Доброго вечора! Ви дуже відкрита людина. Все показуєте як воно є. По освіті. Я вважаю, що повинні бути уроки дорожнього руху, такі як в автошколах. Щоб діти у 18 років, змогли вільно здати екзамени для отримання водійського посвідчення. Це дуже сучасно. Також екологічні уроки. Як сортувати сміття, корисні продукти та шкідливі з практикумами в магазинах. Також уроки сімейної економіки. Комунальні послуги і платежі, як розраховувати собі пенсійні і різні заощадження і так далі. Дякую Вам за відео!!!
Дуже крутий коментар. Мені хочеться, щоб якнайбільше людей його побачили та прочитали. Дякую Вам. З приводу правил дорожнього руху хочу ще додати: що їх варто вчити усім, навіть тим, хто не бажає отримувати права. По перше, багато хто їздить на велосипедах: права не потрібні, то ж і правила не вчать. Хоча у правилах про цих учасників дорожнього руху все чітко прописано (я сину не дозволила їздити на велосипеді поки не прочитав правила і не обговорив зі мною усі незрозумілі пункти). Та й пішоходам не завадило б знати те, що стосується машин. Бо усі знають, що водій ПОВИНЕН мене пропустити, але не всі усвідомлюють, що бувають ситуації, коли водій просто не в змозі цього зробити (ожеледь, пішохід вискочив на проїжджу частину і водій не встиг зреагувати та багато іншого).
Дорожній рух вчать і екологію вчать, просто мало цих годин на тиждень, але є також теми в суміжних предметах і все це залежить від викладача. Дуже розумію викладачів біології, вони у старших класах можуть пожертвувати цими темами щоб більш якісно пройти теми до екзаменів. Всі ці теми є в шкільній програмі, але вони проходять повз, бо предмет " охорона здоров'я" чи " я у світі" - вважають гуманітарними і непотрібними. Куди ж "основам здоров'я " до МАТЕМАТИКИ! Це ж ІнТегРаЛи!!! Вони ж і від опіків допоможуть і дорогу перейти.
@@kateart_ko925 От і я про те ж кажу. Що система ставить викладачів і дітей у таке становище, що треба вчити те, що тобі в житті не допоможе. Дуже дякую за коментар. Згодна на всі 💯.
Спасибо за видео. Я тоже когда-то начинала с флая. Очень много пригодилось в жизни. И разбивка по зонам и рутины, а особенно ведение ежедневника, где всё расписано. Чаще снимай такие мотивации, очень классные видео.❤
Чудове відео, дуже змотивувало на підтримуюче прибирання, обов‘язково ще раз ввімкну під час прибирання в п‘ятницю:)❤️ На рахунок домашніх речей, то я надаю перевагу речам з літньої категорії натуральних тканин. Наприклад лляні вільніші штани+ більш приталена однотонна футболка) Або легінси і сорочка з майкою) Не помітила, щоб речі саме з категорії для дому краще з цим справлялись, тому просто в звичайних масмаркетах типу h&m,reserved безліч вибору з натуральним складом та приємних природніх відтінків)) На рахунок освіти, то хотілось би звісно більше знань про побут) Мене завжди підсвідомо тягнуло до таких книжок/ систем) Математика теж чудово, такі знання необхідні більше для тренування мозку, будування його пластичності, але звісно ж в повсякденному житті не мають прямого застосування) круто, що тепер є напрямки монтесоррі ще з дитячих садочків, де з дітками віком 1,5 роки вже ліплять вареники і вчать як складати речі😀 Дуже чекатиму серію відео про систему флайледі❤️ аналогів пояснення українською ще не бачила в ютюбі:)
Дуже дякую за коментар. Було цікаво читати. Повністю з Вами згодна. За підказку про домашній одяг дякую. Зверну увагу на ті магазини, що Ви написали (шкода тільки h&m у нас в місті нема - треба буде на сайті дивитися ;) ). Неймовірно приємно, що чекаєте на мої відео. Дуже Вам за це дякую.
