Дякую, дуже приємно була здивована тому, що такий музей ще існує. Така краса, наше надбання. Такий посуд дорогий, його вже не виробляють. Навіть побачила сервіз один в один, як у мене вдома, купувала моя мама, яка дуже любила посуд. Деяких вже немає, а я впізнала в експонатах. Задоволення отримала неймовірне.
Згідна з першим коментарем-відповіддю, але внесу коригування. Масового виробництва фарфору з ручною роботою дійсно не буде, не рентабельно. А от цех для "елітного" посуду може й буде. Коштувати буде захмарно. Для прикладу і переконання що я права, поцікавтеся посудом з Карлових Вар. Там ще досі діє дуууже давній завод фарфорових виробів, і ціни стартують з тисячі євро за найменший за кількістю предметів сервіз. Якщо купувати одну чашку чи чайну пару віддасте декілька сот євро. Посуду виробляють не багато, але це статусні речі. В нас буде шанс ввійти в це число обраних. Інтерес до України та, як наслідок, до всього що ми виробляємо є вже зараз. Дай Боже розуму нашим можновладцям провести правильну культурну політику, і отаке от відновлене баранівське виробництво з фарфору буде прибутковим. Народні промисли з виробництва глиняного посуду відновлюються останнє десятиліття (чи й більше вже?), і люди купують з великим задоволенням, хоча це теж не дешево. Ми останній раз набір з глечика, і чотирьох склянок (глиняні звісно ж) і чотирьох мисок купували за майже три тисячі. І коли спілкувалися з майстром, то він казав що попит є, і він стабільний. Це я до того, що шанс на відновлення і баранківки, або якогось іншого такого заводу цілком реальний.
Але і в радянські часи я 8 годин стояла в черзі,щоб купити звичайний ,але гарний чайний сервіз.І як завжди десь викидали вкінці місяця", а куди йшла продукція ?
Я родом с Барановки.Работал на этом заводе долгое время.И жена тоже-инженером лаборантом в цехе приготовления массы после окончания Миргородского керамического техникума.Завод большой работали в 3 смены.Сервизы выпускались редкие стенки посуды просвечивались.Дома у нас много тонкостенных сервизов которых нет и в музее.Жалеем за тем временем.Хорошие были времена.
я родом з Житомирської області. Маю вдома такий тонкостінний. Може знаєте, білий з золотим орнаментом. Читати крізь стінки чашки можна. Надзвичайна краса.
@@ЮрийШтабровский 6 сервізів? Напевне ваші предки або ви працювали на базі або в магазині, або мали блат. Я ні разу не бачила такої краси у вільному продажі.
Неймовірна краса! Які різні, чудові вироби! Дуже дякую, що побували у музеї. Мало хто зможе його в цей час відвідати. Ми на годину потрапили у мирне життя. Це шедевр. Браво,Віталій! Подяка співробітникам музею!
Это невыгодно, большие капиталовложения, которые окупятся не сразу. И то неизвестно, будет ли прибыль. Сейчас хотят получить быструю прибыль: привёз за копейки, продал дорого. А молодёжи уже внушили, что тяжёлые стеклянные и кружки из дешёвой глины это стильно и современно. Потому все это и выносят на барахолки
Вірно, пограбована, розтерзана. Коли пофігісти, ждуни кажуть, що краще б віддали болотам, те що вони хотять, аби без війни, пояснюю, надрозумним, що людожерам завжди мало, через 5-10 років вони захотять больше, допоки все не заграбастають, всіх етнічних українців не знищать.. Як цього не розуміють дорослі на вигляд люди, дивуюсь? Але коли починаєш з'ясовувати, то в них від українців тільки паспорт. Це наша біда.
Украина растерзана своими,изнутри...а "братья" это только показали и воспользовались...эта война напрочь разделила Зап.и Восточную Украину... 30 лет ,без остановки грабили и распродавали Украину...и пришла власть,которая уничтожает уже жизни украинцев,грабя их во время войны по " черному"...это последнее,что ещё у нас оставалось,наши жизни...теперь и этого практически нет...
Дякую, що побували в Баранівці! Дякую, працівникам музею за можливість відвідати музей та зробити ,такий огляд славного заводу, на якому працювали майже половина району населення! Хотілося, коли закінчиться війна, музей мав можливість поповнювати експонати, а також робити виставки виробів окремих художників. Так як це їх полотна, на яких втілювались майстерність живопису! Було добре якби поповнювався експонатами від населення! Всім дякую і підписникам також!
Спасибо тем людям, которые содержут этот музей и эту посуду, дай им бог терпения, здоровья, добрых сердец и дальше содержать эту красивую и правдивую историю.
Я вражена експозицією музею. Як ми не дооцінюємо нашу порцелянову продукцію та людей які роками творили таку красу. Багато виробів цього музею склали б безумовну конкуренцію багатьом музеям порцеляни в Європі і світі. Фантазія ручного розпису неймовірно прекрасна. Честь і слава тим хто заснував ,підтримує і допомагає зберегти цей музей для нас та наших нащадків. Віталій дуже вдячна вам за вашу роботу. Я слідкую за всіма вашими відео і вважаю що ваша праця принесе більше користі для людей ніж будь який психолог. Натхнення вам
Так люди никуда не делись. А где прояалять свои таланты? Если мы захотим, чтобы заводы работали - будут работать. Если нам все раво -будет так как будут делать те кому не все равно( не обящательно нам на пользу).
Неймовірна краса чудових витворів наших українських митців.! Боже убережи від ворогів і збережи цей неоціненний скарб для наших нащадків!!! Велика вдячність за екскурсію.
Все надзвичайно складно. У нас по Україні стоять заводи, які спеціально викупалися або друбнилися на акції та обезцінювалися. Але вони в чиїсь власності. Часто той власник отримав великий відкат від іноземного виробника аби вже ніколи не відрився завод. Історію цього заводу не знаю. Але я памєятаю, коли в 90-ті пропав посуд тоді й закрили цей завод.
@@lovelvivlove2 Але ж ці росіяни якимось чином мали вплив на наше українське добро. Хтось їм давав правити цю страшну історію. В країні вже тридцять років іде велика біда і немає сили, щоб її зупинити.
@@olgadidakt8539 Просто дратує, коли пишуть, що до тих 30 років, за совітські часи, було краще. Не було. Ми тяжко виборюємо свою самостійність, і невідомо ще, чим все це закінчиться.
Уклін вам,люди ,що зберегли посуд в музеї! Будемо мати надію,після перемоги будуть видані каталоги,листівки,календарі!Буде відбудовано завод і наші люди зможуть користуватися прекрасним посудом! Так хочеться тримати в руках легеньку чашечку,а не важкі незграбні ємності! Здоровʼя вам пане Віталію.
Спасибо что показали музей! Очень жаль что все наши замечательные фарфоровые заводы прекратили свое существование.Надеюсь что наша Украина возрадит их.
@@ИринаПеревертень может хватит? Живите у себя и не лезьте к нам. Живем с 1991 года под своей крьішей. А вьі, так любите совок и коммунизм, но за 30 ниразу президента коммуниста не вьібрали. И не в состоянии коммунизм самостоятельно построить . Все время лезете к нам и лезете
Вітаю, друзі. Запрошую в світ порцелянового виробництва, або того, що від нього залишилося. Буде цікаво. th-cam.com/video/-oSpBQa7Qxs/w-d-xo.htmlsi=GaiHZM5ZIVnDa7Pt
Віталію, дякую Вам за можливість побачити таку красу. Дякую всім, хто зміг її зберегти, працівникам музею. Низький уклін і шана майстрам, які робили справжні витвори мистецтва. З повагою, І.Л. м. Чернігів
Конечно такой музей должен быть в прекрасном здании, в доступном для всех месте. Хороши бы чтобы коллекционер пополняли этот музей. Мы уходим из этой жизни, а остаются наши добрые дела. Я обожаю советский фарфор. Боже мой, помоги нам всем!
