Один мій знайомий сказав. Я женився два рази. Один раз із своєю дружиною. А другий раз на бджолах. Бджолярство це не про багатство. Це нормальне життя з великою працею. Пасічники, як правило, це не бідні люди але працюють багато. Стосовно того що наші діти не хочуть іти та продовжувати справу батьків це просто не розуміння того що бізне будується роками. І те що ви зробили за своє життя продовжити дитині на всьому готовому значно легше та простіше. В Канаді чи де інде великі пасіки формувались десятками років. Там відпрацьовувалась технологія вивчався ринок, напрацьовувались звязки ,та саме головне це знання. А у нас часто густо діти бачать, що батько в період становлення пасіки важко працює. Весь час не встарчає грошей (бізнес розвивається потрібні кошти) та син так собі думає ... Ви тату грайтеся з бджолами а я поїду до міста та стану чиновником. Буду керевати і стану багатим. Але тут проблемка. Чиновником стане син або дочка чиновника, а ти з простої сімї будеш у тих чинуш на побігеньках. Тато пасічник подивиться перед пенсією,що передати бізнес немає кому і бізнес помре разом з татом. А якщо би син після школи пішов по слідах батька ,то в другому поколінні ця пасіки гриміла би на рівні області або і України. Стосовно цін на мед. Так в україні ринок перенасичений медом (хоча чим він не перенасичиний). Особливо демпінгують малі пасіки. Закупівельні ціни на мед потрібно порівнювати з середньою зарплатою. Сільки в середньому за одну годину роботи людина отримує зарплатні і яка закупівельна ціна на мед в пасічника. І ми побачимо що в Канаді закупівельна ціна в порівнянні з зарплатами теж дуже мала. Тому вони тримають великі пасіки. Це в нас мед чуть не лікарство ми вважаємо. На заході це солодкий продукт який конкурує з цукром , сиропами та іншими солодкими продуктами. Для бджолярства вихід це підвищення ефективності пасік , зменшення витрат ,та іх поступове розширення (щоб не надірватися). Я не посиредник а бджоляр любитель. Всім удачі та нашої перемоги....
Щиро дякую за розгорнутий коментар 🙏 В першому реченні Ви все пояснили - одружився на бджолах, і шлюб цей не по розрахунку, а по любові, а на кохану треба витрачати кошти, так і живемо, нажаль.
@@ВікторМельник-й9й, я в прошлом году познакомилась с мужчиной пасечником. Однажды спросил, почему я обратила на него внимание? Я ответила, ,, что во многом потому, что он грибник, охотник и пасечник", а общие интересы очень сближают людей. Можно это делать вместе и поговорить всегда будет о чём. Он почему-то оскорбился и перестал отвечать на звонки, после полугода знакомства. Перед этим говорил, как ему нравится, когда муж и жена всё делают вместе. Я хотела бы пасекой заниматься вместе, увеличить количество улей, у него их 12. Училась бы у него, помогала бы с реализацией мёда, у меня это точно лучше получается, но его это оскорбило🤷♀️ Одни хотели бы, чтобы жена помогала, а другие наоборот.
Радий вітати Вас! Підписався на а Ваш канал. Щось Ви так жалієтесь, надто. На одному точку, у Ваших умовах, 100 сімей вже критично, бо треба медова (тобто кормова) база. На одну душу в родині має бути достатньо 50 бджолосімей. Один пасічник, в нормі робочих потреб, без шкоди для здоров'я, обслуговує 120-150 родин бджіл. Далі потрібні помічники і інші витрати. Ця вся арифметика і економіка вже давним давно розрахована. Новий велосипед ми не створимо. Бережіть себе і своїх близьких. Нравлика Вам на підтримку Вашого каналу. Хай Вам щастить у Ваших справах. З повагою.
