МЕНЮ: 0:00 Вступ 0:41 Знайомство з платформою Intel Lunar Lake 2:53 Знайомство з героєм тесту 5:02 На чому тестуали? 6:52 Тестування | Прогрів 8:41 Тестування | Синтетика 9:50 Тестування | Живлення від мережі/батареї 10:24 Тестування | Ігри 10:36 Apex Legends 11:18 Baldur's Gate 3 12:00 Counter-Strike 2 12:39 Cyberpunk 2077 14:49 Deadlock 15:22 Diablo IV 16:09 Dota 2 16:45 Dragon Age: The Veilguard 17:31 Fortnite 18:11 Forza Horizon 5 18:43 Ghost of Tsushima 19:23 Overwatch 2 19:58 Silent Hill 2 20:34 S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl 21:06 StarCraft II 21:38 Warframe 22:17 The Witcher 3: Wild Hunt 22:47 World of Tanks 23:25 Підсумки *** Конфігурація ноутбука ASUS Zenbook S 14 (UX5406SA-PV029W): - Дисплей: 14”, 2880x1800, 120 Гц, OLED - ЦП: Intel Core Ultra 7 258V, 4Я+4я/8П, до 4.8 ГГц, до 37 Вт - ГП: Intel Arc Graphics 140V, до 16 ГБ, до 1,95 ГГц, до 17 Вт - НП: Intel AI Boost, до 47 TOPS - ОЗП: 32 ГБ, LPDDR5X, 8533 MT/c, Розпаяна поряд з кристалами процесора - SSD: 1 ТБ, М.2 2280, NVMe, PCIe 4.0 x4 - Акумулятор: 72 Вт·г - Блок живлення: 65 Вт Геймплей записано зовнішньою системою з AVerMedia Live Gamer 4K, тобто без втрати продуктивності: - th-cam.com/video/r6jA6ix7s8k/w-d-xo.html *** Особиста подяка Pasha Gatilov, а також іншим нашим спонсорам: yura fedorov, DWSnomad, Ruslan Bozhok, Андрей Тимаев, Amude, Igor Chelsea, ㄗ丹れ刀モ爪口れ工丹, Олексій Байдур, Andrіі Zorenko, Mykola Naboka, Євгеній М, Andrii Priadko, Оlegio, Snail Dog, Iryna *, Erwin, Keichi893, В'ячеслав, Gimnasist2, Arximus Doomcheaser, Володимир Бєліков, Herecomes, Freezer, B. S., Mike Shinoda, Max Markelov, Life is game, DdubMeatBoy, Vladyslav Tyshchenko, Oleh Korotych, vetal215, Myroslav, Mykola Pyroh, Котлетка. Приєднуйтеся! th-cam.com/channels/3PyIqYQ7lw7YKHRLqIvXlw.htmljoin Підтримати нас можна Спонсорством, а також на Donatello, Patreon чи Buy Me a Coffee: - donatello.to/gecidcom - www.patreon.com/gecidcom - www.buymeacoffee.com/gecidcom Або просто на Банку - send.monobank.ua/jar/84z7wjL7uf
Подробиці про ноутбук ASUS Zenbook S 14 на офіційному сайті ASUS: - bit.ly/3Zvc9Rb Рекомендуємо до перегляду: - Досвід експлуатації ноутбука на Snapdragon X Elite: Чи є життя з Windows 11 на ARM? th-cam.com/video/9SjPidKrt-Q/w-d-xo.html - Компактна збірка з Ryzen 7 9700X і GeForce RTX 4070 GDDR6: Для швидкої релокації th-cam.com/video/ZuyMEz56GN0/w-d-xo.html - Додаткові тести Intel Arc A770 16GB: Краща стабільність, старі і нові ігри th-cam.com/video/Ys9oAa5PXZ0/w-d-xo.html Та почитати: - Огляд ноутбука ASUS Zenbook S 14 (UX5406SA-PV029W): Елегантність та інновації у тонкому корпусі ua.gecid.com/nouts/asus_zenbook_s_14_ux5406sa/
Чи буде оновлення відео по БЖ? Бо з часу останнього відео рекомендації виробників заліза вийшли за рамки потужності в тому відео і оновився стандарт БЖ.