Немає слів.., дійсно немає таких слів, щоб відтворити ними всі емоції, весь неймовірний захват!!! Уклін вам, творці українські!! Радість і гордість, за вас, наші таланти, творча еліта України!!! ❤ І розпач та полинна гіркота -- не зберегли! понівичили! знищили! 😢 Народе український, бережімо перли української історії, культури та творчості, шедеври нашої співучої замлі!! Слава Україні!❤❤ Віталію, Вам БРАВО!!!
О Боже, яка неймовірна краса, пречудові вироби талановитих українських майстрів, а вам пан Віталій дякую за цікаву екскурсію, яка надихає і дає надію , що всі ці речі побачать наші нащадки.
Чудова екскурсія ! Вражає! Естетична насолода!!! Те, що мали -не зберігли, за тим ,що втратили-плачем( Велика подяка Вам Віталію!!! Низький вклін нашим майстрам! 💛💙
Возьмёшь такую посуду в руки и слышно как исходит из неё тепло. Хочется любоваться, гладить. Каждый раз как пью чай так с большой любовью беру чашку в руку. А мою осторожно, глажу её мою любимую. Как здорово.!
Щиро дякую Вам за можливість побувати в унікальному музеї. Йде війна, всі експонати унікальні та крихкі! Треба рятувати цей музей і перемістити в захищеніше приміщення.
Неймовірно чудові вироби. Дякую всім причетним до збереження такої краси і історії. На жаль, музей Коростенського заводу не вберегли, Він був не менш вражаючим, хоч про нього більше чули, чим бачили, бо знаходився на території заводу і був недоступним для всіх бажаючих. Куди ділись його експонати - невідомо. Бажаю музею Баранівського заводу довгої історії.
Виталичек , смотрим и не насмотремся, какой же ты молодец следопыт- труженик, дай бог тебе удачи и чтобы твой труд приносил нам моральную радость.Спасибо сынок❤❤❤.
Я в захваті і одночасно в розпачі. Дякую за таку екскурсію. Вражає все: різноманіття форм, розпису, деколі. Особливо 50-60 років. Як кажуть, "Дулево, ЛФЗ, Вербилки нервно курят в сторонке" і навіть "рядом не стояли". Така кількість експонатів... які талановиті майстри, художники... Але такий музей потребує іншого оформлення... вже 21 століття. Жах! І найважливіше... Як можна було втратити таке виробництво?! Порцеляна на рівні Європейської, навіть краще... Дивилась відео і душа повнилась гордістю за наше, українське... А що маємо зараз?! Немає слів, одні вирази...
Як втратити? Та дуже легко. В значної кількості громадян і досі немає розуміння що таке інвестиції, ринкова економіка, і т.д. Для збереження заводу його треба було одразу виставляти на продаж, ще в 90-х, щоб викупили якісь європейські компанії, ті самі італійці, або французи, які б об'єднали свою порцеляну з нашою. Але уявіть тільки, який би тоді ґвалт по всій Україні піднявся - продали!!!!!! Неньку продають!!!!! Власне, ще й сьогодні можна таке ж почути. В мене сусідські бабуськи бідкалися й причитали коли в регіоні молочний завод викупила якась французька фірма. В них реально горе і кінець світу. "Все, все розпродують, немає України". А ці ж самі люди, в значно більшій кількості складали населення нашої держави в дев'яностих і нульових. Зокрема, завдяки не розумінню ними ринкових відносин, економічних мотивів, у нас і досі не доведені до завершення реформи. Дуже показовою є земельна. Словосполучення "продаж землі" вводить в стан афекту мільйони українців. А це ж все одна історія. Скажи чи продаж землі, чи продаж заводу, і в людей паніка і агресія. Краще нехай згніє. Ну от воно й гніє. Найгірше, що спитай зараз отих пенсіонерів які тоді слиною плювалися від згадки залучення іноземних інвестицій в виробництво, і які зараз плюються "все зруйновано, уууууу, клята влада", так а як ви хочете щоб воно працювало? - то в них немає відповіді, але все не так. І інвестицій не хочу, бо це ж означає продати (!!!!), а от нехай само якось працює, щоб було нічиє і всіх, і щоб працювало, і тоді совєтський чєловєк буде задоволений. Отак і втратили. Економічна неграмотність.
В Баранівці немає заводу, як прийшла Незалежність України, так і завод вирізали, і розібрали хаззяї нової влади,завод процював при німцях, а зараз нічого немає, скільки людей роботу мали,а зараз глину вивозять за кордон, посуд нікому непотрібен
Продукція Баранівського та Полонського заводів продавалася в Києві, у фірмовому магазині ФАРФОР ФАЯНС на Хрещатику. Мій брат возив їх величезними машинами.
В Житомире, на пересечении улиц Киевская - Московская был фирменный магазин Коростенский фарфор. В этом магазине продавали изделия украинских фарфоровых заводов.
Шкода, що такий завод розвалили...не зберегли... А скільки чудових майстрів втратити!... Наші майстри такі талановиті!... Золоті руки, інакше і не скажеш. А яка фантазія! Дивилася відео з гіркою насолодою втраченого Українського надбання...
Ух ти. Дуже цікава подорож 👍🏻 Відверто скажу, що звернула увагу на українську порцеляну більш прискіпливо випадково. Ну і на барахолках представлені більшою частиною не кращі її зразки… Але подорож по музею змінила уявлення про вироби Баранівки. Таки могли ж і дійсно гарні та достойні речі робити! Нажаль вони були далеко не для всіх….
Шчыры дзякуй, добры чалавек, за такое прыемнае падарожжа па залах музея. Немагчыма нешта адзначыць, як прыгажэйшае альбо цікавейшае. Разнастайнасць формаў, фарбаў, малюнкаў вельмі ўражвае. Майстры з вялікай літары з залатымі рукамі стваралі гэту непаўторную прыгажосць. Вялікая падзяка і супрацоўнікам музея за іх любоў і адданасць роднай зямлі і нацыянальным традыцыям.❤ Атрымала вялікую асалоду і задавальненне ад прагляду. Вельмі хвалявалася, калі ў аператара нешта рыпела пад нагамі, баялася пашкодзіць штосьці ў гэтым чароўным царстве😂, сядзела не рухалася.
Многие сервизы, рисунки я помню в продаже в магазинах. Помню в домах родственников, знакомых. Пить золотистый чай из тех чашек всегда было радостно и вкусно. Купить такие сервизы в 60-е годы было просто в любом универмаге, промтоваров магазине. А сейчас почему-то чай пьют из огромных безобразных кружек и чай в них невкусный. Кстати, многие фигурки, различные наборы из этой коллекции тоже просто продавались. Комплект рыба со старичками, кажется была в каждом доме. Спасибо за память.
Виталичек, какое прекрасное видео, я даже плакала над ним, потому, что очень красивый музей снаружи и как он обветшал, душа болит какая наша страна была богатая, посуда , даже если шла на экспорт такая красивенная ито можно было гордиться что мы выпускаем такие шедевры. Вся посуда показанная просто шикарная !!!!!! Спасибо велике за то, что ,,откапываешь,, такую историю и красоту.Спасибо Виталичек!!!!!!!❤
Велика вдячність вам, Віталію, за цю екскурсію. Я і не знала, що такий музей є. Просто уклін цим людям, які зберегли такий унікальний музей. Але дивишся на цей музей, завод і стає прикро, от кому, питається, мішало це підприємство. Погляньте, магазини забиті китайським посудом. Воно, наче, все і гарне і яскраве, але не витримує ніякого порівняння з цим музейним посудом. А цей посуд був буденним для наших батьків і для нас. Точно як у прислів'ї: що маєм - не ціним, а втративши плачем". Щоб якийсь імущий чоловік пройнявся ідеєю і хоч частково відновив це унікальне виробництво поки ще живі люди, які можуть передати своє ремесло. Передивлюсь ще раз. Для душі.