Дякую за надихаюче відео) Така для мене болюча тема -школа! Одне з самих страшних спогадів це школа, злі вчителі,які не гнобили тільки підлабузників, хоча були і гарні, яки ніколи поганого слова не сказали,до сих пір при зустрічі обіймаймося з ними ☺️ Коли мої діти пішли до школи,я ридала , господи невже я знову це переживу та ще й буду вчителем для своїх дітей😂 ,вони в мене в 1 і 4 класі. Уроки онлайн, тому все що вони вчать я чую,а з меншою ще й сиджу на уроках. Я не розумію навіщо добра половина того брєда що ім доносять на уроках? Є багато гарних творів та віршів а вони бляха вчили твір про гівно та паління . Та і багато всього ще.. Одяг для дому це те що я вже не вдягну на вулицю, але воно не дране а просто не подобається вже) шорти ,футболки, пару теплих штанів коли немає опалення та холодно, задати ношу рідко тільки після душу ) Більшість домашнього одягу купляю в секонді, тому що не подобається мені якість тканини , як не куплю місяць і вид страшенний😂
Доброго здоров'я. Дякую за коментар. Зі школою тримайтеся ;) Потроху буде мінятися. Приватні вже змінюють систему, може і в державній щось зміниться. За домашній одяг, я все ж таки проти того, щоб носити вдома те, що вже не подобається. А от купити в секонді - це розумно, бо якість там буває набагато краща ніж у "брендовому" магазині. Дякую, що нагадали мені про це джерело одягу :)
@@viravyazovik Згодна, треба носити те в чому почуваєш себе гарною, мабуть треба передивитись свій домашній гардероб) дякую за мотивацію, та дуже подобаются ващі роздуми та розмови, я поки готувала та дивилась,ніби з подругою зустрілась)
Дякую за відео. Дуже класна помічниця. Вдома я ходжу у халаті або шорти та футболка. По школі давно требо щось міняти. Багато навчають непотрібному у житті. Дуже давно були ліцеї для дівчат та хлопців. Так дівчат навчали корисному. Щось приготувати одягтись вміти правильно говорити та інше. Хлопців навчали робити чоловічу роботу.
@@sofiakosko9496 не сприймайте так радикально. Ми просто говоримо про те, що наша система освіти зараз націлена лише на академічні знання і майже зовсім ігноруються і знецінюються навички потрібні в соціумі (як наприклад комунікативність). Погодьтеся, не усі вміються просто і легко знайти спільну мову з незнайомими людьми, навіть не знають з чого почати. Це як приклад, бо таких моментів дуже багато, і було б добре, якби наша система освіти це враховувала. І повірте, в ліцеях для дівчат вчили не лише борщ варити. Звідти виходили освічені, розумні леді.
Головна иета освіти : Дошкільна - навички самообслуговування + маніпуляції з предсетами підготовка до письма( розфарбуй НЕ виходячи за контур і тому подібне) Початкова освіта - ну це набуття навички письма ( дитина не пише ідеально на кінець початкової школи, тільки розбірливо), читання і розуміння прочитаного ( перше дуже складно, над другим працюють ще до закінчення університету) Середня школа - о тут цікаво. Загалом тут в ідеальній системі мета розкрити для дитини як наймога більше тем з різних галузей, щоб дитина спробувала свої сили в максимально різносторонніх сферах і згодом могла виьрати собі професію після профоріентації, АЛЕ, це підлітки, тому часто якість навчання страждає через фізіологічні особливості та соціальну ситуацію в якій зараз піжлітки ( в колективі, родині). Університет - ну тут в ідеалі повинні бути найтоповіші викладачі, найбільше грошей на забезпечення матеріальних потреб, щоб легко рухати сферу вперед, але ми посрадянська країна у стані війни - тож всі зміни дуже повільні і дуже дцже болючі доя всієї системи. Проблема освіти - це є в усьому світі. Освіта завжди буде віставати від трендів, нових віянь як система, ви бцдете знаходити класних викладачів які використовують нові підходи і різні інновація як тільки ті зявляться у доступі, але усюди такого не буде. Чому? Ну по перше бо освіта навчає і використовує - вже відоме і перевірене, бо це надьожно і легко. Ну а по друге - діти вперше в цьому світі і хай з 10 людей 9 дітей буде знати що таке Кахут, але для олного того єдиного - це буде найкраща і найновіша частина уроку
