дякую за відео ❤️ я у Фаулза читала Колекціонера і починала Мага. і була дуууже закохана в останню. зараз знайшла її українською і хочу найближчим часом дочитати цю книгу) до речі помітила в собі бажання замінити всі російські видання українською. на жаль, не у всіх є переклади, але з Магом мені пощастило, хоча знайти його можна тільки десь з рук, здається. в жовтні я зіпсувала собі прочитане спробами прочитати трилер та любовний роман, зрозуміла, що навіть дивитись в той бік зараз не хочу. і гарно себе реанімувала Домонтовичем та Петровичем! у Домонтовича прочитала "Дівчина з ведмедиком" та "Доктор Серафікус", а у Петровича "Крамничка з легкої руки" і була в неймовірному захваті 💔 цікаво було б подивитись у вас влоги з читанням книг 🤗 бажаю продуктивного та вдалого читання ❤
"Маг" у мене є російською, але читати збираюсь українською, Букшеф його наче перевидав. Теж хочу замінити рос. видання, які є українською, але кожного разу як я збираюсь це розпочати, знаходяться нові книги, які конче мені потрібно придбати 😅 Петрович - це не просто любов, а моє палке кохання, хоча й читала лишень одну книжку у нього) Трохи побоююсь формату влогу, але насправді дуууже хочеться Дякую, навзаєм💛
@@KnyzhkovaPaliturka а, точно, бачила видання від букшефу. а я вхопила ще старенький колаб вавилонської бібліотеки та ксд, наче так. я також прочитала у Петровича тільки одну книгу і закохалась 🤗 сподіваюсь, що українською видадуть ще якісь його книги! впевнена, що у вас все вийде з влогом 🤗 головне тільки спробувати!
@@lamante.v у Петровича ще точно перекладений "Атлас описаний небом" і здається колись дууууже давно Фоліо видавало збірку оповідань "Острів та інші оповідання", але це надзвичайно рідкісна птаха на ОЛХ, один раз за кілька років бачила її і по дурості не купила, тепер от шкодую. Дякую за підтримку💛
Друга частина "Трилогії Ходжеса" -- найкраща!!! Найкраща завдяки дитячій лінії у романі, а взагалі дратівливий і засмиканий персонаж всезнайки Гібні у Кінга не люблю. Вся серія у сея Кінга слабенька, а "Аутсайдер" і повість "Якщо кров тече" -- дно. Кінг наразі пише шостий роман про Гібні (про пандемію коронавірусу), який так і буде називатися "Голлі Гібні". Далеко не кращі твори Маестро, хоча написані відмінно, але їм далеко до Його шедеврів.
Так, дитяча лінія дійсно цікава, але цього мені виявилось недостатньо аби я позитивно оцінила книгу. Подивимось чим потішить заключна частина трилогії.
"Як пережили комунізм..."? Напевно, з безкоштовними житлом, комунальними послугами, медициною, відсутністю гендерної та національної нерівності? І якщо хтось мені скаже, що все це було поганим і за це змушували отримувати безкоштовну освіту і гарантовано працювати, то я попрошу його з'їздити куди-небудь крім столиці і запитати звичайної людини (не бізнесмена або олігарха) - погодилася б він на такі "жертви"? І відповідь, чомусь мені здається, був би вкрай позитивний. Показово, що така книжка вийшла після розвалу СРСР. Краще читайте класиків, а не бредні вчорашніх домогосподарок, які ображені на політичний лад через відсутність у них колись пральної машинки.
