Це перший ютуб канал англійської мови, який я дивлюсь і не засипаю. В захваті. Мій рівень поки не дуже, але сподіваюсь, що завдяки вам, я зможу трішки прокачатись, дякую!
Ваші пояснення зрозумілі🧠 і дієві🏋! Виявляється, якщо людина зможе опанувати тільки present simply, то вона вже зможе говорити багато про що!💥 Ви дали потужну інфу! 👍 Щиро вдячна вам за це!🫠
1:20 - ФІЗРА Факт Звичка Регулярні дії 2:50 - спортивні коментарі 4:30 - ФІЗ ПОДІЇ та закони природи, загально відомі факти 6:20 - оповідання історії 8:20 - заплановані події, 11:40 - розклад руху
Щиро дякую🙏🏻 мій мозок просто в шоці від масштабів інформації, кіпить та хоче здаватися, але я гідно борюся💪 Завдяки Вам) я вже тримаюсь в діалозі більше хвилини...
Коли ми переказуємо історії, то так природно відбувається, що ми міксуємо часи. В цьому реченні така сама ситуація. Можна також і 'enters'. Я дійсно у відео переклав все речення в теперішньому часі, а на дошці написано в минулому, але по суті різниці немає. Взагалі, ми би мали написати всю цю історію в минулому, так як вона вже відбулася. Але якраз суть цього 6 випадку, що ми можемо використовувати теперішній замість минулого, коли щось переказуємо. Ключове слова 'можемо'. А можемо і минулий, а можемо і міксувати, як у мене вийшло в цьому реченні. Так природно виходить. Наприклад ми розповідаємо історію: 'Він до мене підійшов (минулий час) і каже, що...(а тут слово 'каже' вже в теперішньому, хоча це вже минула дія).
Питання стосовно 4 випадку, спорт комент. Якщо це просто перелік послідовних дій, наприклад колеги на роботі за сусіднім столом? Тобто 4 та 6 майже те саме?
Ви крутий. Дуже дякую!!! ніколи не могла запам'ятати випадки вживання часів в анг. мові
Дякую за чудове роз'яснення 😊і класний урок👍
Привіт! ви, фантастичний викладач! Дякую вам, за вашу працю❤
Дуже гарне пояснення.
Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам! Україна понад усе! З нами Бог! Каналу та автору дякую. Здоров'я та процвітання Вам!
Благодарю!
Дуже зрозуміло
Дякую вам дуже гарно пояснили
Ваш канал - спасіння! Я дійсно ніде не бачила , щоб так круто викладали граматику😊 Велике Вам дякую!
Дуууже дякую!!! Техніка, дійсно, працює. Все запам'ятала одразу після уроку. Поділилася Вашим відео з колегами і навчила сина.
Супер 👍👍👍 Дякую 💛💙
👍👍👍👍👍👍👍👍
Я довго вивчаю англійську і шукаю в ютубі хороших викладачів, але Ваш метод мене вразив і я запаятала все з першого разу. Дуже вдячна за Вашу працю))
Це перший ютуб канал англійської мови, який я дивлюсь і не засипаю. В захваті. Мій рівень поки не дуже, але сподіваюсь, що завдяки вам, я зможу трішки прокачатись, дякую!
Класно, доступно і зрозуміло.
Ваші пояснення зрозумілі🧠 і дієві🏋! Виявляється, якщо людина зможе опанувати тільки present simply, то вона вже зможе говорити багато про що!💥 Ви дали потужну інфу! 👍
Щиро вдячна вам за це!🫠
1:20 - ФІЗРА
Факт
Звичка
Регулярні дії
2:50 - спортивні коментарі
4:30 - ФІЗ ПОДІЇ та закони природи, загально відомі факти
6:20 - оповідання історії
8:20 - заплановані події,
11:40 - розклад руху
круто! дякую! Нарешті якісний контент українською.
Дядько, ти крутий
Клас! Дякую)) спробую)
Супер 🥰Дякую
Дякую!!!;🙏🙏🙏❤️❤️
Щиро дякую🙏🏻
мій мозок просто в шоці від масштабів інформації, кіпить та хоче здаватися, але я гідно борюся💪
Завдяки Вам) я вже тримаюсь в діалозі більше хвилини...
Якщо будуть виникати питання - пишіть!))
Дякую
Ви крутий
👍👍👍
🌸🌞
Є питання: 6 пункт - чому entered, а не enters?
Коли ми переказуємо історії, то так природно відбувається, що ми міксуємо часи. В цьому реченні така сама ситуація. Можна також і 'enters'. Я дійсно у відео переклав все речення в теперішньому часі, а на дошці написано в минулому, але по суті різниці немає.
Взагалі, ми би мали написати всю цю історію в минулому, так як вона вже відбулася.
Але якраз суть цього 6 випадку, що ми можемо використовувати теперішній замість минулого, коли щось переказуємо. Ключове слова 'можемо'. А можемо і минулий, а можемо і міксувати, як у мене вийшло в цьому реченні.
Так природно виходить. Наприклад ми розповідаємо історію: 'Він до мене підійшов (минулий час) і каже, що...(а тут слово 'каже' вже в теперішньому, хоча це вже минула дія).
А хіба 9-й випадок вживання у вас не відноситься до Imperative Mood ( Наказового способу)?
Питання стосовно 4 випадку, спорт комент. Якщо це просто перелік послідовних дій, наприклад колеги на роботі за сусіднім столом? Тобто 4 та 6 майже те саме?
Приклад 6. Невеличка Поправка. Повинно бути в теперішньому часі «... he enters the house” a не entered
Теперішній простий час це лише початок. Далі буде просто каламбур. Тому учіть слова, щоб швидше розуміти матеріал і багато практикуватися
Нам нам нам
Зовсім не розумію різницю між запланованими подіями в Present Simple та Present Сontinuous(
th-cam.com/video/mr3ky3XgjRo/w-d-xo.html
👍👍👍👍👍👍