Nagrywaj NAJLEPSZE filmy na iPhonie dzięki temu dyskowi! | Jak skonfigurować i używać Samsung T9?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 5 ก.ค. 2024
  • Jaki dysk USB-C do iPhone 15 Pro!Czy warto kupić dysk do iPhone'a? Jaki dysk do iPhone'a wybrać? Jak nagrywać w ProRes na iPhonie? (Film zawiera komercyjne lokowanie sklepu iSpot) Sprawdź dysk ▶️ ispot.pl/samsung-t9-1tb-usb-3...
    Promocja obowiązuje od 21.03.2024 r. do 07.04.2024 r. lub do wyczerpania się puli 50 kodów rabatowych (T9100) na iSpot.pl. O możliwości uczestnictwa w Promocji decyduje pierwszeństwo dokonania zakupu. Szczegóły w Regulaminie Promocji: ispot.pl/img/uploads/Pliki_pd...
    👊 SUBSKRYBUJ ► bit.ly/2Rn85kl ORAZ KLIKNIJ 🔔
    👀 ZERKNIJ NA MÓJ INSTAGRAM ► / mateuszkrawczyk__
    🔴 TIKTOK ► / krawczyk.mateusz
    🔵 FACEBOOK ► / mateuszkrawczykyoutube
    🍎 SADOWNICY ► / sadownicy
    💎 WSPIERAJ MÓJ KANAŁ I BĄDŹ W LEPSZYM KONTAKCIE ► bit.ly/2GOmEuu
    ⭐️ STRONA ► mateuszkrawczyk.pl
    📩 BUSINESS INQUIRIES: imatkra@gmail.com
    0:00 Jak nagrywać filmy na iPhonie w najlepszej jakości?
    1:42 Dysk do iPhone'a z USB-C
    2:34 Oferta promocyjna iSpot
    2:59 Recenzja dysk Samsung T9 1TB USB 3.2 gen2.
    5:41 Jak zgrać wideo z dysku na macOS?
    7:32 Nagrywanie filmów ProRes na iPhonie
    9:48 Podsumowanie
    #WspolpracaReklamowa #iSpot #Apple #iPhone
    ▶️ CZEŚĆ, Z TEJ STRONY MATEUSZ KRAWCZYK. W DZISIEJSZYM FILMIE CZY WARTO KUPIĆ DYSK DO IPHONE'A?, JAKI DYSK DO IPHONE'A WYBRAĆ?, JAK NAGRYWAĆ W PRORES NA IPHONIE?, DYSK IPHONE 15 PRO, DYSK IPHONE 15 PRO MAX, DYSK USB C IPHONE, JAK NAGRYWAĆ FILMY NA IPHONE'A W NAJLEPSZEJ JAKOŚCI?,
    💻 NA CZYM PRACUJE I Z CZEGO KORZYSTAM:
    ❗️ OPROGRAMOWANIE:
    📲 SPRAWDŹ NORDVPN I OTRZYMAJ RABAT ORAZ MIESIĄC GRATIS: nordvpn.com/MATKRA
    🎬 FINAL CUT PRO X/MOTION 5 PLUGINS/TEMPLATES: www.motionvfx.com
    📲 SPRAWDŹ AIRALO (eSim na cały świat!) airalo.pxf.io/1rD0vx
    💻 CLEANMYMAC X*: macpaw.audw.net/c/102769/9416...
    *KOD RABATOWY: CMMX10OFF
    ❗️ SPRZĘT:
    📺 Monitor Philips Envia OLED: tinyurl.com/mrxkp3fy
    🎥 SONY A7C: bit.ly/3lAnoo0
    🖥 Dysk Sandisk: amzn.to/3rrROPj
    👨🏻‍💻 MacBook Pro M1 Pro: bit.ly/399voYg
    👨🏻‍💻 Mac Studio M2 Max: tinyurl.com/ykz7pjru
    🎤 SONY ECM-G1: tinyurl.com/4jvf55xe
    🎤 SONY ECM-S1.CE7: tinyurl.com/48nkk7ry
    🎤 SONY ECMW3S.CE7: tinyurl.com/2x5ex8wd
    🎵 MUZYKA:
    Lexin_Music
    Film zawiera komercyjne lokowanie sklepu iSpot
    Żadna firma, ani nikt inny nie wpływał na moją ocenę, opinię czy komentarze zawarte w filmie. Dzięki linkom umieszczonym w opisie tego filmu mogę czasami otrzymać prowizję za kliknięcie lub dokonanie zakupu. Dzięki temu mogę zachować swobodę przy tworzeniu materiałów, bez uszczerbku dla bezstronności.
  • วิทยาศาสตร์และเทคโนโลยี

ความคิดเห็น • 23

  • @MateuszKrawczyk
    @MateuszKrawczyk  3 หลายเดือนก่อน +4

    Pierwszy raz mialem okazje przetestować przez dłuższy czas, jak działa nagrywanie w najwyższej rozdzielczości na iPhonie - efekty są naprawdę bardzo dobre! Jakbyście chcieli skorzystać z nagrywania na dysk to polecam ten od Samsunga, obecnie jest specjalna promocja: Sprawdź dysk ▶ ispot.pl/samsung-t9-1tb-usb-3-2-gen2-black-dysk-zewnetrzny?TH-cam&MK_Samsung_T9&
    Promocja obowiązuje od 21.03.2024 r. do 07.04.2024 r. lub do wyczerpania się puli 50 kodów rabatowych (T9100) na iSpot.pl. O możliwości uczestnictwa w Promocji decyduje pierwszeństwo dokonania zakupu. Szczegóły w Regulaminie Promocji: ispot.pl/img/uploads/Pliki_pdf/Regulaminy/2024_03/202403_Regulamin_Samsung.pdf

  • @hezax5010
    @hezax5010 3 หลายเดือนก่อน +23

    Ogladam Cie od paru dni zaledwie i zaczynam odnosić wrażenie że robisz filmy o tym samym. "trick" z najwyzsza jakoscia wideo padl juz w conajmniej 2 innych filmach o "ukrytych" funkcjach iPhone'a itp

  • @spicymusicpiano
    @spicymusicpiano 3 หลายเดือนก่อน +3

    Wystarczy pobrać apkę blackmagic i można nagrywać 4K proress od iphona 11 pro :)

  • @suoree
    @suoree 3 หลายเดือนก่อน

    jaki case polecisz na iphone?

