Війна. Соняшник. Життя. / War. Sunflower. Life.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 4 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 17

  • @ЛюдмилаСеменець-ц9д
    @ЛюдмилаСеменець-ц9д หลายเดือนก่อน +2

    Ви молодці все у вас вийде це пекло закінчиться івам не буде соромно за все що випало на вашу долю хай буде мир і спокій

    • @ЕвгенийГостев-ы3ш
      @ЕвгенийГостев-ы3ш  หลายเดือนก่อน

      Дякую, дуже приємно. Ваші слова, та до Бога. Всі ми в одному човні, та всі сподіваємося на краще.

  • @ihorpolis4uk535
    @ihorpolis4uk535 หลายเดือนก่อน +2

    Дякую.за роботу.

  • @ЮлияДаниленко-ь3ж
    @ЮлияДаниленко-ь3ж หลายเดือนก่อน +2

    Молодці!!! Дуже велика праця,пишаюся 💪🏻

  • @АнатолійАндрійович-ы7о
    @АнатолійАндрійович-ы7о หลายเดือนก่อน +3

    Ви молодці ! Успіхи.

  • @mkarpenko560
    @mkarpenko560 หลายเดือนก่อน +3

    Два роки працюємо з посівним матеріалом Вашого виробнитцва. Отримали позитивні результати на рівні кращих іноземних гібридів соняшника. Ціна гектарної норми має переваги. Дякуємо за співпрацю, бажаємо успіхів у роботі .

    • @ЕвгенийГостев-ы3ш
      @ЕвгенийГостев-ы3ш  หลายเดือนก่อน

      Дякуюємо за довіру. Кожний рік намагаємось створити щось краще.

  • @agroLifepro100
    @agroLifepro100 หลายเดือนก่อน

    Родич брав у цьому році Патріот, урожайність 15 ц/га. Складний рік. Але і була заразиха😢

    • @ЕвгенийГостев-ы3ш
      @ЕвгенийГостев-ы3ш  หลายเดือนก่อน +4

      Розіб’ю відповідь на декілька пунктів:
      1. Стосовно урожайності. У цьому році на гібриді Патріот декілька господарств отримали більше 30 ц/га. І умови також були складними. А, наприклад, в Одеській області так само 15 ц/га. Але сусіди по межі на супер дороговартісному іноземному бренді, на якому тільки підкормок було чотири - отримали у два рази нижче. А в Апостоловському районі Дніпропетровської області отримали 12 ц/га. Але і сусіди отримали не більше 4 ц/га на тих самих супер брендах. Взагалі цей рік був дуже показовий, який я б характеризував, як - там де тонко, там і рветься. Тобто, всі недоробки по технології вирощування, які раніше проходили - зараз реально знизили врожайність, незалежно від бренда.
      2. Стосовно вовчка. Вовчок входить у книгу рекордів Гіннеса по пристосованості до змін. І зараз у світі немає жодного гібрида, який би був повністю стійкий до вовчка. У нас у 2021 році в Кобеляцькому районі Полтавської області був наш умовно шестирасовий гібрид Беркана в одному полі з Лейлою, яку Лідеа позіціонує зі стійкістю 7+. На полі євролайтнинг не вносився. Та от на Лейлі, нібито хто посіяв вовчок - була тьма, а на Беркані були деінде поодинокі.
      Але ж Ви бачите, що ми працюємо. І бачите в яких умовах. Взагалі, ми єдина селекційна компанія в Україні - Ви не побачите жодного відео у інших компаній про їх селекційну роботу, оскільки вона відсутня. Якщо Ви слідкуєте - вже на посів 2025 року у нас вже буде Патріот модифіковний, у якого стійкість до вовчка буде вища. А на 2026 рік ми вже запропонуємо гібрид Престиж зі стійкістю до семи рас. Це тільки кішки народжуються тричі на рік, а гібрид виводиться 10 років. Попереду ще нові досягнення. Слідкуйте за нашими наступними відео. Найкращі нові створені материнські лінії ми будемо перевіряти на вовчок на ураженому грунті у тепличних умовах взимку. Обов’язково продемонструємо.
      І дякую за увагу. Бажаю успіхів.

  • @ОлександрЧалий-в9к
    @ОлександрЧалий-в9к หลายเดือนก่อน +3

    Сумно... Але я в захваті від вашої роботи, від тих зусиль, які ви докладаєте, від вашої наполегливості.

    • @ЕвгенийГостев-ы3ш
      @ЕвгенийГостев-ы3ш  หลายเดือนก่อน

      Дякую за коментар. І нам би дуже хотілось, щоб наша історія була веселіше. Але, дорогу здолає той, хто йде.

  • @сережасофт
    @сережасофт 28 วันที่ผ่านมา

    Здравствуйте. Довольны ли Вы работой протравителя Фадеева? Спасибо.

    • @ЕвгенийГостев-ы3ш
      @ЕвгенийГостев-ы3ш  26 วันที่ผ่านมา

      Мой ответ Вам не очень поможет, поскольку я отношусь к категории людей, которые никогда не бывают полностью удовлетворены. Если коротко - мы его значительно усовершенствовали: полностью поменяли философию подачи семян в протравливатель; поменяли форсунки, которые распыляют раствор; надо ещё и насос заменить на плунжерного типа, поскольку он слабый и не позволяет работать с отечественными красителями; добавили магниты, которые дополнительно обеззараживают семена. и всё равно - главная проблема - на каждое одельное семя попадает разное количество раствора - никогда в нём не решится. Кроме того. семена после него необходимо ещё и подсушивать.