Дякую дуже ! У вас гарний квітник а ще гарніший ваш приємний голос і наша солов’їна мова😊 І мій улюблений вислів теж- наймиліше у світі це діти і квіти😊
Дякую вам за ваші відео.Приємно вас слухати, пізнавально, цікава, просто стає радісно від побаченого.Зовсім недавно ви починали закладати свій садочок, а вже така краса.Тож нехай у вас все множиться, розростається, гарно квітує.Процвітання садочку, процвітання каналу.❤❤❤
Доброго дня. І я трішки поділюся своєю красою.У мене Свічки посаджені перед дельфініумами.Трішки дельфініуми стримую,бо дуже наростають,але ж красиво. У Вас гарно. Усього доброго і світлого Вам.
Вітання з Києва. Що за краса у вашому садочку. Всі квіти такі гарні, їм дуже подобається у вас. А шиловидний флокс можна виростити із насіння. Все буде Україна. ❤❤❤🌞🌺👍🌻🇺🇦
щаслива ви людина, у вас такий шикарний дельфініум. у мене росте повільно і теж потрібен полив. а ваш кущ потрібно весною розсадити, бо вже дуже великий.
@@Вікнамивсад пройшла через це років 15 назад. добре, що не витрачала гроші на новозенландські сорти. вони у нас не живуть. викинуті гроші, час і надії. залишись лише сині і блакитні
@@Вікнамивсад бажаю вам щоб вони вас порадували. можливо у нас зими вже будуть як на півдні. але раніше вони не виживали. мова про київську область. це не мій досвід. я торгувала на базарі і кожну весну слухала незадоволених покупців, що іноземці пропадають. я так думаю, що їм і холодно у нас і занадно волого взимку. у мене було фрацузське насіння - білі, блакитні і за 2 роки теж всі пропали. а чого кажу ділити весною, бо з осінньго ділення у мене більшість згнивало. найкраще вирощувати з насіння. така моя думка
Приємно дивитися і слухати вашу розповідь. Цікаво, де ви придбали еренемус? А що до півників, то у моєму дитинстві їх у нашому селі називали костень. Не знаю, звідки така назва була. Ваші рослинки чудові. Хвала вашим рукам.
вітання з уманщини! дякую за україномовний контент!!!! не було би щастя, то нещастя помогло. до війни було дуще мало укрїнських каналів. зараз не вистачить і дня, щоб передивитись всі!
У мене дiлянка велика,але бузульнини,пiэриси садити немаэ де,а манжетку не саджаю через колiр.У садку у мене три ряда троянд,ще рядок чайних перед будинком,чотири ряди гортензiй,ряд бузкiв та туй.Iз квiтiв хост, пiвонii,тюльпан,гладиолуси,лiлii.В якiй Ви областi проживаете,вКиiвськiй мало дощiв.Прийшлося робити колонку.Дякую за ролик,чудовий.
Доброго дня, дуже гарні рослин ❤ Ви просто молодець 👍🏻 Хотіла додати що до грунтопокрівних рослин, там ще дуже багато слимаків заводиться, буду багато прибирати ціх рослин.
Дякую саме за цю информацію, особливо за бузульник, бо на фото часто Дездемону й Отелло майже однаково показують, тому важко зрозуміти де який бузульник.
за 20 років я помітила таку особливісь. вид рослини один, а от сорти ростуть по-різному. наприклад ехінацея. накупила махрових і всі за 2 роки пропали. ромашки. те саме. садила різні махрові сорти. гибіють. і так багато росли. зараз всі не згадаю. біг деді, росла 4 роки, а потім почала чахнути. може треба було розсадити, але щоб дуже густа була? то ні. і розмір. на нашому чорноземі всі хости зменшуються в розмірах.
Дуже гарно.Приємна прогулянка.Щиро здивована ,що за короткий термін так розростаються рослинки.Мабуть ще й земля родюча,або як кажуть,- у господині " легка" рука.
От не можу із вами погодитись, що деякі рослини можна навіть поруч ставити. Той же зеленчук- майже агресор не будеш стримувати, заплете усе, а бузульник-кущик і все. І багато чого таке саме. Та де бадан швидко наростає, три роки то великий час, а там нема на що глянути, а флокс шиловидний треба після цвітіння обстригати і такий щільний гарнюньчик буде. А як що у вільне плавання , то авже ж. А еремурус, в мене за три роки із двох стало три, то це швидко? Може у вас рука дуже легка, та грунти такі родючі, як то кажуть, кінь палку і та заплодоносить. Не ображайтесь, будь ласка, але теж є якийсь досвід, висловила свою думку. Усім миру!
Звісно,грунти важливі,але я ж кажу,що це мій досвід,крім того їх потрібно любити,а руки легкої не існує,існує піклування,так якщо посадити і не дивитися ,то нічого не буде,квіти це відчувають.Миру і Вам!
@@Вікнамивсад Я теж дуже полюбляю рослинки, намагаюся створити гарні умови, але без фанатизму,є город, господарство, те, се, як у більшості. Але рослини це розрада для душі у такий час. В нас суглинки, та ще постійна посуха, трава не дуже хоче рости без води, а не те що квіти. Мій напрямок шавлії, лаванда,усілякі очитки, але і інше теж присутнє. Усіх благ та миру Україні
Я Вас розумію,не все вдається,щось і рости не хоче,щось пропадає,але то дрібниці,буде мир і здоров'я посадимо знову,одне одному пораду дамо ,це нормально.
о, нарешті я додивилась до лілейників. на жаль не всі сорти лілейників розростаються швидко. я не була в україні 2 роки. простяки розрослися неймовірно. в двометрових бур'янах, без поливу. а от сорти селекції після 13 року ні. навіть не цвіли. деякі як була одна поділка посажена у 18 році так і сидить одна. думаю весною треба підгодувати азотом та іншими добривами.