Щиро дякую, за Ваш позитивний коментар, в цьому відео піднімалося питання саме кількості, питання медової бази теж трохи торкнулося, ту кількість треба розвести по точка максимум по 80 шт. Навзаєм, бажаю Вам миру, здоров'я та добра🙏
На каналі "Бджільництво в Україні " вийшло нове відео ! Дуже цікаве для пасічників , і зовсім ШКІДЛИВЕ для шабаїв - оптовиків , котрі на блжолярах наварюють шалені кошти ! Коротко , оптова закупка меду в Іспанії , в середньому ШІСТЬ ... ЄВРО . ПРО ЩО МОЖНА ЩЕ ГОВОРИТИ !?
Як же вас нероби коробить , аж смішно 😂 привикли даром " купити" за добрі гроші продати , А виробнику дулю під ніс ! СКОРІШЕ ЗАКОН ЯК У ЄВРОПІ ВВЕСТИ , ЩО НЕ ДАЄ ЗМОГИ ОПТОВИКАМ БАГАТІТИ А ВИРОБНИКАМ РОЗОРЯТИСЯ ! Наприклад , продаєш не своє , власноруч виробленне наварюєш до 15 % - 20 % не більше , ось так треба !
Мені вистачає 60-70 сімей на стаціонарі, коли качаю 50+ кг (акація,липка,різнотрав'я)з бджолородини і увесь мед продаю у роздріб...соняху сіють мало,ріпак тільки на розвиток 10-20 га А комусь і 500 сімей мало
Стаціонар в Миколаїівській області-це завідомо буде неприбуткова пасіка,хоча би тому ,що не рекомендується тримати більше 40 сімей на одному точку.Без кочівлі можна взяти 10 кг і все.Я тримаю бджіл із 1988 року і тільки один рік не кочував.-понадіявся на соняшник за 300 м від пасіки,а він нічого не дав.Тому маю 2 прицепи,трактор т-40.Пасічникую сам.При тому ще працюю в бюджетній організації.А як зробити пасіку рентабельною -подивіться канал -правдивомед.
Потріпався прапор, потріпається і пасіка. Вітер мед вивіває, тому Андрій не заморочуйся матками, породами, аграріями і т. і. Краще обгороди, або обсади пасіку рослинами. І буде все добре.
Я б поставив питання iнакше - скільки років треба щоб наша верхівка не перекривали нам кисень а уряд відкрив вихід на європейський ринок не лише для своїх а і для звичайного обивателя?
Скільки років - не знаю, але я розумію, про що Ви кажете, думаю, нажаль, станом на зараз, немає критичної маси пасічників, готових розірвати існуючий ланцюг експорту, тобто, інвестувати в експорт самостійно
На одному точку більше 130-150 вуликів ставити не раціонально без кочівлі. Не вистачить медоносної бази. Пасіку в 500 сімей потрібно розміщати на 3-4 точках бажано на відстані 3-5 км одна від одної. А тут вже інша економіка. Охорона та інші витрати.
@@pein5628не можуть стояти на одному точку бо хочь 100 хочь 300 будуть облітати однакову відстань, різниця лишень в тому що на 300 корми скінчаться швидше от і все.
Привіт, кочую майже 30 років, з такими цінами на мед краще стаціонар, але на стаціонарі будуть "нерви" від людей і це справедливо .Спека заважає працювати з повною віддачею. На точку тримаємо майже 200 сімей, але підозрюю що це занадто, тому що останні роки виросла агротехніка, у нас в червні мінуса від 4 до 12 кг.Мабуть будемо скорочувати кількість сімей. Я приблизно уявляю як технологічно обслуговувати пасіку в 500 сімей - за сезон будеш схожий на тараньку - бік бока візьметься, плюс наші реалії...
А чому у вас нема гусей?Сусіди тримають гусей,то це своє м,ясо екологічно чисте.Це ж економія яка на продукти.Запік гуся,то не треба нічкої дорогої ковбаси
Надо прорабатывать сбыт,увеличение выработки меда только гемора добавит,а если найти сбыт по норм цене то можно уже и услуги оказывать по сбыту,еще вариант с переработкой и/или увеличением ассортимента,пчелы же не один мед носят.
