Jak to działa i do czego służy? | Opis i działanie funkcji przycisków i dźwigni w New Holland T6...

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 6 ธ.ค. 2021
  • Witaj, chcesz coś wiedzieć zostaw komentarz.
    Nasz instagram: / agrovisionbabinski
    Nasze motto to 100% szczerości albo nic!
    Subskrybuj, nie pożałujesz!
    Zapraszam na naszą stronę na facebook'u, gdzie dostaniesz jeszcze więcej informacji z naszego gospodarstwa, link : / agrovisionbabinski
    stan na 07.12.2021
    8 049 563 wyświetlenia
    25 917 widzów

ความคิดเห็น • 31

  • @powrotdokorzeni
    @powrotdokorzeni 2 ปีที่แล้ว +5

    12:43 mały błąd bo wciskając ten guzik górny chwilowo rozłączamy chamulec wałka, na przykład kiedy kończymy pracę rozrzutnikiem obornika wciskając ten przycisk i wyłączając wałek nie zatrzyma się odrazu tylko spokojnie zmniejszy obroty, pozdrawiam 😀👍

    • @dreamytm8431
      @dreamytm8431 หลายเดือนก่อน +1

      Mam pytanie, bo nie wiem jak wyłączyć ten hamulec wom, jak to zrobić?

  • @dreamytm8431
    @dreamytm8431 หลายเดือนก่อน +1

    A jak wyłączyć hamulec wom? Nie mam pojęcia tak szczerze, a mam go włączonego i niezbyt wiem jak to zrobić, pomocy

  • @rob16041979
    @rob16041979 2 ปีที่แล้ว +1

    W Farming Simulatorze 22 mi się nie przyda ale i tak jest zajebiście :)
    Wrzucajcie coś mimo "przerwy" zimowej :)

  • @matrix358
    @matrix358 2 ปีที่แล้ว

    Amortyzacje przedniej osi używasz w pracach polowych czy tylko po asfalcie?

  • @dampiw4177
    @dampiw4177 ปีที่แล้ว

    Czy te przyciski do zapamiętywania obrotów silnika , blokady mechanizmu i pozostsle w tym szeregu są u Ciebie podswietlote po zapaleniu swiatel w ciągniku?

  • @bimb9650
    @bimb9650 2 ปีที่แล้ว

    Jak myślisz ile teraz jest warty wasz new holland?

  • @Voytecss
    @Voytecss 2 ปีที่แล้ว

    Orientuje się ktoś, czy jest opcja dołożyć pełzaki do electro command? Czy raczej trzeba zmieniać całą skrzynię?

  • @kamil1669
    @kamil1669 2 ปีที่แล้ว

    Wskażnik ciśnienia oleju silnika ile wam wskazuje ?

  • @djsyrusoffical932
    @djsyrusoffical932 2 ปีที่แล้ว

    Mi ciągle się psuje napęd przedniej wycieraczki w T5 2016 r i co wymieni serwis to albo spierdola albo znów zębatka strzela nie daje rady a na odchylanej wycieraczce rusza się normalnie.
    Macie na to sposób?

  • @krzysztofwojtkowski3953
    @krzysztofwojtkowski3953 2 ปีที่แล้ว

    Co to i do czego służy regulacja siłowa podnośnika?

  • @piotrek745
    @piotrek745 2 ปีที่แล้ว +1

    A jak zaprogramować szerokość maszyny ?

