Перші роботи на полуниці навесні.Робота над помилками перед початком сезону.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 27 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 12

  • @наташанаташа-б2й
    @наташанаташа-б2й ปีที่แล้ว +1

    Велика спасибі за українську мову!Восени посадила невелику грядку полуниці,тепер буду вчитисяу вас.

  • @ЮрійБандура-ч8ю
    @ЮрійБандура-ч8ю ปีที่แล้ว +1

    Дякую за гарне відео і поради. Хорощих врожаїв. Я теж почав з фундука, а коли зрозувів, що міжряддя потрібно мінімум 3 рази за літо косити, вирішив заповнити чимось корисним, тобто полуницею. Пішов уже 3 рік моєму заняттю, є 60 сот. полуниці. Йде робота над помилками. Успіхів вам

    • @BodanAgro
      @BodanAgro  ปีที่แล้ว

      Дякую. І вам успіхів.

  • @ГалинаКанищенко
    @ГалинаКанищенко ปีที่แล้ว +2

    Дякую. Дуже мало українськомовного якісного контенту

  • @Kievskaia_iagoda
    @Kievskaia_iagoda ปีที่แล้ว

    Привіт,як тобі по смаку флоріда бюті?

    • @BodanAgro
      @BodanAgro  ปีที่แล้ว +1

      Привіт. Дуже смачний сорт як для нейтрала. Плотність залежить від температури і світу. Чим більше, тим вона більше м'якіша. Ягіда дійсно смачна, присутня невелика кислинка, але в цілому ягіда солодка.

  • @ГалинаДжугастранська
    @ГалинаДжугастранська ปีที่แล้ว

    Дякую за українську в вас все получится. На мою думку не варто починати з хімії а потім переходити на органіку, органіка просто не спрацює взагалі. Від кліща добре актофіт. Спочатку обрізати пошкоджені листочки кліщом, а потім обробити актофітом або його аналогами, і продумати провітрювання теплиця

    • @BodanAgro
      @BodanAgro  ปีที่แล้ว

      Дякую. Біопрепарати працюють тільки профілактично. Якщо повністю переходити на органічне вирощування, то потрібна максимальна ізоляція, дотримування карантинних заходів, додатково до мікробіоти використовувати ентомофагів. В минулому році в цій теплиці працював виключно біопрепаратами, раз на тиждень актоцидом - це аналог актофіту. Результати були, але слабкі.

    • @BodanAgro
      @BodanAgro  ปีที่แล้ว

      Я саме хочу сказати що обома руками за використання виключно біопрепаратів. Але поки що самим раціональним підходом залишаються комбіновані схеми захисту.

  • @Садбіляморя
    @Садбіляморя 11 หลายเดือนก่อน +2

    Дійсно неважливо як буде раасчитано ( розраховано) Важливо що ви свідомо перейшли на українську. Не у всіх одразу виходить говорити чисто ( як у мене доречі) головне розуміти що мовою ми позначаємо нашу націю! Українською - значить я українець!

  • @irazakorchmenna4581
    @irazakorchmenna4581 ปีที่แล้ว

    Доброго дня,дякую за інформацію. Ви сказали про тріпси,якщо можна,підскажіть, як з ним боротися?

    • @BodanAgro
      @BodanAgro  ปีที่แล้ว +1

      Здравствуйте. С начала вегетации и до начала налива ягод провести 3 обработки системными инсектицидами по листу, провести 2-3 обработки грунтовыми инсектицидами. Обращайте внимание на сроки ожидания препаратов!!! Примерно за 25-30 дней до созревания ягод уже нельзя использовать химические препараты, в этот период переходим на биопрепараты и работаем раз в неделю по листу биоинсектицидами. Стараемся максимально обработать поверхность растений. Можно во время обработки одновременно встряхивать растения, трипсы при встряхивании начинают метаться по цветками больше шансов попасть препаратом на насекомых. Контактные препараты не действуют на личинки трипсов. Личинки вредят внутри листа. Трипса тяжело вывести. У него фазы развития и внутри растения и на растении и в грунте. Нужен комплексный подход. Так же нужно уничтожать сорные растения, особенно цветущие(рассадник трипсов). В закрытом грунте очень эффективны энтомофаги.