😂😂😂 ну ти і піпкін син)))) все вже є це перше, а друге)) ти такий розумний це як рахувати корова і гайда п'ятсот кг м'яса, купа молока потім шкіра потім роги, потім кістки а потім щей теля))) оце дохід але ж до прикладу корома що на м'ясо молока не дає, та що молоко дає то м'яса не має, кістки потрібно у великих кількостях як і шкіра, так і з бджолами 😂 А з іншого боку чого ти не зробив сам? А тільки скиглишь треба зробити, кому це робити для тебе?
@@АлексейАлексеевич-н8ю я не скиглю,я немного в другой сфере в сх и просто показал направление в котором копал бы я, я сам для себя решил давно идти в переработке выращенного, сразу х2 выходит даже при простейших операциях, а ныть про какую то корову я и сам могу,а вот придумать переработку меда слабо?
@@al_xz в якому сенсі переробка меду? Все вже давно є і гуманізатори і фасувальна техніка і кремувалки все це вже давно є, що тут маєшь видумувати. Це як з зерновими є ті хто зерно на елеватор здає за одні кошти є ті хто зерно продає " кутя" то інші кошти. То у що ти тут маєшь вигадувати? все вже є.
Колись у 2000 роках у журналі Пасіка була стаття про ще радянського пасічника яких поїхав у Канаду. Дома він тримав 50+- сімей і йому хватало. Пішов на роботу до канадця на пасіку , той мав приблизно 1000 і канадець НІЯК НЕ МІГ зрозуміти , як з 50 сімей можна прожити. Або кидайте, або не скигліть постійно
Андрію, а може спочатку треба визначитись зі своїми потребами, може зарплата у 2 (дві) тис євро (це 90000 грн) для людини, котра проживає в селі, зовсім і не треба? Якщо не харчуватися по ресторанах, а як ваш сусіда, мати городину, тримати гусей, телицю та порося та їсти смачно здорову їжу, то фрак, а манто жінці зовсім буде треба, бо коли і куди так одягатися. Якщо сільська людина заробляє 20000 грн то це куркуляка,- всі про це знають та заздрять.
Треба, шановний, треба, люди з села, нажаль дуже відстали від прогресу, їх працю здешевлюють та використовують ненажери-перекупи, а в світі є стільки всього чудового, про існування якого селяни, навіть, не знають.
@@andrii_haldin мы все кто родился. до развала советского союза родились в нем стало быть наша родина СССР поэтому и флаг должен быть советский.Всем скорейшего мирного неба и нормальной справедливой цены на мед как в советском союзе когда один пасечник с помощником обслуживали сорок семей и получали достойную зарплаты. Всем удачи Привет из страны агрессора с наилучшими пожеланиями.
Маю вищу економічну освіту та чималий досвід роботи на керівній посаді в провідній фінансовій установі України. Отже вирішуйте самі, як у мене з економікою😅
Дякую за те, що висловили свою суб'єктивну думку щодо відео, я коли дивлюся довгі відео ставлю в налаштуваннях збільшену швидкість відтворення, спробуйте
в Ющенка і Лукашенкоа теж є пасіки і меду в них саме більше і заробіток теж.тому професор правий.не тот щаслив у кого много добра а у кого жена верна😅😅
Жить с пасеки, это умереть молодым и красивым. Это очень трудоемкий и затратный процесс, в высокоразвитых странах песечнии и близко не дотягивют к среднему лесу и то некоторые а так это довольно бедные люди, а здесь в Украине жить с пасеки, это нереально.Как дополнительное занятие это ещё можно, кстати таких в Украине подалющее большинство, а как основное занятие это не реально и вредно для здоровья. Поэтому не нужно ни одного улья, не один уже лохонулся влдывая деньги в это тупикоое дело.