  • @kubajaczak7574
    @kubajaczak7574 2 ปีที่แล้ว +5

    Skrzynia może i fajna tylko kurcze to wycie to mega odstrasza jak się ogląda filmiki. Pozdrawiam

    • @radekl.7417
      @radekl.7417 2 ปีที่แล้ว +1

      W kabinie tego az tak nie słychać

    • @nhteam2558
      @nhteam2558 2 ปีที่แล้ว

      Powiem tak posiadam t6 i tak ciągnik wyje na ośmiu biegach a na 9 nie słychać skrzyni w przypadku skrzyni z Eco biegiem czyli 17 bo występują też 16 skrzynia na filmach mocno wyje ale to zależy kto jaka ma kamerę w realu tego tak nie słuchać np porównanie nh u niego na kanale za mocno wyje przez kamerę bo gdy zobaczysz sobie np film u mafisolec u krzycha w case to aż tak wycia nie słychać a to 1 do 1 te same ciągniki to wina kamery a co do samej skrzyni bardzo wygodna i pancerna żeby rozjebać electro command-a to trzeba mieć talent albo nie dbać przy zakupie jeździliśmy jd 6155m i t6 po jeździe próbnej t6 przyjechała do domu pozdro

  • @oFsik53
    @oFsik53 2 ปีที่แล้ว

    6:10 jak przytrzymasz ten guzik dłużej to można zmienić w jakim zakresie obrotów ma zmieniać biegi na automacie

    •  2 ปีที่แล้ว

      w jaki sposób?

    • @oFsik53
      @oFsik53 2 ปีที่แล้ว

      @ przytrzymujesz i na ekranie skrzyni wyskoczy wartość, zmieniasz klikając tym samym guzikiem chyba od 05 do 30 przeskakuje co 5

    • @kp159
      @kp159 9 หลายเดือนก่อน

      ​@@oFsik53 kurcze nie moge zmienic tej wartości co może być winne?

  • @Longer0022
    @Longer0022 2 ปีที่แล้ว

    🖐️👍👍

  • @Podlasiiiak
    @Podlasiiiak 2 ปีที่แล้ว

    Ja nie mam tego od esm A mi się włączył i nwm co zrobic

  • @tarwas3867
    @tarwas3867 2 ปีที่แล้ว

    Podasz dokładny model new hollanda

  • @PiterekS-fe3xj
    @PiterekS-fe3xj 2 ปีที่แล้ว +1

    Cześć. Czekaj bo coś nierozumiem w 7:00min niewiem jak w twoim traktoże ale w mojam case działa to na tej zasadzie że jeśli masz włączony automatyczny przedni napęd to powyżej 20km/h to się sam rozłącza a jeśli masz w drugą stronę naciśnięte to możesz jechać nawet 40km/h i na załączonym przednim napędzie, a przy blokadzie na 4/4 to A czyli automatyczne zał i razł blokady działa na tej zasadzie że jak masz na A to po opuszczeniu naszedzia załącza się a po podniesieniu rozłącza blokadę jeśli masz załączoną drugą opcję to masz cały czas załączoną blokadę. Niewiem ale mi się wydaje że case a new Holand działa na tej samej zasadzie. Ja bym polecał jeździć raczej zawsze na automacie

    • @marcinsadkowski2015
      @marcinsadkowski2015 2 ปีที่แล้ว

      U mnie niezależnie jak jest ustawione to powyżej 20 km/h się napęd rozłączy.

  • @kaprysek4768
    @kaprysek4768 2 ปีที่แล้ว

    Co to za skrzynia polecasz ja?

    • @agromafian
      @agromafian 2 ปีที่แล้ว

      Electro comand, w nowszych T6 to jest dołączona "S"

    • @grbartkowiak8319
      @grbartkowiak8319 2 ปีที่แล้ว +1

      Range command ja bardzo polecam

  • @sylwiasylwka790
    @sylwiasylwka790 2 ปีที่แล้ว

    To pokrętło w podłokietniku z kłótka służy nie tylko do blokady. Z automatu załączy się amortyzacja tylnego TUZ Ktoś nie czytał instrukcji obsługi 😁

    •  2 ปีที่แล้ว +1

      Tak wiemy o tym, nie wszystko człowiek pamięta powiedzieć .

  • @pietrasekkk4519
    @pietrasekkk4519 2 ปีที่แล้ว

    PIERWSZY

  • @przemekrad509
    @przemekrad509 2 ปีที่แล้ว

    Do mieszania paszowozu się nada.