Pozdrowienia dla wszystkich Słowjan na całym świecie, czuje że Matka Ziemia robi wszystko by na nowo nas zjednoczyć. Wdzięczność dla twórców tego utworu i wspaniałe wykonanie,słuchając tej piosenki za każdym razem mam gęsią skórę i ogromny przypływ energi ,prosze o więcej takich utworuw.Pozdrawiam ❤.
Fajnie się tego słucha, dobry tekst lecz później zbyt powtarzalny i przydlugi podobnie jak caly utwór. Można by poprawić jakość dźwięku. przyciąć utwór, dodać parę instrumentów i przebój gotowy.
Widzę, że piszesz wiersze białe. Sam czasami pisze bez rymów wiec wiem, że świetnie sprawdzają się jako teksty piosenek. Przesłuchałem kilka twoich utworów. Podoba mi się twój zasób i dobór słów .To jest tylko moje zdanie ale piosenki w porownaniu z wierszami lepiej brzmią gdy mają wersy. Piosenka brzmi wtedy spójne. W tym utworze tylko tego mi brakowalo, bo sam przekaz jest świetny. Podoba mi sie również, że piszesz o głębszych tematach jak np. w tym tekscie.
Tak zgadzam się z Panem. Według niektórych badań nad pochodzeniem słowa ''Słowianie'', przyjmuje się zapis ''Sławianie'' zwłaszcza przez badaczy z okresu 19 wieku i głównie przez naszych wschodnich sąsiadów.
@@DaroAiMusic W języku polskim aż do połowy wieku XIX-go wymawiano i zawsze pisano: Sławianie. Dopiero od niedawna rozpowszechniono u nas w Polsce określenie: Słowianie, jakoby nazwa nasza nie pochodziła w istocie od sławy, tylko od słowa. Trzeba dobitnie podkreślić, że nie należy używać nieprawdziwej nazwy „Słowianie”, a należy używać nazwę „Sławianie”, która według źródeł historycznych, pochodzi od sławy w boju oraz sławy niepokonanego oręża Ariów-Sławian na przestrzeni wieków. Pisze o niej między innymi Mauro Orbini w swojej encyklopedii wszystkich Sławian „Il Regno De Gli Slavi” - Królestwo Sławian (patrz opis K.L. IV s. 292-300), jak również dr Jan Sas Zubrzycki w książkach; „Sława” i „Bogoznawstwo Sławjan”, a także Walenty Majewski w dziele „O Sławianach i Ich Pobratymcach” oraz Helmold w „Kronika Sławiańska” w tłumaczeniu z 1862 roku i Joachim Lelewel w dziele „Dzieje Polski” oraz na mapach ! Przecież wszystkie najważniejsze kraje europejskie nazywają nas „Sławianie” ! i wszędzie występuje na początku przedrostek „Sla”, na przykład w językach; niem. Slawen, ang. Slavs, franc. Slaves, hiszp.. Eslavos, włoskim Slavi, greckim Sklavenoi, łac. Slavi, ros. Cлaвянe, a poza tym w łac. występuje Slavorum a nie Slovorum, prawda? Nie dajmy się oszukiwać i wprowadzać w błąd ! Chyba nie potrzeba więcej dowodów i nie można do tego podchodzić obojętnie, mówiąc, że to nie ma znaczenia, albowiem ma i to ogromne, bo w ten sposób tracimy nasza łączność i ciągłość dziejową, tak mentalną jak i duchową z naszymi przodkami Ariami-Prasławianami!
Pozdrowienia dla wszystkich Słowjan na całym świecie, czuje że Matka Ziemia robi wszystko by na nowo nas zjednoczyć.
Wdzięczność dla twórców tego utworu i wspaniałe wykonanie,słuchając tej piosenki za każdym razem mam gęsią skórę i ogromny przypływ energi ,prosze o więcej takich utworuw.Pozdrawiam ❤.
Wdzięczność
Cudne nasze plemię! Dziękuję za mocny, dobry przekaz.
Sława nasze Rody!
Sława wieczne Słońce!♡
Dziękuję ❤słuchając wzruszyłam się powinien to być hymn❤❤ czarownic
Uwielbiam...
Przypomina mi ''Dewajtis''Rodziewiczówny''
Witam Prawdziwych Sławian! To jest nasz fundament dziedzictwo na którym możemy się oprzeć zbudować nowy lepszy Świat 🌞🌞🌞🌹
Fajnie się tego słucha ... Trafiłam przypadkiem ale zostaje na dłużej!
Asów klasa
W taki dzień , to wspaniała pieśń.