Один мій знайомий сказав. Я женився два рази. Один раз із своєю дружиною. А другий раз на бджолах. Бджолярство це не про багатство. Це нормальне життя з великою працею. Пасічники, як правило, це не бідні люди але працюють багато. Стосовно того що наші діти не хочуть іти та продовжувати справу батьків це просто не розуміння того що бізне будується роками. І те що ви зробили за своє життя продовжити дитині на всьому готовому значно легше та простіше. В Канаді чи де інде великі пасіки формувались десятками років. Там відпрацьовувалась технологія вивчався ринок, напрацьовувались звязки ,та саме головне це знання. А у нас часто густо діти бачать, що батько в період становлення пасіки важко працює. Весь час не встарчає грошей (бізнес розвивається потрібні кошти) та син так собі думає ... Ви тату грайтеся з бджолами а я поїду до міста та стану чиновником. Буду керевати і стану багатим. Але тут проблемка. Чиновником стане син або дочка чиновника, а ти з простої сімї будеш у тих чинуш на побігеньках. Тато пасічник подивиться перед пенсією,що передати бізнес немає кому і бізнес помре разом з татом. А якщо би син після школи пішов по слідах батька ,то в другому поколінні ця пасіки гриміла би на рівні області або і України. Стосовно цін на мед. Так в україні ринок перенасичений медом (хоча чим він не перенасичиний). Особливо демпінгують малі пасіки. Закупівельні ціни на мед потрібно порівнювати з середньою зарплатою. Сільки в середньому за одну годину роботи людина отримує зарплатні і яка закупівельна ціна на мед в пасічника. І ми побачимо що в Канаді закупівельна ціна в порівнянні з зарплатами теж дуже мала. Тому вони тримають великі пасіки. Це в нас мед чуть не лікарство ми вважаємо. На заході це солодкий продукт який конкурує з цукром , сиропами та іншими солодкими продуктами. Для бджолярства вихід це підвищення ефективності пасік , зменшення витрат ,та іх поступове розширення (щоб не надірватися). Я не посиредник а бджоляр любитель. Всім удачі та нашої перемоги....
В більшості ви праві,і така ситуація не тільки в бджолярстві,а і ,наприклад,в міні фермерстві.
Щиро дякую за розгорнутий коментар 🙏 В першому реченні Ви все пояснили - одружився на бджолах, і шлюб цей не по розрахунку, а по любові, а на кохану треба витрачати кошти, так і живемо, нажаль.
Дякую за розлогий коментар. Все 100% як у мене. На дітей не було часу бо на пасіці…💪🇺🇦
@@gorivan, если на детей нет времени, то не удивительно, что они не продолжат ваше дело.
Ви пишите несинітницю, ви не пасічник порахуйте 100 сімей і обладнання до неї і зрозуміїте коли діти дістануть вигоду.
*Привіт від Диких лісів Карпат в мене в Карпатах важко утримувати пасіку, але тримаю пару вуликів мед смачний, Слава Україні*
Скільки кіло накачали в цьому році?
Кочівля потребує багато сил й вкладання грошей
...і часу
Страшний чоловік! Тут 20 вуликів і жінка каже спалю....😅
Моя жінка до вуликів працювати не підходе
@@andrii_haldinа в багатьох випадках ні жінка ні діти на пасіку ні ногою але пасічник грошей за пасіку ніколи в руках не тримає😅😅
@@ВікторМельник-й9й, я в прошлом году познакомилась с мужчиной пасечником. Однажды спросил, почему я обратила на него внимание? Я ответила, ,, что во многом потому, что он грибник, охотник и пасечник", а общие интересы очень сближают людей. Можно это делать вместе и поговорить всегда будет о чём. Он почему-то оскорбился и перестал отвечать на звонки, после полугода знакомства. Перед этим говорил, как ему нравится, когда муж и жена всё делают вместе. Я хотела бы пасекой заниматься вместе, увеличить количество улей, у него их 12.
Училась бы у него, помогала бы с реализацией мёда, у меня это точно лучше получается, но его это оскорбило🤷♀️
Одни хотели бы, чтобы жена помогала, а другие наоборот.
