Кирило,дякуємо за новини,за історичні відомості,за подробиці.Дуже цікаво,як завжди. І про 1240 рік дуже хочеться почути з твоїх вуст,бо таких подробиць,як ти розповідаєш,ніхто не розповість.Захоплена тобою🤔👏❤👍
Кирило, дякую за розповідь нашої історії! Я, зараз....у тимчасовому біженстві та всім серцем плину до Києва , на Україну! Зараз буду шукати в ваших дописах-розповідь про Десницю Святого Пантелеймона-покровителя МЕДИКІВ. Символічно, що й багато славнозвісних наших медичних світил...покояться в цьому монастирі. Буду шукати книгу Бойового Медика, який описує, мабудь, про історичні імена медиків, які поховані на території Видубицького монастиря. Там так благосно! Так вже склалося, в довоєнний час, я часто знаходила там місце для упорядковування думок, я-теж лікар. Мій старший син ОЛЕГ, бойовий МЕДИК ...поліг на полях битви ...Кліщиївка під Бахмутом. Як тільки повернуся у Київ, буду молитись Святому Пантелеймону...за свого сина, який і зостався в українській земельці...на непідконтрольній території. Дякую, Кирило, що я знову побувала в Видубицькому Монастирі.
Приєднуюсь. А можна почати розповідь про 1240 рік трохи не стандартно - з природньгого лиха 1230 року, та 4-рьох років страшного голоду, які відбулися після цього і ніяк не могли не вплинути на оборонозданість Русі, а також із-за того що спочатку Київ не допоміг іншим містам не могло не посилитися розладдя між князівствами? Не бачив ще щоб саме з українських дослідників хтось розкривав дану тему саме це лихо. Адже цей землетрус та подальші події дуже сильно вплинули на долю нашої пра-держави.
Наш любий Степанець у загадковому дощовику дуже колоритно вписується у власну історичну розповідь про монастир. Респект і уважуха за безцінну працю! Слава Україні та її героям! ❤️❤️❤️
Дякую тобі велике приїхали з жінкою до Києва і зараз дивимось тільки тебе щоб зрозуміти куди піти у Києві і що подивитись дякую тобі ще раз файний хлопець у нас в Дніпрі такого нема.🎉
Обов"язково відвідайте Софійський собор, Музей історичних коштовностей (на території Лаври), Андріївську церкву - вона після реставрації як писане яєчко), Музей Ханенків.
У нас в Дніпрі є такий,Віталій Піскун.Я сама Киянка,але давно живу в Дніпрі.Тому завжди дивлюсь цей канал,дуже сподобається.Ще трохи й буде 100.000 підписників!👍🏻👍🏻👍🏻
Дякую за розповідь, приїздила до монастиря але так цікаво про нього розповідали тільки ви! Завжди чекаю нові розповіді, та і з задоволенням переглядаю попередні. Бажаю наснаги!
Дякую за змістовний та інтригуючий сюжет, про ДОРОГУ СЕРЦЮ МІСЦИНУ Київа, але сподіваюсь що це лише вступна прилюдія до подальшої змістовної відео праці стосовно Монастиря, бо вважаю що саме Вам є що цікавого та корисного нам розповісти по його історію та в загалі це дуже важлива тема Духовної спадщини що лишилась нам від наших пращурів на теренах Київа !!! Чекаємо та сподіваємось на продовження !!!
Дякую шановні!!! Жив якось на Корчах і мав змогу відвідати всі ті надзвичайні місця сили.. також цікавився історією тих поселень. Так от, з'ясувати вдалося те, що на корчуватому печери а також храм було створено ще раніше ніж печери лаврських пагорбів.. Дякую за вашу працю!.. Успіхів..
Дякую за відео. Це дійсно особливе місце зі своєю атмосферою. Пам'ятаю, як у середині 90х поїхала туди з мамою. Це було місце без противних бабок, які шпиняють через відчутність хустки. Пам'ятаю, як до нас підійшов священик, посміхнувся, запитав моє ім'я і благословив. Нам тоді з мамою було сурутно і такий, наче незначний жест, дуже втішив.