Добрий день. Натрапила на ваше відео. Дуже сподобалось. Чи часом не ділитесь рослинами? Купила би із задоволенням. Дякую. Всього найкращого в Новому році.
зверніть увагу на наголос в слові - ко-ре-не-ви́-ще. Іменник, неістота, середній рід (тип відмінювання 4a за класифікацією А. А. Залізняка). Корінь: -корен-; суфікси: -ев-ищ; закінчення: -е. неправильні наголоси і назви ріжуть вухо🥰
Ні,я помилилася.Ми -колеги лише по садівництву,перейшла на Ваш канал.Без образ,але Ваша мова -суцільний суржик.Ви ,мабуть,лише опановуєте нашу рідну мову.
@@Вікнамивсадні, я не мовознавець. але намагаюсь говорити правильно. але коли помиляєшся, то думаєш що говориш правильно. чи не так? тому я завжди рада, якщо хтось поправить, порадить. я вчусь все життя. українською почала говорити лише з 30 років. бо в києві була тотальна русифікація. вчу вже 30 років, але до цих пір проскакують російські слова. то я не лінуюсь заглянути в словники. я ще й англійську почала вчити не так давно))) вибачте, я не хотіла вас образити. ми не можемо все знати. особливо це стосується назв рослин. українські назви це біда. у мене був російськомовний контент, зараз почала переробляти і стикнулась з цією проблемою. у фейсбуці питаю, то не завжди і люди знають назви. я люблю розумних людей і слухаю їх і вчуся.
@@Вікнамивсад так. вчу українську всього 30 років)))))) я народилась и живу в києві. і українська не була у фаворі. російська школа, вуз, середовище. маю надію за 20 років трохи опаную, бо думаю довше не проживу🤣🤣🤣🤣
ви так довго розповідали, а я дивилась і не могла впізнати ..... шиловидний флокс. він якийсь розхристаний. наче у ньому якісь тварини повалялися))) у мене шикарно росте лише один сорт. така товста подушка, що бур'яни не проростають. я садила різні кольори. але вижив тільки рожево-блакитний. може на нього попадає вода? бо поруч бадани, а вони без води не ростимуть. в канаді на крапельному бадани ростуть в 2 рази більші ніж у мене. так образливо. ніхто там не доглядає і ростуть як наші лопухи. в канаді всі крмби засипають спеціально подрібненою деревиною, ще й покрашеною. і все на крапельному поливі. так, ви правильно наголошуєте, що шилофидний флокс може заглушити любу трав'янисту рослину. я його, якщо заважає корегую лопатою)))
вітаю! мабуть ви живете там, де є достатньо опадів, або маєте регулярний полив. у мене на черкащині бузульник не те, щоб повільно розростається, він намагається хоча б вижити. якщо я впродовж 4 місяців не полию його хоч один день, то його великі листки лежать на землі. тому рекомендую зазначати, як ви доглядаєте за рослинами. скільки опадів у вас буває. цього року у нас не було дощів півроку. та ще й спека була така, як ніколи. +37 у липні. а вересень останні роки у нас став продовженням літа. то я поливала бузульник 2-3 рази в день.
@@Вікнамивсад я поливаю з шланга. і де можна мульчую. на жаль не все можна замульчувати. і якщо сильно мульчувати, то якраз слимаки і розмножуються. у мене на городі зроду не було слимаків. а цього року - з'явились. бо дуже замульчувала міжряддя лілейників. але лілейники ніщо не знищить)))
В мене теж таке запитання виникло про назву жовтих квітів біля рожевої троянди. Іще привернули увагу теж жовті хвостики пухнасті. Чи можливо у Вас купити ?
@@Вікнамивсад мій росте в тіні років 8, я спочатку його завсім не поливала))) то він майже засох. тепер поливаю. але як хто купить, то продам і забуду, бо не маю ні часу ні сил.
Гейхери далеко не у всіх не те шо добре не розростаються, а геть не ростуть. З баданом теж кілька разів бігав й шукав місце, лише під яблунею в суцільній тіні приживсь й росте.
Знаєте,я вже починаю розмірковувати,як моя бабуся колись,все таки є певні рослини,з якими виникають труднощі у певних людей,не на руку,як кажуть,от у мене проблеми з астильбою,хоча догляд і посадка за всіма правилами,тому я кажу ,що то не моя рослина,а от бадани у мене однаково ростуть на сонці і в тіні,і ,майже,без поливу.
