500W на 15 хв в сумі, 3 рази? дякую.Тому що згорів після того як зарядив акумулятор
Китайський інвертор може запросто згоріти навіть без навантаження))). Скоріше за все у вас просто так співпало. Якщо було перевантаження, то мав спрацювати зачист і звуковий сигнал. Якщо цього не було проблема не в перевантаженнях
Я не задавався питянням регулювання на цій моделі. Наскільки мені відомо він з заводу вимикається при 10,5 В. А Вам для чого регулювання потрібно, літій?
Дільник напруги для регулювання відсічки по перерозряду знаходиться на вертикальній платі (тій що з зумером). Резистори R101 - 10kom, R102 - 100kom. Далі діло за вами)
@@Пупкин-н1б о, ценная информация. Защита от разряда аккумулятора установлена на 10,8 вольта. В принципе правильно, но при старте холодильника, у меня это 80 ампер от аккумулятора даже на еще не до конца разряженном аккумуляторе просадка ниже 10,8 и срабатывает защита инвертора. Теперь попробую порог понизить. Кстати загрубил защиту от перегруза по току при пуске на своем инверторе. А то мой холодильник не стартовал
@@LessUA у меня дело не в проводах. Я их сразу заменил на толстенные витые многожильные 10 квадратов. Дело не в них. А в огромном токе при пуске. И когда на аккуме 11.4 вольта, а он у меня на 100А, то просадка на нем ниже установленного порога. И срабатывает защита. Вот и думаю порог понизить до скажем 10,5 вольта. Ниже нельзя. Плохо будет аккуму
може підкажете - замовив інвертор і трохи втиканув з частотою - 60герц. є такий же з 50 герцами. по платі все однаково, трохи відрізняються чіпи на драйвері синусоїди, але сама розсипуха на них однакова... драйвер синуса бачу такі чіпи ST G9209, IR2110S (2шт), CH32F0. цікаво чи можна його якось переключити в 50 герц ? на самій основній платі інвертора є пару підстроєчних резистора - один регулює вихідну напругу (220-230), а інший хз трошки шевелив його - нічого не дає (мене цікавила герцовка, остальне не міряв)
@@ITshnikBro Гляньте ось таку штуку : a.aliexpress.com/_mNXDqjM На передостаньному фото видно перемычки JP n. Вони відповідають за режими роботи. Можливо і у Вас є щось подібне, бо плата на відео схожа на універсальну.
@@LessUA нажаль зі зворотньої сторони жодного елемента нема і нічо не розведено під них. на основній стороні є пара відсутніх елементів - один резистор і один конденсатор, але у версії 50гц, те ж саме - вони відсутні. Я так підозрюю що це скоріш за все не конфігурабельно перемичками в даному випадку, а зашито програмно в CH32F0, що є копією STM32F0 (а ще нажаль вони не підтримують DAC, тобто там всеодно десь формується ШІМ і потім зглажується в синус). китаєць мовчить вже тиждень. Бачу пару варіків - співставляти по пінам (чи підходить) з універсальною платою з алішки, або дуже муторний варік (зливати з іншої плати 50гц прошивку або ще "краще" писати свою) залити нову прошивку в CH32F0
Доброго дня. Такий же інвертор, але 3000 ват. Запускається на 224 вольта, а потім плавно падає до 62 вольт, на протязі 5 - 6 секунд. На високовольтному конденсаторі падає напруга з 390 до 100 з копійками. Порадьте, де шукати проблему.
@@LessUA У мене немає схеми. Цей інвертор згорів, після того, як його увімкнули, не виключивши ввідний автомат. Лінія була знеструмлена, фаза на нього не прийшла. Згоріли чотири мосфети і драйвер ID2006. Все замовили в Китаї. Вихідні високовольтні мосфети цілі. ESR тестер показав, що вони цілі. Я їх випаював. Резистори по10 Ом теж цілі. Низьковольтні мосфети точно такі як стояли. Замінив всі зразу. При вмиканні не запускався і видавав серії по два коротких зумера. Отією кнопочкою перевів на 12 Вольт. Почав запускатись, але напруга на високовольтному конденсаторі просідає від 230 до 62 за 5 - 6 секунд. Низьковольтні мосфети починають підігріватись. Підключав маленьке навантаження - паяльник на 25 Ват. Та сама історія.
Нарешті відповідь знайдена. Біля драйвера ID2006, знаходиться резистор R103 на 2,2 Ома. Він перетворився на 28 Ом. Це живлення ьаного драйвера. Після заміни інвертор запрацював. Дякую всім за допомогу.
Доброго вечора .таке питання інвертор 1500ват при підключені до насоса трохи гуде насос но круте міряю напругу на виході не 220 вольт як показує табло а 183вольта .Це так і повинно бути ? Підкажіть будьласка
+12 АКБ она включает и подает его на питание платы нарезки синуса, которая питает плату управления нижнего преобразователя DC-DC 12-400В уже повышенным до 15 В напряжением
Плата управления выходным мостом крякает в таких случаях, плат нет, маркировка контроллера умышленно запилена производителем. Еще их называют одноразовыми.
@@ВікторСигіль нужно определить неисправный компоненты. Если IGBT пара, то не впаивая, убедиться, что на все затворы приходят импульсы управления осциллографом
В мене був такой самой прикрой випадок. Забыли від'єднати інвертор від мережі дому і включили напругу. Інвертор не вмикався та постійно пищав. Розібрав, витяг із корпусу. Прозвонив транзистори. Виявив, що два з чотирьох пробиті. Виразів, пішов на радіо ринок, та купив аналогічні. Такі самі ви не купите, бо їх дуже багато різновидів. Впаяв нові транзистору - запрацювало. Ремонт коштував близько 350 грн.
Я теж спробував, і двигун збільшив оберти, другу не наважився натискати😯Перевіряйте затискання мосфетів на радіатор, у мене були перекошені на одну сторону😦❗❗❗
Було б добре якби затерті контроллери smd 16 pin або платки окремо зі сторони 220в можна було б придбати в Україні. Можливо хтось з продавців зайнявся б цим.
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, что делать (у меня такой же инвертор только на 3000w ) неправильно подсоединил клеммы к аккумулятору. Как ремонтировать? Где предохранитель? Спасибо Вам!
Здравствуйте. Предохранители внутри. После замены предохранителей следует убедится в исправности транзисторов и только тогда пробовать запускать, желательно через лампочку.
Такий ж , тільки на меньше потужність , на маленької платі пробіта мікрухв в SOT16 , маркіровка затерта , живітся від 5 v , якась спец. Шим , немає у вас інфо що саме там стоїть?
Передивився фоток в гуглі - найчастіше там компаратор в схемі захисту (SOP8-14) + шим. І шим усюди SG3525 саме в SOT16. Розібрав свій інвертор - а там TL494, тож має бути один з цих варіантів. SG3525 вихід опорної напруги (Vref) 5в на 16 пін, 3 та 4 піни не підключені, земля 12, + живлення 15. 494 - вихід опорної напруги 5в на 14, земля 7, + живлення 12
По-перше, такого корпусу (SOT16) не існує, а по-друге це спеціалізована МС з одноразовим програмуванням, типів декілька. Її шукати сенсу нема, якщо необхідно відновлення роботи інвертора, розглядати варіант заміною модуля, або брати з "донора". Виходять з ладу вкай рідко.
@@Oleg66able на "дохлых" платах есть еще компоненты, не контроллером единым... В моей большой практике ремонта инверторов, в т.ч. и синустных формирователей, случаи отказа МК были единичны (обычно после неквалифицированного ремонта потребителем), но это только мой опыт.