Бувала в різних храмах Києва, то хочу відмітити, що постійно зауваження щодо хусток, брюк на жінках чула в московських церквах, а от в храмах Київського патріархату до людей ставилися завжди толерантно, з розумінням, що люди прийшли помолитися, дуже цивілізоване ставлення до всіх. Тому відвернуло від церков, де велася служба незрозумілою церковнослов'янською мовою, відвідую і досі свої українські храми, де розумію службу і де розуміють людей
Сказати дякую це не сказати нічого , багато разів бувала в цьому місці дуже комфортному і благодатному,дуже подобаються такі ваші екскурси в минуле і теперішнє , охоче дивлюсь ваш канал
Рідненьки мої Видубечі)) Я знала про це болото майже посередині монастиря. В 70-ті рр. наші хлопці показали - наподалік собору був люк ледь накритий фанерою. Відсунули - а там хлюпотить вода і ....плавають кришки трун. Потім це провалля закрили, сліду не залишилось. Велика криниця була просто забутована, про воду навіть спомину не було. Для собору великої шкода наробили роботи по створенню комплексу "батьківщина-мати". Стояли огромезні чани з глиною, вологість була скаженою, стіни натягнули води - страшно подумати скільки. І перший поверх дзвіниці був дуже вологим - на стінах мокриці замість шпалер були, суцільним шаром. Довго сушили. Люба наша Трапезна. Ви кажете, що "масонське око" було розкрито. Не знаю коли його закрили, але в 70-ті роки воно спокійнісенько було собі в склепінні. Щодо пожежі - не по розповідям знаю деякі дивні факти, ну, а по розповідям - щє більше) За відео дякую, в молодості побувала.
Дуже цікаво почути спогади безпосередньо від людини що бачила історію власними очами, було би дуже цікаво щоб Ви знайшли можливість поділитись спогадами стосовно істоірї Монастиря, да хоч би тут в чаті де обговорюється ця тематика !!!
@@АнатолийСкороход-г2ъ Дякую вам, але народилась все ж таки не в 12, а в 20 ст.)) Справа в тому, що з середини 70-х років там знаходився Інститут археології. В якомусь сенсі монастирю пощастило - археологі люди розумні, їм не треба розповідати що пам"ятку треба берігти. Михайлівська церква була закрита, в Георгієвському, як я писала, ліпили "бабу"( Всі інші корпуси були нашими. Єдиний корпус де частково зберіглись розписи - Трапезна. Цікава архітектура будівлі, вона двохрівнева. З основної території вона одноповерхова, а з тильного боку - двох. Чомусь вважаю, що і там є якісь недосліджені підземні приміщення. В Митрополичому будинку знаходилась дирекція і адмін відділи. Дуже затишно було в ньому, якийсь теплий, домашній. Шкода каштана, стільки перекурів бачив він, таких цікавих людей. Маю сказати, що зараз територія монастиря просто в чудовому стані!!!! Садівникм "п"ять балів") Дуже цікава історія кладовища на території, нажаль більшість могил вже знесена. А там був навіть надгробок на могилі роботи відомого скульптора Мартоса.
Каштан Шевченка, на жаль, минулого року спиляли. Вочевидь через те, що він всох. Шкода, він був дуже красивим. Дякую за відео, люблю гуляти територією Видубицького монастиря, цікаво було подивитися про його таємниці від вас. Там насправді унікальна атмосфера
Маю уточнити, спиляли те що лишилось від дерева після негоди, більша частина дерева впала не витримавши вітра з дощем, колись це мало таки статись, нажаль !!!
Була раніше десь в середині 2000-х у ВМ. І на службі. Влітку дуже красиво там. Гудуть бджоли. Бвгато квітів. Було цікавр послухати прл історію Видубицького монастиря. Дякую за цікаве відео і розповідь.
Дякую за дуже цікаву розповідь, історію монастиря наших пращурів заснованого тисячу років тому. Боляче чути розповід нащадка козацького роду на мові окупанта.
Дуже дякую Вам за цей сюжт! Цікаво буде подивитися ваше дослідження про татаро-монгольську навалу, оскільк остагнім часом поширюється ідея про те, що татаро-монгольського іга взагалі не було.
Дякую за цікаве відео. Надзвичайно цікава тема. Видубецький монастир - моє найулюбленіше місце в Місті. Там надзвичайна енергетика, і найглибше ця енергія проходить в тебе на Великдень. Коли виходиш на пагорб за Михайлівською церквою, і спостерігаєш світанок. Сходження нового життя. Неймовірно гарно і атмосферно.