Дякую за коментар. Це все дуже круто. Це все правильно. І я знаю і розумію, що система вже міняється. Тим паче в приватних школах навчання відбувається зовсім не так як у державних. Але мене все одно дуже цікавить, чому мета нашої освіти - це профорієнтація, а не соціалізація. Чому дітей не вчать як жити в соціумі, як вирішувати життєві питання та долати перешкоди, та просто якісь елементарні речі, які знадобляться в повсякденному житті а не лише на посаді професора (звісно, я перебільшую, але сенс залишається ;) )
@@viravyazovik ну тому що освіта працює не тільки на здобування академічних знань і навичок. Викладачі ще окрім навчання повинні ще займатись і вихованням на перервах і на уроках. Прикол в тому що школа не ізольована від нашого світу. Тобто ваше виховання сімейне не закінчується на тому що ви віддали дитину в школу і вимагаєте щоб навчили чомусь домашньому. Школа може і цього навчити але тоді пожертвує наприклад якоюсь темою. Чи пожертвували б ви темою про Царство Риб з біології. Вони нікому не треба наче, але у нас є бізнеси яким треба порада саме знавців риб) і ви втратили б людей які могли почути цю тему в школі і їм би сподобалось і вони б пішли на цю професію. А від цього залежить доречі ціна на рибу, можливість її вирощувати деінде. Тож або домашні справи ви виховуєте до початку середньої школи або
Я розумію, що ми з вами у крайнощі зараз і гіперболізуємо. Я і у самому відео казала, що не проти нашої системи освіти (до речі наші учні в інших країнах суттєво вирізняються рівнем знань). Просто бачу, що моїм дітям не треба була математика в тому обсязі, який їм "запихували" (хіба для того, аби вчити потім уроки зі своїми дітьми :) ). І так, я повністю згодна з тим, що школа має бути в тандемі з родиною, але ж наразі чомусь так не виходить.
@@viravyazovik ми всі пережили такий стрес і багато хто звик жити в тривозі настільки швидко, шо хоче тих же темпів розуміння і розвитку від усіх інших. Ми у війні - це івідмовка від багатьох справ і пояснення чому наприклад у нас дуже сильно впав рівень освіти. Та неможливо вивчити шось навіть просте, коли ти налаштовуєшся на якусь справу а потім тебе змушують бігти кудись. І ладно діти б після марафону знову налаштовувались би на урок, але ж вони біжать в укриття не з думкою про біг, а з думками про те що шось буде бахкати. І добре якщо вони будуть думати тільки про те що " бахкає" а не про те що летять ракети, і їм би бути настільки удачливими, щоб впало не на них. Ми як дорослі можемо ігнорувати ці думки і контролювати їх, ми переосмислили концепт смерті і змирились. Багато дітей звісно подорослішали відносно цього питання, але не усі
Гарна мотивація ❤ З навчанням згодна на всі 100, треба змінювати на те ,що потрібно людям в житті! Ще додала б фінансову грамотність! Скажіть будь ласка де саме навчалися організації простору?
Дякую за Ваш відгук. Навчалася онлайн у Вікторії Кірієнко. Вона в усіх мережах підписана як orglady. Зараз, нажаль, не знаю, чи проводить вона навчання.
Доброго вечора! Ви дуже відкрита людина. Все показуєте як воно є.
По освіті. Я вважаю, що повинні бути уроки дорожнього руху, такі як в автошколах. Щоб діти у 18 років, змогли вільно здати екзамени для отримання водійського посвідчення. Це дуже сучасно.
Також екологічні уроки. Як сортувати сміття, корисні продукти та шкідливі з практикумами в магазинах.