Собі хочу такий. Можна брати? Мені для холодильника двух компресорного Атлант, струм споживання 180 ват. Якої потужності брати, бо я також на 1600 дивлюся.
Холодильник він не запускає. Треба або брати 3000Вт, або доробляти цей. У мене теж була ідея запускати холодильник, але я відмовився від неї через те, що якщо подумати то морозильній частині без проблем відключення до 20-24 годин. А холодильна нормально витримує до 6-9 годин. У нас один раз після обстрілу трохи більше доби не було світла і на момент необхідності підживлення холодильника акумулятори вже були підсажені котлом і освітленням. Тоді просто запускав генератор на 2-3 години і холодив холодильник, грів будинок, заряджав акуми.
@@LessUAдякую вам. То може й не брати його, бо я обходжусь без світла? Просто думав, якщо раптом не стане світла на три дні чи більше, то хоч дати холодильнику попрацювати, я в квартирі. А так поки немає такої потреби. Слава Богу хоч по дві години виникають. А на 3000 ват., там акумулятор мабуть треба потужний, а не мій 60а. Я не розбираюсь особливо...
@@Petro2254 Холодильник взимку? Краще на балкон все винести. Бо холодильник ваш 60Ач зіжре дуже бистро. Якщо холодильник сучасний інверторний, то може запускатися від цього, та навіть слабшого інвертора.
@@Petro2254 там не велика різниця по споживанню буде. 60 акума вистачить приблизно на дві години роботи холодильника. Тут або треба заморочитись потужним акумулятором, або шукати сусіда з генератором на балконі щоб підзарядив в разі потреби ваш акум. Але це більше на літо порада, взимку балкон рулить)))
Питання до тих хто в темі,чи можна 18-20вольтові акумулятори від інструментів,типу макіта,бош,деволт підключати до інвертора 24-220? Та який нижній поріг(в вольтах.Тонто до скількох висаджує акум) в таких інверторах?
@@Deemon1 є батареї 9 ah кілька шт. По токах елементи 45 ампер (спокійно тягнуть 800 вт ушм при20вольтах,2400вт при 60в)та й використовувати планую для освітлення,роутер ітп.не більше 200-300вт. є інвертори 18-220 та спеціально їх брати не хочеться.
Друзі, підкажіть що може вийти із ладу в точно такому інверторі. Подав напругу на всю квартиру через розетку, але дружина випадкова увімкнула автомат і на нього пішла напруга з мережі. Діод світиться напругу аккумулятора показує, але на виході напруги не має.
тут важко на прикід сказати, або небагато, або багато чого. можливо так як у мене транзистори (у мене два), а можливо і ще потягне за транзисторами і драйвери та ще багато дрібного. якщо не маєте навику ремонту такої техніки, віддайте майстру.
К сожалению никак - особенности конструкции инвертора. Как вариант сохранить клемму акумулятора можно использовать автомобильную клемму которую прикручиваете к акумулятору, а крокодил с инвертора цеплять за неё.
Можливо хтось знає як вирішити цю проблему. Інвертор встав в захист і проробив на ньому 2 години, після того захист не вимикається, як можна відключити захист?
В мене такий згорів і не пройшло 5 днів користування( в майстерні сказали погоріли катушки і ремонту не підлягає( в чому може бути причина? Чи майстри хочуть обманути?
Объясните, что за глупость, добавлять термопасту на термопрокладки? вы хоть понимаете значение термопасте и для чего она принципи нужна... Термопроклада выполняет ту же фунцию. Тут еще добавили пасту, и теперь рассеиватель тепла стал хуже как минимум на 5% а то и более
С удовольствием объясню. При вскритии инвертора оказалось что: 1) транзисторы имеют царапины на теплоотводах, не глубокие но они есть. Возможно используются бу транзисторы. 2) крепятся они п-образным профилем попарно и этот профиль касается не всего пластикового корпуса транзистора. В результате на термопрокладках был заметен перекос при прижиме когда одна сторона прям сильно вжатая а другая чуть коснулась 3) корпус инвертора, который есть и теплоотводом достаточно тонкий и не идеально ровный, а шероховатый что в плане приёма тепла можно компенсировать или сильным прижимом транзистора(см. Пункт 2) или добавлением разумного количества термопасты. Вот как то так.
@@LessUA аа, ну если был сильный перекос, и глубокие царапины, то скорее всего правильно... Просто многие эту пасту мажут куда попало и толстыми слоями... причем даже те люди кто вроде не плохо разбираться в электроники...
Спасибо за видео,но к сожалению русского языка не знаю.Набираю сейчас в гугл переводе. Я хочу знать, сработает ли это для меня. У меня есть погружной насос. кабельный насос, однофазный ** Насос скважинный ** pump submersible single phase - Много: 500 Вт, 0,67 HP - Ток: непрерывный рабочий ток 3.8А - Steady running current - Ток: 11А Пиковый рабочий ток -- Я не знаю точного тока-- Peak running current - Напряжение: 220 В - Частота: 50 Гц - Максимальный поток: 35 л/мин. - Скорость: 2860 об/мин/мин. Продолжительность использования помпы 15 минут в день. Подойдет ли инвертор на 1500/3000 Вт?
Unfortunately this kind of inverter have very sensitive overload protection. Peak current in your pump is 11A, there is about 2500W, so you should found inverter with peak power up to 2500W. I think your variant 1500/3000 will be good 👍
Синус то гарний, але КПД цього перетворювача на рівні доброго дизельного двигуна (55 відсотків). Ми з приятелем провели досліди з подібною кітайозною штуковіною. Висновок такий: лампа розжарювання потужністю 150 Вт потребувала від звичайної АКБ 22 Ампера постійного струму. Ну, а при підключенні нагрівача потужністю 800 W, стрілка магнитоелектричного амперметра полетіла за край стоамперної шкали. На жаль в мене доки ще так й немає 1000 - амперного шунту, щоб вказати більш точну величину струму. Но тут вже запитання іншого ракурсу: ті дроти первинної ланки цього перетворювача, а чи спроможні вони витримати такий, майже стартерний струм?
@@elmehrage1156 Тут навіть сперечатися не варто. Візьміть до рук усього чотири стародавніх прилади магнитоелектричної системи: два вольтметри, один постійного струму, інший змінного. Та два амперметри такого ж самого типу. Під'єднайте їх до цього кітайського "дива" та усе побачите на власні очі. Навіщо мені розповідати про те, чого не може бути взагалі? КПД більше ніж 85 відсотків навіть у добротних трансформаторів немає, що вже казати за інші електричні машини?
А може та кнопка перемикає 220/110В? Ви ж замір вольтажу не проводите... Адже існують варіації 220/110В 50/60Гц... От китайці щоб не паритись зробили універсал...😁
З'ясували що то кнопка перемикаэ вхідну напругу. Плата універсальна і при відповідній периферії може працювати від різних джерел. Коли я натискав кнопку я показував осцилограму, якщо б напруга стала 110в амплітуда на синусоїді відповідно зменшилася б.
@@LessUA Але перш ніж перемикати вхідну напругу, треба перевіряти вхідну послідовність елементної бази, бо вона може бути на низьку напругу і відповідно може вилетіти багато елементів... Це 48В можна перемикати на 24В і не боятись, а з 12В на 24В може погоріти...
Якщо на акумуляторі дійсно 12В (перевірити окремим тестером), то проблема в номіналах елементів всередині інвертора. Як варіант трохи продовжити час роботи можна збільшити переріз дротів від акумулятора і зменшити їх довжину.