Дякую, Кириле за Вашу невтомну працю, за те, що відкриваєте для нас історію Києва👍Як завжди вражаюче! Сумно, що пан нащадок славетного роду Миклашевських розмовляє мовою ворога.😥
Найкраще місце на Землі. Моє серце і душа там. Дякую за відео, але якось досить коротко вийшло, треба продовження. Доречі, хочу сильно помилятись, але не бачу на відео каштану, він був зліва від входу в Михайлівську церкву… його ж не могли зрізати…
Так зрізали цього року, бо після буревію що стався у Києві дерево не витримало натиску стихії та впало, було дуже важко дивлячись на це розуміти що дерева також гинуть під впливом часу та стихії !!!
Щиро дякую! Цікаво розповідаєте , також буваю в монастирі частенько , а ось про водичку не чула )))) пити точно більше не буду)). При нагоді дивлюся всі Ваші відео. Дякую за гарну справу! Чекаю з нетерпінням нових відео. Успіхів Вам!
Подяка за цікаву розпоаідь і знайомство з нащадками нашої шляхти. Це зв'язок поколінь дуже важливий. З нетерпінням чекаю на сюжет про 1240, тому що пан Степанець знаходить унікальну інформацію і заажди розповідає у прив'язці до місцевості. А це краще запам'ятовується і достовірніше виглядає. Намагаюся щорічно відвідувати Видубицький монастир, там дійсно затишно-наснажлива атмосфера та чудові фрески
Дуже цікаві і важливі ваші екскурсії. Дякую. Дай Боже Вам сили і терпіння у підготовці таких історично важливих відомостей, не тільки для киян, а й для українців і туристів, які не знають про Україну нічого, як про державу... ❤🎉❤❤
Моя мама розповідала що коло видубицького монастиря було поселення і був магазин, і що гора обвалилася і загинули люди. А брат коли був ще малим вони лазили у видубицькому монастирі і іонівській церкві, там було багато книжок, ікон, та вони нікому не були потрібеі, вони були діти, того не розуміли, все це знищувалось, валялось і не мало ніякої цінності. Жаль, таке було життя.
1250 рік князя Романа Мстиславовича вже не було. В той час княжили вже його сини Данило Романович і Василько Романович. На час навали Києвським князем був Данило Романович, але в Києві керував посадник Данила воєвода Дмитро. За версією братів Капранових, і вона логічна, що значення Києва на 1240 рік знизилось через дві основні причини. Після хрестового походу на Константинополь 1204, року занепав сам Константинополь і торговий шлях "з варяг у греки" на якому стояв Київ, та й Київським князям вже не підпорядковувалися інші руські князівства. В той час прибутковий торговий шлях проходив Прикарпаттям, тому резиденція Данила Романовича знаходилися в Холмі(сьогодні територія Польщі).
Шана і подяка Миклашевському МИХАІЛУ І ЙОГО РОДИНІ.Божого благословення ім,ВАМ, ПОДЯКА ЗА ГАРНУ РОЗМОВУ ПРО ІСТОРІЮ МОНАСТИРЯ.БУДЕМО КУПУВАТИ СЕРТИФІКАТИ.
Дивлюся всі Ваші відео з великим задоволенням і цікавістю. Дякую Вам за Вашу любов до Києва і за роботу. Одне погано - не розповідаєте, як потрапити у ті місця. Чи можна у описі відео залишити маршрути.
Якщо будете їхати громадським транспортом, то є зупинка перед мостом Патона в сторону Лівого берега, а потім уже пішки- до святого місця й не гріх пройтися хвилин десять, зате помітите, що поки йдете- шумно від проїжджаючих авто, а коли зайдете на територію монастиря, а там- тиша, майже зовсім не чути міського шуму- і благодать Божа
Щодо 1240 року. Тема, звісно, цікава. Але дуже багато перебрехів на цю тему протягом всієї історії. Так, наприклад, писали про руйнування Софії Київської, мовляв "була така пустка, що левиця народила левеня". І малюнки Ван Вестерфельда показують ледь не суцільну руїну. А документи свідчать, що там відбувались богослужінняю. Так собор було пошкоджено, але не зруйновано. Великий шар історичних свідчень треба підіймати.
Вітаю, робив в Ексімер 23.02.2022 за добу до війни) Задоволен повністю, але зараз пішов би в британський офтальмологічний центр, мені він більш подобається
Кирил СПАСИБО. У меня была книга из библиотеки. Мой отчим родился на территории 1936 году. Снимался в массовке в фильме ПЕДАГОГИЧЕВСКАЯ ПОЭМА. ВЫТАЩИЛ КНИГУ ИЗ БИБЛИОТЕКИ. КРАСНЫЙ ПЕРЕПЛЕТ С ОГРОМНЫМ АНГЕЛОМ МЛАДЕЛЬЦЕМ!!
