в долину Напа їздили? я мрію колись туди поїхати в сезон вина, а ще мрію на полярну ніч на Аляску зьїздити, а на Гранд каньйоні в парку Секвой, Вегасі та Флориді я вже був і доречі Флорида взагалі не сподобалась, а що сподобалось найбільше це Скелясті гори в Колорадо🙂🙂
Дуже схожа ситуація з поштою в Англії. Абсолютно все. Навіть банківську картку прислали поштою, а в іншому конверті пін код. Конверти із позначкою банку. Все приніс один листоноша в один день. Я була шокована.
В Долині літо починається десь з 10 ранку до 6 вечора. Зима з 10 вечора до 6 ранку. І так цілий рік. В Сан Франциско завжди холодно. Влітку може бути +15 по Цельсію і вітер сильний. В зимку дощі бувають, інколи.
В Україні супер швидкий сервіс ітд. Це все правда. Увага питання, в який у тих українців work- life balance і шо в них з менталочкою? 😢 я за те, щоб можна було платити за екстра швидкий сервіс додатково, якщо це приоритет. Робота це не все в життів. Таке мене навчили британці. Зараз будую кар’єру і ходжу на всі шкільні івенти. Рада, що в моїх дітей є мама, а в мене при цьому є самореалізація.
Ви напевно не зовсім зрозуміли про що я мала на увазі. Я кажу про швидкий сервіс виключно в робочі години. В Україні бізнесу беруть окремого менеджера вести інсту та оформлювати там замовлення і консультувати людей. Слідкують за швидкістю відповіді в робочий час. Не овертайм. В сша такого не роблять😂
@@nktnk я розумію :) колись для мене теж це було нормою. Колись працювала в магазині. Я була супер касиром 🤪 дуже швидко все пробивала, пакувала, залишаючись привітною. А потім зрозуміла, що тільки я в своєму колективі працюю, як кінь. Всі інші розслаблено працюють, говорять з клієнтами про погоду, коли у тих за спинами вже стоїть черга 🤣🤣
Как я вас понимаю, ни когда не понимала этой гонки, Когда приехала в Европу мне показалось что движения здесь очень медленное, а на самом деле добиралась быстрее , чем в Украине
я з Хайфи, вже живу тут майже 7 років і кожен рік під час відпустки їжджу в Україну і доречі мені Україна більше подобається чим США, а краща країна в світі це звісно Ісраель🙂🙂
Сервіс такий , тому що там немає рабів. А в нас високий сервіс запорука виживання. Це не нормально що якщо ти надеєшь послугу , ти маєшь щей затанцювати, бо інакше в тебе не куплять🤨 В Европі та США люди знають собі вартість.
На кассі дуже важко и небезбепечно рухатись швидко, особлико коли треба тягати галлонни води та великі пляшки з миючими засобами, рухаючись швидко тягати такі важкі речі небезпечно для попереку.
Геніально! Метафора, ваша дитина, родич накосячив, ви приходите та без смол току разьобуєте його який він телепень. Саме цікаве, що цей принцип повернутий і до авторки так само. Типовий підхід українців, без усвідомлення негативного культурного коду Дорослішаємо
Якщо ви полюбляєте аналогії, то ось ще одна: уявіть, що ви з дитиною, яка отримала харчове отруєння, приїхали до швидкої допомоги, але замість того, щоб отримати негайну допомогу, вам доводиться чекати, поки лікар проведе смол ток з іншим пацієнтом, який зайшов просто привітатись з лікарем, бо вони сусіди. Це приклад того, як іноді етикет і звички можуть стати на заваді розумінню справжніх пріоритетів. Ніхто не казав, що культурний код українців найкращий. Мова йшла про труднощі в адаптації до нових умов, з якими часто стикаються наші співвітчизники. Звичайно, з часом ми звикаємо до нових реалій, і багато з того, що спочатку здається незрозумілим, може мати сенс.
@@vik_nktnk дитина була у критичному стані? Як виглядала ваша комунікації , який емоційний стан був у той, не найприємніший момент? Від того вже все походить. Можете робити як вам заманеться. Щасливі, наповнені люди не роботи. Те що ми та як віддаємо назовні, так само повертається зворотньо.