Дякую, нарешті повернувся World of Tanks. Маю побажання на майбутні відео. Було б дуже цікаво побачити якійсь розбір можливостей підключення зовнішніх відеокарт. Які мають бути вимоги до ноутбуків, які є пристрої для підключення (інтерфейси, блоки живлення...), та які відеокарти мають сенс так підключатись. Зараз мені здається ця тема більш актуальна. Я завжди користувався лише стаціонарним ПК, і мобільність ніколи не була для мене важливішою за продуктивність. Але зараз, як мільйони інших я вимушено переселений, комп лишився на окупованій території, зовсім не до нього було. Вкладатися в новий ПК не дуже хочеться, хто зна, може ще буде необхідність переїжджати. Про ігри майже забув, одна з причин цього - мобільність, поточний ноут не потягне. Можливо у наступному році зміню ноут на більш кращій, але дивитися у бік ігрових зовсім не має бажання. А от тонкий ноут плюс зовнішня відеокарта - це цікаво. Але замало інформації. Отже успіху каналу, та було б цікаво побачити думку каналу щодо зовнішніх відеокарт.
Окулінку ніде в ноутах не бачив. Тандерболт гарантовано є на інтелівських процах, якщо виробник ноутах нічого не обріже, з АМД складніше ЮСБ4.0 повільний, тому будуть повільні просадки Далі адаптер через м.2. Доведеться робити дірку в корпусі для виводу адаптера Окулінка, в крайньому випадку на старих ноутах аба ноутах з тільки 1 вільним м.2(переважно АМД) доведеться відмовитися від вайфая, щоб туди вставити. Купа гемору, яким мало хто буде займатись, бо перехідники для тандерболту дорогі, а окулінк, імовірно, легко одразу вставити не вийде
Це мертве діло. Воно має сенс якщо ти хочеш брати ну дуже потужну карту, але тоді тобі потрібен добрий камінчик, а він буде лише в ігрових ноутах з добрим охолодженням які вже матимуть непоганої продуктивності карти на вибір. Якщо б і були такі пристрої лише з гарним камінцем то там автоматично має бути добре охолодження, а це + до розміру, що знову ж таки вбиває цю всю ідею з виносною картою. Камінці ноутів все одно не мають такої продуктивності щоб тягнути потужні зовнішні карти, і проблема там навіть не в них самих, а в ПСП, високі затримки і це в дуже дорогих ноутах. До купи ще проблема з пропускною продуктивністю підключення цього добра. І до цього ще ціноутворення на такі рішення, вони рідкісні, майже нікому не треба і ціна на них дуже висока, а ігрові ноути - їх купа і там ціна приємніша.
Камінчик гарний в продуктивності, універсальності(привіт ARM) та часі роботи, але все ж при такій ціні, ремонтопридатності та загальній продуктивності підійде не для всіх (і точно не вибір для ігор)
Питання: ram на кристалі/soc не можна збільшити, це очевидно. Але я не зрозумів чи можуть виробники ноутів додавати раму на мат платі використовуючи другий канал? Очікую вашої відповіді, але імовірно не можна так. Про RAM: Це що виходить інтел вважають що 16/32гб вистачить всім? Що за маразм... Може я не правий, та це не ігрові процесори, і навіть 32 це впритичок для багатьох задач/професій. А про 16 я взагалі мовчу. Мені на старому ноуті на Він10 на восьми гігах було так само "комфортно" працювати як зараз на Він11 з 16гб. Оперативки постійно трохи, але не вистачає. Щось в мене чуйка що ноутбук на цій платформі не варто розглядати як покупку на роки. Стосовно iGPU: Як не кожен рік то через рік інтел рекламує чергову версію своєї графіки як технологічний прорив, просто інженерний шедевр який покриє всі типові задачі, і навіть за геймінг нам переживати не треба. Однак якщо глянути в минуле і порівняти з теперішнім то здається, що для юзера нічого не змінилося за останні років десять. Системні вимоги ААА ігор зростають з такими є темпами як і продуктивність iGPU від інтел. Як зараз в свіжі топові ігри не пограєш на igpu, так і десять років тому. Як зараз можна +/- сміливо розраховувати що 5-8 річна ААА гра буде грабельна на iGPU, так і бляха 10 років тому. Тому цей інформаційний шум маркетологів я більше не сприймаю. Дякую вашій команді за тести нової платформи!