@@Джей-г1ы Частота влияет на обороты индукционных моторов. В пределах +- 10-15Гц ничего с ними не случится, будут просто медленнее или быстрее крутится. Это в принципе вообще контроллер от частотника для двигателей. Я проверял включая "бесперебойник" вместе с нагрузкой. Он плавно разгонял двигатель, а если просто на "горячую" подтыкать, то резко стартует. З.Ы. Собственно потому и взял ИБП дешевле, так как он был под Японию (230/60) и никто его не хотел брать. Я зная этот прикол взял без раздумий.
Доброго дня! Слава Україні! В мене такий перетворювач, тільки 1500/3000 працює наче нормально, але останнім часом начали постійно включатись вентилятори. Навіть без навантаження. Мають бути датчики температури, але не можу їх знайти. Підкажіть де вони в схемі?
в мене теж схожий 2600-1300 вентелятори роблять від 150 ват на 100% як ракета, це так бісе! нехай би там на 500 ватах чи 700 а на 400ват на 50%швидкості кулер вмикався а так підгазовує з 0 до 100 одразу...
@@shkiperwow Дебіл, я вчора придбав з мод синусом інвертор, слабший на 2200 ват пік, так той начина крутити кулера при 700 ват, і то, на 50% круте, куллер і дуже тихо, а цей вмикає куллер, при 150ват+!!! і шумить як ракета! Взагалі якщо не можеш нічого порадити не читай і не відповідай пиздюк, а то тільки підйобувати можеш, а дійсно порадити, щось путнє, нічого не можеш!!!
Цікаве відео. Зробіть відео скільки Ватт цей інвертор в реалі видає. 800 чи 600. Цікаво буде. Термопасту даремно додали. Треба або термопрокладкі або термораста. Разом гірше.
Я навантажував максимум 700 ватт лампами розжарення. Далі побоявся, бо дроти дуже сильно грілися. Та і нема у мене такої необхідності по потужності. Термопасту додав бо той спосіб кріплення транзисторів їх перекошує і виходить що одна частина транзюка суттєво продавлює прокладку а інша майже в повітрі
Перша кнопка для активації бавовни на болотах)
А може й так, але присутня певна затримка бо на Енгельс бабахнув десь через 12-14 годин)
@@LessUA як би ви натиснули на 4000w інверторі було б бистріше ))
@@habriielian.a шукаю на тест потужний інвертор)
@@LessUA натисніть будь ласка ще разів зі 100 обо краще 200 )))
@@Sasha_Miron ще сотню за маму, сотню для тата 😀
Безмежно вдячний Вам за відео! Помилково замовив на алі 220v/60Hz і завдяки Вашому відео повернув нормальних 50Hz. В мене на платі з бузером китайці не впаяли кнопку, але це не завадило мені пінцетом перемкнути режим.
Радий що допоміг!
Кнопка зміни частоти має ще одну функцію - програмування вхідної напруги. Щоб увійти в режим програмування необхідно зробити:
- Увімкнути інвертор з затиснутою кнопкою. Тримати кнопку до звукового сигналу.
- Червоний діод сповістить вас в якому чежимі перебуває інвертор. 1 спалах - 12в, 2 - 24в... і так до 5.
- При потребі можно змінити вхідну напругу натисканням на цю ж кнопку.
- Натиснути і тримати кнопку до звукового сигналу для збереження змін.
- - - - !!!!!!!!! - - - -
Не рекомендую цього робити. Плата я так розумію юніверсальна, а компоненти в вашому інверторі не розраховані на іншу вхідну напругу.
Круто! Дякую за інформацію.
Схоже що я не достатньо довго тримав її затиснутою.
А вхідні транзистори у мене дійсно на маскимальну напругу 40В.
Виходить що в теорії можно перейти на напругу 24В але треба буде міняти ємності і дуже бажано поставити більш високовольтні транзистори.
@@LessUA
Круто!! Так може можно зробити тест без навантаженя , чи ні ??
Тж очикую такий самий!
@@andriypokolodney4310 у мене вже є відзнятий матеріал про тест навантаженням цього інвертора, але враховуючи цікавість і актуальність питання я дуже хочу зробити розширений тест з точними цифрами навантаження і можливо осцилограмами в процесі.
Що до зміни напруги живлення можна спробувати, але чисто як експеримент і всеодно залишити на 12В. Просто спробувати домогтися зміни блимань світлодіода. Тут питання навіть не в джерелі 24В і номіналах транзисторів, а перше що я бачу це вхідні ємності розраховані лише на 16В.
А якщо інвертор на 24в. можливо перейти на 12в.
@@vitalijvo думаю що так.
Але на всяк випадок краще перевірити номінал транзисторів, бо при переході з 24 на дванадцять вдвічі збільшується струм через них.
З кнопками я розібрався, на маленькій платі кнопка переключає частоту формування синусу 50-60 гц, при знятті живлення, та затисканні кнопки, при повторноі подачи живлення, змінюеться рівень вхідноі напруги, кнопка, що разтошовуеться на платі формування синусу, при настисканні в момент подачи зовньошного живлення, або ввімкнення кнопки живлення, міняе вихідну напругу по колу з кроком в 2-3 вольта, в рамках 200-230 вольт
Чи можна підняти допустиму вхідну напругу до 16 В?
Гарно стараєтесь говорити українською. Супер
Дуже дякую))). Але близький кордон з ворогом(50км) все ще прослуховується.
Намагаэтесь
@@efesair6213😂 є
мова головного моска...
стараетесссь..
может кому пригодится. Мой холодильник из-за высоких пусковых токов, которые обычно в холодильниках раз в 10 больше номинального, загонял инвертор в защиту. А брал я инвертор как раз из-за холодильника. Кстати 1600 Ватт в пике - это неправда. У меня в пике при пуске холодильника где-то порядка 1 кВт - и срабатывает защита. Победил следующим образом. Поскольку инвертор и плата такие же, как и у автора, то номера радиоэлементов укажу , как на моей плате.
Для увеличения тока срабатывания от перегрузки (или другими словами загрубления защиты) изменил номиналы двух резисторов:
R61 и R65 номиналом 1,5 Ом выпаял и вместо них впаял резисторы по 1,0 Ом той же мощности. Расположены они возле транзисторов Q31, Q32.
И все - холодильник стартует. А вообще-то конечно мне надо было покупать инвертор не 1600, а 2200 Вт.
Да, а за то, что оно далеко и не 1600 говорит то, что в моей модели стоят по входу два предохранителя по 40 Ампер. И имеем 40+40=80. 80х12 Вольт=960 Ватт. Ни про какие 1600 в пике и близко нет. Не выдержит он этого в пике - сгорят предохранители. А еще раньше сработает защита.
Щось я сильно сумніваюсь, що прямо з шунта завели напругу скажімо в ацп керуючого проца, полюбому там має бути або операційник, в режимі компаратора, або щось подібне, що опрацьовує результат падіння на шунті і дає сигнал на пін проца для спрацювання захисту. Ні, я нічого проти не маю заміни шунта, це навіть краще, бо менший нагрів всередині коробки з меншим номіналом, але рідко в кого є під рукою набір потужних резисторів малого номіналу для шунта, а от дрібні резистори в ділитель напруги для виставлення "робочої точки" компаратора знайдуться в кожного.
Ну, насчёт сомнения это правильно. С сомнений начинаются все великие открытия. И с него же начинается философия. Так что только приветствую. Но здесь я высказал не свои предположения, в которых можно сомневаться, а поделился своим опытом. Авось кому и понадобится. А насчет дорогих и редких резисторов , то дешевле на них потратить 50 копеек, чем покупать другой инвертор. Из этого я и исходил, когда рассказал, как я и решил проблему. Ещё раз повторюсь: это не теоретические выкладки. Я это сделал, у меня это работает.
