10 najważniejszych informacji o OZSS

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 28 ธ.ค. 2020
  • 🆕 Poradnik "𝐉𝐚𝐤 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐭𝐨𝐰𝐚𝐜́ 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐝𝐨 𝐛𝐚𝐝𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐰 𝐎𝐙𝐒𝐒 - 𝐭𝐞𝐨𝐫𝐢𝐚 𝐢 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐜́𝐰𝐢𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚" już dostępny!
    📌 Znajdziesz go tutaj: https: sklep.magdalenabajsarowicz.pl...
    💡 Im szybciej zaczniesz przygotowania do badania OZSS, tym bardziej zwiększysz swoje szanse na dobrą opinię wydaną przez biegłych i specjalistów OZSS.
    📘 E-book jest efektem analizy kilkuset opinii wydanych w postępowaniach sądowych w sprawach rodzinnych i ponad 10 lat prowadzonych konsultacji psychologicznych.
    _________________________________
    📒 Zadaj odpowiednie pytania biegłym i specjalistom OZSS, zwróć uwagę na najważniejsze aspekty Twojej sprawy. Przedstaw im swoją realną sytuację zadając konkretne pytania dopasowane do Twojej sytuacji rodzinnej. Skorzystaj z ponad 190 gotowych pytań do biegłych:
    📌 sklep.magdalenabajsarowicz.pl...
    ________________________________
    🎦 Jeśli jesteś przed, w trakcie lub po rozwodzie i masz dzieci, bądź świadomym rodzicem i dołącz do opracowanego przeze mnie kursu „rozwód a dzieci”: rozwodadzieci.pl
    Przygotowałam go z myślą o dobrostanie psychicznym dzieci rozstających się rodziców i ich przyszłości. Kurs "rozwód a dzieci" zawiera materiały wideo, poradniki i gotowe schematy postępowania, jak powiedzieć dziecku o rozwodzie i jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie. To kompleksowe opracowanie, które umożliwi rodzicowi przeprowadzenie dziecka przez rozwód i rozstanie, krok po kroku.
    ________________________________
    🔹 𝗞𝗮𝗻𝗰𝗲𝗹𝗮𝗿𝗶𝗮 𝗽𝗿𝗮𝘄𝗻𝗼 - 𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝗮 𝗖𝗲𝗻𝘁𝗿𝘂𝗺 𝗦𝗽𝗿𝗮𝘄 𝗥𝗼𝘇𝘄𝗼𝗱𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵
    Razem z moim zespołem mecenasów łączymy w postępowaniach sądowych prawo z wiedzą i praktyką psychologiczną. Prowadzimy postępowania oraz konsultacje prawne, konsultacje psychologiczne i konsultacje prawno - psychologiczne.
    🔹Analizuję/konsultuję opinie psychologiczne wydane przez OZSS i biegłych psychologów w postępowaniach rodzinnych. Przygotowuję zastrzeżenia i zarzuty do opinii.
    𝗞𝗼𝗻𝘁𝗮𝗸𝘁:
    e-mail: biuro@centrumsprawrozwodowych.pl
    tel.: +48 724 271 288
    𝗔𝗱𝗿𝗲𝘀:
    ⓵ Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4, Arkady Wrocławskie, 4 piętro
    ⓶ Warszawa, al. Jana Pawła II 22, Biurowiec Q22, 4 piętro
    🔹 Dzielę się swoją praktyką prawnika i psychologa:
    ⓵ Blog: magdalenabajsarowicz.pl/blog
    ⓶ Facebook: / bajsarowiczmagdalena
    ⓷ Instagram: / psychologia_rozstania
    Serdecznie zapraszam do kontaktu!
    Magdalena Bajsarowicz
    Prawnik & Psycholog sądowy