Ви можете подивитись наше відео «скільки ми витрачаємо в сша», і порахувати скільки ми заробляємо. Такі питання, зазвичай під nda від работодавця. З приводу ким я працюю, у мене теж є відео про «3 пошуки себе в сша» 🙏
Дякую 🤗 Так. Ми поїздили в різні штати, авжеж не всі. Але виключно як туристи. Деякі штати, дуже видно відмінність від Калі. Десь не встигаєш особливо помітити
а вєдь американці праві. треба в них повчитися вічливому спілкуванню з оточуючими. прямота не все є добре. уявімо якщо б вас спинив коп за порушення швидкості і замість того що б спитати чи все у вас добре що ви так женете а потім відпустив, взяв би і оштрафував би вас, просто і без слів. вам сподобалось би таке відношення?
@@nktnk до того що ви самі говорите в відео "що вам не подобаєтся як американці починають розмову з запитань "чи все в вас добре". і тому ви говорите американцям прямо, без того щоб поцікавитись їх ділами. тому вас називають грубою". це ваші слова
@KachmarStream ви не зовсім вірно зрозуміли контекст:) Якщо говорити простими словами, то тоді поліцейський має спитати «як пройшли твої вихідні? Класно відпочили?» 😂 Тут питання про ігри, корті іноді абсолютно не ясно до чого. Бо вічливо можна спитати все і без наїзду і задати всі вірні запитання, при тому оминути питання «як тобі погода» і дійсно спитати «чи все у добре у тебе, чи потрібна допомога»?
Живу в Британії 5 років і мене прямо тригерить, коли ви хочете всіх підганяти 😅 я працюю 40 годин на тиждень, після роботи в мене є діти, дім, навчання. Я би здуріла якби мені треба було ті 40 годин «вкалувати», дійсно після 30 хочеться насолоджуватись хоч трохи роботою 😊
З приводу повільності американців… це можна обернути на свою користь і наприклад виділятись серед інших швидкістю реагування і якість сервісу . Це якщо працювати наприклад на себе і надавати послуги . Хоча я уявляю як би мене бісила ця тягомотина американців 🫣люблю коли роблять все швидко
Дуже цікаво. Можете детальніше розповісти, які переваги ви бачите в Канаді? Бо чую багато історій, коли з Канади в штати переїжджають, бо більше можливостей заробити.
Надихає що пенсіонери живуть добре, а ха ха ха, а те що вони пахали по 60 годин в неділю, років 50 не бачили нічого крім роботи це вже не важливо? Це як поїдеш з України на відпочинок за кордон і в готелі якщо пенсіонер то німець, американець чи француз, а якщо хтось молодий то 99% з зони СССР. Вони всю свою молодість на бабая ложать, для чого таке життя?
@@nktnk А можна задати вам одне питання? Скільки разів за ці роки які ви в США ви їздили на відпочинок в хороший готель на Гаваї чи в Мексику? Ну чи ще де там є зони відпочинку. Я маю на увазі що це иає бути відпочинок з харчуванням, готель з басейнами, саунами і розвагами.
Не зовсім релеванте запитання, бо не для всіх відпочинок це «олл інклюзів» в готелі і це типу топ. Нам наприклад так скучно. На Гавайях ми були один раз. Без дітей було супер. З дітьми зараз вибираємо інакший та більш активний відпочинок в щоб можна було їм показати якомога більше різноманіття. Тому з ними саме В Нью Йорку двічі + ніагарський водоспад На відпочинок, котрий цікавий саме нам, типу Лас Вегас з цирк дю Солей, озеро Тахо на зимові курорти та влітку, подорожі по іншим штатам і нац паркам а також кемпінги - мінімум раз в квартал. Ми не сидимо вдома. І як тільки є канікули або довгі вихідні вибираємо куди ми поїдемо або полетимо.
@@nktnk Я так і думав. Бо все це що ви описали в Україні не називається відпочинком, а просто поїздка на вихідні. Бо навіть на озеро Тахо, можна зняти шикарний готель з харчуванням і активно відпочивати 2 неділі, а не пару днів бо на роботу треба.
в Україні чи десь в Європі якось інакше? не в усіх в Україні є власне житло і так само береш кредити на 30 років. тільки відсотки зовсім інші й можлиівість його кожен міс гасити також...
@@svetlanaomelchenko7480 В Україні зовсім інакше, в мене в місті 2х кімнатна квартира зі своїм опаленням і крутим ремонтом коштує 30000$, хата з крутим ремонтом 70000$-120000$. А В США в Каліфорнії в 20 рназів дорожче, а зарплати у нас менше тільки в декілька раз. Так що порахуйте спочатку, навіть з відсотками на порядок дешевше виходить і не треба вчити мову, культуру.
Я не думаю, що кожен пересічний українець може собі дозволити квартиру в Києві за 120 тис:) Давайте подивимось середню зп по ринку і скільки треба буде складати. Тож тут так само.
