думаю, використання селітри карбомід та інше є прямою інвестицією у руский газпром та створення надмірної зернової пропозиції це має наслідком зниження рентабельності землеробства та зниження якості самого зерна яке робить, що у свою чергу на користь фармацевтам. Чого дурні?
@@zemlerob а пересування автомобілем це пряма інвестиція у роснєфть і зменшення фізичної активності, що в свою чергу додає роботи проктологам. Треба ходити пішки.
Привіт Женя! Ти молодець, завжди приємно тебе слухати!🤝 Потрібно було не профукати талий ґрунт. А він був у січні місяці. Дробне живлення затратне,але ефективно . Гарних врожаїв,разом до перемоги!
За 1 раз не вирівняєш, а наступного разу діагональ візьміть - буде краще і при збиранні буде менше втрат. Та ти ж і сам знаєш, чим рівніше поле тим менше проблем і з посівом і з оприскуванням і з збиранням. Врожаїв та миру всім!
Минулий рік сіяв сою по дісковці( я взагалі 10 років діскую) без міндобрива на одній ділянці , площа була частина післЯ соняха результат само кращє показало, друга частина сої була по пшениці( але я попшеничній стерні двічи сильно підпустив лободу то аж по сої була біда і пригнічувало сою) показало найгірший результат через пригнічення хоча по пшениці соя раніше сипала досить добре, і третій участок соя по сої то сипнула трохи меньше ніж по соняху, але тут кусочок був виораний( близько га ) . Так звістно соя по оранці виглядала просто ідеально! Але дивлячись по бункеру то соя по сої по діскованному сипанула значно більше ніж по оранці. Хоч на оранці соя виглядала і вищє і зеленіше але результат вийшов ось так. Нікого не агітую і не пропагандую за дісковку, в різних регіонах різні умови та грунти, просто ділюсь власним досвідом.
Добрий день! Кидайте селітру під дощ! Зима була не холодною, то пшениця сильно й не впадала в сплячку. Майже всю зиму росла й розвивалась, а отже витрачала живлення. Що краще зараз, не можу сказати. Кинути зараз - спровокувати більше кущення, пізніше - вплинути на ріст. І ще яка буде погода, чи будуть опади. Дивіться на стан пшенички: чи є кущення, густота стеблестою (приблизна), яка у вас на момент збирання (в середньому). І тоді вирішуйте. Дати азот зараз - буде кущення (особливо на негустих посівах). На загущених, кущення не потрібне, бо все-одно лишні пагони скине, якщо не буде вологи і живлення (тільки лишня солома). Якщо підкормити в фазу кущення, до виходу в трубку, то можна вплинути на закладку колоса, його розмір. Якось так (з моїх загальних знань). Удачі! П.С. В господарстві зазвичай з осені були слабкі сходи, і з зими виходили ослабленими. А щаажаючи на великі площі, то викоритовували підживлення по мерзлоталому. Якщо не виходило, то більш раннє підживлення врозкид під борону і дощ.
Їхав по полях дивився деякі господарства вже культивують виорані поля,деякі дисками після рихлення працюють,а деякі нічого не роблять,вторік така ситуація була що опадів не було весною,грудки позасихали,посіяли сою у грудки,сухо,соя не вся зійшла,а потім пішли дощі почала сходити,одна вже підросла,інша тільки зійшла.Краще підготовити грунт раніше якщо погода дозволяе,дивився я на рихлення кукурудзи,там і коріння кукурудзи зверху і стебло і грудки великі.
Привіт з Волині,гарне відео, приємно дивитись.Яка ви обл?.В нас тільки почали закривати вологу,як дав дощ дня півтора і взагалі цього року в нас висока вода
Женя привіт. Радий бачити. Вирівнюйте гарно поле під сою, щоб при обмолоті небуло втрат. Я в неділю цю , кинув сульфат амонію на пшеничку. Ще не бороную… ранувато, полтавська обл.
Я сьогодні під сою культиватором за акривав вологу на городах і рівняв неглобоко 5-7 см десь то виходить гарно завтра планую їхати на поле, але мені здається там ситуація буде гірнєша проблема ще в тому що на 6 га різні грути і чорнозем і трохи глина, тож вадко вгадати, правлу ви кажете що вже наче багато чого рощумієш і знаєш але помилку десь та все одно зробиш.