😂😂
Радий вітати Вас!
Підписався на а Ваш канал.
Щось Ви так жалієтесь, надто.
На одному точку, у Ваших умовах, 100 сімей вже критично, бо треба медова (тобто кормова) база.
На одну душу в родині має бути достатньо 50 бджолосімей. Один пасічник, в нормі робочих потреб, без шкоди для здоров'я, обслуговує 120-150 родин бджіл.
Далі потрібні помічники і інші витрати.
Ця вся арифметика і економіка вже давним давно розрахована. Новий велосипед ми не створимо.
Бережіть себе і своїх близьких.
Нравлика Вам на підтримку Вашого каналу.
Хай Вам щастить у Ваших справах.
З повагою.
Щиро дякую, за Ваш позитивний коментар, в цьому відео піднімалося питання саме кількості, питання медової бази теж трохи торкнулося, ту кількість треба розвести по точка максимум по 80 шт.
Навзаєм, бажаю Вам миру, здоров'я та добра🙏
Дякую
І Вам
На каналі "Бджільництво в Україні " вийшло нове відео ! Дуже цікаве для пасічників , і зовсім ШКІДЛИВЕ для шабаїв - оптовиків , котрі на блжолярах наварюють шалені кошти ! Коротко , оптова закупка меду в Іспанії , в середньому ШІСТЬ ... ЄВРО . ПРО ЩО МОЖНА ЩЕ ГОВОРИТИ !?
@@рашентрахкацапів то ціна іспанського меду, а не того що імпортується
😬 тому хто надає 6€
То ти забув ще сказати яка там зарплатня.
Як же вас нероби коробить , аж смішно 😂 привикли даром " купити" за добрі гроші продати , А виробнику дулю під ніс ! СКОРІШЕ ЗАКОН ЯК У ЄВРОПІ ВВЕСТИ , ЩО НЕ ДАЄ ЗМОГИ ОПТОВИКАМ БАГАТІТИ А ВИРОБНИКАМ РОЗОРЯТИСЯ ! Наприклад , продаєш не своє , власноруч виробленне наварюєш до 15 % - 20 % не більше , ось так треба !
@@рашентрахкацапів в податки будете платити як в Європі?
Доброго дня. Зніміть будь ласка відео про те як подати документи на отримання гранду.
Нажаль, ця інформація не для широкого загалу, бо грантові кошти обмежені. Інформація доступна членам Спілки пасічників Миколаївської області.
Та ладно, гранти просто отримує голова та їхні поплічники, ось і секрет)
Мені вистачає 60-70 сімей на стаціонарі, коли качаю 50+ кг (акація,липка,різнотрав'я)з бджолородини і увесь мед продаю у роздріб...соняху сіють мало,ріпак тільки на розвиток 10-20 га
А комусь і 500 сімей мало
Та,дуже багато залежить від кормової бази,якщо кормової бази немає,то де той мед візьметься,а відповідно і дохід.
Супер, так і треба
Стаціонар в Миколаїівській області-це завідомо буде неприбуткова пасіка,хоча би тому ,що не рекомендується тримати більше 40 сімей на одному точку.Без кочівлі можна взяти 10 кг і все.Я тримаю бджіл із 1988 року і тільки один рік не кочував.-понадіявся на соняшник за 300 м від пасіки,а він нічого не дав.Тому маю 2 прицепи,трактор т-40.Пасічникую сам.При тому ще працюю в бюджетній організації.А як зробити пасіку рентабельною -подивіться канал -правдивомед.
Ви вже відповіли на своє запитання - щоб пасіка була рентабельною, треба працювати в бюджетній організації і зтуда вкладати в пасіку гроші)
@@andrii_haldin а тобі треба 5 днів працювати в банку,а 2 дні на пасіці.або не мучити себе і бджіл
Пасіка це бізнес для бідних . 180 вуликів сам качаю 10 - 15 днів а 500 вуликів це мрія самоубійця .