Якщо хто шукає пістряволисті півники-іриси, то підбірку, яку знайшов наведу нижче, бо вони теж добре ростуть й виглядають гарно протягом усього вегетаційного сезону: Iris Pallida "ArgenteaVariegata" * (півники бліді, квітка світло-бузково-синя, жовта смугастість листя) Iris pallida "AlboVariegata" * (півники бліді, квітка світло-бузково-синя , біла смугастість листя) Iris germanica "Variegated Wonder" ** (півники німецькі, квітка з білими фолами та коричнево-жовтими пересмугами й білим краєм на стандартах, біла мінлива смагастість листя, а не як в більшості майже чітко поділена). Iris ensata "Variegata" *** (півники мечоподібні, квітка темно-фіолетова, біла смугастість листя). Iris Japonica "Variegata" **** (півники японські, квітка синя, біла смугастість листя) Iris Japonica "Aphrodite" (півники японські, квітка біла з невеличним візерунком жовтим та синім, біла смугастість 🌱) Iris pseudacorus "Variegata" (півники болотні, жовта квітка, жовта смугастість, обмаль даних, але в мене листя втратило пістрявість десь під літо, можливо, через брак освітлення, бо під деревом росте. Може рости у мілководді) * - "ArgenteaVariegata" та "AlboVariegata" можуть писатись окремо в продажу як "Argentea Variegata" та "Albo Variegata" відповідно. ** - Iris germanica "Variegated Wonder" це мутація від сотру "Wonders Never Cease". *** - півники мечоподібні краще не називати їх Японськими, бо так називають ще й Iris laevigata (півники гладкі) й відповідні Iris Japonica (півники Японські), цей сорт по крамницях продають або як мечоподібний, або як гладкий, гадки не маю чому так. **** - Iris japonica Якщо писати українською - півники японські, то Гугл більшість знайде правильно, якщо писати Ірис японський, то система намагається видати самі лише Мечоподібні, тому й прошу читачів уникати плутанин. Народні новоназви не мать посилатись на инші рослини, аби не було як "морозостійкий банан" це виявляється азиміна, "сєвєрная маракуя" - пасифлора инкарната, "полуничне/клубничне дерево" - це кудранія, арбутус й дерен Коуза... Дуже заплутує й зводить до неможливості пошуки. Англійською теж пошук чогось жах, там цей ірис, разом з гаурою, кліторією, будлеєю та сотнями инших квітів називають "Метеликовою квіткою(квітка-метелик) - butterfly flower" питається як знайти те, що треба, коли на сотні назв квітів люди підписують свої відео самими метеликами😅. Якщо хтось знає більше, будь ласочка, додайте ще сортів. Бо на той же Iris germanica "Variegated Wonder" чисто випадково натрапив при перегляді сортів у вже невідомого колекціонера. А Півники строкаті (Iris variegata) - то окремий вид, зі звичайним зеленим листям 😁 Ще додам, що півники японські набагато довше тримали свою декоративність у порівнянні з блідими. Навіть зараз помітні, але вже з пошкодженнями(цятками), довго з листям по морозу стояли цілі, коли звичайні германські й бліді вже давно листя відсушили. Умовно зимозелені виходять чи як🤔 Треба придивитись.
ирис до речі можна так і називати, бо це його ботанічна назва - лат. Íris). от іриси реально розростаються швидко. але не сорти останніх років селекції. ці сорти вибагливі. те саме стосується і ехінацей. махрові у мене всі поступово пропали.
Доброго вечора . Дивлюся з відкритим ротом. Багато чого я ще незнаю. Дякую за екскурсію. Дивовижно. Якщо маєте можливість ,поділіться я з задоволенням куплю. Хоча проживаю не в своєму будиночку, але хочу залишити все гарно. Надіюсь, що нас не захватять і в нас все буде квітнуть. Япроживаю під Оріховом Запорізької обл.,і в нас руїни, но рук ми не опускаємо . Всім миру.
Фунтія точно не українська назва, ба більше літера Ф є чужою для більшості балачок. Тому й Хвекали чи заміняли співзвучними літерами, як от Пилип. (звук є вживаним поляками й росіянами, й в балачках під їхнім впливом) Коли норми мови укладали, то ще Борис Грінченко пропонував перед приголосними й літерою У писати Ф як Х в запозичених словах, а перед голосними Хв - Хведір-Ходір, хорте(и)ця, хура і тд. (в литовській теж немає Ф, подається як П, в японській як Х - кохі - кава тобто) (тоді приголосні звуки були звались шелестівками, а голосні - голосівками). Недороблено виглядає й зараз в низці рис, як от звук Ў є, але на письмі відсутній, а через те, що мовці вчать по унормованому стандарту та часто чули російську з оточення чи з медія, то замість ў стало як в росіян Ф - лобоў пишеться як любов, а з тб вже звучить як любоф... Зараз ввели подвійне написання У-В кловн й клоун, хоча це звучить через ў, який є в українській вимові, треба додавати. Тим паче з часом дедалі більше слів буде проникати з англійської в нашу, а там W (Ў) часто чути. Немоўби, кроў, кінціўка... В білоруську ў записали, але Ґ ні, а в нашу ґ записали, а ў ні, хоча в обох випадках у мовців звуки присутні. А повернення И на початку слів з паралельним вживанням з І перед Н, не вирішило проблеми, бо майже не послуговується ніхто тепер. Инший, иноді, индик, иній тощо бо И звучить не так твердо, як в російській, але 33го було видалено з норма саме через відсутність такого в російській. Бабуся на Харківщині використовувала й двоїну (дві козі), й И на початку та з закінченням на И (Іменники жіночого роду з нульовим закінченням в Р.в. і-и: Незалежності-незалежности, любові-любови, осені-осени, солі-соли, Русі-Руси, крові-крови), тітка в неї була Ївга, що зараз записано як Євгенія (Також маємо переклад у Російсько-українському словнику 1930 року О. Ізюмова Евгения - Ї́вга), та навіть Данило зараз пишуть як Даніїл. В розмовній можна назвати як завгодно, але чому стандарти написання повинні бути саме якнайближче до російського - загадка. Тому з цього назва Хоста є більш логічною й правильною.
правильна назва рослини -еремурус. наголос на першу У. я сама цього не знала і називала ерЕмурус. тепер буду виправлятися😂 вік живи вік вчись, це про мене
@@Вікнамивсад мовознавці не можуть знати терміни з усіх наук. хіба ні? я неправильно називала еремурус 20 років, бо посадила перші 2 кущики(білий і жовтий) ще у 2004році. тоді ще й інтернету не було. як в голову прийшло, так і називала. я тільки в тому році дізналася, що бересклет це бруслина😂 хоча можна і так і так називати українською
@@Вікнамивсад 100% у мене так дуже часто буває. доводиться перезнімати. часто не можу згадати елементарне слово або назву таблетки. вчора була у лікаря не згадала омепразол. а я зараз в канаді, як їй пояснити? дочка не знає мед. термінів)))
Як Вам,шановна пані вдалося виростити такий шикарний еремурус?Я замовляла по інтернету,витратила купу грошей і нічого не вийшло з моєї посадки.Чи маєте на продаж корінчик?