Господарство мало три види котків-- кільчасто- шпорові , кільчасто- зубчасті важкі (рівняють добре але після посіву сої для жатки з стебло- піднімачами не дуже) , гладкі ( приміняли з цепком щоб не було кірки). І звичайно на оранці після боронування , під посів - компактор 5 метрів ( Суков , Чехія) з трактором R- 6- 160 кн/ с Ламборджіні . Оборотний плуг теж " Суков " на 5 корпусів. Поки земля розсипається боронувати в другий слід під іншим кутом.
Дай Боже щастя трудівникам, борона супер набагато краща ніж зубова, сою що під раундап в нас кроплять пізніше як соя має 5-6 трійчастих, ну ми сієм харчову раундап там не канає.
Женя, зроби правильний підхід до землі.) Ні ,не раком)))😂 Нехай я можливо відкрию секрети для деяких фермерів і моїх конкурентів але.. 1) Береш і запасаєшся літровими скляними банками ( Жінка буде не вдоволена) 😂 2) Виходиш на середину поля і набираєш в літрову банку землі. І так з кодного поля. 3) Відвозиш на єкспертизу. Перед тим підписуєш банки- яка з якого поля. Єкспертиза не коштує дорого. Але ти зрозумієш що потрібно землі. Не вигадувати , не вираховувати якісь дні, звати шаманів з бубнами. Нагальність деяких хімікатів або інших речовин відразу відпаде. І хай хто що не розповідає . СЕЛІТРА.... це взагалі тьма... Я називаю це ГРОШІ НА ВІТЕР. Можу довести будь кому ,що селітра вивітрюється більше ніж на 50%. Ми її не розкидаємо вже давно. Краще купити оприскувач і вносити КАС. НЕ МАЄ ЗМОГИ КУПИТИ - КОЛОТІТЬ САМІ ( У Вас руки ростуть з правильного місця). Бажаю тобі Розуміння і Наснаги)!
Привет . Вносим сеялкой карбамид 140 кг его как раз хватает под все вазы . Операция тяжелая. Но результат лучше и пшеница 3 класс , до этого вносили кас, селитру под дождь . Результат не такой . Тем более как сейчас цена на удобрение , лучше сеялкой и воздух дашь .
Привіт. А ми по снігу перед таненням розкидали по 100кг карбаміду. Перед виходом в трубку плануємо селітри по 100 кг сипнути. По такій схемі перший раз так робимо. Цікаво, що з того буде?
Один на днях мені сказав,що поляки правильно зробили,висипавши кукурудзу.А я в руках якраз тримав ключ на 50 і трубу і злий був,бо не міг ту гайку відкрутити.Короче той хер тікав швидко і далеко від мене.
Жека хороший ты парень вообще молодец трудяга умный целеустремлённый желаю только хорошего .Летом все изменится в худшую сторону для тебя деньги 💰 собири в кучу по возможности распродай что можно когда-то давно на твоём стриме я тебя попередживав P S думай делай выводы
Добрий день я вибачаюся але соя не ваша культура. У вашій зоні їй мало вологи. У період бутонізації та цвітіння нестача вологи призведе до абортації. Не хочу вас лякати але осінню можете зібрати тільки насіння.
Дональд Туск предложил ЕС отменить все торговые преференции для Украины. "Мы очень хотим помогать Украине, но мы должны одновременно защищать европейский и польский сельскохозяйственный рынок" - заявил он. Держитесь, высыпание зерна и блокада границы были только началом.
@@pro100fermer Действительно, не так страшны экономические издержки, как демографические. Порты можно отстроить, а погибших уже не вернёшь. Но европейцы несут пока в основном экономические издержки, поэтому и защищают свой карман. При этом, сколько погибнет украинцев им не особо интересно.
@@IvAnDrEv согласен. Еще раздражает ненасытность некоторых африканских стран. Они хотят получать недорогое но качественное зерно. Но при этом совершенно не хотят вникать в суть украинского конфликта. Им совершенно плевать сколько росийских солдат погибло при штурме Марьянки или Авдеевки. А про цинизм Турции и говорить не хочется. Как можно одной рукой жать руку росийскому президенту, а другой поставлять оружие Украине. Может сейчас так принято?