У меня иакой на 2200 ватт но это пиковая в паспорте на 1сек. допускается а рабочая мощность 1100ватт такчто покупат в нете продавец писал на 2200ватт ,теперь известо китай надо делить на 2...
Эти интверторы надо делить на 5. Я свои 5 киловатники тестил и пришел к такому выводу. Для долгой жизни инвертора и возможности его работы в течение нескольких часов делим все на 5. в течении нескольких минут на 2-3. Иначе все там греется и деградирует начиная от конденсаторов, трансов и пр. и взорвется через некоторое время. Никакой вентилятор не поможет. В некоторых элементах теплопередача совсем плохая. Я тоже гири в дурной молодости наподнимался, а теперь грыжа. Так и китаец надорвется.
Дякую. Дуже корисна інфа.
Дякую .
Слава Богу за Украину нашу землю
Успіху Вам!!
Дякую!
Если ставите на пасту силиконовые прокладки,они расползутся от пасты через небольшое время! пасту применяют только с слюдяными прокладками личный опыт ремонтника....
Прив, приїхав 12в3000Вт можна на ньому понизити нижній поріг до 9в ?
а що відповідає за поріг відключення? Як поріг піддвищити до 11.8В
Дякую за відео!)
5:55 А знадобитися це може в Сполучених Штатах, де електрична мережа розрахована на 60 Гц. Можливо виробники передбачили можливість постачати цей інвертор на американський континент.
Теж дійшов такого висновку.
бачив, як у США інвертор на 220В/50 гц використовували для запуску придбаного у Європі вінтажного магнітофона з мережевим двигуном на 220/50Гц замість 110/60.
Збоченці, але це працює ;)
Доброго дня! Маю інвертор SUTU ST-3600JZ, чогось перестав нормально працювати: при увімкненні без перестану видає по 5 звукових сигналів з динаміка. З чим це може бути повʼязано?
@@CaptainJNS добрий день.
Очевидно що якась помилка інвертора, але що це я, нажаль, не знаю.
Доброго дня!Що за мікросхеми стоять в цих двох платках якісь шим контроллери,підкажіть будь ласка бо в мене затерті.
@@hurikdefender135 добрий день.
Вони у всіх затерті:)
@@LessUAДякую!
Привіт від одногрупника. Я теж такий інвертор купив.
Щось не памятаю я одногрупників з таким ніком. Ху а ю? Признавайся)))
+++++
Помилково виписав інвертор і прислали 60Гц, 220вольт шукав як перестроїти на 50Гц тепер попробую якщо вийде відпишусь але не сьогодні.
Вийшло?
@@woody586 так получилось 👍👍👍
Плати що на 1000 що на 1600Вт одинакові.
відпишіть, бо цікаво, але в мене трохи іншиого плану інвертор на 2500(5000) ват
@@ITshnikBro якщо дві плати як на відео все повинно получиться
первые два ключа под ампутацию, они по схемке лишние, термопаста при термопрокладках это дичь, а на вв части нарезке синуса паста не особо нужна ибо они мало греются. Полтора квт это конечно миф, но половину от этой мощности оно может некоторое время переваривать, лучше брать 24в версию сего синусника, при 12в более 200в лучше не снимать в принципе
Вітаю 👍 Інформативне відео. ⚡🔌💡
Доброго дня. Мені китаєць замість з 12в у 220в 50гц прислав 12в у 110в 60гц. Чи можливо його переробити? У коментарях інформації так і не знайшов
Купите трансформатор ЛАТР на мощность инвертора и щастье вам...
Гипотеза такая . На плате драйвера синуса есть входы датчика тока IGBT транзисторов и датчика напряжения цепи постоянного ВН, соответственно расчет потребляемой мощности. Сигнал об уровне мощности (5В - XX, низкое напряжение - overload) передается на плату драйвера цепи НН для управления: 1) ШИМ 2) для управления вентиляторами по превышению некоторого уровня потребляемой мощности. У меня на 5кВт-нике при 500 вт включаются сразу же, не по перегреву термодатчика 3) по достижению некоторого предельного уровня мощности пищит буззер о перегрузке. А поскольку инверторы у всех разной мощности, а сигнал в плату драйвера НН одного диапазона, поэтому кнопка на драйвере синуса должна программировать каким то образом мощность инвертора, чтобы микроконтроллер синус драйвера корректно сделал преобразование. Программировать опции 110/220В кмк. смысла нет, датчик напряжения синус драйвера итак это "видит". Программировать опции 12 24 48 60 бессмысленно, все железо другое надо, в т.ч. на самой плате синус драйвера в части формирователя питания +15 для себя и для платы драйвера НН.
+ Нажатие кнопки 50/60 гц сохраняется! если поставили 60 гц и потестили, не забывайте вернуть повторным нажатием на 50гц, иначе так и останется.
Подскажите пожалуйста как уменьшить напряжения срабатывания инвертора. Сейчас стоит 10.5 вольт хочу под мощный литий. 6ижниц порог 9 вольт
@@СергейСкрынник-з2щ Измерительный вход напряжения АКБ идет на маленькую плату управления - на делитель R102(100к)/R101(10к), т.е. деленное на 11 напряжение АКБ поступает на 12 ногу микропроцессора. Как вариант с делителем поиграться, повысив R101, но тогда и верхний порог срабатывания уменьшится.
+ на измерительный вход платы управления напряжение лучше подавать отдельным тонким проводом с клеммы АКБ, тогда будет мерить реальное напряжение АКБ, а так на силовой подводке, предохранителях и пр. падение напряжения значительное и, когда защита срабатывает на 10.5В, на самом АКБ может быть и все 11, в зависимости от нагрузки, качества силовых проводов и пр.
После всех ковыряний этих плат управления, пришел к выводу, что кнопка на плате синус драйвера программирует напряжение выхода 220/230/240 В. Собственно в опциях плат управления этих инверторов на али этот перечень выходных напряжений зачастую указывается. В разных странах разные стандарты+ под разную длину выходного кабеля 220В можно подбирать выходное напряжение, чтобы компенсировать падение в кабеле и обеспечить на другом конце нужные 220В . Но как программировать так остается загадкой. В ходе экспериментов, когда основная плата лежала кверх ногами кнопка видать случайно нажималась и инвертор перешел с режима 230 в 220. Потом эту плату я спалил ничего так ничего и не выяснив.
Долго искал, что за микропроцессор это может быть, думаю что точно китайских производителей и облазив их сайты и кучу даташитов пока думаю что это CMS79F623, единственный совпадающий по распиновке - 1 нога питание, 16 земля. (У ST есть древние ST6 серия похожая, но это вряд ли она). Есть программатор у CMSemicon, ПО и сами микрухи, только все на китайском и на ихнем таобао. На али нет ничего.
В мене такий інветор на 1000вт згоріли транзистори YGF20NG65T2де купити і обірвав два дроти припаяв до вимикача потів побачив,що нема живлення вольтметра на 12 в куди припаяти?
Доброго дня,потрібен чистий инус 3кВтпотужність,що порадите придбати
Доброго дня. А чи не знаєте як називається плата де стоїть перша кнопка, або де її можна придбати?
Доброго дня. Замовив на АліЕкспрес інвертор 3000W 12V-220V 50HZ (червоний, такий як у Вашому відео). Але китаєць надіслав 24V-110V 60HZ. Я відкрив спір. Зараз є варіант або повернути 50% вартості і залишити інвертор собі, або повернути назад в Китай і чекати грошей. Обидва варіанти так собі... Запитання, чи є можливість переробити з 24V-110V 60HZ на 12V-220V 50HZ ?
