Вадиме, мої вітання На вашому каналі вперше Дуже сподобалося Я оце подумала, ми залишаємо по одній гроні на лозі і щоб провітрювалося і щоб процес дозрівання покращити А чому ніхто не практикує трошки прорідити саму грону (з тією ж ціллю) Грона так набита, що ні аро яке провітрювання всередині не може бути і мови. Так може через це і хвороби Мирного дня нам усім Дякую ща вашу працелюбність
@@ВалентинаЯкшевська Вітаю. Ті хто вирощує ягоду для ринку проціджують певні сорта чи форми, які часто мають збиті грона або для того щоб ягода була крупніша. Навантажувати дві грони можна на останньому пагоні рукава, там найбільший тиск соку, а так навантаження по дві грони затягне терміни достигання і буде нижчий цукор ягоди. Головне робити вчасно обробки від хвороб. Дякую)
Живу в Білоцерківському районі.Так не очікуваний оїдіум в цьому році.Чомусь фалькон не видеожав свого терміну захисту.Мабудь затяжні дощі скоротили його термін дії Сьогодні оробила свій виноградник Луною+Топаз.Подивимось,як буде далі.Зараження не критичне,на різних формах по різному.Дякую за відео!Гарного сезону!
@@АллаГусак-б1й В нас дощів не було. Спека. І враження на сортах де не чекав є. Юпітер наприклад. Його ж лопатою не вбити. Аркадія згоден, можно чекати. А Кодрянка? Не її тема. Щось дивне.
Дніпропетровська область. Те саме майже. Помітив 3 дні як. Теж Фалькон був у попередній обробці. Декілька грон викунув. Все обробив Топаз + Скор у неділю
Фалькон де брали? У мене фалькон прекрасно "відпрацював" місяць. Фалькон точно оригінальний, не розбодяжений. Окремі плямки оідіуму на деяких ґронах з'явилися, обробку повторив. Треба було повторити одразу, як закінчилося цвітіння, але справ у сезон тьма, все вчасно не встигаю.
Вадим, добрый день.30 дней для Тиовит джета, это для технических сортов, а столовый, если я не ошибаюсь,14 дней. Но Тиовит по крупным ягодам уже нежелательно, так как он оставляет следы. У меня тоже появился оидиум, а виноград растёт во дворе и химия нежелательна, Майер подсказал, что можно обработать Оракул сера актив. Это даже не фунгицид, а удобрение, но одной обработки ( 50 мл на 5 литров воды, хотя он потом мне подсказал, что хватило бы и 40мл на 10 литров) мне оказалось достаточно, чтобы от оидиума остались только небольшие следы. 350 гр за литр для ,,пенсии" вроде как и немало, но результат превзошел мои ожидания. Я раньше обходился Йодоцидом, он тоже, как по мне, классный контактник.
@@ДмитрийКушнир-н9х Добрий день, я чув за Тіовіт Джет за 30/14 днів, але я не знайшов де написано, є схожий препарат Кумулюс там також 30 днів. Представники сингенти можуть казати те про що ніде не прочитаєш, я такі випадки знаю не один. Дякую що поділись своїм досвідом)
Доброго дня, дякую за інформацію, а що скажете за Шавіт, цей препарат діє і проти оідіуму та проти мілдью. Я обробляв, то оідіум прибив точно. Просто чомусь ніхто про нього не каже...я от і думаю, може професіонали щось знають)) Я ще колоідною сірою бризкав, в рідкому стані. Результат супер, там де оприскував - ніяких проявів хвороби. І її перевага в тому, що дешева😊
@@artemskoropad8606 Добрий день, я Шавіт застосовую як 3-5 листків у винограду, шкілку оброблю, яблуні і помідори обробляю. Хороший препарат. Мій друг застосовує на сливах , то казав що добре від гнилей захищає.