Також уроки сімейної економіки. Комунальні послуги і платежі, як розраховувати собі пенсійні і різні заощадження і так далі.
Дякую Вам за відео!!!
Дуже крутий коментар. Мені хочеться, щоб якнайбільше людей його побачили та прочитали. Дякую Вам. З приводу правил дорожнього руху хочу ще додати: що їх варто вчити усім, навіть тим, хто не бажає отримувати права. По перше, багато хто їздить на велосипедах: права не потрібні, то ж і правила не вчать. Хоча у правилах про цих учасників дорожнього руху все чітко прописано (я сину не дозволила їздити на велосипеді поки не прочитав правила і не обговорив зі мною усі незрозумілі пункти). Та й пішоходам не завадило б знати те, що стосується машин. Бо усі знають, що водій ПОВИНЕН мене пропустити, але не всі усвідомлюють, що бувають ситуації, коли водій просто не в змозі цього зробити (ожеледь, пішохід вискочив на проїжджу частину і водій не встиг зреагувати та багато іншого).
@@viravyazovik Да, я згодна. 👍
Дорожній рух вчать і екологію вчать, просто мало цих годин на тиждень, але є також теми в суміжних предметах і все це залежить від викладача. Дуже розумію викладачів біології, вони у старших класах можуть пожертвувати цими темами щоб більш якісно пройти теми до екзаменів. Всі ці теми є в шкільній програмі, але вони проходять повз, бо предмет " охорона здоров'я" чи " я у світі" - вважають гуманітарними і непотрібними. Куди ж "основам здоров'я " до МАТЕМАТИКИ! Це ж ІнТегРаЛи!!! Вони ж і від опіків допоможуть і дорогу перейти.
@@viravyazovik нам завжди вчителька казала : вас дай боже кілограм 30, а машину це мінімум тонна, то кому легше зупинитись?
@@kateart_ko925 От і я про те ж кажу. Що система ставить викладачів і дітей у таке становище, що треба вчити те, що тобі в житті не допоможе.
Дуже дякую за коментар. Згодна на всі 💯.
Спасибо за видео. Я тоже когда-то начинала с флая. Очень много пригодилось в жизни. И разбивка по зонам и рутины, а особенно ведение ежедневника, где всё расписано. Чаще снимай такие мотивации, очень классные видео.❤
Дякую за такий добрий, позитивний відгук. Обов'язково радуватиму подібним контентом :)
Чудове відео, дуже змотивувало на підтримуюче прибирання, обов‘язково ще раз ввімкну під час прибирання в п‘ятницю:)❤️
На рахунок домашніх речей, то я надаю перевагу речам з літньої категорії натуральних тканин. Наприклад лляні вільніші штани+ більш приталена однотонна футболка) Або легінси і сорочка з майкою)
Не помітила, щоб речі саме з категорії для дому краще з цим справлялись, тому просто в звичайних масмаркетах типу h&m,reserved безліч вибору з натуральним складом та приємних природніх відтінків))
На рахунок освіти, то хотілось би звісно більше знань про побут)
Мене завжди підсвідомо тягнуло до таких книжок/ систем)
Математика теж чудово, такі знання необхідні більше для тренування мозку, будування його пластичності, але звісно ж в повсякденному житті не мають прямого застосування)
круто, що тепер є напрямки монтесоррі ще з дитячих садочків, де з дітками віком 1,5 роки вже ліплять вареники і вчать як складати речі😀
Дуже чекатиму серію відео про систему флайледі❤️ аналогів пояснення українською ще не бачила в ютюбі:)
Дуже дякую за коментар. Було цікаво читати. Повністю з Вами згодна.
За підказку про домашній одяг дякую. Зверну увагу на ті магазини, що Ви написали (шкода тільки h&m у нас в місті нема - треба буде на сайті дивитися ;) ).
Неймовірно приємно, що чекаєте на мої відео. Дуже Вам за це дякую.