Доброго!
Чисто в теорії можна.
Треба:
- перевірити можливість роботи вхідних елементів з подвійним струмом.
- перемкнути режим на платі керування низькою частиною перетворювача на роботу від 12В
- розібратися як будується синусоїда і чи можливо підвищити напругу не міняючи трансформатори(тут маю сумніви)
- перевірити, при необхідності замінити, ємність після випрямляча на більш високовольтну.
- перевірити номінали вихідних ключів.
- зясувати який єконтроль вихідної напруги і при необхідності підібрати відповідні номінали подільника.
Перемкнути кнопкою частоту на 50Гц.
@@LessUA дякую! Сам з таким не справлюсь)) я більше гуманітарій)) Ви за таке не маєте бажання взятись?
@@АндрійСторожук-н6э якби мені такий приїхав, то скоріше за все я б спробував, навіть якщо не вийде і він помре(буває), то можна виправдати як непоправну втрату чк жертву в ім'я науки і святого скіла))). А взяти в роботу чужу річ не давши людині гарантії що щось вийде і вона залишиться хоч і не правильно(для наших споживачів) але працюючою, навіть не знаю що відповісти.
Простіше покласти два аккумулятора послідовно. І буде щастя 😃 на 24v
@@vitatech-ua підвісити акумулятори ще спробуйте
Вітаю. На які транзистори можна замінити вихідні YGF20N65T2, що стоять в такому ж 1600Вт, теж в ізольованому корпусі? Аналогічних, оригінальних не знайшов, замовив від того ж виробника 40N65, але то більший типорозмір і треба колгоспити з ногами, чого не хочеться.
Якщо я не помиляюся, судячи з маркування, рідний транзистор на 20А і 650В. По схемі думаю можна брати від 550В і від 10-15А .
Хоча і більший транзистор має стати нормально - ноги гнуться, або виноститься з плати моножила і до неї паяється транзистор.
@@LessUA Дякую. Ноги мало того що гнути їх ще й зточувати треба бо вони відсотків на двадцять товщі...
Доброго дня. Таке питання, в мене є аналогічний інвертор но на 1000вт, зіткнувся з такою проблемою що якщо заміряти мультиметром герцовку від міського живленя то там нормально 51 грц а якщо заміряти в інверторі то мені видає 128грц, чому так і через що може бути таке що інвертор таку герцовку видає? Кнопки нічого не змінюют. При натискані
На мультиметрі 13 вольт.на інверторі 12.6в.На платі знайшов резистор W502.Що він настроює?
Захист по перенавантаженню
Добрий. На двох платах стоять микросхеми, які затерті лазерем чи щось таке. Начебто St7lite. А такі мікросхеми можна купити, чи доведеться їх програмувати? І чи однакові ці мікросхеми на обох платах? Хто зна, відгукніться? Лежить такій інвертор без одного чіпа.
там стоять FT61F023-RB, ( взято з коментів) але прошивок нема . невідомо чи мож їх зчитати з робочої та чим.
есть еще вариант CMS79F623, а у FT61F023-RB на 8 ноге нет опции PWM, а для нарезки синуса там сигналы с микрух идут с 5, 6, 8, 9 ноги. а на плате управления трансами 12-220 с 8 и 9 ноги.
Підкажіть будь ласка, де саме запобіжник(1000 w інвертор) ? Дякую!
@@vitaljas2010 якщо зняти верхнюю кришку то приблизно посередині плати. Він схожий на автомобільний, подиввться уважно
Доброго дня мині цікаво чи він потянить мультиварку на 500вт.Дякую
так, потягне
500 Вт для нього ще нормально, але краще додати товщину дротів.
А якщо ви ще не замовляли то краще візьміть на 3000 Вт, бо у мене звичайна мультиварка і на ній вже пишуть споживання 900Вт, можливо і у вас реальна потужність вища бо 500 Вт, на мою думку, малувато для приготування їжі. Ну або точно проміряти якщо є така можливість.
@@LessUA дякую хочу собі до машини.
Доброго вечора у мене питання чи може згоріти інвертор 3000W від того що включався водяний насос з потужністю 1500W на 15 хв в сумі, 3 рази? дякую.Тому що згорів після того як зарядив акумулятор
Китайський інвертор може запросто згоріти навіть без навантаження))).
Скоріше за все у вас просто так співпало.
Якщо було перевантаження, то мав спрацювати зачист і звуковий сигнал.
Якщо цього не було проблема не в перевантаженнях
запросто, у мене три запобіжника згоріли при перевищенні потужності, замінив, працює👍
Підскажіть, як на такому інверторі зробити , щоб вентилятор постійно крутився?
Формирователь в нв и вв части выполнен на мк серии ST7LITExx
В вашому інверторі є регулювання напруги захисту від перерозряду?
Я не задавався питянням регулювання на цій моделі. Наскільки мені відомо він з заводу вимикається при 10,5 В.
А Вам для чого регулювання потрібно, літій?
Дільник напруги для регулювання відсічки по перерозряду знаходиться на вертикальній платі (тій що з зумером). Резистори R101 - 10kom, R102 - 100kom. Далі діло за вами)
@@Пупкин-н1б о, ценная информация. Защита от разряда аккумулятора установлена на 10,8 вольта. В принципе правильно, но при старте холодильника, у меня это 80 ампер от аккумулятора даже на еще не до конца разряженном аккумуляторе просадка ниже 10,8 и срабатывает защита инвертора. Теперь попробую порог понизить. Кстати загрубил защиту от перегруза по току при пуске на своем инверторе. А то мой холодильник не стартовал
Може ще товщину дротів з акумулятора збільшити?
@@LessUA у меня дело не в проводах. Я их сразу заменил на толстенные витые многожильные 10 квадратов. Дело не в них. А в огромном токе при пуске. И когда на аккуме 11.4 вольта, а он у меня на 100А, то просадка на нем ниже установленного порога. И срабатывает защита. Вот и думаю порог понизить до скажем 10,5 вольта. Ниже нельзя. Плохо будет аккуму
може підкажете - замовив інвертор і трохи втиканув з частотою - 60герц. є такий же з 50 герцами. по платі все однаково, трохи відрізняються чіпи на драйвері синусоїди, але сама розсипуха на них однакова... драйвер синуса бачу такі чіпи ST G9209, IR2110S (2шт), CH32F0. цікаво чи можна його якось переключити в 50 герц ?
на самій основній платі інвертора є пару підстроєчних резистора - один регулює вихідну напругу (220-230), а інший хз трошки шевелив його - нічого не дає (мене цікавила герцовка, остальне не міряв)
Подивіться уважно чи є на платі кнопки, або хоча б місця під них.
@@LessUA гружу відос th-cam.com/video/zSjcELHV47I/w-d-xo.html
@@ITshnikBro
Гляньте ось таку штуку :
a.aliexpress.com/_mNXDqjM
На передостаньному фото видно перемычки JP n. Вони відповідають за режими роботи.
Можливо і у Вас є щось подібне, бо плата на відео схожа на універсальну.
@@LessUA нажаль зі зворотньої сторони жодного елемента нема і нічо не розведено під них. на основній стороні є пара відсутніх елементів - один резистор і один конденсатор, але у версії 50гц, те ж саме - вони відсутні. Я так підозрюю що це скоріш за все не конфігурабельно перемичками в даному випадку, а зашито програмно в CH32F0, що є копією STM32F0 (а ще нажаль вони не підтримують DAC, тобто там всеодно десь формується ШІМ і потім зглажується в синус). китаєць мовчить вже тиждень. Бачу пару варіків - співставляти по пінам (чи підходить) з універсальною платою з алішки, або дуже муторний варік (зливати з іншої плати 50гц прошивку або ще "краще" писати свою) залити нову прошивку в CH32F0
Доброго дня. Такий же інвертор, але 3000 ват. Запускається на 224 вольта, а потім плавно падає до 62 вольт, на протязі 5 - 6 секунд. На високовольтному конденсаторі падає напруга з 390 до 100 з копійками. Порадьте, де шукати проблему.