Замовити Новорічний сертифікат на екскурсію можна тут:
hiddenkyiv.com/sertyficat
🎉😊
Кирило,дякуємо за новини,за історичні відомості,за подробиці.Дуже цікаво,як завжди.
І про 1240 рік дуже хочеться почути з твоїх вуст,бо таких подробиць,як ти розповідаєш,ніхто не розповість.Захоплена тобою🤔👏❤👍
Кирило, дякую за розповідь нашої історії!
Я, зараз....у тимчасовому біженстві та всім серцем плину до Києва , на Україну!
Зараз буду шукати в ваших дописах-розповідь про Десницю
Святого Пантелеймона-покровителя МЕДИКІВ.
Символічно, що й багато славнозвісних наших медичних світил...покояться в цьому монастирі.
Буду шукати книгу Бойового Медика, який описує, мабудь, про історичні імена медиків, які поховані на території Видубицького монастиря.
Там так благосно!
Так вже склалося, в довоєнний час, я часто знаходила там місце для упорядковування думок, я-теж лікар.
Мій старший син ОЛЕГ, бойовий МЕДИК ...поліг на полях битви ...Кліщиївка під Бахмутом.
Як тільки повернуся у Київ, буду молитись Святому Пантелеймону...за свого сина, який і зостався в українській земельці...на непідконтрольній території.
Дякую, Кирило, що я знову побувала в Видубицькому Монастирі.
Приєднуюсь. А можна почати розповідь про 1240 рік трохи не стандартно - з природньгого лиха 1230 року, та 4-рьох років страшного голоду, які відбулися після цього і ніяк не могли не вплинути на оборонозданість Русі, а також із-за того що спочатку Київ не допоміг іншим містам не могло не посилитися розладдя між князівствами? Не бачив ще щоб саме з українських дослідників хтось розкривав дану тему саме це лихо. Адже цей землетрус та подальші події дуже сильно вплинули на долю нашої пра-держави.
Дякую вам за цей випуск ❤ Найсвятіше місце у Київі, для мене ❤
Наш любий Степанець у загадковому дощовику дуже колоритно вписується у власну історичну розповідь про монастир. Респект і уважуха за безцінну працю! Слава Україні та її героям! ❤️❤️❤️
Дякую тобі велике приїхали з жінкою до Києва і зараз дивимось тільки тебе щоб зрозуміти куди піти у Києві і що подивитись дякую тобі ще раз файний хлопець у нас в Дніпрі такого нема.🎉
@@РусланКрохмаль-я6в дякую! В Дніпро теж обов’язково поїдемо) був один раз, тільки на день, але встигли залізти в метробуд
Обов"язково відвідайте Софійський собор, Музей історичних коштовностей (на території Лаври), Андріївську церкву - вона після реставрації як писане яєчко), Музей Ханенків.
@@НадеждаМасленникова-й2г дякую обов'язково відвідаємо 🤗
@@РусланКрохмаль-я6в погуляйте по дворікам навколо Рейтарської
У нас в Дніпрі є такий,Віталій Піскун.Я сама Киянка,але давно живу в Дніпрі.Тому завжди дивлюсь цей канал,дуже сподобається.Ще трохи й буде 100.000 підписників!👍🏻👍🏻👍🏻
Дякую автору за працю.
Дякую за розповідь, приїздила до монастиря але так цікаво про нього розповідали тільки ви! Завжди чекаю нові розповіді, та і з задоволенням переглядаю попередні. Бажаю наснаги!
Дякую Вам дуже...цікаво...
Дуже цікавий випуск.
Зацікавив ваш анонс про татарську навалу 1240р.
З нетерпінням чекатиме.
Дякую за відео
Дякую за змістовний та інтригуючий сюжет, про ДОРОГУ СЕРЦЮ МІСЦИНУ Київа, але сподіваюсь що це лише вступна прилюдія до подальшої змістовної відео праці стосовно Монастиря, бо вважаю що саме Вам є що цікавого та корисного нам розповісти по його історію та в загалі це дуже важлива тема Духовної спадщини що лишилась нам від наших пращурів на теренах Київа !!!
Чекаємо та сподіваємось на продовження !!!