Дякую Вам за Вашу працю! Отримала естетичне задоволення!Скільки красивих речей зібрано у музеї! Скільки талановитих людей працювало та створювало унікальні речі! Низький їм уклін! 😊❤
Краса неймовірна!!! Дякуємо за такий змістовний контент. Цю красу треба зберігати, як Ермітаж чи Лувр, на державному рівні. Це досягнення українського народу, наша історія. На жаль, ми її втрачаємо.
Дякую за дуже цікаве відео ,зроблена велика робота,низький уклін за повагу і щирість до української порцеляни.Мені здається ,що в такий час треба все законсервувати і зберігати у сховищі,тому ,що прильоти ніде не виключені,втратити такий скарб ,буде злочином.
Віталій! Ви відвідали нашу Баранівку? Я дуже рада.Шкода ,не побачила вас особисто.Експонати у музеї,далеко не всі,що були представлені колись,що я пам'ятаю з дитинства .Ви повинні були побачити,в якому стані зараз найбільший фарфоровий завод України,сумно, дуже сумно.Я дуже рада,що ви побували у нас!!! Дякую безмежно!
Дякую, п.Віталію за таку чудову екскурсію. Деякі вироби можна було замовити в 70-х роках в магазині ,,Фарфор, фаянс'',на другому поверсі на Хрещатику,там функціювала постійно виставка виробів Українських заводів і можна було замовити те що сподобалося,у нас є деякі з них. В той час на прилавках в основному були предмети масового виробництва. Як би було добре відновити виробництво нашоі парцеляни, звичайно після Перемоги. Божого захисту і благословіння!
Вітаю! 1000 вподобайок!!! Слів не вистачає висловити емоції про таку красу! Дякую вам! Шкода, що все в занепаді. Такі прекрасні вироби можуть з легкістю конкурувати з закордонними відомими виробниками. Дістану старий посуд на видне місце. Така чашка, з якої ви п'єте чай була у моєї бабки. Ще скажу, що гарні сервізи не були доступні більшості простого люду. Якщо мали кошти, то тотальний дефіцит не давав можливості щось гарне придбати. Всім гарного, мирного дня, ПЕРЕМОГИ!!!
в цей музей варто їхати і дивитись на експонати в живу. Там працюють неймовірно щирі люди , які бережуть ці скарби України. Якщо хто з колекціонерів або просто поціновувачів порцеляни Баранівського заводу має бажання передати в дар щось із своєї колекції, то не соромтесь і пропонуйте передати в дар в музейні експонати щосб від себе. Я маючи повний чайний сервіз з клеймом кінця 50-х років спеціально поїхала на екскурсію ув цей музей, оглянула наявні сервізи і вирішила передати свій антикварний сервіз в подарунок. Доречі в Полонне в музей фарфору я вже передала теж антикварний сервіз і мені вже фото з вітрини музею прислали. Це дуже приємно , що можна бути причетною до збереженняої порцелянової краси українських творців і подарувати його на радість усім.
Приветствую, Виталий! Вы не перестаёте нас удивлять! Большое Вам спасибо за возможность увидеть эту красоту и побывать в этом музее!!! У менЯ есть статуэтка Перчик. Много предметов я встречала на барахолке, но тут просто рай для глаз))) СПАСИБО!!!
Ця екскурсія як бальзам на душу. Було одне з найкращих підприємств на Україні. Посуд просто неймовірний, більшість з якого я навіть ніколи не бачила. Багато йшло мабуть на експорт. Як шкода що не працюють більше такі чудові заводи і такі майстри. Велика вдячність за екскурсію
Година споглядання неймовірної краси! Обожнюю гарний посуд❤! Але простим людям не те,що бачити,а мріяти про таке неможливо було! Бо той проклятущий " блат перемагав все. Може в столиці,чи в великих міста 58:14 х люди щось і могли придбати,а в маленьких провінційних,де жила я,такого не бачили! А шкода! Хвала нашим майстрам за такі шедеври!❤ І чому не збереглося виробництво такої краси? Не рентабельно,не модно,чи не користувалося попитом? Аж якось жаль за нас! А за огляд велика подяка!
Це просто свято для очей та душі! Яка краса! Дякую, пане Віталію, за чудовий огляд нашого культурного спадку. Думаю, кожен тут побачить і свої предмети.. Ще раз дякую! І ще раз передивлюся, не можу намилуватись.
Виталий,тысячу спасибо за этот фильм Посмотрела немного, увидела сервиз наш семейный из моего детства из родительского дома,так расстроилась,что пошла на улицу . Сейчас досмотрела. Какая красота,какое мастерство формы,росписи. Прямо больно,что такой завод знищили. Виталий,спасибо. Очень и очень хорошее видео. В душе буря, жалко.
Это энергетически затратное производство. Очень жаль, что много профессионалов остались на улице. Это специалисты, имеющие свой особый стиль. Каждое изделие- это радостное, живое произведение искусства. Барановские изделия, очень необычные. Браво всём, кто принимал участие в создании этих шедевров. Спасибо, что показали такую красоту.
Отличная идея, тоже буду надеяться что так обязательно будет, ОБЯЗАТЕЛЬНО!!! Раньше фарфор не был моим увлечением, а теперь красивый украинский фарфор прям мечта, и, кстати сказать, экономически это очень и очень перспективно и выгодно, главное выстоять и победить сейчас, а после войн всегда начинается расцвет. Верим в ЗСУ, победу и молимся за Украину!
Дякую за дуже цікаву екскурсію, розмаїття форм і розпису вражає. На барахолках цього вже не побачиш. Від деяких виробів просто перехоплює подих і сльози навертаються, бо більше такого ніколи вже не буде. Цікаво, чи є подібні музеї у Коростені та Довбиші?
Запоріжжя. Дивлюсь і милуюся ! Велике дякую, працівникам музею. На жаль заводу немає, але краса залишилась. Можливо колись, знайдеться бізнес, який зацікавиться і відродить завод. Колекціонерам теж велике дякую, за те, що шукають та зберігають рідкісні екземпляри.
Наскільки я знаю його розтягнули, і хочу сказати що експонати у цьому фільмі , особливо фігурки, здебільшого Городницьки.це можна зрозуміти по фабричній мітці. .
З великою насолодою переглянула весь асортимент..Яка краса! Невже неможливо знову запустити роботу Баранівського фарфорового заводу...я родом із тих країв, памятаю цей посуд, у нас є декілька чудових сервізів. Дуже хочеться, щоби майстри Житомирщини знову мали можливість творити ..!
Боже мой!!!!Моя родная Барановка!!!В Барановке я родилась и училась в школе 2.Боженько,как же я хочу в Барановку.❤️🤧😍🥰В Барановке живет мой папа Кремень Михаил Аронович.С заводом связано очень многое.5На заводе работала моя мамочка Кремень Ирина,Тетя родная Белецкая Людмила.Смотрю и душа разрывается. Много раз в детстве,юности и молодости я была на заводе ,а также и в музее....Люди добрые,я вижу чайную пару Колокол.я живу в Израиле с 1995 года.Тетя мне оставила на память бутон....Смотрю и душа разрывается.Историю завода я знаю .Мама и папа рассказывали.Барановчане,я вас люблю и очень скучаю...ооооой ,есть у меня золотая нива.Родители подарили ...юнащову фамилию директора завода-Хоменко.!!!❤❤❤
Дякую за чудове відео, можливість побувати разом з Вами в світі прекрасного! Музей за всоєю експозицією не поступається європейським, цінуємо і пишаємося своїми майстрами, дякуємо співробітникам музея, що зберегли експозицію і подарували сьогодні нам велику радість!