В кожного по різному,я наприклад,яснотки не можу завести ,не росте і все,а в когось це страшний агресор,у мене барвінок вже три роки лише утворює фонтанчик на підпорі і все,теж білий
Щось не так їм,але що?Тінь,напівтінь,може дійсно грунти ,може вони у Вас подумають і стартануть,у мене така одна була,правда посадковий матеріал дуже білковий був,але тепер гарнюня
Зеленчук не росте на сонці ,брунера теж не любить мій садок ...ні ,не півники ,іриси пруть ,нема куди діти ,ехінацею дуже люблю ,бадан навіть у мене розрісся
Дуже гарні квіти,садок і ваш голос спокійний ,приємний ,нам зараз так не хватає спокія і краси.дякую вам щіро за релакс.
І Ви мені потрібні ,як підтвердження того,що я роблю те,що потрібно людям
Дякую! Прекрасний садочок, приємний голос - слухати і дивитися безмежне задоволення!
@@ТатьянаКоломоец-у5ы Дякую Вам
ДЯКУЮ!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!
СЛАВА НАЦІЇ!!!
💙💛
@@halynapetryshyna5227 Миру та здоров'я
Чудовий сад! Дякую!👍👍👍❤️🥰🌺
І Вам дякую
Дякую дуже ! У вас гарний квітник а ще гарніший ваш приємний голос і наша солов’їна мова😊 І мій улюблений вислів теж- наймиліше у світі це діти і квіти😊
Дякую,приємно мати однодумців,миру і здоров'я
У Вас дуже гарний та затишний сад! Отримала велике задоволення від перегляду.
Я в захваті від вашого садочку і і поважаю таких людей як ви. Бо сама також дуже люблю і саджаю. І у в планах і те і друге і десяте.....
Дякую за розуміння, невгамовні ми з Вами
Дякую вам за ваші відео.Приємно вас слухати, пізнавально, цікава, просто стає радісно від побаченого.Зовсім недавно ви починали закладати свій садочок, а вже така краса.Тож нехай у вас все множиться, розростається, гарно квітує.Процвітання садочку, процвітання каналу.❤❤❤
Дякую Вам
Доброго дня. Дякую за корисну і цікаву інформацію.
Дякую за таку пишну красу!!! Зроб іть, будьласка, огляд своїх хост.Дуже гарні!
Доброго вечора,таке відео вже є на моєму каналі,можете переглянути
Дякую. Цікаво і приємно Вас слухати. Гарний садочок.
Рада,що можу з Вами спілкуватися
Подобаються Ваші відео.Гарний сад.Таке все доглянуте.
Дякую за приємні слова,це як бальзам на душу
Доброго дня . Ваш сад навіває спокоєм і приємною насолодою . Я дуже рада що потрапила на ваш канал . Миру❤❤❤❤
Я теж рада,що комусь можу розповісти про те,що лікує,про рослини
У мене дуже довго розростаються рослини.І навіть прошу, щоб поагресували.Та ні.Дякую за прогулянку.Гарний садочок.Хай все розростається.
Доброго дня.
І я трішки поділюся своєю красою.У мене Свічки посаджені перед дельфініумами.Трішки дельфініуми стримую,бо дуже наростають,але ж красиво.
У Вас гарно.
Усього доброго і світлого Вам.
Уявила,мені б сподобалося,дякую,тримаймося
Вітання з Києва. Що за краса у вашому садочку. Всі квіти такі гарні, їм дуже подобається у вас. А шиловидний флокс можна виростити із насіння. Все буде Україна. ❤❤❤🌞🌺👍🌻🇺🇦
Дякую
Гарний садок! Дякую за цікаву підбірку. В цьому році посадила флокс шилоподібний, а він щось хворіє. Дуже хочу щоб він мені закрив цілу ділянку собою
За два роки побачите суперефект
щаслива ви людина, у вас такий шикарний дельфініум. у мене росте повільно і теж потрібен полив. а ваш кущ потрібно весною розсадити, бо вже дуже великий.
Так,потрібно,якраз планую перенести і поділити,посіяла вже нові сорти
@@Вікнамивсад пройшла через це років 15 назад. добре, що не витрачала гроші на новозенландські сорти. вони у нас не живуть. викинуті гроші, час і надії. залишись лише сині і блакитні
Маю ще шотландця,дві зими перезимував,що буде далі-побачимо.
@@Вікнамивсад бажаю вам щоб вони вас порадували. можливо у нас зими вже будуть як на півдні. але раніше вони не виживали. мова про київську область. це не мій досвід. я торгувала на базарі і кожну весну слухала незадоволених покупців, що іноземці пропадають. я так думаю, що їм і холодно у нас і занадно волого взимку. у мене було фрацузське насіння - білі, блакитні і за 2 роки теж всі пропали. а чого кажу ділити весною, бо з осінньго ділення у мене більшість згнивало. найкраще вирощувати з насіння. така моя думка
Приємно дивитися і слухати вашу розповідь. Цікаво, де ви придбали еренемус? А що до півників, то у моєму дитинстві їх у нашому селі називали костень. Не знаю, звідки така назва була. Ваші рослинки чудові. Хвала вашим рукам.
Ой,то було вже давно,навіть не пам'ятаю,восени я продала декілька вже
Знаю,що є у Ігор Починок у Фейсбуці
Доброго дня.Дуже сподобались вашi рослинки.Дуже дякую.
А якщо без жартів - то велика вам подяка за ваш досвід!
Дякую
Дякую за красу
Дякую,я вже сумую
Дякую за інформацію.
Купила поділку бузульника , мав бути Отелло,а зараз бачу,що , напевно, буде Дездемона 😂
Теж гарний
Дивовижний сад! Дякую❤
І Вам дякую
вітання з уманщини! дякую за україномовний контент!!!! не було би щастя, то нещастя помогло. до війни було дуще мало укрїнських каналів. зараз не вистачить і дня, щоб передивитись всі!
@@КвітиУкраїни-и4у Якось так,сумно звісно
Дякую. Моя любов теж Квіти і Діти.
