ПЛЮСИ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ У ДЕРЖАВНОГО НОТАРІУСА

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 2 ก.พ. 2025

ความคิดเห็น • 24

  • @dompravo
    @dompravo  2 ปีที่แล้ว +1

    ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН І ПО ТЕЛЕФОНУ ПО ПИТАННЯМ СПАДКУВАННЯ, НЕРУХОМОСТІ ТА СІМЕЙНИМ ПИТАННЯМ. ВАРТІСТЬ ВІД 300 ГРИВЕНЬ.

  • @светланатерещенко-шьям5
    @светланатерещенко-шьям5 3 ปีที่แล้ว +1

    Дякую. Для мене дуже своєчасно.

  • @Леонид777-м8щ
    @Леонид777-м8щ ปีที่แล้ว +1

    Дякую все було цікаво та зрозуміло.
    Які необхідні документи для спадщини. Дякую

    • @dompravo
      @dompravo  ปีที่แล้ว +1

      Для відкриття спадкової справи, якщо спадкова справа ніким не відкрита, то свідоцтво про смерть і заявник з паспортом. Для оформлення в залежності яке майно оформлюють

  • @ВалентинаЖарая-з8й
    @ВалентинаЖарая-з8й 3 ปีที่แล้ว

    Дякую😊

  • @ТетянаДонець-с2г
    @ТетянаДонець-с2г 3 หลายเดือนก่อน +1

    Підкажіть будьласка, адресу державного нотаріуса в Дніпровському районі м Києва

  • @ТетянаДонець-с2г
    @ТетянаДонець-с2г 3 หลายเดือนก่อน +1

    А як отримати консультацію у вас по телефону і яка ціна?

  • @yeradolzhenko9981
    @yeradolzhenko9981 3 ปีที่แล้ว +1

    Дякую.Я підписалась.Подобається що без реклами - так як повинно бути.

  • @Юрий-о6ф2с
    @Юрий-о6ф2с 3 ปีที่แล้ว +1

    Доброго времени подскажите пожалуйста дайте консультацию такой вопрос надо ли мне вступать в наследство если я до и на день смерти своей мамы жил и живу в квартире которая превотезирована на двоих на мою покойную маму и на меня одна вторая пополам знаю что надо идти к нотариусу и писать заявления это входит в моём случае или нет? у меня есть сестра родная но она выписана с 2012 года а квартира превотизирована в 2015 году но моя сестра не участвовала приватизации что мне грозит от неё? заранее спасибо.

  • @wolf.8102
    @wolf.8102 2 ปีที่แล้ว +3

    Люди не йдіть до державного !!!!!!!! В мене друг пішов до частного і через 3 місяці надав документи. А я пішов до державного і мені відказала в моїй заяві про охорону моєї частини. Відмовилась надати постанову. Не йдіть.

  • @vovatikkek
    @vovatikkek 2 ปีที่แล้ว

    Доброго дня.
    Підскажіть будь ласка, Був будинок на батькові, батько помер у 1993 році, мавши спільних двох дітей! Мама не оформляла ніяких документів на будинок, після смерті! В 2012 році мама написала заповіт на сина (мого рідного брата), що заповідає належне їй право приватної власності житловий будинок. В 2013 році реєструє на себе будинок з повним правом власності 100%. В 2020 році мама померла. Брат в 2022 році подав на реєстрацію будинку, як спадчину тільки йому. В мене питаня, як мама могла оформити повністю на себе будинок, якщо після смерті батька тільки чотири шостих хати їй належить, або як вона взагалі без суду втративши час на спадщину змогла зареєструвати будинок на себе? Друге питаня, як буде діяти заповіт, якщо він складений за рік до оформлення права власності, тобто спочатку заповіт 2012 році, а реєстрація права власності в 2013 році! І третє питаня чи я маю право на якусь частину спадщини? Дякую!