ความคิดเห็น • 11

  • @MagdalenaBajsarowicz
    @MagdalenaBajsarowicz  ปีที่แล้ว

    📌 Czy wiesz, że możesz przygotować się do badania? Wykorzystaj wiedzę z mojego bestsellerowego poradnika „𝐉𝐚𝐤 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐭𝐨𝐰𝐚𝐜́ 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐝𝐨 𝐛𝐚𝐝𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐎𝐙𝐒𝐒. 𝐓𝐞𝐨𝐫𝐢𝐚. 𝐏𝐫𝐚𝐤𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐜́𝐰𝐢𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚".
    📕 Przestań obawiać się badania, poznaj jego tajemnice i daj sobie szansę na dobrą opinię: sklep.magdalenabajsarowicz.pl/produkt/poradniki/jak-przygotowac-sie-do-badania-ozss-teoria-praktyczne-cwiczenia/

  • @krystiang50
    @krystiang50 3 ปีที่แล้ว +3

    niestety sądy przerzucają odpowiedzialność za ocenę materiału dowodowego na ozss, zniekształcając obraz sytuacji. ozss bada co jest teraz. i nawet jeżeli matka prała mózg dziecku przez 2 lata, to sąd stwierdzi: było co było, nie ważna jest przyczyna ważny jest stan obecny, a obecny stan jest taki ze dziecko nie chce widzieć sie z ojcem. nawet jeżeli będzie w opinii ze to matka tak nastawia dziecko, to sąd ustali ze stan faktyczny jest taki, ze dziecko nie chce kontaktu. No i sad orzeka ze dla dobra dziecka zakazuje osobistych kontaktów

    • @MagdalenaBajsarowicz
      @MagdalenaBajsarowicz  3 ปีที่แล้ว

      Ozss nie jest od oceny materiału dowodowego, w takich sytuacjach konieczne jest stopniowe przywracanie kontaktów ojca z dzieckiem, właśnie dla jego dobra.

    • @krystiang50
      @krystiang50 3 ปีที่แล้ว +1

      @@MagdalenaBajsarowicz
      Z definicji faktycznie, tylko ze np u mnie Sąd jest leniwy i zwala cały wysiłek sprawy na ustalenia z ozss

    • @sawomirrozkres283
      @sawomirrozkres283 3 ปีที่แล้ว +1

      Najlepsze jest to,że idąc na badania np.ojciec nie ma kontaktu z synem czy córką powiedzmy rok czasu z wiadomego względu czyli odseparowanie i utrudnianie kontaktów a tam usłyszy,że dziecko nie ma z nim więzi emocjonalnej.Kabaret tej instytucji i całego systemu prawnego i specjalistów w tym zakresie.W innych krajach obligatoryjna opieka naprzemienna załatwia sprawę oczywiście dla dobra dziecka i tylko i wyłącznie kierowanie się dobrem dziecka.@@MagdalenaBajsarowicz

    • @MagdalenaBajsarowicz
      @MagdalenaBajsarowicz  3 ปีที่แล้ว +1

      Ważne jest zadanie pytań do Ozss czy dochodzi do wpływu na dziecko przez zachowanie drugiego rodzica, pytania mają być adekwatne. Jest szereg narzędzi które można wykorzystać gdy dochodzi do próby czy w ogóle do izolacji.

    • @sawomirrozkres283
      @sawomirrozkres283 3 ปีที่แล้ว +1

      Dzień dobry.Dziękuję za odpowiedż.Mam pytanie co ma Pani na myśli szereg narzędzi ,które można wykorzystać jeśli rodzic jest alienowany od swojego dziecka.A to jest druzgocące przede wszystkim dla dziecka.Druga strona albo to rozumie albo nie chce zrozumieć i żyje wiecznie przeszłością i nie patrzy na dziecko tylko się mści.Ważne tylko alimenty,a z dzieckiem czy dziecka można nie widzieć czy nie wychowywać.Niestety jest to wierzchołek góry lodowej w Polsce a sędziowie nie chcą tego widzieć albo jest im to na rękę bo sprawy się toczą latami a mały człowiek czyli dziecko jest na ostatni miejscu a powinno być na pierwszym.Pozdrawiam.@@MagdalenaBajsarowicz

  • @Roman-xr8rv
    @Roman-xr8rv 4 หลายเดือนก่อน

    Te całe OZSS to jest absurd. W 4-5minut chcą wystawić opinie na temat o którym nie mają pojęcia. Nie badają tego co działo się w przeszłości i jaki to miało wpływ tylko teraźniejszość. To kompletnie nieadekwatne do sytuacji.