Гетьманщина

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 7 ก.ย. 2024
  • Україна. Становлення нації (2008)

ความคิดเห็น • 3

  • @user-tk6co1xk8z
    @user-tk6co1xk8z ปีที่แล้ว +1

    Таємниці православних духовних воїнів минулого. Стаття "ХАРАКТЕРНИЦТВО - ВІД МИНУЛОГО ДО МАЙБУТНЬОГО: ПРО БРАТСТВО БОГУНА" у блозі Святояр UAmodna.
    Козак Мамай, школа характерників на Волині, база на Січі, Роксолань та інше.
    Варто прочитати і знати...

  • @yevhensalik3524
    @yevhensalik3524 6 ปีที่แล้ว +4

    Запоріжжя не складало присяги московському царю. Ці землі опинились в сфері впливу царя, але не увійшли в імперію. Запорожці жили за своїми пашпортами, між Гетьманщиною та Запоріжжям були митні кордони. Запоріжжя не підлягало царським законам, мало своє судочинство, не видавало біглих кріпосних.
    Стан речей змінився набагато пізніше - майже через століття.
    До Криму тоді належали не тільки пів-острів, а ще й фактично уся південна Україна, і ніякої належності до московії аж до Катерини N°2 тут не було і не могло бути.
    Автори просто недолуго повторюють москвинськи побрехеньки, покликані якомога "удревнити" своє панування в Україні. Правобережжя взагалі аж до кінця 18-го віку не входило в рос.імперію ніяким боком. Тобто від поневолення до УНР під москвинським чоботом пробуло трохи більше 100 років. За ці 100 років мінімум тричі намагалось скинути московське ярмо - в часи Наполеона та під час двох "польських" повстань.

  • @user-kr3dx5hq2p
    @user-kr3dx5hq2p 5 ปีที่แล้ว

    И вто время било приддательство охренеть 6 полков воивало за петра 1 против укр