@@pro100fermer Африка и не претендует на украинские территории после освобождения их от украинского населения, к тому же платит ресурсами, как впрочем и Украина. Европейцам да, не нужно дешёвое зерно, которое разрушает их сельскохозяйственную отрасль. Турция с выгодой для себя использует положение между Востоком и Западом, потеснив на этом месте Украину. Все имеют свою выгоду.
@@IvAnDrEv Думаю любая претензия на чужие територии может быть реализована путем исстребления местного населения. Любые попытки подкупа или ассимиляции(выселения) заканчивались провалом. Вопрос только стоит ли это предприятие таких затрат. Или действие ради действия тоже вариант? И как в такой ситуации найти виноватого? Междуародное право ведь имеет по большей части рекомендательный характер ибо не имеет полноценного исполнительного органа.
@@pro100fermer А чего мне переживать?! Работаем, расширяемся! Сапог русского солдата уверенно шагает по территории Украины! Скоро вот и твою землю заберу и буду на ней сеять! А тебя может трактористом возьму.
Купити таку борону можна тут: tehpromsvit-tm.com
думаю, використання селітри карбомід та інше є прямою інвестицією у руский газпром та створення надмірної зернової пропозиції це має наслідком зниження рентабельності землеробства та зниження якості самого зерна яке робить, що у свою чергу на користь фармацевтам. Чого дурні?
@@zemlerob а пересування автомобілем це пряма інвестиція у роснєфть і зменшення фізичної активності, що в свою чергу додає роботи проктологам. Треба ходити пішки.
👍👍👏👏👏 просто в дырочку!!!@@pro100fermer
терпіння у вашій важкій праці, ваша українська радує слух.
З весною Вас! Імпонує Ваша життєва філософія та відношення до улюбленої справи. Миру, удачі та гарних врожаїв. Вподобайка.
Привіт Женя! Ти молодець, завжди приємно тебе слухати!🤝 Потрібно було не профукати талий ґрунт. А він був у січні місяці. Дробне живлення затратне,але ефективно . Гарних врожаїв,разом до перемоги!
За 1 раз не вирівняєш, а наступного разу діагональ візьміть - буде краще і при збиранні буде менше втрат. Та ти ж і сам знаєш, чим рівніше поле тим менше проблем і з посівом і з оприскуванням і з збиранням. Врожаїв та миру всім!
Минулий рік сіяв сою по дісковці( я взагалі 10 років діскую) без міндобрива на одній ділянці , площа була частина післЯ соняха результат само кращє показало, друга частина сої була по пшениці( але я попшеничній стерні двічи сильно підпустив лободу то аж по сої була біда і пригнічувало сою) показало найгірший результат через пригнічення хоча по пшениці соя раніше сипала досить добре, і третій участок соя по сої то сипнула трохи меньше ніж по соняху, але тут кусочок був виораний( близько га ) . Так звістно соя по оранці виглядала просто ідеально! Але дивлячись по бункеру то соя по сої по діскованному сипанула значно більше ніж по оранці. Хоч на оранці соя виглядала і вищє і зеленіше але результат вийшов ось так.
Нікого не агітую і не пропагандую за дісковку, в різних регіонах різні умови та грунти, просто ділюсь власним досвідом.
Добрий день а де Ви брали сою ?
Агроспецтрейд
Працював такими боронами мені дуже сподобалось їх робота 👍👍👍
Добрий день! Кидайте селітру під дощ! Зима була не холодною, то пшениця сильно й не впадала в сплячку. Майже всю зиму росла й розвивалась, а отже витрачала живлення. Що краще зараз, не можу сказати. Кинути зараз - спровокувати більше кущення, пізніше - вплинути на ріст. І ще яка буде погода, чи будуть опади. Дивіться на стан пшенички: чи є кущення, густота стеблестою (приблизна), яка у вас на момент збирання (в середньому). І тоді вирішуйте.