Працюю охоронником та маю за 50 сімей.я став рабом сам у себе, сподівався що буду незалежним, але вийшло навпаки.
Так отож
Покажіть і розкажіть про подачу води для бджіл із синіх бочок,це автоматична подача чи ні,як працює...
В ранішніх відео вже було, пошукайте...в двох словах: подача автоматична, в діжках стоять поплавки, як в унітазах
Сусіди якість не адекватні ,біля вуликів теля привязувати.
Вони з ранку там притинають, поки бджола сильно не літає
В мене на соняшнику до павільйону корову прив'язували поки побачив все нормально
Не знаю сколько это пчелосемей, но то что с каждым годом их нада всё больше это факт
Я теж про це, сімей треба більше, а за кіло дають менше
Потріпався прапор, потріпається і пасіка.
Вітер мед вивіває, тому Андрій не заморочуйся матками, породами, аграріями і т. і. Краще обгороди, або обсади пасіку рослинами. І буде все добре.
Дякую за пораду, ще остаточно не зрозумів, де буде межа пасіки з городом
Покажіть, будь ласка, як ви продаєте мед на базарі.
Добре
Все так.
Так, такі, так!
прежде всего надо порадовать свой труд правильным людям по правильной цене. Потом все остальные вопросы.
Того, что "во первых" - уже достаточно
Раціонально максимально мінімальна кількість сімей по медоносній базі стаціонару чи локацій кочівель. Та мінімально для виживання 500 кг по 200 грн
На 100 тис зараз не про живеш, а про існуєш
А скильки потрибно здоровя, ти нерахував ,а скильки здоровя ти собираеся дви жизни жить.
Як раз я і порахував!
Что по количеству пчелы в ульях?
Коли останній раз дивився, то було обсиджених, біля 7 рамок, обов'язково знімлю відео що стану сімей, слідкуйте за каналом
Чужа людина ніколи не полюбить пасіку,як ви.Розкрадуть. Украдуть все,що недоглянеш
Чужих на пасіку не пускаємо
Я б поставив питання iнакше - скільки років треба щоб наша верхівка не перекривали нам кисень а уряд відкрив вихід на європейський ринок не лише для своїх а і для звичайного обивателя?
Рынок регулює квоти, евросоюз
Скільки років - не знаю, але я розумію, про що Ви кажете, думаю, нажаль, станом на зараз, немає критичної маси пасічників, готових розірвати існуючий ланцюг експорту, тобто, інвестувати в експорт самостійно
На одному точку більше 130-150 вуликів ставити не раціонально без кочівлі. Не вистачить медоносної бази. Пасіку в 500 сімей потрібно розміщати на 3-4 точках бажано на відстані 3-5 км одна від одної. А тут вже інша економіка. Охорона та інші витрати.
Залежить від посівних площ, де тисячі га соняшнику може і 300 стояти на 1 точку
@@pein5628 згоден, але є поняття сівозміна і може бути що років зо два на точку буде або пшениця або льон або кукурудза і тд.
Обмовка цікава: скільки потрібно грошей для життя людині, ні не людині, а пасічнику..
Більше 70 вуликів на одному точку стає нераціонально.
@@pein5628не можуть стояти на одному точку бо хочь 100 хочь 300 будуть облітати однакову відстань, різниця лишень в тому що на 300 корми скінчаться швидше от і все.
Привіт, кочую майже 30 років, з такими цінами на мед краще стаціонар, але на стаціонарі будуть "нерви" від людей і це справедливо .Спека заважає працювати з повною віддачею. На точку тримаємо майже 200 сімей, але підозрюю що це занадто, тому що останні роки виросла агротехніка, у нас в червні мінуса від 4 до 12 кг.Мабуть будемо скорочувати кількість сімей. Я приблизно уявляю як технологічно обслуговувати пасіку в 500 сімей - за сезон будеш схожий на тараньку - бік бока візьметься, плюс наші реалії...
