Досить дотепно. Віруси і хвороби створили і придумали виробники препаратів. Найголовніше внутрішня самооцінка.Якщо людина впевнена в своєму здоров’ї,в стані власної пасіки, то вона менше вразлива до хвороб і вірусів. Не знаю, на скільки чудово Ви себе почуваєте, та сходіть до лікаря і він знайде що Вам лікувати. Так і про бджіл.Основна тенденція бджолярів це темна суш, та вона особливо не впливає ні на що. В дуже багатьох випадках краще темна сушнина, ніж нова рамка. Дякую .А які віруси можуть бути в перезвмувалої трутової сім’ї?
Дякую Стас. Як би відповісти щоб не образити. Я з тих пасічників, що бракує постійно вуликів і рамок. Сторонньою допомогою користуюсь тільки при перевезенні бджіл. Графік відвідування пасіки Травень 5-7 днів вивожу в степ( підготовка сімей, точка, швидкий огляд після перевозки ~80 сімей) Липень- мед соняшник ( від 7 до 24 днів) Кінець серпня - перевозка з степу відкачка зайвого меду 7 днів. Бувало березень і кінець жовтня, але це до трутовок не відноситься. Весь час оглядаю, качаю, навощую, все сам. При виявленні трутовки і боротьбі різними методами можу приділити їй один підхід, максимум два ( щоб випустити матку з кліточки) дивитись, чи прийняли,чи потянули маточники,чи матка почала сіяти не маю змоги і з досвідом зрозумів що це не доцільно.Краще зробити відводок, всунути в той вулик рій, врешті лишити його порожнім і рій сам залетить. 90% спроб були невдалі( при разовому втручанні) Неодноразово трутовка лишалась нею з початку травня і до вересня. І витрушував і розплід і маток плідних і ні. Можливо є якийсь спосіб ( при разовому втручанні ) про який я не знаю.??? Питання до Вас: чи бувало у Вас , що при спробі піймати матку , вона взлітала і не поверталась, або поверталась через короткий проміжок часу точно на те саме місце з відки злетіла???? Може ж таки??? То чому бджола трутовка, з значно легшою дупою не може повернутися в вулик??? Чи на те місце де був вулик??? Гарних медозборів, розвитку, мирного неба. Дякую.
@@Mykol606 Матка повертається, і трутовка так само ,ну в мене так було , тому коли витрушую то вулик убераю щоб просились в сосідні вулики ,а в сезон то просто всі рамки убераю і в клітці матку даю висить посередині вулики і коли потянули язика випускаю матку
Доброго ранку. Дякую за відео. А в цієї сім'ї вже прямий з'явився трутневий розплід? Не могло бути такого, наприклад, що вони ще не встигли отрутніти, просто матка постаріла і може сіяти тільки трутовий розплід?
Не всі повідомлення доходять з дзвіночком. Ось гортав і знайшов. Не знаю, декілька разів шукав, і в різні дні, не бачив матки. Я помітив, часто коми бджіл мало в сім’ї, або дуже багато то матку важко знайти. Ну як багато- зрозуміло, а як мало то чому??? Можливо вона відчуває небезпеку,слабку охорону і краще ховається? Так буває обидно: бджоли мало на рамках, а знайти не можеш.Дякую.
Коля привет!🥰 Спасибо за информацию. Пчелкам, хорошей работы и много мёда. Хорошей тебе недели и Здоровья!🖐🌞🕊
Здравствуйте добрый ночи желаю вам удачи и успехов крепко здоровья счастья 👍🔔👏👏👏👏👏🇺🇿👈
Привіт, Миколо! Осьо. нова проблема на пасіц((( Сподіваюся, ти з ними розберешся
Дякую, стараюсь.
ЗДРАВСТВУЙ НИКОЛАЙ ! РАБОТЫ МНОГО , НО ВСЕ ПОЛУЧИТСЯ - ОПЫТ ЕСТЬ. ГЛАВНОЕ СДЕЛАТЬ ВСЕ ВОВРЕМЯ. ЛАЙК 13 ЗА ХОРОШЕЕ ВИДЕО 👍
👍👍👍
Здрастуйте, Миколо! Чудове відео! Подивилася із задоволенням! Дякую!👍 Було дуже цікаво! Гарних вихідних та відмінного настрою!🤩🤩🤩🤩
Щиро вдячний .
Героям слава! Витруси нехай по вуликами розлітаються
Досить дотепно. Віруси і хвороби створили і придумали виробники препаратів. Найголовніше внутрішня самооцінка.Якщо людина впевнена в своєму здоров’ї,в стані власної пасіки, то вона менше вразлива до хвороб і вірусів.
Не знаю, на скільки чудово Ви себе почуваєте, та сходіть до лікаря і він знайде що Вам лікувати.