Схоже щось з первинним перетворювачем.
Або зворотнім звязком якщо такий там є.
@@LessUA У мене немає схеми. Цей інвертор згорів, після того, як його увімкнули, не виключивши ввідний автомат. Лінія була знеструмлена, фаза на нього не прийшла. Згоріли чотири мосфети і драйвер ID2006. Все замовили в Китаї. Вихідні високовольтні мосфети цілі. ESR тестер показав, що вони цілі. Я їх випаював. Резистори по10 Ом теж цілі. Низьковольтні мосфети точно такі як стояли. Замінив всі зразу. При вмиканні не запускався і видавав серії по два коротких зумера. Отією кнопочкою перевів на 12 Вольт. Почав запускатись, але напруга на високовольтному конденсаторі просідає від 230 до 62 за 5 - 6 секунд. Низьковольтні мосфети починають підігріватись. Підключав маленьке навантаження - паяльник на 25 Ват. Та сама історія.
Нарешті відповідь знайдена. Біля драйвера ID2006, знаходиться резистор R103 на 2,2 Ома. Він перетворився на 28 Ом. Це живлення ьаного драйвера. Після заміни інвертор запрацював. Дякую всім за допомогу.
Доброго вечора .таке питання інвертор 1500ват при підключені до насоса трохи гуде насос но круте міряю напругу на виході не 220 вольт як показує табло а 183вольта .Це так і повинно бути ? Підкажіть будьласка
Доброго дня як можна з Вами зв'язатися?
Добрий день.
0989741824 тут і вайбер є
Перша кнопка може міняє вольти с 220 на 110?
Ні, амплітуда осцилограми також не змінювалася.
доброго дня, хотів спитати, мені потрібно фото плати формування синусу, ви раптом не робили? Потрібно подивитись резистори R17, R7
Добрий день.
Можу зробити фото від 1000Вт-ного інвертора.
Куди вам скинути?
зможете зробити фото?@@LessUA
@@Andrey-oe5nl фото вже зробив
дякую@@LessUA
не можу ні додати пошту, ні написати номер телефону, всі повідомлення кудись зникають@@LessUA
Так при какой нагрузке уходит в защиту? Честные 700 ват есть?
До 700 тримає, але дуже гріються дроти живлення і сам інвертор.
Я б не навантажував більше 500-550Вт
мой инвертор 1600 Вт. В защиту уходил при 1000 Вт. При пуске холодильника
@@LessUA дополнительное охлаждения поможет?
Подскажите пожалуйста, кнопка включения и отключения инвертора что разрывает? Потенциал или массу? Ну по простому ноль или фазу?
Силовые цепи она не трогает.
Через кнопку идёт отключение управляющей микросхемы, это по простому.
+12 АКБ она включает и подает его на питание платы нарезки синуса, которая питает плату управления нижнего преобразователя DC-DC 12-400В уже повышенным до 15 В напряжением
Так цікаво було б дізнатись чи можливо перемикання вхідної напруги в таких інверторах 12-24 та навпаки.
Почитайте тут в коментарях
На виході 110 вольт буде при такій комбіновкі
Олег,можливо знаєте хто таке ремонтує? Є контакти. Бо дружина, зробила такому інвентору,вхідну напругу 220 вольт
Плата управления выходным мостом крякает в таких случаях, плат нет, маркировка контроллера умышленно запилена производителем. Еще их называют одноразовыми.
@@Oleg66able ,тобто його можна вже викидати?
@@ВікторСигіль нужно определить неисправный компоненты. Если IGBT пара, то не впаивая, убедиться, что на все затворы приходят импульсы управления осциллографом
Знайдіть канал porter lv. Там дядько таким професійно займається.
В мене був такой самой прикрой випадок. Забыли від'єднати інвертор від мережі дому і включили напругу. Інвертор не вмикався та постійно пищав. Розібрав, витяг із корпусу. Прозвонив транзистори. Виявив, що два з чотирьох пробиті. Виразів, пішов на радіо ринок, та купив аналогічні. Такі самі ви не купите, бо їх дуже багато різновидів. Впаяв нові транзистору - запрацювало. Ремонт коштував близько 350 грн.
Я теж спробував, і двигун збільшив оберти, другу не наважився натискати😯Перевіряйте затискання мосфетів на радіатор, у мене були перекошені на одну сторону😦❗❗❗
Було б добре якби затерті контроллери smd 16 pin або платки окремо зі сторони 220в можна було б придбати в Україні. Можливо хтось з продавців зайнявся б цим.
Я замовив буде через 2 неділі
@@нікітос99 Платки чи процесори? Процесори прошиті? Якщо будете продавати то візьму.
@@олегприсяжнюк-й2й і мені треба 2шт проц. прошиті . дайте знати коли будуть
@@нікітос99 де замовляли у нас чи на АЛІ? якщо мож ссиль . дякую
яка їх вартість ? вигідно ?
То плата драйвера задающего синус може там кількість транзісторов вихідних перемикається , візуально не помітиш тількі потужність змінеться .🤔
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, что делать (у меня такой же инвертор только на 3000w ) неправильно подсоединил клеммы к аккумулятору. Как ремонтировать? Где предохранитель? Спасибо Вам!
Здравствуйте.
Предохранители внутри.
После замены предохранителей следует убедится в исправности транзисторов и только тогда пробовать запускать, желательно через лампочку.
Підкажіть будь ласка, де саме запобіжник(1000 w інвертор) ? Дякую!
Такий ж , тільки на меньше потужність , на маленької платі пробіта мікрухв в SOT16 , маркіровка затерта , живітся від 5 v , якась спец. Шим , немає у вас інфо що саме там стоїть?
Нажаль не має...
Всі керуючі мікросхеми позрізані.
Передивився фоток в гуглі - найчастіше там компаратор в схемі захисту (SOP8-14) + шим. І шим усюди SG3525 саме в SOT16. Розібрав свій інвертор - а там TL494, тож має бути один з цих варіантів. SG3525 вихід опорної напруги (Vref) 5в на 16 пін, 3 та 4 піни не підключені, земля 12, + живлення 15. 494 - вихід опорної напруги 5в на 14, земля 7, + живлення 12
По-перше, такого корпусу (SOT16) не існує, а по-друге це спеціалізована МС з одноразовим програмуванням, типів декілька. Її шукати сенсу нема, якщо необхідно відновлення роботи інвертора, розглядати варіант заміною модуля, або брати з "донора". Виходять з ладу вкай рідко.
@@_ZapZarap_ ага, редко. из 5-ти в трех дохлые платы при выходе пары из моста обычно дохнет плата.
@@Oleg66able на "дохлых" платах есть еще компоненты, не контроллером единым... В моей большой практике ремонта инверторов, в т.ч. и синустных формирователей, случаи отказа МК были единичны (обычно после неквалифицированного ремонта потребителем), но это только мой опыт.
Собі хочу такий. Можна брати? Мені для холодильника двух компресорного Атлант, струм споживання 180 ват. Якої потужності брати, бо я також на 1600 дивлюся.
Холодильник він не запускає.
Треба або брати 3000Вт, або доробляти цей.
