браво колись будучи молодим і проживаючи в місті короче пасічник вихідного дня бджола була місцева ну дуже зла почав міняти просто ставив по трасі на місто ловушки ловити ройі і так міняв кров були у мене і сірі гірські кавказкі і італянки і це все пройшло як сон і цим всім бекфастам і прочимя вже недовіряю якщо в природі нічого немає то деж той белкфаст візьме це просто розвод місцева є місцева і зімною сперечатися за 55 років практики я думаю безкорисно бджоли як люди
з одними можна прожити все життя і непожаліти з другими і дня вистачить щоб зненавидіти для прикладу порода тамвидумують лінійі ддоморощені генетики для бджоломаток аяк на мене це всеодно як заставити негра сапати цукрові буряки на подділі честь маю і вас поважаю
Часи змінюються і на **ринг** виходить молодняк--розумний,начитаний,наглючий... Я згоден на всі 100%,що час від часу кров на пасіці бажано замінити,але найбільшу увагу потрібно приділяти для селекції СВОЇХ матеріалів. Кашковський стверджує,що вирощені матки набагато гірші навіть за свищевих(вірно відібраних) не говорячи вже про маток ТЗ,а також роєвих. При вирощуванні беруться личинки ПІДРЯД,а коли закладають бджоли самі маточники,то вони вибирають з 1000000 яєць--НАЙКРАЩІ!!! А при покупці вирощенних маток,з 10-ти найдеться 3-4 не вищої якості,а на рівні середняків. І ще з автором я згоден з тим,що дуже велика різниця між промисловими пасіками,де всі ставки зроблені на заробіток,і між пасіками любительськими-де пасічник бореться за кожну бджілку і в кінці сезону не викидає бджіл,а на весну знову купує пакети,як робить більшість **професіоналів** бджільництва.
Наглючі, що посміли завести свій канал, і щось мовлять відмінне від Кашковського, чи Гайдара?)))) У вас пасіка явно до 20 вуликів. Якби ваш дохід був з пасіки, і вона була б вашим джерелом доходу, ви б такого не казали, бо те, що БІЛЬШІСТЬ професіоналів закурюють бджіл, а весною знову пакети купляють-я не повірю.
Ну так,пасіка в мене 30-ть вуликів,не 200 і бджіл завів я ще у 81-му,і завів їх заради задоволення, і нічого я немаю проти **наглючих**,і підтримую заміну маток раз на 2-а роки--це вірно,АЛЕ!!! Є дуже багато цих але і їх потрібно теж розкривати, приклад: мої матки без роду і племені(матки ТЗ) показують ,ну щоб нікого не образити,ЗОВСІМ не гірші показники як на медозборі,зимівлі і розвитку аніж Бакфасти,Карніки,Італьянки(в мене були і на сьогодні є всі ці породи). Я так думаю,якщо Ви витримаєте з бджолами стільки,скільки Кашковський--Ви теж можете кардинально змінити свої погляди. І ще одна дружня порада,ЙДІТЬ ПРАЦЮВАТИ,ЗАРОБЛЯЙТЕ СТАЖ,бо пенсія не за горами і в 60-т(а мені вже більше) не то що вулик,а і рамку буде тяжко підняти і будите тоді сердитись на владу,що пенсію Вам дала мінімальну,а можливо і зовсім не дасть.А що канал ведеш--МОЛОДЕЦЬ,особисто слухав твої аналізи і моріторінги цін на мед--цікаво.@@bdjola-Ukraina
@@СТАСЧОРНИЙ-и2ъ дякую за пораду, але її не потребую. Я з бджолою 35 років ( з десяти років) маю відповідну галузеву освіту. Тож бджільництво і є моя основна робота.
@@bdjola-Ukraina Ну тоді ПРОБАЧ,вперше зустрічаю бджоляра,який справно платить ЄСВ (не мінімалку,сподіваюсь) і може розраховувати на пристойну пенсію,я дуже радий за тебе. Я тільки подумав,що я почав займатись бджолами,коли мені було 22-а,а ти з 10-ти рочків,то тоді я визнаю,що ти набагато більше розумієшся за мене.Цікаво,а з скількох років займається бджолами Кашковський,чи Малихін і чи мають вони освіту,а можливо щей книжки якісь писали,чи форуми проводили,от цікаво. Дай Боже тобі здоров*я і благополуччя--це без сарказму і від чистого серця!