Завод являлся одним из крупнейших и самых современных предприятий фарфоро-фаянсовой промышленности на территории УССР. В "незалежной" Украине он стал "обществом с ограниченной ответственностью", сократил производство, на фоне роста энергоносителей и безалаберности новых собственников не выдерживал конкуренцию с дешёвым китайским импортом, который хлынул в страну... В 2009 были остановлены печи, активы и оборудование переданы каким-то частным структурам и несколько раз перепроданы. Итог - полное банкротство. Спасибо людям, которые сохранили музей.
Виталий, спасибо огромное за Ваш труд и за удовольствие и возможность увидеть такую красоту! Вынуждено(временно) нахожусь в Лиможе(Франция) - принято считать главным городом французског фарфора, есть крупные семейные фабрики с почти двухсотлетней историей, большое количество фарфоровыз мастерских, одним словом-красотища, НО однощначно могу сказать, УКРАИНСКИЙ фарфор, не только Барановского з-да, не уступает в красоте, наши мастера создавали шедевры, прекрасные формы, великолепная работа художников и я горжусь Украиной и её талантливыми людьми! Верю в возрождение нашей неньки💛💙Процветания Вам, Виталий и мира нам всем!
Побувала наче в казці, навіть і не знала, що у нас такий музей. Зовсім не знаємо нашу країну. Треба намагатися відновити виробництво, щоб було чим дивувати світ. Миру нашій УКРАЇНІ ❤!!!!!
Дякую, пане Віталію, за змістовну екскурсію. Велика подяка правцівникам музею за їх колосальну працю. Дуже боляче, що на сьогодні не працює жоден порцеляновий завод в Україні. Які ж талановиті у нас люди. Маю надію, що рецептура порцеляни збережена і мрію про відродження наших заводів.
Вітаю, друзі. Запрошую в світ порцелянового виробництва, або того, що від нього залишилося. Буде цікаво. th-cam.com/video/-oSpBQa7Qxs/w-d-xo.htmlsi=GaiHZM5ZIVnDa7Pt
ЗУПИНИСЬ, ПІДПИШИСЬ. Маєте бажання придбати або насолоджуватися гарними фото посуду підписуйтесь на
ТЕЛЕГРАМ "Український порцеляновий посуд"
t.me/buddy_dishes
ИНСТАГРАМ
instagram.com/posudvintazhnii_budi?igshid=MzNlNGNkZWQ4Mg%3D%3D
Инстаграм не відкриває Вашу сторінку за цією адресою
Дякую, я відразу подивилась, як тільки було запропоновано в групі до спілкування.
ПОЗАКРИВАЙТЕ МУЗЕЙ. ВСЕ до СХОВИЩ..☝️ ЙДЕ ВІЙНА в УКРАЇНІ...🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую, дуже приємно була здивована тому, що такий музей ще існує. Така краса, наше надбання. Такий посуд дорогий, його вже не виробляють. Навіть побачила сервіз один в один, як у мене вдома, купувала моя мама, яка дуже любила посуд. Деяких вже немає, а я впізнала в експонатах. Задоволення отримала неймовірне.
У якому куточку нашої України знаходиться музей
Напишіть точну адресу
Я живу Фарфором
Війна закінчиться хочу поїхати на екскурсію
Дуже Вас дякую🙏
Невже не знайдеться людина здатна запустити виробництво нашого фарфору.І молодь перестане купувати кітайські підробки.Це неймовірна краса.Дякую Вам
Не знайдеться, це економічно не вигідно, газ, електроенергія дуже дорого, китайський посуд дешевше
Згідна з першим коментарем-відповіддю, але внесу коригування. Масового виробництва фарфору з ручною роботою дійсно не буде, не рентабельно. А от цех для "елітного" посуду може й буде. Коштувати буде захмарно. Для прикладу і переконання що я права, поцікавтеся посудом з Карлових Вар. Там ще досі діє дуууже давній завод фарфорових виробів, і ціни стартують з тисячі євро за найменший за кількістю предметів сервіз. Якщо купувати одну чашку чи чайну пару віддасте декілька сот євро. Посуду виробляють не багато, але це статусні речі. В нас буде шанс ввійти в це число обраних. Інтерес до України та, як наслідок, до всього що ми виробляємо є вже зараз. Дай Боже розуму нашим можновладцям провести правильну культурну політику, і отаке от відновлене баранівське виробництво з фарфору буде прибутковим.
Народні промисли з виробництва глиняного посуду відновлюються останнє десятиліття (чи й більше вже?), і люди купують з великим задоволенням, хоча це теж не дешево. Ми останній раз набір з глечика, і чотирьох склянок (глиняні звісно ж) і чотирьох мисок купували за майже три тисячі. І коли спілкувалися з майстром, то він казав що попит є, і він стабільний.
Це я до того, що шанс на відновлення і баранківки, або якогось іншого такого заводу цілком реальний.
@@natalyzjuman3755 Дулево. 2023 год. Обзор фарфора в магазине. Знайлдіть відео і подивіться ціни , все працює , все купують .
Це все результат вільної України... Кращі часи для фаянсових та фарфорових заводів були в царські. а особливо в радянські часи
Але і в радянські часи я 8 годин стояла в черзі,щоб купити звичайний ,але гарний чайний сервіз.І як завжди десь викидали вкінці місяця", а куди йшла продукція ?
Я родом с Барановки.Работал на этом заводе долгое время.И жена тоже-инженером лаборантом в цехе приготовления массы после окончания Миргородского керамического техникума.Завод большой работали в 3 смены.Сервизы выпускались редкие стенки посуды просвечивались.Дома у нас много тонкостенных сервизов которых нет и в музее.Жалеем за тем временем.Хорошие были времена.
я родом з Житомирської області. Маю вдома такий тонкостінний. Може знаєте, білий з золотим орнаментом. Читати крізь стінки чашки можна. Надзвичайна краса.
@@divakotka9703 Да.У нас дома 6 сервизов с этого завода.Да красота.
@@ЮрийШтабровский 6 сервізів? Напевне ваші предки або ви працювали на базі або в магазині, або мали блат. Я ні разу не бачила такої краси у вільному продажі.
@@ЮрийШтабровский А ПОЧЕМУ БЫ ВАМ НЕ ПОДЕЛИТЬСЯ СО МНОЙ.ТОЖЕ ХОЧУ ХОТЬ ОДИН КРАСИВЫЙ СЕРВИЗ.НУ ПОЧЕМУ ТАК.У ОДНИХ ДОХРЕНА,А У ДРУГИХ НЕХРЕНА.
А ви можете порекомендувати технолога з виробництва керамічного посуду? Дуууже треба.Дякую.
Неймовірна краса! Які різні, чудові вироби! Дуже дякую, що побували у музеї. Мало хто зможе його в цей час відвідати. Ми на годину потрапили у мирне життя. Це шедевр. Браво,Віталій! Подяка співробітникам музею!
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Это невыгодно, большие капиталовложения, которые окупятся не сразу. И то неизвестно, будет ли прибыль. Сейчас хотят получить быструю прибыль: привёз за копейки, продал дорого. А молодёжи уже внушили, что тяжёлые стеклянные и кружки из дешёвой глины это стильно и современно. Потому все это и выносят на барахолки
Знищення не тільки Баранівського,Тернопільського,доводили до банкрутства і...😢
Головне що таку красу відправляли на запад ,і своїх забували ,не ті гроші ,чи не по карману .
Вдячні за передачу, дуже сподобалася, багато чого є вдома,, т. я. Сервіз ,, золота ромашка,,!