Дати азот зараз - буде кущення (особливо на негустих посівах). На загущених, кущення не потрібне, бо все-одно лишні пагони скине, якщо не буде вологи і живлення (тільки лишня солома).
Якщо підкормити в фазу кущення, до виходу в трубку, то можна вплинути на закладку колоса, його розмір. Якось так (з моїх загальних знань).
Удачі!
П.С. В господарстві зазвичай з осені були слабкі сходи, і з зими виходили ослабленими. А щаажаючи на великі площі, то викоритовували підживлення по мерзлоталому. Якщо не виходило, то більш раннє підживлення врозкид під борону і дощ.
Дякую за досвід😊
Їхав по полях дивився деякі господарства вже культивують виорані поля,деякі дисками після рихлення працюють,а деякі нічого не роблять,вторік така ситуація була що опадів не було весною,грудки позасихали,посіяли сою у грудки,сухо,соя не вся зійшла,а потім пішли дощі почала сходити,одна вже підросла,інша тільки зійшла.Краще підготовити грунт раніше якщо погода дозволяе,дивився я на рихлення кукурудзи,там і коріння кукурудзи зверху і стебло і грудки великі.
Здоровля Вам і перемоги!
Женя , до гліфосату додай грунтовий ( метрибузин )
Попробуй хоч на пів поля , побачиш ефект
А підкажіть співвідношення гліфосату і метрибузину і коли вносити
@@ВіталійВедмідь-ч9э користуюсь препаратами дефенда , 2.5 напалм і 0,5 матар . Зразу , або на протязі кількох днів після посіву
Привіт з Волині,гарне відео, приємно дивитись.Яка ви обл?.В нас тільки почали закривати вологу,як дав дощ дня півтора і взагалі цього року в нас висока вода
Привіт. Я з Донецької області.
Женя привіт. Радий бачити. Вирівнюйте гарно поле під сою, щоб при обмолоті небуло втрат. Я в неділю цю , кинув сульфат амонію на пшеничку. Ще не бороную… ранувато, полтавська обл.
Привіт. Так буду вирівнювати. Після дощіка заїду у другий слід бороною
Женя а в якій ви області ? Теж хочу попробовать сою , але в нас в дніпропетровській області якост їїї не сіють
Вітаю землеробів!!! Раді вас бачити і чути!!! Гарних Вам врожаїв!!! Це дуже важка праця. Миру та спокою
Дякую.
Я сьогодні під сою культиватором за акривав вологу на городах і рівняв неглобоко 5-7 см десь то виходить гарно завтра планую їхати на поле, але мені здається там ситуація буде гірнєша проблема ще в тому що на 6 га різні грути і чорнозем і трохи глина, тож вадко вгадати, правлу ви кажете що вже наче багато чого рощумієш і знаєш але помилку десь та все одно зробиш.
А я під сою осінню дискував, а що весною зробити краще? Порадьте!😊
Вітаю. Скажіть у вас на цьму тракторі вихлопна по кабіні стоїть прямоток??
А коли ви плануєте сіяти сою?
В які строки ?
Роскажи про сівозміну, чи є план сівозміни?
Щось так трактор тяжко йде .Даже як з піднятою бороною їде.Наверно капець поршньові
Господарство мало три види котків-- кільчасто- шпорові , кільчасто- зубчасті важкі (рівняють добре але після посіву сої для жатки з стебло- піднімачами не дуже) , гладкі ( приміняли з цепком щоб не було кірки). І звичайно на оранці після боронування , під посів - компактор 5 метрів ( Суков , Чехія) з трактором R- 6- 160 кн/ с Ламборджіні . Оборотний плуг теж " Суков " на 5 корпусів. Поки земля розсипається боронувати в другий слід під іншим кутом.
ЗДОРОВ"Я,ПЕРЕМОГИ,ТЕРПІННЯ І МНОГІЯ ЛІТА!!!ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!
Привіт теска!
Як завжди ради бачити і як завжди за відео 👍🏻🤝🇺🇦
Дай Боже щастя трудівникам, борона супер набагато краща ніж зубова, сою що під раундап в нас кроплять пізніше як соя має 5-6 трійчастих, ну ми сієм харчову раундап там не канає.