    • @Bogdan12398
      @Bogdan12398 10 หลายเดือนก่อน

      Я не юрист. Можливо, що мати жила зі своїм чоловіком і стала автоматично той, що прийняла спадщину. Після 6 місяців після смерті можна забрати свідоство на будинок. Батько писав заповіт? Двоє дітей були повнолітні? Батько не писав "Дарвственную"?
      2) Якщо там написано "все майно" без уточнень, то думаю буде діяти на майбутнє майно з правом власності
      Треба більше уточнень

  • @ЯрославаВеприк-ф6ш
    @ЯрославаВеприк-ф6ш 3 ปีที่แล้ว

    Доброго дня у вас можна отримати консультацію по спадщині??

    • @dompravo
      @dompravo  3 ปีที่แล้ว

      Фактично кожний день. Запис сьогодні на завтра... або онлайн

  • @ЛюдмилаМакаренко-п7щ
    @ЛюдмилаМакаренко-п7щ 8 หลายเดือนก่อน +2

    В государственных учреждениях тоже хорошо берут. Подать заявление на согласие принять наследство стоит почти 900 гр.

    • @dompravo
      @dompravo  8 หลายเดือนก่อน

      Відео трохи давнє. Ціни помінялися вже в держконторах. Дякую за коментар

    • @ИннесаВ
      @ИннесаВ 8 หลายเดือนก่อน

      Так,і тягнуть довго

    • @dompravo
      @dompravo  5 หลายเดือนก่อน

      Вони працюють у порядку надходження справ. По різних типах черг... як це буває. Але бюрократія ще більша, всюди є. Навіть у Західному світі. Просто там більше законності і неможливо майже обійти черги. Є питання з приводу сімейного, спадкового права, правових питань нерухомості - в коментарях відповідаємо безкоштовно

  • @ДжулияБарташ
    @ДжулияБарташ 3 ปีที่แล้ว

    У мене проблемна спадщина, ми оформили 3 роки тому, але нерівні частки, і родичка не оплачує комуналку, бо каже я не маю ключів, і не живу в квартирі чому я маю платити! Чи має вона сплачувати її?! Якщо ми її продамо квартиру, якщо вона не платила, то я можу з неї при продажі гроші забрати, що я сплачувала?

    • @dompravo
      @dompravo  3 ปีที่แล้ว +1

      Доброго дня. Незважаючи що згідно законодавства "ВЛАСНІСТЬ ЗОБОВЯЗУЄ" подавати в суд щодо стягнення комунальних платежів з Вашої родички буде не доречно. Чому: вода, електроенергія, газ, тощо нараховують у більшості випадків згідно приладу обліку...А ВОНА Ж ТАМ НЕ ПРОЖИВАЄ. Тепло в батарєм (теплоенергія) і обслуговування будинку ніби стягнути можливо. Але судової практики на рівні Верховного суду яавтор статті не зустрічав. Тому вважаю, що якщо стягувати з Вашої родички кошти за комунальні послуги в судовому порядку і вона займе принципову позицію, то таку справу можливо й програти, бо вона там не живе. Щодо того чи повинні Вам щось компенсувати під час пролажу квартири, то це вже Ваша з нею домовленість. По закону вона Вам нічого не винна. Бувають, навіть випадки, коли співлвсники, яким належить не велика частка у власності вимагають більше коштів ніж вона коштує. Тому в даному випадку краще домовлятися

    • @ДжулияБарташ
      @ДжулияБарташ 3 ปีที่แล้ว +1

      @@dompravo дякую за відповідь

    • @ГалинаСкоромна-л8ю
      @ГалинаСкоромна-л8ю ปีที่แล้ว

      Доброго дня . Пропустила строк прийняття спадку , 72 роки . Я як біженка була за кордоном , в мене втрата слуху , тобто обмежена в в спілкуванні . Чи є якась можливість продовжити строк . Дякую.

  • @ЕленаНебылица-и5к
    @ЕленаНебылица-и5к 11 หลายเดือนก่อน

    При наших законах вступати в спадщину , викачка грошей у народу.