MECSEK RALLY 2023 - MAX ATTACK | ACTION | VLOG

• เผยแพร่เมื่อ 24 มิ.ย. 2023
  • 56. Mecsek Rallye | 2023
    A hétvégén az 56. Mecsek Rally-n jártunk, aminek az abszolút győztese Vincze Ferencz és Percze Nándor. Az ORB1 mellett, Historic Rally EB futam, az ORB2 és az ORB3 versenyző párosai is összemérték tudásukat. Szoros csaták voltak, amik izgalmassá tették az egész hétvégét.
    Én úgy gondolom, hogy nem életünk legjobb rally versenye volt, viszont most is jól éreztük magunkat szokás szerint.
    Ha tetszett a videó és támogatnád a munkámat, azt itt TH-cam-n a "Köszönet" gombbal tudod megtenni, amit előre is köszönök!

@RallyVlogHungary  ปีที่แล้ว +2

A navigátor mutatta a kocsiból kivett vizük hőmérsékletét…sztem abba főzni lehetett volna 😅

@benceorosz2823 ปีที่แล้ว +2

Jővőre gyertek kisvaszari elágba. Az minden évben hibátlan!

@benceorosz2823 ปีที่แล้ว +1

th-cam.com/video/-9Yfb5LtDFQ/w-d-xo.html
      egy kis ajánló a mostaniról

• @zsoltstahl5851
    @zsoltstahl5851 ปีที่แล้ว +3

Àrpàdtetőre kelett volna menni. A rally3ban Lenkey àkos nyert.

@RallyVlogHungary  ปีที่แล้ว

Bocsánat, őket kifelejtettem

@@RallyVlogHungary engem nem zavar, de a versenyzőknek azért jól esik ha megemlited a nevüket. Esetleg mind a 3dobogósét az még jobb. Amugy a hisztorikban az Ifj Érdi Tibor nyerte az EB futamot.

• @dieselperformancetoldi4134
    @dieselperformancetoldi4134 ปีที่แล้ว

1 napról rally 3 ból nincs videótok ezen a szakaszon, ahol az előbb a fehér swift és lada is ugratott?
    Mi is nagyot ugrottunk

@RallyVlogHungary  ปีที่แล้ว +1

Lehet, hogy van. De itt nem tudtam sok videót csinálni, mert ugye az utolsó kört lefújták és mi akkor mentünk oda erre a részre...