Ми-однодумці
У мене дiлянка велика,але бузульнини,пiэриси садити немаэ де,а манжетку не саджаю через колiр.У садку у мене три ряда троянд,ще рядок чайних перед будинком,чотири ряди гортензiй,ряд бузкiв та туй.Iз квiтiв хост, пiвонii,тюльпан,гладиолуси,лiлii.В якiй Ви областi проживаете,вКиiвськiй мало дощiв.Прийшлося робити колонку.Дякую за ролик,чудовий.
@@ЛюдмилаГровс Хмельницька область,тепер дощів кругом мало
Доброго дня, дуже гарні рослин ❤ Ви просто молодець 👍🏻 Хотіла додати що до грунтопокрівних рослин, там ще дуже багато слимаків заводиться, буду багато прибирати ціх рослин.
Так, згідна
Дякую саме за цю информацію, особливо за бузульник, бо на фото часто Дездемону й Отелло майже однаково показують, тому важко зрозуміти де який бузульник.
Гарного вечора
Дякую, дуже цікаво, відразу мотаю на вус скільки всього у мене ще немає
Доброго ранку,то Ви ще з сталевими нервами,я переважно після чиїхось відео вже монітора в Гугл
за 20 років я помітила таку особливісь. вид рослини один, а от сорти ростуть по-різному. наприклад ехінацея. накупила махрових і всі за 2 роки пропали. ромашки. те саме. садила різні махрові сорти. гибіють. і так багато росли. зараз всі не згадаю. біг деді, росла 4 роки, а потім почала чахнути. може треба було розсадити, але щоб дуже густа була? то ні. і розмір. на нашому чорноземі всі хости зменшуються в розмірах.
Я в захваті від ваших ресурсів,просто красені.
Дякую
Дуже гарно.Приємна прогулянка.Щиро здивована ,що за короткий термін так розростаються рослинки.Мабуть ще й земля родюча,або як кажуть,- у господині " легка" рука.
Грунт-суглинок,але новина,там нічого не росло багато років
Підписка за українську мову
От не можу із вами погодитись, що деякі рослини можна навіть поруч ставити. Той же зеленчук- майже агресор не будеш стримувати, заплете усе, а бузульник-кущик і все. І багато чого таке саме. Та де бадан швидко наростає, три роки то великий час, а там нема на що глянути, а флокс шиловидний треба після цвітіння обстригати і такий щільний гарнюньчик буде. А як що у вільне плавання , то авже ж. А еремурус, в мене за три роки із двох стало три, то це швидко? Може у вас рука дуже легка, та грунти такі родючі, як то кажуть, кінь палку і та заплодоносить. Не ображайтесь, будь ласка, але теж є якийсь досвід, висловила свою думку. Усім миру!
Звісно,грунти важливі,але я ж кажу,що це мій досвід,крім того їх потрібно любити,а руки легкої не існує,існує піклування,так якщо посадити і не дивитися ,то нічого не буде,квіти це відчувають.Миру і Вам!
@@Вікнамивсад Я теж дуже полюбляю рослинки, намагаюся створити гарні умови, але без фанатизму,є город, господарство, те, се, як у більшості. Але рослини це розрада для душі у такий час. В нас суглинки, та ще постійна посуха, трава не дуже хоче рости без води, а не те що квіти. Мій напрямок шавлії, лаванда,усілякі очитки, але і інше теж присутнє. Усіх благ та миру Україні
@@ВікнамивсадЯ з вами погоджуюся - руки легкої не буває, бо у мого чоловіка рука дужа важка😂
Жарти -невід'ємна частина нашого життя
Я Вас розумію,не все вдається,щось і рости не хоче,щось пропадає,але то дрібниці,буде мир і здоров'я посадимо знову,одне одному пораду дамо ,це нормально.
❤
Дякую
о, нарешті я додивилась до лілейників. на жаль не всі сорти лілейників розростаються швидко. я не була в україні 2 роки. простяки розрослися неймовірно. в двометрових бур'янах, без поливу. а от сорти селекції після 13 року ні. навіть не цвіли. деякі як була одна поділка посажена у 18 році так і сидить одна. думаю весною треба підгодувати азотом та іншими добривами.
Все сортове розростається повільніше
Добрий день. Натрапила на ваше відео. Дуже сподобалось.
Чи часом не ділитесь рослинами? Купила би із задоволенням. Дякую.
Всього найкращого в Новому році.
Доброго дня,два рази в рік ,навесні та восени у відео показую,що продаю, підписуйтеся
зверніть увагу на наголос в слові - ко-ре-не-ви́-ще. Іменник, неістота, середній рід (тип відмінювання 4a за класифікацією А. А. Залізняка). Корінь: -корен-; суфікси: -ев-ищ; закінчення: -е.
неправильні наголоси і назви ріжуть вухо🥰
Колего,впізнаю.Але маю таке правило,без прохання людини не виправляти її,бо вчителів тому і не люблять.
Ні,я помилилася.Ми -колеги лише по садівництву,перейшла на Ваш канал.Без образ,але Ваша мова -суцільний суржик.Ви ,мабуть,лише опановуєте нашу рідну мову.
@@Вікнамивсадні, я не мовознавець. але намагаюсь говорити правильно. але коли помиляєшся, то думаєш що говориш правильно. чи не так? тому я завжди рада, якщо хтось поправить, порадить. я вчусь все життя. українською почала говорити лише з 30 років. бо в києві була тотальна русифікація. вчу вже 30 років, але до цих пір проскакують російські слова. то я не лінуюсь заглянути в словники. я ще й англійську почала вчити не так давно))) вибачте, я не хотіла вас образити. ми не можемо все знати. особливо це стосується назв рослин. українські назви це біда. у мене був російськомовний контент, зараз почала переробляти і стикнулась з цією проблемою. у фейсбуці питаю, то не завжди і люди знають назви. я люблю розумних людей і слухаю їх і вчуся.