До 5-6 трійчастого листка її вже 2-й раз потрібно бризкати бо заросте дуже!!!
@@ВадимБорисович-ю9к можливо я не спорю не сію ГМО а людям так кропив
Це дуже пізно ви такого нерадьте там лобода буде уже до цієї фази в коліна.
Для сої ГМО немає значення скільки листків. Є бур'ян значить оприскуємо
Жека,труба вихлопна прямоток чи труба в трубі?
Пустіть краще культиватор хай не глибоко,але щоб вирівняло поле це обовязково рекомендую,також бажано після посіву прикатати якщо звичайно буде чим
СУПЕР ОДНОЗНАЧНО 👍👍👍👍 Молодець
Женя, зроби правильний підхід до землі.) Ні ,не раком)))😂
Нехай я можливо відкрию секрети для деяких фермерів і моїх конкурентів але..
1) Береш і запасаєшся літровими скляними банками ( Жінка буде не вдоволена) 😂
2) Виходиш на середину поля і набираєш в літрову банку землі. І так з кодного поля.
3) Відвозиш на єкспертизу. Перед тим підписуєш банки- яка з якого поля.
Єкспертиза не коштує дорого. Але ти зрозумієш що потрібно землі. Не вигадувати , не вираховувати якісь дні, звати шаманів з бубнами.
Нагальність деяких хімікатів або інших речовин відразу відпаде.
І хай хто що не розповідає .
СЕЛІТРА.... це взагалі тьма... Я називаю це ГРОШІ НА ВІТЕР. Можу довести будь кому ,що селітра вивітрюється більше ніж на 50%. Ми її не розкидаємо вже давно. Краще купити оприскувач і вносити КАС. НЕ МАЄ ЗМОГИ КУПИТИ - КОЛОТІТЬ САМІ ( У Вас руки ростуть з правильного місця). Бажаю тобі Розуміння і Наснаги)!
В кого брав посівмат сої?
Хотів запитати у глядачів чи ячмінь хто буде сіяти в цьому році?
Кращє міленько культиватор, як що не багато роботи.😊
Тернопільщина в нас дощі !
вчора можна було виходити в поле, холдинг ячмінь посіяв ще тиждень тому, а зараз так крапить, тай відтягнуло на тиждень два.
Коткувати сою треба
Супер 👍
Не погано робе борона. Ну яб через деякий час іще порівнявби оті ровці. 👍👍👍
Привет . Вносим сеялкой карбамид 140 кг его как раз хватает под все вазы . Операция тяжелая. Но результат лучше и пшеница 3 класс , до этого вносили кас, селитру под дождь . Результат не такой . Тем более как сейчас цена на удобрение , лучше сеялкой и воздух дашь .
Привіт. А ми по снігу перед таненням розкидали по 100кг карбаміду. Перед виходом в трубку плануємо селітри по 100 кг сипнути. По такій схемі перший раз так робимо. Цікаво, що з того буде?
Попробуй чечевицу лучше, сам хочу на следущмй год попробовать посевмат дорогой конечно
У нас сугробы а вы уже в поле. 👍
Привет. Та мы и сами в шоке с такой погоды. Все дискуют сеют боронуют. Еще засухи блин не хватало🙄
То 89 набагато лучше чим 92
Дивлячись на суховії, селітру сівалкою на мою думку
❤❤❤
Пшеницю пізніше підживити під дощ 200 кг/ га селітри. Підуть бур'яни обробити Пріма-0,5 л/ га+ фунгіцид Дерозал- 0,5 л/га + можна карбамід 7 кг/га.
👍
Один на днях мені сказав,що поляки правильно зробили,висипавши кукурудзу.А я в руках якраз тримав ключ на 50 і трубу і злий був,бо не міг ту гайку відкрутити.Короче той хер тікав швидко і далеко від мене.
Висипати зерно на землю може тільки покидьок.
@@pro100fermer и лях
👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
буде сухо, то не допоможе вам та оранка під сою
Я вже на Волині кинув. А в вас тим більше треба дати.
👍🇺🇦
Нарешті нове відео
Рано ще,або треба важкою бороною
👍👍👍👍🤝🤝🤝
На рахунок підживлення азотом- то КАС має деякі переваги при використанні в даній ситуації порівняно з селітрою.