@@СТАСЧОРНИЙ-и2ъ я не розраховую на мізерні подачки від держави ( не налаштований на совковий менталітет). Не хвилюйтеся , на достойну старість зароблю і без афери у вигляді пенсійного фонду. На рахунок Кашковського , або Малихіна . Науковці в деяких аспектах скептично відносяться до їх праць. Не забувайте що Кашковський з Кемерово де кліматичні умови зовсім різні чим у нас , тож і методи пасічникування різні. На пристойну пенсію в нашій державі розраховує тільки дурень, вибачте за такі слова, бо за тридцять років видно все навіть сліпому.
!!!Героям Слава!!! Свіжа кров - це респект, але як казав мій дідусь Іван є одне "АЛЕ"!!! Поки пасічники займалися бджолами в них були і бджоли і 🍯 (вдостатній кількості), а тепер в основній масі своїй "пасічники" зацікавлені тільки в грошах!!! Вони не лікують своїх бджіл, як тільки приїжджають кочівна пасіка до нас, так зразу отримуємо нові хвороби і сезон практично вилітає в трубу... А з приводу маток, то тут в більшості випадків мушу визнати ви маєте рацію!!! Але ж знову ж таки є одне "АЛЕ", все приходить з досвідом!!! В мене є пару сімей в яких ні я, ні бджоли не міняли матку 4 роки(по моїм записам), бджіл влаштовує... Розплід норм, 🍯 вдостатній кількості!!! Самі головні правила не нашкодити і не заважати!!! Досвід приходить з роками!!!
@@bdjola-Ukraina Доброго дня!!! Я також не маю нічого проти додаткового доходу!!! Але Є ОДНЕ "АЛЕ", ПІСЛЯ ЇХНІХ КОЧІВЕЛЬ Я ЗАДОВБУЮСЬ ЛІКУВАТИ БДЖІЛ!!! (МОЖЛИВО НЕ ДОЧИТАЛИ КОМЕНТАР),
Доброго дня, штучні матки від маток з Європи є і у нас. Ціна їх буде 1700 грн (перевірена на засів). В опису відео посилання на нашу вайбер-групу. Саме з Європи можна замовити у Олександра Харченко, в нього є канал на Ютубі. Ціна таких маток в районі 100$.
Замінюйте під час головного взятку, але я б радив проводити заміну маток в половині сімей в сезоні , на наступний інша половина ( кожного сезону п'ятдесят відсотків сімей).
Минулого року-більше ніж достатньо! Прийшлося купляти втридорога бочки, бо не було тари. Цього року ще нічого, бо не було погоди, тож чорнрклен, акація та різнотрав'я пішло на розвиток самим бджолам
Місцевий трутень- це насичений трутневий фон Бакфаст, бо в нас вже всі в окрузі його тримають. Крім того, у нас є батьківські сім'ї спеціально для цієї справи.
@@SavinVitaliy312особисто я роблю в два заходи за сезон- закладаю на початку цвітіння акації, другий раз на початку цвітіння соняшника...під час медозбору маточники гарні, повноцінні...
@@bdjola-Ukraina Для стимуляції і підтримки сімей дають по 200 гр медової сити в пропорції 1:1 з додаванням хлористого кобальту з розрахунку 1 гр на 2л готової сити через день на протязі двох неділь. Допомагає краще засвоювати вітаміни та стимулює маток до яйцекладки а бджіл активізує до роботи. У безвзятковий період рекомендується підгодівля на тих же умовах з різницею в тому, що сити дається 1,5-2л і бажано підставити по рамці вощини. Також для профілактики від варроа та трахейного кліща можна використовувати препарат "Форміат" у склад якого входить мурашина кислота і Форміат кобальту
Для того щоб зрозуміти суть інфо, треба займатися бджолами хоча б 10 років і робити аналіз роботи бджолосімей. Нові бджоломатки однозначно потрібні. Всім удачі. Щороку намагаються оновити маток на 10-20%. В основному Бакфаст Ф. В УС Майстерчука розчарувався.
@@bdjola-Ukraina Придбав весною минулого року. Рідко був біля бджіл. Розвиток норм. В серпні ще були. У вересні їх поміняли!!! Не відроїлися. Без коментарів. На сьогодні майку лідера тримає матка Бакфаст Ф від Вальчука. Випередила моїх помісних.