Підтверджую слова: Україна - не бідна! Україна пограбована!А тепер ще й розтерзана" братами" !💔💔💔😢😢😢
😢
😢
Вірно, пограбована, розтерзана. Коли пофігісти, ждуни кажуть, що краще б віддали болотам, те що вони хотять, аби без війни, пояснюю, надрозумним, що людожерам завжди мало, через 5-10 років вони захотять больше, допоки все не заграбастають, всіх етнічних українців не знищать.. Як цього не розуміють дорослі на вигляд люди, дивуюсь? Але коли починаєш з'ясовувати, то в них від українців тільки паспорт. Це наша біда.
@@iskanderum-r8c всракувлізь!!! а?!!!!
Украина растерзана своими,изнутри...а "братья" это только показали и воспользовались...эта война напрочь разделила Зап.и Восточную Украину...
30 лет ,без остановки грабили и распродавали Украину...и пришла власть,которая уничтожает уже жизни украинцев,грабя их во время войны по " черному"...это последнее,что ещё у нас оставалось,наши жизни...теперь и этого практически нет...
Дякую, що побували в Баранівці! Дякую, працівникам музею за можливість відвідати музей та зробити ,такий огляд славного заводу, на якому працювали майже половина району населення! Хотілося, коли закінчиться війна, музей мав можливість поповнювати експонати, а також робити виставки виробів окремих художників. Так як це їх полотна, на яких втілювались майстерність живопису! Було добре якби поповнювався експонатами від населення! Всім дякую і підписникам також!
Добрый день! Думаю, что от населения принимали в музей посуду, т.к. много с потерей. И очень жаль, что нет полной комплектации к сервизам.
глинянную расписаренную посудку выдают за фарфор, ну хойхлеры как были кидаловами так и остались ,в поколениях....
Спасибо тем людям, которые содержут этот музей и эту посуду, дай им бог терпения, здоровья, добрых сердец и дальше содержать эту красивую и правдивую историю.
Да, полностью согласна с Вами. Мова в житомирской области необыкновенно певучая.
Это хорошо подмечено.👍
@@ВераРаичВ усій Україні мова співуча, солов'їна.
Я вражена експозицією музею. Як ми не дооцінюємо нашу порцелянову продукцію та людей які роками творили таку красу. Багато виробів цього музею склали б безумовну конкуренцію багатьом музеям порцеляни в Європі і світі. Фантазія ручного розпису неймовірно прекрасна. Честь і слава тим хто заснував ,підтримує і допомагає зберегти цей музей для нас та наших нащадків. Віталій дуже вдячна вам за вашу роботу. Я слідкую за всіма вашими відео і вважаю що ваша праця принесе більше користі для людей ніж будь який психолог. Натхнення вам
Сколько было прекрасных художников, талантливых людей.
Так люди никуда не делись. А где прояалять свои таланты? Если мы захотим, чтобы заводы работали - будут работать. Если нам все раво -будет так как будут делать те кому не все равно( не обящательно нам на пользу).
Велика подяка за можливість побачити цю красу!Подяка працівникам музею що зберегли ці шедеври.
І душа болить ,що виробництво вмерло...
Неймовірна краса чудових витворів наших українських митців.! Боже убережи від ворогів і збережи цей неоціненний скарб для наших нащадків!!! Велика вдячність за екскурсію.
Все надзвичайно складно. У нас по Україні стоять заводи, які спеціально викупалися або друбнилися на акції та обезцінювалися. Але вони в чиїсь власності. Часто той власник отримав великий відкат від іноземного виробника аби вже ніколи не відрився завод.
Історію цього заводу не знаю. Але я памєятаю, коли в 90-ті пропав посуд тоді й закрили цей завод.
@@olgadidakt8539 Всі ці власники були з росії. Закривали, вивозили апаратуру і верстати, знищували у нас все вже давно, тихою сапою.
@@lovelvivlove2 Але ж ці росіяни якимось чином мали вплив на наше українське добро. Хтось їм давав правити цю страшну історію.
В країні вже тридцять років іде велика біда і немає сили, щоб її зупинити.
@@olgadidakt8539 так, згідна
@@olgadidakt8539 Просто дратує, коли пишуть, що до тих 30 років, за совітські часи, було краще. Не було. Ми тяжко виборюємо свою самостійність, і невідомо ще, чим все це закінчиться.
Які шедеври неймовірної краси!
Як можна було знищити таке підприємство!...
Душа болить...
Дякую Вам,Віталію,за чудову екскурсію!
А что случилось с баранеаским заводом?!
@@НастяСавченко-с3лТо же самое, что и с остальными фарфоровыми заводами - разорён и прекратил своё существование. Не вписались в рынок 😢
Уклін вам,люди ,що зберегли посуд в музеї!
Будемо мати надію,після перемоги будуть видані каталоги,листівки,календарі!Буде відбудовано завод і наші люди зможуть користуватися прекрасним посудом!
Так хочеться тримати в руках легеньку чашечку,а не важкі незграбні ємності!
Здоровʼя вам пане Віталію.
Дякую за цікаву екскурсію! Подяка людям які зберегли цей музей!
Завжди, будь ласка
Спасибо что показали музей! Очень жаль что все наши замечательные фарфоровые заводы прекратили свое существование.Надеюсь что наша Украина возрадит их.
😊 обязательно! Вернётся домой и возродит!
@@ИринаПеревертень Украина и есть дом!
Правильно! Украина дом. И вернётся на свою улицу. Под новой крышей.
@@ИринаПеревертень может хватит? Живите у себя и не лезьте к нам.
Живем с 1991 года под своей крьішей.
А вьі, так любите совок и коммунизм, но за 30 ниразу президента коммуниста не вьібрали. И не в состоянии коммунизм самостоятельно построить . Все время лезете к нам и лезете
величезна подяка за таку просвітницьку роботу дай бог вам здоров,я та надхнення
Мріяла побувати на Баранівському заводі, відвідати музей, дякую, що Ви дали змогу побачити все це.
Яка краса!!! Неймовірно!! Скільки чудових виробів! Деякі бачу вперше😮
Спасибо за обзор,очень красиво!Как жаль,что ни один фарфоровый завод не сберегли.
Боже,яка краса.неймовірно красивий посуд.А які прекрасні сервізи. Які золоті руки наших людей відтворили таку красу.❤❤❤❤❤❤❤
Вітаю, друзі.
Запрошую в світ порцелянового виробництва, або того, що від нього залишилося.
Буде цікаво.
th-cam.com/video/-oSpBQa7Qxs/w-d-xo.htmlsi=GaiHZM5ZIVnDa7Pt
Віталію, дякую Вам за можливість побачити таку красу. Дякую всім, хто зміг її зберегти, працівникам музею. Низький уклін і шана майстрам, які робили справжні витвори мистецтва.
З повагою, І.Л.
м. Чернігів
Конечно такой музей должен быть в прекрасном здании, в доступном для всех месте. Хороши бы чтобы коллекционер пополняли этот музей. Мы уходим из этой жизни, а остаются наши добрые дела. Я обожаю советский фарфор. Боже мой, помоги нам всем!
Немає слів.., дійсно немає таких слів, щоб відтворити ними всі емоції, весь неймовірний захват!!!
Уклін вам, творці українські!! Радість і гордість, за вас, наші таланти, творча еліта України!!! ❤
І розпач та полинна гіркота -- не зберегли! понівичили! знищили! 😢
Народе український, бережімо перли української історії, культури та творчості, шедеври нашої співучої замлі!!
Слава Україні!❤❤
Віталію, Вам БРАВО!!!
Дякую .Неймовірна краса.Дуже сумно,що цього виробництва вже немає.❤
О Боже, яка неймовірна краса, пречудові вироби талановитих українських майстрів, а вам пан Віталій дякую за цікаву екскурсію, яка надихає і дає надію , що всі ці речі побачать наші нащадки.