Мiй брат змiшував Квадрiс+ Флiнтстар + топаз + добриво майстер 18-18-18 30грам /10л, i все було добре. Сумiсний з Топаз та Ридомiл голд, з бiльшiстю фенгiцидiв, якщо не впевненi зробiть тест на сумiснicть, розводите два окремо - якщо на 10л то в двох емкостях по 5л , берете по 100 мл кожного i змiшуйте , якщо нема реакцii i розчин однорiдний то все добре.
вибачте, але це просто каталог продукції Сінгента, там і інсектициди, і фунгіциди. Інсектициди для знищення шкідливих комах (насправді знищують все живе, і шкідливих, і корисних), а фунгіциди - для захисту рослин від болячок, в основному грибкового походження.
@@ViktorNemoskal так це каталог, в мене за нього й питали, це все є на офіційних сайтах виробників, але зручно коли вони є під рукою коли немає інтернету чи світла. Є препарати які не шкідливі для корисних комах у різних виробників, я такі вишукую, особливо щоб не шкодило бджолам.
@@Vadym-Vinograd все так, але вас спитали "де ви взяли такий каталог ІНСЕКТИЦИДІВ". Я спробував пояснити, що там не тільки інсектициди, але і фунгіциди. А ще є люди, які все це називають одним словом - отрута (яди), що, м'яко кажучи, не зовсім правильно. Що до препаратів більш-менш безпечних для бджіл, то це правда, такі існують. Але чи вони безпечні для сонечок, які є дуже корисними жучками? Їхня природа зовсім не така, як у бджіл, вони дуже близькі до інших жуків, наприклад, колорадів. Крім сонечок є іще ряд корисних комах, яких ми теж труїмо препаратами, безпечними для бджіл. Такі справи. 😒
@@Vynohrad24 Було б добре перевірити на практиці де будуть самі мішечки з сіркою. В коментарі писали що застосовують замість мішечків носки. Все треба перевіряти, і ще не відомо скільки потрібно тих мішечків на метр квадратний і скільки потрібно щоб було сірки в кожному мішку, короче як подумати то питань багато, ніж відповідей.
@@ВадимВащин якщо погода погана, дощі, тумани, роса плюс температура, хвороби активно розвиваються, а нам приходиться активно кропить, раніше роби після цвітіння одну обробку і вистачало, потом дві, а цей рік вже дві зроблено і точно буде третя(
@@ВадимВащин Магнікур Стар 6 мл+ Магнікур фіно 16 мл/10л + Мегафол25 мл+ прилипач, якщо буде сухо, якщо будуть дощі ще сюдаж + Топаз 6 мл. Це буде за 20 днів до збирання врожаю.
@@ОлександрД препарати сірки не рекомендують змішувати, з препаратами які мають лужну реакцію, з препаратами які містять олії, препаратами які мають кислу реакцію. Знаю що при обробці садів на весні змішують з Делан , але сірку змішують першою.
Щоб зрозуміти, чи можна змішувати препрати сірки з ішими, можна подивитися на СУЧАСНУ систему захисту винограду в США. З моменту досягнення пагонами довжини 2,5 см і до фази "гороху" з інтервалом 7-10 днів проводяться обробки одного і того ж БАЗОВОГО складу: МАНКОЦЕБ (66 д) + СІРКА (0 д). В т.ч. 1-2 обробки під час цвітіння! Далі до самого дозрівання з інтервалом 10-14 днів обробки мають БАЗОВИЙ склад: КАПТАН (0 д) + СІРКА (0 д). До БАЗОВОГО складу! в критичні для певних хвороб періоди додаються системні фунгіциди. Під час цвітіння, при змиканні грон та в фазі веразону (забарвлення ягід) додаються препарати від Сг. Перед цвітінням та 4 тижні після цвітіння додаються ситемні препарати. від Мі та Ої. ********* То чи можна змішувати Сірку з іншими препаратами? Відповідь: Можна майже з усіма сучасними пестицидами, крім масел.