@@bdjola-Ukraina це так,але є багато літератури що говорить що змішувати види не добре, суто з мого досвіду у змішаних пар діти менш здібні(повторюсь суто мій досвід)
У вас зі слухом погано? Сходіть до лікаря! Я в відео чітко сказав, що не займаюсь рекламою бджіл. І сходіть до школи, ви пропустили курс з біології за 9 клас. Гібрид усередині одного виду неможливий. Гібридом була б помісь бджоли і оси.
@@ВолодимирГараз слухай не шановний, перед тим як писати щось на моєму каналі навчись граматики. Не я вважаю , а науковці. Не подобається щось , вслід за кораблем з каналу. Щасти.
Смена матки хорошо, только основная проблема как подсадить матки летом в старые семья. Второй год одни проблемы, не принимают матки. Как люди меняют матки фиг знает.
Дякую за відео, прослухали з великим задоволенням, це дійсно факт.
Дякую за перегляд і підтримку!!
Дякуємо за український контент ! 🇺🇦 !
Вам дякую за те, що дивитесь нас👍🙂
Дякую! Хай щастить!
Героям слава. Дякую за відео.👍
Дякую за перегляд і підтримку!!
Дякую тобі друже за лаконічну і чітку позицію
Дякую вам за перегляд, і таку оцінку!
Дякую! Так і робимо.
Дякую за перегляд і коммент👍🙂
браво колись будучи молодим і проживаючи в місті короче пасічник вихідного дня бджола була місцева ну дуже зла почав міняти просто ставив по трасі на місто ловушки ловити ройі і так міняв кров були у мене і сірі гірські кавказкі і італянки і це все пройшло як сон і цим всім бекфастам і прочимя вже недовіряю якщо в природі нічого немає то деж той белкфаст візьме це просто розвод місцева є місцева і зімною сперечатися за 55 років практики я думаю безкорисно бджоли як люди
У кожного свій досвід 🙂👍
У кожного свій досвід 🙂👍
Молодець!!!
Дякую за перегляд і коммент👍🙂
Дякую.
Вам дякую за те, що дивитесь нас👍🙂
Так як ви сказали так і є , сам переконався.
Дякую і вам за перегляд! Радий був бути корисним
Доброго вечора, ми з України ❤💙💛
Шо там висить та сохне?😂
Та то простирадло повісили, бо нікуди було))
Привiт друзi! Якi матиринки показали гарно цього року?
Доброго дня, та і від Томаса Рупеля непогані, і наші комбінації B7 на B22 від Н.Лоренс
Героям Слава
з одними можна прожити все життя і непожаліти з другими і дня вистачить щоб зненавидіти для прикладу порода тамвидумують лінійі ддоморощені генетики для бджоломаток аяк на мене це всеодно як заставити негра сапати цукрові буряки на подділі честь маю і вас поважаю
👍👍👍🐝
Часи змінюються і на **ринг** виходить молодняк--розумний,начитаний,наглючий... Я згоден на всі 100%,що час від часу кров на пасіці бажано замінити,але найбільшу увагу потрібно приділяти для селекції СВОЇХ матеріалів. Кашковський стверджує,що вирощені матки набагато гірші навіть за свищевих(вірно відібраних) не говорячи вже про маток ТЗ,а також роєвих. При вирощуванні беруться личинки ПІДРЯД,а коли закладають бджоли самі маточники,то вони вибирають з 1000000 яєць--НАЙКРАЩІ!!! А при покупці вирощенних маток,з 10-ти найдеться 3-4 не вищої якості,а на рівні середняків. І ще з автором я згоден з тим,що дуже велика різниця між промисловими пасіками,де всі ставки зроблені на заробіток,і між пасіками любительськими-де пасічник бореться за кожну бджілку і в кінці сезону не викидає бджіл,а на весну знову купує пакети,як робить більшість **професіоналів** бджільництва.
Наглючі, що посміли завести свій канал, і щось мовлять відмінне від Кашковського, чи Гайдара?)))) У вас пасіка явно до 20 вуликів. Якби ваш дохід був з пасіки, і вона була б вашим джерелом доходу, ви б такого не казали, бо те, що БІЛЬШІСТЬ професіоналів закурюють бджіл, а весною знову пакети купляють-я не повірю.