Дякую за надихаюче відео) Така для мене болюча тема -школа! Одне з самих страшних спогадів це школа, злі вчителі,які не гнобили тільки підлабузників, хоча були і гарні, яки ніколи поганого слова не сказали,до сих пір при зустрічі обіймаймося з ними ☺️ Коли мої діти пішли до школи,я ридала , господи невже я знову це переживу та ще й буду вчителем для своїх дітей😂 ,вони в мене в 1 і 4 класі. Уроки онлайн, тому все що вони вчать я чую,а з меншою ще й сиджу на уроках. Я не розумію навіщо добра половина того брєда що ім доносять на уроках? Є багато гарних творів та віршів а вони бляха вчили твір про гівно та паління . Та і багато всього ще..
Одяг для дому це те що я вже не вдягну на вулицю, але воно не дране а просто не подобається вже) шорти ,футболки, пару теплих штанів коли немає опалення та холодно, задати ношу рідко тільки після душу ) Більшість домашнього одягу купляю в секонді, тому що не подобається мені якість тканини , як не куплю місяць і вид страшенний😂
Доброго здоров'я. Дякую за коментар. Зі школою тримайтеся ;) Потроху буде мінятися. Приватні вже змінюють систему, може і в державній щось зміниться.
За домашній одяг, я все ж таки проти того, щоб носити вдома те, що вже не подобається. А от купити в секонді - це розумно, бо якість там буває набагато краща ніж у "брендовому" магазині. Дякую, що нагадали мені про це джерело одягу :)
@@viravyazovik Згодна, треба носити те в чому почуваєш себе гарною, мабуть треба передивитись свій домашній гардероб) дякую за мотивацію, та дуже подобаются ващі роздуми та розмови, я поки готувала та дивилась,ніби з подругою зустрілась)
@@Алена-н1ц3п ой, дякую. Це найкращий відгук та мотивація для мене. Чекаю на зустріч з Вами у наступних відео ;)
Дякую за відео. Дуже класна помічниця. Вдома я ходжу у халаті або шорти та футболка. По школі давно требо щось міняти. Багато навчають непотрібному у житті. Дуже давно були ліцеї для дівчат та хлопців. Так дівчат навчали корисному. Щось приготувати одягтись вміти правильно говорити та інше. Хлопців навчали робити чоловічу роботу.
Дякую за коментар та підтримку. Згодна.
А потім ще заборонити дівчатам отримувати вищу освіту, робити аборти і заборонити ходити на вибори. Цікаво скільки вам років, що таке написали
@@sofiakosko9496 не сприймайте так радикально. Ми просто говоримо про те, що наша система освіти зараз націлена лише на академічні знання і майже зовсім ігноруються і знецінюються навички потрібні в соціумі (як наприклад комунікативність). Погодьтеся, не усі вміються просто і легко знайти спільну мову з незнайомими людьми, навіть не знають з чого почати. Це як приклад, бо таких моментів дуже багато, і було б добре, якби наша система освіти це враховувала. І повірте, в ліцеях для дівчат вчили не лише борщ варити. Звідти виходили освічені, розумні леді.
Головна иета освіти :
Дошкільна - навички самообслуговування + маніпуляції з предсетами підготовка до письма( розфарбуй НЕ виходячи за контур і тому подібне)
Початкова освіта - ну це набуття навички письма ( дитина не пише ідеально на кінець початкової школи, тільки розбірливо), читання і розуміння прочитаного ( перше дуже складно, над другим працюють ще до закінчення університету)
Середня школа - о тут цікаво. Загалом тут в ідеальній системі мета розкрити для дитини як наймога більше тем з різних галузей, щоб дитина спробувала свої сили в максимально різносторонніх сферах і згодом могла виьрати собі професію після профоріентації, АЛЕ, це підлітки, тому часто якість навчання страждає через фізіологічні особливості та соціальну ситуацію в якій зараз піжлітки ( в колективі, родині).
Університет - ну тут в ідеалі повинні бути найтоповіші викладачі, найбільше грошей на забезпечення матеріальних потреб, щоб легко рухати сферу вперед, але ми посрадянська країна у стані війни - тож всі зміни дуже повільні і дуже дцже болючі доя всієї системи.