Я препарати (крім Луни) використовую більше десяти років, які озвучив, вони далеко не нові, вони в переліку пестицидів з'явились в 2003 році. Кожен сам вирішує чим обробляти, є один знайомий який обробляє біо препаратами такі як Гаупсин і його все влаштовує. Що підробляють , то ви праві. Сингенту саме більше я зустрічав.
@@Александрщеголев-м9б я стараюсь зняти відео з першого разу, бо немає часу на монтажі, і звичайно спішу, про багато хочу розповісти, може щось не так, кожен може висловити свою думку і поправити, я читаю не з листочка і хочу допомогти хто новачок . Хто дивиться нехай вибачає що не та. Вам дякую що ділитесь своїм досвідом, і не лінуєтесь писати коментар)
@@СергейСергеевич-м7в Оідіум буває також і на листі, а Мільдью пошкоджувати ягоду і лозу, тобто вони здатні вражати всі зелені органи винограду. Про це ви можете прочитати в інтернеті.
@@Vadym-Vinograd Згоден. Але те , що ви описали в своїй відповіді коли мілдью вражає всі зелені частини куща це відбувається при умові повної відсутності захисту. За звичай мілдью починає вражати молоді листки. Ніколи не було у мене, щоб вражав суцвіття, чи лозу, чи ягоду. Оїдіум навпаки, проявляється на ягодах, на лозі, ні коли не бачив оїдіум на листі, за 8 років.
@@СергейСергеевич-м7в В мене давно росли три куща Лідії які ніхто не обробляв то я в один рік побачив всі прояви Мільдью, ягода поморщилась, все зрізав і викинув, потім я почав кожний рік обробляти, і цікавитись виноградом. А Оідіум на листі може бути в кінці вересня якщо задощить і похолодає, рідко але буває.
Дякую за своєчасне застереження стосовно хвороб винограду, за конкретні поради. Здоров'я, успіхів в нелегкій праці та МИРУ!
Гарне відео, дякую за поради, ціна інформація
Дякую за своєчасні поради. Миру всім)
Дякую за відео
Дякую за поради. Гарних врожаїв🤗
Дякую за цікаву інформацію. Всім гарних врожаїв .
Дякую Вам.Надзвичайно корисна інформація.
Вадиме, мої вітання
На вашому каналі вперше
Дуже сподобалося
Я оце подумала, ми залишаємо по одній гроні на лозі і щоб провітрювалося і щоб процес дозрівання покращити
А чому ніхто не практикує трошки прорідити саму грону (з тією ж ціллю)
Грона так набита, що ні аро яке провітрювання всередині не може бути і мови. Так може через це і хвороби
Мирного дня нам усім
Дякую ща вашу працелюбність
@@ВалентинаЯкшевська Вітаю. Ті хто вирощує ягоду для ринку проціджують певні сорта чи форми, які часто мають збиті грона або для того щоб ягода була крупніша. Навантажувати дві грони можна на останньому пагоні рукава, там найбільший тиск соку, а так навантаження по дві грони затягне терміни достигання і буде нижчий цукор ягоди. Головне робити вчасно обробки від хвороб. Дякую)
Дякую ❤❤❤
Живу в Білоцерківському районі.Так не очікуваний оїдіум в цьому році.Чомусь фалькон не видеожав свого терміну захисту.Мабудь затяжні дощі скоротили його термін дії Сьогодні оробила свій виноградник Луною+Топаз.Подивимось,як буде далі.Зараження не критичне,на різних формах по різному.Дякую за відео!Гарного сезону!
Дякую) Це чудові препарати, головне обробити вчасно. І вам гарного сезону)
@@АллаГусак-б1й В нас дощів не було. Спека. І враження на сортах де не чекав є. Юпітер наприклад. Його ж лопатою не вбити. Аркадія згоден, можно чекати. А Кодрянка? Не її тема.
Щось дивне.
Благодарю!