@@nktnk Я вам розкажу різницю, між Сша і Україною. Бо в США не кожен купить квартиру за 10000000$? А в Україні якщо сильно захотіти, поїхав в Європу і за декілька років купив собі ту квартиру. А в США нікуди вже їхати, зарплати потолок і вибитись в єліту нереально. Давайте подивимся відсоток українців і американців які мають власне житло, наприклад всі мої знайомі колеги по роботі і їхні діти, мають своє житло. Наприклад сестра жінки вже купила квартири в обласному центрі своїм внукам, а їм ще 6 і 4 роки. В Україні мало хто сидить в найманій квартирі, хі ба що на заробітках.
Thanks!
Дякую за цікаве, корисне та інформативне відео! ❤
Дякую!
Дякую за цікаву розповідь та інформацію
Дякую за ваш коментар 🥰
Я вже 6 років тут і підписуюсь під кожним словом. Все сказане правда, і про людей, і про відстані, і про роботу, і про житло. Я думала я одна така:)
Нас багато. Єднаємось)
Дякую Вам. Мені було дуже цікаво! 🌹🌹🌹
Дякую ❤️
в долину Напа їздили? я мрію колись туди поїхати в сезон вина, а ще мрію на полярну ніч на Аляску зьїздити, а на Гранд каньйоні в парку Секвой, Вегасі та Флориді я вже був і доречі Флорида взагалі не сподобалась, а що сподобалось найбільше це Скелясті гори в Колорадо🙂🙂
Напа так! А от на Аляску треба доїхати!
Дякую за відповіді,цікаво,інформативно,корисно,підписалась👍
Дякую вам!
Дуже схожа ситуація з поштою в Англії. Абсолютно все. Навіть банківську картку прислали поштою, а в іншому конверті пін код. Конверти із позначкою банку. Все приніс один листоноша в один день. Я була шокована.
Мене це досі дивує 😂😂😂
В Німеччині те саме
Дякую, дуже цікаво
Дякую!
В Долині літо починається десь з 10 ранку до 6 вечора. Зима з 10 вечора до 6 ранку. І так цілий рік. В Сан Франциско завжди холодно. Влітку може бути +15 по Цельсію і вітер сильний. В зимку дощі бувають, інколи.
В долині все ж таки трохи інакше. Але частіше так як ви і кажете😂🥰
я з Україною спілкуюся без проблем у них той самий часовий пояс як і у нас і мову я вивчив досить швидко, за рік я вже вільно розмовляв на євриті😀😀
Супер)
В Україні супер швидкий сервіс ітд. Це все правда. Увага питання, в який у тих українців work- life balance і шо в них з менталочкою? 😢 я за те, щоб можна було платити за екстра швидкий сервіс додатково, якщо це приоритет. Робота це не все в життів. Таке мене навчили британці. Зараз будую кар’єру і ходжу на всі шкільні івенти. Рада, що в моїх дітей є мама, а в мене при цьому є самореалізація.
Ви напевно не зовсім зрозуміли про що я мала на увазі.
Я кажу про швидкий сервіс виключно в робочі години.
В Україні бізнесу беруть окремого менеджера вести інсту та оформлювати там замовлення і консультувати людей. Слідкують за швидкістю відповіді в робочий час. Не овертайм.
В сша такого не роблять😂
В якій сфері реалізовуетеся у Британії поділіться будь ласка?
@@nktnk я розумію :) колись для мене теж це було нормою. Колись працювала в магазині. Я була супер касиром 🤪 дуже швидко все пробивала, пакувала, залишаючись привітною. А потім зрозуміла, що тільки я в своєму колективі працюю, як кінь. Всі інші розслаблено працюють, говорять з клієнтами про погоду, коли у тих за спинами вже стоїть черга 🤣🤣
@@Selena97338 зараз на держ роботі, відділ прав людини. Але 5 років тому починала з покоївки 🫠
Как я вас понимаю, ни
когда не понимала этой гонки,
Когда приехала в Европу мне показалось что движения здесь очень медленное, а на самом деле
добиралась быстрее , чем в Украине
я з Хайфи, вже живу тут майже 7 років і кожен рік під час відпустки їжджу в Україну і доречі мені Україна більше подобається чим США, а краща країна в світі це звісно Ісраель🙂🙂
Можливо) не була, не знаю)
Сервіс такий , тому що там немає рабів. А в нас високий сервіс запорука виживання. Це не нормально що якщо ти надеєшь послугу , ти маєшь щей затанцювати, бо інакше в тебе не куплять🤨 В Европі та США люди знають собі вартість.