По-перше, житло давали не задарма та не всім, медицина була не такою вже й хорошою, а «відсутність національної нерівності» це явна брехня. Але навіть не це головне, окрім некомфортних побутових умов (що є дуже важливими для нормального життя), комунізм «подарував» нам відсутність свободи слова, диктатуру, репресії, а конкретно Україні ще й тотальне зросійщення та спотворення нашої національної культури. Славенка Дракуліч це не вчорашня домогосподарка, я відома хорватська письменниця і журналістка, лауреатка Лейпцизької книжкової премії. І до речі, вона навіть не писала в цій книзі про Радянський Союз, в ньому за спогадами моєї сім’ї жилось набагато гірше. І хоча при комунізмі були деякі плюси, недоліки їх дуже затьмарюють. P.S. І знаєте, пральна машинка це важливо, я навіть від неї не готова відмовитися задля примарних переваг комунізму.
@@KnyzhkovaPaliturka Скажу лише, що комунізму в жодній країні світу ніколи не було, а значить письменниця або бреше, або не розуміє, про що пише. А те, що ви не здатні відмовитися від якогось дрібного блага заради життя в світі рівності і братерства народів, де людина не повинна щодня піклуватися про банальне виживання (якби він існував), говорить лише про ваш егоїзм, і пишатися цим точно не варто. Прочитали б заради інтересу" Як гартувалася сталь "і" Тихий Дон", щоб хоча б спробувати зрозуміти, як же мислили ці"зомбі-комуняки". Але попереджу, що нашому поколінню мріють про айфонах і бродінні по світу в постійному споживанні благ (що називають "подорожами" ті, хто від готелю і магазинів крім як на пляж далі 100 метрів не йдуть) це може датися дуже не просто.
@@Proletarier-san "комунізм" це не термін в данній ситуації. А про так зване "братерство народів", "рівність" та життя, де людина "не повинна піклуватися про банальне виживання" я чудово знаю не з книжок від членів своєї сім'ї, яким не пощастило жити частину життя в Радянському Союзі. Короткий спойлер: це повна нісенітниця.
дякую за відео ❤️
я у Фаулза читала Колекціонера і починала Мага. і була дуууже закохана в останню. зараз знайшла її українською і хочу найближчим часом дочитати цю книгу) до речі помітила в собі бажання замінити всі російські видання українською. на жаль, не у всіх є переклади, але з Магом мені пощастило, хоча знайти його можна тільки десь з рук, здається.
в жовтні я зіпсувала собі прочитане спробами прочитати трилер та любовний роман, зрозуміла, що навіть дивитись в той бік зараз не хочу. і гарно себе реанімувала Домонтовичем та Петровичем! у Домонтовича прочитала "Дівчина з ведмедиком" та "Доктор Серафікус", а у Петровича "Крамничка з легкої руки" і була в неймовірному захваті 💔
цікаво було б подивитись у вас влоги з читанням книг 🤗
бажаю продуктивного та вдалого читання ❤
"Маг" у мене є російською, але читати збираюсь українською, Букшеф його наче перевидав.
Теж хочу замінити рос. видання, які є українською, але кожного разу як я збираюсь це розпочати, знаходяться нові книги, які конче мені потрібно придбати 😅
Петрович - це не просто любов, а моє палке кохання, хоча й читала лишень одну книжку у нього)
Трохи побоююсь формату влогу, але насправді дуууже хочеться
Дякую, навзаєм💛
@@KnyzhkovaPaliturka а, точно, бачила видання від букшефу. а я вхопила ще старенький колаб вавилонської бібліотеки та ксд, наче так.
я також прочитала у Петровича тільки одну книгу і закохалась 🤗 сподіваюсь, що українською видадуть ще якісь його книги!
впевнена, що у вас все вийде з влогом 🤗 головне тільки спробувати!
@@lamante.v у Петровича ще точно перекладений "Атлас описаний небом" і здається колись дууууже давно Фоліо видавало збірку оповідань "Острів та інші оповідання", але це надзвичайно рідкісна птаха на ОЛХ, один раз за кілька років бачила її і по дурості не купила, тепер от шкодую.
Дякую за підтримку💛
Не побивайся так, Настю. У третій частині Кінгової трилогії і містер Мерседес тобі, і помічник теж буде!
