Як отримати спадщину під час війни | Що необхідно знати при отриманні спадщини |Прийняття спадщини

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 26 พ.ย. 2024

ความคิดเห็น • 25

  • @nakaz.family
    @nakaz.family  ปีที่แล้ว

    Не забудьте підписатись і поставити ❤
    📲 Наш Instagram - instagram.com/nakaz.ua/
    ☎ Записатися на консультацію - family.nakaz.ua/

  • @Rud2023-pw9yh
    @Rud2023-pw9yh 6 หลายเดือนก่อน

    Дякуємо!

  • @ТИЩЕНКО-ю8н
    @ТИЩЕНКО-ю8н 4 หลายเดือนก่อน

    Дякую за докладне роз'яснення.
    Дайте будь ласаа відповідь на такі питання.
    1. Є договір по догляду оформлений на брата, який не хоче приймати майно. Живе на окупованій території. Довіреності від нього нема. Чи обов'язково до суду подавати заяву на зруйнування цього договору, щоб вступити в спадщину???
    2. І коли до суду: до пів року чи після пів року після смерті спадкодавця подавати заяву ??

  • @LiubovBudai
    @LiubovBudai 11 หลายเดือนก่อน

    Доброго дня! Дуже дякую за Вашу працю, за те, що даєте цікаву об'єктивну інформацію. Мене цікавить питання, як отримати спадщину падчерці від вітчима. Заповіту немає. Інших родичів та дітей у вітчима немає. Падчерка повнолітня. Чи важливо те, що падчерка не зареєстрована в житлі вітчима? Чи потрібно йти в суд, щоб довести право на спадок? Будь ласка, поясніть, як діяти в такому випадку? Дякую.

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  11 หลายเดือนก่อน +2

      Якщо вітчим офіційно удочерив її, тоді падчериця має право на спадщину, адже вона є його донькою з юридичної точки зору. Якщо вона була зареєстрована в житлі вітчима, то автоматично прийняла спадщину. Якщо ні - тоді протягом 6 міс. з дати смерті повинна подати заяву про прийняття спадщини (нотаріусу подати).
      Якщо ж вітчим її офіційно не удочерив, то вона не має права на спадщину як його дитина. Тоді, якщо жодних інших спадкоємців немає, вона може претендувати на спадщину, якщо разом з ним проживала останні 5 років. Але оскільки вона не була з ним офіційно зареєстрована, то доводити це доведеться в суді.
      Зверніться до нас за детальною консультацією, допоможемо розібратись.

    • @LiubovBudai
      @LiubovBudai 11 หลายเดือนก่อน

      @@nakaz.family дякую. Мабуть, було б простіш, якщо б був заповіт? Але ж, що вже маємо, то вже є.

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  11 หลายเดือนก่อน +1

      звісно, із заповітом було би набагато простіше

  • @oksanasturko4101
    @oksanasturko4101 6 หลายเดือนก่อน

    Я проживаю більше 20 років у другій державі( не в Рф), маю їхнє громадянство. У спадок мала би отримати половину першого поверху двоповерхового будинку. Другий належить мені.
    Документів на перший поверх у мене нема. Вони у другої людини.
    Як мені поступити? Чи обов'язково я маю бути присутня, чи можна дати довіреність другі особі?

  • @СофияЖемчужная-б6в
    @СофияЖемчужная-б6в ปีที่แล้ว

    Здравствуйте !
    У нас квартира приватизирована. Пять человек участвовали в приватизации , в январе мама умерла ,как нам с сестрой вступить в наследство на её долю ?

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  ปีที่แล้ว +1

      точно так само як описано у відео. Неважливо на скількох приватизована квартира. У мами була 1/5 частина. Ось цю 1/5 частину тепер спадкують її спадкоємці. Якщо в неї не було заповіту і є лише два спадкоємці - Ви і сестра, тоді цю 1/5 порівну розділять між Вами з сестрою. До ваших часток додасться ще по невеликому кусочку.
      Якщо ж в мами крім вас є ще спадкоємці першої черги, то цю 1/5 будуть ділити і між ними теж.
      Як вам прийняти спадщину? Подати заяви до нотаріуса про те, що ви готові прийняти спадщину.

  • @ЭллаЕлинек
    @ЭллаЕлинек 8 หลายเดือนก่อน

    Можна заявити о прийняті спадщіні у іншому місті?