  • @olivierdrabik5890
    @olivierdrabik5890 3 หลายเดือนก่อน

    Mam pytanie co najpierw wybrać Apple watch czy airpodsy

  • @arthurwrobel1231
    @arthurwrobel1231 3 หลายเดือนก่อน +1

    Może być t7 samsunga czy tylko t9

  • @KarolKajski
    @KarolKajski 3 หลายเดือนก่อน +4

    Czy ktoś ma też taki problem:
    Mam iPhone 12 i czasami, gdy telefon ma wyłączony ekran i stuknę palcem, aby się włączył, to on oświeca się z kilkusekundowym opóźnieniem i wtedy Face ID nie działa i muszę przesunąć palcem od dołu do góry.
    Proszę niech ktoś napisze czy też tak miał i jak sobie z tym poradził
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc

    • @NSzramowiat
      @NSzramowiat 3 หลายเดือนก่อน +1

      norma ios 17 jest strasznie polagowany nawet zerowanie trybu aparatu nie dziala

  • @najlepszy_widz
    @najlepszy_widz 3 หลายเดือนก่อน +2

    Cześć mam pytanie
    Co wybrać iphone 14 czy pixel 8?

    • @szymonwolano9771
      @szymonwolano9771 3 หลายเดือนก่อน

      Najlepiej Huawei p8 lite

    • @najlepszy_widz
      @najlepszy_widz 3 หลายเดือนก่อน

      @@szymonwolano9771dzięki za radę

  • @jamnik1234
    @jamnik1234 3 หลายเดือนก่อน

    Nagrasz recenzje iPhone 15 pro max po 6 miesiącach ?

  • @brickphone404
    @brickphone404 3 หลายเดือนก่อน +4

    WOW!!! Ale funkcja 4k@60fps z dodatkowym dyskiem na kablu 😂 Samsung 24U 4k@120fps bezposrednio na telefon😅 A! i tez maja funkcje nagrywania RAW

  • @anonimowy12czlowiek73
    @anonimowy12czlowiek73 3 หลายเดือนก่อน +1

    samsung support:
    "aplikacja samsung portable ssd, jest już stara i niewspierana, jest juz nowa aplikacja samsung magician do obslugi dyskow w tym update ich oprogramowania"
    oczywiscie nie jest to skopiowane kropka w kropke ale i tak szkoda ze ta stara aplikacja nie jest juz wspierana bo w tej nowej jest tyle niepotrzebnych rzeczy ze to hit.

  • @PIEKARZ-cp2ey
    @PIEKARZ-cp2ey 3 หลายเดือนก่อน

    Wiadomo kiedy mogą być AirPods Max 2

  • @Maratonczyk79
    @Maratonczyk79 3 หลายเดือนก่อน +1

    Apple i Samsung to się nie gryzie ? :)

    • @eclecticaro
      @eclecticaro 3 หลายเดือนก่อน

      Od lat się nie gryzie. Owieczki od Apple nawet nie wiedzą że Apple niczego nie produkuje i nie posiada ani jednej fabryki. Samsung dostarcza Apple wyświetlacze, pamięci RAM/ROM i płyty główne a Apple nazywa to best ever potwierdzając że lubią Samsunga 😂Do niedawna Samsung produkowali również procesory klasy "A", ale od paru lat procki robi dla zgniłego jabłka TSMC którzy są pionierami technologii 3nm.

  • @jakubwaachowski2888
    @jakubwaachowski2888 3 หลายเดือนก่อน +2

    Ja mam iPhone 15 i 1 TB

    • @Boberkerek_
      @Boberkerek_ 3 หลายเดือนก่อน +2

      Kto pytał?

  • @MsBengosha
    @MsBengosha 3 หลายเดือนก่อน

    Bredzisz glupoty. Poprzednie serie tez mają funkcje nagrywania prores na zewnętrzny dysk ssd tylko trzeba mieć kabel z lightning na usbc czy jaki tam inny port na dysk😅
    Nie trzeba mieć iPhone'a 15

  • @cyganeirocyga
    @cyganeirocyga 3 หลายเดือนก่อน +3

    Hejka Mati

    • @mati99ipl
      @mati99ipl 3 หลายเดือนก่อน

      No cześć 🙋‍♂️

  • @JajamioMate11
    @JajamioMate11 3 หลายเดือนก่อน

    Czy to ma sens? Czy ktos kto chce nagrywać profesjonalnie uzywa do tego telefonu? Czy kamera w telefonie nie jest po to aby szybko wyjąć telefon z kieszeni i zrobic zdjęcie, coś nagrac i wrzucić na ig, tiktoka? Kazda kamera bedzie miała lepszą jakość nagrywania niz najlepszy telefon ze wzgledu chociażby na rozmiar martycy i optyke. Komu by sie chciało nosić dysk zewnetrzny wraz z telefonem w kieszeni aby nagrac filmik na społecznościowke, ktora i tak to wideo tragicznie skompresuje. Dla kogo jest ta funkcja?