Так і про бджіл.Основна тенденція бджолярів це темна суш, та вона особливо не впливає ні на що.
В дуже багатьох випадках краще темна сушнина, ніж нова рамка. Дякую .А які віруси можуть бути в перезвмувалої трутової сім’ї?
Доброго дня 👋
🤝🤝🤚🤚🤚
Distinctive and beautiful content, my dear friend. Greetings to you L7
Дякую.
Доброго вечера 👋
Lk 17 you did amazing job. Keep it up my friend. God bless 5:16
Дякую.🤝
Помню у нас тоже были пчелы , я так любил вощину есть когда дедушка обрезал с рамок и мед качал))))
Привіт, вертається трутовка! Літом виправляю, а весною зєдную або витрушую і вулик убераю! В нас до п'ятниці передають дощі а потім знову дощі 😂
Дякую Стас.
Як би відповісти щоб не образити.
Я з тих пасічників, що бракує постійно вуликів і рамок.
Сторонньою допомогою користуюсь тільки при перевезенні бджіл.
Графік відвідування пасіки
Травень 5-7 днів вивожу в степ( підготовка сімей, точка, швидкий огляд після перевозки ~80 сімей)
Липень- мед соняшник ( від 7 до 24 днів)
Кінець серпня - перевозка з степу відкачка зайвого меду 7 днів.
Бувало березень і кінець жовтня, але це до трутовок не відноситься.
Весь час оглядаю, качаю, навощую, все сам.
При виявленні трутовки і боротьбі різними методами можу приділити їй один підхід, максимум два ( щоб випустити матку з кліточки) дивитись, чи прийняли,чи потянули маточники,чи матка почала сіяти не маю змоги і з досвідом зрозумів що це не доцільно.Краще зробити відводок, всунути в той вулик рій, врешті лишити його порожнім і рій сам залетить.
90% спроб були невдалі( при разовому втручанні)
Неодноразово трутовка лишалась нею з початку травня і до вересня. І витрушував і розплід і маток плідних і ні. Можливо є якийсь спосіб ( при разовому втручанні ) про який я не знаю.???
Питання до Вас: чи бувало у Вас , що при спробі піймати матку , вона взлітала і не поверталась, або поверталась через короткий проміжок часу точно на те саме місце з відки злетіла???? Може ж таки???
То чому бджола трутовка, з значно легшою дупою не може повернутися в вулик??? Чи на те місце де був вулик???
Гарних медозборів, розвитку, мирного неба.
Дякую.
@@Mykol606 Матка повертається, і трутовка так само ,ну в мене так було , тому коли витрушую то вулик убераю щоб просились в сосідні вулики ,а в сезон то просто всі рамки убераю і в клітці матку даю висить посередині вулики і коли потянули язика випускаю матку
@@fedan6496 от єдине як не пробував. Я завжди ставив або сушнину чи з розподом. В порожній вулик не пробував. Дякую, мушу спробувати.🤝🤚
Работы очень много и Вам хорошего дня 🍒
Зайшов і лайкос прожав)
Корисна інформація
Навіть дуже.
Доброго ранку. Дякую за відео. А в цієї сім'ї вже прямий з'явився трутневий розплід? Не могло бути такого, наприклад, що вони ще не встигли отрутніти, просто матка постаріла і може сіяти тільки трутовий розплід?
Не всі повідомлення доходять з дзвіночком.
Ось гортав і знайшов.
Не знаю, декілька разів шукав, і в різні дні, не бачив матки.
Я помітив, часто коми бджіл мало в сім’ї, або дуже багато то матку важко знайти.
Ну як багато- зрозуміло, а як мало то чому??? Можливо вона відчуває небезпеку,слабку охорону і краще ховається?
Так буває обидно: бджоли мало на рамках, а знайти не можеш.Дякую.
👍🐝
👎🏻👍
Very good job.
доброго вечера! потом расскажите, как получилось - интересно. Спасибо!
А что ж раскатывать , я же не спасаю трутовку, а аккуратно уничтожаю. А уничтожать легче чем создавать.Дякую.
@@Mykol606 может их использовать как-то с делом или вообще забывать про них и не париться?
@@TaVolga ???вулик потрібен.
@@Mykol606 😊
26 like 👍
Привет Николай, да с маткой трутовкой проще, а вот когда пчелы трутовки и как правило не одна, - это уже геморой. Удачи!
تحياتي بتوفيق والنجاح
❤❤❤❤4
Вітаю тепер увас, 100 відео
Щиро дякую.
Подивилася із задоволенням
Дякую, вітаю.
С проснутием
Здравствуйте
Дякую.
Слава Україні
🇺🇦героям слава.🇺🇦
Very good job.