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  8 หลายเดือนก่อน +1

      так, ви можете свою заяву завірити у будь якого нотаріуса, а потім поштою відправити тому нотаріусу, який веде спадкову справу. Якщо справу ще ніхто не веде, але наприклад справа повина відкриватися у Києві, а ви проживаєте у Вінниці - схема та сама. Обираєте нотаріуса в Києві, телефоном спілкуєтесь. У Вінниці в будь якого нотаріуса засвідчуєте свою заяву про прийняття спадщини і відправляєте поштою нотаріусу в Київ, якого одрали для подальшого ведення спадкової справи.

  • @ninavdovenko6407
    @ninavdovenko6407 2 หลายเดือนก่อน

    Вартість оформлення спадщини у державного нотаріуса постраждалого 1 категорії постраждалого від аварії на ЧАЕС.

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  2 หลายเดือนก่อน

      Ми юридична компанія, ми не є нотаріальною конторою. Тому вартість вам краще напряму у зручного для вас нотаріаса потрібно уточнити.

  • @Олена-ы8ы
    @Олена-ы8ы 9 หลายเดือนก่อน

    Як отримати компенсацію спадкоємцю дружині,нотаріус не видає свідоцтво на право власності на зруйнований будинок

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  8 หลายเดือนก่อน

      З 2016 року Свідоцтво про право власності на нерухоме майно не видається. Реєстрація права власності на нерухомість відбувається після завершення усіх будівельних робіт і введення об'єкту в експлуатацію, шляхом внесення відомостей в електронний реєстр речових прав на нерухоме майно. Кінцевим документом, який підтверджує реєстрацію права вланості є витяг з реєстру.
      Ви, як спадкоємець померлого власника зруйнованого будинку, маєте право на отримання компенсації. Для цього Вам потрібно звернутись у ЦНАП. Документи, які потрібно подавати залежить від того, чи зареєстровано право власності на будинок за померлим.
      - Якщо на момент руйнування будинку, право власності на будинок було зареєстровано, то до заяви про отримання компенсації Вам потрібно долучити: копію свідоцтва про право власності, або копію витяга з реєстру речових прав на нерухоме майно, а також копію свідоцтва про право на спадщину щодо компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна.
      - Якщо зруйнований будинок ще не було введено в експлуатацію та право власності ще не було зареєстровано, то до заяви про отримання компенсації Вам потрібно долучити: копію документа, що підтверджує право на виконання будівельних робіт (за наявності), у разі якщо в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва відсутні відомості про право на виконання будівельних робіт та копію свідоцтва про право на спадщину щодо компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна.
      *ст. 7 ЗУ "Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів ...."

    • @Олена-ы8ы
      @Олена-ы8ы 8 หลายเดือนก่อน

      У будинку проживали 25 років,чоловік помер,успадкувати не встигли,війна зруйнований будинок

    • @Олена-ы8ы
      @Олена-ы8ы 8 หลายเดือนก่อน

      Свідоцтво на право власності нотаріус не видає,бо будинок зруйнований,а компенсацію отримати має власник

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  8 หลายเดือนก่อน

      @@Олена-ы8ы Нотаріус не повинен видавати вам свідоцтво на будинок! Він повинен видати свідоцтво про право на спадщину, яка складається із права отримати компенсацію!
      Свідоцтво про право власності на будинок нотаріус вам дати не може. Вам потрібно не право власності на будинок, а право на компенсацію.

    • @Олена-ы8ы
      @Олена-ы8ы 8 หลายเดือนก่อน

      Добрий вечір,а це свідоцво про спадщину можна зареєструва в держреєстрі,щоб дія підтягла

  • @СерыйКадькаленко
    @СерыйКадькаленко 4 หลายเดือนก่อน

    А позашлюбна дитина і записаний на свого, Дідуся а Батько помер як притендувати, на спадчину?

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  3 หลายเดือนก่อน

      Добрий день, щоб стати спадкоємцем і мати можливість претендувати на майно, потрібно встановити факт наявності родинних зв’язків( зокрема зібрати доказову базу),такі справи розглядаються місцевими судами за місцем проживання заявника в порядку окремого провадження (відповідно до ст. 315 ЦПК). За детальною оцінкою ситуації звертайтесь до нас на консультацію, чекаємо:)

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  3 หลายเดือนก่อน

      Добрий день, щоб стати спадкоємцем і мати можливість претендувати на майно, потрібно встановити факт наявності родинних зв’язків( зокрема зібрати доказову базу),такі справи розглядаються місцевими судами за місцем проживання заявника в порядку окремого провадження (відповідно до ст. 315 ЦПК). За детальною оцінкою ситуації звертайтесь до нас на консультацію, чекаємо:)