Розпаяна пам'ять найшвидша та найбільш енергоефективна. Можливість додати до наявного двоканалу ще 2 обмежить швидкість найповільнішою, нівелює енергоефективність та зробить материнську плату занадто дорогою
Якщо вже так сильно потрібна потужна відеокарта конкретно для ноутбука, то хіба шукати можливі способи підключення десктопної відеокарти через окулінк, тандерболт, юсб4(найгірший за продуктивністю варіант) чи до м2 роз'єму через перехідники/підставки. Ще й дешевше може вийти, ніж переплачувати за топовий ігровий ноут. Тільки якщо вже є дискретна відеокарта, то може бути конфлікт драйверів (на вінді зовнішня не запуститься, а на Лінуксі будуть краші і без танців чи перевстановлення лінукса нічого не запуститься)
Ще б якісь показники в робочих задачах, там поставити компіляцію якогось великого проекту, відос змонтувати, модель свою запустити чи щось таке. Бо очевидно що його не для ігор будуть купувати, а по іграм оцінювати робочу продуктивність доволі важко.
@@gecidcom циферки в табличках мало що говорять про реальну роботу. Якщо чесно, я взагалі слабо розумію синтетику, бо може бути таке, що в числах продуктивності багато, а ноут тупить в банальщині, і навпаки. Отут цікаво як він вивозить прості операції, наскільки плавно рухається таймлайн, як довго він думає перед накладанням ефекту в фш, чи як довго він буде збирати мій фронтовий мікросервіс для проду, чи скільки йому часу треба аби розвернути простеньку мовну модель. І як при цьому буде тупити все інше, і скільки він в такому навантаженні буде жити без зарядки. Оце все простими циферками Geekbanch-у не покажеш, а інформація дуже цінна.
Як думаєте норм процесора на моєму ноуті: Ultra 7 155H з RTX 4060 mobile в іграх все добре по температурам мене влаштовує 75-80С° GPU 60-70C° Був Acer Nitro 5 схожий з мои MSI PULS 16 AI я продав Acer не сподобався хотів MSI так от ACER був з i7 12650H троттлив і єкран був такий собі в MSI все на багато краще тротлингу нема взагалі в
У свій час ми приймали участь у турнірах по Quake 3 і частоти кадрів 30+ вистачало позаочі а зараз всім 120+ подавай. Може я щось пропустив і у сучасних людей очі встигають опрацьовувати більше ніж 25 кадрів/сек.??? І головне, це ж не ігровий ноутбук для графодрочерів. Чому більша частина відео про геймалки?
Не нужно сравнивать человеческое восприятие с частотой кадров источника, ибо это две абсолютно разные вещи. Причём даже не глаза, а мозг это обрабатывает, а глаза лишь передают сигнал, преобразованный ими в цвет. Несмотря на то, что мы (люди) улавливаем 25 кадров в секунду, мы способны видеть разницу между 30 FPS и 60 FPS в играх, которая проявляется в плавности (чем больше кадров, тем выше плавность). То есть, мы можем видеть 25 кадров с разной плавностью.
МЕНЮ:
0:00 Вступ
0:41 Знайомство з платформою Intel Lunar Lake
2:53 Знайомство з героєм тесту
5:02 На чому тестуали?
