Купив схожу шнягу, тільки на двох колесах. В коплекті, окрім плужка для посадки, картоплекопалки і якихось "флажків", є такі диски. Але воно дуже легке, треба добряче навантажити. Ходити качечкою задом наперед незручно. Якщо ти не стокілограмовий бугай, буде важко. Вилізе все шо може вилізти. Рама зроблена зі звичайного м'якого квадрату. Болти фіксації положень швидко продавлюють її в місцях фіксації. Круглі труби самих дисків важко зафіксувати через їх круглість - болти мають дуже малу точку контакту. Тому воно йорзає. Важко зберігати рівномірність, воно весь час норовить покинути рядок. Так що дійсно, це дуже важка робота потрібен якийсь мотоблок зі сталою швидкістю. Але з ціною і обслугою техніки, єдиний плюс це те що можна отримати чистий продукт. І то при умові що ви не використувоєте гербіцидів та отрут від жуків. А так, то це фіаско.
Використання окучника передбачає що картопля буде посаджена як по лінійці. Або дуже рівненько. Міжряддя мають бути попередньо розрихлені. Тоді тягати буде легше. Та і кущі картоплі для першого підгортання мають бути значно менші по висоті.
Штука непогана але занадто легка. Потрібно дуже навантажити щоб воно працювало як треба. До того ж на ефективність роботи впливає стан землі на якій працюєш.
Замахаєся тягать таку приспособу і яйця на лоб повилазять!!! Краще купи мотоблок шо я і зробив тепер без проблем сам підгортає а я за ним іду щоб розвернуть в кінці огорода!!!
Купив схожу шнягу, тільки на двох колесах. В коплекті, окрім плужка для посадки, картоплекопалки і якихось "флажків", є такі диски. Але воно дуже легке, треба добряче навантажити. Ходити качечкою задом наперед незручно. Якщо ти не стокілограмовий бугай, буде важко. Вилізе все шо може вилізти. Рама зроблена зі звичайного м'якого квадрату. Болти фіксації положень швидко продавлюють її в місцях фіксації. Круглі труби самих дисків важко зафіксувати через їх круглість - болти мають дуже малу точку контакту. Тому воно йорзає. Важко зберігати рівномірність, воно весь час норовить покинути рядок.
Так що дійсно, це дуже важка робота потрібен якийсь мотоблок зі сталою швидкістю. Але з ціною і обслугою техніки, єдиний плюс це те що можна отримати чистий продукт. І то при умові що ви не використувоєте гербіцидів та отрут від жуків. А так, то це фіаско.
Дякую за файний контент!
І вам дякую.
How many indian price of this product
Good day. This product is not sold in India.
Де таке мажна заказати
Я через інтернет замовляв, в тому магазині де я купляв його вже нема, тому пошукайте через Google.
Які розміри між дисками,і по рамі?
Між дисками можна виставити максимум 70 см.
@@AnatolijTkachenko дякую
Використання окучника передбачає що картопля буде посаджена як по лінійці. Або дуже рівненько. Міжряддя мають бути попередньо розрихлені. Тоді тягати буде легше.
Та і кущі картоплі для першого підгортання мають бути значно менші по висоті.
Невже розуму не хватає взяти мікрофон під носа?
Я не використовував тоді диктофон, звук писався на камеру на штативі. Тому так і вийшло.
Це не люфт,це тепловой зазор!😊😊😊
👍😂
Його придумали винахідники пилки Дружба-2))))
🤔😃
Заводской лёгкий. Надо грузик кг так 30
30кг це забагато, 20 саме то. 🤔
Дуже невдалий агрегат...
Техніка нормальна, просто потрібно працювати вдвох, так простіше і легше.
І за Рідну мову у відео!
👍🇺🇦
Як на мене - то якесь г... но.
Штука непогана але занадто легка. Потрібно дуже навантажити щоб воно працювало як треба. До того ж на ефективність роботи впливає стан землі на якій працюєш.
Замахаєся тягать таку приспособу і яйця на лоб повилазять!!! Краще купи мотоблок шо я і зробив тепер без проблем сам підгортає а я за ним іду щоб розвернуть в кінці огорода!!!
Насправді не така вже ця "приспособа" і важка, працювати можна. 👍😀