@@Вікнамивсад так. вчу українську всього 30 років)))))) я народилась и живу в києві. і українська не була у фаворі. російська школа, вуз, середовище. маю надію за 20 років трохи опаную, бо думаю довше не проживу🤣🤣🤣🤣
Головне,щоб було бажання,моя племінниця з Луганська за півроку опанувала мову ідеально,звісно,задумується,мовлення стало не таким швидким.
седуми на відсипці це шикарно
@@КвітиУкраїни-и4у Дякую
я хоч і поливаю бузульник щодня, але слимаків не бачила. рекомендую польський брос від слимаків. я користуюсь бросом проти мурашок- чудово.
@@КвітиУкраїни-и4у Дякую за пораду
ви так довго розповідали, а я дивилась і не могла впізнати ..... шиловидний флокс. він якийсь розхристаний. наче у ньому якісь тварини повалялися))) у мене шикарно росте лише один сорт. така товста подушка, що бур'яни не проростають. я садила різні кольори. але вижив тільки рожево-блакитний. може на нього попадає вода? бо поруч бадани, а вони без води не ростимуть. в канаді на крапельному бадани ростуть в 2 рази більші ніж у мене. так образливо. ніхто там не доглядає і ростуть як наші лопухи. в канаді всі крмби засипають спеціально подрібненою деревиною, ще й покрашеною. і все на крапельному поливі. так, ви правильно наголошуєте, що шилофидний флокс може заглушити любу трав'янисту рослину. я його, якщо заважає корегую лопатою)))
Я свої бадани не поливаю
вітаю! мабуть ви живете там, де є достатньо опадів, або маєте регулярний полив. у мене на черкащині бузульник не те, щоб повільно розростається, він намагається хоча б вижити. якщо я впродовж 4 місяців не полию його хоч один день, то його великі листки лежать на землі. тому рекомендую зазначати, як ви доглядаєте за рослинами. скільки опадів у вас буває. цього року у нас не було дощів півроку. та ще й спека була така, як ніколи. +37 у липні. а вересень останні роки у нас став продовженням літа. то я поливала бузульник 2-3 рази в день.
З кліматом все так,як у Вас.Полив відрами,але багато залежить від грунтів і мульчування,я про це розповідала.
@@Вікнамивсад я поливаю з шланга. і де можна мульчую. на жаль не все можна замульчувати. і якщо сильно мульчувати, то якраз слимаки і розмножуються. у мене на городі зроду не було слимаків. а цього року - з'явились. бо дуже замульчувала міжряддя лілейників. але лілейники ніщо не знищить)))
❤❤❤
Дякую
Доброго вечора. Скажіть ,будь ласка, що за рослина росте біля розової троянди на 25:34 хв ? Тихого спокійного вечора.
Ви маєте на увазі сині квіти?
В мене теж таке запитання виникло про назву жовтих квітів біля рожевої троянди. Іще привернули увагу теж жовті хвостики пухнасті. Чи можливо у Вас купити ?
бадан у мене теж наростає дуже повільно і тому планую випродати, бо води потребує дуже багато.
Я свій за сезон поливала зовсім мало,росте
@@Вікнамивсад мій росте в тіні років 8, я спочатку його завсім не поливала))) то він майже засох. тепер поливаю. але як хто купить, то продам і забуду, бо не маю ні часу ні сил.
Не знаю як такий жовтий( назви не знала) один кущ не перший рік геть нічого не проростає. Як він в загалі садиться? Де можна купити?
В мене є відео ,де я саджаю еремурус,купити можна в Ігоря Починок у Фейсбуці
Еремірус - жовті пухнасті, наче така назва...про них би відео з вашим досвідом вирощування. Неймовірно шикарні!
Доброго дня, про еремурус я розповідаю часто у своїх відео і посадку показувала.
Доброго дня!
Бузульник
Зеленчук
Брунера
Іриси-півники
Ехінацея
Бадан
Еремурус?
Дельфініум
Седуми
Шиловидний флокс
Гейхера
Ірискулія?
Гейхерела
Лілейники
Манжетка
Хости
Ірис спурія
Гейхери далеко не у всіх не те шо добре не розростаються, а геть не ростуть. З баданом теж кілька разів бігав й шукав місце, лише під яблунею в суцільній тіні приживсь й росте.
Знаєте,я вже починаю розмірковувати,як моя бабуся колись,все таки є певні рослини,з якими виникають труднощі у певних людей,не на руку,як кажуть,от у мене проблеми з астильбою,хоча догляд і посадка за всіма правилами,тому я кажу ,що то не моя рослина,а от бадани у мене однаково ростуть на сонці і в тіні,і ,майже,без поливу.
Якщо хто шукає пістряволисті півники-іриси, то підбірку, яку знайшов наведу нижче, бо вони теж добре ростуть й виглядають гарно протягом усього вегетаційного сезону:
Iris Pallida "ArgenteaVariegata" * (півники бліді, квітка світло-бузково-синя, жовта смугастість листя)
Iris pallida "AlboVariegata" * (півники бліді, квітка світло-бузково-синя , біла смугастість листя)
Iris germanica "Variegated Wonder" ** (півники німецькі, квітка з білими фолами та коричнево-жовтими пересмугами й білим краєм на стандартах, біла мінлива смагастість листя, а не як в більшості майже чітко поділена).
Iris ensata "Variegata" *** (півники мечоподібні, квітка темно-фіолетова, біла смугастість листя).
Iris Japonica "Variegata" **** (півники японські, квітка синя, біла смугастість листя)
Iris Japonica "Aphrodite" (півники японські, квітка біла з невеличним візерунком жовтим та синім, біла смугастість 🌱)
Iris pseudacorus "Variegata" (півники болотні, жовта квітка, жовта смугастість, обмаль даних, але в мене листя втратило пістрявість десь під літо, можливо, через брак освітлення, бо під деревом росте. Може рости у мілководді)
* - "ArgenteaVariegata" та "AlboVariegata" можуть писатись окремо в продажу як "Argentea Variegata" та "Albo Variegata" відповідно.