Дніпропетровська область. Те саме майже. Помітив 3 дні як. Теж Фалькон був у попередній обробці. Декілька грон викунув. Все обробив Топаз + Скор у неділю
Фалькон де брали? У мене фалькон прекрасно "відпрацював" місяць. Фалькон точно оригінальний, не розбодяжений. Окремі плямки оідіуму на деяких ґронах з'явилися, обробку повторив. Треба було повторити одразу, як закінчилося цвітіння, але справ у сезон тьма, все вчасно не встигаю.
@@ViktorNemoskal Брав у складчині, не було нарікань в минулому році. Срок не перевищений.
Керуюсь схемою і припаратами від сінгенти, покищо не підводило. Успіхів вам.
Вадим, добрый день.30 дней для Тиовит джета, это для технических сортов, а столовый, если я не ошибаюсь,14 дней. Но Тиовит по крупным ягодам уже нежелательно, так как он оставляет следы. У меня тоже появился оидиум, а виноград растёт во дворе и химия нежелательна, Майер подсказал, что можно обработать Оракул сера актив. Это даже не фунгицид, а удобрение, но одной обработки ( 50 мл на 5 литров воды, хотя он потом мне подсказал, что хватило бы и 40мл на 10 литров) мне оказалось достаточно, чтобы от оидиума остались только небольшие следы. 350 гр за литр для ,,пенсии" вроде как и немало, но результат превзошел мои ожидания. Я раньше обходился Йодоцидом, он тоже, как по мне, классный контактник.
@@ДмитрийКушнир-н9х Добрий день, я чув за Тіовіт Джет за 30/14 днів, але я не знайшов де написано, є схожий препарат Кумулюс там також 30 днів. Представники сингенти можуть казати те про що ніде не прочитаєш, я такі випадки знаю не один. Дякую що поділись своїм досвідом)
30 днів для винних сортів,для столових менше.
доброго дня! прошу, напишіть назви препаратів в описі , в т.ч. стимялятора росту (8-41 хв)
@@volland8603 Добрий день,
Тіовіт Джет 40-80 гр, Топаз 6мл, Флінт Стар (Магнікур Стар)5-6 мл, Інфініто (Магнікур фіно)16 мл, Квадріс 12 мл, Луна сенсейшн 1,5-2,5 мл все написано на 10л. Стимулятор Емістим С 1мл/10л.
@@Vadym-Vinograd дякую!
Доброго дня, дякую за інформацію, а що скажете за Шавіт, цей препарат діє і проти оідіуму та проти мілдью. Я обробляв, то оідіум прибив точно. Просто чомусь ніхто про нього не каже...я от і думаю, може професіонали щось знають)) Я ще колоідною сірою бризкав, в рідкому стані. Результат супер, там де оприскував - ніяких проявів хвороби. І її перевага в тому, що дешева😊
@@artemskoropad8606 Добрий день, я Шавіт застосовую як 3-5 листків у винограду, шкілку оброблю, яблуні і помідори обробляю. Хороший препарат. Мій друг застосовує на сливах , то казав що добре від гнилей захищає.
Доброго дня!Чи можна змішувати квадріс топ і флінт стар?
Мiй брат змiшував Квадрiс+ Флiнтстар + топаз + добриво майстер 18-18-18 30грам /10л, i все було добре. Сумiсний з Топаз та Ридомiл голд, з бiльшiстю фенгiцидiв, якщо не впевненi зробiть тест на сумiснicть, розводите два окремо - якщо на 10л то в двох емкостях по 5л , берете по 100 мл кожного i змiшуйте , якщо нема реакцii i розчин однорiдний то все добре.
Вітаю! Чи обробляли Ви винофурациліном, або метромедазолом?
Не обробляв.
Доброго дня! Чи можна в бакову суміш додоти плантафол чи краще не змішувати? Дякую за відео ,на днях планую обробити
Якщо Тіовіт Джет то ні добриво ні прилииач не додаю, до інших препаратів можна.