Дякую шановні!!! Жив якось на Корчах і мав змогу відвідати всі ті надзвичайні місця сили.. також цікавився історією тих поселень. Так от, з'ясувати вдалося те, що на корчуватому печери а також храм було створено ще раніше ніж печери лаврських пагорбів..
Дякую за вашу працю!..
Успіхів..
БЛАГОДАРЮ ЗА ВИДЕО!!!❤
БЫЛО ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНО, КАК И ВСЕ ВАШИ ВИДЕО!!!😊
Дякую, дуже приємно бачити відео улюблені монастирі
Степанець - молодчага! Як завжди, змістовно і цікаво!
Дякую за відео. Це дійсно особливе місце зі своєю атмосферою. Пам'ятаю, як у середині 90х поїхала туди з мамою. Це було місце без противних бабок, які шпиняють через відчутність хустки. Пам'ятаю, як до нас підійшов священик, посміхнувся, запитав моє ім'я і благословив. Нам тоді з мамою було сурутно і такий, наче незначний жест, дуже втішив.
Бувала в різних храмах Києва, то хочу відмітити, що постійно зауваження щодо хусток, брюк на жінках чула в московських церквах, а от в храмах Київського патріархату до людей ставилися завжди толерантно, з розумінням, що люди прийшли помолитися, дуже цивілізоване ставлення до всіх. Тому відвернуло від церков, де велася служба незрозумілою церковнослов'янською мовою, відвідую і досі свої українські храми, де розумію службу і де розуміють людей
Дуже цікаво! Багато захоплюючої інформації. відразу виникає бажання відвідати цей унікальний монастир!
Які ви молодці! Робите важливу справу, так професійно і захоплююче!
С прийдешніми святами! Здоровʼя і наснаги вам!
Від Ваших розповідей не можливо відірватися.Благодарю за Вашу працю і знання якими Ви ділитесь з нами.
УдовІчЄнкА:"БЛАГАДАРЬЮ!" Афьтаррь:" По стопаМММ"! ? вИ ПОДУРІЛИ,НЕУКИ РЮЦКЄЇ?
@@ArtemiusOstrogskyбеги в кремль палёный тебе клизму поставит.😊
Дуже рада Вашим новим розповідям.
🙏🏻🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🧲💰💰💰💸💸💸🌲🎄🌲🎄🌲ДРУЗІ ОЛЕНКА КИРИЛО!!!!ДЯКУЮ ЗА ВІДЕО ПРАЦЮ ЗА ПРАЦЮ!!!ЗІ СВЯТАМИ ВАС!!Дякую пану ЮРІЮ!!!🙏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻👍🏻🎅🏻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌞🇺🇦
Сказати дякую це не сказати нічого , багато разів бувала в цьому місці дуже комфортному і благодатному,дуже подобаються такі ваші екскурси в минуле і теперішнє , охоче дивлюсь ваш канал
One of my best memories. Just sitting on the grass by Vydubishi monartir in summer. Such a perfect atmosphere.
Дякую за відео!
Щиро'Кирило' дякую. 😊❤ЗА'ЦІКАВУ' ПОДОРОЖ😊. ЯК'ЗАВЖДИ❤😊🎉
Молодець Степанець. Дай Бог тобі здоров'я ❤
Дякую, як завжди, дуже цікаво та захоплююче! Обожнюю розповіді про київську старовину, тому із нетерпінням чекатиму відео про 1240 рік.
Дякую за гарний випуск про Видубицький Монастир.
Коли гуляєш по території Видубицького Монастиря, то відпочиваєш душею.
Як завжди цікаво, корисно і заряджає. Дякую за Ваше захоплення Києвом 💛💙
Дивлюсь тебе давно і дякую за твою працю, робиш велике діло!
Дякую за вашу інформативну працю. Було б дуже цікаво про події 1240 року
Дякую, дуже цікаво!
Рідненьки мої Видубечі)) Я знала про це болото майже посередині монастиря. В 70-ті рр. наші хлопці показали - наподалік собору був люк ледь накритий фанерою. Відсунули - а там хлюпотить вода і ....плавають кришки трун. Потім це провалля закрили, сліду не залишилось. Велика криниця була просто забутована, про воду навіть спомину не було. Для собору великої шкода наробили роботи по створенню комплексу "батьківщина-мати". Стояли огромезні чани з глиною, вологість була скаженою, стіни натягнули води - страшно подумати скільки. І перший поверх дзвіниці був дуже вологим - на стінах мокриці замість шпалер були, суцільним шаром. Довго сушили. Люба наша Трапезна. Ви кажете, що "масонське око" було розкрито. Не знаю коли його закрили, але в 70-ті роки воно спокійнісенько було собі в склепінні. Щодо пожежі - не по розповідям знаю деякі дивні факти, ну, а по розповідям - щє більше) За відео дякую, в молодості побувала.