Я вже прослухала третю частину і цілком задоволена 😏
@@KnyzhkovaPaliturka сподіваюсь, це не спойлер до прочитаного листопада 😧
Друга частина "Трилогії Ходжеса" -- найкраща!!! Найкраща завдяки дитячій лінії у романі, а взагалі дратівливий і засмиканий персонаж всезнайки Гібні у Кінга не люблю. Вся серія у сея Кінга слабенька, а "Аутсайдер" і повість "Якщо кров тече" -- дно. Кінг наразі пише шостий роман про Гібні (про пандемію коронавірусу), який так і буде називатися "Голлі Гібні".
Далеко не кращі твори Маестро, хоча написані відмінно, але їм далеко до Його шедеврів.
Так, дитяча лінія дійсно цікава, але цього мені виявилось недостатньо аби я позитивно оцінила книгу. Подивимось чим потішить заключна частина трилогії.
@@KnyzhkovaPaliturka Для мене роман "Кінець зміни" найгірший. Не люблю маніяків, серійних вбивць тощо і не люблю про них читати.
"Як пережили комунізм..."? Напевно, з безкоштовними житлом, комунальними послугами, медициною, відсутністю гендерної та національної нерівності? І якщо хтось мені скаже, що все це було поганим і за це змушували отримувати безкоштовну освіту і гарантовано працювати, то я попрошу його з'їздити куди-небудь крім столиці і запитати звичайної людини (не бізнесмена або олігарха) - погодилася б він на такі "жертви"? І відповідь, чомусь мені здається, був би вкрай позитивний. Показово, що така книжка вийшла після розвалу СРСР. Краще читайте класиків, а не бредні вчорашніх домогосподарок, які ображені на політичний лад через відсутність у них колись пральної машинки.
По-перше, житло давали не задарма та не всім, медицина була не такою вже й хорошою, а «відсутність національної нерівності» це явна брехня. Але навіть не це головне, окрім некомфортних побутових умов (що є дуже важливими для нормального життя), комунізм «подарував» нам відсутність свободи слова, диктатуру, репресії, а конкретно Україні ще й тотальне зросійщення та спотворення нашої національної культури.
Славенка Дракуліч це не вчорашня домогосподарка, я відома хорватська письменниця і журналістка, лауреатка Лейпцизької книжкової премії. І до речі, вона навіть не писала в цій книзі про Радянський Союз, в ньому за спогадами моєї сім’ї жилось набагато гірше. І хоча при комунізмі були деякі плюси, недоліки їх дуже затьмарюють.
P.S. І знаєте, пральна машинка це важливо, я навіть від неї не готова відмовитися задля примарних переваг комунізму.
@@KnyzhkovaPaliturka Скажу лише, що комунізму в жодній країні світу ніколи не було, а значить письменниця або бреше, або не розуміє, про що пише. А те, що ви не здатні відмовитися від якогось дрібного блага заради життя в світі рівності і братерства народів, де людина не повинна щодня піклуватися про банальне виживання (якби він існував), говорить лише про ваш егоїзм, і пишатися цим точно не варто. Прочитали б заради інтересу" Як гартувалася сталь "і" Тихий Дон", щоб хоча б спробувати зрозуміти, як же мислили ці"зомбі-комуняки". Але попереджу, що нашому поколінню мріють про айфонах і бродінні по світу в постійному споживанні благ (що називають "подорожами" ті, хто від готелю і магазинів крім як на пляж далі 100 метрів не йдуть) це може датися дуже не просто.
@@Proletarier-san "комунізм" це не термін в данній ситуації. А про так зване "братерство народів", "рівність" та життя, де людина "не повинна піклуватися про банальне виживання" я чудово знаю не з книжок від членів своєї сім'ї, яким не пощастило жити частину життя в Радянському Союзі. Короткий спойлер: це повна нісенітниця.
@@Proletarier-san А Поднятую целину ви часом не читали? Радянські цінності! Ото насмішили.