6:52 Тестування | Прогрів
8:41 Тестування | Синтетика
9:50 Тестування | Живлення від мережі/батареї
10:24 Тестування | Ігри
10:36 Apex Legends
11:18 Baldur's Gate 3
12:00 Counter-Strike 2
12:39 Cyberpunk 2077
14:49 Deadlock
15:22 Diablo IV
16:09 Dota 2
16:45 Dragon Age: The Veilguard
17:31 Fortnite
18:11 Forza Horizon 5
18:43 Ghost of Tsushima
19:23 Overwatch 2
19:58 Silent Hill 2
20:34 S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
21:06 StarCraft II
21:38 Warframe
22:17 The Witcher 3: Wild Hunt
22:47 World of Tanks
23:25 Підсумки
***
Конфігурація ноутбука ASUS Zenbook S 14 (UX5406SA-PV029W):
- Дисплей: 14”, 2880x1800, 120 Гц, OLED
- ЦП: Intel Core Ultra 7 258V, 4Я+4я/8П, до 4.8 ГГц, до 37 Вт
- ГП: Intel Arc Graphics 140V, до 16 ГБ, до 1,95 ГГц, до 17 Вт
- НП: Intel AI Boost, до 47 TOPS
- ОЗП: 32 ГБ, LPDDR5X, 8533 MT/c, Розпаяна поряд з кристалами процесора
- SSD: 1 ТБ, М.2 2280, NVMe, PCIe 4.0 x4
- Акумулятор: 72 Вт·г
- Блок живлення: 65 Вт
Геймплей записано зовнішньою системою з AVerMedia Live Gamer 4K, тобто без втрати продуктивності:
- th-cam.com/video/r6jA6ix7s8k/w-d-xo.html
***
Особиста подяка Pasha Gatilov, а також іншим нашим спонсорам: yura fedorov, DWSnomad, Ruslan Bozhok, Андрей Тимаев, Amude, Igor Chelsea, ㄗ丹れ刀モ爪口れ工丹, Олексій Байдур, Andrіі Zorenko, Mykola Naboka, Євгеній М, Andrii Priadko, Оlegio, Snail Dog, Iryna *, Erwin, Keichi893, В'ячеслав, Gimnasist2, Arximus Doomcheaser, Володимир Бєліков, Herecomes, Freezer, B. S., Mike Shinoda, Max Markelov, Life is game, DdubMeatBoy, Vladyslav Tyshchenko, Oleh Korotych, vetal215, Myroslav, Mykola Pyroh, Котлетка.
Приєднуйтеся!
th-cam.com/channels/3PyIqYQ7lw7YKHRLqIvXlw.htmljoin
Підтримати нас можна Спонсорством, а також на Donatello, Patreon чи Buy Me a Coffee:
- donatello.to/gecidcom
- www.patreon.com/gecidcom
- www.buymeacoffee.com/gecidcom
Або просто на Банку - send.monobank.ua/jar/84z7wjL7uf
Подробиці про ноутбук ASUS Zenbook S 14 на офіційному сайті ASUS:
- bit.ly/3Zvc9Rb
Рекомендуємо до перегляду:
- Досвід експлуатації ноутбука на Snapdragon X Elite: Чи є життя з Windows 11 на ARM?
th-cam.com/video/9SjPidKrt-Q/w-d-xo.html
- Компактна збірка з Ryzen 7 9700X і GeForce RTX 4070 GDDR6: Для швидкої релокації
th-cam.com/video/ZuyMEz56GN0/w-d-xo.html
- Додаткові тести Intel Arc A770 16GB: Краща стабільність, старі і нові ігри
th-cam.com/video/Ys9oAa5PXZ0/w-d-xo.html
Та почитати:
- Огляд ноутбука ASUS Zenbook S 14 (UX5406SA-PV029W): Елегантність та інновації у тонкому корпусі
ua.gecid.com/nouts/asus_zenbook_s_14_ux5406sa/
Чи буде оновлення відео по БЖ?
Бо з часу останнього відео рекомендації виробників заліза вийшли за рамки потужності в тому відео і оновився стандарт БЖ.
М'яко кажучи, це дуже цікавий девайс! Дивовижна продуктивність, котра помножена на вражаючу автономність! Саме те, що треба в наші важкі часи!
Велика подяка за відео! Вподобайка та коментар для просування.
Приємно стільки ігор протестували аж затягнуло 😊
Що в деякі захотілося знову пограти 😁
У вас ошибка "на чому тестували?"
5:02
Дякую, нарешті повернувся World of Tanks.
Маю побажання на майбутні відео. Було б дуже цікаво побачити якійсь розбір можливостей підключення зовнішніх відеокарт. Які мають бути вимоги до ноутбуків, які є пристрої для підключення (інтерфейси, блоки живлення...), та які відеокарти мають сенс так підключатись.