Можливо в чомусь ви і праві
На кассі дуже важко и небезбепечно рухатись швидко, особлико коли треба тягати галлонни води та великі пляшки з миючими засобами, рухаючись швидко тягати такі важкі речі небезпечно для попереку.
Згодна абсолютно. Я скоріше про їх смолл токи за погоду, коли стоїть черга кілометрова 😁
Геніально! Метафора, ваша дитина, родич накосячив, ви приходите та без смол току разьобуєте його який він телепень. Саме цікаве, що цей принцип повернутий і до авторки так само. Типовий підхід українців, без усвідомлення негативного культурного коду
Дорослішаємо
Якщо ви полюбляєте аналогії, то ось ще одна: уявіть, що ви з дитиною, яка отримала харчове отруєння, приїхали до швидкої допомоги, але замість того, щоб отримати негайну допомогу, вам доводиться чекати, поки лікар проведе смол ток з іншим пацієнтом, який зайшов просто привітатись з лікарем, бо вони сусіди. Це приклад того, як іноді етикет і звички можуть стати на заваді розумінню справжніх пріоритетів. Ніхто не казав, що культурний код українців найкращий. Мова йшла про труднощі в адаптації до нових умов, з якими часто стикаються наші співвітчизники. Звичайно, з часом ми звикаємо до нових реалій, і багато з того, що спочатку здається незрозумілим, може мати сенс.
@@vik_nktnk дитина була у критичному стані? Як виглядала ваша комунікації , який емоційний стан був у той, не найприємніший момент?
Від того вже все походить.
Можете робити як вам заманеться.
Щасливі, наповнені люди не роботи.
Те що ми та як віддаємо назовні, так само повертається зворотньо.
Вау, 40 хв кайфу
Ооооо, я також дуже груба 😅 Тому кореспонденцією займається чоловік, бо я б вже послала 😂
😂😂
Скільки ви заробляєте і ким працюєте?😊
Ви можете подивитись наше відео «скільки ми витрачаємо в сша», і порахувати скільки ми заробляємо. Такі питання, зазвичай під nda від работодавця. З приводу ким я працюю, у мене теж є відео про «3 пошуки себе в сша» 🙏
Все як кажуть по "чесноку". Мова в штатах це дуже важливо, чим скоріше вчити її тим краще. В других штатах бували?
Дякую 🤗
Так. Ми поїздили в різні штати, авжеж не всі. Але виключно як туристи. Деякі штати, дуже видно відмінність від Калі. Десь не встигаєш особливо помітити
а вєдь американці праві. треба в них повчитися вічливому спілкуванню з оточуючими. прямота не все є добре. уявімо якщо б вас спинив коп за порушення швидкості і замість того що б спитати чи все у вас добре що ви так женете а потім відпустив, взяв би і оштрафував би вас, просто і без слів. вам сподобалось би таке відношення?
Не зрозуміла до чого цей коментар)
Бо мені їх вічливість подобається)
@@nktnk до того що ви самі говорите в відео "що вам не подобаєтся як американці починають розмову з запитань "чи все в вас добре". і тому ви говорите американцям прямо, без того щоб поцікавитись їх ділами. тому вас називають грубою". це ваші слова
@KachmarStream ви не зовсім вірно зрозуміли контекст:)
Якщо говорити простими словами, то тоді поліцейський має спитати «як пройшли твої вихідні? Класно відпочили?» 😂
Тут питання про ігри, корті іноді абсолютно не ясно до чого. Бо вічливо можна спитати все і без наїзду і задати всі вірні запитання, при тому оминути питання «як тобі погода» і дійсно спитати «чи все у добре у тебе, чи потрібна допомога»?
@@nktnk ну ок
It’s just a small talk
Живу в Британії 5 років і мене прямо тригерить, коли ви хочете всіх підганяти 😅 я працюю 40 годин на тиждень, після роботи в мене є діти, дім, навчання. Я би здуріла якби мені треба було ті 40 годин «вкалувати», дійсно після 30 хочеться насолоджуватись хоч трохи роботою 😊
В Європі абсолютно інший work life balance. Хочу до вас !
Звілки у вам діти?
Яка у Вас спеціальність?
Operations Project Manager.
У мене є відео про три роки пошуку себе тут)
@@nktnk дуже цікаво , подивлюся. Дякую за контент!