Огромная благодарность за столь интересное и увлекательное путешествие в чудесный мир красоты Барановского фарфора! ❤❤❤
Очень приятно прочесть Ваш комментарий на канале. У Вас представлено огромное великолепие, шедевры фарфора советского периода.
@@МаринаГалицан
Спасибо, Марина. ❤️
Многое ещё не показано. 😊
@@Soviet_Porcelain жду с нетерпением новых показов!
Чудова екскурсія ! Вражає! Естетична насолода!!! Те, що мали -не зберігли, за тим ,що втратили-плачем( Велика подяка Вам Віталію!!! Низький вклін нашим майстрам! 💛💙
Віталій,щиро дякую вам за можливість побувати в музеї, побачити ці чудові вироби вироби! Дякувати всім,хто все це зберігає!
Возьмёшь такую посуду в руки и слышно как исходит из неё тепло. Хочется любоваться, гладить. Каждый раз как пью чай так с большой любовью беру чашку в руку. А мою осторожно, глажу её мою любимую. Как здорово.!
Дякую за екскурсію. Який бездоганний смак і витонченість притаманні українським майстрам! Щира подяка і уклін музейникам.❤
Добрий день. Завжди будь ласка
Прелесть какая! Какое разнообразие! Настоящее произведения искусства. Спасибо большое за удовольствие.
Щиро дякую Вам за можливість побувати в унікальному музеї.
Йде війна, всі експонати унікальні та крихкі! Треба рятувати цей музей і перемістити в захищеніше приміщення.
Глаз невозможно отвести, даже дыхание спёрло. Вот это да. А под конец слёзы потекли, жаль что нет уже этого производства и наврядли оно возродиться.
Вы разносторонний человек,сейчас таких мало,берём с вас пример🎉🎉🎉❤❤❤
Яка краса! Дякуючи вам, ми можемо споглядати ці шедеври. Велика подяка вам.
Неймовірно чудові вироби. Дякую всім причетним до збереження такої краси і історії.
На жаль, музей Коростенського заводу не вберегли, Він був не менш вражаючим, хоч про нього більше чули, чим бачили, бо знаходився на території заводу і був недоступним для всіх бажаючих. Куди ділись його експонати - невідомо. Бажаю музею Баранівського заводу довгої історії.
Виталичек , смотрим и не насмотремся, какой же ты молодец следопыт- труженик, дай бог тебе удачи и чтобы твой труд приносил нам моральную радость.Спасибо сынок❤❤❤.
Краса неймовірна.Хай немає великого виробництва,але ж є ще майстри,технології Можна ж випускати хоч невеликими партіями
Неймовірна краса. Дякую усім хто дотичний до збереження цих порцелянових шедеврів.
Я в захваті і одночасно в розпачі. Дякую за таку екскурсію. Вражає все: різноманіття форм, розпису, деколі. Особливо 50-60 років. Як кажуть, "Дулево, ЛФЗ, Вербилки нервно курят в сторонке" і навіть "рядом не стояли". Така кількість експонатів... які талановиті майстри, художники... Але такий музей потребує іншого оформлення... вже 21 століття. Жах! І найважливіше... Як можна було втратити таке виробництво?! Порцеляна на рівні Європейської, навіть краще... Дивилась відео і душа повнилась гордістю за наше, українське... А що маємо зараз?! Немає слів, одні вирази...
вы просто не были в их музеях
❤❤❤
Як втратити? Та дуже легко. В значної кількості громадян і досі немає розуміння що таке інвестиції, ринкова економіка, і т.д.
Для збереження заводу його треба було одразу виставляти на продаж, ще в 90-х, щоб викупили якісь європейські компанії, ті самі італійці, або французи, які б об'єднали свою порцеляну з нашою. Але уявіть тільки, який би тоді ґвалт по всій Україні піднявся - продали!!!!!! Неньку продають!!!!!
Власне, ще й сьогодні можна таке ж почути. В мене сусідські бабуськи бідкалися й причитали коли в регіоні молочний завод викупила якась французька фірма. В них реально горе і кінець світу. "Все, все розпродують, немає України". А ці ж самі люди, в значно більшій кількості складали населення нашої держави в дев'яностих і нульових.
Зокрема, завдяки не розумінню ними ринкових відносин, економічних мотивів, у нас і досі не доведені до завершення реформи.
Дуже показовою є земельна. Словосполучення "продаж землі" вводить в стан афекту мільйони українців. А це ж все одна історія. Скажи чи продаж землі, чи продаж заводу, і в людей паніка і агресія.
Краще нехай згніє. Ну от воно й гніє.
Найгірше, що спитай зараз отих пенсіонерів які тоді слиною плювалися від згадки залучення іноземних інвестицій в виробництво, і які зараз плюються "все зруйновано, уууууу, клята влада", так а як ви хочете щоб воно працювало? - то в них немає відповіді, але все не так. І інвестицій не хочу, бо це ж означає продати (!!!!), а от нехай само якось працює, щоб було нічиє і всіх, і щоб працювало, і тоді совєтський чєловєк буде задоволений.
Отак і втратили. Економічна неграмотність.
Хочу дополнить, Дулево и сейчас производит продукцию, и музей шикарный.о@@СветаФокина-ж9т
В Баранівці немає заводу, як прийшла Незалежність України, так і завод вирізали, і розібрали хаззяї нової влади,завод процював при німцях, а зараз нічого немає, скільки людей роботу мали,а зараз глину вивозять за кордон, посуд нікому непотрібен
Ці скарби треба зберегти від війни.
Захистити.
Справжні українські скарби!
Боже! Україну збережи!
❤
Добрий вечір, пані Лідія.
Дякую
Дуже дякую за можливість побачити ці шедеври.
Народилась і живу в Житомирі майже 70років, але не памʼятаю, щоб коли небуть в магазинах продавався такий вишуканий посуд. Дякую за цікаву екскурсію❤
Не було,все на експорт😢
Чи по знайомству з магазину Чи зі складу
Продукція Баранівського та Полонського заводів продавалася в Києві, у фірмовому магазині ФАРФОР ФАЯНС на Хрещатику. Мій брат возив їх величезними машинами.
@@МаленькийГеройчик Я коли студенткою була в кінці 70 х ходила в той магазин як в музей - дивитися на красу .
В Житомире, на пересечении улиц Киевская - Московская был фирменный магазин Коростенский фарфор. В этом магазине продавали изделия украинских фарфоровых заводов.
Шкода, що такий завод розвалили...не зберегли... А скільки чудових майстрів втратити!... Наші майстри такі талановиті!... Золоті руки, інакше і не скажеш. А яка фантазія! Дивилася відео з гіркою насолодою втраченого Українського надбання...
Ух ти. Дуже цікава подорож 👍🏻 Відверто скажу, що звернула увагу на українську порцеляну більш прискіпливо випадково. Ну і на барахолках представлені більшою частиною не кращі її зразки… Але подорож по музею змінила уявлення про вироби Баранівки. Таки могли ж і дійсно гарні та достойні речі робити! Нажаль вони були далеко не для всіх….
Зараз з такої Мальви і п'ю !!! Дякую! Серце відтануло і душа посміхнулася!
Шчыры дзякуй, добры чалавек, за такое прыемнае падарожжа па залах музея. Немагчыма нешта адзначыць, як прыгажэйшае альбо цікавейшае. Разнастайнасць формаў, фарбаў, малюнкаў вельмі ўражвае. Майстры з вялікай літары з залатымі рукамі стваралі гэту непаўторную прыгажосць. Вялікая падзяка і супрацоўнікам музея за іх любоў і адданасць роднай зямлі і нацыянальным традыцыям.❤ Атрымала вялікую асалоду і задавальненне ад прагляду. Вельмі хвалявалася, калі ў аператара нешта рыпела пад нагамі, баялася пашкодзіць штосьці ў гэтым чароўным царстве😂, сядзела не рухалася.