Ану розтолкуй своє бачення переваг.
Найперш треба купувати оборотний плуг, я купив і ні разу не пожалів
100%👍
👋👍🤝
🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍
🤝🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Жека хороший ты парень вообще молодец трудяга умный целеустремлённый желаю только хорошего .Летом все изменится в худшую сторону для тебя деньги 💰 собири в кучу по возможности распродай что можно когда-то давно на твоём стриме я тебя попередживав P S думай делай выводы
Не, ну поддержал пацана конкретно,прям антибиотик на его уставшую душу.
А ты сам уже под орками?
@@ВикторКоломиец-х7х предупрежден значит вооружен.
@@МихаилБратик нет дорогой я под богом.
❤️🇺🇦💪🌾🌻🚜🛠️🔥👍
Посіви уже кращі з кожним роком. Селітру потрібно тепер десь під вологу. Це уже засуха починається. Все буде добре)
😊🤝🤝🤝👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
31 вая фаза
Добрий день я вибачаюся але соя не ваша культура. У вашій зоні їй мало вологи. У період бутонізації та цвітіння нестача вологи призведе до абортації. Не хочу вас лякати але осінню можете зібрати тільки насіння.
Так годувати ніхто нічого не хоче поляцьке краще....
Дональд Туск предложил ЕС отменить все торговые преференции для Украины. "Мы очень хотим помогать Украине, но мы должны одновременно защищать европейский и польский сельскохозяйственный рынок" - заявил он.
Держитесь, высыпание зерна и блокада границы были только началом.
Да рассыпаное зерно это намного страшнее, чем разбитые росийскимм дронами порты и погибшие от тех же дронов дети и женщины.
@@pro100fermer Действительно, не так страшны экономические издержки, как демографические. Порты можно отстроить, а погибших уже не вернёшь. Но европейцы несут пока в основном экономические издержки, поэтому и защищают свой карман. При этом, сколько погибнет украинцев им не особо интересно.
@@IvAnDrEv согласен. Еще раздражает ненасытность некоторых африканских стран. Они хотят получать недорогое но качественное зерно. Но при этом совершенно не хотят вникать в суть украинского конфликта. Им совершенно плевать сколько росийских солдат погибло при штурме Марьянки или Авдеевки. А про цинизм Турции и говорить не хочется. Как можно одной рукой жать руку росийскому президенту, а другой поставлять оружие Украине. Может сейчас так принято?
@@pro100fermer Африка и не претендует на украинские территории после освобождения их от украинского населения, к тому же платит ресурсами, как впрочем и Украина. Европейцам да, не нужно дешёвое зерно, которое разрушает их сельскохозяйственную отрасль. Турция с выгодой для себя использует положение между Востоком и Западом, потеснив на этом месте Украину. Все имеют свою выгоду.
@@IvAnDrEv Думаю любая претензия на чужие територии может быть реализована путем исстребления местного населения. Любые попытки подкупа или ассимиляции(выселения) заканчивались провалом. Вопрос только стоит ли это предприятие таких затрат. Или действие ради действия тоже вариант? И как в такой ситуации найти виноватого? Междуародное право ведь имеет по большей части рекомендательный характер ибо не имеет полноценного исполнительного органа.
Разговаривай по русски, чирикаешь как воробей
Че то видео ты перестал выкладывать у себя на канале. Приходится чужие смотреть.
@@pro100fermer Не когда мне этим заниматься. Работаю, зарабатываю реальные деньги. А это все пыль
@@agrojoker751 😁 конечно пыль, ты главное не переживай так сильно.
@@pro100fermer А чего мне переживать?! Работаем, расширяемся! Сапог русского солдата уверенно шагает по территории Украины! Скоро вот и твою землю заберу и буду на ней сеять! А тебя может трактористом возьму.
@@agrojoker751 вот это ты мечтатель😁😁. Неужели так все плохо сложилось у тебя что чужого майна захотелось?
Женька бедняга язык сломал наверное, на мове балакать
А коли ви плануєте сіяти сою?
В які строки ?
👍👍👍