У мене теж була ідея запускати холодильник, але я відмовився від неї через те, що якщо подумати то морозильній частині без проблем відключення до 20-24 годин. А холодильна нормально витримує до 6-9 годин.
У нас один раз після обстрілу трохи більше доби не було світла і на момент необхідності підживлення холодильника акумулятори вже були підсажені котлом і освітленням. Тоді просто запускав генератор на 2-3 години і холодив холодильник, грів будинок, заряджав акуми.
@@LessUAдякую вам. То може й не брати його, бо я обходжусь без світла? Просто думав, якщо раптом не стане світла на три дні чи більше, то хоч дати холодильнику попрацювати, я в квартирі. А так поки немає такої потреби. Слава Богу хоч по дві години виникають.
А на 3000 ват., там акумулятор мабуть треба потужний, а не мій 60а. Я не розбираюсь особливо...
@@Petro2254 Холодильник взимку? Краще на балкон все винести. Бо холодильник ваш 60Ач зіжре дуже бистро. Якщо холодильник сучасний інверторний, то може запускатися від цього, та навіть слабшого інвертора.
@@Petro2254 там не велика різниця по споживанню буде.
60 акума вистачить приблизно на дві години роботи холодильника. Тут або треба заморочитись потужним акумулятором, або шукати сусіда з генератором на балконі щоб підзарядив в разі потреби ваш акум.
Але це більше на літо порада, взимку балкон рулить)))
@@LessUA не рулить балкон, а кермує.
Як можна звами звязатись маю проблему з інверторм запускаю кнопку 2-3 секунди загораються обі лампи червона і зелена напругу не видає😢
Доброго дня чи можна з 60 v
Виправити на 12?
І що потрібно робити якщо можна поміняти з 60 на 12V
@@НастяМолькін без заміни трансформаторів навряд.
Питання до тих хто в темі,чи можна 18-20вольтові акумулятори від інструментів,типу макіта,бош,деволт підключати до інвертора 24-220?
Та який нижній поріг(в вольтах.Тонто до скількох висаджує акум) в таких інверторах?
не варто, вони не вивезуть великих токів, і у них дуже малий запас енергії, умовні 20V 3Ah - це всього лише 60Wh
@@Deemon1 є батареї 9 ah кілька шт. По токах елементи 45 ампер (спокійно тягнуть 800 вт ушм при20вольтах,2400вт при 60в)та й використовувати планую для освітлення,роутер ітп.не більше 200-300вт.
є інвертори 18-220 та спеціально їх брати не хочеться.
Друзі, підкажіть що може вийти із ладу в точно такому інверторі. Подав напругу на всю квартиру через розетку, але дружина випадкова увімкнула автомат і на нього пішла напруга з мережі. Діод світиться напругу аккумулятора показує, але на виході напруги не має.
тут важко на прикід сказати, або небагато, або багато чого. можливо так як у мене транзистори (у мене два), а можливо і ще потягне за транзисторами і драйвери та ще багато дрібного. якщо не маєте навику ремонту такої техніки, віддайте майстру.
Как убрать искрение при подключении клеммы к аккумулятору? Акумы меняю, клеммы горят.
К сожалению никак - особенности конструкции инвертора.
Как вариант сохранить клемму акумулятора можно использовать автомобильную клемму которую прикручиваете к акумулятору, а крокодил с инвертора цеплять за неё.
Можно сначала подключать через резистор, а когда конденсаторы зарядятся, цеплять основную клемму
Сделайте замеры с нагрузкой
Можливо хтось знає як вирішити цю проблему. Інвертор встав в захист і проробив на ньому 2 години, після того захист не вимикається, як можна відключити захист?
В мене такий згорів і не пройшло 5 днів користування( в майстерні сказали погоріли катушки і ремонту не підлягає( в чому може бути причина? Чи майстри хочуть обманути?
Щоб не обманули надо було стояти поруч і бачити як вони його допалили. А якщо насправді варіантов безліч
Дуже дивний діагноз.
Як могли вони погоріти коли там крім котушок(трансформатора?)ще по входу запобіжники - транзистори захисту і силові ключі.
@@LessUA Ось і в мені здається що хочуть обманути!
Друга кнопка скоріш за все - 110V. Для Штатів зроблено. Мабуть у цієї версії її вимкнули. Щоб ніхто не намагався перевірити її роботу!
Объясните, что за глупость, добавлять термопасту на термопрокладки? вы хоть понимаете значение термопасте и для чего она принципи нужна... Термопроклада выполняет ту же фунцию. Тут еще добавили пасту, и теперь рассеиватель тепла стал хуже как минимум на 5% а то и более
С удовольствием объясню.
При вскритии инвертора оказалось что:
1) транзисторы имеют царапины на теплоотводах, не глубокие но они есть. Возможно используются бу транзисторы.
2) крепятся они п-образным профилем попарно и этот профиль касается не всего пластикового корпуса транзистора. В результате на термопрокладках был заметен перекос при прижиме когда одна сторона прям сильно вжатая а другая чуть коснулась
3) корпус инвертора, который есть и теплоотводом достаточно тонкий и не идеально ровный, а шероховатый что в плане приёма тепла можно компенсировать или сильным прижимом транзистора(см. Пункт 2) или добавлением разумного количества термопасты.
Вот как то так.
Это как под штаны спортивки одевали.
@@LessUA аа, ну если был сильный перекос, и глубокие царапины, то скорее всего правильно... Просто многие эту пасту мажут куда попало и толстыми слоями... причем даже те люди кто вроде не плохо разбираться в электроники...
@@LessUA ... "аналогічно, колего!"™
@@LessUA Пояснюйте будь ласка надалі лише українською: - кому незрозуміло, той хай її вивчає, або ж нехай користується перекладачем.
Доброго дня.
Може хто підкаже як налаштувати спрацювання захисту, потрібно обмежити вихідну потужність на рівні 500 Вт.
Нужно выяснить, что это за контроллер с запиленной маркировкой, тогда можно понять назначение кнопки.
St7lite
Добре, що попалося це відео, бо я вже наклацав....
Дякую! Цікаве відео)
Так а може перша кнопка це настройка на акумулятор в 24 вольта ?
Спасибо за видео,но к сожалению русского языка не знаю.Набираю сейчас в гугл переводе.
Я хочу знать, сработает ли это для меня.
У меня есть погружной насос. кабельный насос, однофазный
** Насос скважинный ** pump submersible single phase
- Много: 500 Вт, 0,67 HP
- Ток: непрерывный рабочий ток 3.8А - Steady running current
- Ток: 11А Пиковый рабочий ток -- Я не знаю точного тока-- Peak running current
- Напряжение: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Максимальный поток: 35 л/мин.
- Скорость: 2860 об/мин/мин.
Продолжительность использования помпы 15 минут в день.
Подойдет ли инвертор на 1500/3000 Вт?
Unfortunately this kind of inverter have very sensitive overload protection.
Peak current in your pump is 11A, there is about 2500W, so you should found inverter with peak power up to 2500W.
I think your variant 1500/3000 will be good 👍
Може вона дня того щоб її не натискати )))
Пізно...
Дайте номер свого тел.,щоб проконсультуватись по ремонту
Ви ремонтуєте?
110 або 220 вольт?
це можливо невідома кнопка
Первая кнопка это наверное 110 - 220.
Вiтаю друже !
Схемку би цього девайса ...
Багато вже iх напалили, треба вiдновлювати, бо це гарний синус на виходi.
Синус то гарний, але КПД цього перетворювача на рівні доброго дизельного двигуна (55 відсотків).
Ми з приятелем провели досліди з подібною кітайозною штуковіною.