Дуже цікаво почути спогади безпосередньо від людини що бачила історію власними очами, було би дуже цікаво щоб Ви знайшли можливість поділитись спогадами стосовно істоірї Монастиря, да хоч би тут в чаті де обговорюється ця тематика !!!
@@АнатолийСкороход-г2ъ Дякую вам, але народилась все ж таки не в 12, а в 20 ст.)) Справа в тому, що з середини 70-х років там знаходився Інститут археології. В якомусь сенсі монастирю пощастило - археологі люди розумні, їм не треба розповідати що пам"ятку треба берігти. Михайлівська церква була закрита, в Георгієвському, як я писала, ліпили "бабу"( Всі інші корпуси були нашими. Єдиний корпус де частково зберіглись розписи - Трапезна. Цікава архітектура будівлі, вона двохрівнева. З основної території вона одноповерхова, а з тильного боку - двох. Чомусь вважаю, що і там є якісь недосліджені підземні приміщення. В Митрополичому будинку знаходилась дирекція і адмін відділи. Дуже затишно було в ньому, якийсь теплий, домашній. Шкода каштана, стільки перекурів бачив він, таких цікавих людей. Маю сказати, що зараз територія монастиря просто в чудовому стані!!!! Садівникм "п"ять балів") Дуже цікава історія кладовища на території, нажаль більшість могил вже знесена. А там був навіть надгробок на могилі роботи відомого скульптора Мартоса.
Молодець Степанець, дуже цікаво пізнавати з вами щось нове про свій рідний край, респект.
Дякую, як завжди цікаво! В кінці 90х жили на Подолі, брали й пили воду у Фроловському монастирі, вона була ледь жовтувата, але всі були здорові
Дякую! ❤❤❤❤❤❤❤
Stepanets krasava! It’s stunning to watch about my city things I’ve never knew before Way to go, awesome work as usual 👌🏼Merry Christmas 🫂
Клас,аж захотілось сюдо піти
Останній раз була тут на службі декілька років тому
Каштан Шевченка, на жаль, минулого року спиляли. Вочевидь через те, що він всох. Шкода, він був дуже красивим. Дякую за відео, люблю гуляти територією Видубицького монастиря, цікаво було подивитися про його таємниці від вас. Там насправді унікальна атмосфера
Маю уточнити, спиляли те що лишилось від дерева після негоди, більша частина дерева впала не витримавши вітра з дощем, колись це мало таки статись, нажаль !!!
@АнатолийСкороход-г2ъ оцього не знала, дякую за уточнення
Дуже дякую за відео. Степанець найкращий. Тількі якісний контент.
Була раніше десь в середині 2000-х у ВМ. І на службі. Влітку дуже красиво там. Гудуть бджоли. Бвгато квітів. Було цікавр послухати прл історію Видубицького монастиря. Дякую за цікаве відео і розповідь.
Доброго здоров'я, пане Степанець!
Как круто. Работал напротив монастыря.строили запрвку wog и зодили туда по воду. На територии монастыря всегда ощущение- умиротворения и покоя...
Ставлю лайк Вашим відео і чекатиму серію про 1240 рік. Дякую за роботу.
Дякую за дуже цікаву розповідь, історію монастиря наших пращурів заснованого тисячу років тому.
Боляче чути розповід нащадка козацького роду на мові окупанта.
Дуже дякую Вам за цей сюжт!
Цікаво буде подивитися ваше дослідження про татаро-монгольську навалу, оскільк остагнім часом поширюється ідея про те, що татаро-монгольського іга взагалі не було.
дуже цікаво, дякую, відео , нажаль, не передає всю красу цього місця
Дякую за цікаве відео. Надзвичайно цікава тема.
Видубецький монастир - моє найулюбленіше місце в Місті.
Там надзвичайна енергетика, і найглибше ця енергія проходить в тебе на Великдень. Коли виходиш на пагорб за Михайлівською церквою, і спостерігаєш світанок. Сходження нового життя.