Ну так,пасіка в мене 30-ть вуликів,не 200 і бджіл завів я ще у 81-му,і завів їх заради задоволення, і нічого я немаю проти **наглючих**,і підтримую заміну маток раз на 2-а роки--це вірно,АЛЕ!!! Є дуже багато цих але і їх потрібно теж розкривати, приклад: мої матки без роду і племені(матки ТЗ) показують ,ну щоб нікого не образити,ЗОВСІМ не гірші показники як на медозборі,зимівлі і розвитку аніж Бакфасти,Карніки,Італьянки(в мене були і на сьогодні є всі ці породи). Я так думаю,якщо Ви витримаєте з бджолами стільки,скільки Кашковський--Ви теж можете кардинально змінити свої погляди. І ще одна дружня порада,ЙДІТЬ ПРАЦЮВАТИ,ЗАРОБЛЯЙТЕ СТАЖ,бо пенсія не за горами і в 60-т(а мені вже більше) не то що вулик,а і рамку буде тяжко підняти і будите тоді сердитись на владу,що пенсію Вам дала мінімальну,а можливо і зовсім не дасть.А що канал ведеш--МОЛОДЕЦЬ,особисто слухав твої аналізи і моріторінги цін на мед--цікаво.@@bdjola-Ukraina
@@СТАСЧОРНИЙ-и2ъ дякую за пораду, але її не потребую. Я з бджолою 35 років ( з десяти років) маю відповідну галузеву освіту. Тож бджільництво і є моя основна робота.
@@bdjola-Ukraina Ну тоді ПРОБАЧ,вперше зустрічаю бджоляра,який справно платить ЄСВ (не мінімалку,сподіваюсь) і може розраховувати на пристойну пенсію,я дуже радий за тебе. Я тільки подумав,що я почав займатись бджолами,коли мені було 22-а,а ти з 10-ти рочків,то тоді я визнаю,що ти набагато більше розумієшся за мене.Цікаво,а з скількох років займається бджолами Кашковський,чи Малихін і чи мають вони освіту,а можливо щей книжки якісь писали,чи форуми проводили,от цікаво. Дай Боже тобі здоров*я і благополуччя--це без сарказму і від чистого серця!
@@СТАСЧОРНИЙ-и2ъ я не розраховую на мізерні подачки від держави ( не налаштований на совковий менталітет). Не хвилюйтеся , на достойну старість зароблю і без афери у вигляді пенсійного фонду. На рахунок Кашковського , або Малихіна . Науковці в деяких аспектах скептично відносяться до їх праць. Не забувайте що Кашковський з Кемерово де кліматичні умови зовсім різні чим у нас , тож і методи пасічникування різні.
На пристойну пенсію в нашій державі розраховує тільки дурень, вибачте за такі слова, бо за тридцять років видно все навіть сліпому.
У Роксолани від свіжої крові народився син інвалід і син алкоголик - це плюс чи мінус? І як вийде у бджіл?
Причому тут алкоголік? Алкоголіком можна стати з будь-якими генами. А інвалід-це родова травма.
З 1988 року не виводю і не міняю маток (50 б сімей). Мед качаю тоннами. Освіта вища по бджільництву. Цікаво в дуплах ведмідь міняє. Одениця.
Граматейка... Освіта вища , а граматики не знаєш. Навчися без помилок писати , а потім про вищу освіту ....
!!!Героям Слава!!! Свіжа кров - це респект, але як казав мій дідусь Іван є одне "АЛЕ"!!! Поки пасічники займалися бджолами в них були і бджоли і 🍯 (вдостатній кількості), а тепер в основній масі своїй "пасічники" зацікавлені тільки в грошах!!!
Вони не лікують своїх бджіл, як тільки приїжджають кочівна пасіка до нас, так зразу отримуємо нові хвороби і сезон практично вилітає в трубу...
А з приводу маток, то тут в більшості випадків мушу визнати ви маєте рацію!!! Але ж знову ж таки є одне "АЛЕ", все приходить з досвідом!!! В мене є пару сімей в яких ні я, ні бджоли не міняли матку 4 роки(по моїм записам), бджіл влаштовує... Розплід норм, 🍯 вдостатній кількості!!! Самі головні правила не нашкодити і не заважати!!! Досвід приходить з роками!!!