Висновок такий: лампа розжарювання потужністю 150 Вт потребувала від звичайної АКБ 22 Ампера постійного струму.
Ну, а при підключенні нагрівача потужністю 800 W, стрілка магнитоелектричного амперметра полетіла за край стоамперної шкали. На жаль в мене доки ще так й немає 1000 - амперного шунту, щоб вказати більш точну величину струму.
Но тут вже запитання іншого ракурсу: ті дроти первинної ланки цього перетворювача, а чи спроможні вони витримати такий, майже стартерний струм?
про закон ома чули?
@@vladimirnaydyonov Подібний і аналогічний це різні речі, в саме таких ККД більше 90%.
@@elmehrage1156
Тут навіть сперечатися не варто. Візьміть до рук усього чотири стародавніх прилади магнитоелектричної системи: два вольтметри, один постійного струму, інший змінного. Та два амперметри такого ж самого типу. Під'єднайте їх до цього кітайського "дива" та усе побачите на власні очі.
Навіщо мені розповідати про те, чого не може бути взагалі?
КПД більше ніж 85 відсотків навіть у добротних трансформаторів немає, що вже казати за інші електричні машини?
@@elmehrage1156
Ну, а у випадку, якщо Вам особисто хочеться увєровать у кітайозні різнобарвні йєрогліфи, то що ж тут вдієш?!
То вже так но й буде.
👍
А може та кнопка перемикає 220/110В? Ви ж замір вольтажу не проводите... Адже існують варіації 220/110В 50/60Гц... От китайці щоб не паритись зробили універсал...😁
Я также думаю.
З'ясували що то кнопка перемикаэ вхідну напругу. Плата універсальна і при відповідній периферії може працювати від різних джерел.
Коли я натискав кнопку я показував осцилограму, якщо б напруга стала 110в амплітуда на синусоїді відповідно зменшилася б.
@@LessUA Але перш ніж перемикати вхідну напругу, треба перевіряти вхідну послідовність елементної бази, бо вона може бути на низьку напругу і відповідно може вилетіти багато елементів... Це 48В можна перемикати на 24В і не боятись, а з 12В на 24В може погоріти...
@@alexanderhorobchuk5634 заичайно, так і є.
У мене номінали аонденсаторів на 16В. Спроба підєднати до 24 В видасть назабутні димо-шумові ефекти)))
@@LessUA І як цікаво її можна перемикати?
Чому вибиває захист коли акамулятор розряджається нище 12 вольт.Інвентор на 2200 ват
Якщо на акумуляторі дійсно 12В (перевірити окремим тестером), то проблема в номіналах елементів всередині інвертора.
Як варіант трохи продовжити час роботи можна збільшити переріз дротів від акумулятора і зменшити їх довжину.
@@LessUA який має бути переріз дротів?
Крутяк, цікаво б бачити який с інверторів історіі найкрутіший бо зараз китай тільки деш.. лай.. пічкае людей в скруті
Плата чистого синуса установлена.
У меня "первая" кнопка меняет частоту 30-40-50-60 Гц
якщо змінити герцовку техніка якась згорить?
@@Джей-г1ы
Частота влияет на обороты индукционных моторов. В пределах +- 10-15Гц ничего с ними не случится, будут просто медленнее или быстрее крутится.
Это в принципе вообще контроллер от частотника для двигателей. Я проверял включая "бесперебойник" вместе с нагрузкой. Он плавно разгонял двигатель, а если просто на "горячую" подтыкать, то резко стартует.
З.Ы. Собственно потому и взял ИБП дешевле, так как он был под Японию (230/60) и никто его не хотел брать. Я зная этот прикол взял без раздумий.
@@skirnir-atf Понял) спасибо за ответ) мудрое решение!
первая кнопка явно вольтаж меняет и скорее всего с шагом в 5 вольт
Доброго дня! Слава Україні! В мене такий перетворювач, тільки 1500/3000 працює наче нормально, але останнім часом начали постійно включатись вентилятори. Навіть без навантаження. Мають бути датчики температури, але не можу їх знайти. Підкажіть де вони в схемі?
зазвичай між IGBT (великими) транзисторами, помазані білою пастою
в мене теж схожий 2600-1300 вентелятори роблять від 150 ват на 100% як ракета, це так бісе! нехай би там на 500 ватах чи 700 а на 400ват на 50%швидкості кулер вмикався а так підгазовує з 0 до 100 одразу...
@@Джей-г1ы та ти закумарив, то є нормально. Він гріється без вентиляторів на 100 ватах вже!
@@shkiperwow Дебіл, я вчора придбав з мод синусом інвертор, слабший на 2200 ват пік, так той начина крутити кулера при 700 ват, і то, на 50% круте, куллер і дуже тихо, а цей вмикає куллер, при 150ват+!!! і шумить як ракета! Взагалі якщо не можеш нічого порадити не читай і не відповідай пиздюк, а то тільки підйобувати можеш, а дійсно порадити, щось путнє, нічого не можеш!!!
@@Джей-г1ы закрий ротик вже ,спеціаліст по туалетах
от не треба клясічний осцилограф словом "дрівнющий" ображати. Він максимум "вінтажний"
до 1С-67 маю багато теплих лямпових почуттів.
220 v і 110 v друга кнопка
Чого вентилятор не крутиться на холостих, він же гріється як скажений..... І куди правильніше дути : всередину, чи витягувати?
Як на цьому чудові заставити кулер крутитись по температурі,а не по навантажуванні.
Теж цікавить дане питання
Я підєднав кулер на пряму від проводів бо взагалі не крутив а зараз все ок
Кнопка на платі сінуса міняє вольтаж!
Цікаве відео. Зробіть відео скільки Ватт цей інвертор в реалі видає. 800 чи 600. Цікаво буде. Термопасту даремно додали. Треба або термопрокладкі або термораста. Разом гірше.
Я навантажував максимум 700 ватт лампами розжарення. Далі побоявся, бо дроти дуже сильно грілися. Та і нема у мене такої необхідності по потужності.
Термопасту додав бо той спосіб кріплення транзисторів їх перекошує і виходить що одна частина транзюка суттєво продавлює прокладку а інша майже в повітрі
У моего папы был такой осциллограф C1-67
Дрєвнючій осцелограф це супер обладнання!
Зараз такого не роблять.Розуму не вистачає.
Таке обладнання робили в "загнившому совку".
Так тож та кнопка - щоб срати не хотілось !
Навіщо викладати такі відео? Ні про що. Шкода втраченого часу і мізків із вухами .
Якщо натискувати ліву кнопку з частотою 50 гц.то синусоїда стає ідеальною!
Европейская по ходу кнопка
СССР на осцилографі мабуть потрібно закрасити а то пришиють розповсюдження радянської символіки
Ну таким макаром і моє свідотство про народження треба спалити(((
Не хуй лазить, бо 60 герц наробе біди.
Спасибо автору, тут полный разбор с осциллографом
th-cam.com/video/Sm6q2vnsiuc/w-d-xo.html&ab_channel=%D0%A0%D0%9E%D0%9C%D0%90%D0%9D%D0%AB%D0%A7
такі бабки на лайно потратив
Давай,за акумуляторы😮!??
если осцил развалить на запчасти, то на вьірученньіе деньги можно купить цифровой китайский глаз
У него одинаковые транзисторы стоят?
Украинский язык выучи перед тем как записывать подобные ролики. Від твого суржику просто вуха вянуть !!!
"Ваш дзвінок дуже важливий для нас. Залишайтеся на лінії."
А слово "в'януть" пишеться з апострофом)))
Суржик - це гвалтування уZZької язьікі. Автор! Так і робіть надалі.