Добрий вечір пані Галина. Дуже приємно, що ви є поціновувачем порцелянових виробів. Приємних Вам переглядів та будьте здорові
Дуже дякую! Яка краса та талант ! Сумно, що такого виробництва вже немає.
Многие сервизы, рисунки я помню в продаже в магазинах. Помню в домах родственников, знакомых. Пить золотистый чай из тех чашек всегда было радостно и вкусно. Купить такие сервизы в 60-е годы было просто в любом универмаге, промтоваров магазине. А сейчас почему-то чай пьют из огромных безобразных кружек и чай в них невкусный. Кстати, многие фигурки, различные наборы из этой коллекции тоже просто продавались. Комплект рыба со старичками, кажется была в каждом доме. Спасибо за память.
Рыба со стаканчиками. Извините, этот Гугл меняет все по -своему.
НЕЙМОВІРНА КРАСА! ГАРНИЙ ЕКСКУРС В НАШЕ МИНУЛЕ! СЛАВА ЗСУ І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!✌✌✌🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍🏽👍🏽👍🏽❤❤❤👏👏👏!
Яка пам' ять,які кольори,форми.
Дякую вам за те ,що робите добрі справи для нас.
Добрий день пані Ольга. Завжди будь ласка. Приємного перегляду
Виталичек, какое прекрасное видео, я даже плакала над ним, потому, что очень красивый музей снаружи и как он обветшал, душа болит какая наша страна была богатая, посуда , даже если шла на экспорт такая красивенная ито можно было гордиться что мы выпускаем такие шедевры. Вся посуда показанная просто шикарная !!!!!! Спасибо велике за то, что ,,откапываешь,, такую историю и красоту.Спасибо Виталичек!!!!!!!❤
Дякую за показ ! Дякую музейним працівникам такої красі, за збереження.
Дякую п.Віталію за цікаву екскурсію . Дуже добре,що можна хоч подивитисъ в музеї таку красу.
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Це неперевершено! Дуже дуже гарний неповторний посуд!
Цікава екскурсія!!!
Дякую.
Красивий фарфор.
Будинок - музей ззовні занедбаний. Шкода.
Всередині казкова краса на полицях.
Добрий день, пані Тамара. Дякую за коментар
Велика вдячність вам, Віталію, за цю екскурсію. Я і не знала, що такий музей є. Просто уклін цим людям, які зберегли такий унікальний музей. Але дивишся на цей музей, завод і стає прикро, от кому, питається, мішало це підприємство. Погляньте, магазини забиті китайським посудом. Воно, наче, все і гарне і яскраве, але не витримує ніякого порівняння з цим музейним посудом. А цей посуд був буденним для наших батьків і для нас. Точно як у прислів'ї: що маєм - не ціним, а втративши плачем". Щоб якийсь імущий чоловік пройнявся ідеєю і хоч частково відновив це унікальне виробництво поки ще живі люди, які можуть передати своє ремесло. Передивлюсь ще раз. Для душі.
Просто шедеври!
Дякую Вам за Вашу працю! Отримала естетичне задоволення!Скільки красивих речей зібрано у музеї! Скільки талановитих людей працювало та створювало унікальні речі! Низький їм уклін! 😊❤
Дякую! Дуже цікаво!!!
Добрий день. Завжди будь ласка
Краса неймовірна!!! Дякуємо за такий змістовний контент. Цю красу треба зберігати, як Ермітаж чи Лувр, на державному рівні. Це досягнення українського народу, наша історія. На жаль, ми її втрачаємо.
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Це справді чудова можливість побачити таке .
Неймовірна краса
Неймовірна,фантастична красота ! Дякую Віталію за пізнавальне відео,респект йому
Добрий ранок пані Тамара. Дякую щиро
Дякую за дуже цікаве відео ,зроблена велика робота,низький уклін за повагу і щирість до української порцеляни.Мені здається ,що в такий час треба все законсервувати і зберігати у сховищі,тому ,що прильоти ніде не виключені,втратити такий скарб ,буде злочином.
Віталій! Ви відвідали нашу Баранівку? Я дуже рада.Шкода ,не побачила вас особисто.Експонати у музеї,далеко не всі,що були представлені колись,що я пам'ятаю з дитинства .Ви повинні були побачити,в якому стані зараз найбільший фарфоровий завод України,сумно, дуже сумно.Я дуже рада,що ви побували у нас!!! Дякую безмежно!
Вітаю!Справжнє свято побувати в такому МУЗЕЇ! Дякую,моя мрія здійснилася!
Дякую, п.Віталію за таку чудову екскурсію. Деякі вироби можна було замовити в 70-х роках в магазині ,,Фарфор, фаянс'',на другому поверсі на Хрещатику,там функціювала постійно виставка виробів Українських заводів і можна було замовити те що сподобалося,у нас є деякі з них. В той час на прилавках в основному були предмети масового виробництва.
Як би було добре відновити виробництво нашоі парцеляни, звичайно після Перемоги. Божого захисту і благословіння!
Я була в цьому музеї десь в 1980р.моя мати родом з Баранівського району,село Табори.Боже скільки ми звідти возили посуду в Одесу.
Вітаю! 1000 вподобайок!!! Слів не вистачає висловити емоції про таку красу! Дякую вам! Шкода, що все в занепаді. Такі прекрасні вироби можуть з легкістю конкурувати з закордонними відомими виробниками. Дістану старий посуд на видне місце. Така чашка, з якої ви п'єте чай була у моєї бабки. Ще скажу, що гарні сервізи не були доступні більшості простого люду. Якщо мали кошти, то тотальний дефіцит не давав можливості щось гарне придбати. Всім гарного, мирного дня, ПЕРЕМОГИ!!!
в цей музей варто їхати і дивитись на експонати в живу. Там працюють неймовірно щирі люди , які бережуть ці скарби України. Якщо хто з колекціонерів або просто поціновувачів порцеляни Баранівського заводу має бажання передати в дар щось із своєї колекції, то не соромтесь і пропонуйте передати в дар в музейні експонати щосб від себе. Я маючи повний чайний сервіз з клеймом кінця 50-х років спеціально поїхала на екскурсію ув цей музей, оглянула наявні сервізи і вирішила передати свій антикварний сервіз в подарунок. Доречі в Полонне в музей фарфору я вже передала теж антикварний сервіз і мені вже фото з вітрини музею прислали. Це дуже приємно , що можна бути причетною до збереженняої порцелянової краси українських творців і подарувати його на радість усім.
Приветствую, Виталий! Вы не перестаёте нас удивлять! Большое Вам спасибо за возможность увидеть эту красоту и побывать в этом музее!!! У менЯ есть статуэтка Перчик. Много предметов я встречала на барахолке, но тут просто рай для глаз))) СПАСИБО!!!
Очень красиво! Кое-что знакомо, было и есть в использовании, что-то вижу в первый раз. Спасибо за экскурсию!!
Вельми пізнавальна екскурсія!
Супер гарна порцелянова українська посуда!❤
Дякую
Яаа краса, дуже дякую за такий показ, ви молодець❤❤❤😊❤❤❤
Ця екскурсія як бальзам на душу. Було одне з найкращих підприємств на Україні. Посуд просто неймовірний, більшість з якого я навіть ніколи не бачила. Багато йшло мабуть на експорт. Як шкода що не працюють більше такі чудові заводи і такі майстри. Велика вдячність за екскурсію
Година споглядання неймовірної краси! Обожнюю гарний посуд❤! Але простим людям не те,що бачити,а мріяти про таке неможливо було! Бо той проклятущий " блат перемагав все. Може в столиці,чи в великих міста 58:14 х люди щось і могли придбати,а в маленьких провінційних,де жила я,такого не бачили! А шкода! Хвала нашим майстрам за такі шедеври!❤ І чому не збереглося виробництво такої краси? Не рентабельно,не модно,чи не користувалося попитом? Аж якось жаль за нас! А за огляд велика подяка!