Я рахую, що декілька років праці одному з 500 вуликами на спеці і інвалідність гарантована
А чому у вас нема гусей?Сусіди тримають гусей,то це своє м,ясо екологічно чисте.Це ж економія яка на продукти.Запік гуся,то не треба нічкої дорогої ковбаси
Мені для повного щастя ще гусей не вистачало!
Заведеш гусей будеш на корма гроші викидать і на ковбасу😅
@@andrii_haldin
Гусь пасічнику не товариш 😊
А чому не рахуєш вулики в селі Весь нектар розділиться на всіх
Я, наче сказав, що треба кочувати
Пасіка це стан душі ґ
А хотілося би, щоб був бізнес
Не занизько вулики стоять? Має бути не менше 40см. від землі.
Чому не 60 або 80см?
Трохи, низькувато, працюю над підвищенням рівня
на поддонах уже 5 лет полет нормальный
Хочу побачити як з 500 вуликів на стаціонарі можна викачати 20000 меду!? Чи ти з глузду з'їхав?
Ви думаєте, що вони по 35 кг не принесуть?
@@andrii_haldin вони не виживуть, не то що не принесуть.
Якщо 10 точків, то чому ні?
Під профнастіл обовязково плівку.
А якщо не покласти що буде, конденсат?
Надо прорабатывать сбыт,увеличение выработки меда только гемора добавит,а если найти сбыт по норм цене то можно уже и услуги оказывать по сбыту,еще вариант с переработкой и/или увеличением ассортимента,пчелы же не один мед носят.
😂😂😂 ну ти і піпкін син)))) все вже є це перше, а друге)) ти такий розумний це як рахувати корова і гайда п'ятсот кг м'яса, купа молока потім шкіра потім роги, потім кістки а потім щей теля))) оце дохід але ж до прикладу корома що на м'ясо молока не дає, та що молоко дає то м'яса не має, кістки потрібно у великих кількостях як і шкіра, так і з бджолами 😂
А з іншого боку чого ти не зробив сам? А тільки скиглишь треба зробити, кому це робити для тебе?
@@АлексейАлексеевич-н8ю я не скиглю,я немного в другой сфере в сх и просто показал направление в котором копал бы я, я сам для себя решил давно идти в переработке выращенного, сразу х2 выходит даже при простейших операциях, а ныть про какую то корову я и сам могу,а вот придумать переработку меда слабо?
@@al_xz в якому сенсі переробка меду? Все вже давно є і гуманізатори і фасувальна техніка і кремувалки все це вже давно є, що тут маєшь видумувати. Це як з зерновими є ті хто зерно на елеватор здає за одні кошти є ті хто зерно продає " кутя" то інші кошти. То у що ти тут маєшь вигадувати? все вже є.
Увесь другий асортимент продукції дає, приблизно, 10% заробітку
Продам 10т по 100гр./кг.
И так 10 лет подряд.
@@Sergij-j3m 😂😂😂😂
@@Sergij-j3m рабы только работают за 55гр/кг.
Всі би так, як Ви, розуміли ціну свої праці, може б і покращилася наша ситуація!
@@andrii_haldin я стараюсь просто не быть рабом !
Колись у 2000 роках у журналі Пасіка була стаття про ще радянського пасічника яких поїхав у Канаду.
Дома він тримав 50+- сімей і йому хватало.
Пішов на роботу до канадця на пасіку , той мав приблизно 1000 і канадець НІЯК НЕ МІГ зрозуміти , як з 50 сімей можна прожити.
Або кидайте, або не скигліть постійно
Просто поняття ,,прожити," в совку і Канаді ,то велика різниця.
В часи радянського союзу пасічник з 50 вуликами був заможною людиною, паритет цін був другий
Андрій як у тебе з нападами ос .
Ос в цьому році дуже мало, мабуть спека і їх піджарила.
Похолодає- почнуть робити шкоду.
@@andrii_haldinТочно піджарила і в нас на Київщині практично немає ос
Діти "упорхнули" і грошей не просять? Чи просять?