** - Iris germanica "Variegated Wonder" це мутація від сотру "Wonders Never Cease".
*** - півники мечоподібні краще не називати їх Японськими, бо так називають ще й Iris laevigata (півники гладкі) й відповідні Iris Japonica (півники Японські), цей сорт по крамницях продають або як мечоподібний, або як гладкий, гадки не маю чому так.
**** - Iris japonica Якщо писати українською - півники японські, то Гугл більшість знайде правильно, якщо писати Ірис японський, то система намагається видати самі лише Мечоподібні, тому й прошу читачів уникати плутанин. Народні новоназви не мать посилатись на инші рослини, аби не було як "морозостійкий банан" це виявляється азиміна, "сєвєрная маракуя" - пасифлора инкарната, "полуничне/клубничне дерево" - це кудранія, арбутус й дерен Коуза... Дуже заплутує й зводить до неможливості пошуки. Англійською теж пошук чогось жах, там цей ірис, разом з гаурою, кліторією, будлеєю та сотнями инших квітів називають "Метеликовою квіткою(квітка-метелик) - butterfly flower" питається як знайти те, що треба, коли на сотні назв квітів люди підписують свої відео самими метеликами😅.
Якщо хтось знає більше, будь ласочка, додайте ще сортів. Бо на той же Iris germanica "Variegated Wonder" чисто випадково натрапив при перегляді сортів у вже невідомого колекціонера. А Півники строкаті (Iris variegata) - то окремий вид, зі звичайним зеленим листям 😁 Ще додам, що півники японські набагато довше тримали свою декоративність у порівнянні з блідими. Навіть зараз помітні, але вже з пошкодженнями(цятками), довго з листям по морозу стояли цілі, коли звичайні германські й бліді вже давно листя відсушили. Умовно зимозелені виходять чи як🤔 Треба придивитись.
Дякую,така шикарна інформація,пішла шукати
ирис до речі можна так і називати, бо це його ботанічна назва - лат. Íris). от іриси реально розростаються швидко. але не сорти останніх років селекції. ці сорти вибагливі.
те саме стосується і ехінацей. махрові у мене всі поступово пропали.
Я з ехінацеями махровими лише почала працювати
@@Вікнамивсад бачила у фейсбуці у жіночки на городі в черкаській області ростуть, як картопля
Доброго вечора, дивлюся ваш канал і побачила бузульник про якого я мрію мати у своєму садочку. Скажіть будь ласка, чи продаєте свої рослинки?
Доброго раночку,лише те,що маю в надлишку
Доброго вечора . Дивлюся з відкритим ротом. Багато чого я ще незнаю. Дякую за екскурсію. Дивовижно. Якщо маєте можливість ,поділіться я з задоволенням куплю. Хоча проживаю не в своєму будиночку, але хочу залишити все гарно. Надіюсь, що нас не захватять і в нас все буде квітнуть. Япроживаю під Оріховом Запорізької обл.,і в нас руїни, но рук ми не опускаємо . Всім миру.
дуже сподобався кущ з жовтими квітами у вигляді свічок, але не зрозуміла назву. Напишіть будь ласка
Доброго вечора,це еремурус,вони ще є інших кольорів
Еремурус жовтий хочу замовити. Як це зробити?
Восени всі лишки розпродала,тепер буде наростати
Ой не можу, Отелло і Дездемонна почали один одного душити 😂
Письменник в душі,а в реальності-садівник
Підскажіть будь ласка,коли краще осінь чи весна бадан пересадити.
Дякую
Будь-коли,хоч серед літа,прекрасно переносить пересадку і поділ
Фунтія точно не українська назва, ба більше літера Ф є чужою для більшості балачок. Тому й Хвекали чи заміняли співзвучними літерами, як от Пилип. (звук є вживаним поляками й росіянами, й в балачках під їхнім впливом) Коли норми мови укладали, то ще Борис Грінченко пропонував перед приголосними й літерою У писати Ф як Х в запозичених словах, а перед голосними Хв - Хведір-Ходір, хорте(и)ця, хура і тд. (в литовській теж немає Ф, подається як П, в японській як Х - кохі - кава тобто) (тоді приголосні звуки були звались шелестівками, а голосні - голосівками). Недороблено виглядає й зараз в низці рис, як от звук Ў є, але на письмі відсутній, а через те, що мовці вчать по унормованому стандарту та часто чули російську з оточення чи з медія, то замість ў стало як в росіян Ф - лобоў пишеться як любов, а з тб вже звучить як любоф... Зараз ввели подвійне написання У-В кловн й клоун, хоча це звучить через ў, який є в українській вимові, треба додавати. Тим паче з часом дедалі більше слів буде проникати з англійської в нашу, а там W (Ў) часто чути. Немоўби, кроў, кінціўка... В білоруську ў записали, але Ґ ні, а в нашу ґ записали, а ў ні, хоча в обох випадках у мовців звуки присутні.
А повернення И на початку слів з паралельним вживанням з І перед Н, не вирішило проблеми, бо майже не послуговується ніхто тепер. Инший, иноді, индик, иній тощо бо И звучить не так твердо, як в російській, але 33го було видалено з норма саме через відсутність такого в російській. Бабуся на Харківщині використовувала й двоїну (дві козі), й И на початку та з закінченням на И (Іменники жіночого роду з нульовим закінченням в Р.в. і-и: Незалежності-незалежности, любові-любови, осені-осени, солі-соли, Русі-Руси, крові-крови), тітка в неї була Ївга, що зараз записано як Євгенія (Також маємо переклад у Російсько-українському словнику 1930 року О. Ізюмова
Евгения - Ї́вга), та навіть Данило зараз пишуть як Даніїл. В розмовній можна назвати як завгодно, але чому стандарти написання повинні бути саме якнайближче до російського - загадка.