Неймовірно гарно і атмосферно.
Дякую за відео на території монастиря похований Богдан ханенко
@@user-tf2wj7gk8p дякую! Варвара Ханенко також
Дякуємо за Вашу роботу.Любимо дивитись всі Ваші передачі і чекаємо за нові.1240 рік -цікаво дізнатись історичні події цього часу. ЧЕКАЄМО, УСПІХІВ вам
Дякую, Кириле за Вашу невтомну працю, за те, що відкриваєте для нас історію Києва👍Як завжди вражаюче! Сумно, що пан нащадок славетного роду Миклашевських розмовляє мовою ворога.😥
Дуже цікаво. А я на Видубичах здоровкався з тобою коли проїзжав на мотовозі повз Сільпо)
Вітаю)) було діло😂❤❤я ще спочатку не зрозумів, що відбувається) чекав екскурсантів
Я сам не очікував, що блогер відео якого я дивлюсь, їсть шаурму у мене на роботі))
Найкраще місце на Землі. Моє серце і душа там. Дякую за відео, але якось досить коротко вийшло, треба продовження. Доречі, хочу сильно помилятись, але не бачу на відео каштану, він був зліва від входу в Михайлівську церкву… його ж не могли зрізати…
Так зрізали цього року, бо після буревію що стався у Києві дерево не витримало натиску стихії та впало, було дуже важко дивлячись на це розуміти що дерева також гинуть під впливом часу та стихії !!!
@ дуже шкода 😞
Навіть якщо не маю часу дивитись, бачу новий відос - заходу і ставлю вподобайку ❤
Дякую пану Юрію !
Щиро дякую! Цікаво розповідаєте , також буваю в монастирі частенько , а ось про водичку не чула )))) пити точно більше не буду)). При нагоді дивлюся всі Ваші відео. Дякую за гарну справу! Чекаю з нетерпінням нових відео. Успіхів Вам!
Вітаю! Дякую за історію мого прізвища.Слава Україні.
Я там воду набирав в свій час,і з Відрадного не ліньки катать на вело було👍Цікаве відео❤
Супер! Дякую! Дивлюсь часто цікаво завжди! Низькій уклін❤
Топчік! Як і завжди!
Дуже цікаво, але дуже-дуже мало! Дякую, чекаю нових розповідей про це місце і поховання біля нього. А там не менш захопливі історії
Було б цікаво послухати про 1240 рік, що насправді тоді відбулося..
дуже красивий монастир,гарно
Подяка за цікаву розпоаідь і знайомство з нащадками нашої шляхти. Це зв'язок поколінь дуже важливий. З нетерпінням чекаю на сюжет про 1240, тому що пан Степанець знаходить унікальну інформацію і заажди розповідає у прив'язці до місцевості. А це краще запам'ятовується і достовірніше виглядає. Намагаюся щорічно відвідувати Видубицький монастир, там дійсно затишно-наснажлива атмосфера та чудові фрески
Дуже цікаво!
Дякую за Відео🙂👍💪
Дякуємо за відео, але зі звуком треба трішки попрацювать.
дякую за працю!!!
ЧЕКАЮ З НЕТЕРПІННЯМ ПРО ЯМСЬКУ!!!
Чекаємо відео про 1240 рік 💪💪💪
Четвертий, вподолайка до перегляду.
Толковый парень и энергичный
@@СашаРомановВасильович дякую за комплімент 🥰🥰
Велика подяка за просвіту, за цікаву екскурсію
Дуже цікаві і важливі ваші екскурсії. Дякую. Дай Боже Вам сили і терпіння у підготовці таких історично важливих відомостей, не тільки для киян, а й для українців і туристів, які не знають про Україну нічого, як про державу... ❤🎉❤❤
Була в монастирі дуже давно. Після вашої екскурсії обов'язково повернусь туди влітку❤
Моя мама розповідала що коло видубицького монастиря було поселення і був магазин, і що гора обвалилася і загинули люди.
А брат коли був ще малим вони лазили у видубицькому монастирі і іонівській церкві, там було багато книжок, ікон, та вони нікому не були потрібеі, вони були діти, того не розуміли, все це знищувалось, валялось і не мало ніякої цінності. Жаль, таке було життя.