Доброго дня, нічого поганого не бачу в тому, щоб тримати пасіку, як джерело доходу
@@bdjola-Ukraina Доброго дня!!! Я також не маю нічого проти додаткового доходу!!! Але Є ОДНЕ "АЛЕ", ПІСЛЯ ЇХНІХ КОЧІВЕЛЬ Я ЗАДОВБУЮСЬ ЛІКУВАТИ БДЖІЛ!!! (МОЖЛИВО НЕ ДОЧИТАЛИ КОМЕНТАР),
Я теж частину маток купую та частину вивожу сам, схема працююча.
Дякую за перегляд та відгук!
Доброго дня. Підкажіть будь ласка у кого можна замовити племінних маток з Європи, або штучного в Україні. Дякую.
Доброго дня, штучні матки від маток з Європи є і у нас. Ціна їх буде 1700 грн (перевірена на засів). В опису відео посилання на нашу вайбер-групу. Саме з Європи можна замовити у Олександра Харченко, в нього є канал на Ютубі. Ціна таких маток в районі 100$.
Дякую. Зв'яжусь з Вами.
👍👍👍
Підкажіть як замінити всіх маток однієї породи на пасіці без втрати продуктивності, якщо пасіка 80-90 сімей?
Замінюйте під час головного взятку, але я б радив проводити заміну маток в половині сімей в сезоні , на наступний інша половина ( кожного сезону п'ятдесят відсотків сімей).
@@bdjola-Ukraina Дякую за пораду🤝
@@bdjola-Ukraina Я хочу перейти на бакфаст. Краще переходити на декілька ліній чи можна обійтись і однією?
@@ВладиславШулик можна декілька спробувати.
@@bdjola-Ukraina Дякую
Вітаю, цікаве відео, дякую! Скажіть, скільки качаєте меду на круг?
Доброго дня, рік на рік не приходиться. Буває повний голяк, а буває 60-70 кг з вулика
@@bdjola-Ukraina як так повний голяк? Чи ви не вивезете пасіку на медоноси?
Допоможіть мені для моїх 5 вуликів зробити сімї нерійливі та не агресивні і медопродуктивні
Ви скажіть скільки меду накачали зі своїх сімей
Минулого року-більше ніж достатньо! Прийшлося купляти втридорога бочки, бо не було тари. Цього року ще нічого, бо не було погоди, тож чорнрклен, акація та різнотрав'я пішло на розвиток самим бджолам
Привіт є плідні матки в наявності?
Доброго дня, на кінець місяця черга
Тобто, якщо коротко, Ви купляєте ф0 бакфаст і виводите маток ф1, які обліковуються на місцевому трутні?
Місцевий трутень- це насичений трутневий фон Бакфаст, бо в нас вже всі в окрузі його тримають. Крім того, у нас є батьківські сім'ї спеціально для цієї справи.
Рудий🤗
Жовто-гарячий😄
Привіт. Я початківець. Скільки в ютубі не дивився але не можу знайти відповіді що робити з старою маткою при заміні на нову????
Знищити , що ще з нею робити. Відпрацьований матеріал.
👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую за перегляд і підтримку!!
Доброго дня. Чи не пізно робити заміну маток після спаса?
Доброго вечора, не пізно
Природа розумніша за людей , третій закон Менделя ніхто не відміняв.
Дякую за відгук!
Коли саме краще міняти матку, конкретно місяц чи період, бо тема дискусійна ?
Доброго дня. Підійде серпень для цього діла. Наше відео на цю тему:
th-cam.com/video/Chs13884DqY/w-d-xo.html
@@bdjola-Ukraina Дякую.
@@SavinVitaliy312особисто я роблю в два заходи за сезон- закладаю на початку цвітіння акації, другий раз на початку цвітіння соняшника...під час медозбору маточники гарні, повноцінні...
Скажи будласка.я початківець не суди строго неможу знайти матку бджоли самі замінять чи купити як краще
Якщо маточників немає , то матка є в сім'ї.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Питання не по темі. Що скажете про препарат САНАПІН? Порадили застосувати після потрави "вчергове аграрії допомагають".