Зараз мені здається ця тема більш актуальна. Я завжди користувався лише стаціонарним ПК, і мобільність ніколи не була для мене важливішою за продуктивність. Але зараз, як мільйони інших я вимушено переселений, комп лишився на окупованій території, зовсім не до нього було. Вкладатися в новий ПК не дуже хочеться, хто зна, може ще буде необхідність переїжджати. Про ігри майже забув, одна з причин цього - мобільність, поточний ноут не потягне. Можливо у наступному році зміню ноут на більш кращій, але дивитися у бік ігрових зовсім не має бажання. А от тонкий ноут плюс зовнішня відеокарта - це цікаво. Але замало інформації.
Отже успіху каналу, та було б цікаво побачити думку каналу щодо зовнішніх відеокарт.
Окулінку ніде в ноутах не бачив.
Тандерболт гарантовано є на інтелівських процах, якщо виробник ноутах нічого не обріже, з АМД складніше
ЮСБ4.0 повільний, тому будуть повільні просадки
Далі адаптер через м.2. Доведеться робити дірку в корпусі для виводу адаптера Окулінка, в крайньому випадку на старих ноутах аба ноутах з тільки 1 вільним м.2(переважно АМД) доведеться відмовитися від вайфая, щоб туди вставити.
Купа гемору, яким мало хто буде займатись, бо перехідники для тандерболту дорогі, а окулінк, імовірно, легко одразу вставити не вийде
Це мертве діло. Воно має сенс якщо ти хочеш брати ну дуже потужну карту, але тоді тобі потрібен добрий камінчик, а він буде лише в ігрових ноутах з добрим охолодженням які вже матимуть непоганої продуктивності карти на вибір. Якщо б і були такі пристрої лише з гарним камінцем то там автоматично має бути добре охолодження, а це + до розміру, що знову ж таки вбиває цю всю ідею з виносною картою. Камінці ноутів все одно не мають такої продуктивності щоб тягнути потужні зовнішні карти, і проблема там навіть не в них самих, а в ПСП, високі затримки і це в дуже дорогих ноутах. До купи ще проблема з пропускною продуктивністю підключення цього добра. І до цього ще ціноутворення на такі рішення, вони рідкісні, майже нікому не треба і ціна на них дуже висока, а ігрові ноути - їх купа і там ціна приємніша.
-там Інтел!
-Де?
-Там, помирає
До нього ж можна підключити eGPU, вірно? Тоді можна і в STALKER2 засісти на високих.
за тунки респект
Камінчик гарний в продуктивності, універсальності(привіт ARM) та часі роботи, але все ж при такій ціні, ремонтопридатності та загальній продуктивності підійде не для всіх (і точно не вибір для ігор)
час роботи там високий чисто через акумулятор 72 Вт/год
Дуже цікаво було б подивитись на цей чип в MSI Claw 8 AI+, а ще крутіше порівняння з ROG Ally X. Дуже прошу 🙏
Питання: ram на кристалі/soc не можна збільшити, це очевидно. Але я не зрозумів чи можуть виробники ноутів додавати раму на мат платі використовуючи другий канал? Очікую вашої відповіді, але імовірно не можна так.
Про RAM: Це що виходить інтел вважають що 16/32гб вистачить всім? Що за маразм... Може я не правий, та це не ігрові процесори, і навіть 32 це впритичок для багатьох задач/професій.
А про 16 я взагалі мовчу.
Мені на старому ноуті на Він10 на восьми гігах було так само "комфортно" працювати як зараз на Він11 з 16гб. Оперативки постійно трохи, але не вистачає. Щось в мене чуйка що ноутбук на цій платформі не варто розглядати як покупку на роки.
Стосовно iGPU: Як не кожен рік то через рік інтел рекламує чергову версію своєї графіки як технологічний прорив, просто інженерний шедевр який покриє всі типові задачі, і навіть за геймінг нам переживати не треба.
Однак якщо глянути в минуле і порівняти з теперішнім то здається, що для юзера нічого не змінилося за останні років десять. Системні вимоги ААА ігор зростають з такими є темпами як і продуктивність iGPU від інтел. Як зараз в свіжі топові ігри не пограєш на igpu, так і десять років тому. Як зараз можна +/- сміливо розраховувати що 5-8 річна ААА гра буде грабельна на iGPU, так і бляха 10 років тому. Тому цей інформаційний шум маркетологів я більше не сприймаю.
Дякую вашій команді за тести нової платформи!