1250 рік князя Романа Мстиславовича вже не було. В той час княжили вже його сини Данило Романович і Василько Романович. На час навали Києвським князем був Данило Романович, але в Києві керував посадник Данила воєвода Дмитро. За версією братів Капранових, і вона логічна, що значення Києва на 1240 рік знизилось через дві основні причини. Після хрестового походу на Константинополь 1204, року занепав сам Константинополь і торговий шлях "з варяг у греки" на якому стояв Київ, та й Київським князям вже не підпорядковувалися інші руські князівства. В той час прибутковий торговий шлях проходив Прикарпаттям, тому резиденція Данила Романовича знаходилися в Холмі(сьогодні територія Польщі).
Таки да, я там помилився. Сумніви були щодо Романа, але стало ліньки під дощем перевіряти
@@STEPANETS Чистосердечное признание, облегчит вашу участь ))
Шана і подяка Миклашевському МИХАІЛУ І ЙОГО РОДИНІ.Божого благословення ім,ВАМ, ПОДЯКА ЗА ГАРНУ РОЗМОВУ ПРО ІСТОРІЮ МОНАСТИРЯ.БУДЕМО КУПУВАТИ СЕРТИФІКАТИ.
Обожнюю це місце💛💙
Does not matter about the weather. That place is always perfect.
Через Степанця захотілось жити на Київщині. Обережно, бо понаєдєм зі всієї країни!!!
Були у монастирі влітку 2023 - дійсно, там осблива аура . Терітория доглянута , дуже багато квітів.
Степанця в мери Києва !
В градо - начальника:)
А воно йому треба?
Блін чудовий відрс,дякую тобі ти молодець 💪💪💪💪
Колись один бродяга казав мені що в підвалах Видубицького монастиря захований деревяний кумір Перуна який там колись виплив
Треба відос про орду
Маст хев навіть
Коментар підтримки задля розповсюдження правди в алгоритмах Ютуба
Ярко. Интересно. 🎉🎉🎉🎉 смотрим
Дякую за цікаве відео, доречі, сьогодні вперше побачив на тв канал "про Київ" де транслюються ваші відео, досить цікавий канал)
Дивлюся всі Ваші відео з великим задоволенням і цікавістю. Дякую Вам за Вашу любов до Києва і за роботу.
Одне погано - не розповідаєте, як потрапити у ті місця. Чи можна у описі відео залишити маршрути.
Якщо будете їхати громадським транспортом, то є зупинка перед мостом Патона в сторону Лівого берега, а потім уже пішки- до святого місця й не гріх пройтися хвилин десять, зате помітите, що поки йдете- шумно від проїжджаючих авто, а коли зайдете на територію монастиря, а там- тиша, майже зовсім не чути міського шуму- і благодать Божа
Не раз пив цю воду з колодязя , вода смачна та чиста , якось так... Гарний огляд.
Я вами пишаюся
Круті відео❤❤❤ Обожнюю дивитися Ваші матеріали
Чекаю на відео про навалу 1240 року✨✨✨✨✨✨💫💫💫💫💫💫💫
Дякую !!!
Привіііт неееедруууг. Дякую як завжди БІМБА🎉
Сумно, що нащадок Миклашевського не знає рідної мови...
Деякі люди думають що каналізація то стічні води відходи життєдіяльності....... а то лише система каналів ......
Щодо 1240 року. Тема, звісно, цікава. Але дуже багато перебрехів на цю тему протягом всієї історії. Так, наприклад, писали про руйнування Софії Київської, мовляв "була така пустка, що левиця народила левеня". І малюнки Ван Вестерфельда показують ледь не суцільну руїну. А документи свідчать, що там відбувались богослужінняю. Так собор було пошкоджено, але не зруйновано. Великий шар історичних свідчень треба підіймати.
Кирило, можна поцікавитись, де Ви робили корекцію зору? І чи задоволені результатом?
Вітаю, робив в Ексімер 23.02.2022 за добу до війни)
Задоволен повністю, але зараз пішов би в британський офтальмологічний центр, мені він більш подобається
Кирил СПАСИБО. У меня была книга из библиотеки. Мой отчим родился на территории 1936 году. Снимался в массовке в фильме ПЕДАГОГИЧЕВСКАЯ ПОЭМА. ВЫТАЩИЛ КНИГУ ИЗ БИБЛИОТЕКИ. КРАСНЫЙ ПЕРЕПЛЕТ С ОГРОМНЫМ АНГЕЛОМ МЛАДЕЛЬЦЕМ!!
Не знав про це місце, хоча бував в Ботанічному саду