Дякую ❤️
З приводу повільності американців… це можна обернути на свою користь і наприклад виділятись серед інших швидкістю реагування і якість сервісу . Це якщо працювати наприклад на себе і надавати послуги . Хоча я уявляю як би мене бісила ця тягомотина американців 🫣люблю коли роблять все швидко
Тому тут укр бізнеси процвітають)
Прожил 6 месяцев в Калифорнии. Не понравилось. Уехал в Канаду. Кроме погоды плюсов там нет
Кожному своє. Важливо знайти своє комфортне місце
@@nktnk Згоден. Але я побачив дуже багато миэінусів у Каліфорнії та взагалому у Сша. Які навіть гроші не вирішать. А ці гроші ще треба в сша заробити)
@@topshield2700ви вважаєте, що в Канаді ці гроші заробити легше? 😂😂😂Я вже не кажу, що зарплати в Канаді нижче…
Дуже цікаво. Можете детальніше розповісти, які переваги ви бачите в Канаді? Бо чую багато історій, коли з Канади в штати переїжджають, бо більше можливостей заробити.
👍🫶💙💛
💕
Не цікаво, всі про одне й те ж саме
Ви маєте право на свою думку)
Надихає що пенсіонери живуть добре, а ха ха ха, а те що вони пахали по 60 годин в неділю, років 50 не бачили нічого крім роботи це вже не важливо?
Це як поїдеш з України на відпочинок за кордон і в готелі якщо пенсіонер то німець, американець чи француз, а якщо хтось молодий то 99% з зони СССР. Вони всю свою молодість на бабая ложать, для чого таке життя?
Ви вправі мати свою думку)
@@nktnk А можна задати вам одне питання?
Скільки разів за ці роки які ви в США ви їздили на відпочинок в хороший готель на Гаваї чи в Мексику? Ну чи ще де там є зони відпочинку. Я маю на увазі що це иає бути відпочинок з харчуванням, готель з басейнами, саунами і розвагами.
Не зовсім релеванте запитання, бо не для всіх відпочинок це «олл інклюзів» в готелі і це типу топ. Нам наприклад так скучно.
На Гавайях ми були один раз.
Без дітей було супер. З дітьми зараз вибираємо інакший та більш активний відпочинок в щоб можна було їм показати якомога більше різноманіття.
Тому з ними саме
В Нью Йорку двічі + ніагарський водоспад
На відпочинок, котрий цікавий саме нам, типу Лас Вегас з цирк дю
Солей, озеро Тахо на зимові курорти та влітку, подорожі по іншим штатам і нац паркам а також кемпінги - мінімум раз в квартал.
Ми не сидимо вдома. І як тільки є канікули або довгі вихідні вибираємо куди ми поїдемо або полетимо.
@@nktnk Я так і думав. Бо все це що ви описали в Україні не називається відпочинком, а просто поїздка на вихідні. Бо навіть на озеро Тахо, можна зняти шикарний готель з харчуванням і активно відпочивати 2 неділі, а не пару днів бо на роботу треба.
😂😂😂
Добренько, що ви за мене вирішуєте, як мені більше подобається відпочивати і що є для мене відпочинок)
Все життя пахати на хату, це перспектива ще та, а якщо не допахав і сильно захворів, то все піде коту під хвіст, так і залишишся бомжом.
в Україні чи десь в Європі якось інакше? не в усіх в Україні є власне житло і так само береш кредити на 30 років. тільки відсотки зовсім інші й можлиівість його кожен міс гасити також...
@@svetlanaomelchenko7480 В Україні зовсім інакше, в мене в місті 2х кімнатна квартира зі своїм опаленням і крутим ремонтом коштує 30000$, хата з крутим ремонтом 70000$-120000$. А В США в Каліфорнії в 20 рназів дорожче, а зарплати у нас менше тільки в декілька раз. Так що порахуйте спочатку, навіть з відсотками на порядок дешевше виходить і не треба вчити мову, культуру.
Я не думаю, що кожен пересічний українець може собі дозволити квартиру в Києві за 120 тис:)
Давайте подивимось середню зп по ринку і скільки треба буде складати.
Тож тут так само.
@@nktnk Я вам розкажу різницю, між Сша і Україною. Бо в США не кожен купить квартиру за 10000000$? А в Україні якщо сильно захотіти, поїхав в Європу і за декілька років купив собі ту квартиру. А в США нікуди вже їхати, зарплати потолок і вибитись в єліту нереально.
Давайте подивимся відсоток українців і американців які мають власне житло, наприклад всі мої знайомі колеги по роботі і їхні діти, мають своє житло. Наприклад сестра жінки вже купила квартири в обласному центрі своїм внукам, а їм ще 6 і 4 роки. В Україні мало хто сидить в найманій квартирі, хі ба що на заробітках.
@@nktnkа нащо в Києві😂 я в Тернополі живу і тут топ.
3 роки це нічого
Це правда. Це лише початок великої подорожі