Добрий день. Чим Ви користуєтесь ближче до серпня місяця від мілдью? Дякую.
Магнікур фіно, потім йодід калію 4-5 грам на 10 л.
@@Vadym-Vinograd Дякую. Скажіть будь ласка, наскільки ефективний йодид калію? Та де замовляли? Дякую.
А де ви купили такий каталог інсектоцидів?
Мені надіслали в подарунок із інтернет магазину.
вибачте, але це просто каталог продукції Сінгента, там і інсектициди, і фунгіциди. Інсектициди для знищення шкідливих комах (насправді знищують все живе, і шкідливих, і корисних), а фунгіциди - для захисту рослин від болячок, в основному грибкового походження.
@@ViktorNemoskal так це каталог, в мене за нього й питали, це все є на офіційних сайтах виробників, але зручно коли вони є під рукою коли немає інтернету чи світла. Є препарати які не шкідливі для корисних комах у різних виробників, я такі вишукую, особливо щоб не шкодило бджолам.
@@Vadym-Vinograd все так, але вас спитали "де ви взяли такий каталог ІНСЕКТИЦИДІВ". Я спробував пояснити, що там не тільки інсектициди, але і фунгіциди. А ще є люди, які все це називають одним словом - отрута (яди), що, м'яко кажучи, не зовсім правильно.
Що до препаратів більш-менш безпечних для бджіл, то це правда, такі існують. Але чи вони безпечні для сонечок, які є дуже корисними жучками? Їхня природа зовсім не така, як у бджіл, вони дуже близькі до інших жуків, наприклад, колорадів. Крім сонечок є іще ряд корисних комах, яких ми теж труїмо препаратами, безпечними для бджіл. Такі справи.
😒
@@ViktorNemoskal Згоден з вами.
Цікаво чи дійсно ті мішечки дають якись ефект 🤔
@@Vynohrad24 Було б добре перевірити на практиці де будуть самі мішечки з сіркою. В коментарі писали що застосовують замість мішечків носки. Все треба перевіряти, і ще не відомо скільки потрібно тих мішечків на метр квадратний і скільки потрібно щоб було сірки в кожному мішку, короче як подумати то питань багато, ніж відповідей.
Здравствуйте,и у меня оидиум 😢
@@ВадимВащин Погано, лікуйте.
@@Vadym-Vinograd да,обидно сколько обработок,и не держит((
@@ВадимВащин якщо погода погана, дощі, тумани, роса плюс температура, хвороби активно розвиваються, а нам приходиться активно кропить, раніше роби після цвітіння одну обробку і вистачало, потом дві, а цей рік вже дві зроблено і точно буде третя(
@@Vadym-Vinograd а чем будете обрабатывать?
@@ВадимВащин Магнікур Стар 6 мл+ Магнікур фіно 16 мл/10л + Мегафол25 мл+ прилипач, якщо буде сухо, якщо будуть дощі ще сюдаж + Топаз 6 мл. Це буде за 20 днів до збирання врожаю.
Я так роблю біля аркадії тільки не мішечки а в носки.
ВХТ961324Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал.
Разом до перемоги.
Слава нашим захисникам України!!!
Де такий журнал купити?
Або на виставках аграрних, або в інтернет магазині, мені надіслали в подарунок із замовленням яке я робив перед новим роком, засоби захисту.
Дякую за відео. А Тіовіт Джет можна з іншими препаратами змішувати?
Не бажано
@@ОлександрД препарати сірки не рекомендують змішувати, з препаратами які мають лужну реакцію, з препаратами які містять олії, препаратами які мають кислу реакцію. Знаю що при обробці садів на весні змішують з Делан , але сірку змішують першою.
Щоб зрозуміти, чи можна змішувати препрати сірки з ішими, можна подивитися на СУЧАСНУ систему захисту винограду в США.