Dziękuję ❤❤❤
Więcej takich klimatów 😁
Cudownie brzmi. Zapraszam także do siebie bo świeże piosenki o miłości, które piszę ❤
Tak tak więcej takich klimatów ❤😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Dodane do ulubionych
Cudne... 🤍🤍❤❤
zajebiste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ogień
Piekne ❤❤❤🇵🇱🇵🇱🇵🇱
🍀🌳❤
Pięknie, dziękuję 🌹
❤ Piękne
Dziękuję
❤❤❤❤
Dziękuję ♥️
: )
♥️
❤🎶🎶❤🇵🇱
Fajnie się tego słucha, dobry tekst lecz później zbyt powtarzalny i przydlugi podobnie jak caly utwór. Można by poprawić jakość dźwięku. przyciąć utwór, dodać parę instrumentów i przebój gotowy.
Dziękuje, wspaniały utwór, mógłby się ciagnąć z pół godziny :) Czy głos to żywa istota czy AI ?
Tekst piosenki mój, ale śpiewa AI
Mamy Eurowizję 😅
Widzę, że piszesz wiersze białe. Sam czasami pisze bez rymów wiec wiem, że świetnie sprawdzają się jako teksty piosenek.
Przesłuchałem kilka twoich utworów. Podoba mi się twój zasób i dobór słów .To jest tylko moje zdanie ale piosenki w porownaniu z wierszami lepiej brzmią gdy mają wersy. Piosenka brzmi wtedy spójne. W tym utworze tylko tego mi brakowalo, bo sam przekaz jest świetny. Podoba mi sie również, że piszesz o głębszych tematach jak np. w tym tekscie.
Można liczyć na wrzucenie instrumentalu, żeby można było sobie pośpiewać? 😁
Myślę że tak, jak będę miał trochę czasu to zrobię i wrzucę.
@DaroAiMusic Super. Dzięki wielkie i czekam 😁
Sławianie a nie Słowianie, tak jest zapisane w Wedach Aryjsko-Sławiańskich.
Tak zgadzam się z Panem. Według niektórych badań nad pochodzeniem słowa ''Słowianie'', przyjmuje się zapis ''Sławianie'' zwłaszcza przez badaczy z okresu 19 wieku i głównie przez naszych wschodnich sąsiadów.
@@DaroAiMusic W języku polskim aż do połowy wieku XIX-go wymawiano i zawsze pisano: Sławianie. Dopiero od niedawna rozpowszechniono u nas w Polsce określenie: Słowianie, jakoby nazwa nasza nie pochodziła w istocie od sławy, tylko od słowa.
Trzeba dobitnie podkreślić, że nie należy używać nieprawdziwej nazwy „Słowianie”, a należy używać nazwę „Sławianie”, która według źródeł historycznych, pochodzi od sławy w boju oraz sławy niepokonanego oręża Ariów-Sławian na przestrzeni wieków. Pisze o niej między innymi Mauro Orbini w swojej encyklopedii wszystkich Sławian „Il Regno De Gli Slavi” - Królestwo Sławian (patrz opis K.L. IV s. 292-300), jak również dr Jan Sas Zubrzycki w książkach; „Sława” i „Bogoznawstwo Sławjan”, a także Walenty Majewski w dziele „O Sławianach i Ich Pobratymcach” oraz Helmold w „Kronika Sławiańska” w tłumaczeniu z 1862 roku i Joachim Lelewel w dziele „Dzieje Polski” oraz na mapach !
Przecież wszystkie najważniejsze kraje europejskie nazywają nas „Sławianie” ! i wszędzie występuje na początku przedrostek „Sla”, na przykład w językach; niem. Slawen, ang. Slavs, franc. Slaves, hiszp.. Eslavos, włoskim Slavi, greckim Sklavenoi, łac. Slavi, ros. Cлaвянe, a poza tym w łac. występuje Slavorum a nie Slovorum, prawda? Nie dajmy się oszukiwać i wprowadzać w błąd !
Chyba nie potrzeba więcej dowodów i nie można do tego podchodzić obojętnie, mówiąc, że to nie ma znaczenia, albowiem ma i to ogromne, bo w ten sposób tracimy nasza łączność i ciągłość dziejową, tak mentalną jak i duchową z naszymi przodkami Ariami-Prasławianami!
Możliwe że, cześć językoznawców wybiera wersję pochodzącą od słowa w kontraście do Niemców określanych ''niemymi''.
Bezduszny sztuczny badziew, aż dziw, że niektórzy pieją z zachwytu. Nie do rymu nie do taktu. Masakra dla ucha i ducha
Dziękuję za komentarz, nie każdemu musi się podobać. Dziękuję za wyrażenie swojej opinii co do mojej twórczości.
Pozdrawiam Serdecznie.
❤