Проблема освіти - це є в усьому світі. Освіта завжди буде віставати від трендів, нових віянь як система, ви бцдете знаходити класних викладачів які використовують нові підходи і різні інновація як тільки ті зявляться у доступі, але усюди такого не буде. Чому? Ну по перше бо освіта навчає і використовує - вже відоме і перевірене, бо це надьожно і легко. Ну а по друге - діти вперше в цьому світі і хай з 10 людей 9 дітей буде знати що таке Кахут, але для олного того єдиного - це буде найкраща і найновіша частина уроку
Дякую за коментар. Це все дуже круто. Це все правильно. І я знаю і розумію, що система вже міняється. Тим паче в приватних школах навчання відбувається зовсім не так як у державних. Але мене все одно дуже цікавить, чому мета нашої освіти - це профорієнтація, а не соціалізація. Чому дітей не вчать як жити в соціумі, як вирішувати життєві питання та долати перешкоди, та просто якісь елементарні речі, які знадобляться в повсякденному житті а не лише на посаді професора (звісно, я перебільшую, але сенс залишається ;) )
@@viravyazovik ну тому що освіта працює не тільки на здобування академічних знань і навичок. Викладачі ще окрім навчання повинні ще займатись і вихованням на перервах і на уроках. Прикол в тому що школа не ізольована від нашого світу. Тобто ваше виховання сімейне не закінчується на тому що ви віддали дитину в школу і вимагаєте щоб навчили чомусь домашньому. Школа може і цього навчити але тоді пожертвує наприклад якоюсь темою. Чи пожертвували б ви темою про Царство Риб з біології. Вони нікому не треба наче, але у нас є бізнеси яким треба порада саме знавців риб) і ви втратили б людей які могли почути цю тему в школі і їм би сподобалось і вони б пішли на цю професію. А від цього залежить доречі ціна на рибу, можливість її вирощувати деінде. Тож або домашні справи ви виховуєте до початку середньої школи або
Я розумію, що ми з вами у крайнощі зараз і гіперболізуємо. Я і у самому відео казала, що не проти нашої системи освіти (до речі наші учні в інших країнах суттєво вирізняються рівнем знань). Просто бачу, що моїм дітям не треба була математика в тому обсязі, який їм "запихували" (хіба для того, аби вчити потім уроки зі своїми дітьми :) ). І так, я повністю згодна з тим, що школа має бути в тандемі з родиною, але ж наразі чомусь так не виходить.
@@viravyazovik ми всі пережили такий стрес і багато хто звик жити в тривозі настільки швидко, шо хоче тих же темпів розуміння і розвитку від усіх інших. Ми у війні - це івідмовка від багатьох справ і пояснення чому наприклад у нас дуже сильно впав рівень освіти. Та неможливо вивчити шось навіть просте, коли ти налаштовуєшся на якусь справу а потім тебе змушують бігти кудись. І ладно діти б після марафону знову налаштовувались би на урок, але ж вони біжать в укриття не з думкою про біг, а з думками про те що шось буде бахкати. І добре якщо вони будуть думати тільки про те що " бахкає" а не про те що летять ракети, і їм би бути настільки удачливими, щоб впало не на них. Ми як дорослі можемо ігнорувати ці думки і контролювати їх, ми переосмислили концепт смерті і змирились. Багато дітей звісно подорослішали відносно цього питання, але не усі
Гарна мотивація ❤
З навчанням згодна на всі 100, треба змінювати на те ,що потрібно людям в житті!
Ще додала б фінансову грамотність!
Скажіть будь ласка де саме навчалися організації простору?
Дякую за Ваш відгук. Навчалася онлайн у Вікторії Кірієнко. Вона в усіх мережах підписана як orglady. Зараз, нажаль, не знаю, чи проводить вона навчання.
Я покупаю домашнюю одежду в интернет магазине " жемчужина стиля," рекомендую.