З моменту досягнення пагонами довжини 2,5 см і до фази "гороху" з інтервалом 7-10 днів проводяться обробки одного і того ж БАЗОВОГО складу:
МАНКОЦЕБ (66 д) + СІРКА (0 д).
В т.ч. 1-2 обробки під час цвітіння!
Далі до самого дозрівання з інтервалом 10-14 днів обробки мають БАЗОВИЙ склад:
КАПТАН (0 д) + СІРКА (0 д).
До БАЗОВОГО складу! в критичні для певних хвороб періоди додаються системні фунгіциди.
Під час цвітіння, при змиканні грон та в фазі веразону (забарвлення ягід) додаються препарати від Сг.
Перед цвітінням та 4 тижні після цвітіння додаються ситемні препарати. від Мі та Ої.
*********
То чи можна змішувати Сірку з іншими препаратами?
Відповідь: Можна майже з усіма сучасними пестицидами, крім масел.
Ні
Борисполь Я обробляю фалькон родомил свитч і не якіх проблем а ви ганяєтесь за красивими назвами і новинка.
ми які бадяжать в подвалах
Я препарати (крім Луни) використовую більше десяти років, які озвучив, вони далеко не нові, вони в переліку пестицидів з'явились в 2003 році. Кожен сам вирішує чим обробляти, є один знайомий який обробляє біо препаратами такі як Гаупсин і його все влаштовує. Що підробляють , то ви праві. Сингенту саме більше я зустрічав.
Скільки уже років обробляєте, а назву препаратів так і не вивчили
@@Александрщеголев-м9б я стараюсь зняти відео з першого разу, бо немає часу на монтажі, і звичайно спішу, про багато хочу розповісти, може щось не так, кожен може висловити свою думку і поправити, я читаю не з листочка і хочу допомогти хто новачок . Хто дивиться нехай вибачає що не та. Вам дякую що ділитесь своїм досвідом, і не лінуєтесь писати коментар)
@@Vadym-Vinograd вибачаюсь, мав на увазі не тебе ,а коментаря із Борисполя, який багато років обробляє родомілом. Перепрошую
Оїдіум на гронах і лозі, мілдью на листі
@@СергейСергеевич-м7в Оідіум буває також і на листі, а Мільдью пошкоджувати ягоду і лозу, тобто вони здатні вражати всі зелені органи винограду. Про це ви можете прочитати в інтернеті.
@@Vadym-Vinograd Згоден. Але те , що ви описали в своїй відповіді коли мілдью вражає всі зелені частини куща це відбувається при умові повної відсутності захисту. За звичай мілдью починає вражати молоді листки. Ніколи не було у мене, щоб вражав суцвіття, чи лозу, чи ягоду. Оїдіум навпаки, проявляється на ягодах, на лозі, ні коли не бачив оїдіум на листі, за 8 років.
@@СергейСергеевич-м7в В мене давно росли три куща Лідії які ніхто не обробляв то я в один рік побачив всі прояви Мільдью, ягода поморщилась, все зрізав і викинув, потім я почав кожний рік обробляти, і цікавитись виноградом. А Оідіум на листі може бути в кінці вересня якщо задощить і похолодає, рідко але буває.
👍
Прилипач не додаєте?
Добавляв добриво Гро-грін 27-27-27, у складі має прилипач у вигляді гелю, 30 гр/10л, а коли ймовірність дощів то використовую Глайдер 3-4мл/10л.
До Тіовіт Джет прилипач не додаю.
Піду дивитися на свій виноград. До цього були просто попечені ягоди, які жінка сприйняла за пошкодження оідіумом.
12 днів це забагато. Треба повторно через 7-8 днів повторяти.
@@taraskostenko4658 Коли дощі йдуть я згоден з вами через 7-8 днів повтор, а ще хто раз в тиждень буває на винограднику , то краще не ризикувати.
для мене дивно що різні сорти по різному вражаються оідіумом
Де можна купити такі препарати?