Розпаяна пам'ять найшвидша та найбільш енергоефективна. Можливість додати до наявного двоканалу ще 2 обмежить швидкість найповільнішою, нівелює енергоефективність та зробить материнську плату занадто дорогою
Чи правильно я розумію, що якщо важлива вбудована графіка то альтернативі AMD немає?
Ну майже так і є. Особиво якщо графіка АМД не з наймолодших чипів.
Якщо вже так сильно потрібна потужна відеокарта конкретно для ноутбука, то хіба шукати можливі способи підключення десктопної відеокарти через окулінк, тандерболт, юсб4(найгірший за продуктивністю варіант) чи до м2 роз'єму через перехідники/підставки. Ще й дешевше може вийти, ніж переплачувати за топовий ігровий ноут.
Тільки якщо вже є дискретна відеокарта, то може бути конфлікт драйверів (на вінді зовнішня не запуститься, а на Лінуксі будуть краші і без танців чи перевстановлення лінукса нічого не запуститься)
Хвальком ще є.
@@VINRARUS там слабша і з драйверами все погано.
ПершиЙ !👍
Интересный кот...)
картрідера нема,що при такому екрані якось дивно
Ще б якісь показники в робочих задачах, там поставити компіляцію якогось великого проекту, відос змонтувати, модель свою запустити чи щось таке. Бо очевидно що його не для ігор будуть купувати, а по іграм оцінювати робочу продуктивність доволі важко.
Там перед іграми блок синтетичних тестів ;)
@@gecidcom циферки в табличках мало що говорять про реальну роботу. Якщо чесно, я взагалі слабо розумію синтетику, бо може бути таке, що в числах продуктивності багато, а ноут тупить в банальщині, і навпаки. Отут цікаво як він вивозить прості операції, наскільки плавно рухається таймлайн, як довго він думає перед накладанням ефекту в фш, чи як довго він буде збирати мій фронтовий мікросервіс для проду, чи скільки йому часу треба аби розвернути простеньку мовну модель. І як при цьому буде тупити все інше, і скільки він в такому навантаженні буде жити без зарядки. Оце все простими циферками Geekbanch-у не покажеш, а інформація дуже цінна.
@@alexkonoplian інтелівське відеоядро ідеальне для роботи в прем'єрі, чудове в фотошопі і таке собі в давінчі
@@alexkonoplian нейронки Інтел для себе адаптовує(бо нема cuda) і викладає код на гіті
Як думаєте норм процесора на моєму ноуті: Ultra 7 155H з RTX 4060 mobile в іграх все добре по температурам мене влаштовує 75-80С° GPU 60-70C°
Був Acer Nitro 5 схожий з мои MSI PULS 16 AI я продав Acer не сподобався хотів MSI так от ACER був з i7 12650H троттлив і єкран був такий собі в MSI все на багато краще тротлингу нема взагалі в
ніт
@Ugrumuy що ні?
@@yarnik8041 в мене на десктопі потужніший 😛 ще й холодніший: 57/73😜 хоч і ядер вдвічі менше 🤪 коротше переходь на десктоп 😋
У свій час ми приймали участь у турнірах по Quake 3 і частоти кадрів 30+ вистачало позаочі а зараз всім 120+ подавай. Може я щось пропустив і у сучасних людей очі встигають опрацьовувати більше ніж 25 кадрів/сек.???
І головне, це ж не ігровий ноутбук для графодрочерів. Чому більша частина відео про геймалки?
Не нужно сравнивать человеческое восприятие с частотой кадров источника, ибо это две абсолютно разные вещи. Причём даже не глаза, а мозг это обрабатывает, а глаза лишь передают сигнал, преобразованный ими в цвет. Несмотря на то, что мы (люди) улавливаем 25 кадров в секунду, мы способны видеть разницу между 30 FPS и 60 FPS в играх, которая проявляется в плавности (чем больше кадров, тем выше плавность). То есть, мы можем видеть 25 кадров с разной плавностью.
"в свій час" між 30 і 60 фпс різниця була очевидна так само.
Між 60 і 120 вже не так все радикально, але теж помітно.
Ребят, верните русский язык пж. Разве кто то захейтит, если выпускать второй такой же видос, но на русском?
За что 60к подписчиков?
бесполезная реклама, диз не глядя
Кожен бачить те що хоче
це тебе вбили на 11:02 в Apex Legends? :)