Дякую, було дуже цікаво, побачила багато цікавого і знайомого!
Дякую за вашу роботу,яка краса🎉
Це просто свято для очей та душі! Яка краса! Дякую, пане Віталію, за чудовий огляд нашого культурного спадку. Думаю, кожен тут побачить і свої предмети.. Ще раз дякую! І ще раз передивлюся, не можу намилуватись.
Виталий,тысячу спасибо за этот фильм
Посмотрела немного, увидела сервиз наш семейный из моего детства из родительского дома,так расстроилась,что пошла на улицу . Сейчас досмотрела. Какая красота,какое мастерство формы,росписи.
Прямо больно,что такой завод знищили.
Виталий,спасибо.
Очень и очень хорошее видео.
В душе буря, жалко.
Щиро дякую! В мене бажання , після Перемоги України , щоб відбудуватися наші заводи і відтворити всі моделі!!!🙏🇺🇦
Это энергетически затратное производство. Очень жаль, что много профессионалов остались на улице. Это специалисты, имеющие свой особый стиль. Каждое изделие- это радостное, живое произведение искусства. Барановские изделия, очень необычные. Браво всём, кто принимал участие в создании этих шедевров. Спасибо, что показали такую красоту.
Отличная идея, тоже буду надеяться что так обязательно будет, ОБЯЗАТЕЛЬНО!!! Раньше фарфор не был моим увлечением, а теперь красивый украинский фарфор прям мечта, и, кстати сказать, экономически это очень и очень перспективно и выгодно, главное выстоять и победить сейчас, а после войн всегда начинается расцвет. Верим в ЗСУ, победу и молимся за Украину!
МОЛОДЕЦЬ!!!
Дякую за дуже цікаву екскурсію, розмаїття форм і розпису вражає. На барахолках цього вже не побачиш. Від деяких виробів просто перехоплює подих і сльози навертаються, бо більше такого ніколи вже не буде. Цікаво, чи є подібні музеї у Коростені та Довбиші?
Огромное спасибо кто показал и сохранил нашу историю,наше наследие.Мира всем и добра!
Краса!без зайвих слів!
Добрий день. Щиро дякую
Запоріжжя. Дивлюсь і милуюся ! Велике дякую, працівникам музею. На жаль заводу немає, але краса залишилась. Можливо колись, знайдеться бізнес, який зацікавиться і відродить завод. Колекціонерам теж велике дякую, за те, що шукають та зберігають рідкісні екземпляри.
Дуже дякую вражає дуже великий асортимент
Дуже надіюсь на огляд такого музею
В. Городниці. А він був
Наскільки я знаю його розтягнули, і хочу сказати що експонати у цьому фільмі , особливо фігурки, здебільшого Городницьки.це можна зрозуміти по фабричній мітці.
.
З великою насолодою переглянула весь асортимент..Яка краса! Невже неможливо знову запустити роботу Баранівського фарфорового заводу...я родом із тих країв, памятаю цей посуд, у нас є декілька чудових сервізів. Дуже хочеться, щоби майстри Житомирщини знову мали можливість творити ..!
Велике дякую за таку інформативну, цікаву і красиву екскурсію!
Боже мой!!!!Моя родная Барановка!!!В Барановке я родилась и училась в школе 2.Боженько,как же я хочу в Барановку.❤️🤧😍🥰В Барановке живет мой папа Кремень Михаил Аронович.С заводом связано очень многое.5На заводе работала моя мамочка Кремень Ирина,Тетя родная Белецкая Людмила.Смотрю и душа разрывается. Много раз в детстве,юности и молодости я была на заводе ,а также и в музее....Люди добрые,я вижу чайную пару Колокол.я живу в Израиле с 1995 года.Тетя мне оставила на память бутон....Смотрю и душа разрывается.Историю завода я знаю .Мама и папа рассказывали.Барановчане,я вас люблю и очень скучаю...ооооой ,есть у меня золотая нива.Родители подарили ...юнащову фамилию директора завода-Хоменко.!!!❤❤❤
Як прикро, що наша промысловисть розвалылась з розвалом Союзу. Тэж маю чудову чашку з Бараники.
Знаємо Михайла Ароновича)!
І навіть книгу його маємо!
Привіт із Баранівки)
Дякую за чудове відео, можливість побувати разом з Вами в світі прекрасного! Музей за всоєю експозицією не поступається європейським, цінуємо і пишаємося своїми майстрами, дякуємо співробітникам музея, що зберегли експозицію і подарували сьогодні нам велику радість!
Я мовчу - немає слів! Я приголомшена:яка краса! ДЯКУЮ ВАМ,пане Віталій!
Добрий день. Завжди, будь ласка. Гарного Вам дня
Краса неймовірна, аж дух захвачує,,, а скільки такого, що навіть і не бачила в повсякденному житті,,, КРАСОТІЩА, одним словом !!!!!
Завод являлся одним из крупнейших и самых современных предприятий фарфоро-фаянсовой промышленности на территории УССР. В "незалежной" Украине он стал "обществом с ограниченной ответственностью", сократил производство, на фоне роста энергоносителей и безалаберности новых собственников не выдерживал конкуренцию с дешёвым китайским импортом, который хлынул в страну... В 2009 были остановлены печи, активы и оборудование переданы каким-то частным структурам и несколько раз перепроданы. Итог - полное банкротство. Спасибо людям, которые сохранили музей.
Спасибо за показ, было очень интересно, удачи вам в дальнейшем!
Виталий, спасибо огромное за Ваш труд и за удовольствие и возможность увидеть такую красоту! Вынуждено(временно) нахожусь в Лиможе(Франция) - принято считать главным городом французског фарфора, есть крупные семейные фабрики с почти двухсотлетней историей, большое количество фарфоровыз мастерских, одним словом-красотища, НО однощначно могу сказать, УКРАИНСКИЙ фарфор, не только Барановского з-да, не уступает в красоте, наши мастера создавали шедевры, прекрасные формы, великолепная работа художников и я горжусь Украиной и её талантливыми людьми! Верю в возрождение нашей неньки💛💙Процветания Вам, Виталий и мира нам всем!
Побувала наче в казці, навіть і не знала, що у нас такий музей.
Зовсім не знаємо нашу країну.
Треба намагатися відновити виробництво, щоб було чим дивувати світ.
Миру нашій УКРАЇНІ ❤!!!!!
Добрий вечір пані Ірина. Дякую за коментар.
Не забудьте будь ласка підписатися. Приємного Вам перегляду
Яка краса...
Дякую, пане Віталію, за змістовну екскурсію. Велика подяка правцівникам музею за їх колосальну працю. Дуже боляче, що на сьогодні не працює жоден порцеляновий завод в Україні. Які ж талановиті у нас люди. Маю надію, що рецептура порцеляни збережена і мрію про відродження наших заводів.
Боже мій! Яка краса! Витвори мистецтва!
Добрий вечір. Це дійсно так. А як приємно знаходитися в цій атмосфері.
Гарного вечора
Дуже хотілося, щоб після війни відродилося наше українське виробництво
Вітаю, друзі.
Запрошую в світ порцелянового виробництва, або того, що від нього залишилося.
Буде цікаво.
th-cam.com/video/-oSpBQa7Qxs/w-d-xo.htmlsi=GaiHZM5ZIVnDa7Pt
Дурна думкой богатiе
А что мешало до війни? 30 років екзалежності грабували, крали, розвалювали, а після війни заживемо!
Какая интересная экскурсия! Спасибо! Благодаря вам,я узнаю многое про вашу Украину! И мне очень нравится!