Ні, не просять
@@andrii_haldin тю, так які тоді проблеми? 50 вуликів і шабаш!
@@apiaryjournal4445 100
Андрію, а може спочатку треба визначитись зі своїми потребами, може зарплата у 2 (дві) тис євро (це 90000 грн) для людини, котра проживає в селі, зовсім і не треба? Якщо не харчуватися по ресторанах, а як ваш сусіда, мати городину, тримати гусей, телицю та порося та їсти смачно здорову їжу, то фрак, а манто жінці зовсім буде треба, бо коли і куди так одягатися.
Якщо сільська людина заробляє 20000 грн то це куркуляка,- всі про це знають та заздрять.
З таким підходом наші діти будуть паном хвастатись, що добрий -невбив ,а лише ребра поламав.😢
Треба, шановний, треба, люди з села, нажаль дуже відстали від прогресу, їх працю здешевлюють та використовують ненажери-перекупи, а в світі є стільки всього чудового, про існування якого селяни, навіть, не знають.
Пане Андрій,головне в цьому питанні ,це технології.
Шановні, дякую за пораду, я би додав до технологій ще менеджмент
Флаг не тот потому и потрепался
Підкажіть, який тот, якщо знаєте
@@andrii_haldin мы все кто родился. до развала советского союза родились в нем стало быть наша родина СССР поэтому и флаг должен быть советский.Всем скорейшего мирного неба и нормальной справедливой цены на мед как в советском союзе когда один пасечник с помощником обслуживали сорок семей и получали достойную зарплаты. Всем удачи Привет из страны агрессора с наилучшими пожеланиями.
А я останусь у меня здесь большые перспективы.
Де останетесь?
100 вул по 100кг і можна жити
В нашій місцевості, нажаль, таких медозборів немає
Типу, якщо більше вуликів, то буде більше меду...😂😂😂
@@Хруста_Лік а чегЕ ты регочишь? больше уликов больше меда
Вітаю вам і 1000 мало буде ! Бо у вас погано з економікою та податко утворенням
Маю вищу економічну освіту та чималий досвід роботи на керівній посаді в провідній фінансовій установі України. Отже вирішуйте самі, як у мене з економікою😅
@@andrii_haldin я бачу по факту вашого ридання !
Багато баламутиш, багато не по темі непотрібного.
Дякую за те, що висловили свою суб'єктивну думку щодо відео, я коли дивлюся довгі відео ставлю в налаштуваннях збільшену швидкість відтворення, спробуйте
Так професор Назар Білько канал beekeeperof of ukraine казав що 270 вуликів і мільйон в кармані!!!
так він же професор а ми ні
😁😁😁
Це валовий прибуток, а читого прибутку буде в три рази менше
@@andrii_haldin я з вами згоден я тримаю бджіл 20 років, я знаю що це за бізнес.
в Ющенка і Лукашенкоа теж є пасіки і меду в них саме більше і заробіток теж.тому професор правий.не тот щаслив у кого много добра а у кого жена верна😅😅
Жить с пасеки, это умереть молодым и красивым. Это очень трудоемкий и затратный процесс, в высокоразвитых странах песечнии и близко не дотягивют к среднему лесу и то некоторые а так это довольно бедные люди, а здесь в Украине жить с пасеки, это нереально.Как дополнительное занятие это ещё можно, кстати таких в Украине подалющее большинство, а как основное занятие это не реально и вредно для здоровья. Поэтому не нужно ни одного улья, не один уже лохонулся влдывая деньги в это тупикоое дело.
Точно, Вы все описали, спасибо, выгодно только торговать медом
Дуже яскраво сказано. Якщо є додаткові гроши, то можливо пасічнікувати та торгувати з прибутком. 😮😮
Ой неплач , як блогер бабло підіймаєш добре.
Я притримуюсь принципу не рахувати чужі гроші, це мені в житті не допоможе, краще зосередитися на зароблені своїх
так он для этого эти темы и поднимает чтоб было что снимать