Тому з цього назва Хоста є більш логічною й правильною.
Так, згідна з Вами
правильна назва рослини -еремурус. наголос на першу У. я сама цього не знала і називала ерЕмурус. тепер буду виправлятися😂 вік живи вік вчись, це про мене
Це про всіх,хоч я -мовознавець ,і таке буває,що помиляюся,а найчастіше,коли ведеш зйомку, слово просто вилітає з голови.
@@Вікнамивсад мовознавці не можуть знати терміни з усіх наук. хіба ні? я неправильно називала еремурус 20 років, бо посадила перші 2 кущики(білий і жовтий) ще у 2004році. тоді ще й інтернету не було. як в голову прийшло, так і називала. я тільки в тому році дізналася, що бересклет це бруслина😂 хоча можна і так і так називати українською
@@Вікнамивсад 100% у мене так дуже часто буває. доводиться перезнімати. часто не можу згадати елементарне слово або назву таблетки. вчора була у лікаря не згадала омепразол. а я зараз в канаді, як їй пояснити? дочка не знає мед. термінів)))
Якщо наші бабусі не знали ботанічних назв, то чому ми маємо за ними повторювати:) Моя бабуся на кукурдзу "пшінка" казала:)
@@lesya_sh_draws Для того ,щоб зберегти пам'ять про своїх предків
Добрий день. Підкажіт, будь ласка, чому у моєї ехінацеї і флоксу підсихають знизу листячка ? Тихого спокійного дня.
Це септеріоз або іржа,потрібно обробити препаратами,які містять мідь або будь-яким фугніцидом,це хвороба і потрібно лікувати
@@Вікнамивсад Дуже дякую за відповідь, а обробити вже весною мені?
@@ЗінаїдаДахно Так,зараз зріжте все під нуль
@@Вікнамивсад Дякую!
Ви Ремерус на зиму викопуєте? Я цього року посадила 2 і незнаю ,що з ними робити.Живу в Тернопільській обл .
Дякую
Ні,вони нормально зимують
Дякую.
Головне,щоб не було застою води,бо можуть вимокнути.Еремуруси родом із Середньої Азії.
Всі троянди без винятку черенкуються тільки одні сорти легко укорінюються,а кінші трошки капризні.
В мене гейхери давно посаджені,які цвітуть малесенькими червоними дзвіночками,не хочуть розростатися,посаджені в полутіні.
Це від грунтів залежить,вони не хочуть важких грунтів
Добрий день , натрапила на ваш канал .
Мене цікавить чи продаєте свої квіти ?
Так,дещо маю, мій Вайбер 0967877374
Мені сподобалася розповідь.Підписалася.А можете сказати з якої області. Я з Київщини.
Скажіть, будь ласка, троянда Керіо черенкується?
Не пробувала,Ви мене зацікавили,спробую
@@Вікнамивсад зараз саме час.
@@Вікнамивсадпрекрасно черенкується керіо.
Як Вам,шановна пані вдалося виростити такий шикарний еремурус?Я замовляла по інтернету,витратила купу грошей і нічого не вийшло з моєї посадки.Чи маєте на продаж корінчик?
Десь місяць тому було в залишку декілька,але вже продала,так наріс з трьох корінчиків за 2 роки
Дуже шкода,що не встигла.Поділіться,прошу,методом вирощування.@@Вікнамивсад
Що бистро розростається , то це барвінок, в моєму випадку білий, не можу тепер вивести, заплітає все!
В кожного по різному,я наприклад,яснотки не можу завести ,не росте і все,а в когось це страшний агресор,у мене барвінок вже три роки лише утворює фонтанчик на підпорі і все,теж білий
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤❤😂❤❤,❤
Дякую
Дуже гарні рослини, але в мене за такий час не розростаються. Все наростає значно довше.
Можливо різні умови,залежить багато від чого
На Хмельниччині чорноземи😊
Дуже гарно. У мене гейхери не розростаються, на жаль
Щось не так їм,але що?Тінь,напівтінь,може дійсно грунти ,може вони у Вас подумають і стартануть,у мене така одна була,правда посадковий матеріал дуже білковий був,але тепер гарнюня
О ! А ви в кінці відео сказали , що це клематііс дрібнокітковий.
Або клематис Маньчжурський
@@Вікнамивсад Дякую за відповідь.Ви в магазині його замовляли?
@@ЗінаїдаДахноНі,десь обмін був рослинами
Зеленчук не росте на сонці ,брунера теж не любить мій садок ...ні ,не півники ,іриси пруть ,нема куди діти ,ехінацею дуже люблю ,бадан навіть у мене розрісся
Таке буває,переконалася і я,що до деяких рослин потрібно шукати підхід
@@Вікнамивсад день не полила мартагони - повісили листя ..
Шукати підхід ? скоріше місце для рослини
Які гарні еремуруси. Ніяк не виходить вполювати їх собі в сад. Його розмножують поділом коріння?
Так,восени ділиться кущ
Можу поділитись Еремурусом в обмін на якісь недорогі цікавинки.
Еремурус,а не еремурмус
Ось такі хости на 22 хв ростуть під горіхом у знайомої.
Супер
У вас паучки,коріння еремуруса жовтого,а в мені прислали цибулини,не паучки,а зацвів такий жовтий,як у вас.
В мене точно паучки,та взагалі він всі види кореневища
Еремурус жовтий хочу замовити
Доброго ранку,пишіть у Вайбер0967877374
Всё думала, почему нашу мову называют - солов'їною. Теперь услышала,подсвистывает 😂. Без обид, пожалуйста. Но это так.
О,хоч хтось зауважив,бо я сама здивувалася,коли почула,ніхто ніколи не казав,що я так підсвистую😂