@@МояБджілка Медова сита з кобальтом. Бо цукровий сироп - то додаткове наван аження на ослаблу сім'ю
Поділіться про кобальт будь-ласка. Хотіли його купити цієї весни, але відгуки неоднозначні якісь
@@bdjola-Ukraina Для стимуляції і підтримки сімей дають по 200 гр медової сити в пропорції 1:1 з додаванням хлористого кобальту з розрахунку 1 гр на 2л готової сити через день на протязі двох неділь. Допомагає краще засвоювати вітаміни та стимулює маток до яйцекладки а бджіл активізує до роботи. У безвзятковий період рекомендується підгодівля на тих же умовах з різницею в тому, що сити дається 1,5-2л і бажано підставити по рамці вощини. Також для профілактики від варроа та трахейного кліща можна використовувати препарат "Форміат" у склад якого входить мурашина кислота і Форміат кобальту
Доброго вечора а як замовити у вас матки ? Дякую
Доброго. Черга до кінця місяця попередньо. В описі відео є наша Вайбер-група, можете через неї👍🙂
Доброго вечора підскажит будь ласка як
замовити у вас молоді плідні маткі Бахваст на слідуйщій рік 2024 ваш номер телефону дякую вам.
Доброго вечора
З жовтня приймаємо замовлення на наступний рік.
066 452 31 98
Доброго вечора Почом у вас матки?
Доброго ранку, 300 грн, але черга до кінця місяця
@@bdjola-Ukraina доброго ранку а матка буде плідна
Кажуть що українці виготовили айті вулик. Він на смартфон тобі всі дані про стан сім'ї надає.
Так, читав про таке. Ну не знаю, наскільки воно ефективно. Якщо треба знати привіси, то можна просто контрольні ваги з сімкою купити
Туреччина не самий кращий приклад свіжої крові..там піпець яка деградація султанів пішла
В чому саме деградація, і коли? Приклад саме з Роксоланою цілком вдалий. В націю влили свіжу кров з хорошою генетикою
Бранструп не визнає сірий бакфаст.
Брали в нього матки то вони більшість сірі. Вальчук привозив
Для того щоб зрозуміти суть інфо, треба займатися бджолами хоча б 10 років і робити аналіз роботи бджолосімей. Нові бджоломатки однозначно потрібні. Всім удачі. Щороку намагаються оновити маток на 10-20%. В основному Бакфаст Ф. В УС Майстерчука розчарувався.
Доброго дня! Дякую за розгорнуту відповідь! А чим саме у Майстерчука не влаштувала українка? Просто цікаво.
@@bdjola-Ukraina Придбав весною минулого року. Рідко був біля бджіл. Розвиток норм. В серпні ще були. У вересні їх поміняли!!! Не відроїлися. Без коментарів. На сьогодні майку лідера тримає матка Бакфаст Ф від Вальчука. Випередила моїх помісних.
У кого купуете i.o
Доброго дня, були матки і від Ральфа Кольбе, і від Наталії Лоренс, Томаса Рупеля, Кельда Бранструпа.
Міняю маток щорічно, бо "пакєтчик"
Молодих маток беру на племінній пасіці.
Про свіжу кров у людей я б поспорив
Посперечайтесь. Людина це така ж жива істота як і ссавці, комахи, травоїдні. На людину також розповсюджується закони біології та принципи генетики
@@bdjola-Ukraina це так,але є багато літератури що говорить що змішувати види не добре, суто з мого досвіду у змішаних пар діти менш здібні(повторюсь суто мій досвід)
Не ім а іНбридінг - в всередині
Я ж в титрах показав, що іН. А в розмові оговорився
Если вы считаете себя полноченым человеком то вам стоит задуматься над своими лозунгами
Перистаньте рикламувати цей гібрид
У вас зі слухом погано? Сходіть до лікаря! Я в відео чітко сказав, що не займаюсь рекламою бджіл. І сходіть до школи, ви пропустили курс з біології за 9 клас. Гібрид усередині одного виду неможливий. Гібридом була б помісь бджоли і оси.
Тови вважаєте що бакфаст це порода а нащот того куди мені йти ценетобі вирішувати хамло
@@ВолодимирГараз слухай не шановний, перед тим як писати щось на моєму каналі навчись граматики. Не я вважаю , а науковці. Не подобається щось , вслід за кораблем з каналу. Щасти.
Смена матки хорошо, только основная проблема как подсадить матки летом в старые семья. Второй год одни проблемы, не принимают матки. Как люди меняют матки фиг знает.
ДобрьІй день, вот наще видео про простую подсадку матокв августе
th-cam.com/video/KPytCIbVP3I/w-d-xo.html
👍👍👍
👍👍👍
👍👍👍